Címke szerinti archívum: Zsebeházy Eszter


14. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2004. június 21-27.
Plzen, Csehország

Sprint
Nők

2.90 km / 25 m, 23
60 induló

1. STERBOVÁ Marta CZE 15.58
2. MACÚCHOVÁ Zuzana CZE 16.06
3. BROZKOVÁ Dana CZE 16.09
3. MAKRAI Éva HUN 16.09
5. DODIN Celine FRA 16.14
6. DRESEN Elisa GER 16.39
29. KELEMEN Bernadett HUN 19.43
31. ZSEBEHÁZY Eszter HUN 19.52
Férfiak

3.25 km / 30 m / 24
79 induló

1. OSTERBO Oystein NOR 14.42
2. HANSEN Christian DEN 14.59
3. USHKVAROK Pavlo UKR 15.02
3. SVIHOVSKÝ Jaromír CZE 15.02
5. SVIR Mikhail RUS 15.11
6. LOUHISOLA Toni FIN 15.12
14. JÓZSA Gábor HUN 15.41
45. KOPRIVANACZ Imre HUN 17.56
48. SCULTÉTY Márton HUN 18.15

Normáltáv
Nők

8.90 km / 300 m, 19
68 induló

1. BROZKOVÁ Dana CZE 62.19
2. STERBOVÁ Marta CZE 62.45
3. BERGLUND Camilla SWE 66.23
4. WOOTTON Hannah GBR 66.26
5. FRITSCHY Martina SUI 67.04
6. STEHNOVÁ Zuzana CZE 67.20
22. MAKRAI Éva HUN 74.10
38. SZERENCSI Ildikó HUN 83.43
KELEMEN Bernadett HUN DISQ
Férfiak

14.40 km / 430 m, 27
90 induló

1. SMOLA Michal CZE 82.58
2. LOSMAN Petr CZE 84.32
3. HORST Ingo GER 85.33
4. DÁVIDÍK Marian SVK 85.56
5. TERVO Tuomas FIN 87.10
6. HAUGEN Ivar NOR 88.34
31. SZUNDI Attila HUN 96.35
51. BALABÁS Péter Gergö HUN 108.23
61. HARKÁNYI Zoltán HUN 118.45
63. KOPRIVANACZ Imre HUN 121.24

Váltó
Nők

14 váltó

1. CZE STERBOVÁ Marta
MACÚCHOVÁ Zuzana
DOÈKALOVÁ Martina
BROZKOVÁ Dana
36.16
39.02
39.06
36.39
151.03
2. GBR MACKENZIE Mhairi
ELDER Rachael
PALMER Helen
WOOTTON Hannah
38.25
40.59
38.52
37.27
155.43
3. SUI WEGMÜLLER Lea
BAUMGARTNER Susann
MÜLLER Lea
FRITSCHY Martina
38.37
40.02
39.31
39.07
157.17
6. HUN MAKRAI Éva
ZSEBEHÁZY Eszter
ZSIGMOND Száva
KELEMEN Bernadett
38.23
41.45
45.04
41.00
166.12
Férfiak

22 váltó

1. CZE SVIHOVSKÝ Jaromír
DLABAJA Tomáš
SMOLA Michal
LOSMAN Petr
38.50
37.33
38.06
39.17
153.46
2. FRA PEYVEL Benoit
MAGNE Thibaut
GIRSCH Nicolas
GONON Francois
39.08
39.25
38.20
37.38
154.31
3. SVK PIJÁK Martin
PIJÁK Ondrej
BARTÁK Lukáš
DÁVIDÍK Marian
38.56
39.35
36.44
39.46
155.01
15. HUN SZUNDI Attila
SCULTÉTY Márton
HARKÁNYI Zoltán
JÓZSA Gábor
39.01
50.33
43.09
39.27
172.10


13. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2002. augusztus 20-24.
Várna, Bulgária

Sprint
Nők

Kamchia
3750 m
50 induló

1. Anu Kopra FIN 31.16
2. Karin Schmalfeld GER 31.19
3. Vendula Klechova RUS 33.14
4. Luise Karger GER 33.35
5. Dana Brozkova CZE 33.47
6. Livia Seemann SUI 33.57
8. Lubinszki Mária HUN 34.26
10. Makrai Éva HUN 35.14
18. Farkas Zsuzsa HUN 36.35
30. Zsebeházy Eszter HUN 41.43
Férfiak

Kamchia
5000 m
50 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 27.28
2. Kim Fagerudd FIN 28.40
3. Marc Lauenstein SUI 29.27
4. Nikolai Dimitrov CZE 29.32
5. Donatus Schnyder SUI 30.30
6. Oliver Johnson GBR 30.32
27. Forrai Gábor HUN 34.37

Normáltáv
Nők
9250 m / 180 m / 18
induló
1. Martina Rakayova CZE 64.34
2. Bodil Holmstrom FIN 69.08
3. Marte Balchen NOR 69.13
4. Laura Scaravonati ITA 70.21
5. Zuzana Macuchova CZE 71.05
6. Nataliya Potopalska UKR 71.27
7. Farkas Zsuzsa HUN 71.50
20. Makrai Éva HUN 75.45
38. Lubinszki Mária HUN 82.26
51. Gyalog Zsuzsa HUN 86.47
53. Zsebeházy Eszter HUN 87.41
Férfiak
14000 m / 280 m / 25
induló
1. Emil Wingstedt SWE 86.59
2. Ilkka Leppavuori FIN 87.37
3. Oliver Johnson GBR 88.23
4. Ingo Horst GER 88.58
5. Christian Ott SUI 89.22
6. Pavel Naumov RUS 91.37
42. Novai György HUN 105.50
49. Forrai Gábor HUN 107.30
54. Sprok Bence HUN 109.39
57. Less Áron HUN 112.33
59. Scultéty Márton HUN 113.17

Váltó
Nők
6750-6850 m / 85 m /20
1. GBR
2. SWE
3. FIN
10. HUN Lubinszki Mária
Zsebeházy Eszter
Farkas Zsuzsa
Makrai Éva
Férfiak
8350-8500 m / 90 m / 23
1. FRA
2. POL
3. GER
14. HUN Less Áron
Novai György
Forrai Gábor
Sprok Bence


19. Tájékozódási futó Világbajnokság

2001. július 28. – augusztus 4.
Tampere, Finnország

Sprint
Nők

Kauppi
2.2 km / 40 m / 10
49 induló

1. Vroni K.-Salmi SUI 10.54,9
2. Johanna Asklöf FIN 11.00,5
3. Simone Luder SUI 11.01,9
4. Jenny Johansson SWE 11.05,4
5. Reeta Kolkkala FIN 11.09,5
6. Marie L. Romanens SUI 11.19,7
32. Makrai Éva HUN 13.26,2

Férfiak

Kauppi
2.6 km / 60 m /12
45 induló

1. Jimmy Birklin SWE 10.55,9
2. Pasi Ikonen FIN 11.06,1
3. Jörgen Olsson SWE 11.09,7
4. Juha Peltola FIN 11.10,1
5. Jamie Stevenson GBR 11.18,0
6. Mikhail Mamleev RUS 11.19,8
33. Domonyik Gábor HUN 12.42,4

Rajtlistaeredménylista


Rövidtáv
Nők

Pulesjärvi
3.6 km / 250 m / 11
60 induló

1. Hanne Staff NOR 25:41
2. Jenny Johansson SWE 25:54
3. Gunilla Svärd SWE 25:58
4. Simone Luder SUI 26:27
5. Reeta Kolkkala FIN 26:33
6. Johanna Asklöf FIN 26:41
58. Oláh Katalin HUN 39:15

Férfiak

Pulesjärvi
4.1 km / 170 m /15
60 induló

1. Pasi Ikonen FIN 23:41
2. Tore Sandvik NOR 24:02
3. Jörgen Rostrup NOR 24:15
4. Jani Lakanen FIN 24:42
5. Juha Peltola FIN 24:53
6. Mats Troeng SWE 25:05
45. Domonyik Gábor HUN 31:24

Selejtező eredményekdöntő eredmények


Normáltáv
Nők

Taisko
9.8 km / 390 m / 17
60 induló

1. Simone Luder SUI 1.14.57
2. Marika Mikkola FIN 1.15.00
3. Reeta Kolkkala FIN 1.15.43
4. Anette Granstedt SWE 1.16.17
5. Johanna Asklöf FIN 1.16.23
6. Hanne Staff NOR 1.17.07
18. Oláh Katalin HUN 1.24.03

Férfiak

Taisko
14.4 km / 500 m / 26
59 induló

1. Jörgen Rostrup NOR 1.29.43
2. Jani Lakanen FIN 1.30.17
3. Carl H. Björseth NOR 1.31.58
4. Björnar Valstad NOR 1.32.52
5. Fredrik Löwegren SWE 1.33.18
6. Janne Salmi FIN 1.33.50
43. Domonyik Gábor HUN 1.52.25
Selejtező eredményKlasszikus döntő rajtlistaKlasszikus döntő eredménylista

Váltó
Nők

Pulesjärvi
4.8-5.9 km / 180-200 m / 14
19 váltó

1. FIN

Reeta Kolkkala
Liisa Anttila
Marika Mikkola
Johanna Asklöf

147:01

35:08
33:51
44:09
43:52

2. SWE

Katarina Allberg
Jenny Johansson
Cecilia Nilsson
Gunilla Svärd

161:00

37:04
35:19
43:11
45:25

3. NOR

Birgitte Husebye
Linda Antonsen
Ingvaldsen Elisabeth
Hanne Staff

161:00

34:32
36:22
47:07
42:57

14. HUN

Makrai Éva
Farkas Zsuzsanna
Zsebeházy Eszter
Oláh Katalin

199:18

39:55
41:55
70:02
47:25

Férfiak

Pulesjärvi
5.8-8.6 km / 200-280 m / 19-25
29 váltó

1. FIN

Jani Lakanen
Jarkko Huovila
Juha Peltola
Janne Salmi

168:53

49:47
51:56
33:42
33:27

2. NOR

Bernt Björnsgaard
Carl H. Björseth
Tore Sandvik
Björnar Valstad

170:59

50:45
52:23
34:00
33:49

3. CZE

Michal Horacek
Michal Jedlicka
Radek Novotny
Rudolf Ropek

172:25

50:57
51:40
35:29
34:17

15. HUN

Domonyik Gábor
Lévai Ferenc
Harkányi Zoltán
Sprok Bence

197:32

50:46
60:30
44:07
42:08


12. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2000. augusztus 25 – szeptember 2.
Roanne, Franciaország

Sprint
Nők
3500 m / 180 m / 12
39 induló
1. Bohdana Terova CZE 26.04
2. Tatiana Pereliaeva RUS 26.43
3. Karin Schmalfeld GER 26.50
4. Brigitte Grüniger SUI 26.51
5. Simone Luder SUI 27.02
6. Lucie Böhm AUT 27.04
34. Zsebeházy Eszter HUN 34.34
39. Makrai Éva HUN 43.09
Férfiak
4500 m / 200 m / 13
45 induló
1. Thierry Gueorgiou FRA 26.56
2. Petr Losman CZE 27.09
3. Domonyik Gábor HUN 27.14
4. Vladimir Lucan CZE 27.16
5. Thomas Krejci AUT 27.20
6. Björn Eriksen NOR 28.24
32. Szász Bence HUN 32.52
35. Sprok Bence HUN 33.36
43. Novai György HUN 40.12

Normáltáv
Nők
La Grande Borne
7800 m / 290 m / 18
56 induló
1. Simone Luder SUI 57.06
2. Regula Bernhard SUI 63.19
3. Karin Schmalfeld GER 64.47
4. Annika Björk SWE 65.26
5. Brigitte Grüniger SUI 65.32
6. Zdenka Stara CZE 66.13
22. Makrai Éva HUN 72.54
31. Zsebeházy Eszter HUN 75.21
Férfiak
La Grande Borne
11400 m / 450 m / 23
70 induló
1. Thierry Gueorgiou FRA 78.17
2. Björn Eriksen NOR 79.07
3. François Gonon FRA 79.11
4. Thomas Krejci AUT 79.58
5. Matthias Niggli SUI 80.06
6. Robert Dittmann GER 82.10
26. Domonyik Gábor HUN 89.42
38. Szász Bence HUN 93.14
45. Tas Dávid HUN 95.59
57. Novai György HUN 103.34

Váltó
Nők
1. SUI Regula Bernhard
Daniela Wehrli
Brigitte Grüniger
Simone Luder
40.55
47.18
33.39
36.10
158.02
2. CZE Zuzana Macuchova
Zdenka Stara
Iva Navratilova
Bohdana Terova
42.18
42.01
41.09
37.42
163.10
3. FRA Chloe Manissolle
Magali Coupat
Pauline Filet
Valérie Leomant
40.57
47.08
38.30
40.53
167.28
8. HUN Makrai Éva
Zsebeházy Eszter
Lubinszki Mária
Gyalog Zsuzsanna
42.59
54.37
49.50
54.29
201.55
Férfiak
1. FRA Damien Renard
Rémi Gueorgiou
François Gonon
Thierry Gueorgiou
46.50
45.57
49.47
42.02
184.36
2. CZE Michal Horacek
Petr Losman
Radovan Cech
Vladimir Lucan
45.29
46.52
47.12
46.39
184.36
3. RUS Dimitri Timokhine
Sergei Detkov
Evgueni Gavrilov
Maxim Riabkene
46.31
48.43
47.22
44.34
187.10
9. HUN Novai György
Tas Dávid
Szász Bence
Domonyik Gábor
49.25
48.27
57.31
44.28
199.51


11. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2000. július 9-15.
Nové Mesto na Morave, Csehország

Sprint
Nők

60 induló

1. Camilla Berglund SWE 25.43
2. Maria Bergkvist SWE 26.13
3. Minna Kauppi FIN 26.22
4. Ioulia Siedina RUS 26.33
5. Tatiana Pereliaeva RUS 26.34
6. Lene Moe NOR 26.50
10-11. Farkas Zsuzsa HUN 27.41
50. Zsebeházy Eszter HUN 35.35
52. Makrai Éva HUN 35.44
58. Fekete Zsuzsa HUN 44.58
Férfiak

60 induló

1. Michal Smola CZE 25.28
2. Zbyněk Hora CZE 25.44
3. Jaromír Svihovský CZE 25.46
4. Rune Strandberg NOR 26.25
5. Per Andreasson SWE 26.31
6. Andrei Khramov RUS 26.39
21. Sprok Bence HUN 28.57
46. Harkányi Zoltán HUN 32.48

Normáltáv

Nők

7.1 km / 280 m / 20
146 induló

1. Tatiana Perelyeva RUS 59.43
2. Marianne Riddervold NOR 60.34
3. Natalya Potopalska UKR 61.15
4. Minna Kauppi FIN 61.54
5. Vendula Klechová CZE 62.17
6. Ieva Sargautyté LTU 63.14
23. Zsebeházy Eszter HUN 67.04
33. Farkas Zsuzsa HUN 69.13
39. Makrai Éva HUN 70.40
73. Fekete Zsuzsa HUN 77.17
86. Domján Zsuzsanna HUN 80.41
112. Csányi Adrienn HUN 91.14
Férfiak

10.4 km / 430 m / 24
155 induló

1. Jiří Kazda CZE 69.53
2. Pasi Ikonen FIN 70.11
3. Jaromír Svihovský CZE 70.58
4. Michal Smola CZE 71.33
5. Erik Öhlund SWE 71.50
6. Andrei Hramov RUS 72.33
56. Harkányi Zoltán HUN 82.27
85. Dedinszky Imre HUN 86.55
100. Tóth Attila HUN 91.56
107. Valler Ferenc HUN 93.28
111. Szűcs Gábor HUN 94.56

Váltó
Nők

4.7-5.0km / 160-165m / 17
29 váltó

1. RUS Ioulia Siedina
Evgeniya Belova
Tatiana Perelyeva
28.31
31.39
29.31
89.41
2. SWE Maria Bergkvist
Kajsa Guterstam
Camilla Berglund
28.33
30.53
30.32
89.58
3. FIN Sara Forsström
Maria Rantala
Minna Kauppi
29.20
30.01
32.23
91.44
10. HUN Makrai Éva
Zsebeházy Eszter
Farkas Zsuzsa
30.48
31.09
35.49
97.46
Férfiak

7.4-7.6km / 215-225m / 20
30 váltó

1. CZE Jiří Kazda
Jaromír Svihovský
Michal Smola
37.47
36.58
37.31
112.16
2. SWE Erik Öhlund
David Andersson
Peter Öberg
37.18
39.10
37.10
113.38
3. FIN Timo Saarinen
Markus Lindeqvist
Pasi Ikonen
37.39
40.36
35.57
114.12
16. HUN 2 Dedinszky Imre
Valler Ferenc
Tóth Attila
40.27
43.36
44.30
128.33


9. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

1998. július 13-18.
Reims, Franciaország

Sprint
Nők

60 induló

1. Tatiana Pereliaeva RUS 26.33
2. Astrid Fritschi SUI 28.35
3. Hanna Heiskanen FIN 28.45
4. Regula Hulliger SUI 29.03
5. Rose-Marie Forslund SWE 29.18
6. Ingrid Bronebakk NOR 29.48
28. Bíró Alma HUN 35.35
42. Hecz Katalin HUN 39.05
Férfiak

60 induló

1. Jörgen Rostrup NOR 26.58
2. Rikard Gunnarsson SWE 29.03
3. H˚kan Peterson SWE 29.24
4. Jonne Lakanen FIN 29.53
5. Samuli Salmenoja FIN 30.54
6. Francois Gonor FRA 30.58
53. Cserpák Zsolt HUN 43.26

Normáltáv
Nők

91 induló

1. Hanna Heiskanen FIN 46.25
2. Tatiana Perelyeva RUS 46.42
3. Eva Jurenikova CZE 50.15
4. Regula Hulliger SUI 50.17
5. Wioletta Konkol POL 50.59
6. Enikő Gáll ROM 51.49
13. Hecz Katalin HUN 54.39
25. Farkas Zsuzsa HUN 58.43
32. Bíró Alma HUN 60.13
42. Zsebeházy Eszter HUN 62.54
Férfiak

111 induló

1. Håkan Peterson SWE 56.17
2. Thierry Gueorgiou FRA 57.11
3. Jörgen Rostrup NOR 57.12
4. Jostein Moe NOR 58.01
5. Mats Troeng SWE 58.03
6. Christian Nielsen DEN 58.23
23. Cserpák Zsolt HUN 63.42
65. Szász Bence HUN 74.12
72. Friedrich Gábor HUN 77.41

Váltó
Nők

25 váltó

1. FIN 1 Heli Jukkola
Riina Kuuselo
Hanna Heiskanen
131.50
2. RUS 1 Tatiana Kostyleva
Galina Galkina
Tatiana Perelyeva
136.16
3. SUI 1 Astrid Fritschi
Simone Luder
Regula Hulliger
136.29
14. HUN Bíró Alma
Zsebeházy Eszter
Hecz Katalin
157.47
Férfiak

32 váltó

1. SWE 1 Rikard Gunnarsson
Mats Troeng
H˚kan Peterson
135.09
2. FIN 1 Pasi Ikonen
Samuli Salmenoja
Jonne Lakanen
136.36
3. FRA 1 Thierry Gueorgiou
J-Baptiste Bourrin
Francois Gonon
137.21
19. HUN Szász Bence
Friedrich Gábor
Cserpák Zsolt
156.43


Ifjúsági Európa Bajnokság 1997. (nem hivatalos)

1997. június 27-29.
Autrans, Franciaország

Térkép (M18)

EGYÉNI
W 16

1 Stehnova Zuzana CZE 43:44
2 Plakhenko Viktoriya UKR 46:28
3 Kotova Ioulia RUS 47:00
4 Fritschy Martina SUI 47:02
5 Huesler Barbara SUI 47:48
6 Wydenkeller Susanne SUI 50:33

W 18

1 Diatchenko Lesia UKR 59:00
2 Kapoustina Maria RUS 59:25
3 Joho Nicole SUI 59:32
4 Kobatseva Elena RUS 59:37
5 Wehrli Daniela SUI 59:49
6 Zsebeházy Eszter HUN 61:52

M 16

1 Sprok Bence HUN 52:50
2 Kostylev Egor RUS 55:36
3 Kharamov Andrei RUS 56:22
4 Mrazek Jan CZE 58:03
5 Fischer Remo SUI 58:12
6 Eyer Thomas SUI 59:37
8 Billig Péter HUN 63:08

M 18

1 Gueorgiou Thierry FRA 60:40
2 Gonon Francois FRA 64:49
3 Detkov Serguei RUS 66:16
4 Reinhart Michael SUI 68:23
5 Kazda Jiri CZE 68:24
6 Ott Christian SUI 70:43
8 Cserpák Zsolt HUN 73:48

Váltó
W 16

1 RUS 01:49:56
Evguenja Belova
Darja Smolic
Ekaterina Tchijkova
2 CZE 01:57:41
Martina Fejlkova
Lenka Rybarova
Zuzana Stehnova
3 SUI 01:58:51
Susanne Wydenkeller
Irene Räber
Martina Fritschy
4 UKR 02:04:24
5 HUN 02:21:41
6 AUT 02:29:24

W 18

1 CZE 02:24:19
Lenka Klimplova
Blanka Vaculikova
Dana Javurkova
2 FRA A 02:26:53
Magali Coupat
Alice Keller
Laetitia Piolat
3 RUS 02:27:53
Olga Avdeeva
Maria Kapoustina
Elena Kobtseva
4 UKR 02:28:24
5 SUI 02:29:57
6 POL 02:43:00
9 HUN 02:54:26

M 16

1 SUI 02:05:29
Lukas Ebneter
Remo Fischer
Thomas Eyer
2 FRA A 02:13:10
Jean-Babtiste Puech
Thibault Magne
Niolas Girsch
3 RUS 02:19:08
Konstantin Silantjev
Egor Kostyler
Andrei Kharamov
4 POL 02:21:29
5 BLR 02:26:43
6 HUN 02:26:55

M 18

1 SUI 02:28:24
Michael Reinhardt
Alessandro Santini
Christian Ott
2 FRA A 02:29:53
François Gonon
Benoit Peyvel
Thierry Georgiou
3 RUS 02:31:35
Alexandre Pestovksy
Serguei Detkov
Pavel Naumov
4 FRA B 02:33:05
5 CZE 02:33:25
6 HUN 02:38:26


8. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

1997. július 8-13.
Leopoldsburg, Belgium

Sprint
Nők

Wyervlakte
4.2 km / 14
62 induló

1. Hanna Heiskanen FIN 24.17
2. Katerina Miksova CZE 24.43
3. Heli Jukkola FIN 24.46
4. Karolina Samuelsson SUI 25.00
5. Tatiana Perelieva RUS 25.01
6. Simone Luder SUI 25.06
31. Zsebeházy Eszter HUN 29.01
54. Hecz Katalin HUN 34.28
Férfiak

Wyervlakte
5.0 km / 18
60 induló

1. Jörgen Rostrup NOR 23.31
2. Rikard Gunnarsson SWE 23.33
2. Per Oberg SWE 23.33
4. Jonas Pilblad SWE 23.53
5. Claus Bobach DEN 24.04
6. Hubert Klauser SUI 24.29
54. Tas Dávid HUN 30.13

Normáltáv
Nők

Gruitrode
7.82 km / 17
138 induló

1. Simone Luder SUI 53.36
2. Hanna Heiskanen RUS 54.42
3. Regula Hulliger SUI 56.00
4. Riina Kuuselo FIN 57.28
5. Jenny Johansson SWE 57.49
6. Eva Jurenikova CZE 58.04
22. Bíró Alma HUN 63.23
24. Szigethy Ágnes HUN 63.41
40. Hecz Katalin HUN 65.54
51. Zsebeházy Eszter HUN 67.44
89. Farkas Zsuzsa HUN 78.27
105. Gyalog Zsuzsa HUN 84.41
Férfiak

Guitrode
11.92 km / 22
159 induló

1. Johan Modig SWE 60.51
2. Vladimir Lucan CZE 63.33
3. Marian Davidik SVK 64.10
4. Mats Troeng SWE 64.28
5. Jorgen Rostrup NOR 64.35
6. Per Öberg SWE 65.25
34. Cserpák Zsolt HUN 72.10
66. Vajda Zsolt HUN 78.23
80. Friedrich Gábor HUN 80.35
101. Furtner István HUN 85.16
105. Laki Balázs HUN 86.21
108. Tas Dávid HUN 88.37

Váltó
Nők

de Hechtelse duinen
44 váltó

1. SWE 1 Emma Engstrand
Jenny Johansson
Catarina Asp
146.59
2. CZE 2 Zuzana Macuchova
Vendula Klechova
M. Skoumalova
150.47
3. SUI 1 Sara Wegmüller
Regula Hulliger
Simone Luder
151.33
8. HUN Zsebeházy Eszter
Szigethy Ágnes
Hecz Katalin
157.47
Férfiak

de Hechtelse duinen
53 váltó

1. SWE 1 Jonas Pilblad
Johan Modig
Per Oberg
129.42
2. CZE 1 Lukas Prinda
Michal Horacek
Vladimir Lucan
134.34
3. SVK 1 Frantisek Libant
Igor Patras
Marian Davidik
134.51
12. HUN 1 Tas Dávid
Vajda Zsolt
Cserpák Zsolt
143.02
43. HUN 2 Furtner István
Laki Balázs
Friedrich Gábor
169.32


Ifjúsági Európa Bajnokság 1996. (nem hivatalos)

1996. június 29-30.
Klagenfurt, Ausztria

EGYÉNI
W 16 – 4.2 km / 12

1. Klechová Vendula CZE 32:45
2. Tchijickova Ekaterina RUS 34:10
3. Karnia Anna POL 35:28
7. Makrai Éva HUN-B 36:48
11. Biró Alma HUN 38:41
22. Zsebeházy Eszter HUN 42:54
43. Farkas Zsuzsanna HUN 56:26

W 18 – 6.1 km / 18

1. Kluznetsova Elizaveta RUS 54:43
2. Kazymova Ksenia RUS 57:09
3. Schindlerova Martina TCH 57:49
10. Tóth Zsuzsanna HUN 64:21
30. Farkas Gabriella HUN 85:40
38. Kerekes Andi HUN 103:58

M 16 – 6.2 km / 17

1. Bala Radoslav POL 46:06
2. Eyer Thomas CH-B 47:13
3. Hirter Thomas CH 48:07
12. Tóth Attila HUN 52:32
16. Vizi Tibor HUN 55:12
26. Billig Péter HUN-B 62:41
42. Sprok Bence HUN 68:37

M 18

1. Senine Michael RUS-B 57:25
2. Detkov Sergui RUS 58:01
3. Gouloubev Konstantia RUS-B 59:27
5. Friedrich Gábor HUN 62:44
21. Forrai Gábor HUN 66:55
43. Cserpák Zsolt HUN 78:03

Váltó
W 16 – 3.4 km

1. RUS 101:04
2. CZE 107:40
3. HUN 109:22
Biró A., Farkas Zs., Zsebeházy E.

W 18 – 4 km

1. CZE 113:17
2. RUS 114:58
3. POL 115:04
5. HUN 137:05
Kerekes A., Makrai É., Farkas G.

M 16 – 3.4 km

1. CZE 85:51
2. LAT 92:20
3. SUI
8. HUN 103:12
Sprok B., Tóth A., Vizi T.

M 18 – 4 km

1. RUS 86:48
2. CZE
3. SUI
7. HUN 96:30
Forrai G., Cserpák Zs., Friedrich G.


Ifjúsági Európa Bajnokság 1995. (nem hivatalos)

1995. júnuis 23-25.
Zlaté Moravce, Szlovákia

EGYÉNI
W16E 5,4 km / 140 m / 11
-
1 SUI A Hullinger Regula 36.00
2 CZE Stara Zdenka 38.59
3 UKR B Potopalska Natalija 39.00
4 CZE Macuchová Zuzana 40.01
5 CZE Skoumalova Michaela 40.22
6 HUN A Zsebehazy Eszter 41.12
15 HUN B Bíró Alma 49.00
17 HUN B Makrai Éva 51.11
19 HUN B Friedrich Orsolya 51.53
22 HUN A Kóczián Ági 55.01
28 HUN A Farkas Gabriella 65.09
W18E 7,2 km / 215 m / 13
-
1 CZE Kicerkova Regina 42.59
2 SUI A Tschopp Simone 48.08
3 CZE Fialova Pavla 48.57
4 SUI A Juan Annick 50.38
5 CZE Waldova Barbora 52.04
6 SUI A Luder Simone 53.41
7 HUN A Hegedüs Klára 54.24
14 HUN B Józsa Dorottya 58.00
19 HUN A Szigeti Ágnes 62.36
21 HUN A Tokaji Mónika 63.05
26 HUN B Gyalog Zsuzsa 70.01
27 HUN B Tóth Zsuzsa 75.17
M16E 7,8 km / 235 m / 13
-
1 FRA Gueorgiou Thierry 41.50
2 SUI A Bentz Felix 44.59
3 SVK A Spisiak Michal 47.54
4 UKR A Andrijiv Mychajlo 48.13
5 CZE Hovorka Jan 50.03
6 SUI A Studer Beat 50.04
8 HUN B Kéri Péter 51.44
12 HUN A Kottman Dezsö 53.57
20 HUN B Bossánszky Ákos 58.23
21 HUN B Orosz Ádám 59.02

29 HUN A Molnár Atilla 66.13
31 HUN A Károlyi Zoltán 79.26
M18E 9,5 km / 290 m / 18
-
1 CZE Lucan Vladimir 51.51
2 RUS Cherbakov Alexandre 52.25
3 SVK A Davidik Marian 55.07
4 SVK A Libant Frantisek 55.47
5 SUI A Caluori Corsin 57.05
6 AUT Unger Ralph 57.52
11 HUN B Loch Szabolcs 59.17
21 HUN A Tas Dávid 66.00
23 HUN A Laki Balázs 68.24
24 HUN B Vizi Tibor 68.29

26 HUN A Zsebeházy Zsolt 70.30
27 HUN B Friedrich Gábor 73.33
Váltó
W16E
-
W18E
-
M16E
-
M18E
-