Címke szerinti archívum: Zsebeházy István


29. Tájékozódási futó Világbajnokság

2012. július 14-21.
Lausanne, Svájc
http://www.woc2012.ch/

Sprint, Lausanne-Ouchy, július 14.
Női
1. Simone Niggli-Luder SUI 15:43
2. Maja Alm DEN 16:20
3. Annika Billstam SWE 16:28
4. Helena Jansson SWE 16:30
5. Rahel Friederich SUI 16:33
6. Venla Niemi FIN 16:39
14. Fanni Gyurkó HUN 17:33
28. Ildikó Szerencsi HUN 18:31
Férfi
1. Matthias Kyburz SUI 15:32
2. Matthias Merz SUI 15:49
3. Matthias Müller SUI 15:59
4. Scott Fraser GBR 16:11
5. Andrey Khramov RUS 16:22
6. Tuomo Mäkelä FIN 16:32
8. Zsolt Lenkei HUN 16:39
22. Ádám Kovács HUN 17:12

Középtáv, St-Cergue / La Grivrine, július 17.
Női
1. Minna Kauppi FIN 37:37
2. Tove Alexandersson SWE 38:09
3. Tatyana Riabkina RUS 39:03
4. Ida Bobach DEN 39:52
5. Simone Niggli-Luder SUI 40:00
6. Annika Billstam SWE 40:07
14.  Fanni Gyurkó HUN 43:38
Férfi
1. Edgars Bertuks LAT 36:45
2. Valentin Novikov RUS 36:50
3. Fabian Hertner SUI 37:10
4. Thierry Gueorgiou FRA 37:15
5. Francois Gonon FRA 37:18
6. Peter Öberg SWE 37:22
32. Zsolt Lenkei HUN 41:40

Hosszútáv, Chalet-à-Gobet, július 19.
Női
1. Simone Niggli-Luder SUI 1:15:07
2. Minna Kauppi FIN 1:16:38
3. Annika Billstam SWE 1:17:13
4. Tatyana Riabkina RUS 1:19:17
5. Anne M. Hausken N. NOR 1:20:05
6. Eva Jureníková CZE 1:21:10
15.  Fanni Gyurkó HUN 1:26:38
28.  Ildikó Szerencsi HUN 1:35:08
Férfi
1. Olav Lundanes NOR 1:34:42
2. Matthias Merz SUI 1:37:34
3. Edgars Bertuks LAT 1:39:13
4. Philippe Adamski FRA 1:40:19
5. Anders Holmberg SWE 1:41:46
6. Kiril Nikolov BUL 1:41:48
22. Ádám Kovács HUN 1:49:22

Váltó, Chalet-à-Gobet, július 21.
Női
1. Switzerland
Ines Brodmann
Judith Wyder
Simone Niggli-Luder
1:44:54
35:27
35:49
33:38
2. Sweden
Annika Billstam
Helena Jansson
Tove Alexandersson
1:47:18
35:26
35:08
36:44
3. Norway
Silje Ekroll Jahren
Mari Fasting
Anne M. Hausken N.
1:48:11
36:35
36:56
34:40
14. Hungary
Fanni Gyurkó
Éva Novai
Ildikó Szerencsi
2:04:06
45:38
39:39
38:49
Férfi
1. Czech Republic
Tomáš Dlabaja
Jan Šedivý
Jan Procházka
1:40:00
33:41
32:49
33:30
2. Norway
Magne Daehli
Carl Waaler Kaas
Olav Lundanes
1:40:06
33:44
33:26
32:56
3. Sweden
Jonas Leandersson
Peter Öberg
Anders Holmberg
1:40:11
33:33
33:08
33:30
19. Hungary
Máté Baumholczer
Zsolt Lenkei
Ádám Kovács
1:53:39
41:34
35:59
36:06

Az összes eredmény letöltése: woc2012 (tömörített zip file)


26. Tájékozódási futó Világbajnokság

2009. augusztus 16-23.
Magyarország, Miskolc
http://tajfutovb2009.hu/

Sprint, Miskolc Állatkert
NŐK
2620 m / 105 / 18
45 induló
1.
Helena Jansson SWE 15:07,8
2.
Linnea Gustafsson SWE 15:49.7
3.
Simone Niggli SUI 15:54.7
4.
Signe Soes DEN 15:58.3
5.
Kathryn Ewels AUS 16:00.9
6.
Anna-Maija Fincke FIN 16:01.5
26. Gyurkó Fanni HUN 17:27.8
39. Őry Eszter HUN 19:04.6
FÉRFIAK
3150 m / 125 / 22
46 induló
1.
Andrey Khramov RUS 15:10.6
2.
Fabian Hertner SUI 15:36.1
3.
Daniel Hubmann SUI 15:38.2
4.
Olav Lundanes NOR 15:52.7
5.
Martin Johansson SWE 15:57.3
6.
Kiril Novikov BUL 16:03.7
25. Lenkei Zsolt HUN 17:04.5
41. Szabó András HUN 17:57,0

Teljes eredménylista: férfi,női
Döntő: Rajtlista (férfi,női), Részidők (férfi,női)
Selejtező: Rajtlista (férfi,női), Eredmények (F1,F2,F3,N1,N2,N3), Részidők (F1,F2,F3,N1,N2,N3)


Középtáv, Huta-bérc
NŐK
5340 m / 235 m / 22
45 induló
1.
Dana Brožková CZE 37:09
2.
Marianne Andersen NOR 37:19
3.
Simone Niggli SUI 37:58
4.
Minna Kauppi FIN 38:21
5.
Merja Rantanen FIN 38:59
6.
Helena Jansson SWE 39:07
37. Kelemen Bernadett HUN 48:44
43. Makrai Éva HUN 50:49
FÉRFIAK
6570 m / 275 m / 25
45 induló
1.
Thierry Gueorgiou FRA 37:14
2.
Daniel Hubmann SUI 37:42
3.
Matthias Merz SUI 38:10
4.
Matthias Mueller SUI 38:45
5.
François Gonon FRA 38:48
6.
David Andersson SWE 39:08
25. Kovács Ádám HUN 42:17
43. Domonyik Gábor HUN 48:52

Teljes eredménylista: férfi,női
Döntő: Rajtlista (férfi,női), Részidők (férfi,női)
Selejtező: Rajtlista (férfi,női), Eredmények (F1,F2,F3,N1,N2,N3), Részidők (F1,F2,F3,N1,N2,N3)


Hosszútáv, Derenk
NŐK
11790 m / 490 m / 27
45 induló
1.
Simone Niggli SUI 77:26
2.
Marianne Andersen NOR 79:17
3.
Minna Kauppi FIN 79:36
4.
Dana Brožková CZE 79:47
5.
Linnea Gustafsson SWE 80:48
6.
Anne Margrethe Hausken NOR 81:50
23. Gyurkó Fanni HUN 89:56
27. Szerencsi Ildikó HUN 91:40
35. Kelemen Bernadett HUN 96:17
FÉRFIAK
17550 m / 750 m / 33
45 induló
1.
Daniel Hubmann SUI 96:31
2.
Thierry Gueorgiou FRA 98:26
3.
Mikhail Mamleev ITA 100:40
4.
Mats Haldin FIN 101:57
5.
Dmitry Tsvetkov RUS 102:27
6.
Emil Wingstedt SWE 102:39
17. Kovács Ádám HUN 106:32
32. Lenkei Zsolt HUN 109:55

Teljes eredménylista: férfi,női
Döntő: Rajtlista (férfi,női), Részidők (férfi,női)
Selejtező: Rajtlista (férfi,női), Eredmények (F1,F2,F3,N1,N2,N3), Részidők (F1,F2,F3,N1,N2,N3)


Váltó, Veres-Sár-bérc
NŐK
4880/190/15; 6940/260/18; 7190/270/19
24 váltó
1.
NOR

Betty A. B. Nilsen
Anne-M. Hausken
Marianne Andersen

133:10

32:57
50:19
49:54

2.
SWE

Karolina A. Höjsgaard
Kajsa Nilsson
Helena Jansson

133:28

32:28
50:01
50:59

3.
FIN

Bodil Holmström
Merja Rantanen
Minna Kauppi

135:25

33:33
47:51
54:01

14. HUN

Gyurkó Fanni
Makrai Éva
Szerencsi Ildikó

159:21

33:44
60:44
64:53

FÉRFIAK
5960/240/17; 8760/350/22; 8720/350/23
37 váltó
1. SUI

Baptiste Rollier
Daniel Hubmann
Matthias Merz

142:48

36:37
54:18
51:53

2. RUS

Dmitriy Tsvetkov
Valentin Novikov
Andrey Khramov

145:12

34:54
52:24
57:54

3. FIN

Topi Anjala
Tero Föhr
Mats Haldin

145:14

36:03
54:52
54:19

5. HUN

Gösswein Csaba
Lenkei Zsolt
Kovács Ádám

149:16

36:53
56:58
55:25

Teljes eredménylista: férfi,női
Részidők: férfi,női


Bulletinek:1,2,3,4

25. Tájékozódási futó Világbajnokság

2008. július 13-20.
Olomouc, Csehország
www.woc2008.cz

Sprint, Olomouc központ

Nők

női pálya
2500 m / 45 / 17
45 induló

1.
Anne M. Hausken NOR 12:42.2
2.
Minna Kauppi FIN 12:51.5
3.
Helena Jansson SWE 13:01.1
4.
Galina Vinogradova RUS 13:06.8
5.
Heli Jukkola FIN 13:13.1
6.
Dana Brožková CZE 13:13.2
24. Kelemen Bernadett HUN 14:42.9
31. Makrai Éva HUN 15:06.5
35. Szerencsi Ildikó HUN 15:22.5

Férfiak

férfi pálya
3000 m / 45 / 17
46 induló

1. Andrey Khramov RUS 13:36.9
2. Daniel Hubmann SUI 13:39.3
3. Martin Johansson SWE 14:13.7
4. Lukáš Barták SVK 14:17.1
5. Thierry Gueorgiou FRA 14:19.3
6. Tomas Dlabaja CZE 14:23.1
30. Kovács Ádám HUN 15:10.6
35. Zsebeházy István HUN 15:33.8

Teljes eredménylista: Férfi, Női


Középtáv, Mazance

Nők

női pálya
4800 m / 190 m / 23
45 induló

1.
Minna Kauppi FIN 32:35
2.
Vroni König-Salmi SUI 34:37
3.
Radka Brožková CZE 34:51
4.
Marianne Andersen NOR 35:11
5.
Tatiana Ryabkina RUS 35:39
6.
Merja Rantanen FIN 35:43

Férfiak

férfi pálya
5800 m / 245 m / 27
45 induló

1.
Thierry Gueorgiou FRA 33:49
2.
Michal Smola CZE 34:23
3.
Valentin Novikov RUS 34:27
4.
Daniel Hubmann SUI 34:36
5.
Peter Öberg SWE 35:20
6.
Anders Nordberg NOR 35:23
42.
Lenkei Zsolt HUN 44:50

Teljes eredménylista: Férfi, Női


Hosszútáv, Boudy
Nők

női pálya
11900 m / 450 m / 24
45 induló

1.
Dana Brožková CZE 84:26
2.
Marianne Andersen NOR 85:09
3.
Annika Billstam SWE 85:28
4.
Anne M. Hausken NOR 86:14
5.
Signe Soes DEN 87:24
6.
Sofie Johansson SWE 88:09
13. Kelemen Bernadett HUN 92:05
23. Gyurkó Fanni HUN 97:26

Férfiak

férfi pálya
17300 m / 750 m / 36
45 induló

1.
Daniel Hubmann SUI 106:08
2.
Anders Nordberg NOR 107:23
3.
François Gonon FRA 108:05
4.
Andrey Khramov RUS 109:30
5.
Matthias Merz SUI 109:47
6.
Marián Dávidík SVK 110:15
30. Kovács Ádám HUN 117:43
Gösswein Csaba HUN DNS

Teljes eredménylista


Váltó, Olsana
Nők

női pálya
5.5-6.8 km / 240-290 m / 16-23
26 Váltó

1.
FIN

Katri Lindeqvist
Merja Rantanen
Minna Kauppi

133:14

43:44
44:17
45:13

2.
RUS

Galina Vinogradova
Yulia Novikova
Tatiana Ryabkina

135:49

41:53
45:53
48:03

3.
SWE

Annika Billstam
Sofie Johansson
Helena Jansson

136:27

42:10
43:46
50:31

10. HUN

Gyurkó Fanni
Makrai Éva
Szerencsi Ildikó

153:59

46:06
47:53
60:00

Férfiak

férfi pálya
7.8-8.6 km / 320-400 m / 24-28
36 Váltó

1. GBR

Graham Gristwood
Jon Duncan
Jamie Stevenson

138:17

43:45
45:04
49:28

2. RUS

Dmitriy Tsvetkov
Andrey Khramov
Valentin Novikov

138:58

45:47
44:30
48:41

3. SUI

Baptiste Rollier
Matthias Merz
Daniel Hubmann

141:49

46:37
43:41
51:31

10. HUN

Kovács Ádám
Gösswein Csaba
Lenkei Zsolt

147:39

46:38
43:51
57:10

Teljes eredménylista: férfinői


7. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2008. június 25  - július 1.
Ventspils, Lettország

Sprint
Nők

Ventspils Akvaparks
2500 m / 15 m / 17

1. Anne Margrethe Hausken NOR 11:11
2. Heli Jukkola FIN 11:14
3. Helena Jansson SWE 11:17
4. Minna Kauppi FIN 11:39
5. Marja Rantanen FIN 11:40
6. Radka Brožková CZE 11:44
Férfiak

Ventspils Akvaparks
3100 m / 20 m / 19

1. Emil Wingstedt SWE 13:11
2. Daniel Hubmann SUI 13:25
3. Andrey Khramov RUS 13:35
4. Scott Fraser GBR 13:37
5. Lars Skjeset NOR 13:43
6. Peter Öberg SWE 13:44
44. Kovács Ádám HUN 15:06

Középtáv
Nők

Jaunupe Z
5200 m / 110 m / 15

1. Heli Jukkola FIN 31:05
2. Merja Rantanen FIN 31:31
3. Minna Kauppi FIN 31:55
4. Tatiana Ryabkina RUS 32:12
5. Signe Soes DEN 32:27
6. Dana Brožková CZE 33:23
42. Gyurkó Fanni HUN 41:40
Férfiak

Jaunupe Z
6500 m / 140 m / 22

1. Thierry Gueorgiou FRA 35:41
2. Martins Sirmais LAT 36:07
3. Pasi Ikonen FIN 36:31
4. Daniel Hubmann SUI 36:59
5. Emil Wingstedt SWE 37:18
6. Valentin Novikov RUS 37:34
6. Mats Troeng SWE 37:34
47. Gösswein Csaba HUN 49:34

Normáltáv
Nők

Irbene
11000 m / 140 m / 23

1. Anne Margrethe Hausken NOR 68:55
2. Tatiana Ryabkina RUS 69:48
3. Emma Engstrand SWE 70:33
4. Yulia Novikova RUS 71:19
5. Sofie Johansson SWE 71:48
6. Merja Rantanen FIN 73:16
43. Gyurkó Fanni HUN 99:24
Férfiak

Irbene
17500 m / 260 m / 33

1. Dmitriy Tsvetkov RUS 89:12
2. Daniel Hubmann SUI 89:45
3. Emil Wingstedt SWE 89:46
4. Matthias Merz SUI 91:00
5. Martin Per Johansson SWE 91:42
6. Baptiste Rollier SUI 92:31

Váltó
Nők

Piejuras kempings
6.1-6.3 km / 150 m / 21

1. SWE Lina Persson
Emma Engstrand
Helena Jansson
35:05
36:20
33:45
105:10
2. RUS Natalia Korzhova
Yulia Novikova
Tatiana Ryabkina
35:59
35:38
33:45
105:22
3. FIN Katri Lindeqvist
Merja Rantanen
Minna Kauppi
38:12
33:34
34:43
106:29
19. HUN Gyurkó Fanni
Őry Eszter
Szerencsi Ildikó
35:52
46:36
47:25
129:53
Férfiak

Piejuras kempings
8.9-91 km / 220 m / 18

1. RUS Dmitriy Tsvetkov
Andrei Khramov
Valentin Novikov
41:13
40:19
41:41
123:13
2. SUI Baptiste Rollier
Matthias Merz
Daniel Hubmann
41:22
41:11
40:55
123:18
3. FIN Jarkko Huovila
Pasi Ikonen
Mats Haldin
43:36
41:19
40:37
125:32
31. HUN Kovács Ádám
Zsebeházy István
Gösswein Csaba
58:53
52:12
49:54
160:59


24. Tájékozódási futó Világbajnokság

2007. augusztus 17-26.
Kijev, Ukrajna
http://www.woc2007.org.ua

Sprint, Kijev, botanikus kert
Nők

női pálya
2470 m / 14
46 induló

1.
Simone Niggli SUI 12:06,9
2.
Minna Kauppi FIN 12:26,6
3.
Lena Eliasson SWE 12:46,4
4.
Helena Jansson SWE 12:55,0
5.
Marianne Andersen NOR 12:57,8
6.
Ingunn H. Weltzien NOR 13:00,1
36. Gyurkó Fanni HUN 15:07,0
43. Szerencsi Ildikó HUN 16:00,3

Férfiak

férfi pálya
3200 m / 15
45 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 14:44,0
2. Matthias Merz SUI 14:44,9
3. Martin Johansson SWE 15:03,6
4. Daniel Hubmann SUI 15:09,2
5. Martins Sirmais LAT 15:09,5
6. Tomas Dlabaja CZE 15:10,2
38. Gösswein Csaba HUN 17:29,2

Teljes eredménylista


Középtáv, Bortnichi South
Nők

női pálya
5100 m / 90 m / 14
45 induló

1.
Simone Niggli SUI 32:13
2.
Heli Jukkola FIN 33:18
3.
Marianne Andersen NOR 34:14
4.
Minna Kauppi FIN 34:17
5.
Helena Jansson SWE 35:01
6.
Tatyana Riabkina RUS 35:28
40. Makrai Éva HUN 49:44
43. Szerencsi Ildikó HUN 50:51

Férfiak

férfi pálya
6100 m / 110 m / 17
45 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 32:21
2. Tero Föhr FIN 34:22
3. Valentin Novikov RUS 34:30
4. Anders Nordberg NOR 34:43
5. David Andersson SWE 34:50
6. Jonn Are Myhren NED 35:09
29. Lenkei Zsolt HUN 40:26
35. Gösswein Csaba HUN 42:13

Teljes eredménylista


Hosszútáv, Golosiivo
Nők

női pálya
11900 m / 300 m / 23
45 induló

1.
Minna Kauppi FIN 80:17
1.
Heli Jukkola FIN 80:17
3.
Simone Niggli SUI 81:48
4.
Anne M. Hausken NOR 83:19
5.
Marianne Andersen NOR 83:47
6.
Hanny Allston AUS 84:17
25. Gyurkó Fanni HUN 97:54
29. Kelemen Bernadett HUN 98:16

Férfiak

férfi pálya
18200 m / 550 m / 28
45 induló

1.
Matthias Merz SUI 104:28
2.
Andrey Khramov RUS 108:06
3.
Anders Nordberg NOR 108:36
4.
Mats Haldin FIN 108:52
5.
Vyacheslav Mukhidinov UKR 109:45
6.
Roman Efimov RUS 109:50
20. Kovács Ádám HUN 116:28

Teljes eredménylista


Váltó, Golosiivo
Nők

Golosiivo
5.4-6.1 km / 140-150 m / 14
váltó

1.
FIN

Paula Haapakoski
Heli Jukkola
Minna Kauppi

106:35

39:51
36:34
30:09

2.
SWE

Annika Billstam
Emma Engstrand
Helena Jansson

107:41

38:09
39:25
30:06

3.
NOR

Ingunn H. Weltzien
Marianne Andersen
Anne M. Hausken

107:50

40:06
37:00
30:43

13. HUN

Makrai Éva
Gyurkó Fanni
Szerencsi Ildikó

125:37

41:04
48:30
36:02

Férfiak

Golosiivo
6.5-8.6 km / 110-175 m / 17-21
38 váltó

1. RUS

Roman Efimov
Andrey Khramov
Valentin Novikov

130:26

47:24
47:26
35:35

2. SWE

Peter Oberg
David Andersson
Emil Wingstedt

131:08

49:18
47:49
34:00

3. FIN

Mats Haldin
Pasi Ikonen
Tero Föhr

131:35

47:19
49:29
34:45

19. HUN

Kovács Ádám
Zsebeházy István
Lenkei Zsolt

145:58

49:21
56:19
40:17

Teljes eredménylista (férfinői)


6. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2006. május 7-13.
Otepää, Észtország

Sprint
Nők Tartu Toomemägi 2730 m / 80 m / 14
1. Simone Niggli SUI 12.35,0
2. Marianne Andersen NOR 13.12,5
3. Minna Kauppi FIN 13.14,8
4. Kajsa Nilsson SWE 13.22,3
5. Ingunn Weltzien NOR 13.23,1
6. Karolina Höjsgaard SWE 13.25,0
Férfiak Tartu Toomemägi 3070 m / 105 m / 17
1. Emil Wingstedt SWE 13.02,2
2. Jamie Stevenson GBR 13.07,3
3. Andrey Khramov RUS 13.09,4
4. Mikkel Lund DEN 13.10,3
5. David Schneider SUI 13.11,0
6. Martins Sirmais LAT 13.11,9

Középtáv
Nők Haanja-Kurgjärve 5680 m / 135 m / 15
1. Minna Kauppi FIN 33.41
2. Marianne Andersen NOR 34.16
3. Heli Jukkola FIN 34.55
4. Tatiana Ryabkina RUS 35.10
5. Simone Niggli SUI 35.18
6. Emma Engstrand SWE 36.18
Férfiak Haanja-Kurgjärve 6700 m / 160 m / 18
1. Thierry Gueorgiou FRA 34.04
2. Martins Sirmais LAT 34.11
3. Valentin Novikov RUS 34.18
4. Damien Renard FRA 34.26
5. Peter Öberg SWE 34.38
6. Emil Wingstedt SWE 34.42

Normáltáv
Nők Otepää-Vastsemoisa-Nüpli 10930 m / 270 m / 25
1. Simone Niggli SUI 72:04
2. Heli Jukkola FIN 77:37
3. Minna Kauppi FIN 80:54
4. Karolina Höjsgaard SWE 81:48
5. Vroni Koenig-Salmi SUI 81:55
6. Dana Brozkova CZE 82:51
Férfiak Otepää-Vastsemoisa-Nüpli 16210 m / 430 m / 33
1. Jani Lakanen FIN 95:22
2. Daniel Hubmann SUI 97:22
2. Olle Kärner EST 99:14
4. Valentin Novikov RUS 99:32
5. Mats Haldin FIN 99:37
6. Holger Hott Johansen NOR 100:53

Váltó
Nők Tehvandi-Apteekri 6,08-6,32 km / 180 m / 17
1. FIN Paula Haapakoski Heli Jukkola Minna Kauppi 40:51 38:31 38:48 118:10
2. SUI Lea Mueller Vroni Koenig-Salmi Simone Niggli 41:50 39:34 36:47 118:11
3. SWE Emma Engstrand Kajsa Nilsson Karolina Höjsgaard 42:58 36:58 38:22 118:18
Férfiak Tehvandi-Apteekri 8,98-9,23 km / 290 m / 24
1. SWE Niclas Jonasson Peter Öberg David Andersson 45:56 48:05 45:58 139:59
2. FRA Francois Gonon Damien Renard Thierry Gueorgiou 45:43 48:26 45:53 140:02
3. NOR Lars Skjeset Carl Waaler Kaa Oystein Kvaal Osterbo 47:14 48:48 44:03 140:05
32. HUN Józsa Gábor Dénes Zoltán Gösswein Csaba 54:13 55:27 64:29 174:09


16. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2005. július 11-16.
Tenero, Svájc
 

Középtáv
Nők

Taverne
60 induló
3.0 km / 110 m / 14

1. Anna Persson SWE 25:51
2. Heini Wennman FIN 26:00
3. Hanny Allston AUS 27:18
4. Helena Jansson SWE 27:23
5. Paula Iso-Markku FIN 27:51
6. Saila Kinni FIN 28:16
44. Őry Eszter HUN 40:41
54. Szerencsi Ildikó HUN 50:40
Férfiak

Taverne
61 induló
3.5 km / 120 m / 17

1. Fabian Hertner SUI 21:28
2. Philippe Adamski FRA 22:43
3. Hannu Airila FIN 23:27
4. Olav Lundanes NOR 23:31
5. Sebastian Hägler SUI 23:37
6. Olli-M. Taivainen FIN 24:27
9. Gösswein Csaba HUN 25:12
17. Lenkei Zsolt HUN 26:31
31. Zsebeházy István HUN 29:07
59. Kovács Ádám HUN 44:55

Normáltáv

Nők

Arcegno
6.6 km / 340 m / 18
122 induló

1. Mari Fasting NOR 63:14
2. Elise Egseth NOR 63:31
3. Paula Iso-Markku FIN 65:47
4. Anna Persson SWE 66:55
5. Sara Lüscher SUI 67:01
6. Elin A-Skantze SWE 68:17
35. Kerényi Krisztina HUN 81:14
52. Hrenkó Ivett HUN 86:59
69. Őry Eszter HUN 93:00
87. Zsigmond Száva HUN 102:09
90. Máthé Fanni HUN 106:31
Szerencsi Ildikó HUN DISQ
Férfiak

Arcegno
9.5 km / 480 m / 25
159 induló

1. Olav Lundanes NOR 72:39
2. Andreas Rüedlinger SUI 77:16
3. Philippe Adamski FRA 78:12
4. Julian Dent AUS 79:52
5. Kovács Ádám HUN 81:23
6. Michal Krajcík SVK 82:57
21. Lenkei Zsolt HUN 90:55
23. Zsebeházy István HUN 91:13
72. Kerényi Máté HUN 103:19
86. Szabó András HUN 108:09
Gösswein Csaba HUN DISQ

Váltó
Nők

San Bernardino
5200 m / 220 m / 18
21 váltó

1. NOR Elise Egseth
Mari Fasting
Betty Ann B. Nilsen
47:14
42:13
44:19
133:46
2. SWE Elin A-Skantze
Helena Jansson
Anna Persson
48:32
45:19
44:21
138:12
3. FIN Saila Kinni
Paula Iso-Markku
Silja Tarvonen
50:51
46:37
44:53
142:21
10. HUN Hrenkó Ivett
Őry Eszter
Szerencsi Ildikó
54:20
57:43
51:10
163:13
Férfiak

San Bernardino
7200 m / 320 m / 14
31 váltó

1. NOR Oystein Sorensen
Magne Dahli
Olav Lundanes
51:01
47:49
51:42
150:32
2. CZE Adam Chromy
Jan Benes
Jan Palas
49:33
54:40
49:25
153:38
3. SWE John Fredriksson
Erik Rost
Mikael Kristensson
55:03
49:33
52:14
156:60
8. HUN Kovács Ádám
Gösswein Csaba
Zsebeházy István
49:26
57:01
55:37
162:04

Pontverseny
1. SUI 153
2. SWE 162
3. FIN 163
4. NOR 187
5. CZE 258
6. RUS 387
7. DEN 419
8. FRA 469
9. HUN 481
10. AUS 498


15. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2004. július 4-11.
Gdansk, Lengyelország

Középtáv
Nők

60 induló
4,13 km / 12

1. Jansson Helen SWE 28:59
2. Brozkova Radka CZE 30:08
3. Fincke Anni-Maija FIN 30:30
4. O’ Neil Alison GBR 30:42
5. Flatekval Jorid NOR 31:24
6. Cerny Noemi SUI 31:51
57. Kelemen Bernadett HUN 43:00
58. Szerencsi Ildikó HUN 43:47
Férfiak

60 induló
4,61 km / 14

1. Bjerkreim Nilsen Audun NOR 27:09
2. Merz Matthias SUI 27:34
3. Krepsta Simonas LTU 27:42
4. Johansson Martin SWE 28:04
5. Anjala Topi FIN 28:56
6. Lindahl Johan SWE 29:04
6. Gösswein Csaba HUN 29:04
36. Zsebeházy István HUN 31:32
43. Pelyhe Dániel HUN 32:33

Normáltáv

Nők

8,1 km / 17
130 induló

1. Tarvonen Silja FIN 59:51
2. Stalder Veline SUI 61:48
3. O’ Neil Alison GBR 62:22
4. Panchartkova Jana CZE 63:13
5. Flatekval Jorid NOR 63:52
6. Jansson Helen SWE 64:48
37. Kelemen Bernadett HUN 74:18
73. Zsigmond Száva HUN 79:04
93. Szivák Ildikó HUN 84:00
107. Szerencsi Ildikó HUN 88:44
Férfiak

11,5 km / 21
150 induló

1. Merz Matthias SUI 72:19
2. Johansson Martin SWE 72:20
3. Krepsta Simonas LTU 72:29
4. Prochazka Jan CZE 72:41
5. Millinger Mattias SWE 73:45
6. Sorensen Oystein NOR 74:07
12. Gösswein Csaba HUN 76:27
36. Zsebeházy István HUN 80:38
83. Pelyhe Dániel HUN 88:12
84. Bogos Tamás HUN 88:24

Váltó
Nők

4900 m / 13
23 váltó

1. SWE Skantze Elina
Persson Anna
Jansson Helen
39:36
36:48
35:19
111:43
2. FIN Fincke Anni-Maija
Wennman Heini
Tarvonen Silja
34:44
39:21
39:36
113:41
3. NOR Egseth Elise
Bjerkreim Nilsen Betty Ann
Flatekval Jorid
37:55
38:03
38:18
114:16
9. HUN Kelemen Bernadett
Zsigmond Száva
Szerencsi Ildikó
38:24
44:13
40:03
122:40
Férfiak

7400 m / 17
28 váltó

1. SWE Lindahl Johan
Millinger Mattias
Johansson Martin
45:30
42:53
40:02
128:25
2. CZE Palas Jan
Sedivy Jan
Prochazka Jan
43:37
44:19
43:11
131:07
3. SUI Ruedlinger Andreas
Hertner Fabian
Merz Matthias
45:46
44:25
42:29
132:40
13. HUN Zsebeházy István
Pelyhe Dániel
Gösswein Csaba
45:50
46:23
48:12
140:25

Nemzetek közti pontverseny
1 SWE 93
2 NOR 173
3 FIN 188
4 CZE 199
5 SUI 209
6 RUS 347
7 GBR 387
8 LTU 460
9 DEN 493
10 POL 564
12 BUL 676
11 HUN 695
14 FRA 697
15 UKR 706
13 SVK 720
17 LAT 763
16 AUS 791
18 GER 897
19 EST 922
20 AUT 1133
22 ESP 1302
21 USA 1344
26 ITA 1367
23 POR 1436
25 BEL 1444
27 NZL 1481
24 JAP 1533
28 ISR 1647
29 ROM 1649
30 CRO 1772
31 IRL 1776
32 SCG 1777
33 SLO 1812
34 HKG 1814
35 TUR 1819


2. Ifjúsági Európa Bajnokság

2003. június 20-22.
Pezinok, Szlovákia


Sprint
W16E
2.0km 0m 13k

1. Wicha Iwona Poland  10.17,6
2. Hlavová Hana Czech republic  10.36,5
3. Tas Katalin Hungary  10.53,6

16. Szerencsi Dóra Hungary  11.54,7
29. Koós Diána Hungary  12.28,5
31. Hrenkó Ivett Hungary  12.36,7

W18E
2.0km 0m 15k

1. Grigorova Antonia Bulgaria 10.40,5
2. Szerencsi Ildikó Hungary  10.43,8
3. Bersinská Soňa Slovakia  11.07,4

19. Péley Dorottya Hungary 11.50,3
27. Zsigmond Száva Hungary  12.10,6
32. Kerényi Krisztina Hungary  12.36,9


M16E

2.2km 0m 13k

1.Krajčík Michal Slovakia 9.56,6
2.Lenkei Zsolt Hungary  10.05,1
3.Bene? Jan Czech republic 10.14,2

9.Szabó András Hungary  10.42,0
13.Halász Balázs Hungary  11.07,2
27.Kerényi Máté Hungary  11.37,5

M18E

2.3km 0m 17k

1. Zsebeházy István Hungary 10.52,3
2. Gösswein Csaba Hungary  10.54,7

3. Linde Martins Latvija  D 10.56,0

36. Szajkó Csaba Hungary   12.25,4
Kovács Ádám Hungary  DISQ

Hosszútáv
W16E
5.5km 215m 13k

1.Hlavová Hana Czech republic 42.46
2.Tas Katalin Hungary   42.50
3.Srtuhalova Olena Ukraine  43.41

26.Hrenkó Ivett Hungary 51.07
35.Szerencsi Dóra Hungary  52.45
48.Koós Diána Hungary  57.08

W18E
6.3km 220m 16k

1. Suhner Maianne Switzerland 47.31
2. Karwatka Agata Poland  48.36
3. Goffre Anais France 49.38

23. Szerencsi Ildikó Hungary  56.31
30. Péley Dorottya Hungary  59.12
35. Zsigmond Száva Hungary 61.04
52. Kerényi Krisztina Hungary 73.30


M16E
6.6km 265m 16k

1.Krajčík Michal Slovakia  41.03
2.Bene? Jan Czech republic  41.49
3.Merz Jonas Switzerland  42.05

11.Lenkei Zsolt Hungary  44.13
18.Kerényi Máté Hungary  46.13
42.Halász Balázs Hungary  53.55
49.Szabó András Hungary 56.19

M18E
7.9km 360m 18k

1.Gösswein Csaba Hungary 49.55
2.Haegler Sebastian Switzerland 50.18
3.Weber Michal Poland  50.56

15.Zsebeházy István Hungary  55.00
39.Szajkó Csaba Hungary  60.55
48.Kovács Ádám Hungary 62.52

Váltó
W16E
3.6- 3.8km 60- 100m 13-13k
-
1.  Switzerland 82.45 Feer Sonja 28.53/4 Engeler Rachel 24.24/1 53.17/2 Wyder Judith 29.28/6 82.45/1
2.  Czech republic 83.01 Karochová Simona 27.48/2 Hermanová Zuzana 25.59/3 53.47/3 Hlavová Hana 29.14/4 83.01/2
3.  Russia 83.06 Salova Valentina 27.59/3 Podkolzina Tatiana 25.13/2 53.12/1 Oleynichenkova Nin 29.54/8 83.06/3

7. Hungary 89.18 Szerencsi Dóra 29.04/5 Hrenkó Ivett 30.34/6 59.38/6 Tas Katalin 29.40/7 89.18/7


W18E
4.0- 4.2km 130- 145m 15-15k

1. Czech republic 92.00 Hru?ková Lenka 29.35/1 Kynčlová Martina 33.11/7 62.46/4 Duchová Iveta 29.14/1 92.00/1
2. France 92.32 Goffre Anais 29.44/2 Bouchet Charlotte 31.55/3 61.39/2 Vercellotti Capuci 30.53/4 92.32/2
3. Slovakia 93.16 Vávrová Veronika 30.25/6 Macinská Jana 30.51/2 61.16/1 Ber?inská Soňa 32.00/5 93.16/3
4. Hungary 96.01 Péley Dorottya 29.56/4 Zsigmond Száva 32.41/6 62.37/3 Szerencsi Ildikó 33.24/6 96.01/4


M16E
4.5- 4.8km 120- 145m 15-15k1. Czech republic 80.25 Chromý Adam 25.45/1 Drobník Michal 26.03/1 51.48/1 Bene? Jan 28.37/10 80.25/1
2.  Latvija 80.42 Kietis Margers 28.06/3 Sparans Edgars 27.57/6 56.03/3 Tarasovs Anatolijs 24.39/1 80.42/2
3.  Slovakia 83.04 Szabó Rastislav 28.24/4 Mazúr Martin 28.29/7 56.53/4 Krajčík Michal 26.11/2 83.04/3

7.  Hungary 85.15 Kerényi Máté 31.52/13 Halász Balázs 26.53/3 58.45/7 Lenkei Zsolt 26.30/4 85.15/7

M18E
5.1- 5.4km 190- 220m 17-17k

1.  Russia 98.16 Glazunov Denis 32.53/8 Aleshin Konstantin 34.27/5 67.20/4 Ryzhankov Sergey 30.56/1 98.16/1
2.  Hungary 98.34 Kovács Ádám 31.25/2 Gösswein Csaba 32.25/2 63.50/1 Zsebeházy István 34.44/7 98.34/2
3.  Czech republic 99.00 Háj Jakub 32.00/5 Rajno?ek Zdeněk 33.54/4 65.54/3 Holas Ondřej 33.06/2 99.00/3


14. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2003. július 7-12.
Pölva, Észtország

Rövidtáv
Nők

Küka
60 induló
3.7 km / 140 m / 12

1. Laura Hokka FIN 25.09
2. Signe Soes DEN 25.19
3. Eveli Saue EST 25.27
4. Sofia Karlsson SWE 25.44
5. Una Berizna LAT 25.55
6. Elin A. Skantze SWE 26.00
13. Fekete Zsuzsa HUN 28.07
49. Zsigmond Száva HUN 34.55
Férfiak

Küka
60 induló
3.6 km / 140 m / 11

1. Matthias Merz SUI 24.35
2. Tuomas Tervo FIN 24.46
3. Aleksei Bortnik RUS 25.06
4. Jevgeni Krasnojarov RUS 25.38
5. Daniel Hubmann SUI 25.53
6. Lukas Bartak SVK 26.12
60. Pelyhe Dániel HUN 44.10

Normáltáv

Nők

Uniküla
7.9 km / 280 m / 16
131 induló

1. Martina Dockalova CZE 55.36
2. Anni-Maija Fincke FIN 55.43
3. Helena Jansson SWE 56.49
4. Michaela Przyczkova CZE 56.58
5. Lina Hagman NOR 57.42
6. Anna Lampinen SWE 57.46
57. Domján Zsuzsa HUN 69.20
90. Fekete Zsuzsa HUN 81.37
111. Fekete Anikó HUN 96.09
Zsigmond Száva HUN DISQ.
Férfiak

Uniküla
11.9 km / 430 m / 19
165 induló

1. Dmitri Tsvetkov RUS 64.00
2. Matthias Merz SUI 64.55
3. Daniel Hubmann SUI 65.55
4. Anders Holmberg SWE 66.16
5. Aleksei Bortnik RUS 67.01
6. Emil Lauri SWE 67.06
69. Gösswein Csaba HUN 80.10
79. Pelyhe Dániel HUN 81.18
92. Zsebeházy István HUN 85.08
Józsa Gábor HUN DISQ.

Váltó
Nők

Rosma
5500 m / 135 m / 15
44 váltó

1. FIN Annamaria Väli-Klemelä
Heini Wennman
Silja Tarvonen
39.34
25.17
37.04
101.55
2. SWE Anna Lampinen
Sofia Karlsson
Helena Jansson
39.29
25.26
37.17
102.12
3. NOR Marte Grande Ostby
Betty Ann Bjerkreim
Line Hagman
39.35
25.08
37.32
102.15
23. HUN Domján Zsuzsa
Zsigmond Száva
Fekete Zsuzsa
43.32
31.09
44.03
118.44
Férfiak

Rosma
7900 m / 19 m / 15
57 váltó

1. RUS Dmitri Tsvetkov
Dmitri Jekaterinin
Aleksei Bortnik
42.44
32.35
41.18
116.37
2. NOR Kristian Dalby
Lars Skjeset
Audun Weltzen
36.33
39.15
41.02
118.01
3. SUI Hannes Friederich
Matthias Merz
Daniel Hubmann
37.37
31.22
42.08
118.30
29. HUN Gösswein Csaba
Pelyhe Dániel
Zsebeházy István
47.56
36.10
49.05
133.11