Címke szerinti archívum: Tóth Attila


11. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2000. július 9-15.
Nové Mesto na Morave, Csehország

Sprint
Nők

60 induló

1. Camilla Berglund SWE 25.43
2. Maria Bergkvist SWE 26.13
3. Minna Kauppi FIN 26.22
4. Ioulia Siedina RUS 26.33
5. Tatiana Pereliaeva RUS 26.34
6. Lene Moe NOR 26.50
10-11. Farkas Zsuzsa HUN 27.41
50. Zsebeházy Eszter HUN 35.35
52. Makrai Éva HUN 35.44
58. Fekete Zsuzsa HUN 44.58
Férfiak

60 induló

1. Michal Smola CZE 25.28
2. Zbyněk Hora CZE 25.44
3. Jaromír Svihovský CZE 25.46
4. Rune Strandberg NOR 26.25
5. Per Andreasson SWE 26.31
6. Andrei Khramov RUS 26.39
21. Sprok Bence HUN 28.57
46. Harkányi Zoltán HUN 32.48

Normáltáv

Nők

7.1 km / 280 m / 20
146 induló

1. Tatiana Perelyeva RUS 59.43
2. Marianne Riddervold NOR 60.34
3. Natalya Potopalska UKR 61.15
4. Minna Kauppi FIN 61.54
5. Vendula Klechová CZE 62.17
6. Ieva Sargautyté LTU 63.14
23. Zsebeházy Eszter HUN 67.04
33. Farkas Zsuzsa HUN 69.13
39. Makrai Éva HUN 70.40
73. Fekete Zsuzsa HUN 77.17
86. Domján Zsuzsanna HUN 80.41
112. Csányi Adrienn HUN 91.14
Férfiak

10.4 km / 430 m / 24
155 induló

1. Jiří Kazda CZE 69.53
2. Pasi Ikonen FIN 70.11
3. Jaromír Svihovský CZE 70.58
4. Michal Smola CZE 71.33
5. Erik Öhlund SWE 71.50
6. Andrei Hramov RUS 72.33
56. Harkányi Zoltán HUN 82.27
85. Dedinszky Imre HUN 86.55
100. Tóth Attila HUN 91.56
107. Valler Ferenc HUN 93.28
111. Szűcs Gábor HUN 94.56

Váltó
Nők

4.7-5.0km / 160-165m / 17
29 váltó

1. RUS Ioulia Siedina
Evgeniya Belova
Tatiana Perelyeva
28.31
31.39
29.31
89.41
2. SWE Maria Bergkvist
Kajsa Guterstam
Camilla Berglund
28.33
30.53
30.32
89.58
3. FIN Sara Forsström
Maria Rantala
Minna Kauppi
29.20
30.01
32.23
91.44
10. HUN Makrai Éva
Zsebeházy Eszter
Farkas Zsuzsa
30.48
31.09
35.49
97.46
Férfiak

7.4-7.6km / 215-225m / 20
30 váltó

1. CZE Jiří Kazda
Jaromír Svihovský
Michal Smola
37.47
36.58
37.31
112.16
2. SWE Erik Öhlund
David Andersson
Peter Öberg
37.18
39.10
37.10
113.38
3. FIN Timo Saarinen
Markus Lindeqvist
Pasi Ikonen
37.39
40.36
35.57
114.12
16. HUN 2 Dedinszky Imre
Valler Ferenc
Tóth Attila
40.27
43.36
44.30
128.33


Ifjúsági Európa Bajnokság 1996. (nem hivatalos)

1996. június 29-30.
Klagenfurt, Ausztria

EGYÉNI
W 16 – 4.2 km / 12

1. Klechová Vendula CZE 32:45
2. Tchijickova Ekaterina RUS 34:10
3. Karnia Anna POL 35:28
7. Makrai Éva HUN-B 36:48
11. Biró Alma HUN 38:41
22. Zsebeházy Eszter HUN 42:54
43. Farkas Zsuzsanna HUN 56:26

W 18 – 6.1 km / 18

1. Kluznetsova Elizaveta RUS 54:43
2. Kazymova Ksenia RUS 57:09
3. Schindlerova Martina TCH 57:49
10. Tóth Zsuzsanna HUN 64:21
30. Farkas Gabriella HUN 85:40
38. Kerekes Andi HUN 103:58

M 16 – 6.2 km / 17

1. Bala Radoslav POL 46:06
2. Eyer Thomas CH-B 47:13
3. Hirter Thomas CH 48:07
12. Tóth Attila HUN 52:32
16. Vizi Tibor HUN 55:12
26. Billig Péter HUN-B 62:41
42. Sprok Bence HUN 68:37

M 18

1. Senine Michael RUS-B 57:25
2. Detkov Sergui RUS 58:01
3. Gouloubev Konstantia RUS-B 59:27
5. Friedrich Gábor HUN 62:44
21. Forrai Gábor HUN 66:55
43. Cserpák Zsolt HUN 78:03

Váltó
W 16 – 3.4 km

1. RUS 101:04
2. CZE 107:40
3. HUN 109:22
Biró A., Farkas Zs., Zsebeházy E.

W 18 – 4 km

1. CZE 113:17
2. RUS 114:58
3. POL 115:04
5. HUN 137:05
Kerekes A., Makrai É., Farkas G.

M 16 – 3.4 km

1. CZE 85:51
2. LAT 92:20
3. SUI
8. HUN 103:12
Sprok B., Tóth A., Vizi T.

M 18 – 4 km

1. RUS 86:48
2. CZE
3. SUI
7. HUN 96:30
Forrai G., Cserpák Zs., Friedrich G.