Címke szerinti archívum: Szigethy Ágnes


8. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

1997. július 8-13.
Leopoldsburg, Belgium

Sprint
Nők

Wyervlakte
4.2 km / 14
62 induló

1. Hanna Heiskanen FIN 24.17
2. Katerina Miksova CZE 24.43
3. Heli Jukkola FIN 24.46
4. Karolina Samuelsson SUI 25.00
5. Tatiana Perelieva RUS 25.01
6. Simone Luder SUI 25.06
31. Zsebeházy Eszter HUN 29.01
54. Hecz Katalin HUN 34.28
Férfiak

Wyervlakte
5.0 km / 18
60 induló

1. Jörgen Rostrup NOR 23.31
2. Rikard Gunnarsson SWE 23.33
2. Per Oberg SWE 23.33
4. Jonas Pilblad SWE 23.53
5. Claus Bobach DEN 24.04
6. Hubert Klauser SUI 24.29
54. Tas Dávid HUN 30.13

Normáltáv
Nők

Gruitrode
7.82 km / 17
138 induló

1. Simone Luder SUI 53.36
2. Hanna Heiskanen RUS 54.42
3. Regula Hulliger SUI 56.00
4. Riina Kuuselo FIN 57.28
5. Jenny Johansson SWE 57.49
6. Eva Jurenikova CZE 58.04
22. Bíró Alma HUN 63.23
24. Szigethy Ágnes HUN 63.41
40. Hecz Katalin HUN 65.54
51. Zsebeházy Eszter HUN 67.44
89. Farkas Zsuzsa HUN 78.27
105. Gyalog Zsuzsa HUN 84.41
Férfiak

Guitrode
11.92 km / 22
159 induló

1. Johan Modig SWE 60.51
2. Vladimir Lucan CZE 63.33
3. Marian Davidik SVK 64.10
4. Mats Troeng SWE 64.28
5. Jorgen Rostrup NOR 64.35
6. Per Öberg SWE 65.25
34. Cserpák Zsolt HUN 72.10
66. Vajda Zsolt HUN 78.23
80. Friedrich Gábor HUN 80.35
101. Furtner István HUN 85.16
105. Laki Balázs HUN 86.21
108. Tas Dávid HUN 88.37

Váltó
Nők

de Hechtelse duinen
44 váltó

1. SWE 1 Emma Engstrand
Jenny Johansson
Catarina Asp
146.59
2. CZE 2 Zuzana Macuchova
Vendula Klechova
M. Skoumalova
150.47
3. SUI 1 Sara Wegmüller
Regula Hulliger
Simone Luder
151.33
8. HUN Zsebeházy Eszter
Szigethy Ágnes
Hecz Katalin
157.47
Férfiak

de Hechtelse duinen
53 váltó

1. SWE 1 Jonas Pilblad
Johan Modig
Per Oberg
129.42
2. CZE 1 Lukas Prinda
Michal Horacek
Vladimir Lucan
134.34
3. SVK 1 Frantisek Libant
Igor Patras
Marian Davidik
134.51
12. HUN 1 Tas Dávid
Vajda Zsolt
Cserpák Zsolt
143.02
43. HUN 2 Furtner István
Laki Balázs
Friedrich Gábor
169.32


7. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

1996. augusztus 8-14.
Govora, Románia

Sprint
Nők

Malul Alb – 3790 m / 185 m / 9
113 induló

1. Enikő Fey ROM 26.32
2. Bjork Annika SWE 27.56
3. Ioulia Morozova RUS 28.22
4. Lubinszky Mária HUN 28.36
5. Barbara Schulthess SUI 28.45
6. Laure Coupat FRA 28.48
28. Kesztyűs Szilvia HUN 32.00
64. Szigethy Ágnes HUN 36.48
81. Benedek Virág HUN 39.29
94. Hecz Katalin HUN 45.18
- Tokaji Mónika HUN DISQ
Férfiak

Malul Alb – 4715 m / 220 m / 12
165 induló

1. Domonyik Gábor HUN 29.05
2. Johan Modig SWE 29.43
3. Horatio Grecu ROM 30.04
4. Niclas Jonasson SWE 30.18
5. Rolf M. Pedersen NOR 30.30
6. Ingo Horst GER 30.44
20. Sárecz Lajos HUN 32.49
48. Farkas Dávid HUN 35.11
79. Molnár Zoltán HUN 37.59
109. Vereszki Tibor HUN 41.10
- Laki Balázs HUN DISQ

Normáltáv
Nők

Sirineasa – 7150 m / 225 m / 18
111 induló

1. Enikő Fey ROM 66.24
2. Katerina Pracna CZE 67.59
3. Karin Schmalfeld GER 68.25
4. Ioulia Morozova RUS 69.27
5. Annika Bjork SWE 69.31
6. Regula Hulliger SUI 70.07
17. Lubinszky Mária HUN 78.12
54. Kesztyűs Szilvia HUN 94.14
70. Hecz Katalin HUN 102.08
73. Szigethy Ágnes HUN 103.29
- Tokaji Mónika HUN DISQ
Férfiak

Sirineasa – 11400 m / 440 m / 23
162 induló

1. Marcel Olaru ROM 82.43
2. Anders Axelborg SWE 83.56
3. Jani Lakanen FIN 85.09
4. Horatio Grecu ROM 85.23
5. Donatus Schnyder SUI 85.28
6. Petteri Laitinen FIN 86.32
9. Domonyik Gábor HUN 90.30
41. Sárecz Lajos HUN 101.03
76. Laki Balázs HUN 112.16
81. Farkas Dávid HUN 113.19
99. Molnár Zoltán HUN 122.50
120. Vereszki Tibor HUN 146.49

Váltó
Nők

Arsanca
47 váltó

1. ROM 2 Enikő Gall
Zsuzsa Fey
Enikő Fey
42.52
35.48
36.00
114.40
2. SUI 1 Simone Luder
Regula Hulliger
Sara Wegmüller
42.35
37.27
38.55
118.57
3. RUS 1 Julia Morozova
Olga Terekhova
Tatiana Pereliaeva
44.14
35.00
40.27
119.41
8. HUN 1 Hecz Katalin
Kesztyűs Szilvia
Lubinszki Mária
42.47
43.14
38.57
124.58
(27.) HUN 2 Szigethy Ágnes
Benedek Virág
Tokaji Mónika
56.58
48.18
57.25
162.42
Férfiak

Arsanca
55 váltó

1. CZE 1 Michal Horacek
Vladimir Lucan
Lubos Mateju
50.43
43.01
46.41
140.25
2. SVK 1 Frantisek Libant
Maros Bukovac
Marian Davidik
44.05
48.30
47.56
140.31
3. SUI 1 Urs Müller
Donatus Schnyder
Adrian Klauser
50.25
42.07
48.02
140.34
12. HUN 1 Farkas Dávid
Sárecz Lajos
Domonyik Gábor
53.57
58.17
43.17
155.31
(25.) HUN 2 Laki Balázs
Molnár Zoltán
Vereszki Tibor
53.58
58.55
54.33
167.26


Ifjúsági Európa Bajnokság 1995. (nem hivatalos)

1995. júnuis 23-25.
Zlaté Moravce, Szlovákia

EGYÉNI
W16E 5,4 km / 140 m / 11
-
1 SUI A Hullinger Regula 36.00
2 CZE Stara Zdenka 38.59
3 UKR B Potopalska Natalija 39.00
4 CZE Macuchová Zuzana 40.01
5 CZE Skoumalova Michaela 40.22
6 HUN A Zsebehazy Eszter 41.12
15 HUN B Bíró Alma 49.00
17 HUN B Makrai Éva 51.11
19 HUN B Friedrich Orsolya 51.53
22 HUN A Kóczián Ági 55.01
28 HUN A Farkas Gabriella 65.09
W18E 7,2 km / 215 m / 13
-
1 CZE Kicerkova Regina 42.59
2 SUI A Tschopp Simone 48.08
3 CZE Fialova Pavla 48.57
4 SUI A Juan Annick 50.38
5 CZE Waldova Barbora 52.04
6 SUI A Luder Simone 53.41
7 HUN A Hegedüs Klára 54.24
14 HUN B Józsa Dorottya 58.00
19 HUN A Szigeti Ágnes 62.36
21 HUN A Tokaji Mónika 63.05
26 HUN B Gyalog Zsuzsa 70.01
27 HUN B Tóth Zsuzsa 75.17
M16E 7,8 km / 235 m / 13
-
1 FRA Gueorgiou Thierry 41.50
2 SUI A Bentz Felix 44.59
3 SVK A Spisiak Michal 47.54
4 UKR A Andrijiv Mychajlo 48.13
5 CZE Hovorka Jan 50.03
6 SUI A Studer Beat 50.04
8 HUN B Kéri Péter 51.44
12 HUN A Kottman Dezsö 53.57
20 HUN B Bossánszky Ákos 58.23
21 HUN B Orosz Ádám 59.02

29 HUN A Molnár Atilla 66.13
31 HUN A Károlyi Zoltán 79.26
M18E 9,5 km / 290 m / 18
-
1 CZE Lucan Vladimir 51.51
2 RUS Cherbakov Alexandre 52.25
3 SVK A Davidik Marian 55.07
4 SVK A Libant Frantisek 55.47
5 SUI A Caluori Corsin 57.05
6 AUT Unger Ralph 57.52
11 HUN B Loch Szabolcs 59.17
21 HUN A Tas Dávid 66.00
23 HUN A Laki Balázs 68.24
24 HUN B Vizi Tibor 68.29

26 HUN A Zsebeházy Zsolt 70.30
27 HUN B Friedrich Gábor 73.33
Váltó
W16E
-
W18E
-
M16E
-
M18E
-