Címke szerinti archívum: Szűcs Levente


Ifjúsági Európa Bajnokság 2001. (nem hivatalos)

2001. június 22-24.
Pardubice, Csehország

Egyéni
Nők
W16E 6.30 km, 15
1. Krčálová Veronika  Czech republic  45.47
2. Panchártková Jana  Czech republic  45.48
3. Hrusková Lenka  Czech republic  46.38

11. Zsigmond Szava  Hungary 51.16
27. Szerencsi Ildiko  Hungary 57.17
31. Kerenyi Krisztina  Hungary 58.21

W18E 7.50 km, 20
1. Plokhenko Viktoriya  Ukraine 52.22
2. Valaite Indre  Lithuania 53.39
3. Kaufmann Elisa  Germany 53.56

14. Kelemen Bernadett  Hungary 60.04
29. Fekete Aniko  Hungary 66.35

Csiszar Adrienn  Hungary DISK

Férfiak
M16E 8.10 km, 20

1. Zsebehazy Istvan  Hungary 49.56
2. Polásek Jan  Czech republic 50.52
3. Weber Michal  Poland 51.59

9. Gosswein Csaba  Hungary 55.12
40. Ralovich Kristof  Hungary 69.59

M18E 11.80 km, 29

1. Komanec Václav  Czech republic 71.12
2. Erlebach Michal  Czech republic 72.27
3. Kandybey Yevhen  Ukraine 73.23

34. Szentei Tamas  Hungary 86.05
42. Pelyhe Daniel  Hungary 91.34
Szucs Levente  Hungary DISK

Váltó
Nők
W16E

1.  Czech republic 1 133.44
Fukátková Pavla 45.23 (3 )
Hru?ková Lenka 43.25 (1 )
Zatloukalová Lenka 44.56 (5 )

2.  Czech republic 2 143.12
Panchártková Jana 53.13 (8 )
Uvízlová Martina 46.33 (2 )
Krčálová Veronika 43.26 (2 )

3. HUN Hungary 144.21
Kerenyi Krisztina 52.56 (7 )
Szerencsi Ildiko 47.13 (3 )
Zsigmond Szava 44.12 (3 )

W18E

1.  Hungary 148.07
Csiszar Adrienn 47.52 (1 )
Kelemen Bernadett 50.19 (1 )
Fekete Aniko 49.56 (5 )

2.  Russia 150.50
Rezvova Natalia 48.33 (3 )
Chibanova Olga 52.00 (4 )
Ovssiannikova Galina 50.17 (6 )

3.  Czech republic 2 154.13
Křístková Veronika 48.36 (5 )
?kodová Petra 51.33 (2 )
Uhnavá Markéta 54.04 (11)

Férfiak
M16E

1.  Czech republic 1 144.45
Rajno?ek Zdeněk 51.45 (6 )
Polá?ek Jan 46.22 (1 )
Palas Jan 46.38 (2 )

2.  Russia 148.03
Lamov Andrey 48.01 (1 )
Glazunov Denis 52.23 (7 )
Elichev Vadim 47.39 (3 )

3. HUN Hungary 149.11
Ralovich Kristof 49.24 (2 )
Gosswein Csaba 53.50 (10)
Zsebehazy Istvan 45.57 (1 )

M18E

1.  Ukraine 156.01
Babich Sergiy 56.01 (11)
Ushkvarok Pavlo 48.43 (1 )
Kandybey Yevhen 51.17 (5 )

2.  Lithuania 156.41
Pogorelovas Ruslanas 54.39 (8 )
Stulgys Donatas 50.28 (2 )
Krepsta Simonas 51.34 (6 )

3.  Czech republic 1 157.41
Komanec Václav 53.10 (6 )
Bouchal Jiří 52.40 (3 )
Erlebach Michal 51.51 (7 )

15. HUN Hungary 190.20
Szentei Tamas 58.26 (14)
Pelyhe Daniel 74.59 (17)
Szűcs Levente 56.55 (9 )

Csapateredmény

Képek: Magyar csapat - Eredménykírdetések: W16, W18, W18, M16


Ifjúsági Európa Bajnokság 2000. (nem hivatalos)

2000.
Svetlogorsk, Russia

Egyéni – Sprint
Nők
W16E 2.0 km, 10

1 GUSEVA MARIA RUS 9:28
2 OVSIANNIKOVA GALINA RUS 9:59
3 SAUE EVELI EST 10:01
4 CSISZÁR ADRIENN HUN 10:07
11 SZERENCSI ILDIKÓ HUN 10:53
12 KELEMEN BERNADETT HUN 10:59
13 ZSIGMOND SZÁVA HUN 10:59

W18E 2.4 km, 14

1 NOVAKOVA KATERINA CZH 12:52
2 BELOVA ALEXANDRA RUS 12:59
3 FERSHALOVA YANA RUS 13:06
10 FEKETE ZSUZSA HUN 14:01
13 DOMJÁN ZSUZSA HUN 14:15
16 CSÁNYI ANDRIENN HUN 14:32
24 FEKETE ANIKÓ HUN 16:20

Férfiak
M16E 2.6 km, 14

1 KRCAL JAROSLAV CZH 11:26
2 KLIUEV MAXIM RUS 11:47
3 KRISTAPS JAUDZEMS LAT 11:49
8 PELYHE DANIEL HUN 12:35
18 ZSEBEHÁZI ISTVÁN HUN 13:22
22 SZŰCS LEVENTE HUN 13:51
23 GYULAI PÉTER HUN 13:54

M18E 2.9 km, 14

1 KHARTCHENKO ANDRIY UKR 11:40
2 KOVALENKO JURY RUS 11:46
3 TOLSTOPIATOV VADIM RUS 11:53
20 VALLER FERENC HUN 13:19
24 BODÓ TIBOR HUN 14:09
29 SCULTÉTY MÁRTON HUN 18:12

Egyéni – Normáltáv
Nők
W16E 6.1 km / 19

1 BELOVA OLGA RUS 55:08
2 OVSIANNIKOVA GALINA RUS 57:15
3 CSISZÁR ADRIENN HUN 58:02
6 ZSIGMOND SZÁVA HUN 59:25
29 SZERENCSI ILDIKÓ HUN 1:15:56

W18E 7.4 km / 24

1 SKRASTINA AIJA LAT 1:06:19
2 DOCKALOVA MARTINA CZH 1:09:25
3 YURCHENKOVA NATALIA RUS 1:10:00
12 FEKETE ZSUZSA HUN 1:15:17
25 DOMJAN ZSUZSA HUN 1:21:58
26 CSANYI ANDRIENN HUN 1:22:09

Férfiak
M16E 7.6 km / 23

1 KREPSTA SIMONAS LIT 54:14
2 MERZ MATTHIAS SUI 54:37
3 KRISTAPS JAUDZEMS LAT 55:32
10 SZŰCS LEVENTE HUN 1:01:31
17 ZSEBEHÁZI ISTVÁN HUN 1:07:17
24 PELYHE DÁNIEL HUN 1:11:26

M18E 9.9 km / 30

1 MARTINS SIRMAIS LAT 1:03:12
2 RIAPOLOV ROMAN RUS 1:04:02
3 MINAKOV ALEXANDER RUS 1:05:48
14 SPROK BENCE HUN 1:14:39
34 VALLER FERENC HUN 1:28:46
35 SCULTÉTY MÁRTON HUN 1:29:29

A váltó verseny eredményeit törölték.


Ifjúsági Európa Bajnokság 1999. (nem hivatalos)

1999. június 25-27.
Bad Schmiedeberg, Németország

Egyéni
Nők
W16E 6510 m, 115 hm

1. Przyczkova, Michaela 1 Czech Repulic 47:07
2. Rufferova, Iva 1 Czech Repulic 47:56
3. Fritschy, Martina 1 Switzerland 48:49
4. Kaufmann, Elisa 1 Germany 49:14
5. Gorchkova, Maria 1 Russia 49:50
6. Dockalova, Martina 1 Czech Repulic 52:16
9. Fekete Zsuzsa 1 Hungary 55:28
14. Csiszár Adrienn 1 Hungary 57:58
17. Domján Zsuzsa 1 Hungary 61:06

W18E 7510 m, 120 hm

1. Omova, Michaela 1 Czech Repulic 53:52
2. Wegmüller, Lea 1 Switzerland 55:36
3. Krasnoiarova, Lioudmila 1 Russia 55:43
4. Behounova, Veronika 1 Czech Repulic 55:58
5. Belova, Alexandra 1 Russia 56:23
6. Ferchalova, Iana 1 Russia 57:02
8. Farkas Zsuzsa 1 Hungary 58:53
11. Buknicz Timea 1 Hungary 59:17
16. Laszló Dóra 1 Hungary 62:43

Férfiak
M16E 9730 m, 170 hm

1. Sinkó János 1 Hungary 60:01
2. Hubmann, Daniel 1 Switzerland 60:46
3. Ekaterinin, Dmitri 1 Russia 61:34
4. Balabanov, Pavel 1 Belorus 61:41
5. Ushkvarok, Pavlo 1 Ukraine 63:03
6. Merz, Matthias 1 Switzerland 63:20

23. Szücs Levente 1 Hungary 71:12
30. Gyulai Péter 1 Hungary 81:13

M18E 12270 m, 180 hm

1. Khramov, Andrei 1 Russia 68:08
2. Sprok Bence 1 Hungary 69:00
3. Koch, Dominik 1 Switzerland 70:39
4. Girsch, Nicolas 1 France 72:15
5. Mrazek, Jan 1 Czech Repulic 72:47
6. Sirmais, Martins 1 Latvia 73:37
14. Dedinszky Imre 1 Hungary 78:45
37. Gyulai Tamás 1 Hungary 93:22<

Váltó
Nők
W16E 5420 m, 90 m, 17

1 128:29 2 Russia
39:23 Belova, Olga
49:53 Chibanova, Olga
39:13 Gorchkova, Maria
2 128:36 1 Czech Rep.
39:29 Przyczkova, Michaela
46:22 Dockalova, Martina
42:45 Rufferova, Iva
3 142:51 3 Switzerland
48:48 Spiess, Andrea
53:07 Bentz, Kathrin
40:56 Fritschy, Martina
5 166:07 4 Hungary
51:50 Fekete Zsuzsa
49:35 Domján Zsuzsa
64:42 Fekete Anikó

W18E 6160 m, 90 m, 18

1 145:03 22 Russia
47:24 Ferchalova, Iana
52:20 Krasnoiarova, Lioudmila
45:19 Belova, Alexandra
2 146:37 24 Hungary
52:08 Laszló Dóra
50:14 Buknicz Timea
44:15 Farkas Zsuzsa

3 147:13 21 Czech Rep.
47:33 Behounova, Veronika
44:03 Brozkova, Dana
55:37 Omova, Michaela

Férfiak
M16E 7180 m, 115 m, 16

1 135:51 41 Czech Rep.
44:29 Sterba, Zbynek
48:59 Bouchal, Jiri
42:23 Dlabaja, Tomas
2 139:22 42 Russia
44:20 Ekaterinin, Dmitri
49:35 Piadychev, Alexei
45:27 Joukov, Maxim
3 141:07 46 Latvia
50:50 Lejins, Lauris
41:17 Jaudzems, Kristaps
49:00 Sprogis, Jevgenijs
6 153:13 44 Hungary
48:00 Szücs Levente
55:15 Valler Ferenc
49:58 Sinkó János

M18E 9350 m, 140 m, 25

1 158:45 61 Czech Rep.
52:31 Vodicka, Jan
53:59 Vlach, Jaromir
52:15 Mrazek, Jan
2 168:42 66 Latvia
55:27 Berkis, Gatis
54:59 Sirmais, Martins
58:16 Osis, Karlis
3 169:54 63 Switzerland
53:05 Koch, Dominik
55:31 Zwicky, Stefan
61:18 Fischer, Remo
6 182:23 64 Hungary
65:10 Gyulai Tamás
54:46 Sprok Bence
62:27 Dedinszky Imre