Címke szerinti archívum: Tóth Réka


22. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2011. július 1-9.
Lengyelország, Rumia

http://www.jwoc2011.pl/

Sprint, Lębork, július 3.
Női
1. Bobach Ida DEN 14:29,5
2. Klingenberg Emma DEN 14:31,8
3. Novotná Tereza CZE 14:41,5
4. Alexandersson Tove SWE 14:59,3
5. Gross Julia SUI 15:15,7
6. Simpson Angela NZL 15:16,2
64. Kovács Filoména HUN 17:31,4
67. Tóth Réka HUN 17:35,1
102. Kinde Vanda HUN 19:03,8
Férfi
1. Basset Lucas FRA 15:07,7
2. Blanes Andreu ESP 15:17,4
3. Howald Florian SUI 15:19,1
4. Merl Robert AUT 15:20,4
5. Olejnik Michał POL 15:31,5
6. Kinneberg Eskil NOR 15:33,0
50. Baumholczer Máté HUN 16:50,3
56. Horváth Marcell HUN 16:58,5
116. Liszka Krisztián HUN 18:43,5
131. Bakó Áron HUN 19:22,7

Középtáv, Wejherowo, július 7.
Női
1. Bobach Ida DEN 23:10
2. Alexandersson Tove SWE 23:44
3. Klingenberg Emma DEN 24:16
4. Klingenberg Ita DEN 24:32
5. Karlsson Helena SWE 25:01
6. Kosová Denisa CZE 25:04
Férfi
1. Merl Robert AUT 15:43
2. Nakonechnyy Dmitry RUS 25:43
3. Tiainen Topias FIN 25:43
4. Basset Lucas FRA 26:08
5. Howald Florian SUI 26:21
6. Kinneberg Eskil NOR 26:22
32. Baumholczer Máté HUN 28:45

Hosszútáv, Wejherowo, július 4.
Női
1. Bobach Ida DEN 55:23
2. Klingenberg Emma DEN 56:51
3. Alexandersson Tove SWE 57:37
4. Chepaeva Natalia RUS 1:00:54
5. Närhi Anna FIN 1:01:14
6. Kutkaite Aušrine LTU 1:01:21
62. Kovács Filoména HUN 1:13:23
90. Tóth Réka HUN 1:20:31
 - Kinde Vanda HUN disq
Férfi
1. Skogstad Yngve NOR 1:08:49
2. Merl Robert AUT 1:10:23
3. Basset Lucas FRA 1:10:36
4. Howald Florian SUI 1:12:03
5. Kubát Pavel CZE 1:12:17
6. Tikhonov Gleb RUS 1:13:29
41. Baumholczer Máté HUN 1:20:10
45. Liszka Krisztián HUN 1:20:30
85. Horváth Marcell HUN 1:30:27
106. Bakó Áron HUN 1:36:59

Váltó, Gniewowo, július 8.
Női
1. Sweden
Helena Karlsson
Linea Martinsson
Tove Alexandersson
1:42:32
30:55
37:09
34:28
2. Czech Republic
Adleka Indrakowa
Denisa Kosova
Tereza Novotna
1:48:51
32:00
39:01
37:50
3. Denmark
Ita Klingenberg
Emma Klingenberg
Ida Bobach
1:48:57
35:53
37:49
35:15
21. Hungary
Réka Tóth
Vanda Kinde
Filoména Kovács
2:15:38
35:52
53:25
46:21
Férfi
1. Poland
Piotr Parfianowicz
Rafał Podziński
Michał Olejnik
1:53:33
28:23
42:43
42:27
2. Sweden
Jonas Nordstrom
Richard Olsson
Albin Ridefelt
1:53:56
27:06
44:32
42:18
3. Czech Republic
Michal Hubacek
Marek Schuster
Pavel Kubat
1:54:47
27:11
44:28
43:08
16. Hungary
Marcell Horváth
Krisztián Liszka
Máté Baumholczer
2:04:51
30:18
50:18
44:15

Az összes eredmény letöltése: jwoc2011 (tömörített zip file)


21. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2010. július 4-10.
Aalborg, Dánia

http://www.jwoc2010.dk

Sprint, Aalborg University
Női
1. Ida Bobach Denmar DEN 13:36
2. Hanna Wisniewska POL 14:00
3. Monika Gajda POL 14:03
4. Tereza Novotna CZE 14:09
5. Stine Bagger Hagner DEN 14:11
6. Tove Alexandersson SWE 14:24
66. Zsigmond Vanda HUN 17:14
71. Tímea Zsigmond HUN 17:28
Tóth Réka HUN DISQ
Férfi
1. Rasmus Thrane Hansen SWE 13:04
2. Kristian Jones GBR 13:23
3. Vegard Danielsen NOR 13:25
3. Jonas Leandersson SWE 13:25
5. Johan Runesson SWE 13:32
6. Gustav Bergman SWE 13:35
48. Vellner Gábor HUN 14:46
91. Bereczki Máté HUN 15:46
91. Fehérvári Zsolt HUN 15:46

Középtáv, Kollerup
Női
1 Tove Alexandersson SWE 25:35
2. Lilian Forsgren SWE 26:10
3. Sarina Jenzer SUI 26:51
4. Signe Klinting DEN 27:49
5. Emma Klingenberg DEN 27:56
6. Natalia Vinogradova RUS 27:59
55. Tóth Réka HUN 38:40
Férfi
1. Gaute Hallan Steiwer NOR 23:44
2. Jonas Leandersson SWE 24:53
3. Olle Boström SWE 25:10
4. Gustav Bergman SWE 25:13
5. Albin Ridefelt SWE 25:25
6. Rasmus Thrane Hansen DEN 25:26

Hosszútáv, Svinkløv
Női
1. Ida Bobach DEN 1:01:55
2. Therese Klintberg SWE 1:03:46
3. Sari Anttonen FIN 1:04:24
4. Signe Klinting DEN 1:05:45
5. Monika Gajda POL 1:05:50
6. Fiona Kirk SUI 1:06:00
63. Kovács Filoména HUN 1:22:48
66. Tóth Réka HUN 1:23:21
84. Zsigmond Vanda HUN 1:31:44
100. Zsigmond Tímea HUN 1:43:39
Férfi
1. Pavel Kubat CZE 1:18:48
2. Johan Runesson SWE 1:19:32
3. Matthias Kyburz SUI 1:20:48
4. Eskil Kinneberg NOR 1:20:58
5. Rasmus Thrane H. DEN 1:22:09
6. Olle Boström SWE 1:22:41
64. Baumholczer Máté HUN 1:38:32
93. Vellner Gábor HUN 1:47:27
101. Fehérvári Zsolt HUN 1:50:00
106. Bereczki Máté HUN 1:52:05

Váltó, helyszín
Női
1. Denmark

Emma Klingenberg
Ida Bobach
Signe Klinting

2:02:20

45:39
47:30
29:11

2. Czech Republic

Denisa Kosova
Jana Knapova
Tereza Novotna

2:05:32

51:35
46:32
27:25

3. Russia

Natalia Vinogradova
Anastasia Tikhonova
Anastasia Trubkina

2:06:00

46:03
52:11
27:46

12. Hungary

Tóth Réka
Kovács Filoména
Zsigmond Vanda

2:28:45

54:39
1:00:02
34:04

Férfi
1. Norway

Gaute Hallan Steiwer
Eskil Kinneberg
Vegard Danielsen

2:20:44

52:37
52:38
35:29

2. Sweden

Olle Boström
Gustav Bergman
Johan Runesson

2:21:48

52:29
52:35
36:44

3. Denmark

Andreas Hougaard B.
Marius Thrane Ødum
Rasmus Thrane Hansen

2:26:13

56:35
55:02
34:36

16. Hungary

Baumholczer Máté
Vellner Gábor
Bereczki Máté

2:53:04

1:03:28
1:03:05
46:31


Az összes eredmény letöltése: jwoc2010 (tömörített zip file)

3-es bulletin, térképek

Aalborg egyetemi kampusz, sprint:

Kollerup, középtáv selejtező és döntő:

Svinklov, hosszútáv:

Rebild Bakker, váltó:


8. Ifjúsági Európa Bajnokság

2009. július 2-5.
Kopaonik, Szerbia


Sprint
W16E (1520/45/13)

1 365 Sandrine Müller SUI Switzerland 9:11
2 339 Yulia Shutkovskaya RUS Russia 9:15
3 344 Lisa Holer SUI Switzerland 9:47

25 322 Kinga Varsanyi HUN Hungary 11:37
40 360 Reka Zempleni HUN Hungary 12:46
46 350 Krisztina Toth HUN Hungary 13:11
51 309 Vanda Kinde HUN Hungary 13:26

W18E (1740/50/15)

1 262 Maren Haverstad NOR Norway 10:55
2 235 Karolina Teplá CZE Czech Rep. 11:23
3 266 Sigrid Ruul EST Estonia 11:35

4 257 Reka Toth HUN Hungary 11:41
40 211 Monika Szokol HUN Hungary 14:26
44 227 Luca Lajos HUN Hungary 14:46
78 263 Filomena Kovacs HUN Hungary 20:18


M16E (1760/45/15)

1 113 Andrey Kozyrev RUS Russia 8:34
2 157 Florian Schneider SUI Switzerland 9:33
2 160 Andriy Polovinko UKR Ukraine 9:33

9 124 Attila Nagy HUN Hungary 10:11
11 141 Marcell Horvath HUN Hungary 10:27
45 170 Marton Kazal HUN Hungary 12:07
50 104 Abel Sulyok HUN Hungary 12:29

M18E (1940/60/19)

1 91 Antonio Martinez Pérez ESP Spain 10:49
2 73 Andreas Boesen DEN Denmark 10:59
3 87 Jirí Necas CZE Czech Rep. 11:15

25 34 Matyas Kinde HUN Hungary 12:54
34 92 Mate Baumholczer HUN Hungary 13:13
35 14 Geza Jenes HUN Hungary 13:17
73 67 Abel Gyorgyi HUN Hungary 15:47 4:58

Hosszútáv

Jankova Bara

W16E (4540/245/15)

1 356 Vendula Horcicková CZE Czech Rep. 42:13
2 317 Petra Pavlovcová CZE Czech Rep. 42:23
3 320 Ekaterina Savkina RUS Russia 42:29

19 360 Reka Zempleni HUN Hungary 50:12
26 350 Krisztina Toth HUN Hungary 52:47
31 322 Kinga Varsanyi HUN Hungary 54:15
46 309 Vanda Kinde HUN Hungary 59:12

W18E (5460/320/18)

1 250 Frida Lönnberg FIN Finland 53:09
2 228 Anne Tine Markseth NOR Norway 53:38
3 262 Maren Haverstad NOR Norway 54:36

9 257 Reka Toth HUN Hungary 59:43
17 263 Filomena Kovacs HUN Hungary 1:02:16
44 211 Monika Szokol HUN Hungary 1:11:01
227 Luca Lajos HUN Hungary mp


M16E (6590/360/20)

1 143 Filip Hadac CZE Czech Rep. 50:57
2 184 Piotr Parfianowicz POL Poland 52:20
3 168 Thor Nørskov DEN Denmark 52:36

6 170 Marton Kazal HUN Hungary 53:40
13 141 Marcell Horvath HUN Hungary 57:00
32 104 Abel Sulyok HUN Hungary 1:05:15
51 124 Attila Nagy HUN Hungary 1:11:16

M18E (8190/415/22)

1 72 Robert Merl AUT Austria 1:00:25
2 92 Mate Baumholczer HUN Hungary 1:02:52
3 29 Felix Haller SUI Switzerland 1:02:53

46 67 Abel Gyorgyi HUN Hungary 1:14:15
56 34 Matyas Kinde HUN Hungary 1:16:57
69 14 Geza Jenes HUN Hungary 1:26:39

Váltó

Markov Kamen

W16E
3000/165/15

1 144 SUI Switzerland 96:16
Sandrine Müller 30:55 1 B 30:55 1
Marion Aebi 36:48 7 A 67:43 2
Lisa Holer 28:33 1 B 96:16
2 139 CZE Czech Rep. 98:56
Markéta Novotná 32:45 2 B 32:45 2
Petra Pavlovcová 33:29 2 A 66:14 1
Vendula Horcicková 32:42 3 B 98:56
3 137 AUT Austria 106:02
Anna Simkovics 35:44 5 C 35:44 5
Lisa Pacher 40:23 9 A 76:07 5
Anja Arbter 29:55 2 B 106:02

9 145 HUN Hungary 126:27
Vanda Kinde 53:37 14 C 53:37 14
Reka Zempleni 34:16 4 C 87:53 11
Krisztina Toth 38:34 7 A 126:27

W18E
3400/190/15

1 192 CZE Czech Rep. 93:04
Denisa Kosová 31:35 4 BCC 31:35 4
Karolina Teplá 30:52 1 62:27 1
Madla Svobodná 30:37 2 93:04
2 203 LAT Latvia 99:38
Ance Rusova 31:36 5 31:36 5
Mara Peilane 35:32 6 67:08 3
Sabine Tilta 32:30 7 99:38
3 194 RUS Russia 99:57
Zhemal Garaeva 31:49 7 31:49 7
Daria Maslennikova 34:05 3 65:54 2
Elizaveta Davydova 34:03 9 99:57

6 204 HUN Hungary 100:51
Filomena Kovacs 31:48 6 31:48 6
Monika Szokol 37:32 8 69:20 6
Reka Toth 31:31 6 100:51


M16E
4100/240/17

1 163 CZE Czech Rep. 102:49
Michal Hubácek 34:47 1 BA 34:47 1
Marek Schuster 33:48 1 BA 68:35 1
Filip Hadac 34:14 3 AA 102:49
2 173 SUI Switzerland 110:37
Alexandre Lebet 36:34 4 BA 36:34 4
Simon Wenger 40:31 5 CA 77:05 4
Florian Schneider 33:32 2 CA 110:37
3 171 UKR Ukraine 111:49
Mykyta Sokolskyy 37:47 7 CB 37:47 7
Oleksiy Byshevets` 41:02 6 BA 78:49 6
Volodymyr Selezn`ov 33:00 1 AA 111:49

13 166 HUN Hungary 146:49
Attila Nagy 44:49 20 BA 44:49 20
Marton Kazal 41:34 7 AA 86:23 11
Marcell Horvath 60:26 19 BA 146:49

M18E
(4800/285/21)

1 108 CZE Czech Rep. 119:28
Jirí Necas 40:07 10 40:07 10
Jirí Valenta 41:42 3 81:49 5
Daniel Wolf 37:39 1 119:28
2 113 RUS Russia 120:09
Dmitry Danil`chenkov 39:03 7 39:03 7
Gleb Tikhonov 42:55 6 81:58 6
Aurel Pleshkan 38:11 2 120:09
3 101 EST Estonia 122:25
Raido Mitt 38:58 5 38:58 5
Tauno Tiirats 42:34 4 81:32 3
Kenny Kivikas 40:53 4 122:25

14 125 HUN Hungary 140:19
Geza Jenes 49:14 19 49:14 19
Abel Gyorgyi 49:01 18 98:15 17
Mate Baumholczer 42:04 5 140:19


Pontverseny
Hosszútáv Váltó Sprint Össz.
1
CZE
661
500
589
1750
2
SUI
576
400
664
1640
3
RUS
512
270
344
1126
4
AUT
326
315
427
1068
5
LAT
395
240
306
941
6 HUN 398 210 330 938
7
POL
298
185
289
772
8
UKR
350
210
207
767
9
GBR
216
235
285
736
10
GER
270
190
228
688


20. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2009. július 5-12.
Trentino, Olaszország

Rövidtáv
Nők

Imér-Mezzano
2500 m / 80 m / 21
120 induló

1. Jenny Lönnkvist SWE 13:34
2. Ida Bobach DEN 14:02
2. Tereza Novotna CZE 14:02
4. Fiona Kirk SUI 14:15
5. Mari Jevne Arnesen NOR 14:16
6. Sarina Jenzer SUI 14:26
54. Péley Dorottya HUN 16:18
65. Bertóti Regina HUN 16:50
96. Györgyi Csenge HUN 19:23
Férfiak

Imér-Mezzano
3100 m / 90 m / 24
170 induló

1. Matthias Kyburz SUI 14:43
2. Milos Nykodym CZE 14:56
3. Martin Hubmann SUI 14:58
4. Florion Howald SUI 15:00
5. Sören Bobach DEN 15:01
6. Severin Howald SUI 15:04
65. Mets Márton HUN 17:05
68. Vellner Gábor HUN 17:13
83. Turcsán Gábor HUN 17:35
106. Bereczki Máté HUN 18:16
108. Fehérvári Zsolt HUN 18:18
122. Györgyi Péter HUN 19:02

Középtáv
Nők

3100 m / 140 m / 15
60 induló

1. Tove Alexandersson SWE 23:24
2. Britt Ingunn Nydal NOR 23:42
3. Ida Bobach DEN 23:59
4. Fiona Kirk SUI 24:11
5. Bettina Aebi SUI 24:54
5. Julia Gross SUI 24:54
52. Péley Dorottya HUN 31:15
Férfiak

4100 m / 190 m / 19
61 induló

1. Olli-Markus Taivainen FIN 26:21
2. Philipp Sauter SUI 27:00
3. Ulf Forseth Indgaard NOR 27:39
4. Martin Hubmann SUI 28:05
5. Sören Bobach DEN 28:24
6. Albin Ridefelt SWE 28:36
Nincs A döntős magyar induló

Normáltáv
Nők

Passo Rolle Sud
5700 m / 275 m / 18
122 induló

1. Ida Bobach DEN 54:12
2. Jenny Lönnkvist SWE 55:33
3. Marika Teini FIN 56:28
4. Elen Katrine Skjerve NOR 56:37
5. Julia Gross SUI 57:41
6. Kristin Löfgren SWE 58:17
43. Péley Dorottya HUN 70:06
61. Bertóti Regina HUN 77:15
87. Györgyi Csenge HUN 96:11
Férfiak

Passo Rolle Sud
9500 m / 440 m / 29
168 induló

1. Gustav Bergman SWE 65:55
2. Sören Bobach DEN 69:19
3. Martin Hubmann SUI 69:25
4. Lauri Sild EST 70:03
5. Rasmus Thrane Hansen DEN 74:56
6. Torgeir Norbech NOR 74:57
80. Bereczki Máté HUN 100:45
102. Fehérvári Zsolt HUN 109:05
105. Mets Márton HUN 110:56
115. Györgyi Péter HUN 116:58
134. Turcsán Gábor HUN 132:53

Váltó

Nők

4.5 km / 210 m / 18
36 váltó

1. SUI Fiona Kirk
Sophie Tritschler
Julia Gross
34:33
37:29
32:40
104:42
2. NOR Britt Ingunn Nydal
Elen Katrine Skjerve
Mari J. Arnesen
33:28
37:19
35:42
106:29
3. DEN Emma Klingenberg
Ida Bobach
Signe Klinting
34:34
36:49
35:16
106:39
20. HUN Tóth Réka
Bertóti Regina
Péley Dorottya
40:15
47:17
37:40
125:12
Férfiak

6.4 km / 285 m / 27
49 váltó

1. SWE Olle Boström
Albin Ridefelt
Gustav Bergman
43:20
44:21
41:10
128:51
2. SUI Philipp Sauter
Matthias Kyburz
Martin Hubmann
44:14
41:46
45:40
129:34
3. DEN Marius T. Adum
Rasmus Thrane Hansen
Sören Bobach
44:52
44:12
42:59
132:03
39. HUN2 Bereczki Máté
Turcsán Gábor
Györgyi Péter
54:28
58:23
59:14
172:05
41. HUN1 Vellner Gábor
Mets Márton
Fehérvári Zsolt
54:16
58:47
62:24
175:27


7. Ifjúsági Európa Bajnokság

2008. október 10-12.
Oberaargau-Solothurn, Svájc



Sprint
Solothurn
W16E (2.1 km / 40 m / 14)

1  Novotna, Tereza    Czech Republic 11:01
2  Klingenberg, Emma       Denmark 11:09
3  Aebi, Marion       Switzerland 11:38

31  Kovacs, Filomena       Hungary 13:08
40  Szokol, Monika    Hungary 13:23
55  Lajos, Luca       Hungary 13:45
74  Zempleni, Reka    Hungary 15:36

W18E (2.2 km / 45 m / 17)

1  Jenzer, Sarina     Switzerland 12:15
2  Tikhonova, Anastasia    Russia 12:24
3  Tritschler, Sophie      Switzerland 12:31

32  Toth, Reka  Hungary 13:46
35  Bertoti, Regina  Hungary 14:01
53  Zsigmond, Vanda  Hungary 14:51
56  Tibay, Ilona      Hungary 15:07


M16E (2.4 km / 50 m / 17)

1  Prunsche, Christoph           Germany 11:22
2  Parfianowicz, Piotr              Poland 11:24
3  Baumholczer, Mate             Hungary 11:27

15  Horvath, Marcell    Hungary 11:55
23  Tolgyesi, Akos       Hungary 12:16
38  Kazal, Marton        Hungary 12:32

M18E (2.6 km / 60 m / 21)

1  Jones, Kristian    Great Britain 12:05
2  Thrane Hansen, Rasmus  Denmark 12:17
3  Bjugan, Mathias    Norway 12:28

6  Vellner, Gabor     Hungary 12:38
42  Kinde, Matyas     Hungary 13:49
64  Fehervari, Zsolt       Hungary 14:21
Bereczki, Mate  Hungary mp

Hosszútáv
Martinsflue
W16E (5.6 km / 170 / 17)

1. Emma Klingenberg Denmark 39:02
2. Vendula Horcickova Czech Republic 43:29
3. Mirjam Hellmüller Switzerland 44:18

7. Reka Zempleni Hungary 46:33
18. Filomena Kovacs Hungary 48:59
49. Luca Lajos Hungary 55:08
66. Monika Szokol Hungary 59:39

W18E (6.7 km / 290 m / 24)

1. Ida Bobach Denmark 53:36
2. Venla Niemi Finland 53:41
3. Signe Klinting Denmark 53:49

33. Reka Toth Hungary 1:05:04
38. Ilona Tibay Hungary 1:05:57
44. Vanda Zsigmond Hungary 1:07:44
53. Regina Bertoti Hungary 1:09:20


M16E (6.9 km / 290 m / 22)

1. Jan Petrzela Czech Republic 41:27
2. Marius Thrane Ödum Denmark 43:48
3. Michal Olejnik Poland 45:32
4. Mate Baumholczer Hungary 46:00

17. Marcell Horvath Hungary 48:10
40. Akos Tolgyesi Hungary 54:22
62. Marton Kazal Hungary 57:52

M18E (8.5 km / 375 m / 29)

1. Matthias Kyburz Switzerland 53:28
2. Lucas Basset France 53:38
3. Lauri Sild Estonia 54:40

46. Gabor Vellner Hungary 1:06:01
48. Zsolt Fehervari Hungary 1:06:13
62. Mate Bereczki Hungary 1:09:18
73. Matyas Kinde Hungary 1:12:00

Váltó
Langenthal Ost
W16E

1 13 Denmark 115:00
Stine Bagger Hagner 92 35:36 1 C 1 35:36 1
Astrid Ank Jörgensen 93 44:42 8 A 3 80:18 3
Emma Klingenberg 92 34:42 2 B 1 115:00
2 1 Austria 116:12
Julia Bauer 92 35:44 2 A 1 35:44 2
Anna Simkovics 93 44:31 7 B 2 80:15 2
Anja Arbter 93 35:57 4 A 1 116:12
3 12 Germany 116:22
Susen Lösch 93 37:23 5 B 1 37:23 5
Anna Biller 92 42:58 4 C 1 80:21 4
Resi Rathmann 93 36:01 5 A 2 116:22

12 6 Hungary 131:19
Luca Lajos 92 38:20 11 A 3 38:20 11
Reka Zempleni 93 53:02 18 C 3 91:22 16
Filomena Kovacs 92 39:57 12 B 4 131:19

W18E

1 210 Denmark 122:28
Marie Hauerslev 90 40:16 7 A 2 40:16 7
Ida Bobach 91 46:35 3 A 1 86:51 4
Signe Klinting 90 35:37 1 B 1 122:28
2 217 Switzerland 124:13
Bettina Aebi 90 39:48 2 A 1 39:48 2
Sarina Jenzer 91 44:38 2 B 1 84:26 2
Isabelle Feer 90 39:47 6 C 1 124:13
3 215 Czech Republic 125:13
Denisa Kosova 91 40:04 5 A 2 40:04 5
Adélka Jakobova 90 44:15 1 B 1 84:19 1
Verka Müllerova 90 40:54 9 C 3 125:13

15 206 Hungary 150:09
Reka Toth 91 45:58 17 B 7 45:58 17
Vanda Zsigmond 90 51:18 11 A 2 97:16 11
Ilona Tibay 90 52:53 20 C 5 150:09


M16E
1 106 Russia 121:59
Petr Sukharev 92 41:11 4 A 1 41:11 4
Gleb Tikhonov 92 41:49 3 C 1 83:00 3
Ivan Khokhlovskiy 92 38:59 4 B 1 121:59
2 116 Latvia 124:21
Mikus Zvirbulis 92 41:43 8 A 4 41:43 8
Karlis Baltacis 92 41:06 1 B 1 82:49 2
Reinis Grende 92 41:32 11 C 1 124:21
3 119 Czech Republic 127:39
Filip Hadac 93 41:05 1 C 1 41:05 1
Stanislav Mokry 92 44:52 7 B 1 85:57 4
Jan Petrzela 92 41:42 12 A 2 127:39

6 121 Hungary 129:34
Marcell Horvath 93 43:21 11 A 2 43:21 11
Akos Tolgyesi 92 44:50 6 B 2 88:11 6
Mate Baumholczer 92 41:23 10 C 2 129:34

M18E
1 321 Estonia 135:17
Raido Mitt 91 43:43 1 A 3 43:43 1
Lauri Sild 90 47:32 1 A 1 91:15 1
Kenny Kivikas 91 44:02 7 A 1 135:17
2 308 Switzerland 136:45
Nicolai Stucki 90 43:50 3 C 2 43:50 3
Florian Howald 91 51:36 6 A 1 95:26 4
Matthias Kyburz 90 41:19 3 B 1 136:45
3 302 Denmark 136:55
Andreas Boesen 91 45:02 10 A 2 45:02 10
Sören Schwatz Sörensen 90 52:06 9 C 3 97:08 8
Rasmus Thrane Hansen 90 39:47 1 B 1 136:55

304 Hungary mp
Zsolt Fehervari 90 62:42 30 B 9 62:42 30
Mate Bereczki 90 mp A
Gabor Vellner 90 mp A


Pontverseny
Hosszútáv Váltó Sprint Össz.
1
Denmark 408 360 380
1148
2
Czech Republic 424 335 380
1139
3
Switzerland 410 305 419
1134
4
Russia 283 325 338
946
5
Poland 275 230 311
816
6
France 294 285 204
783
7
Germany 274 240 250
764
8
Great Britain 260 235 261
756
9
Austria 272 245 215
732
10
Estonia 224 260 231
715


19. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2008. június 30 – július 6.
Göteborg, Svédország

Rövidtáv
Nők

Ruddalen
127 induló
2560 m / 40 m / 13

1. Emma Klingenberg DEN 13:40,1
2. Silje Ekroll Jahren NOR 13:41,7
3. Jenny Lönnkvist SWE 13:42,4
4. Sarka Svobodna CZE 13:44,5
5. Zenia Hejlskov Mogensen DEN 13:48,1
6. Tereza Novotna CZE 13:54,2
26. Őry Eszter HUN 14:48,0
56. Péley Dorottya HUN 15:36,7
68. Szerencsi Dóra HUN 15:56,2
87. Tóth Réka HUN 16:57,7
99. Fenyvesi Laura HUN 17:37,3
Férfiak

Ruddalen
173 induló
2810 m / 50 m / 16

1. Stepan Kodeda CZE 13:21,1
2. Johan Runesson SWE 13:22,1
3. Sören Bobach DEN 13:28,8
4. Matthias Kyburz SUI 13:34,9
5. Andrea Seppi ITA 13:35,1
6. Artem Panchenko UKR 13:42,8
31. Lenkei Zsolt HUN 14:29,9
49. Szabó András HUN 14:57,4
71. Kerényi Máté HUN 15:22,5
81. Turcsán Gábor HUN 15:33,5

Középtáv
Nők

Änggårdsbergen
3.0 km / 145 m / 12
60 induló

1. Venla Niemi FIN 28:29
2. Beata Falk SWE 29:03
3. Karine D’Harreville FRA 29:12
4. Anna Forsberg SWE 29:30
5. Jenny Lönnkvist SWE 29:40
6. Marika Teini FIN 29:47
17. Őry Eszter HUN 33:16
40. Péley Dorottya HUN 38:00
Férfiak

Änggårdsbergen
4.1 km / 230 m / 16
60 induló

1. Johan Runesson SWE 30:45
2. Ulf Forseth Indgaard NOR 31:16
3. Sören Bobach DEN 31:19
4. Olli-Markus Taivainen FIN 31:21
5. Olle Boström SWE 31:29
6. Pelle Engstrand SWE 32:06
19. Lenkei Zsolt HUN 34:51
43. Szabó András HUN 40:02

Normáltáv

Nők

Partille-Gunnilse
6.7 km / 215 m / 15
123 induló

1. Jenny Lönnkvist SWE 55:12
2. Beata Falk SWE 55:50
3. Siri Ulvestad NOR 56:25
4. Marine Leloup FRA 58:30
5. Karine D’Harreville FRA 58:34
6. Venla Niemi FIN 59:33
33. Fenyvesi Laura HUN 67:22
35. Szerencsi Dóra HUN 68:49
44. Péley Dorottya HUN 71:24
64. Tóth Réka HUN 76:21
67. Őry Eszter HUN 77:16
Férfiak

Partille-Gunnilse
10.2 km / 400 m / 21
169 induló

1. Johan Runesson SWE 72:22
2. Timo Sild EST 72:34
3. Matthias Kyburz SUI 72:36
4. Erik Sagvolden NOR 72:38
5. Olle Boström SWE 72.40
6. Leo Laakkonen FIN 74.08
25. Lenkei Zsolt HUN 80.23
115. Turcsán Gábor HUN 105:51
Szabó András HUN DISQ
Kerényi Máté HUN DISQ

Váltó
Nők

Tultered
5.6 km / 215 m / 14
váltó

1. SWE Beata Falk
Lina Strand
Jenny Lönnkvist
46:10
49:42
44:00
139:52
2. DEN Ida Bobach
Signe Klinting
Maja Alm
49:48
45:44
45:40
141:12
3. NOR Anette Baklid
Kine Hallan Steiwer
Mariann Ulvestad
48:58
48:59
50:23
148:20
17. HUN Szerencsi Dóra
Őry Eszter
Péley Dorottya
53:55
60:28
55:36
169:59
Férfiak

Tultered
7.8 km / 270 m / 19
váltó

1. SWE Erik Liljekvist
Olle Boström
Johan Runesson
48:22
49:53
50:21
148:36
2. RUS Yuri Kiryanov
Georgy Mavchun
Dmitry Masnyy
52:43
51:12
49:46
153:41
3. NOR Ulf Forseth Indgaard
Björn Danielsen Ekeberg
Erik Sagvolden
51:03
50:45
52:10
153:58
HUN Kerényi Máté
Lenkei Zsolt
Szabó András
60:20
DISQ
58:19
DISQ


6. Ifjúsági Európa Bajnokság

2007. június 29 július-2.
Eger, Magyarország


Sprint
Eger, Dobó-tér
W16E
1 Mirjam Pfister SUI Switzerland 12:52
2 Adélka Indráková CZE Czech Republic 13:18
3 Réka Tóth HUN Hungary 13:21

5 Filoména Kovács HUN Hungary 13:46
30 Brigitta Koós HUN Hungary 15:07
65 Mónika Szokol HUN Hungary 18:26

W18E
1 Monika Gajda POL Poland 13:23
2 Hanna Wisniewska POL Poland 13:45
3 Dorottya Péley HUN Hungary 13:52

18 Vanda Zsigmond HUN Hungary 14:35
25 Ilona Tibay HUN Hungary 15:00
51 Regina Bertóti HUN Hungary 16:34


M16E
1 Štipán Zimmermann CZE Czech Republic 12:04
2 Robert Merl AUT Austria 12:37
3 Lucas Basset FRA France 12:44

4 Máté Baumholczer HUN Hungary 12:49
26 Mátyás Kinde HUN Hungary 14:26
36 Ákos Tölgyesi HUN Hungary 14:41
47 Géza Jenes HUN Hungary 15:08

M18E
1 Diogo Miguel POR Portugal 13:41
2 Leo Laakkonen FIN Finland 13:47
3 Arturs Paulins LAT Latvia 14:03

9 Gábor Vellner HUN Hungary 14:22
16 Attila Kaló HUN Hungary 14:48
20 Gábor Turcsán HUN Hungary 14:54
23 Máté Györgyi HUN Hungary 14:56

Hosszútáv
Rejtek
W16E
1 Hanna Rudakouskaya BLR Belarus 39:33
2 Adélka Indráková CZE Czech Republic 40:49
3 Tatyiana Repina RUS Russia 41:27

22 Réka Tóth HUN Hungary 47:23
25 Brigitta Koós HUN Hungary 47:40
41 Mónika Szokol HUN Hungary 51:36
Filoména Kovács HUN Hungary mp

W18E
1 Marika Teini FIN Finland 51:46
2 Tereza Petrželová CZE Czech Republic 52:16
3 Bettina Aebi SUI Switzerland 53:44

7 Dorottya Péley HUN Hungary 58:45
52 Ilona Tibay HUN Hungary 75:00
56 Csenge Györgyi HUN Hungary 77:43
Vanda Zsigmond HUN Hungary mp


M16E
1 Lucas Basset FRA France 40:51
2 Dmitriy Nakonechnyy RUS Russia 41:36
3 Jan Petržela CZE Czech Republic 42:11

14 Mátyás Kinde HUN Hungary 47:44
24 Máté Baumholczer HUN Hungary 51:23
25 Ákos Tölgyesi HUN Hungary 51:42
26 Géza Jenes HUN Hungary 51:44

M18E
1 Jakub Zimmermann CZE Czech Republic 53:02
2 Yury Tambasau BLR Belarus 53:37
3 Théo Fleurent FRA France 55:36

23 Gábor Turcsán HUN Hungary 60:42
39 Márton Mets HUN Hungary 64:05
56 Gábor Vellner HUN Hungary 68:43
72 Máté Györgyi HUN Hungary 78:24

Váltó
Nők
W16E

1 101 CZE Czech Republic CZE 86:37
Novotna Tereza 28:37
Kubatova Zuzana 31:04
Indrakova Adela 26:56

2 103 SUI Switzerland SUI 87:55
Roos Elena 29:12
Pfister Mirjam 28:24
Jenzer Sarina 30:19

3 102 RUS Russia RUS 95:43
Sabirova Alina 34:31
Kozlova Natalia 32:41
Repina Tatyiana 28:31

7 104 HUN Hungary HUN 102:38
Kovács Filoména 33:08
Koós Brigitta 38:15
Tóth Réka 31:15

W18E

1 304 SUI Switzerland SUI 105:32
Aebi Bettina 34:52
Fässler Mirjam 38:09
Feer Isabelle 32:31

2 313 RUS Russia RUS 106:58
Vinogradova Natalia 35:02
Molotkova Margarita 38:02
Tikhonova Anastasia 33:54

3 303 CZE Czech Republic CZE 107:33
Jakobova Adelka 37:06
Madlova Vera 35:50
Petrzelova Tereza 34:37

7 302 HUN Hungary HUN 116:09
Tibay Ilona 39:05
Zsigmond Vanda 39:44
Péley Dorottya 37:20

Férfiak
M16E

1 216 CZE Czech Republic CZE 106:32
Petrzela Jan 33:36
Kantor Ondrej 36:57
Zimmermann Stepan 35:59

2 203 EST Estonia EST 106:41
Mitt Raido 33:49
Tiirats Tauno 40:03
Kivikas Kenny 32:49

3 221 ESP Spain ESP 115:23
Martinez Perez Antonio 33:50
Rafols Perramon Pol 43:55
Serrallonga Arqués Marc 37:38

9 204 HUN Hungary HUN 127:34
Baumholczer Máté 43:18
Kinde Mátyás 42:19
Jenes Géza 41:57

M18E

1 403 CZE Czech Republic CZE 113:35
Adam Dusilek 36:41
Nykodym Milos 36:42
Zimmermann Jakub 40:12

2 427 SUI Switzerland SUI 113:53
Hohl Christian 41:09
Stucki Nicolai 38:35
Kyburz Matthias 34:09

3 425 FIN Finland FIN 114:58
Niemi Vili 42:26
Istolahti Tuomo 37:21
Laakkonen Leo 35:11

14 404 HUN Hungary HUN 129:49
Turcsán Gábor 40:14
Györgyi Máté 42:32
Vellner Gábor 47:03


Pontverseny
Sprint Normál Váltó Össz.
1
Czech Republic 442 448 485
1375
2
Switzerland
358.5
323
415
1096.5
3
Russia
278.5
348
340
966.5
4
Poland
356.5
263.5
270
890
5
Hungary
377.5
242
235
854.5
6
Estonia
279.5
289
270
838.5
7
Germany
250.5
279
275
804.5
8
France
237.5
325
230
792.5
9
Austria
305
252
170
727
10
Latvia
233.5
286
175
694.5