Címke szerinti archívum: Wengrin Ágnes


20. Tájékozódási futó Világbajnokság

2003 augusztus 3-9.
Rapperswil-Jona, Svájc

Sprint
Nők

Rapperswil
2.6 km / 60 m / 17
52 induló

1. Simone Luder SUI 13:21.3
2. Marie L. Romanens SUI 13:30.8
3. Jenny Johansson SWE 13:40.1
4. Vroni K.-Salmi SUI 13:47.1
5. Gunilla Svärd SWE 14:24.6
6. Anne M. Hausken NOR 14:24.7
34. Wengrin Ágnes HUN 17:13.7

Férfiak

Rapperswil
2.8 km / 60 m /18
55 induló

1. Jamie Stevenson GBR 12:43.7
2. Rudolf Ropek CZE 13:02.8
3. Thierry Gueorgiou FRA 13:04.2
4. Yuri Omeltchenko UKR 13:08.7
5. Mikhail Mamleev RUS 13:09.4
6. David Schneider SUI 13:18.1
20. Domonyik Gábor HUN 13:59.3
40. Lévai Ferenc HUN 15:36.6

Teljes eredménylista: férfinői


Középtáv
Nők

Bot Fiena Trin
4.5 km / 250 m / 18
50 induló

1. Simone Luder SUI 32:40
2. Hanne Staff NOR 32:57
3. Heli Jukkola FIN 33:32
4. Jenny Johansson SWE 35:08
5. Elisabeth Ingvaldsen NOR 36:16
6. Anette Granstedt SWE 36:41
46. Farkas Zsuzsanna HUN 46:47

Férfiak

Bot Fiena Trin
5.0 km / 290 m /21
51 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 30:08
2. Björnar Valstad NOR 32:45
3. Öystein Kristiansen NOR 33:08
4. Pasi Ikonen FIN 33:18
5. Jörgen Rostrup NOR 33:37
6. Marian Davidik SVK 33:41
26. Domonyik Gábor HUN 36:17

Teljes eredménylista: férfinői


Hosszútáv
Nők

Kyburg
11.8 km / 350 m / 19
51 induló

1. Simone Luder SUI 86:14
2. Karolina A. Höjsgaard SWE 89:19
3. Brigitte Wolf SUI 92:52
4. Emma Engstrand SWE 93:59
5. Sara Gemperle SUI 94:28
6. Barbara Baczek POL 94:31
27. Makrai Éva HUN 107:00
46. Farkas Zsuzsanna HUN 120:59

Férfiak

Kyburg
14.4 km / 500 m / 26
59 induló

1. Thomas Bührer SUI 108:20
2. Yuri Omeltchenko UKR 110:35
3. Emil Wingstedt SWE 111:08
4. Carsten Jörgensen DEN 111:42
5. Mikhail Mamleev RUS 111:55
6. Björnar Valstad NOR 112:00
18. Domonyik Gábor HUN 119:28

selejtező eredmény – döntő teljes eredménylista: férfinői


Váltó
Nők

Vorder Guldenen
5.2-7.0-6.4 km / 180-320-260 m / 13-20-16
30 váltó

1. SUI

Brigitte Wolf
Vroni K.-Salmi
Simone Luder

117:41

32:10
47:23
38:06

2. SWE

Gunilla Svärd
Karolina A. Höjsgaard
Jenny Johansson

119:46

32:17
48:03
39:25

3. NOR

Elisabeth Ingvaldsen
Birgitte Husebye
Hanne Staff

125:18

32:27
50:19
42:31

15. HUN

Makrai Éva
Wengrin Ágnes
Farkas Zsuzsanna

145:34

37:30
59:23
48:31

Férfiak

Vorder Guldenen
5.6-8.4-7.2 km / 200-370-330 m / 11-19-18
29 váltó

1. SWE

Niclas Jonassson
Mattias Karlsson
Emil Wingstedt

118:42

30:29
46:29
41:42

2. FIN

Jani Lakanen
Jarkko Huovila
Mats Haldin

119:27

28:33
49:25
41:29

3. GBR

Daniel Marston
Jon Duncan
Jamie Stevenson

121:04

31:16
46:08
43:40

19. HUN

Lévai Ferenc
Dénes Zoltán
Domonyik Gábor

132:05

32:36
56:35
42:53

Teljes eredménylista: férfinői


4. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2002. szeptember 25-30.
Sümeg, Magyarország

Sprint
Nők

Cseket-hegy
2850 m / 105 m / 11

1. Vroni König-Salmi SUI 13:53,1
2. Elisabeth Ingvaldsen NOR 14:02,7
3. Anne Margrethe Hausken NOR 14:11,3
4. Heather Monro GBR 14:20,0
5. Karin Hellman SWE 14:22,9
5. Lucie Böhm AUT 14:22,9
Férfiak

Cseket-hegy
3200 m / 100 m / 10

1. Emil Wingstedt SWE 13:26,1
2. Hakan Petersson SWE 13:33,9
3. Yuri Omeltchenko UKR 13:37,8
4. Mikhail Mamleev RUS 13:39,5
5. Jamie Stevenson GBR 13:40,3
6. Domonyik Gábor HUN 13:40,6

Selejtező: rajtlista – eredmény: férfi 1-2-3,
Női 1-2-3
Döntő: rajtlista – eredmény: férfi, női – SI: férfi, női


Középtáv
Nők

Uzsa
4500 m / 190 m / 13

1. Gunilla Svärd SWE 26:02
2. Brigitte Wolf SUI 26:25
3. Birgitte Huseby NOR 26:35
4. Elisabeth Ingvaldsen NOR 26:40
5. Vroni König-Salmi SUI 27:06
6. Anne Margrethe Hausken NOR 27:07
44. Wengrin Ágnes HUN 31:56
47. Farkas Zsuzsanna HUN 33:00
48. Lubinszki Mária HUN 33:12
Férfiak

Uzsa
5200 m / 190 m / 15

1. Mikhail Mamleev RUS 24:49
2. Yuri Omeltchenko UKR 25:26
3. Jamie Stevenson GBR 25:56
4. Emil Wingstedt SWE 26:02
5. Roman Efimov RUS 26:44
6. Holger Hott Johansen NOR 26:47
24. Lévai Ferenc HUN 28:05
Selejtező: rajtlista – eredmény: férfi 1-2-3,
Női 1-2-3
Döntő: rajtlista – eredmény: férfi, női – SI: férfi, női


Normáltáv
Nők

Sátor-Magas
6700 m / 420 m / 17

1. Simone Luder SUI 52:01
2. Hanne Staff NOR 53:16
3. Birgitte Huseby NOR 55:06
4. Brigitte Wolf SUI 55:30
5. Heather Monro GBR 55:39
6. Vroni König-Salmi SUI 55:46
43. Lubinszki Mária HUN 66:52
Férfiak

Sátor-Magas
12400 m / 700 m / 23

1. Thomas Bührer SUI 81:18
2. Björnar Valdstad NOR 82:20
2. Emil Wingstedt SWE 82:20
4. Mats Haldin FIN 82:52
5. Yuri Omeltchenko UKR 83:01
6. Fredrik Löwegren SWE 83:21
13. Domonyik Gábor HUN 85:22
43. Lévai Ferenc HUN 95:16

Selejtező: rajtlista – eredmény: férfi 1-2,
Női 1-2
Döntő: rajtlista – eredmény: férfi, női – SI: férfi, női


Váltó
Nők

Kecskevár
6200 m / 280 m / 15-16

1. NOR Elisabeth Ingvaldsen
Birgitte Huseby
Hanne Staff
38:33
38:24
35:51
112:48
2. SUI Brigitte Wolf
Vroni König-Salmi
Simone Luder
37:22
42:17
35:29
115:08
3. LTU Giedre Voveriene
Vilma Rudzenskaite
Ieva Sargautyte
37:14
39:40
38:23
115:17
20. HUN Makrai Éva
Wengrin Ágnes
Lubinszki Mária
41:37
50:13
43:27
135:17
Férfiak

Kecskevár
9200 m / 300 m / 21-23

1. FIN Jani Lakanen
Pasi Ikonen
Mats Haldin
45:09
45:35
44:14
134:58
2. SWE Johan Näsman
Fredrik Löwegren
Emil Wingsted
45:12
48:24
44:52
138:28
3. DEN Mikkel Lund
Rene Rokkjar
Carsten Jörgensen
45:15
47:57
45:27
138:39
17. HUN Lévai Ferenc
Dénes Zoltán
Domonyik Gábor
48:45
49:44
45:48
144:17

férfinői


Fotók:


3. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2000. június 30-július 4.
Truskavets, Ukrajna


Sprint
Nők
1. Jenny Johansson SWE 25.50
2. Simone Luder SUI 26.17
3. Anna Gornicka-Antonowicz POL 27.27
4. Bohdana Terova CZE 27.47
5. Heather Monro GBR 27.58
5. Giedre Voveriene LAT 27.58
17. Oláh Katalin HUN 29.52
61. Wengrin Ágnes HUN 37.29
Férfiak
1. Valentin Novikov RUS 26.58
2. Yuri Omelchenko UKR 28.01
3. Tore Sandvik NOR 28.11
4. Robert Banach POL 28.17
4. Allan Mogensen DEN 28.17
6. Jörgen Rostrup NOR 28.46
47. Lévai Ferenc HUN 33.40
63. Domonyik Gábor HUN 41.49

Normáltáv
Nők
1. Hanne Staff NOR 64.49
2. Brigitte Wolf SUI 68.46
3. Yvette Baker GBR 70.20
4. Lucie Böhm AUT 70.25
5. Elisabeth Ingvaldsen NOR 71.26
6. Marat Vaher EST 71.53
11. Oláh Katalin HUN 74.16
37. Wengrin Ágnes HUN 90.56
Férfiak
1. Valentin Novikov RUS 87.51
2. Marian Davidik SVK 92.32
3. Björnar Valstad NOR 92.33
4. Bernt Bjornsgaard NOR 92.42
5. Thomas Bührer SUI 92.47
6. Yuri Omelchenko UKR 92.52
22. Domonyik Gábor HUN 103.30

Váltó
Nők

31 váltó

1. NOR Elisabeth Ingvaldsen
Birgitte Husebye
Hanne Staff
49.03
53.21
33.54
136.18
2. SWE Katarina Allberg
Maria Sandstrom
Jenny Johansson
49.02
52.58
34.21
136.21
3. GBR Jenny James
Yvette Baker
Heather Monro
51.42
50.13
38.13
140.08
17. HUN Makrai Éva
Wengrin Ágnes
Oláh Katalin
54.16
59.14
48:41
162.11
Férfiak

39 váltó

1. SUI Urs Müller
Christoph Plattner
Thomas Bührer
56.16
59.14
41.12
156.42
2. CZE Vladimir Lucan
Michal Jedlicka
Rudolf Ropek
56.23
58.31
44.16
159.10
3. SWE Fredrik Löwegren
Thomas Asp
Jörgen Olsson
56.19
59.10
44.05
159.34
22. HUN Domonyik Gábor
Dénes Zoltán
Lévai Ferenc
60.06
69.20
49:37
179.03


18. Tájékozódási futó Világbajnokság

1999. augusztus 1-8.
Inverness, Skócia

Rövidtáv
Nők

Dallaschyile Wood
3.6 km / 50 m / 13
60 induló

1. Yvette Baker GBR 25.55
2. Lucie Böhm AUT 26.57
3. Frauke S. Gran GER 27.48
4. Marlena Jansson SWE 27.50
4. Sanne Nymalm FIN 27.50
6. Hanne Sandstad NOR 27.55
50. Lubinszki Mária HUN 35.24
52. Kovács Bernadett HUN 35.46

Férfiak

Dallaschyile Wood
4.5 km / 80 m /17
60 induló

1. Jørgen Rostrup NOR 25.48
2. Juha Peltola FIN 26.11
3. Janne Salmi FIN 26.14
4. Jani Lakanen FIN 26.15
5. Hakan Eriksson SWE 26.24
6. Johan Ivarsson SWE 26.44
35. Domonyik Gábor HUN 30.26

Normáltáv
Nők

Glen Affric-Scotland
10.3 km / 380 m / 18
60 induló

1. Kirsi Boström FIN 77.56
2. Hanne Staff NOR 78.29
3. Johanna Asklöf FIN 78.32
4. Yvette Baker GBR 79.09
5. Hanne Sandstad NOR 79.37
6. Reeta-M. Kolkkala FIN 79.45
40. Kovács Ildikó HUN 93.14
- Oláh Katalin HUN DNF

Férfiak

Glen Affric-Scotland
15.8 km / 650 m / 26
60 induló

1. Björnar Valstad NOR 97.24
2. Carl H. Björseth NOR 100.20
3. Alain Berger SUI 100.26
4. Jimmy Birklin SWE 102.29
5. Johan Ivarsson SWE 102.50
6. Petter Thoresen NOR 102.57

Váltó
Nők

Loch Vaa & Kinchurdy
6.2-6.3 km / 140 m / 16
25 váltó

1. NOR

Birgitte Husebye
Elisabeth Ingvaldsen
Hanne Sandstad
Hanne Staff

175:56

45:51
44:43
41:37
43:45

2. FIN

Reeta-Mari Kolkkala
Sanna Nymalm
Kirsi Bostrom
Johanna Asklof

176:10

45:49
43:33
44:07
42:41

3. SWE

Katarina Allberg
Marlena Jansson
Anette Granstedt
Gunilla Svard

177.59

45:46
47:43
41:47
42:43

10. HUN

Kovács Bernadett
Wengrin Ágnes
Lubinszki Mária
Kovács Ildikó

207.05

54:23
54:28
48:32
49:42

Férfiak

Loch Vaa & Kinchurdy
7.9-10.4 km / 175-210 m / 22-24
33 váltó

1. NOR

Tore Sandvik
Bernt Bjornsgaard
Petter Thoresen
Bjørnar Valstad

201:50

56:59
44:14
43:16
57:21

2. FIN

Jani Lakanen
Juha Peltola
Mikael Bøström
Janne Salmi

205:27

56:44
44:33
44:23
59:47

3. SWE

Jimmy Birklin
Hakan Eriksson
Jörgen Olsson
Johan Ivarsson

206:50

57:53
46:02
44:57
57:58

23. HUN

Domonyik Gábor
Vonyó Péter
Viniczai Ferenc
Dénes Zoltán

254:44

59:26
66:56
58:35
69:47