Címke szerinti archívum: Szerencsi Dóra


19. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2008. június 30 – július 6.
Göteborg, Svédország

Rövidtáv
Nők

Ruddalen
127 induló
2560 m / 40 m / 13

1. Emma Klingenberg DEN 13:40,1
2. Silje Ekroll Jahren NOR 13:41,7
3. Jenny Lönnkvist SWE 13:42,4
4. Sarka Svobodna CZE 13:44,5
5. Zenia Hejlskov Mogensen DEN 13:48,1
6. Tereza Novotna CZE 13:54,2
26. Őry Eszter HUN 14:48,0
56. Péley Dorottya HUN 15:36,7
68. Szerencsi Dóra HUN 15:56,2
87. Tóth Réka HUN 16:57,7
99. Fenyvesi Laura HUN 17:37,3
Férfiak

Ruddalen
173 induló
2810 m / 50 m / 16

1. Stepan Kodeda CZE 13:21,1
2. Johan Runesson SWE 13:22,1
3. Sören Bobach DEN 13:28,8
4. Matthias Kyburz SUI 13:34,9
5. Andrea Seppi ITA 13:35,1
6. Artem Panchenko UKR 13:42,8
31. Lenkei Zsolt HUN 14:29,9
49. Szabó András HUN 14:57,4
71. Kerényi Máté HUN 15:22,5
81. Turcsán Gábor HUN 15:33,5

Középtáv
Nők

Änggårdsbergen
3.0 km / 145 m / 12
60 induló

1. Venla Niemi FIN 28:29
2. Beata Falk SWE 29:03
3. Karine D’Harreville FRA 29:12
4. Anna Forsberg SWE 29:30
5. Jenny Lönnkvist SWE 29:40
6. Marika Teini FIN 29:47
17. Őry Eszter HUN 33:16
40. Péley Dorottya HUN 38:00
Férfiak

Änggårdsbergen
4.1 km / 230 m / 16
60 induló

1. Johan Runesson SWE 30:45
2. Ulf Forseth Indgaard NOR 31:16
3. Sören Bobach DEN 31:19
4. Olli-Markus Taivainen FIN 31:21
5. Olle Boström SWE 31:29
6. Pelle Engstrand SWE 32:06
19. Lenkei Zsolt HUN 34:51
43. Szabó András HUN 40:02

Normáltáv

Nők

Partille-Gunnilse
6.7 km / 215 m / 15
123 induló

1. Jenny Lönnkvist SWE 55:12
2. Beata Falk SWE 55:50
3. Siri Ulvestad NOR 56:25
4. Marine Leloup FRA 58:30
5. Karine D’Harreville FRA 58:34
6. Venla Niemi FIN 59:33
33. Fenyvesi Laura HUN 67:22
35. Szerencsi Dóra HUN 68:49
44. Péley Dorottya HUN 71:24
64. Tóth Réka HUN 76:21
67. Őry Eszter HUN 77:16
Férfiak

Partille-Gunnilse
10.2 km / 400 m / 21
169 induló

1. Johan Runesson SWE 72:22
2. Timo Sild EST 72:34
3. Matthias Kyburz SUI 72:36
4. Erik Sagvolden NOR 72:38
5. Olle Boström SWE 72.40
6. Leo Laakkonen FIN 74.08
25. Lenkei Zsolt HUN 80.23
115. Turcsán Gábor HUN 105:51
Szabó András HUN DISQ
Kerényi Máté HUN DISQ

Váltó
Nők

Tultered
5.6 km / 215 m / 14
váltó

1. SWE Beata Falk
Lina Strand
Jenny Lönnkvist
46:10
49:42
44:00
139:52
2. DEN Ida Bobach
Signe Klinting
Maja Alm
49:48
45:44
45:40
141:12
3. NOR Anette Baklid
Kine Hallan Steiwer
Mariann Ulvestad
48:58
48:59
50:23
148:20
17. HUN Szerencsi Dóra
Őry Eszter
Péley Dorottya
53:55
60:28
55:36
169:59
Férfiak

Tultered
7.8 km / 270 m / 19
váltó

1. SWE Erik Liljekvist
Olle Boström
Johan Runesson
48:22
49:53
50:21
148:36
2. RUS Yuri Kiryanov
Georgy Mavchun
Dmitry Masnyy
52:43
51:12
49:46
153:41
3. NOR Ulf Forseth Indgaard
Björn Danielsen Ekeberg
Erik Sagvolden
51:03
50:45
52:10
153:58
HUN Kerényi Máté
Lenkei Zsolt
Szabó András
60:20
DISQ
58:19
DISQ


17. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2006. július 2-7.
Druskininkai, Litvánia

Sprint
Nők

Druskininkai
121 induló
2500 m / 16 m / 13

1. Hultgren Ingunn Weltzien NOR 10:46.8
2. Hanny Alston AUS 10:50.1
3. Eva Svensson SWE 11:25.3
4. Jana Vaculikova CZE 11:32.5
5. Ekaterina Terekhova RUS 11:41.0
6. Welle Fanny Stand-Horn NOR 11:42.0
46. Hrenkó Ivett HUN 13:11.9
53. Gyurkó Fanni HUN 13:20.4
82. Szerencsi Dóra HUN 14:10.7
85. Tas Kata HUN 14:16.2
Férfiak

Druskininkai
162 induló
3200 m / 25 m / 16

1. Mikael Kristensson SWE 11:44.8
2. Patrik Karisson SWE 11:53.5
3. Ruslan Glebov UKR 11:55.9
4. Jochen Verdeyen BEL 11:59.7
5. Sergei Rizhkov BEL 12:02.4
6. Matthew Parton AUS 12:08.4
8. Kovács Ádám HUN 12:16.5
30. Kovács Róbert HUN 12:47.2
59. Tóth Ádám HUN 13:22.5
Középtáv
Nők

Petrosku Miskas
3.6 km / 115 m / 14
61 induló

1. Betty Ann B. Nilsen NOR 26:19
2. Ulrika Uotila FIN 26:38
3. Signe Klinting DEN 26:57
4. Anna Persson SWE 27:05
5. Eva Svensson SWE 27:14
6. Silje Ekrole Jahren NOR 27:39
- Őry Eszter HUN Disk.
Férfiak

Petrosku Miskas
4.4 km / 135m / 17
induló

1. Jan Benes CZE 25:09
1. Sören Bobach DEN 25:09
3. Olav Lundanes NOR 25:14
4. Jonas Vytautas Gvildys LTU 25:21
5. Olli Markus Taivainen FIN 25:37
5. Markus Puusepp EST 25:37
22. Lenkei Zsolt HUN 28:24
34. Kovács Ádám HUN 30:06
42. Kerényi Máté HUN 31:35

Normáltáv
Nők

Noskunu Miskas
8.8 km / 240 m / 16
124 induló

1. Hanny Alston AUS 53:57
2. Betty Ann Bjerkreim Nilsen NOR 58:35
3. Elin A. Skantze SWE 60:13
4. Eva Svensson SWE 61:54
5. Tatyana Kozlova RUS 63:27
6. Hultgren Ingunn Weltzien NOR 63:38
55. Gyurkó Fanni HUN 81:15
63. Hrenkó Ivett HUN 83:19
82. Tas Kata HUN 90:03
104. Szerencsi Dóra HUN 110:56
Férfiak

Noskunu Miskas
12.6 km / 300 m / 22
167 induló

1. Anders Skarholt NOR 70:41
2. Olav Lundanes NOR 73:21
3. Markus Puusepp EST 76:57
4. Mikael Kristensson SWE 77:43
5. Michal Krajcik SVK 78:06
6. Christian Bobach DEN 78:09
11. Kovács Ádám HUN 79:27
98. Kovács Róbert HUN 107:03
115. Tóth Ádám HUN 116:35

Váltó
Nők

Svendubre
6.4-6.9 km / 120-140 m / 15
24 váltó

1. RUS Ekaterina Terekhova
Tatyana Kozlova
Mariya Shilova
37:12
37:42
39:41
129:35
2. SWE Linnea Lindstrom
Anna Persson
Eva Svensson
37:36
38:09
39:41
130:26
3. FIN Sofia Haajanen
Saila Kinni
Heini Wennman
39:22
39:51
36:24
130:37
17. HUN Hrenkó Ivett
Gyurkó Fanni
Őry Eszter
42:01
51:35
49:59
158:35
HUN2 Szerencsi Dóra
Tas Kata
Koós Diana
49:37
52:59
55:22
172:58
Férfiak

Svendubre
9.5-10.2 km / 140-165 m / 24-25
31 váltó

1. EST Mihkel Jarveoja
Timo Sild
Markus Puusepp
45:30
47:21
45:51
138:42
2. SWE Fredrik Johansson
John Fredriksson
Mikael Kristensson
45:18
47:36
47:27
140:21
3. NOR Anders Skarholt
Erik Sagvolden
Olav Lundanes
47:32
47:00
46:08
140:40
13. HUN Lenkei Zsolt
Kerényi Máté
Kovács Ádám
46:47
53:50
51:00
151:37
HUN2 Kovács Róbert
Szabó András
Tóth Ádám
52:29
54:51
50:00
157:20


3. Ifjúsági Európa Bajnokság

2004. június 25-27.
Salzburg, Ausztria

Sprint
W16E
2.0 km / 40 m / 13
1 Oleynichenkova Nina 88 Russia 12:31
2 Machútová Lucie 88 Czech Republic 13:23
3 Rozova Tatiana 88 Russia 13:25

8 Péley Dorottya 89 Hungary 13:49
16 Öry Eszter 88 Hungary 14:50
23 Nagy Virág 88 Hungary 15:12
35 Szerencsi Dora 88 Hungary 15:57

W18E
2.4 km / 40 m / 14
1 Wicha Iwona 87 Poland 15:03
2 Macinska Jana 86 Slovakia 15:46
3 Krafková Lucie 86 Czech Republic 15:52

22 Hrenko Ivett 87 Hungary 17:23
50 Máthé Fanni 88 Hungary 20:40
51 Prill Dora 89 Hungary 21:37
53 Tas Katalin 87 Hungary 22:07

M16E
2.4 km / 35 m / 14
1 Chromý Adam 88 Czech Republic 12:52
2 Szabo András 88 Hungary 12:54
2 Kodeda Stepán 88 Czech Republic 12:54

17 Kerényi Máté 88 Hungary 14:01
28 Györgyi-Ambro Gergely 89 Hungary 14:32
Lenkei Zsolt 88 Hungary mp

M18E
2.7 km / 75 m / 16
1 Glibov Ruslan 87 Ukraine 15:33
2 Ryzhkou Siarhei 86 Belorussia 15:34
3 Krajcik Michal 87 Slovakia 15:3713

Toth Ádám 86 Hungary 16:21
21 Zöldesi Andor 86 Hungary 17:10
27 Kovács Ádám 86 Hungary 17:35
36 Kovács Robert 86 Hungary 17:44

Hosszútáv
W16E
4,8 km / 200 m / 15
1 Mendel Tatiana 88 Russia 45:52
2 Karochová Simona 88 Czech Republic 47:30
3 Rozova Tatiana 88 Russia 48:59

18 Péley Dorottya 89 Hungary 55:06
27 Szerencsi Dora 88 Hungary 57:27
30 Öry Eszter 88 Hungary 58:12
56 Nagy Virág 88 Hungary 70:46

W18E
5,5 km / 290 m / 16
1 Würmli Sara 87 Switzerland 53:31
2 Goffre Anaďs 86 France 54:58
3 Knechtli Lilian 86 Switzerland 55:57

14 Máthé Fanni 88 Hungary 64:35
25 Prill Dora 89 Hungary 67:50
39 Tas Katalin 87 Hungary 73:44
41 Hrenko Ivett 87 Hungary 76:08

M16E
6,4 km / 250 m / 17
1 Kodeda Stepán 88 Czech Republic 50:41
2 Rass Jonas 88 Italy 51:22
3 Meuli Jonas 88 Switzerland 51:34

5 Lenkei Zsolt 88 Hungary 52:35
13 Kerényi Máté 88 Hungary 56:42
18 Szabo András 88 Hungary 58:10
45 Györgyi-Ambro Gergely 89 Hungary 66:18

M18E
7,0 km / 290 m / 17
1 Krajcik Michal 87 Slovakia 51:06
2 Benes Jan 87 Czech Republic 53:38
3 Mazurek Filip 86 Poland 54:42

4 Kovács Ádám 86 Hungary 55:50
21 Zöldesi Andor 86 Hungary 61:44
46 Kovács Robert 86 Hungary 69:41
63 Tóth Ádám 86 Hungary 81:28

Váltó
W16E
1 16 Russia 1:29:41
Tatiana Rozova 88 30:28 2 BA 3 30:28 2
Nina Oleynichenkova 88 28:53 2 AC 1 59:21 2
Tatiana Mendel 88 30:20 2 CB 1 1:29:41
2 4 Czech Republic 1:32:19
Simona Karochová 88 30:26 1 CB 2 30:26 1
Lucie Machútová 88 28:09 1 BA 1 58:35 1
Jana Vaculiková 88 33:44 7 AC 2 1:32:19
3 8 Hungary 1:32:30
Dora Szerencsi 88 32:44 6 CB 5 32:44 6
Eszter Öry 88 29:19 3 BC 1 1:02:03 3
Dorottya Péley 89 30:27 3 AA 1 1:32:30
W18E

1 39 Poland 1:52:47
Agnieszka Grzelak 86 38:21 3 BC 1 38:21 3
Weronika Machowska 86 37:33 1 CB 2 1:15:54 1
Iwona Wicha 87 36:53 2 AA 1 1:52:47
2 29 Czech Republic 1:55:21
Lucie Krafková 86 37:27 1 CC 2 37:27 1
Zuzana Hermanová 87 40:47 6 BA 1 1:18:14 2
Iveta Duchová 86 37:07 3 AB 1 1:55:21
3 37 Lithuania 1:56:12
Kristina Rybakovaite 86 38:41 6 BC 4 38:41 6
Skaiste Sidaraviciute 86 39:58 3 CA 1 1:18:39 3
Jurate Rukaite 86 37:33 5 AB 2 1:56:12

9 33 Hungary 2:07:43
Katalin Tas 87 40:45 10 CB 5 40:45 10
Ivett Hrenko 87 41:39 8 BA 3 1:22:24 8
Fanni Máthé 88 45:19 12 AC 2 2:07:43

M16E
1 54 Czech Republic 1:34:50
Stepán Kodeda 88 32:25 1 1 32:25 1
Vojta Král 88 30:13 1 1 1:02:38 1
Adam Chromý 88 32:12 5 1 1:34:50
2 58 Hungary 1:38:43
András Szabo 88 35:20 8 1 35:20 8
Máté Kerényi 88 32:23 2 2 1:07:43 2
Zsolt Lenkei 88 31:00 3 1 1:38:43

3 61 Latvia 1:41:00
Arturs Paulins 89 36:50 11 1 36:50 11
Edgars Sparans 88 33:22 3 1 1:10:12 8
Kalvis Mihailovs 88 30:48 2 2 1:41:00
M18E

1 93 Slovakia 1:43:19
Rastislav Szabo 87 35:05 4 2 35:05 4
Martin Mazur 87 34:25 2 1 1:09:30 2
Michal Krajcik 87 33:49 1 BCC 1 1:43:19
2 79 Czech Republic 1:43:22
Jan Benes 87 35:00 3 1 35:00 3
Martin Henych 86 33:36 1 1 1:08:36 1
Brona Pribyl 86 34:46 3 1 1:43:22
3 90 Romania 1:45:33
Ciprian Marian 86 34:06 1 2 34:06 1
Iulian Negoita 86 36:56 9 2 1:11:02 4
Tamas Bogya 86 34:31 2 1 1:45:33

16 83 Hungary 2:03:10
Andor Zöldesi 86 37:26 13 1 37:26 13
Ádám Toth 86 49:03 17  2 1:26:29 18
Ádám Kovács 86 36:41 6 5 2:03:10


Pontverseny
Sprint Normál Váltó Össz.
1
Czech Republic
736
613
460
1809
2
Switzerland
627
588
300
1515
3
Russia
498
529
290
1317
4
Hungary
447
445
290
1182
5
Poland
371
398
265
1034
6
Austria
436
330
245
1011
7
Lithuania
349
383
205
937
8
Latvia
305
343
275
923
9
Slovakia
353
301
245
899
10
Ukraine
325
314
255
894
11
Germany
328
308
210
846
12
France
220
308
220
748
13
Bulgaria
222
304
200
726
14
Estonia
240
298
160
698
15
Italy
282
271
130
683
16
Spain
238
243
105
586
17
Romania
127
200
245
572
18
Belorussia
223
147
135
505
19
Serbia and Montenegro
13
11
20
44
20
Kazakhstan
9
23
0
32


2. Ifjúsági Európa Bajnokság

2003. június 20-22.
Pezinok, Szlovákia


Sprint
W16E
2.0km 0m 13k

1. Wicha Iwona Poland  10.17,6
2. Hlavová Hana Czech republic  10.36,5
3. Tas Katalin Hungary  10.53,6

16. Szerencsi Dóra Hungary  11.54,7
29. Koós Diána Hungary  12.28,5
31. Hrenkó Ivett Hungary  12.36,7

W18E
2.0km 0m 15k

1. Grigorova Antonia Bulgaria 10.40,5
2. Szerencsi Ildikó Hungary  10.43,8
3. Bersinská Soňa Slovakia  11.07,4

19. Péley Dorottya Hungary 11.50,3
27. Zsigmond Száva Hungary  12.10,6
32. Kerényi Krisztina Hungary  12.36,9


M16E

2.2km 0m 13k

1.Krajčík Michal Slovakia 9.56,6
2.Lenkei Zsolt Hungary  10.05,1
3.Bene? Jan Czech republic 10.14,2

9.Szabó András Hungary  10.42,0
13.Halász Balázs Hungary  11.07,2
27.Kerényi Máté Hungary  11.37,5

M18E

2.3km 0m 17k

1. Zsebeházy István Hungary 10.52,3
2. Gösswein Csaba Hungary  10.54,7

3. Linde Martins Latvija  D 10.56,0

36. Szajkó Csaba Hungary   12.25,4
Kovács Ádám Hungary  DISQ

Hosszútáv
W16E
5.5km 215m 13k

1.Hlavová Hana Czech republic 42.46
2.Tas Katalin Hungary   42.50
3.Srtuhalova Olena Ukraine  43.41

26.Hrenkó Ivett Hungary 51.07
35.Szerencsi Dóra Hungary  52.45
48.Koós Diána Hungary  57.08

W18E
6.3km 220m 16k

1. Suhner Maianne Switzerland 47.31
2. Karwatka Agata Poland  48.36
3. Goffre Anais France 49.38

23. Szerencsi Ildikó Hungary  56.31
30. Péley Dorottya Hungary  59.12
35. Zsigmond Száva Hungary 61.04
52. Kerényi Krisztina Hungary 73.30


M16E
6.6km 265m 16k

1.Krajčík Michal Slovakia  41.03
2.Bene? Jan Czech republic  41.49
3.Merz Jonas Switzerland  42.05

11.Lenkei Zsolt Hungary  44.13
18.Kerényi Máté Hungary  46.13
42.Halász Balázs Hungary  53.55
49.Szabó András Hungary 56.19

M18E
7.9km 360m 18k

1.Gösswein Csaba Hungary 49.55
2.Haegler Sebastian Switzerland 50.18
3.Weber Michal Poland  50.56

15.Zsebeházy István Hungary  55.00
39.Szajkó Csaba Hungary  60.55
48.Kovács Ádám Hungary 62.52

Váltó
W16E
3.6- 3.8km 60- 100m 13-13k
-
1.  Switzerland 82.45 Feer Sonja 28.53/4 Engeler Rachel 24.24/1 53.17/2 Wyder Judith 29.28/6 82.45/1
2.  Czech republic 83.01 Karochová Simona 27.48/2 Hermanová Zuzana 25.59/3 53.47/3 Hlavová Hana 29.14/4 83.01/2
3.  Russia 83.06 Salova Valentina 27.59/3 Podkolzina Tatiana 25.13/2 53.12/1 Oleynichenkova Nin 29.54/8 83.06/3

7. Hungary 89.18 Szerencsi Dóra 29.04/5 Hrenkó Ivett 30.34/6 59.38/6 Tas Katalin 29.40/7 89.18/7


W18E
4.0- 4.2km 130- 145m 15-15k

1. Czech republic 92.00 Hru?ková Lenka 29.35/1 Kynčlová Martina 33.11/7 62.46/4 Duchová Iveta 29.14/1 92.00/1
2. France 92.32 Goffre Anais 29.44/2 Bouchet Charlotte 31.55/3 61.39/2 Vercellotti Capuci 30.53/4 92.32/2
3. Slovakia 93.16 Vávrová Veronika 30.25/6 Macinská Jana 30.51/2 61.16/1 Ber?inská Soňa 32.00/5 93.16/3
4. Hungary 96.01 Péley Dorottya 29.56/4 Zsigmond Száva 32.41/6 62.37/3 Szerencsi Ildikó 33.24/6 96.01/4


M16E
4.5- 4.8km 120- 145m 15-15k1. Czech republic 80.25 Chromý Adam 25.45/1 Drobník Michal 26.03/1 51.48/1 Bene? Jan 28.37/10 80.25/1
2.  Latvija 80.42 Kietis Margers 28.06/3 Sparans Edgars 27.57/6 56.03/3 Tarasovs Anatolijs 24.39/1 80.42/2
3.  Slovakia 83.04 Szabó Rastislav 28.24/4 Mazúr Martin 28.29/7 56.53/4 Krajčík Michal 26.11/2 83.04/3

7.  Hungary 85.15 Kerényi Máté 31.52/13 Halász Balázs 26.53/3 58.45/7 Lenkei Zsolt 26.30/4 85.15/7

M18E
5.1- 5.4km 190- 220m 17-17k

1.  Russia 98.16 Glazunov Denis 32.53/8 Aleshin Konstantin 34.27/5 67.20/4 Ryzhankov Sergey 30.56/1 98.16/1
2.  Hungary 98.34 Kovács Ádám 31.25/2 Gösswein Csaba 32.25/2 63.50/1 Zsebeházy István 34.44/7 98.34/2
3.  Czech republic 99.00 Háj Jakub 32.00/5 Rajno?ek Zdeněk 33.54/4 65.54/3 Holas Ondřej 33.06/2 99.00/3