Címke szerinti archívum: Tóth Krisztina


9. Ifjúsági Európa Bajnokság

július 1-4.
Soria, Spanyolország

http://www.eyoc2010.com/

Sprint
Men16
1. Parfianowicz, Piotr POLAND 12:26
2. Nřrskov, Thor DENMARK 13:05
3. Denzler, Severin SWITZERLAND 13:22
18. Kazal, Márton HUNGARY 14:14
42. Péntek, Mátyás HUNGARY 15:08
45. Csöngei, Dávid Máté HUNGARY 15:19
52. Kovács, Bertalan HUNGARY 15:30
Men18
1. Schuster, Marek CZECH REPUBLIC 13:54
2. Schneider, Florian SWITZERLAND 14:07
3. Hubácek, Michal CZECH REPUBLIC 14:15
4. Baumholczer, Máté HUNGARY 14:20
23. Horváth, Marcell HUNGARY 15:21
28. Péley, Domokos HUNGARY 15:25
83. Nagy, Attila HUNGARY 17:45
Women16
1. Müller, Sandrine SWITZERLAND 13:01
2. Polishchuk, Mariya UKRAINE 13:25
3. Holer, Lisa SWITZERLAND 13:34
3. Garcia Castro, Marina SPAIN 13:34
8. Kinde, Vanda HUNGARY 14:21
19. Varsányi, Kinga HUNGARY 15:25
39. Weiler, Virág HUNGARY 16:09
60. Faggyas, Réka HUNGARY 17:22
Women18
1. Aebi, Marion SWITZERLAND 12:33
2. Maurset, Silje U NORWAY 13:26
3. Haikonen, Henna-Riikka FINLAND 13:28
19. Kovács, Filoména HUNGARY 14:28
56. Zempléni, Réka HUNGARY 15:56
60. Szokol, Mónika HUNGARY 16:07
69. Tóth, Krisztina HUNGARY 16:58
Hosszútáv
Men16
1. Piotr Parfianowicz POLAND 53:59
2. Márton Kazal HUNGARY 54:16
3. Marek Minár CZECH REPUBLIC 55:36
3. Alexander Makeychik RUSSIA 55:36
61. Bertalan Kovács HUNGARY 1:18:37
72. Dávid Máté Csöngei HUNGARY 1:26:15
Mátyás Péntek HUNGARY dns
Men18
1. Jon A Osmoen NORWAY 57:17
2. Max Peter Beijmer SWEDEN 58:18
3. Hĺkon Westergĺrd NORWAY 58:44
10. Marcell Horváth HUNGARY 1:00:17
11. Máté Baumholczer HUNGARY 1:00:26
32. Domokos Péley HUNGARY 1:07:40
42. Attila Nagy HUNGARY 1:09:54
Women16
1. Katerina Chromá CZECH REPUBLIC 45:30
2. Lisa Holer SWITZERLAND 45:52
3. Lucy Butt GREAT BRITAIN 48:56
37. Virág Weiler HUNGARY 1:01:56
49. Vanda Kinde HUNGARY 1:07:10
57. Réka Faggyas HUNGARY 1:10:55
60. Kinga Varsányi HUNGARY 1:12:04
Women18
1. Franziska Dörig SWITZERLAND 51:24
2. Andra Cecilia Anghel ROMANIA 53:00
3. Silje U Maurset NORWAY 53:59
12. Filoména Kovács HUNGARY 56:25
55. Réka Zempléni HUNGARY 1:10:00
56. Mónika Szokol HUNGARY 1:12:07
66. Krisztina Tóth HUNGARY 1:27:57

Váltó

M16 (26)
1. DENMARK DENMARK 1:43:46
JOAKIM SEHESTED DIE 36:55
JONAS FALCK WEBER 35:14
THOR NORSKOV 31:37
2.. LATVIA LATVIA 1:45:21
GATIS BEREZNOJS 40:04
VALTERS LUBNSKIS 35:19
RUDOLFS ZERNIS 29:58
3. RUSSIA RUSSIA 1:45:52
ALEXANDER LIKHNEVSKIY 37:37
IVAN KUCHMENKO 33:35
ALEXANDER MAKEYCHIK 34:40
8. HUNGARY HUNGARY 1:52:46
MATYAS PENTEK 36:42
BERTALAN KOVACS 38:47
MARTON KAZAL 37:17
M18 (33)
1. NORWAY NORWAY 1:57:23
SIMEN AAMODT 41:02
JON A OSMOEN 40:16
HAKON WESTERGARD 36:05
2. SWEDEN SWEDEN 1:58:06
BERZELL LOVE 41:52
WANGDAHL JENS 39:22
BEIJMER MAX PETER 36:52
3. AUSTRIA AUSTRIA 1:59:27
SCHIEL PHILIPP 41:01
HABENICHT TOBIAS 37:50
SCHARNAGL LUKAS 40:36
5. HUNGARY HUNGARY 2:03:24
DOMOKOS PELEY 42:29
MARCELL HORVATH 42:43
MATE BANMHOLCRER 38:12
W16 (22)
1. SWITZERLAN SWITZERLAND 1:29:40
RAHEL BERTSCHI 31:38
LISA HOLER 30:30
SANDRINE MULLER 27:32
2. CZECH REP. CZECH REP. 1:37:38
LENKA SVOBODOVA 31:06
KAROLINA BORANKOVA 35:44
KATERINA CHROMA 30:48
3. DENMARK DENMARK 1:39:53
MIRI THRANE ODUM 31:12
CECILIE FRIBERG KLYSNER 35:38
CAMILLA BEVENSEE 33:03
7. HUNGARY HUNGARY 1:47:06
VIRAG WEILER 32:01
KINGA VARSANYI 39:42
VANDA KINDE 35:23
W18 (26)
1. CZECH REP. CZECH REP. 1:54:01
MARKETA POLOPRUTSKA 38:38
TEREZA SVOBODNA 37:57
PETRA PAVLOVCOVA 37:26
2. FINLAND FINLAND 1:57:27
HENNA-RIIKKA HAIKONEN 36:58
ESSI HIETAOJA 40:36
SONJA LIUKKONEN 39:53
3. POLAND POLAND 1:57:28
NATALIA EWIAKC 38:52
HANNA KLIMKOWSKA 37:58
ANNA MARAWSKA 40:38
9. HUNGARY HUNGARY 2:03:20
FILOMENA KOVACS 46:09
MONIKA SZOKOL 39:34
REKA ZEMPLENI 37:37

Az összes eredmény letöltése: eyoc2010 – (tömörített zip file)

3-as bulletin, térképek

Hosszútáv

Térkép: La Cruz de Piedra, Ma: 1:10.000, 5m-es alapszintköz.
Terep: 70%-ban jól futható, tiszta fenyőerdő, kisebb részben zöld. Helyenként sziklacsoportok és kövek. Tengerszint feletti magasság 1100 m.
Minta:A terep északi részével érintkező (átfedésben lévő?) részletek: térkép 1, térkép 2,

long1

larga01

long2

larga02

Váltó

Térkép: Valonsandero-Oeste, Ma: 1:10.000, 5m-es alapszintköz.
Terep: Nyílt, ligetes terület, részletgazdag, párhuzamosan futó sziklaformációkkal. A terület nagy része kiváló futhatóságú.
Minta: egy kis mértékben hasonló (nyílt) terep.

long1

larga01

long2

larga02

Sprint

Térkép: Soria, Ma: 1:5.000, 2,5m-es alapszintköz.
Terep: Soria belterülete és környéke, változatos futhatóságú park/ligetes és város, közepesen szintes, sok tereptárgy.

long1

larga01

long2

larga02


8. Ifjúsági Európa Bajnokság

2009. július 2-5.
Kopaonik, Szerbia


Sprint
W16E (1520/45/13)

1 365 Sandrine Müller SUI Switzerland 9:11
2 339 Yulia Shutkovskaya RUS Russia 9:15
3 344 Lisa Holer SUI Switzerland 9:47

25 322 Kinga Varsanyi HUN Hungary 11:37
40 360 Reka Zempleni HUN Hungary 12:46
46 350 Krisztina Toth HUN Hungary 13:11
51 309 Vanda Kinde HUN Hungary 13:26

W18E (1740/50/15)

1 262 Maren Haverstad NOR Norway 10:55
2 235 Karolina Teplá CZE Czech Rep. 11:23
3 266 Sigrid Ruul EST Estonia 11:35

4 257 Reka Toth HUN Hungary 11:41
40 211 Monika Szokol HUN Hungary 14:26
44 227 Luca Lajos HUN Hungary 14:46
78 263 Filomena Kovacs HUN Hungary 20:18


M16E (1760/45/15)

1 113 Andrey Kozyrev RUS Russia 8:34
2 157 Florian Schneider SUI Switzerland 9:33
2 160 Andriy Polovinko UKR Ukraine 9:33

9 124 Attila Nagy HUN Hungary 10:11
11 141 Marcell Horvath HUN Hungary 10:27
45 170 Marton Kazal HUN Hungary 12:07
50 104 Abel Sulyok HUN Hungary 12:29

M18E (1940/60/19)

1 91 Antonio Martinez Pérez ESP Spain 10:49
2 73 Andreas Boesen DEN Denmark 10:59
3 87 Jirí Necas CZE Czech Rep. 11:15

25 34 Matyas Kinde HUN Hungary 12:54
34 92 Mate Baumholczer HUN Hungary 13:13
35 14 Geza Jenes HUN Hungary 13:17
73 67 Abel Gyorgyi HUN Hungary 15:47 4:58

Hosszútáv

Jankova Bara

W16E (4540/245/15)

1 356 Vendula Horcicková CZE Czech Rep. 42:13
2 317 Petra Pavlovcová CZE Czech Rep. 42:23
3 320 Ekaterina Savkina RUS Russia 42:29

19 360 Reka Zempleni HUN Hungary 50:12
26 350 Krisztina Toth HUN Hungary 52:47
31 322 Kinga Varsanyi HUN Hungary 54:15
46 309 Vanda Kinde HUN Hungary 59:12

W18E (5460/320/18)

1 250 Frida Lönnberg FIN Finland 53:09
2 228 Anne Tine Markseth NOR Norway 53:38
3 262 Maren Haverstad NOR Norway 54:36

9 257 Reka Toth HUN Hungary 59:43
17 263 Filomena Kovacs HUN Hungary 1:02:16
44 211 Monika Szokol HUN Hungary 1:11:01
227 Luca Lajos HUN Hungary mp


M16E (6590/360/20)

1 143 Filip Hadac CZE Czech Rep. 50:57
2 184 Piotr Parfianowicz POL Poland 52:20
3 168 Thor Nørskov DEN Denmark 52:36

6 170 Marton Kazal HUN Hungary 53:40
13 141 Marcell Horvath HUN Hungary 57:00
32 104 Abel Sulyok HUN Hungary 1:05:15
51 124 Attila Nagy HUN Hungary 1:11:16

M18E (8190/415/22)

1 72 Robert Merl AUT Austria 1:00:25
2 92 Mate Baumholczer HUN Hungary 1:02:52
3 29 Felix Haller SUI Switzerland 1:02:53

46 67 Abel Gyorgyi HUN Hungary 1:14:15
56 34 Matyas Kinde HUN Hungary 1:16:57
69 14 Geza Jenes HUN Hungary 1:26:39

Váltó

Markov Kamen

W16E
3000/165/15

1 144 SUI Switzerland 96:16
Sandrine Müller 30:55 1 B 30:55 1
Marion Aebi 36:48 7 A 67:43 2
Lisa Holer 28:33 1 B 96:16
2 139 CZE Czech Rep. 98:56
Markéta Novotná 32:45 2 B 32:45 2
Petra Pavlovcová 33:29 2 A 66:14 1
Vendula Horcicková 32:42 3 B 98:56
3 137 AUT Austria 106:02
Anna Simkovics 35:44 5 C 35:44 5
Lisa Pacher 40:23 9 A 76:07 5
Anja Arbter 29:55 2 B 106:02

9 145 HUN Hungary 126:27
Vanda Kinde 53:37 14 C 53:37 14
Reka Zempleni 34:16 4 C 87:53 11
Krisztina Toth 38:34 7 A 126:27

W18E
3400/190/15

1 192 CZE Czech Rep. 93:04
Denisa Kosová 31:35 4 BCC 31:35 4
Karolina Teplá 30:52 1 62:27 1
Madla Svobodná 30:37 2 93:04
2 203 LAT Latvia 99:38
Ance Rusova 31:36 5 31:36 5
Mara Peilane 35:32 6 67:08 3
Sabine Tilta 32:30 7 99:38
3 194 RUS Russia 99:57
Zhemal Garaeva 31:49 7 31:49 7
Daria Maslennikova 34:05 3 65:54 2
Elizaveta Davydova 34:03 9 99:57

6 204 HUN Hungary 100:51
Filomena Kovacs 31:48 6 31:48 6
Monika Szokol 37:32 8 69:20 6
Reka Toth 31:31 6 100:51


M16E
4100/240/17

1 163 CZE Czech Rep. 102:49
Michal Hubácek 34:47 1 BA 34:47 1
Marek Schuster 33:48 1 BA 68:35 1
Filip Hadac 34:14 3 AA 102:49
2 173 SUI Switzerland 110:37
Alexandre Lebet 36:34 4 BA 36:34 4
Simon Wenger 40:31 5 CA 77:05 4
Florian Schneider 33:32 2 CA 110:37
3 171 UKR Ukraine 111:49
Mykyta Sokolskyy 37:47 7 CB 37:47 7
Oleksiy Byshevets` 41:02 6 BA 78:49 6
Volodymyr Selezn`ov 33:00 1 AA 111:49

13 166 HUN Hungary 146:49
Attila Nagy 44:49 20 BA 44:49 20
Marton Kazal 41:34 7 AA 86:23 11
Marcell Horvath 60:26 19 BA 146:49

M18E
(4800/285/21)

1 108 CZE Czech Rep. 119:28
Jirí Necas 40:07 10 40:07 10
Jirí Valenta 41:42 3 81:49 5
Daniel Wolf 37:39 1 119:28
2 113 RUS Russia 120:09
Dmitry Danil`chenkov 39:03 7 39:03 7
Gleb Tikhonov 42:55 6 81:58 6
Aurel Pleshkan 38:11 2 120:09
3 101 EST Estonia 122:25
Raido Mitt 38:58 5 38:58 5
Tauno Tiirats 42:34 4 81:32 3
Kenny Kivikas 40:53 4 122:25

14 125 HUN Hungary 140:19
Geza Jenes 49:14 19 49:14 19
Abel Gyorgyi 49:01 18 98:15 17
Mate Baumholczer 42:04 5 140:19


Pontverseny
Hosszútáv Váltó Sprint Össz.
1
CZE
661
500
589
1750
2
SUI
576
400
664
1640
3
RUS
512
270
344
1126
4
AUT
326
315
427
1068
5
LAT
395
240
306
941
6 HUN 398 210 330 938
7
POL
298
185
289
772
8
UKR
350
210
207
767
9
GBR
216
235
285
736
10
GER
270
190
228
688