Címke szerinti archívum: Szász Bence


12. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2000. augusztus 25 – szeptember 2.
Roanne, Franciaország

Sprint
Nők
3500 m / 180 m / 12
39 induló
1. Bohdana Terova CZE 26.04
2. Tatiana Pereliaeva RUS 26.43
3. Karin Schmalfeld GER 26.50
4. Brigitte Grüniger SUI 26.51
5. Simone Luder SUI 27.02
6. Lucie Böhm AUT 27.04
34. Zsebeházy Eszter HUN 34.34
39. Makrai Éva HUN 43.09
Férfiak
4500 m / 200 m / 13
45 induló
1. Thierry Gueorgiou FRA 26.56
2. Petr Losman CZE 27.09
3. Domonyik Gábor HUN 27.14
4. Vladimir Lucan CZE 27.16
5. Thomas Krejci AUT 27.20
6. Björn Eriksen NOR 28.24
32. Szász Bence HUN 32.52
35. Sprok Bence HUN 33.36
43. Novai György HUN 40.12

Normáltáv
Nők
La Grande Borne
7800 m / 290 m / 18
56 induló
1. Simone Luder SUI 57.06
2. Regula Bernhard SUI 63.19
3. Karin Schmalfeld GER 64.47
4. Annika Björk SWE 65.26
5. Brigitte Grüniger SUI 65.32
6. Zdenka Stara CZE 66.13
22. Makrai Éva HUN 72.54
31. Zsebeházy Eszter HUN 75.21
Férfiak
La Grande Borne
11400 m / 450 m / 23
70 induló
1. Thierry Gueorgiou FRA 78.17
2. Björn Eriksen NOR 79.07
3. François Gonon FRA 79.11
4. Thomas Krejci AUT 79.58
5. Matthias Niggli SUI 80.06
6. Robert Dittmann GER 82.10
26. Domonyik Gábor HUN 89.42
38. Szász Bence HUN 93.14
45. Tas Dávid HUN 95.59
57. Novai György HUN 103.34

Váltó
Nők
1. SUI Regula Bernhard
Daniela Wehrli
Brigitte Grüniger
Simone Luder
40.55
47.18
33.39
36.10
158.02
2. CZE Zuzana Macuchova
Zdenka Stara
Iva Navratilova
Bohdana Terova
42.18
42.01
41.09
37.42
163.10
3. FRA Chloe Manissolle
Magali Coupat
Pauline Filet
Valérie Leomant
40.57
47.08
38.30
40.53
167.28
8. HUN Makrai Éva
Zsebeházy Eszter
Lubinszki Mária
Gyalog Zsuzsanna
42.59
54.37
49.50
54.29
201.55
Férfiak
1. FRA Damien Renard
Rémi Gueorgiou
François Gonon
Thierry Gueorgiou
46.50
45.57
49.47
42.02
184.36
2. CZE Michal Horacek
Petr Losman
Radovan Cech
Vladimir Lucan
45.29
46.52
47.12
46.39
184.36
3. RUS Dimitri Timokhine
Sergei Detkov
Evgueni Gavrilov
Maxim Riabkene
46.31
48.43
47.22
44.34
187.10
9. HUN Novai György
Tas Dávid
Szász Bence
Domonyik Gábor
49.25
48.27
57.31
44.28
199.51


10. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

1999. július 5-11.
Várna, Bulgaria

Sprint
Nők

Cerno more
3950 m / 100 m / 14
60 induló

1. Regula Hulliger SUI 26.31
2. Salla Sukki FIN 27.41
3. Johanna Seppinen FIN 28.21
4. Vendula Klechova CZE 28.48
5. Pernilla Eriksson SWE 28.54
6. Zdenka Stara CZE 29.10
9. Domján Zsuzsanna HUN 30.11
17. Makrai Éva HUN 31.40
30. Hecz Katalin HUN 32.54
34. Bíró Alma HUN 34.07
Férfiak

Cerno more
4800 m / 130 m / 14
14 induló

1. Jonne Lakanen FIN 24.41
2. Sergey Dedkov RUS 24.50
3. Thierry Gueorgiou FRA 25.01
4. Felix Bentz SUI 25.03
5. Miko Heikelä FIN 25.39
6. Pasi Ikonen FIN 25.45
41. Molnár Attila HUN 29.36
45. Sprok Bence HUN 31.19
- Szász Bence HUN DISQ.

Normáltáv
Nők

Skorpilovci-Samotino
7200 m / 300 m / 15
135 induló

1. Regula Hulliger SUI 52.57
2. Tatiana Perelyeva RUS 53.05
3. Hecz Katalin HUN 53.37
4. Heli Jukkola FIN 54.39
5. Vendula Klechova CZE 54.53
6. Sara Forsström FIN 54.55
36. Farkas Zsuzsanna HUN 64.03
81. Makrai Éva HUN 72.48
82. Bíró Virág HUN 72.51
95. Domján Zsuzsanna HUN 77.37
Férfiak

Skorpilovci-Samotino
11700 m / 430 m / 21
159 induló

1. Andrei Hramov RUS 69.18
2. Miko Heikalä FIN 72.32
3. Troy de Haas AUS 73.03
4. Sergey Dedkov RUS 73.52
5. Pasi Ikonen FIN 75.01
6. Michael Reinhard SUI 76.42
47. Dedinszky Imre HUN 87.14
53. Szász Bence HUN 90.26
73. Tas Máté HUN 93.55
86. Sprok Bence HUN 98.03
118. Molnár Attila HUN 113.12
126. Cserpák Zsolt HUN 118.11

Váltó
Nők

Poda
38 váltó

1. RUS 1 Tatiana Kostileva
Evgeniya Belova
Tatiana Perelyeva
45.36
47.46
39.58
133.20
2. UKR 1 Iryna Kupriyanova
Viktoria Plokhenko
Natalia Potopalska
42.33
49.07
41.42
133.22
3. SUI 1 Angela Wild
Astrid Fritschi
Regula Hulliger
46.58
44.23
42.39
134.00
9. HUN Bíró Alma
Farkas Zsuzsanna
Hecz Katalin
51.48
46.19
44.12
142.19
Férfiak

Poda
48 váltó

1. FIN 1 Pasi Ikonen
Jonne Lakanen
Miko Heikelä
45.30
47.27
50.21
143.18
2. FRA 1 Benoit Peyvel
Thierry Gueorgiou
Francois Gonon
51.04
44.22
49.39
145.05
3. SUI 1 Beat Studer
Christian Ott
Felix Bentz
49.53
47.30
47.43
145.06
14. HUN 2 Tas Máté
Szász Bence
Dedinszky Imre
52.44
54.05
55.56
162.45
(25.) HUN 1 Cserpák Zsolt
Molnár Attila
Sprok Bence
58.03
59.17
55.09
172.29


9. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

1998. július 13-18.
Reims, Franciaország

Sprint
Nők

60 induló

1. Tatiana Pereliaeva RUS 26.33
2. Astrid Fritschi SUI 28.35
3. Hanna Heiskanen FIN 28.45
4. Regula Hulliger SUI 29.03
5. Rose-Marie Forslund SWE 29.18
6. Ingrid Bronebakk NOR 29.48
28. Bíró Alma HUN 35.35
42. Hecz Katalin HUN 39.05
Férfiak

60 induló

1. Jörgen Rostrup NOR 26.58
2. Rikard Gunnarsson SWE 29.03
3. H˚kan Peterson SWE 29.24
4. Jonne Lakanen FIN 29.53
5. Samuli Salmenoja FIN 30.54
6. Francois Gonor FRA 30.58
53. Cserpák Zsolt HUN 43.26

Normáltáv
Nők

91 induló

1. Hanna Heiskanen FIN 46.25
2. Tatiana Perelyeva RUS 46.42
3. Eva Jurenikova CZE 50.15
4. Regula Hulliger SUI 50.17
5. Wioletta Konkol POL 50.59
6. Enikő Gáll ROM 51.49
13. Hecz Katalin HUN 54.39
25. Farkas Zsuzsa HUN 58.43
32. Bíró Alma HUN 60.13
42. Zsebeházy Eszter HUN 62.54
Férfiak

111 induló

1. Håkan Peterson SWE 56.17
2. Thierry Gueorgiou FRA 57.11
3. Jörgen Rostrup NOR 57.12
4. Jostein Moe NOR 58.01
5. Mats Troeng SWE 58.03
6. Christian Nielsen DEN 58.23
23. Cserpák Zsolt HUN 63.42
65. Szász Bence HUN 74.12
72. Friedrich Gábor HUN 77.41

Váltó
Nők

25 váltó

1. FIN 1 Heli Jukkola
Riina Kuuselo
Hanna Heiskanen
131.50
2. RUS 1 Tatiana Kostyleva
Galina Galkina
Tatiana Perelyeva
136.16
3. SUI 1 Astrid Fritschi
Simone Luder
Regula Hulliger
136.29
14. HUN Bíró Alma
Zsebeházy Eszter
Hecz Katalin
157.47
Férfiak

32 váltó

1. SWE 1 Rikard Gunnarsson
Mats Troeng
H˚kan Peterson
135.09
2. FIN 1 Pasi Ikonen
Samuli Salmenoja
Jonne Lakanen
136.36
3. FRA 1 Thierry Gueorgiou
J-Baptiste Bourrin
Francois Gonon
137.21
19. HUN Szász Bence
Friedrich Gábor
Cserpák Zsolt
156.43