Címke szerinti archívum: Vonyó Péter


25. Tájékozódási futó Világbajnokság

2008. július 13-20.
Olomouc, Csehország
www.woc2008.cz

Sprint, Olomouc központ

Nők

női pálya
2500 m / 45 / 17
45 induló

1.
Anne M. Hausken NOR 12:42.2
2.
Minna Kauppi FIN 12:51.5
3.
Helena Jansson SWE 13:01.1
4.
Galina Vinogradova RUS 13:06.8
5.
Heli Jukkola FIN 13:13.1
6.
Dana Brožková CZE 13:13.2
24. Kelemen Bernadett HUN 14:42.9
31. Makrai Éva HUN 15:06.5
35. Szerencsi Ildikó HUN 15:22.5

Férfiak

férfi pálya
3000 m / 45 / 17
46 induló

1. Andrey Khramov RUS 13:36.9
2. Daniel Hubmann SUI 13:39.3
3. Martin Johansson SWE 14:13.7
4. Lukáš Barták SVK 14:17.1
5. Thierry Gueorgiou FRA 14:19.3
6. Tomas Dlabaja CZE 14:23.1
30. Kovács Ádám HUN 15:10.6
35. Zsebeházy István HUN 15:33.8

Teljes eredménylista: Férfi, Női


Középtáv, Mazance

Nők

női pálya
4800 m / 190 m / 23
45 induló

1.
Minna Kauppi FIN 32:35
2.
Vroni König-Salmi SUI 34:37
3.
Radka Brožková CZE 34:51
4.
Marianne Andersen NOR 35:11
5.
Tatiana Ryabkina RUS 35:39
6.
Merja Rantanen FIN 35:43

Férfiak

férfi pálya
5800 m / 245 m / 27
45 induló

1.
Thierry Gueorgiou FRA 33:49
2.
Michal Smola CZE 34:23
3.
Valentin Novikov RUS 34:27
4.
Daniel Hubmann SUI 34:36
5.
Peter Öberg SWE 35:20
6.
Anders Nordberg NOR 35:23
42.
Lenkei Zsolt HUN 44:50

Teljes eredménylista: Férfi, Női


Hosszútáv, Boudy
Nők

női pálya
11900 m / 450 m / 24
45 induló

1.
Dana Brožková CZE 84:26
2.
Marianne Andersen NOR 85:09
3.
Annika Billstam SWE 85:28
4.
Anne M. Hausken NOR 86:14
5.
Signe Soes DEN 87:24
6.
Sofie Johansson SWE 88:09
13. Kelemen Bernadett HUN 92:05
23. Gyurkó Fanni HUN 97:26

Férfiak

férfi pálya
17300 m / 750 m / 36
45 induló

1.
Daniel Hubmann SUI 106:08
2.
Anders Nordberg NOR 107:23
3.
François Gonon FRA 108:05
4.
Andrey Khramov RUS 109:30
5.
Matthias Merz SUI 109:47
6.
Marián Dávidík SVK 110:15
30. Kovács Ádám HUN 117:43
Gösswein Csaba HUN DNS

Teljes eredménylista


Váltó, Olsana
Nők

női pálya
5.5-6.8 km / 240-290 m / 16-23
26 Váltó

1.
FIN

Katri Lindeqvist
Merja Rantanen
Minna Kauppi

133:14

43:44
44:17
45:13

2.
RUS

Galina Vinogradova
Yulia Novikova
Tatiana Ryabkina

135:49

41:53
45:53
48:03

3.
SWE

Annika Billstam
Sofie Johansson
Helena Jansson

136:27

42:10
43:46
50:31

10. HUN

Gyurkó Fanni
Makrai Éva
Szerencsi Ildikó

153:59

46:06
47:53
60:00

Férfiak

férfi pálya
7.8-8.6 km / 320-400 m / 24-28
36 Váltó

1. GBR

Graham Gristwood
Jon Duncan
Jamie Stevenson

138:17

43:45
45:04
49:28

2. RUS

Dmitriy Tsvetkov
Andrey Khramov
Valentin Novikov

138:58

45:47
44:30
48:41

3. SUI

Baptiste Rollier
Matthias Merz
Daniel Hubmann

141:49

46:37
43:41
51:31

10. HUN

Kovács Ádám
Gösswein Csaba
Lenkei Zsolt

147:39

46:38
43:51
57:10

Teljes eredménylista: férfinői


24. Tájékozódási futó Világbajnokság

2007. augusztus 17-26.
Kijev, Ukrajna
http://www.woc2007.org.ua

Sprint, Kijev, botanikus kert
Nők

női pálya
2470 m / 14
46 induló

1.
Simone Niggli SUI 12:06,9
2.
Minna Kauppi FIN 12:26,6
3.
Lena Eliasson SWE 12:46,4
4.
Helena Jansson SWE 12:55,0
5.
Marianne Andersen NOR 12:57,8
6.
Ingunn H. Weltzien NOR 13:00,1
36. Gyurkó Fanni HUN 15:07,0
43. Szerencsi Ildikó HUN 16:00,3

Férfiak

férfi pálya
3200 m / 15
45 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 14:44,0
2. Matthias Merz SUI 14:44,9
3. Martin Johansson SWE 15:03,6
4. Daniel Hubmann SUI 15:09,2
5. Martins Sirmais LAT 15:09,5
6. Tomas Dlabaja CZE 15:10,2
38. Gösswein Csaba HUN 17:29,2

Teljes eredménylista


Középtáv, Bortnichi South
Nők

női pálya
5100 m / 90 m / 14
45 induló

1.
Simone Niggli SUI 32:13
2.
Heli Jukkola FIN 33:18
3.
Marianne Andersen NOR 34:14
4.
Minna Kauppi FIN 34:17
5.
Helena Jansson SWE 35:01
6.
Tatyana Riabkina RUS 35:28
40. Makrai Éva HUN 49:44
43. Szerencsi Ildikó HUN 50:51

Férfiak

férfi pálya
6100 m / 110 m / 17
45 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 32:21
2. Tero Föhr FIN 34:22
3. Valentin Novikov RUS 34:30
4. Anders Nordberg NOR 34:43
5. David Andersson SWE 34:50
6. Jonn Are Myhren NED 35:09
29. Lenkei Zsolt HUN 40:26
35. Gösswein Csaba HUN 42:13

Teljes eredménylista


Hosszútáv, Golosiivo
Nők

női pálya
11900 m / 300 m / 23
45 induló

1.
Minna Kauppi FIN 80:17
1.
Heli Jukkola FIN 80:17
3.
Simone Niggli SUI 81:48
4.
Anne M. Hausken NOR 83:19
5.
Marianne Andersen NOR 83:47
6.
Hanny Allston AUS 84:17
25. Gyurkó Fanni HUN 97:54
29. Kelemen Bernadett HUN 98:16

Férfiak

férfi pálya
18200 m / 550 m / 28
45 induló

1.
Matthias Merz SUI 104:28
2.
Andrey Khramov RUS 108:06
3.
Anders Nordberg NOR 108:36
4.
Mats Haldin FIN 108:52
5.
Vyacheslav Mukhidinov UKR 109:45
6.
Roman Efimov RUS 109:50
20. Kovács Ádám HUN 116:28

Teljes eredménylista


Váltó, Golosiivo
Nők

Golosiivo
5.4-6.1 km / 140-150 m / 14
váltó

1.
FIN

Paula Haapakoski
Heli Jukkola
Minna Kauppi

106:35

39:51
36:34
30:09

2.
SWE

Annika Billstam
Emma Engstrand
Helena Jansson

107:41

38:09
39:25
30:06

3.
NOR

Ingunn H. Weltzien
Marianne Andersen
Anne M. Hausken

107:50

40:06
37:00
30:43

13. HUN

Makrai Éva
Gyurkó Fanni
Szerencsi Ildikó

125:37

41:04
48:30
36:02

Férfiak

Golosiivo
6.5-8.6 km / 110-175 m / 17-21
38 váltó

1. RUS

Roman Efimov
Andrey Khramov
Valentin Novikov

130:26

47:24
47:26
35:35

2. SWE

Peter Oberg
David Andersson
Emil Wingstedt

131:08

49:18
47:49
34:00

3. FIN

Mats Haldin
Pasi Ikonen
Tero Föhr

131:35

47:19
49:29
34:45

19. HUN

Kovács Ádám
Zsebeházy István
Lenkei Zsolt

145:58

49:21
56:19
40:17

Teljes eredménylista (férfinői)


23. Tájékozódási futó Világbajnokság

2006. augusztus 1-5.
Arhus, Dánia
http://www.woc2006.dk/

Sprint, Mindeparken
Nők

2700 m / 30 m / 15
45 induló

1.
Hanny Allston AUS 13:13,3
2.
Simone Niggli-Luder SUI 13:19,1
3.
Kajsa Nilsson SWE 13:24,3
4.
Lena Eliasson SWE 13:29,4
5.
Minna Kauppi FIN 13:48,7
6.
Helen Bridle GBR 14:13,6
17. Makrai Éva HUN 15:07,5
40. Szerencsi Ildikó HUN 17:16,2

Férfiak

3100 m / 42 m / 21
47 induló

1. Emil Wingstedt SWE 13:35,3
2. Daniel Hubmann SUI 13:36,3
3. Claus Bloch DEN 13:37,0
4. Jonne Lakanen FIN 13:47,8
5. Matthias Müller SUI 13:50,9
6. Yuri Omelchenko UKR 13:59,7

Teljes eredménylista


Középtáv, Gjern Bakker
Nők

5200 m / 200 / 22
45 induló

1.
Simone Niggli-Luder SUI 33:58,1
2.
Marianne Andersen NOR 34:20,5
3.
Tanja Ryabkina RUS 36:13,9
4.
Minna Kauppi FIN 36:24,9
5.
Heli Jukkola FIN 37:20,7
6.
Mari Fasting NOR 37:24,3
43. Kelemen Bernadett HUN 49:47,3

Férfiak

6300 m / 240 / 23
45 induló

1. Holger Hott Johansen NOR 35:49,4
2. Jarkko Huovila FIN 35:58,3
3. Jamie Stevenson GBR 36:00,0
4. Thierry Gueorgiou FRA 36:20,5
5. Valentin Novikov RUS 36:43,5
6. Daniel Hubmann SUI 36:45,2

Teljes eredménylista


Hosszútáv, Addit-Løndal Skov
Nők

11700 m / 590 m / 24
44 induló

1.
Simone Niggli-Luder SUI 79:50,4
2.
Marianne Andersen NOR 80:16,1
3.
Dana Brozková CZE 82:42,4
4.
Heli Jukkola FIN 84:06,6
5.
Birte Riddervold NOR 84:17,4
6.
Anne M. Hausken NOR 84:27,1
40. Makrai Éva HUN 103:12,2
42. Simon Ágnes HUN 107:42,9

Férfiak

Addit-Løndal Skov
17200 m / 875 m / 32
44 induló

1.
Jani Lakanen FIN 105:01,0
2.
Marc Lauenstein SUI 106:10,5
3.
Andrey Khramov RUS 106:41,2
4.
Michal Smola CZE 107:18,8
5.
Olle Kärner EST 107:46,5
6.
François Gonon FRA 109:04,1
40. Vonyó Péter HUN 135:01,5
41. Dénes Zoltán HUN 137:28,1

Teljes eredménylista


Váltó, Himmelbjerget
Nők

5.1-6.9 km / 305-410 m / 14-19
28 Váltó

1.
FIN

Paula Haapakoski
Heli Jukkola
Minna Kauppi

141:05

37:35
51:39
51:50

2.
SWE

Jenny Johansson
Kajsa Nilsson
Karolina A. Höjsgaard

142:16

37:31
49:08
55:37

3.
SUI

Martina Fritschy
Vroni König-Salmi
Simone Luder

142:55

37:47
52:10
52:57

20. HUN

Kelemen Bernadett
Makrai Éva
Szerencsi Ildikó

182:48

47:38
64:45
70:24

Férfiak

6.8-8.0 km / 405-470 m / 20-22
38 Váltó

1. RUS

Roman Efimov
Andrey Khramov
Valentin Novikov

131:41

41:12
45:34
44:54

2. FIN

Mats Haldin
Jarkko Huovila
Jani Lakanen

135:44

40:44
47:51
47:08

3. SWE

Niclas Jonasson
Emil Wingstedt
Mattias Karlsson

138:22

40:09
49:25
48:47

21. HUN

Józsa Gábor
Dénes Zoltán
Kovács Ádám

158:57

46:36
57:04
55:16

Teljes eredménylista (férfinői)


21. Tájékozódási futó Világbajnokság

2004. szeptember 11-19.
Västeras, Svédország


Sprint
Nők

Villa Utsikten
2560 m / 80 m / 11
45 induló

1. Simone N.-Luder SUI 12:32.2
2. Karolina A. Höjsgaard SWE 13:01.1
3. Elisabeth Ingvaldsen NOR 13:19.5
4. Dana Brozkova CZE 13:21.0
5. Anna Marsell SWE 13:26.0
6. Emma Engstrand SWE 13:27.4

Férfiak

Villa Utsikten
3060 m / 95 m / 12
45 induló

1. Niclas Jonasson SWE 13:06.5
2. Hakan Eriksson SWE 13:09.0
2. Yuri Omeltchenko UKR 13:09.0
4. Johan Näsman SWE 13:09.8
5. Thierry Gueorgiou FRA 13:10.0
6. Øystein K. Østerbo NOR 13:14.3

Teljes eredménylista: (férfinői)


Középtáv
Nők

Lappslätten
5260 m / 140
45 induló

1. Hanne Staff NOR 33:03.1
2. Tanya Ryabkina RUS 33:14.9
3. Heli Jukkola FIN 33:30.3
4. Jenny Johansson SWE 33:45.8
5. Minna Kauppi FIN 33:58.5
6. Simone N.-Luder SUI 34:19.7

Férfiak

Lappslätten
6300 m /
45 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 32:45.9
2. Valentin Novikov RUS 33:07.1
3. Anders Nordberg NOR 33:12.3
4. Emil Wingstedt SWE 33:14.4
5. Johan Näsman SWE 34:09.2
6. Holger H. Johansen NOR 34:16.0

Teljes eredménylista: (férfinői)


Hosszútáv
Nők

Västervåla
11020 m / 475 m / 25
45 induló

1. Karolina A. Höjsgaard SWE 82:25.4
2. Hanne Staff NOR 83:26.5
3. Marika Mikkola FIN 83:51.6
4. Simone N.Luder SUI 83:57.5
5. Birgitte Husebye NOR 84:03.7
6. Minna Kauppi FIN 84:17.6
16. Oláh Katalin HUN 91:07.9

Férfiak

Västervåla
17110 m / 610 m / 28
45 induló

1. Björnar Valstad NOR 105:25.3
2. Mattias Karlsson SWE 105:57.2
3. Holger H. Johansen NOR 107:00.5
4. Valentin Novikov RUS 107:48.5
5. Emil Wingstedt SWE 108:31.9
6. Mats Haldin FIN 109:17.5

Teljes eredménylista: (férfinői)


Váltó
Nők

Häpplinge
6.15-6.3 km
24 Váltó

1. SWE

Gunilla Svärd
Jenny Johansson
Karolina
A. Höjsgaard

113:41,0

37:48,4
37:21,4
38:31,2

2. FIN

Marika Mikkola
Minna Kauppi
Heli Jukkola

113:43,4

37:50,4
36:24,8
39:28,2

3. NOR

Birgitte Husebye
Elisabeth Ingvaldsen
Hanne Staff

115:34,6

37:51,2
39:10,8
38:32,6

18. HUN

Oláh Katalin
Zsigmond Száva
Szerencsi Ildikó

165:59,7

40:41,5
56:45,8
68:32,4

Férfiak

Häpplinge
8.15-8.5 km
33 Váltó

1. NOR

Bjornar Valstad
Øystein Kristiansen
Jorgen Rostrup

128:08,5

42:17,9
42:22,0
43:28,6

2. RUS

Misha Mamleev
Andrey Khramov
Valentin Novikov

128:12,5

42:16,0
42:21,2
43:35,3

3. SWE

Mattias Karlsson
Emil Wingstedt
Niclas Jonassson

128:13,4

42:18,6
42:12,6
43:42,2

24. HUN

Lévai Ferenc
Vonyó Péter
Molnár Tibor

167:05,3

47:31,2
58:33,7
61:00,4

Teljes eredménylista: (férfi-női)


18. Tájékozódási futó Világbajnokság

1999. augusztus 1-8.
Inverness, Skócia

Rövidtáv
Nők

Dallaschyile Wood
3.6 km / 50 m / 13
60 induló

1. Yvette Baker GBR 25.55
2. Lucie Böhm AUT 26.57
3. Frauke S. Gran GER 27.48
4. Marlena Jansson SWE 27.50
4. Sanne Nymalm FIN 27.50
6. Hanne Sandstad NOR 27.55
50. Lubinszki Mária HUN 35.24
52. Kovács Bernadett HUN 35.46

Férfiak

Dallaschyile Wood
4.5 km / 80 m /17
60 induló

1. Jørgen Rostrup NOR 25.48
2. Juha Peltola FIN 26.11
3. Janne Salmi FIN 26.14
4. Jani Lakanen FIN 26.15
5. Hakan Eriksson SWE 26.24
6. Johan Ivarsson SWE 26.44
35. Domonyik Gábor HUN 30.26

Normáltáv
Nők

Glen Affric-Scotland
10.3 km / 380 m / 18
60 induló

1. Kirsi Boström FIN 77.56
2. Hanne Staff NOR 78.29
3. Johanna Asklöf FIN 78.32
4. Yvette Baker GBR 79.09
5. Hanne Sandstad NOR 79.37
6. Reeta-M. Kolkkala FIN 79.45
40. Kovács Ildikó HUN 93.14
- Oláh Katalin HUN DNF

Férfiak

Glen Affric-Scotland
15.8 km / 650 m / 26
60 induló

1. Björnar Valstad NOR 97.24
2. Carl H. Björseth NOR 100.20
3. Alain Berger SUI 100.26
4. Jimmy Birklin SWE 102.29
5. Johan Ivarsson SWE 102.50
6. Petter Thoresen NOR 102.57

Váltó
Nők

Loch Vaa & Kinchurdy
6.2-6.3 km / 140 m / 16
25 váltó

1. NOR

Birgitte Husebye
Elisabeth Ingvaldsen
Hanne Sandstad
Hanne Staff

175:56

45:51
44:43
41:37
43:45

2. FIN

Reeta-Mari Kolkkala
Sanna Nymalm
Kirsi Bostrom
Johanna Asklof

176:10

45:49
43:33
44:07
42:41

3. SWE

Katarina Allberg
Marlena Jansson
Anette Granstedt
Gunilla Svard

177.59

45:46
47:43
41:47
42:43

10. HUN

Kovács Bernadett
Wengrin Ágnes
Lubinszki Mária
Kovács Ildikó

207.05

54:23
54:28
48:32
49:42

Férfiak

Loch Vaa & Kinchurdy
7.9-10.4 km / 175-210 m / 22-24
33 váltó

1. NOR

Tore Sandvik
Bernt Bjornsgaard
Petter Thoresen
Bjørnar Valstad

201:50

56:59
44:14
43:16
57:21

2. FIN

Jani Lakanen
Juha Peltola
Mikael Bøström
Janne Salmi

205:27

56:44
44:33
44:23
59:47

3. SWE

Jimmy Birklin
Hakan Eriksson
Jörgen Olsson
Johan Ivarsson

206:50

57:53
46:02
44:57
57:58

23. HUN

Domonyik Gábor
Vonyó Péter
Viniczai Ferenc
Dénes Zoltán

254:44

59:26
66:56
58:35
69:47


11. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

1998. augusztus 10-15.
Trondheim, Norvégia

Sprint
Nők
Buvikmarka Ost
3490 m / 150 m / 15
48 induló
1. Karin Schmalfeld GER 26.31
1. Aasne-Fenne Hoksrud NOR 26.31
3. Kathi Widler SUI 27.19
4. Ellen Moen NOR 27.33
5. Maria Hoffmann FIN 28.11
6. Anna Danielson SWE 28.58
39. Lubinszki Mária HUN 34.56
42. Hecz Katalin HUN 35.55
Férfiak
Buvikmarka Ost
4250 m / 200 m / 16
48 induló
1. Tore Sandvik NOR 24.06
2. Valentin Novikov RUS 25.05
3. Joakim Carlsson SWE 25.44
4. Oystein Kristiansen NOR 25.50
5. Anders Dalin SWE 25.57
6. Jouni Kahelin FIN 26.08
41. Lévai Ferenc HUN 34.15

Normáltáv
Nők
Vassfjellet
83 induló
1. Marat Vaher EST 65.07
2. Monica Boström FIN 65.12
3. Ellen Moen NOR 65.44
4. Laure Coupat FRA 66.56
5. Fey Zsuzsa ROM 67.08
6. Tracy Bluett AUS 67.32
7. Lubinszki Mária HUN 67.44
66. Gyalog Zsuzsanna HUN 96.08
74. Tokaji Mónika HUN 116.08
- Hecz Katalin HUN -
Férfiak
Vassfjellet
115 induló
1. Bernt Björnsgaard NOR 83.55
2. Maxim Riabkene RUS 86.25
3. Jouni Kahelin FIN 88.16
4. Tore Sandvik NOR 88.22
5. Emil Wingstedt SWE 89.21
6. Robert Wallsten SWE 89.22
38. Domonyik Gábor HUN 104.39
58. Tas Máté HUN 114.04
73. Lévai Ferenc HUN 120.35
80. Vonyó Péter HUN 123.54
92. Wágner István HUN 151.24

Váltó
Nők
Smistad
1. FIN Ingela Mattson
Katja Peltola
Maria Hoffmann
Monica Boström
49.42
46.56
48.17
48.23
193.18
2. RUS Tatiana Kostyleva
Elizaveta Kouznetsova
Olga Belozerova
Tatiana Pereliaeva
49.00
47.19
50.07
51.06
197.32
3. SUI Andrea Gruniger
Simone Luder
Monika Schaffner
Kathi Widler
56.09
47.25
50.46
45.51
200.11
9. HUN Hecz Katalin
Gyalog Zsuzsanna
Tokaji Mónika
Lubinszki Mária
50.00
63.06
58.59
48.36
220.41
Férfiak
Smistad
1. SWE Anders Dalin
Joakim Carlsson
Robert Wallstein
Emil Wingstedt
49.29
50.40
48.42
50.44
199.35
2. NOR Björn Eriksen
Asgeir Mjosund
Oystein Kristiansen
Tore Sandvik
52.29
54.37
48.34
48.14
203.54
3. CZE Tomas Zakouril
Radek Novotny
Michal Horacek
Michal Jedlicka
52.24
50.46
51.56
55.42
210.48
10. HUN Lévai Ferenc
Tas Dávid
Vonyó Péter
Domonyik Gábor
60.16
68.31
62.19
47.52
238.58