Címke szerinti archívum: Szundi Attila


8. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2010. május 28-június 6.
Primorsko, Bulgária

http://www.eoc2010.bgorienteering.com/


Sprint
, máj. 30. Primorsko
Női
1. Helena Jansson SWE 14.36
2. Simone Niggli SUI 14.56
3. Maja Alm DEN 15.44
4. Angela Wild SUI 15:53
4. Elise Egseth NOR 15:53
6. Dana Brozkova CZE 16:08
6. Signe Söes DEN 16:08
39. Gyurkó Fanni HUN 17:51
41. Kelemen Bernadett HUN 18:13
Férfi
1. Fabian Hertner SUI 14:45
2. Daniel Hubmann SUI 15:11
3. Emil Wingstedt SWE 15:14
4. Matthias Merz SUI 15:21
5. Matthias Mueller SUI 15:24
6. Tue Lassen DEN 15:29
32. Lenkei Zsolt HUN 16:37
45. Kovács Ádám HUN 17:12

Középtáv, jún. 4. Pismenovo
Női
1. Simone Niggli SUI 33:07
2. Signe Soes DEN 35:06
3. Lena Eliasson SWE 35:19
4. Helena Jansson SWE 35:24
5. Minna Kauppi FIN 35:49
6. Vroni Koenig-Salmi SUI 36:04
29. Gyurkó Fanni HUN 41:57
46. Kelemen Bernadett HUN 48:22
Férfi
1. Valentin Novikov RUS 34:09
2. Matthias Merz SUI 35:30
3. Daniel Hubmann SUI 35:36
4. Emil Wingstedt SWE 35:47
5. Alexey Bortnik RUS 36:17
6. Tero Föhr FIN 36:21

Hosszútáv, jún. 5. Pismenovo
Női
1. Simone Niggli SUI 1:20:31
2. Dana Brozkova CZE 1:21:53
3. Helena Jansson SWE 1:26:22
4. Lina Persson SWE 1:28:22
5. Eva Jurenikova CZE 1:28:56
6. Maria Rantala FIN 1:29:00
38. Fanni Gyurkó HUN 1:49:30
Férfi
1. Daniel Hubmann SUI 1:44:29
2. Philippe Adamski FRA 1:48:00
3. Fabian Hertner SUI 1:48:43
4. Carl Waaler Kaas NOR 1:50:50
5. Marc Lauenstein SUI 1:50:56
6. Kiril Nikolov BUL 1:51:09


Váltó
, jún. 2. Lake Yasna Polyana
Női
1. SWE

Karolina A-Höjsgaard
Lena Eliasson
Helena Jansson

1:52:37

36:56
35:48
39:53

2. FIN

Merja Rantanen
Anni-Maija Fincke
Minna Kauppi

1:52:49

37:27
35:14
40:08

3. SUI

Vroni Koenig-Salmi
Caroline Cejka
Simone Niggli

1:53:35

37:41
35:08
40:46

4. CZE

Vendula Klechova
Dana Brozkova
Eva Jurenikova

1:55:38

37:38
34:55
43:05

5. RUS

Galina Vinogradova
Natalia Vinogradova
Julia Novikova

2:01:18

37:13
38:44
45:01

6. DEN

Zenia Hejlskov Mogensen
Signe Soes
Maja Alm

2:02:39

39:20
37:42
45:37

11. HUN

Gyurkó Fanni
Domján Zsuzsanna
Kelemen Bernadett

2:20:01

37:34
45:41
56:46

Férfi
1. SUI

Matthias Mueller
Fabian Hertner
Matthias Merz

1:54:44

37:39
36:32
40:33

2. FRA

Frederic Tranchand
Philippe Adamski
Thierry Gueorgiou 40:19 1

1:55:20

37:34
37:27
40:19

3. NOR

Holger Hott
Carl Waaler Kaas
Olav Lundanes

1:56:36

37:37
37:01
41:58

4. SWE

Erik Johansson
Anders Holmberg
Marcus Millegård

1:56:57

37:30
36:43
42:44

5. CZE

Tomas Dlabaja
Jan Prochazka
Michal Smola

1:58:23

38:34
37:11
42:38

6. GBR

Scott Fraser
Oliver Johnson
Graham Gristwood

2:00:00

38:31
40:11
41:18

12. HUN

Lenkei Zsolt
Kerényi Máté
Kovács Ádám

2:06:08

38:41
44:37
42:50


Az összes eredmény letöltése: eoc2010 (tömörített zip file)

4-es bulletin

Yasna, letiltott terep 1 és 2.
A közép- és hosszútáv selejtezők, valamint a váltó terepe (montázs):

Pismenovo, letiltott terep 4, 5, 6. (Bing maps légifotó)
A közép- és hosszútáv döntők terepe (montázs):

Primorsko, letiltott terep 7 és 8. (Bing maps légifotó)
A sprint selejtező és döntő terepe (montázs):

légifoto:

Letiltott terepek az EB honlapján:

Letiltott terepek

No Embargoed areas / maps Scale Year Link
1 Yasna polyana yug 1:10 000 2006 Link
1 Yasna polyana ezeroto 1:10 000 2006 Link
2 Yasna polyana west  / new map /
4 Pismenovo 1:15 000 1986 Link
5 Fazanovo 1:15 000 1986 Link
6 Pismenovo nord / new map /
7 Town Primorsko  / new map /
8 MMC Primorsko 1:5 000 2005 Link
8 Koriyta 1:5 000 2005 Link
10 Ropotamo 1:20 000 1973 Link
11 Ropotamo south / new map /
18 Sozopol old town / new map /
19 Sozopol town park / new map /


16. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2008. július 29 – augusztus 2.
Tartu, Észtország

Sprint
Nők

2.70 km / 55 m, 16
69 induló

1. Seline Stalder SUI 14.25,9
2. Dana Brozkova CZE 14.28,0
3. Esther Gil Brotons ESP 14.42,4
4. Rahel Friederich SUI 14.55,2
5. Bodil Holmström FIN 14.55,9
6. Capucine Vercellotti FRA 15.06,9
13. Szerencsi Ildikó HUN 15.55,3
38. Hrenkó Ivett HUN 17.43,4
63. Gyurkó Fanni HUN 20.59,9
Férfiak

3.1 km / 70 m / 17
74 induló

1. Tomas Dlabaja CZE 13.29,1
2. Vesa Taanila FIN 13.39,7
3. Scott Fraser GBR 13.42,9
4. Fabian Hertner SUI 13.49,0
5. Lukas Ebneter SUI 13.49,1
6. Jan Prochazka CZE 13.52,0
8. Lenkei Zsolt HUN 14.03,4
11. Kovács Ádám HUN 14.06,0
49. Szabó András HUN 15.46,5

Középtáv
Nők

4.90 km / 50 m, 10
82 induló

1. Bodil Holmström FIN 34.29
2. Dana Brozkova CZE 34.37
3. Radka Brozkova CZE 36.01
4. Una Arama LAT 36.38
5. Elisa Drese GER 37.17
6. Marttiina Joensuu FIN 37.24
22. Kelemen Bernadett HUN 44.30
42. Gyurkó Fanni HUN 49.00
46. Őry Eszter HUN 50.05
62. Hrenkó Ivett HUN 55.54
Férfiak

6.2 km / 80 m / 13
95 induló

1. Sander Vaher EST 33.35
2. Michal Smola CZE 35.39
3. Gernot Kerschbaumer AUT 36.30
4. Yury Masny RUS 36.37
5. Edgars Bertuks LAT 36.53
6. Andreas Rüedlinger SUI 36.55
13. Lenkei Zsolt HUN 39.01
24. Kerényi Máté HUN 40.47
34. Kovács Ádám HUN 42.47
49. Szabó András HUN 45.54

Hosszútáv
Nők

9.0 km / 140 m, 19
82 induló

1. Bodil Holmström FIN 65.37
2. Una Arama LAT 72.18
3. Heini Wennman FIN 72.38
4. Mhairi Mackenzie GBR 72.54
4. Helen Palmer GBR 73.00
6. Esther Gil Brotons ESP 73.10
22. Gyurkó Fanni HUN 81.45
47. Kelemen Bernadett HUN 94.36
53. Őry Eszter HUN 96.34
60. Szerencsi Ildikó HUN 105.55
Férfiak

13.20 km / 210 m, 25
92 induló

1. Michal Smola CZE 81.17
2. Fabian Hertner SUI 83.16
3. Yury Masnyy RUS 85.13
4. Edgars Bertuks LAT 88.25
5. Johan Bäckman FIN 90.29
6. Markus Puusepp EST 91.05
15. Kovács Ádám HUN 96.18
37. Kerényi Máté HUN 107.24
61. Józsa Gábor HUN 131.14
70. Szundi Attila HUN 146.21

Váltó
Nők

3.8-5.0 km / 40-55 m / 10
15 váltó

1. FIN Laura Hokka
Heini Wennman
Marttina Joensuu
Bodil Holmström
39.02
38.26
27.42
25.59
131.09
2. CZE Jana Panchartkova
Radka Brozkova
Iveta Duchova
Dana Brozkova
38.51
36.46
32.25
24.29
132.31
3. LTU Kristina Rybakovaite
Indre Valaite
Gabija Razaityte
Rasa Ptasekaite
38.11
35.34
28.14
30.35
132.34
8. HUN Gyurkó Fanni
Kelemen Bernadett
Őry Eszter
Szerencsi Ildikó
38.13
40.58
37.31
31.00
147.42
Férfiak

6.1-8.2 km / 70-90 m / 11-14
24 váltó

1. SWE Martin Hammarberg
Emil Andersson
Erik Thorsson
Jakob Lööf
46.49
45.05
36.10
34.46
162.50
2. EST Lauri Tammemäe
Sander Vaher
Peeter Pihl
Markus Puusepp
46.45
45.01
26.23
34.54
163.03
3. HUN Szabó András
Lenkei Zsolt
Kerényi Máté
Kovács Ádám
46.55
44.55
38.36
34.56
165.22


15. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2006. augusztus 14-20.
Kassa, Szlovákia

Sprint
Nők

2.80 km / 5 m, 16
61 induló

1. Dana Brozkova CZE 14.20,1
2. Seline Stalder SUI 14.25,5
3. Michela Guizzardi ITA 14.47,8
4. Zuzana Macúchova CZE 14.49,7
5. Nataliya Dimitrova BUL 14.59,8
6. Nadija Volynska UKR 15.01,8
24. Gyurkó Fanni HUN 16.01,9
25. Kelemen Bernadett HUN 16.04,1
35. Szerencsi Ildikó HUN 16.28,8
Férfiak

3.3 km / 5 m / 22
76 induló

1. Oystein Kvaal Osterbo NOR 14.07,1
2. Simonas Krepsta LTU 14.19,3
3. Fabian Hertner SUI 14.22,6
4. Murray Strain GBR 14.31,0
5. Kovács Ádám HUN 14.32,9
6. Tuomas Tervo FIN 14.35,9
29. Bogos Tamás HUN 15.28,1
61. Koprivanacz Imre HUN 16.56,5

Középtáv
Nők

4.60 km / 160 m, 15
77 induló

1. Line Hagman NOR 31.30
2. Larisa Stanchenko RUS 31.43
3. Maria Rantala FIN 32.08
4. Karianne Ruud NOR 32.11
5. Radka Brozkova CZE 32.12
6. Iliana Shandurkova BUL 32.23
22. Szerencsi Ildikó HUN 36.43
29. Domján Zsuzsanna HUN 37.25
29. Zsigmond Száva HUN 45.43
66. Fekete Zsuzsa HUN 55.57
Férfiak

6.1 km / 225 m / 21
98 induló

1. Simonas Krepsta LTU 32.37
2. Philippe Adamski FRA 34.26
3. Stig Alvestad NOR 34.50
4. Tuomas Tervo FIN 34.51
5. Rasmus Rossen Soes DEN 34.57
6. Lukas Bartak SVK 34.59
54. Koprivanacz Imre HUN 42.20
56. Scultéty Márton HUN 43.00
80. Bogos Tamás HUN 55.03
82. Harkányi Zoltán HUN 57.20

Hosszútáv
Nők

8.40 km / 290 m, 18
74 induló

1. Dana Brozkova CZE 53.22
2. Helen Bridle GBR 56.58
3. Larisa Stanchenko RUS 58.17
4. Zdenka Stara CZE 58.30
4. Seline Stalder SUI 58.30
6. Maria Rantala FIN 58.37
26. Kelemen Bernadett HUN 65.13
31. Gyurkó Fanni HUN 66.25
36. Fekete Zsuzsa HUN 67.51
45. Domján Zsuzsa HUN 71.11
Férfiak

13.70 km / 485 m, 26
96 induló

1. Michal Smola CZE 72.31
2. Matthias Merz SUI 74.36
3. Oystein Kvaal Osterbo NOR 75.45
4. Lukas Bartak SVK 75.47
5. Carl Waaler Kaas NOR 75.51
6. Antti Harju FIN 77.02
11. Kovács Ádám HUN 79.18
37. Szundi Attila HUN 86.04
53. Harkányi Zoltán HUN 93.05
76. Scultéty Márton HUN 112.44

Váltó
Nők
4.1-5.1 km / 140-170 m / 12-15
16 váltó
1. GBR Mhairi Mackenzie
Helen Palmer
Rachael Elder
Helen Bridle
37.57
40.57
34.39
29.06
142.39
2. SUI Ines Brodmann
Noemi Cerny
Sara Luescher
Seline Stalder
39.21
36.33
30.58
35.54
142.46
3. FIN Laura Hokka
Pinja Satri
Salla Sukki
Maria Rantala
43.25
38.32
31.19
29.47
143.03
5. HUN Kelemen Bernadett
Domján Zsuzsa
Fekete Zsuzsa
Szerencsi Ildikó
36.54
40.32
37.36
33.08
148.10
Férfiak
6.0-7.4 km / 190-220 m / 16-18
23 váltó
1. SUI Fabian Hertner
Christian Ott
Baptiste Rollier
Matthias Merz
39.14
41.27
32.55
30.56
144.32
2. SVK Ondrej Pijak
Tomas Drencak
Martin Pijak
Lukas Bartak
40.12
40.27
33.42
31.34
145.55
3. NOR Martin Grotle Souk
Stig Alvestad
Carl Waaler Kaas
Oystein Kvaal Oste
41.36
38.32
34.14
31.34
145.56
13. HUN Szundi Attila
Koprivanacz Imre
Harkányi Zoltán
Kovács Ádám
41.33
55.16
37.15
35.07
169.11


14. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2004. június 21-27.
Plzen, Csehország

Sprint
Nők

2.90 km / 25 m, 23
60 induló

1. STERBOVÁ Marta CZE 15.58
2. MACÚCHOVÁ Zuzana CZE 16.06
3. BROZKOVÁ Dana CZE 16.09
3. MAKRAI Éva HUN 16.09
5. DODIN Celine FRA 16.14
6. DRESEN Elisa GER 16.39
29. KELEMEN Bernadett HUN 19.43
31. ZSEBEHÁZY Eszter HUN 19.52
Férfiak

3.25 km / 30 m / 24
79 induló

1. OSTERBO Oystein NOR 14.42
2. HANSEN Christian DEN 14.59
3. USHKVAROK Pavlo UKR 15.02
3. SVIHOVSKÝ Jaromír CZE 15.02
5. SVIR Mikhail RUS 15.11
6. LOUHISOLA Toni FIN 15.12
14. JÓZSA Gábor HUN 15.41
45. KOPRIVANACZ Imre HUN 17.56
48. SCULTÉTY Márton HUN 18.15

Normáltáv
Nők

8.90 km / 300 m, 19
68 induló

1. BROZKOVÁ Dana CZE 62.19
2. STERBOVÁ Marta CZE 62.45
3. BERGLUND Camilla SWE 66.23
4. WOOTTON Hannah GBR 66.26
5. FRITSCHY Martina SUI 67.04
6. STEHNOVÁ Zuzana CZE 67.20
22. MAKRAI Éva HUN 74.10
38. SZERENCSI Ildikó HUN 83.43
KELEMEN Bernadett HUN DISQ
Férfiak

14.40 km / 430 m, 27
90 induló

1. SMOLA Michal CZE 82.58
2. LOSMAN Petr CZE 84.32
3. HORST Ingo GER 85.33
4. DÁVIDÍK Marian SVK 85.56
5. TERVO Tuomas FIN 87.10
6. HAUGEN Ivar NOR 88.34
31. SZUNDI Attila HUN 96.35
51. BALABÁS Péter Gergö HUN 108.23
61. HARKÁNYI Zoltán HUN 118.45
63. KOPRIVANACZ Imre HUN 121.24

Váltó
Nők

14 váltó

1. CZE STERBOVÁ Marta
MACÚCHOVÁ Zuzana
DOÈKALOVÁ Martina
BROZKOVÁ Dana
36.16
39.02
39.06
36.39
151.03
2. GBR MACKENZIE Mhairi
ELDER Rachael
PALMER Helen
WOOTTON Hannah
38.25
40.59
38.52
37.27
155.43
3. SUI WEGMÜLLER Lea
BAUMGARTNER Susann
MÜLLER Lea
FRITSCHY Martina
38.37
40.02
39.31
39.07
157.17
6. HUN MAKRAI Éva
ZSEBEHÁZY Eszter
ZSIGMOND Száva
KELEMEN Bernadett
38.23
41.45
45.04
41.00
166.12
Férfiak

22 váltó

1. CZE SVIHOVSKÝ Jaromír
DLABAJA Tomáš
SMOLA Michal
LOSMAN Petr
38.50
37.33
38.06
39.17
153.46
2. FRA PEYVEL Benoit
MAGNE Thibaut
GIRSCH Nicolas
GONON Francois
39.08
39.25
38.20
37.38
154.31
3. SVK PIJÁK Martin
PIJÁK Ondrej
BARTÁK Lukáš
DÁVIDÍK Marian
38.56
39.35
36.44
39.46
155.01
15. HUN SZUNDI Attila
SCULTÉTY Márton
HARKÁNYI Zoltán
JÓZSA Gábor
39.01
50.33
43.09
39.27
172.10