Címke szerinti archívum: Tas Máté


10. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

1999. július 5-11.
Várna, Bulgaria

Sprint
Nők

Cerno more
3950 m / 100 m / 14
60 induló

1. Regula Hulliger SUI 26.31
2. Salla Sukki FIN 27.41
3. Johanna Seppinen FIN 28.21
4. Vendula Klechova CZE 28.48
5. Pernilla Eriksson SWE 28.54
6. Zdenka Stara CZE 29.10
9. Domján Zsuzsanna HUN 30.11
17. Makrai Éva HUN 31.40
30. Hecz Katalin HUN 32.54
34. Bíró Alma HUN 34.07
Férfiak

Cerno more
4800 m / 130 m / 14
14 induló

1. Jonne Lakanen FIN 24.41
2. Sergey Dedkov RUS 24.50
3. Thierry Gueorgiou FRA 25.01
4. Felix Bentz SUI 25.03
5. Miko Heikelä FIN 25.39
6. Pasi Ikonen FIN 25.45
41. Molnár Attila HUN 29.36
45. Sprok Bence HUN 31.19
- Szász Bence HUN DISQ.

Normáltáv
Nők

Skorpilovci-Samotino
7200 m / 300 m / 15
135 induló

1. Regula Hulliger SUI 52.57
2. Tatiana Perelyeva RUS 53.05
3. Hecz Katalin HUN 53.37
4. Heli Jukkola FIN 54.39
5. Vendula Klechova CZE 54.53
6. Sara Forsström FIN 54.55
36. Farkas Zsuzsanna HUN 64.03
81. Makrai Éva HUN 72.48
82. Bíró Virág HUN 72.51
95. Domján Zsuzsanna HUN 77.37
Férfiak

Skorpilovci-Samotino
11700 m / 430 m / 21
159 induló

1. Andrei Hramov RUS 69.18
2. Miko Heikalä FIN 72.32
3. Troy de Haas AUS 73.03
4. Sergey Dedkov RUS 73.52
5. Pasi Ikonen FIN 75.01
6. Michael Reinhard SUI 76.42
47. Dedinszky Imre HUN 87.14
53. Szász Bence HUN 90.26
73. Tas Máté HUN 93.55
86. Sprok Bence HUN 98.03
118. Molnár Attila HUN 113.12
126. Cserpák Zsolt HUN 118.11

Váltó
Nők

Poda
38 váltó

1. RUS 1 Tatiana Kostileva
Evgeniya Belova
Tatiana Perelyeva
45.36
47.46
39.58
133.20
2. UKR 1 Iryna Kupriyanova
Viktoria Plokhenko
Natalia Potopalska
42.33
49.07
41.42
133.22
3. SUI 1 Angela Wild
Astrid Fritschi
Regula Hulliger
46.58
44.23
42.39
134.00
9. HUN Bíró Alma
Farkas Zsuzsanna
Hecz Katalin
51.48
46.19
44.12
142.19
Férfiak

Poda
48 váltó

1. FIN 1 Pasi Ikonen
Jonne Lakanen
Miko Heikelä
45.30
47.27
50.21
143.18
2. FRA 1 Benoit Peyvel
Thierry Gueorgiou
Francois Gonon
51.04
44.22
49.39
145.05
3. SUI 1 Beat Studer
Christian Ott
Felix Bentz
49.53
47.30
47.43
145.06
14. HUN 2 Tas Máté
Szász Bence
Dedinszky Imre
52.44
54.05
55.56
162.45
(25.) HUN 1 Cserpák Zsolt
Molnár Attila
Sprok Bence
58.03
59.17
55.09
172.29


11. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

1998. augusztus 10-15.
Trondheim, Norvégia

Sprint
Nők
Buvikmarka Ost
3490 m / 150 m / 15
48 induló
1. Karin Schmalfeld GER 26.31
1. Aasne-Fenne Hoksrud NOR 26.31
3. Kathi Widler SUI 27.19
4. Ellen Moen NOR 27.33
5. Maria Hoffmann FIN 28.11
6. Anna Danielson SWE 28.58
39. Lubinszki Mária HUN 34.56
42. Hecz Katalin HUN 35.55
Férfiak
Buvikmarka Ost
4250 m / 200 m / 16
48 induló
1. Tore Sandvik NOR 24.06
2. Valentin Novikov RUS 25.05
3. Joakim Carlsson SWE 25.44
4. Oystein Kristiansen NOR 25.50
5. Anders Dalin SWE 25.57
6. Jouni Kahelin FIN 26.08
41. Lévai Ferenc HUN 34.15

Normáltáv
Nők
Vassfjellet
83 induló
1. Marat Vaher EST 65.07
2. Monica Boström FIN 65.12
3. Ellen Moen NOR 65.44
4. Laure Coupat FRA 66.56
5. Fey Zsuzsa ROM 67.08
6. Tracy Bluett AUS 67.32
7. Lubinszki Mária HUN 67.44
66. Gyalog Zsuzsanna HUN 96.08
74. Tokaji Mónika HUN 116.08
- Hecz Katalin HUN -
Férfiak
Vassfjellet
115 induló
1. Bernt Björnsgaard NOR 83.55
2. Maxim Riabkene RUS 86.25
3. Jouni Kahelin FIN 88.16
4. Tore Sandvik NOR 88.22
5. Emil Wingstedt SWE 89.21
6. Robert Wallsten SWE 89.22
38. Domonyik Gábor HUN 104.39
58. Tas Máté HUN 114.04
73. Lévai Ferenc HUN 120.35
80. Vonyó Péter HUN 123.54
92. Wágner István HUN 151.24

Váltó
Nők
Smistad
1. FIN Ingela Mattson
Katja Peltola
Maria Hoffmann
Monica Boström
49.42
46.56
48.17
48.23
193.18
2. RUS Tatiana Kostyleva
Elizaveta Kouznetsova
Olga Belozerova
Tatiana Pereliaeva
49.00
47.19
50.07
51.06
197.32
3. SUI Andrea Gruniger
Simone Luder
Monika Schaffner
Kathi Widler
56.09
47.25
50.46
45.51
200.11
9. HUN Hecz Katalin
Gyalog Zsuzsanna
Tokaji Mónika
Lubinszki Mária
50.00
63.06
58.59
48.36
220.41
Férfiak
Smistad
1. SWE Anders Dalin
Joakim Carlsson
Robert Wallstein
Emil Wingstedt
49.29
50.40
48.42
50.44
199.35
2. NOR Björn Eriksen
Asgeir Mjosund
Oystein Kristiansen
Tore Sandvik
52.29
54.37
48.34
48.14
203.54
3. CZE Tomas Zakouril
Radek Novotny
Michal Horacek
Michal Jedlicka
52.24
50.46
51.56
55.42
210.48
10. HUN Lévai Ferenc
Tas Dávid
Vonyó Péter
Domonyik Gábor
60.16
68.31
62.19
47.52
238.58