Címke szerinti archívum: Sprok Bence


13. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2002. augusztus 20-24.
Várna, Bulgária

Sprint
Nők

Kamchia
3750 m
50 induló

1. Anu Kopra FIN 31.16
2. Karin Schmalfeld GER 31.19
3. Vendula Klechova RUS 33.14
4. Luise Karger GER 33.35
5. Dana Brozkova CZE 33.47
6. Livia Seemann SUI 33.57
8. Lubinszki Mária HUN 34.26
10. Makrai Éva HUN 35.14
18. Farkas Zsuzsa HUN 36.35
30. Zsebeházy Eszter HUN 41.43
Férfiak

Kamchia
5000 m
50 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 27.28
2. Kim Fagerudd FIN 28.40
3. Marc Lauenstein SUI 29.27
4. Nikolai Dimitrov CZE 29.32
5. Donatus Schnyder SUI 30.30
6. Oliver Johnson GBR 30.32
27. Forrai Gábor HUN 34.37

Normáltáv
Nők
9250 m / 180 m / 18
induló
1. Martina Rakayova CZE 64.34
2. Bodil Holmstrom FIN 69.08
3. Marte Balchen NOR 69.13
4. Laura Scaravonati ITA 70.21
5. Zuzana Macuchova CZE 71.05
6. Nataliya Potopalska UKR 71.27
7. Farkas Zsuzsa HUN 71.50
20. Makrai Éva HUN 75.45
38. Lubinszki Mária HUN 82.26
51. Gyalog Zsuzsa HUN 86.47
53. Zsebeházy Eszter HUN 87.41
Férfiak
14000 m / 280 m / 25
induló
1. Emil Wingstedt SWE 86.59
2. Ilkka Leppavuori FIN 87.37
3. Oliver Johnson GBR 88.23
4. Ingo Horst GER 88.58
5. Christian Ott SUI 89.22
6. Pavel Naumov RUS 91.37
42. Novai György HUN 105.50
49. Forrai Gábor HUN 107.30
54. Sprok Bence HUN 109.39
57. Less Áron HUN 112.33
59. Scultéty Márton HUN 113.17

Váltó
Nők
6750-6850 m / 85 m /20
1. GBR
2. SWE
3. FIN
10. HUN Lubinszki Mária
Zsebeházy Eszter
Farkas Zsuzsa
Makrai Éva
Férfiak
8350-8500 m / 90 m / 23
1. FRA
2. POL
3. GER
14. HUN Less Áron
Novai György
Forrai Gábor
Sprok Bence


13. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2002. július 7-14.
Alicante, Spanyolország

Sprint
Nők

Guardamar Sur
60 induló
3800 m / 55 m / 13

1. Minna Kauppi FIN 22.42
2. Indre Valaite LTU 23.25
3. Martina Fritschy SUI 23.47
4. Pinja Satri FIN 24.12
5. Michaela Przyczkova CZE 24.21
6. Natalia Korzhova RUS 24.47
20. Zsigmond Száva HUN 27.03
32. Kelemen Bernadett HUN 28.48
35. Fekete Zsuzsa HUN 29.34
42. Fekete Anikó HUN 30.58
Férfiak

Guardamar Sur
60 induló
4650 m / 80 m / 14

1. Erik Andersson SWE 22.54
2. Tuomas Tervo FIN 23.09
3. Jörgen Wickholm FIN 23.20
4. Juha-Matti Huhtanen FIN 23.26
5. Matthias Merz SUI 23.35
6. Anders Holmberg SWE 23.52
48. Scultéty Márton HUN 29.25

Normáltáv

Nők

Biar – Cova Negra
7000 m / 160 m / 13
132 induló

1. Tiina Kivimäki FIN 50.08
2. Michaela Przyczkova CZE 50.14
3. Minna Kauppi FIN 51.10
4. Lene Moe NOR 52.12
5. Pinja Satri FIN 52.33
6. Indre Valaite LTU 53.31
33. Csiszár Adrienn HUN 58.34
59. Fekete Anikó HUN 63.49
64. Zsigmond Száva HUN 64.19
77. Kelemen Bernadett HUN 67.44
83. Fekete Zsuzsa HUN 70.07
105. Domján Zsuzsa HUN 78.56
Férfiak

Biar – Cova Negra
10000 m / 300 m / 18
157 induló

1. Daniel Hubmann SUI 59.35
2. Wojciech Kowalski POL 59.57
3. Alexei Bortnik RUS 60.00
4. Erik Andersson SWE 60.09
5. Anders Holmberg SWE 60.23
6. Leonid Novikov RUS 61.24
30. Sprok Bence HUN 65.07
46. Pelyhe Dániel HUN 68.34
84. Scultéty Márton HUN 73.35
93. Sinkó János HUN 76.02
94. Zsebeházy István HUN 76.11
107. Gyulai Tamás HUN 79.52

Váltó
Nők

Tibi
6500 m / 130 m / 20
25 váltó

1. SUI Franziska Wolleb
Martina Fritschy
Lea Müller
35.17
34.32
32.25
102.14
2. FIN Tiina Kivimäki
Pinja Satri
Minna Kauppi
35.13
33.27
34.04
102.44
3. SWE Helena Jansson
Lina Persson
Anna Lampinen
35.08
37.08
33.53
106.09
11. HUN Csiszár Adrienn
Zsigmond Száva
Fekete Zsuzsa
35.55
38.15
37.38
111.48
Férfiak

Tibi
4800 m / 85 m / 15
53 váltó

1. SUI Matthias Merz
Daniel Hubmann
Lukas Ebneter
37.33
41.35
35.55
115.03
2. FIN Tuomas Tervo
Juha-Matti Huhtanen
Jörgen Wickholm
36.33
39.15
41.02
117.45
3. SWE Anders Holmberg
Johan Höij
Erik Andersson
37.37
42.41
37.27
117.45
32. HUN Sprok Bence
Scultéty Márton
Zsebeházy István
45.13
58.55
44.16
148.24


4. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2002. szeptember 25-30.
Sümeg, Magyarország

Sprint
Nők

Cseket-hegy
2850 m / 105 m / 11

1. Vroni König-Salmi SUI 13:53,1
2. Elisabeth Ingvaldsen NOR 14:02,7
3. Anne Margrethe Hausken NOR 14:11,3
4. Heather Monro GBR 14:20,0
5. Karin Hellman SWE 14:22,9
5. Lucie Böhm AUT 14:22,9
Férfiak

Cseket-hegy
3200 m / 100 m / 10

1. Emil Wingstedt SWE 13:26,1
2. Hakan Petersson SWE 13:33,9
3. Yuri Omeltchenko UKR 13:37,8
4. Mikhail Mamleev RUS 13:39,5
5. Jamie Stevenson GBR 13:40,3
6. Domonyik Gábor HUN 13:40,6

Selejtező: rajtlista – eredmény: férfi 1-2-3,
Női 1-2-3
Döntő: rajtlista – eredmény: férfi, női – SI: férfi, női


Középtáv
Nők

Uzsa
4500 m / 190 m / 13

1. Gunilla Svärd SWE 26:02
2. Brigitte Wolf SUI 26:25
3. Birgitte Huseby NOR 26:35
4. Elisabeth Ingvaldsen NOR 26:40
5. Vroni König-Salmi SUI 27:06
6. Anne Margrethe Hausken NOR 27:07
44. Wengrin Ágnes HUN 31:56
47. Farkas Zsuzsanna HUN 33:00
48. Lubinszki Mária HUN 33:12
Férfiak

Uzsa
5200 m / 190 m / 15

1. Mikhail Mamleev RUS 24:49
2. Yuri Omeltchenko UKR 25:26
3. Jamie Stevenson GBR 25:56
4. Emil Wingstedt SWE 26:02
5. Roman Efimov RUS 26:44
6. Holger Hott Johansen NOR 26:47
24. Lévai Ferenc HUN 28:05
Selejtező: rajtlista – eredmény: férfi 1-2-3,
Női 1-2-3
Döntő: rajtlista – eredmény: férfi, női – SI: férfi, női


Normáltáv
Nők

Sátor-Magas
6700 m / 420 m / 17

1. Simone Luder SUI 52:01
2. Hanne Staff NOR 53:16
3. Birgitte Huseby NOR 55:06
4. Brigitte Wolf SUI 55:30
5. Heather Monro GBR 55:39
6. Vroni König-Salmi SUI 55:46
43. Lubinszki Mária HUN 66:52
Férfiak

Sátor-Magas
12400 m / 700 m / 23

1. Thomas Bührer SUI 81:18
2. Björnar Valdstad NOR 82:20
2. Emil Wingstedt SWE 82:20
4. Mats Haldin FIN 82:52
5. Yuri Omeltchenko UKR 83:01
6. Fredrik Löwegren SWE 83:21
13. Domonyik Gábor HUN 85:22
43. Lévai Ferenc HUN 95:16

Selejtező: rajtlista – eredmény: férfi 1-2,
Női 1-2
Döntő: rajtlista – eredmény: férfi, női – SI: férfi, női


Váltó
Nők

Kecskevár
6200 m / 280 m / 15-16

1. NOR Elisabeth Ingvaldsen
Birgitte Huseby
Hanne Staff
38:33
38:24
35:51
112:48
2. SUI Brigitte Wolf
Vroni König-Salmi
Simone Luder
37:22
42:17
35:29
115:08
3. LTU Giedre Voveriene
Vilma Rudzenskaite
Ieva Sargautyte
37:14
39:40
38:23
115:17
20. HUN Makrai Éva
Wengrin Ágnes
Lubinszki Mária
41:37
50:13
43:27
135:17
Férfiak

Kecskevár
9200 m / 300 m / 21-23

1. FIN Jani Lakanen
Pasi Ikonen
Mats Haldin
45:09
45:35
44:14
134:58
2. SWE Johan Näsman
Fredrik Löwegren
Emil Wingsted
45:12
48:24
44:52
138:28
3. DEN Mikkel Lund
Rene Rokkjar
Carsten Jörgensen
45:15
47:57
45:27
138:39
17. HUN Lévai Ferenc
Dénes Zoltán
Domonyik Gábor
48:45
49:44
45:48
144:17

férfinői


Fotók:


19. Tájékozódási futó Világbajnokság

2001. július 28. – augusztus 4.
Tampere, Finnország

Sprint
Nők

Kauppi
2.2 km / 40 m / 10
49 induló

1. Vroni K.-Salmi SUI 10.54,9
2. Johanna Asklöf FIN 11.00,5
3. Simone Luder SUI 11.01,9
4. Jenny Johansson SWE 11.05,4
5. Reeta Kolkkala FIN 11.09,5
6. Marie L. Romanens SUI 11.19,7
32. Makrai Éva HUN 13.26,2

Férfiak

Kauppi
2.6 km / 60 m /12
45 induló

1. Jimmy Birklin SWE 10.55,9
2. Pasi Ikonen FIN 11.06,1
3. Jörgen Olsson SWE 11.09,7
4. Juha Peltola FIN 11.10,1
5. Jamie Stevenson GBR 11.18,0
6. Mikhail Mamleev RUS 11.19,8
33. Domonyik Gábor HUN 12.42,4

Rajtlistaeredménylista


Rövidtáv
Nők

Pulesjärvi
3.6 km / 250 m / 11
60 induló

1. Hanne Staff NOR 25:41
2. Jenny Johansson SWE 25:54
3. Gunilla Svärd SWE 25:58
4. Simone Luder SUI 26:27
5. Reeta Kolkkala FIN 26:33
6. Johanna Asklöf FIN 26:41
58. Oláh Katalin HUN 39:15

Férfiak

Pulesjärvi
4.1 km / 170 m /15
60 induló

1. Pasi Ikonen FIN 23:41
2. Tore Sandvik NOR 24:02
3. Jörgen Rostrup NOR 24:15
4. Jani Lakanen FIN 24:42
5. Juha Peltola FIN 24:53
6. Mats Troeng SWE 25:05
45. Domonyik Gábor HUN 31:24

Selejtező eredményekdöntő eredmények


Normáltáv
Nők

Taisko
9.8 km / 390 m / 17
60 induló

1. Simone Luder SUI 1.14.57
2. Marika Mikkola FIN 1.15.00
3. Reeta Kolkkala FIN 1.15.43
4. Anette Granstedt SWE 1.16.17
5. Johanna Asklöf FIN 1.16.23
6. Hanne Staff NOR 1.17.07
18. Oláh Katalin HUN 1.24.03

Férfiak

Taisko
14.4 km / 500 m / 26
59 induló

1. Jörgen Rostrup NOR 1.29.43
2. Jani Lakanen FIN 1.30.17
3. Carl H. Björseth NOR 1.31.58
4. Björnar Valstad NOR 1.32.52
5. Fredrik Löwegren SWE 1.33.18
6. Janne Salmi FIN 1.33.50
43. Domonyik Gábor HUN 1.52.25
Selejtező eredményKlasszikus döntő rajtlistaKlasszikus döntő eredménylista

Váltó
Nők

Pulesjärvi
4.8-5.9 km / 180-200 m / 14
19 váltó

1. FIN

Reeta Kolkkala
Liisa Anttila
Marika Mikkola
Johanna Asklöf

147:01

35:08
33:51
44:09
43:52

2. SWE

Katarina Allberg
Jenny Johansson
Cecilia Nilsson
Gunilla Svärd

161:00

37:04
35:19
43:11
45:25

3. NOR

Birgitte Husebye
Linda Antonsen
Ingvaldsen Elisabeth
Hanne Staff

161:00

34:32
36:22
47:07
42:57

14. HUN

Makrai Éva
Farkas Zsuzsanna
Zsebeházy Eszter
Oláh Katalin

199:18

39:55
41:55
70:02
47:25

Férfiak

Pulesjärvi
5.8-8.6 km / 200-280 m / 19-25
29 váltó

1. FIN

Jani Lakanen
Jarkko Huovila
Juha Peltola
Janne Salmi

168:53

49:47
51:56
33:42
33:27

2. NOR

Bernt Björnsgaard
Carl H. Björseth
Tore Sandvik
Björnar Valstad

170:59

50:45
52:23
34:00
33:49

3. CZE

Michal Horacek
Michal Jedlicka
Radek Novotny
Rudolf Ropek

172:25

50:57
51:40
35:29
34:17

15. HUN

Domonyik Gábor
Lévai Ferenc
Harkányi Zoltán
Sprok Bence

197:32

50:46
60:30
44:07
42:08


12. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2001. július 10-15.
Miskolc, Magyarország

Sprint
Nők

60 induló
3.903 km / 125 m / 11

1. Minna Kauppi FIN 24.33
2. Ieva Sargautyte LTU 25.37
3. Kajsa Nilsson SWE 25.54
4. Lena Eliasson SWE 27.12
5. Signe Soes DEN 28.04
6. Martina Fritschy SUI 28.19
20. Csiszár Adrienn HUN 30.43
32. Farkas Zsuzsa HUN 32.16
33. Fekete Zsuzsa HUN 32.28
35. Kelemen Bernadett HUN 32.37
57. Zsigmond Száva HUN 39.17
Férfiak

60 induló
4.808 km / 135 m / 13

1. Marius Bjugan NOR 27.08
2. Jan Troeng SWE 27.18
3. Michal Smola CZE 27.20
4. Sprok Bence HUN 27.34
5. Daniel Hubmann SUI 27.38
6. Lukas Ebneter SUI 27.39
38. Dedinszky Imre HUN 31.57
60. Pelyhe Dániel HUN 41.34

Normáltáv

Nők

7.470 km / 305 m / 16
132 induló

1. Dana Brozkova CZE 57.35
2. Pinja Satri FIN 58.05
3. Daria Smolik RUS 58.28
4. Michaela Przyczkova CZE 58.38
5. Martina Fritschy SUI 59.09
6. Vendula Klechová CZE 59.28
21. Farkas Zsuzsa HUN 62.49
26. Csiszár Adrienn HUN 64.04
42. Fekete Zsuzsa HUN 67.13
56. Kelemen Bernadett HUN 69.07
72. Domján Zsuzsa HUN 72.13
79. Zsigmond Száva HUN 74.26
Férfiak

10.640 km / 420 m / 25
158 induló

1. Andrei Khramov RUS 65.19
2. Marten Boström FIN 66.06
3. Michal Smola CZE 66.10
4. Dominik Koch SUI 68.08
5. Vasile Ciprian Popa ROM 68.12
6. Sprok Bence HUN 69.08
52. Pelyhe Dániel HUN 77.39
75. Scultéty Márton HUN 81.45
83. Dedinszky Imre HUN 82.50
92. Pelyhe Dénes HUN 84.30
112. Gyulai Tamás HUN 88.08

Váltó
Nők

25 váltó

1. SWE Anna Lampinen
Kajsa Guterstam
Maria Berqkvist
40.17
36.25
37.00
113.42
2. CZE Dana Brozkova
Iva Rufferova
Martina Dockalova
40.50
38.41
36.17
115.48
3. FIN Pinja Satri
Bodil Holmström
Minna Kauppi
38.17
38.37
39.51
116.45
7. HUN Csiszár Adrienn
Kelemen Bernadett
Farkas Zsuzsa
40.27
42.04
40.58
123.29
Férfiak

29 váltó

1. CZE Jan Mrazek
Jaromir Vlach
Michal Smola
49.22
44.05
42.43
136.10
2. POL Maciej Grabowski
Wojciech Kowalski
Wojciech Dwojak
47.33
47.18
42.43
137.34
3. SWE David Andresson
Erik Andersson
Jan Troeng
47.45
45.45
47.36
141.06
9. HUN Dedinszky Imre
Scultéty Márton
Sprok Bence
49.20
46.05
49.26
144.51

Eredmények:


Ifjúsági Európa Bajnokság 2000. (nem hivatalos)

2000.
Svetlogorsk, Russia

Egyéni – Sprint
Nők
W16E 2.0 km, 10

1 GUSEVA MARIA RUS 9:28
2 OVSIANNIKOVA GALINA RUS 9:59
3 SAUE EVELI EST 10:01
4 CSISZÁR ADRIENN HUN 10:07
11 SZERENCSI ILDIKÓ HUN 10:53
12 KELEMEN BERNADETT HUN 10:59
13 ZSIGMOND SZÁVA HUN 10:59

W18E 2.4 km, 14

1 NOVAKOVA KATERINA CZH 12:52
2 BELOVA ALEXANDRA RUS 12:59
3 FERSHALOVA YANA RUS 13:06
10 FEKETE ZSUZSA HUN 14:01
13 DOMJÁN ZSUZSA HUN 14:15
16 CSÁNYI ANDRIENN HUN 14:32
24 FEKETE ANIKÓ HUN 16:20

Férfiak
M16E 2.6 km, 14

1 KRCAL JAROSLAV CZH 11:26
2 KLIUEV MAXIM RUS 11:47
3 KRISTAPS JAUDZEMS LAT 11:49
8 PELYHE DANIEL HUN 12:35
18 ZSEBEHÁZI ISTVÁN HUN 13:22
22 SZŰCS LEVENTE HUN 13:51
23 GYULAI PÉTER HUN 13:54

M18E 2.9 km, 14

1 KHARTCHENKO ANDRIY UKR 11:40
2 KOVALENKO JURY RUS 11:46
3 TOLSTOPIATOV VADIM RUS 11:53
20 VALLER FERENC HUN 13:19
24 BODÓ TIBOR HUN 14:09
29 SCULTÉTY MÁRTON HUN 18:12

Egyéni – Normáltáv
Nők
W16E 6.1 km / 19

1 BELOVA OLGA RUS 55:08
2 OVSIANNIKOVA GALINA RUS 57:15
3 CSISZÁR ADRIENN HUN 58:02
6 ZSIGMOND SZÁVA HUN 59:25
29 SZERENCSI ILDIKÓ HUN 1:15:56

W18E 7.4 km / 24

1 SKRASTINA AIJA LAT 1:06:19
2 DOCKALOVA MARTINA CZH 1:09:25
3 YURCHENKOVA NATALIA RUS 1:10:00
12 FEKETE ZSUZSA HUN 1:15:17
25 DOMJAN ZSUZSA HUN 1:21:58
26 CSANYI ANDRIENN HUN 1:22:09

Férfiak
M16E 7.6 km / 23

1 KREPSTA SIMONAS LIT 54:14
2 MERZ MATTHIAS SUI 54:37
3 KRISTAPS JAUDZEMS LAT 55:32
10 SZŰCS LEVENTE HUN 1:01:31
17 ZSEBEHÁZI ISTVÁN HUN 1:07:17
24 PELYHE DÁNIEL HUN 1:11:26

M18E 9.9 km / 30

1 MARTINS SIRMAIS LAT 1:03:12
2 RIAPOLOV ROMAN RUS 1:04:02
3 MINAKOV ALEXANDER RUS 1:05:48
14 SPROK BENCE HUN 1:14:39
34 VALLER FERENC HUN 1:28:46
35 SCULTÉTY MÁRTON HUN 1:29:29

A váltó verseny eredményeit törölték.


12. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2000. augusztus 25 – szeptember 2.
Roanne, Franciaország

Sprint
Nők
3500 m / 180 m / 12
39 induló
1. Bohdana Terova CZE 26.04
2. Tatiana Pereliaeva RUS 26.43
3. Karin Schmalfeld GER 26.50
4. Brigitte Grüniger SUI 26.51
5. Simone Luder SUI 27.02
6. Lucie Böhm AUT 27.04
34. Zsebeházy Eszter HUN 34.34
39. Makrai Éva HUN 43.09
Férfiak
4500 m / 200 m / 13
45 induló
1. Thierry Gueorgiou FRA 26.56
2. Petr Losman CZE 27.09
3. Domonyik Gábor HUN 27.14
4. Vladimir Lucan CZE 27.16
5. Thomas Krejci AUT 27.20
6. Björn Eriksen NOR 28.24
32. Szász Bence HUN 32.52
35. Sprok Bence HUN 33.36
43. Novai György HUN 40.12

Normáltáv
Nők
La Grande Borne
7800 m / 290 m / 18
56 induló
1. Simone Luder SUI 57.06
2. Regula Bernhard SUI 63.19
3. Karin Schmalfeld GER 64.47
4. Annika Björk SWE 65.26
5. Brigitte Grüniger SUI 65.32
6. Zdenka Stara CZE 66.13
22. Makrai Éva HUN 72.54
31. Zsebeházy Eszter HUN 75.21
Férfiak
La Grande Borne
11400 m / 450 m / 23
70 induló
1. Thierry Gueorgiou FRA 78.17
2. Björn Eriksen NOR 79.07
3. François Gonon FRA 79.11
4. Thomas Krejci AUT 79.58
5. Matthias Niggli SUI 80.06
6. Robert Dittmann GER 82.10
26. Domonyik Gábor HUN 89.42
38. Szász Bence HUN 93.14
45. Tas Dávid HUN 95.59
57. Novai György HUN 103.34

Váltó
Nők
1. SUI Regula Bernhard
Daniela Wehrli
Brigitte Grüniger
Simone Luder
40.55
47.18
33.39
36.10
158.02
2. CZE Zuzana Macuchova
Zdenka Stara
Iva Navratilova
Bohdana Terova
42.18
42.01
41.09
37.42
163.10
3. FRA Chloe Manissolle
Magali Coupat
Pauline Filet
Valérie Leomant
40.57
47.08
38.30
40.53
167.28
8. HUN Makrai Éva
Zsebeházy Eszter
Lubinszki Mária
Gyalog Zsuzsanna
42.59
54.37
49.50
54.29
201.55
Férfiak
1. FRA Damien Renard
Rémi Gueorgiou
François Gonon
Thierry Gueorgiou
46.50
45.57
49.47
42.02
184.36
2. CZE Michal Horacek
Petr Losman
Radovan Cech
Vladimir Lucan
45.29
46.52
47.12
46.39
184.36
3. RUS Dimitri Timokhine
Sergei Detkov
Evgueni Gavrilov
Maxim Riabkene
46.31
48.43
47.22
44.34
187.10
9. HUN Novai György
Tas Dávid
Szász Bence
Domonyik Gábor
49.25
48.27
57.31
44.28
199.51


11. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2000. július 9-15.
Nové Mesto na Morave, Csehország

Sprint
Nők

60 induló

1. Camilla Berglund SWE 25.43
2. Maria Bergkvist SWE 26.13
3. Minna Kauppi FIN 26.22
4. Ioulia Siedina RUS 26.33
5. Tatiana Pereliaeva RUS 26.34
6. Lene Moe NOR 26.50
10-11. Farkas Zsuzsa HUN 27.41
50. Zsebeházy Eszter HUN 35.35
52. Makrai Éva HUN 35.44
58. Fekete Zsuzsa HUN 44.58
Férfiak

60 induló

1. Michal Smola CZE 25.28
2. Zbyněk Hora CZE 25.44
3. Jaromír Svihovský CZE 25.46
4. Rune Strandberg NOR 26.25
5. Per Andreasson SWE 26.31
6. Andrei Khramov RUS 26.39
21. Sprok Bence HUN 28.57
46. Harkányi Zoltán HUN 32.48

Normáltáv

Nők

7.1 km / 280 m / 20
146 induló

1. Tatiana Perelyeva RUS 59.43
2. Marianne Riddervold NOR 60.34
3. Natalya Potopalska UKR 61.15
4. Minna Kauppi FIN 61.54
5. Vendula Klechová CZE 62.17
6. Ieva Sargautyté LTU 63.14
23. Zsebeházy Eszter HUN 67.04
33. Farkas Zsuzsa HUN 69.13
39. Makrai Éva HUN 70.40
73. Fekete Zsuzsa HUN 77.17
86. Domján Zsuzsanna HUN 80.41
112. Csányi Adrienn HUN 91.14
Férfiak

10.4 km / 430 m / 24
155 induló

1. Jiří Kazda CZE 69.53
2. Pasi Ikonen FIN 70.11
3. Jaromír Svihovský CZE 70.58
4. Michal Smola CZE 71.33
5. Erik Öhlund SWE 71.50
6. Andrei Hramov RUS 72.33
56. Harkányi Zoltán HUN 82.27
85. Dedinszky Imre HUN 86.55
100. Tóth Attila HUN 91.56
107. Valler Ferenc HUN 93.28
111. Szűcs Gábor HUN 94.56

Váltó
Nők

4.7-5.0km / 160-165m / 17
29 váltó

1. RUS Ioulia Siedina
Evgeniya Belova
Tatiana Perelyeva
28.31
31.39
29.31
89.41
2. SWE Maria Bergkvist
Kajsa Guterstam
Camilla Berglund
28.33
30.53
30.32
89.58
3. FIN Sara Forsström
Maria Rantala
Minna Kauppi
29.20
30.01
32.23
91.44
10. HUN Makrai Éva
Zsebeházy Eszter
Farkas Zsuzsa
30.48
31.09
35.49
97.46
Férfiak

7.4-7.6km / 215-225m / 20
30 váltó

1. CZE Jiří Kazda
Jaromír Svihovský
Michal Smola
37.47
36.58
37.31
112.16
2. SWE Erik Öhlund
David Andersson
Peter Öberg
37.18
39.10
37.10
113.38
3. FIN Timo Saarinen
Markus Lindeqvist
Pasi Ikonen
37.39
40.36
35.57
114.12
16. HUN 2 Dedinszky Imre
Valler Ferenc
Tóth Attila
40.27
43.36
44.30
128.33


Ifjúsági Európa Bajnokság 1999. (nem hivatalos)

1999. június 25-27.
Bad Schmiedeberg, Németország

Egyéni
Nők
W16E 6510 m, 115 hm

1. Przyczkova, Michaela 1 Czech Repulic 47:07
2. Rufferova, Iva 1 Czech Repulic 47:56
3. Fritschy, Martina 1 Switzerland 48:49
4. Kaufmann, Elisa 1 Germany 49:14
5. Gorchkova, Maria 1 Russia 49:50
6. Dockalova, Martina 1 Czech Repulic 52:16
9. Fekete Zsuzsa 1 Hungary 55:28
14. Csiszár Adrienn 1 Hungary 57:58
17. Domján Zsuzsa 1 Hungary 61:06

W18E 7510 m, 120 hm

1. Omova, Michaela 1 Czech Repulic 53:52
2. Wegmüller, Lea 1 Switzerland 55:36
3. Krasnoiarova, Lioudmila 1 Russia 55:43
4. Behounova, Veronika 1 Czech Repulic 55:58
5. Belova, Alexandra 1 Russia 56:23
6. Ferchalova, Iana 1 Russia 57:02
8. Farkas Zsuzsa 1 Hungary 58:53
11. Buknicz Timea 1 Hungary 59:17
16. Laszló Dóra 1 Hungary 62:43

Férfiak
M16E 9730 m, 170 hm

1. Sinkó János 1 Hungary 60:01
2. Hubmann, Daniel 1 Switzerland 60:46
3. Ekaterinin, Dmitri 1 Russia 61:34
4. Balabanov, Pavel 1 Belorus 61:41
5. Ushkvarok, Pavlo 1 Ukraine 63:03
6. Merz, Matthias 1 Switzerland 63:20

23. Szücs Levente 1 Hungary 71:12
30. Gyulai Péter 1 Hungary 81:13

M18E 12270 m, 180 hm

1. Khramov, Andrei 1 Russia 68:08
2. Sprok Bence 1 Hungary 69:00
3. Koch, Dominik 1 Switzerland 70:39
4. Girsch, Nicolas 1 France 72:15
5. Mrazek, Jan 1 Czech Repulic 72:47
6. Sirmais, Martins 1 Latvia 73:37
14. Dedinszky Imre 1 Hungary 78:45
37. Gyulai Tamás 1 Hungary 93:22<

Váltó
Nők
W16E 5420 m, 90 m, 17

1 128:29 2 Russia
39:23 Belova, Olga
49:53 Chibanova, Olga
39:13 Gorchkova, Maria
2 128:36 1 Czech Rep.
39:29 Przyczkova, Michaela
46:22 Dockalova, Martina
42:45 Rufferova, Iva
3 142:51 3 Switzerland
48:48 Spiess, Andrea
53:07 Bentz, Kathrin
40:56 Fritschy, Martina
5 166:07 4 Hungary
51:50 Fekete Zsuzsa
49:35 Domján Zsuzsa
64:42 Fekete Anikó

W18E 6160 m, 90 m, 18

1 145:03 22 Russia
47:24 Ferchalova, Iana
52:20 Krasnoiarova, Lioudmila
45:19 Belova, Alexandra
2 146:37 24 Hungary
52:08 Laszló Dóra
50:14 Buknicz Timea
44:15 Farkas Zsuzsa

3 147:13 21 Czech Rep.
47:33 Behounova, Veronika
44:03 Brozkova, Dana
55:37 Omova, Michaela

Férfiak
M16E 7180 m, 115 m, 16

1 135:51 41 Czech Rep.
44:29 Sterba, Zbynek
48:59 Bouchal, Jiri
42:23 Dlabaja, Tomas
2 139:22 42 Russia
44:20 Ekaterinin, Dmitri
49:35 Piadychev, Alexei
45:27 Joukov, Maxim
3 141:07 46 Latvia
50:50 Lejins, Lauris
41:17 Jaudzems, Kristaps
49:00 Sprogis, Jevgenijs
6 153:13 44 Hungary
48:00 Szücs Levente
55:15 Valler Ferenc
49:58 Sinkó János

M18E 9350 m, 140 m, 25

1 158:45 61 Czech Rep.
52:31 Vodicka, Jan
53:59 Vlach, Jaromir
52:15 Mrazek, Jan
2 168:42 66 Latvia
55:27 Berkis, Gatis
54:59 Sirmais, Martins
58:16 Osis, Karlis
3 169:54 63 Switzerland
53:05 Koch, Dominik
55:31 Zwicky, Stefan
61:18 Fischer, Remo
6 182:23 64 Hungary
65:10 Gyulai Tamás
54:46 Sprok Bence
62:27 Dedinszky Imre


10. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

1999. július 5-11.
Várna, Bulgaria

Sprint
Nők

Cerno more
3950 m / 100 m / 14
60 induló

1. Regula Hulliger SUI 26.31
2. Salla Sukki FIN 27.41
3. Johanna Seppinen FIN 28.21
4. Vendula Klechova CZE 28.48
5. Pernilla Eriksson SWE 28.54
6. Zdenka Stara CZE 29.10
9. Domján Zsuzsanna HUN 30.11
17. Makrai Éva HUN 31.40
30. Hecz Katalin HUN 32.54
34. Bíró Alma HUN 34.07
Férfiak

Cerno more
4800 m / 130 m / 14
14 induló

1. Jonne Lakanen FIN 24.41
2. Sergey Dedkov RUS 24.50
3. Thierry Gueorgiou FRA 25.01
4. Felix Bentz SUI 25.03
5. Miko Heikelä FIN 25.39
6. Pasi Ikonen FIN 25.45
41. Molnár Attila HUN 29.36
45. Sprok Bence HUN 31.19
- Szász Bence HUN DISQ.

Normáltáv
Nők

Skorpilovci-Samotino
7200 m / 300 m / 15
135 induló

1. Regula Hulliger SUI 52.57
2. Tatiana Perelyeva RUS 53.05
3. Hecz Katalin HUN 53.37
4. Heli Jukkola FIN 54.39
5. Vendula Klechova CZE 54.53
6. Sara Forsström FIN 54.55
36. Farkas Zsuzsanna HUN 64.03
81. Makrai Éva HUN 72.48
82. Bíró Virág HUN 72.51
95. Domján Zsuzsanna HUN 77.37
Férfiak

Skorpilovci-Samotino
11700 m / 430 m / 21
159 induló

1. Andrei Hramov RUS 69.18
2. Miko Heikalä FIN 72.32
3. Troy de Haas AUS 73.03
4. Sergey Dedkov RUS 73.52
5. Pasi Ikonen FIN 75.01
6. Michael Reinhard SUI 76.42
47. Dedinszky Imre HUN 87.14
53. Szász Bence HUN 90.26
73. Tas Máté HUN 93.55
86. Sprok Bence HUN 98.03
118. Molnár Attila HUN 113.12
126. Cserpák Zsolt HUN 118.11

Váltó
Nők

Poda
38 váltó

1. RUS 1 Tatiana Kostileva
Evgeniya Belova
Tatiana Perelyeva
45.36
47.46
39.58
133.20
2. UKR 1 Iryna Kupriyanova
Viktoria Plokhenko
Natalia Potopalska
42.33
49.07
41.42
133.22
3. SUI 1 Angela Wild
Astrid Fritschi
Regula Hulliger
46.58
44.23
42.39
134.00
9. HUN Bíró Alma
Farkas Zsuzsanna
Hecz Katalin
51.48
46.19
44.12
142.19
Férfiak

Poda
48 váltó

1. FIN 1 Pasi Ikonen
Jonne Lakanen
Miko Heikelä
45.30
47.27
50.21
143.18
2. FRA 1 Benoit Peyvel
Thierry Gueorgiou
Francois Gonon
51.04
44.22
49.39
145.05
3. SUI 1 Beat Studer
Christian Ott
Felix Bentz
49.53
47.30
47.43
145.06
14. HUN 2 Tas Máté
Szász Bence
Dedinszky Imre
52.44
54.05
55.56
162.45
(25.) HUN 1 Cserpák Zsolt
Molnár Attila
Sprok Bence
58.03
59.17
55.09
172.29