Sprint válogatóH 2014.06.02. 10:45
Eredményekkészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2008

 Hely Név                        Szül Klub                                         Idő 



F20,18  (12)              2.7 km  45 m   19 ep    

    1 Dalos Máté                   97 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          14:31 
    2 Tugyi Levente                94 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl         14:56 
    3 Miavecz Balázs               96 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         15:25 
    4 Kovács Bertalan              95 PVS Pécsi Vasutas Sportkör                 15:38 
    5 Mészáros Mátyás              97 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl         15:43 
    6 Péntek Mátyás                94 BSC Balatonfüredi Sport Club               15:48 
    7 Szűcs Botond                 97 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl         16:06 
    8 Vajda Balázs                 94 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle         16:43 
    9 Kirilla Péter                94 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl         16:49 
   10 Fehérvári Dániel             94 SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye         17:15 
   11 Hajdu Erik                   96 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          18:58 

   Vk Porgányiné Henrich Piroska   72 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         23:40 



F16  (8)                  2.3 km  40 m   16 ep    

    1 Zacher Márton                98 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         13:49 
    2 Egei Patrik                  98 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         14:26 
    3 Ormay Mihály                 99 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         14:37 
    4 Horváth Csongor              00 MAT Mazsola Tájfutó és Természetba         14:53 
    5 Kovács Barnabás              99 PVS Pécsi Vasutas Sportkör                 14:56 
    6 Rácz Zoltán                  98 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle         15:08 
    7 Gyenizse-Nagy Balázs         98 PVS Pécsi Vasutas Sportkör                 15:45 
    8 Szuromi Mátyás               98 PVS Pécsi Vasutas Sportkör                 16:57 



N20,18  (17)              2.2 km  50 m   17 ep    

    1 Weiler Virág                 96 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         16:08 
    2 Szuromi Luca                 96 PVS Pécsi Vasutas Sportkör                 16:45 
    3 Viniczai Csenge              97 PVS Pécsi Vasutas Sportkör                 17:20 
    4 Varsányi Kinga               94 SIR Sirályok Sportegyesület                18:04 
    5 Kinde Vanda                  94 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         18:22 
    6 Faggyas Réka                 96 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          18:32 
    7 Dénes Orsolya                95 KAL Kalocsai Sport Egyesület               19:00 
    8 Gera Krisztina               97 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle         19:02 
    9 Kézdy Borbála                97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         19:36 
   10 Kadocsa Rebeka               95 MAT Mazsola Tájfutó és Természetba         19:53 
   11 Becze Rita                   96 PVS Pécsi Vasutas Sportkör                 19:54 
   12 Péntek Gréti                 96 BSC Balatonfüredi Sport Club               20:25 
   13 Liszka Eszter                96 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         20:26 
   14 Horváth Hanga                97 MAT Mazsola Tájfutó és Természetba         20:36 
   15 Bartus Petra                 94 ETC Egri Testedző Club                     21:01 

      Dénes Réka                   97 KAL Kalocsai Sport Egyesület                hiba 
   Vk Simon Cintia                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         24:12 



N16  (10)                 1.8 km  50 m   14 ep    

    1 Szuromi Hanga                00 PVS Pécsi Vasutas Sportkör                 15:57 
    2 Porgányi Anna                99 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         16:08 
    3 Pataki Réka Dalida           99 PVS Pécsi Vasutas Sportkör                 16:51 
    4 Hajnal Dorottya              00 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         17:27 
    5 Sárközy Zsófia               99 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         18:14 
    6 Vékony Vanda                 99 ARA Alba Regia Atlétikai Klub              18:36 
    7 Szabó Dorina                 99 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle         18:51 
    8 Makovinyi Dorottya           98 PAK Paksi Sport Egyesület                  19:27 

   Vk Vékony Janka                 02 ARA Alba Regia Atlétikai Klub              32:28 
   Vk Vékonyné Árva Katalin        73 ARA Alba Regia Atlétikai Klub              32:33