Címke szerinti archívum: Valler Ferenc


Ifjúsági Európa Bajnokság 2000. (nem hivatalos)

2000.
Svetlogorsk, Russia

Egyéni – Sprint
Nők
W16E 2.0 km, 10

1 GUSEVA MARIA RUS 9:28
2 OVSIANNIKOVA GALINA RUS 9:59
3 SAUE EVELI EST 10:01
4 CSISZÁR ADRIENN HUN 10:07
11 SZERENCSI ILDIKÓ HUN 10:53
12 KELEMEN BERNADETT HUN 10:59
13 ZSIGMOND SZÁVA HUN 10:59

W18E 2.4 km, 14

1 NOVAKOVA KATERINA CZH 12:52
2 BELOVA ALEXANDRA RUS 12:59
3 FERSHALOVA YANA RUS 13:06
10 FEKETE ZSUZSA HUN 14:01
13 DOMJÁN ZSUZSA HUN 14:15
16 CSÁNYI ANDRIENN HUN 14:32
24 FEKETE ANIKÓ HUN 16:20

Férfiak
M16E 2.6 km, 14

1 KRCAL JAROSLAV CZH 11:26
2 KLIUEV MAXIM RUS 11:47
3 KRISTAPS JAUDZEMS LAT 11:49
8 PELYHE DANIEL HUN 12:35
18 ZSEBEHÁZI ISTVÁN HUN 13:22
22 SZŰCS LEVENTE HUN 13:51
23 GYULAI PÉTER HUN 13:54

M18E 2.9 km, 14

1 KHARTCHENKO ANDRIY UKR 11:40
2 KOVALENKO JURY RUS 11:46
3 TOLSTOPIATOV VADIM RUS 11:53
20 VALLER FERENC HUN 13:19
24 BODÓ TIBOR HUN 14:09
29 SCULTÉTY MÁRTON HUN 18:12

Egyéni – Normáltáv
Nők
W16E 6.1 km / 19

1 BELOVA OLGA RUS 55:08
2 OVSIANNIKOVA GALINA RUS 57:15
3 CSISZÁR ADRIENN HUN 58:02
6 ZSIGMOND SZÁVA HUN 59:25
29 SZERENCSI ILDIKÓ HUN 1:15:56

W18E 7.4 km / 24

1 SKRASTINA AIJA LAT 1:06:19
2 DOCKALOVA MARTINA CZH 1:09:25
3 YURCHENKOVA NATALIA RUS 1:10:00
12 FEKETE ZSUZSA HUN 1:15:17
25 DOMJAN ZSUZSA HUN 1:21:58
26 CSANYI ANDRIENN HUN 1:22:09

Férfiak
M16E 7.6 km / 23

1 KREPSTA SIMONAS LIT 54:14
2 MERZ MATTHIAS SUI 54:37
3 KRISTAPS JAUDZEMS LAT 55:32
10 SZŰCS LEVENTE HUN 1:01:31
17 ZSEBEHÁZI ISTVÁN HUN 1:07:17
24 PELYHE DÁNIEL HUN 1:11:26

M18E 9.9 km / 30

1 MARTINS SIRMAIS LAT 1:03:12
2 RIAPOLOV ROMAN RUS 1:04:02
3 MINAKOV ALEXANDER RUS 1:05:48
14 SPROK BENCE HUN 1:14:39
34 VALLER FERENC HUN 1:28:46
35 SCULTÉTY MÁRTON HUN 1:29:29

A váltó verseny eredményeit törölték.


11. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2000. július 9-15.
Nové Mesto na Morave, Csehország

Sprint
Nők

60 induló

1. Camilla Berglund SWE 25.43
2. Maria Bergkvist SWE 26.13
3. Minna Kauppi FIN 26.22
4. Ioulia Siedina RUS 26.33
5. Tatiana Pereliaeva RUS 26.34
6. Lene Moe NOR 26.50
10-11. Farkas Zsuzsa HUN 27.41
50. Zsebeházy Eszter HUN 35.35
52. Makrai Éva HUN 35.44
58. Fekete Zsuzsa HUN 44.58
Férfiak

60 induló

1. Michal Smola CZE 25.28
2. Zbyněk Hora CZE 25.44
3. Jaromír Svihovský CZE 25.46
4. Rune Strandberg NOR 26.25
5. Per Andreasson SWE 26.31
6. Andrei Khramov RUS 26.39
21. Sprok Bence HUN 28.57
46. Harkányi Zoltán HUN 32.48

Normáltáv

Nők

7.1 km / 280 m / 20
146 induló

1. Tatiana Perelyeva RUS 59.43
2. Marianne Riddervold NOR 60.34
3. Natalya Potopalska UKR 61.15
4. Minna Kauppi FIN 61.54
5. Vendula Klechová CZE 62.17
6. Ieva Sargautyté LTU 63.14
23. Zsebeházy Eszter HUN 67.04
33. Farkas Zsuzsa HUN 69.13
39. Makrai Éva HUN 70.40
73. Fekete Zsuzsa HUN 77.17
86. Domján Zsuzsanna HUN 80.41
112. Csányi Adrienn HUN 91.14
Férfiak

10.4 km / 430 m / 24
155 induló

1. Jiří Kazda CZE 69.53
2. Pasi Ikonen FIN 70.11
3. Jaromír Svihovský CZE 70.58
4. Michal Smola CZE 71.33
5. Erik Öhlund SWE 71.50
6. Andrei Hramov RUS 72.33
56. Harkányi Zoltán HUN 82.27
85. Dedinszky Imre HUN 86.55
100. Tóth Attila HUN 91.56
107. Valler Ferenc HUN 93.28
111. Szűcs Gábor HUN 94.56

Váltó
Nők

4.7-5.0km / 160-165m / 17
29 váltó

1. RUS Ioulia Siedina
Evgeniya Belova
Tatiana Perelyeva
28.31
31.39
29.31
89.41
2. SWE Maria Bergkvist
Kajsa Guterstam
Camilla Berglund
28.33
30.53
30.32
89.58
3. FIN Sara Forsström
Maria Rantala
Minna Kauppi
29.20
30.01
32.23
91.44
10. HUN Makrai Éva
Zsebeházy Eszter
Farkas Zsuzsa
30.48
31.09
35.49
97.46
Férfiak

7.4-7.6km / 215-225m / 20
30 váltó

1. CZE Jiří Kazda
Jaromír Svihovský
Michal Smola
37.47
36.58
37.31
112.16
2. SWE Erik Öhlund
David Andersson
Peter Öberg
37.18
39.10
37.10
113.38
3. FIN Timo Saarinen
Markus Lindeqvist
Pasi Ikonen
37.39
40.36
35.57
114.12
16. HUN 2 Dedinszky Imre
Valler Ferenc
Tóth Attila
40.27
43.36
44.30
128.33


Ifjúsági Európa Bajnokság 1999. (nem hivatalos)

1999. június 25-27.
Bad Schmiedeberg, Németország

Egyéni
Nők
W16E 6510 m, 115 hm

1. Przyczkova, Michaela 1 Czech Repulic 47:07
2. Rufferova, Iva 1 Czech Repulic 47:56
3. Fritschy, Martina 1 Switzerland 48:49
4. Kaufmann, Elisa 1 Germany 49:14
5. Gorchkova, Maria 1 Russia 49:50
6. Dockalova, Martina 1 Czech Repulic 52:16
9. Fekete Zsuzsa 1 Hungary 55:28
14. Csiszár Adrienn 1 Hungary 57:58
17. Domján Zsuzsa 1 Hungary 61:06

W18E 7510 m, 120 hm

1. Omova, Michaela 1 Czech Repulic 53:52
2. Wegmüller, Lea 1 Switzerland 55:36
3. Krasnoiarova, Lioudmila 1 Russia 55:43
4. Behounova, Veronika 1 Czech Repulic 55:58
5. Belova, Alexandra 1 Russia 56:23
6. Ferchalova, Iana 1 Russia 57:02
8. Farkas Zsuzsa 1 Hungary 58:53
11. Buknicz Timea 1 Hungary 59:17
16. Laszló Dóra 1 Hungary 62:43

Férfiak
M16E 9730 m, 170 hm

1. Sinkó János 1 Hungary 60:01
2. Hubmann, Daniel 1 Switzerland 60:46
3. Ekaterinin, Dmitri 1 Russia 61:34
4. Balabanov, Pavel 1 Belorus 61:41
5. Ushkvarok, Pavlo 1 Ukraine 63:03
6. Merz, Matthias 1 Switzerland 63:20

23. Szücs Levente 1 Hungary 71:12
30. Gyulai Péter 1 Hungary 81:13

M18E 12270 m, 180 hm

1. Khramov, Andrei 1 Russia 68:08
2. Sprok Bence 1 Hungary 69:00
3. Koch, Dominik 1 Switzerland 70:39
4. Girsch, Nicolas 1 France 72:15
5. Mrazek, Jan 1 Czech Repulic 72:47
6. Sirmais, Martins 1 Latvia 73:37
14. Dedinszky Imre 1 Hungary 78:45
37. Gyulai Tamás 1 Hungary 93:22<

Váltó
Nők
W16E 5420 m, 90 m, 17

1 128:29 2 Russia
39:23 Belova, Olga
49:53 Chibanova, Olga
39:13 Gorchkova, Maria
2 128:36 1 Czech Rep.
39:29 Przyczkova, Michaela
46:22 Dockalova, Martina
42:45 Rufferova, Iva
3 142:51 3 Switzerland
48:48 Spiess, Andrea
53:07 Bentz, Kathrin
40:56 Fritschy, Martina
5 166:07 4 Hungary
51:50 Fekete Zsuzsa
49:35 Domján Zsuzsa
64:42 Fekete Anikó

W18E 6160 m, 90 m, 18

1 145:03 22 Russia
47:24 Ferchalova, Iana
52:20 Krasnoiarova, Lioudmila
45:19 Belova, Alexandra
2 146:37 24 Hungary
52:08 Laszló Dóra
50:14 Buknicz Timea
44:15 Farkas Zsuzsa

3 147:13 21 Czech Rep.
47:33 Behounova, Veronika
44:03 Brozkova, Dana
55:37 Omova, Michaela

Férfiak
M16E 7180 m, 115 m, 16

1 135:51 41 Czech Rep.
44:29 Sterba, Zbynek
48:59 Bouchal, Jiri
42:23 Dlabaja, Tomas
2 139:22 42 Russia
44:20 Ekaterinin, Dmitri
49:35 Piadychev, Alexei
45:27 Joukov, Maxim
3 141:07 46 Latvia
50:50 Lejins, Lauris
41:17 Jaudzems, Kristaps
49:00 Sprogis, Jevgenijs
6 153:13 44 Hungary
48:00 Szücs Levente
55:15 Valler Ferenc
49:58 Sinkó János

M18E 9350 m, 140 m, 25

1 158:45 61 Czech Rep.
52:31 Vodicka, Jan
53:59 Vlach, Jaromir
52:15 Mrazek, Jan
2 168:42 66 Latvia
55:27 Berkis, Gatis
54:59 Sirmais, Martins
58:16 Osis, Karlis
3 169:54 63 Switzerland
53:05 Koch, Dominik
55:31 Zwicky, Stefan
61:18 Fischer, Remo
6 182:23 64 Hungary
65:10 Gyulai Tamás
54:46 Sprok Bence
62:27 Dedinszky Imre