Címke szerinti archívum: Tugyi Levente


23. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2012. július 7-13.
Szlovákia, Kassa

http://www.jwoc2012.sk/

Sprint, Kassa, július 8.
Női
1. Alexandersson Tove SWE 11.12,8
2. Klingenberg Emma DEN 11.45,3
3. Sandberg Frida SWE 12.06,9
4. Nurmi Kirsi FIN 12.21,7
5. Myhre Ingjerd NOR 12.23,0
6. Wennemo Oda NOR 12.27,7
44. Kovács Filoména HUN 13.35,7
70. Kinde Vanda HUN 14.03,7
85. Szokol Mónika HUN 14.31,8
102. Zempléni Réka HUN 15.01,7
Férfi
1. Tikhonov Gleb RUS 14.05,7
2. Petržela Jan CZE 14.23,0
3. Kinneberg Eskil NOR 14.23,4
4. Edsen Jakob Ekhard DEN 14.24,5
5. Regborn Martin SWE 14.24,6
6. Svensk Emil SWE 14.26,6
9. Baumholczer Máté HUN 14.41,1
27. Liszka Krisztián HUN 15.09,4
103. Bakó Áron HUN 16.18,3
111. Tugyi Levente HUN 16.27,4
115. Bugár Gergely HUN 16.30,5
128. Sulyok Ábel HUN 16.59,1

Középtáv, Izra, július 12.
Női
1. Alexandersson Tove SWE 23.42
2. Sandberg Frida SWE 24.35
3. Mueller Sandrine SUI 25.30
4. Hagström Sara SWE 25.47
5. Narum Marte NOR 26.07
6. Kirvesmies Tytti FIN 26.36
53. Zempléni Réka HUN 35.04
Férfi
1. Ogden Matt NZL 27.55
2. Petržela Jan CZE  28.08
3. Schneider Florian SUI  28.09
4. Denzler Alain SUI  28.22
5. Aukrust Osmoen Jon NOR  28.37
6. Odum M. Thrane DEN  28.48
48. Liszka Krisztián HUN 33.50
59. Bugár Gergely HUN 37.27
60. Bakó Áron HUN 39.09

Hosszútáv, Silica, július 9.
Női
1. Nurmi Kirsi FIN 57.55
2. Sandberg Frida SWE 60.26
3. Kemp Emily CAN 60.54
4. Narum Marte NOR 61.20
5. Hagner Stine Bagger DEN 61.21
6. Mueller Sandrine SUI 62.59
18. Kovács Filoména HUN 67.31
43. Szokol Mónika HUN 75.55
47. Zempléni Réka HUN 76.16
81. Kinde Vanda HUN 88.44
Férfi
1. Kinneberg Eskil NOR 69.46
2. Odum M. Thrane DEN 71.43
3. Tikhonov Gleb RUS 72.26
4. Regborn Martin SWE 73.17
5. Edén Fredrik SWE 73.55
6. Norskov Thor DEN 74.04
19. Baumholczer Máté HUN 82.32
37. Liszka Krisztián HUN 87.24
69. Sulyok Ábel HUN 96.14
83. Bugár Gergely HUN 99.33
108. Tugyi Levente HUN 110.06
121. Bakó Áron HUN 121.16

Váltó, Jahodná, július 13.
Női
1. Denmark
Hagner Stine Bagger
Klingenberg Ita
Klingenberg Emma
94.05
32.40
33.30
27.55
2. Sweden
Karlsson Helena
Sandberg Frida
Alexandersson Tove
 94.20
33.52
31.14
29.14
3. Switzerland
Hellmueller Mirjam
Aebi Marion
Mueller Sandrine
 97.19
33.48
32.42
30.49
29. Hungary
Kovács Filoména
Zempléni Réka
Szokol Mónika
118.26
32.21
39.42
46.23
Férfi
1. Russia
Kuchmenko Ivan
Kozyrev Andrey
Tikhonov Gleb
93.10
31.23
31.19
30.28
2. Denmark
Edsen Jakob Ekhard
Norskov Thor
Odum Marius Thrane
94.13
32.07
31.26
30.40
3. Norway
Aukrust Osmoen Jon
Jarvis Westergard Hakon
Kinneberg Eskil
94.57
31.30
30.34
32.53
10. Hungary
Bakó Áron
Liszka Krisztián
Baumholczer Máté
97.50
32.09
32.30
33.11
30. Hungary
Tugyi Levente
Sulyok Ábel
Bugár Gergely
110.05
32.15
40.53
36.57

Az összes eredmény letöltése: jwoc2012 (tömörített zip file)

Férfi


11. Ifjúsági Európa Bajnokság

2012. június 29-július 1.
Franciaország, Bugeat
http://www.eyoc2012.fr/

Sprint
Men 16
1. Adrien DELENNE France 11:36
2. Arnaud PERRIN France 11:43
3. Krzysztof RZENCA Poland 11:48
14. Balazs MIAVECZ Hungary 12:31
23. Daniel PEREGI Hungary 13:03
57. Mate DALOS Hungary 14:47
74. Matyas MESZAROS Hungary 16:09
Men 18
1. Tristan BLOEMEN Belgium 12:36
2. Dmitry POLYAKOV Russia 12:41
3. Krzysztof WOLOWCZYK Poland 12:43
32. Bertalan KOVACS Hungary 13:39
39. Levente TUGYI Hungary 13:47
53. Daniel FEHERVARI Hungary 14:28
65. Matyas PENTEK Hungary 14:52
Women 16
1. Angelika MACIEJEWSKA Poland 11:36
2. Paula GROSS Switzerland 11:38
3. Olena POSTELNIAK Ukraine 11:51
33. Csenge VINICZAI Hungary 13:31
43. Eszter LISZKA Hungary 14:05
56. Virag WEILER Hungary 14:28
- Luca SZUROMI Hungary mp
Women 18
1. Ekaterina SAVKINA Russia 11:47
2. Daria KRASILNIKOVA Russia 11:52
3. Liga VALDMANE Latvia 12:09
46. Kinga VARSANYI Hungary 13:56
57. Reka FAGGYAS Hungary 14:37
67. Vanda KINDE Hungary 15:08
Orsolya DENES Hungary mp
Hosszútáv
Men 16
1. Mikkel AAEN Denmark 45:04
2. Arnaud PERRIN France 48:40
3. Thomas KNUDSEN Denmark 48:52
28. Daniel PEREGI Hungary 57:55
30. Matyas MESZAROS Hungary 58:54
32. Balazs MIAVECZ Hungary 59:50
37. Mate DALOS Hungary 62:31
Men 18
1. Marek MINÁR Czech Republic 53:53
2. Eeli VIHOLAINEN Finland 55:12
3. Krzysztof WOLOWCZYK Poland 55:58
6. Bertalan KOVACS Hungary 57:05
46. Daniel FEHERVARI Hungary 65:43
47. Matyas PENTEK Hungary 65:53
62. Levente TUGYI Hungary 70:34
Women 16
1. Angelika MACIEJEWSKA Poland 37:23
2. Anna STICKOVÁ Czech Republic 39:48
3. Hanna MÜLLER  Germany 40:09
5. Luca SZUROMI Hungary 41:48
20. Csenge VINICZZAI Hungary 47:39
36. Virag WEILER Hungary 51:19
59. Eszter LISZKA Hungary 61:43
Women 18
1. Viktoriia SUKHAREVSKA Ukraine 45:59
2. Gunvor Hov HØYDAL Norway 46:33
3. Ellen REINHARD Switzerland 47:57
48. Reka FAGGYAS Hungary 65:20
53. Vanda KINDE Hungary 66:55
56. Kinga VARSANYI Hungary 68:00
67. Orsolya DENES Hungary 72:03
Váltó
M16
1. Poland
Radoslaw PIOTROWSKI
Lukasz WISNIEWSKI
Krzysztof RZENCA
1:50:31
37:03
37:28
36:00
2. Denmark
Thomas KNUDSEN
Martin ILLUM
Mikkel AAEN
1:50:50
37:16
39:16
34:18
3. Czech Republic
Stepán MUDRÁK
Matous FÜRST
Vojtech KETTNER
1:54:21
39:07
39:51
35:23
8. Hungary
Daniel PEREGI
Matyas MESZAROS
Balazs MIAVECZ
2:01:41
42:56
35:43
43:02
 M18
1. Sweden
Assar HELLSTRÖM
Ludvig ÅHLUND
Ludwig LJUNGQVIST
1:49:29
37:58
35:30
36:01
2. Finland
Kristian KANNUS
Eeli VIHOLAINEN
Topi RAITANEN
1:52:56
39:06
39:03
34:47
3. Czech Republic
Jonás HUBÁCEK
Jan GRUNDMANN
Marek MINÁR
1:53:02
38:24
35:46
38:52
6. Hungary
Daniel FEHERVARI
Bertalan KOVACS
Levente TUGYI
2:03:25
38:13
39:58
45:14
W16
1. Czech Republic
Petra HANCOVÁ
Zuzana KOZINOVA
Anna STICKOVÁ
1:32:28
30:31
32:53
29:04
2. Switzerland
Barbara KÖHLE
Sonja BORNER
Paula GROSS
1:33:04
30:45
32:28
29:51
3. France
Solène DROIN
Chloé HABERKORN
Mathlide BODY
1:34:46
30:48
31:25
32:33
5. Hungary
Virag WEILER
Luca SZUROMI
Csenge VINICZZAI
1:39:55
30:55
35:36
33:24
W18
1. Russia
Ekaterina SAVKINA
Daria KOROBEYNIK
Daria KRASILNIKOVA
1:49:41
37:38
35:58
36:05
2. Norway
Andrine BENJAMINSEN
Kaja Winsnes NORDHAGEN
Gunvor Hov HØYDAL
1:49:47
38:04
37:09
34:34
3. Sweden
Tove LAGERBERG
Josefine KLINTBERG
Moa LEIJON-LIND
1:50:04
37:27
35:49
36:48
- Hungary
Vanda KINDE
Reka FAGGYAS
Kinga VARSANYI
mp
42:23
51:20
mp

Az összes eredmény letöltése: eyoc2012 - (tömörített zip file)


10. Ifjúsági Európa Bajnokság

2011. június 23-26.
Csehország, Jindrichuv Hradec

http://eyoc2011.cz/

Sprint
Men 16
1. Atanasov Apostol Bulgaria 12.58,9
2. Aaen Mikkel Denmark 13.16,1
3. Wolowczyk Krzysztof Poland 13.17,7
16. Rácz Sándor Hungary 14.05,5
26. Kovács Bertalan Hungary 14.24,1
37. Hajdu Szása Hungary 14.44,5
42. Miavecz Balázs Hungary 14.52,7
Men 18
1. Parfianowicz Piotr Poland 13.11,2
2. Zernis Rudolfs Latvia 13.16,1
3. Horváth Marcell Hungary 13.36,7
22. Tugyi Levente Hungary 14.37,0
40. Sulyok Ábel Hungary 15.22,4
45. Kazal Márton Hungary 15.46,1
Women 16
1. Müller Sandrine Switzerland 11.35,8
2. Thrane Odum Miri Denmark 11.47,3
3. Grosberga Sandra Latvia 12.01,8
28. Weiler Virág Hungary 13.48,5
35. Szuromi Luca Hungary 14.02,6
56. Liszka Eszter Hungary 14.47,0
77. Faggyas Réka Hungary 17.25,8
Women 18
1. Savkina Ekaterina Russia 13.40,8
2. Fremstad Runa Norway 13.56,5
3. Denisova Anastasia Belarus 13.58,9
34. Varsányi Kinga Hungary 15.11,4
40. Kinde Vanda Hungary 15.28,1
50. Zempléni Réka Hungary 15.43,8
57. Bartus Petra Hungary 16.09,6
Hosszútáv
Men 16
1. Aaen Mikkel Denmark 46.42
2. Bartkevičius Algirdas Lithuania 46.55
3. Mertenat Quentin Switzerland 47.49
13. Hajdu Szása Hungary 51.05
24. Rácz Sándor Hungary 52.36
25. Kovács Bertalan Hungary 52.54
82. Miavecz Balázs Hungary 84.51
Men 18
1. Zernis Rudolfs Latvia 54.59
2. Malmberg Erik Sweden 56.01
3. Niewiedziala Robert Poland 58.03
7. Horváth Marcell Hungary 59.04
12. Kazal Márton Hungary 60.49
54. Tugyi Levente Hungary 71.53
62. Sulyok Ábel Hungary 76.26
Women 16
1. Bořánková Karolína Czech Republic 43.19
2. Falck Weber Amanda Denmark 44.29
3. Štičková Anna Czech Republic 45.22
14. Faggyas Réka Hungary 50.52
16. Weiler Virág Hungary 51.08
19. Szuromi Luca Hungary 52.30
40. Liszka Eszter Hungary 58.26
Women 18
1. Sandberg Frida Sweden 48.41
2. Polishchuk Mariya Ukraine 49.21
3. Arbter Anja Austria 51.50
24. Zempléni Réka Hungary 57.57
34. Kinde Vanda Hungary 60.34
38. Varsányi Kinga Hungary 62.05
61. Bartus Petra Hungary 68.37
Váltó
M16
1. Denmark
Knudsen Thomas
Maag Magnus
Aaen Mikkel
115.08
41.01
40.39
33.28
2. Lithuania
Tirlikas Martynas
Nakvosas Gytis
Bartkevičius Algirdas
120.17
40.04
46.48
33.25
3. Czech Republic
Šňupárek Václav
Hubáček Jonáš
Pavlovec Jan
121.33
43.20
42.23
35.50
6. Hungary
Rácz Sándor
Hajdu Szása
Kovács Bertalan
127.52
40.04
46.23
41.25
 M18
1. Czech Republic 
Kubelka Tomáš
Minář Marek
Chloupek Adam
128.18
43.27
44.38
40.13
2. Sweden
Aldén Niklas
Johansson Anton
Malmberg Erik
128.24
43.57
42.43
41.44
3. Russia
Makeichik Aleksandr
Kozyrev Andrey
Kuchmenko Ivan
129.26
45.23
44.59
39.04
7. Hungary
Horváth Marcell
Kazal Márton
Sulyok Ábel
138.32
47.21
43.06
48.05
W16
1. Czech Republic
Svobodová Lenka
Bořánková Karolína
Štičková Anna
100.15
31.19
38.32
30.24
2. France
Clouard Lucile
Poirot Delphine
Haberkorn Chloé
105.56
37.35
36.26
31.55
3. Switzerland
Gross Paula
Ullmann Kerstin
Müller Sandrine
109.26
36.46
41.40
31.00
11. Hungary
Weiler Virág
Faggyas Réka
Szuromi Luca
127.29
35.00
53.28
39.01
W18
1. Czech Republic
Šimková Johanka
Kochová Nikola
Horčičková Vendula
123.08
39.26
47.21
36.21
2. Norway
Nordbye Nybo Marie
Ulvensoen Anna
Fremstad Runa
125.05
41.14
45.27
38.24
3. Austria
Nilsson-Simkovics Anna
Pacher Lisa
Arbter Anja
125.08
38.21
49.00
37.47
12. Hungary
Varsányi Kinga
Kinde Vanda
Zempléni Réka
149.56
44.11
59.07
46.38

Az összes eredmény letöltése: eyoc2011 – (tömörített zip file)