Címke szerinti archívum: Sinkó János


13. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2002. július 7-14.
Alicante, Spanyolország

Sprint
Nők

Guardamar Sur
60 induló
3800 m / 55 m / 13

1. Minna Kauppi FIN 22.42
2. Indre Valaite LTU 23.25
3. Martina Fritschy SUI 23.47
4. Pinja Satri FIN 24.12
5. Michaela Przyczkova CZE 24.21
6. Natalia Korzhova RUS 24.47
20. Zsigmond Száva HUN 27.03
32. Kelemen Bernadett HUN 28.48
35. Fekete Zsuzsa HUN 29.34
42. Fekete Anikó HUN 30.58
Férfiak

Guardamar Sur
60 induló
4650 m / 80 m / 14

1. Erik Andersson SWE 22.54
2. Tuomas Tervo FIN 23.09
3. Jörgen Wickholm FIN 23.20
4. Juha-Matti Huhtanen FIN 23.26
5. Matthias Merz SUI 23.35
6. Anders Holmberg SWE 23.52
48. Scultéty Márton HUN 29.25

Normáltáv

Nők

Biar – Cova Negra
7000 m / 160 m / 13
132 induló

1. Tiina Kivimäki FIN 50.08
2. Michaela Przyczkova CZE 50.14
3. Minna Kauppi FIN 51.10
4. Lene Moe NOR 52.12
5. Pinja Satri FIN 52.33
6. Indre Valaite LTU 53.31
33. Csiszár Adrienn HUN 58.34
59. Fekete Anikó HUN 63.49
64. Zsigmond Száva HUN 64.19
77. Kelemen Bernadett HUN 67.44
83. Fekete Zsuzsa HUN 70.07
105. Domján Zsuzsa HUN 78.56
Férfiak

Biar – Cova Negra
10000 m / 300 m / 18
157 induló

1. Daniel Hubmann SUI 59.35
2. Wojciech Kowalski POL 59.57
3. Alexei Bortnik RUS 60.00
4. Erik Andersson SWE 60.09
5. Anders Holmberg SWE 60.23
6. Leonid Novikov RUS 61.24
30. Sprok Bence HUN 65.07
46. Pelyhe Dániel HUN 68.34
84. Scultéty Márton HUN 73.35
93. Sinkó János HUN 76.02
94. Zsebeházy István HUN 76.11
107. Gyulai Tamás HUN 79.52

Váltó
Nők

Tibi
6500 m / 130 m / 20
25 váltó

1. SUI Franziska Wolleb
Martina Fritschy
Lea Müller
35.17
34.32
32.25
102.14
2. FIN Tiina Kivimäki
Pinja Satri
Minna Kauppi
35.13
33.27
34.04
102.44
3. SWE Helena Jansson
Lina Persson
Anna Lampinen
35.08
37.08
33.53
106.09
11. HUN Csiszár Adrienn
Zsigmond Száva
Fekete Zsuzsa
35.55
38.15
37.38
111.48
Férfiak

Tibi
4800 m / 85 m / 15
53 váltó

1. SUI Matthias Merz
Daniel Hubmann
Lukas Ebneter
37.33
41.35
35.55
115.03
2. FIN Tuomas Tervo
Juha-Matti Huhtanen
Jörgen Wickholm
36.33
39.15
41.02
117.45
3. SWE Anders Holmberg
Johan Höij
Erik Andersson
37.37
42.41
37.27
117.45
32. HUN Sprok Bence
Scultéty Márton
Zsebeházy István
45.13
58.55
44.16
148.24


Ifjúsági Európa Bajnokság 1999. (nem hivatalos)

1999. június 25-27.
Bad Schmiedeberg, Németország

Egyéni
Nők
W16E 6510 m, 115 hm

1. Przyczkova, Michaela 1 Czech Repulic 47:07
2. Rufferova, Iva 1 Czech Repulic 47:56
3. Fritschy, Martina 1 Switzerland 48:49
4. Kaufmann, Elisa 1 Germany 49:14
5. Gorchkova, Maria 1 Russia 49:50
6. Dockalova, Martina 1 Czech Repulic 52:16
9. Fekete Zsuzsa 1 Hungary 55:28
14. Csiszár Adrienn 1 Hungary 57:58
17. Domján Zsuzsa 1 Hungary 61:06

W18E 7510 m, 120 hm

1. Omova, Michaela 1 Czech Repulic 53:52
2. Wegmüller, Lea 1 Switzerland 55:36
3. Krasnoiarova, Lioudmila 1 Russia 55:43
4. Behounova, Veronika 1 Czech Repulic 55:58
5. Belova, Alexandra 1 Russia 56:23
6. Ferchalova, Iana 1 Russia 57:02
8. Farkas Zsuzsa 1 Hungary 58:53
11. Buknicz Timea 1 Hungary 59:17
16. Laszló Dóra 1 Hungary 62:43

Férfiak
M16E 9730 m, 170 hm

1. Sinkó János 1 Hungary 60:01
2. Hubmann, Daniel 1 Switzerland 60:46
3. Ekaterinin, Dmitri 1 Russia 61:34
4. Balabanov, Pavel 1 Belorus 61:41
5. Ushkvarok, Pavlo 1 Ukraine 63:03
6. Merz, Matthias 1 Switzerland 63:20

23. Szücs Levente 1 Hungary 71:12
30. Gyulai Péter 1 Hungary 81:13

M18E 12270 m, 180 hm

1. Khramov, Andrei 1 Russia 68:08
2. Sprok Bence 1 Hungary 69:00
3. Koch, Dominik 1 Switzerland 70:39
4. Girsch, Nicolas 1 France 72:15
5. Mrazek, Jan 1 Czech Repulic 72:47
6. Sirmais, Martins 1 Latvia 73:37
14. Dedinszky Imre 1 Hungary 78:45
37. Gyulai Tamás 1 Hungary 93:22<

Váltó
Nők
W16E 5420 m, 90 m, 17

1 128:29 2 Russia
39:23 Belova, Olga
49:53 Chibanova, Olga
39:13 Gorchkova, Maria
2 128:36 1 Czech Rep.
39:29 Przyczkova, Michaela
46:22 Dockalova, Martina
42:45 Rufferova, Iva
3 142:51 3 Switzerland
48:48 Spiess, Andrea
53:07 Bentz, Kathrin
40:56 Fritschy, Martina
5 166:07 4 Hungary
51:50 Fekete Zsuzsa
49:35 Domján Zsuzsa
64:42 Fekete Anikó

W18E 6160 m, 90 m, 18

1 145:03 22 Russia
47:24 Ferchalova, Iana
52:20 Krasnoiarova, Lioudmila
45:19 Belova, Alexandra
2 146:37 24 Hungary
52:08 Laszló Dóra
50:14 Buknicz Timea
44:15 Farkas Zsuzsa

3 147:13 21 Czech Rep.
47:33 Behounova, Veronika
44:03 Brozkova, Dana
55:37 Omova, Michaela

Férfiak
M16E 7180 m, 115 m, 16

1 135:51 41 Czech Rep.
44:29 Sterba, Zbynek
48:59 Bouchal, Jiri
42:23 Dlabaja, Tomas
2 139:22 42 Russia
44:20 Ekaterinin, Dmitri
49:35 Piadychev, Alexei
45:27 Joukov, Maxim
3 141:07 46 Latvia
50:50 Lejins, Lauris
41:17 Jaudzems, Kristaps
49:00 Sprogis, Jevgenijs
6 153:13 44 Hungary
48:00 Szücs Levente
55:15 Valler Ferenc
49:58 Sinkó János

M18E 9350 m, 140 m, 25

1 158:45 61 Czech Rep.
52:31 Vodicka, Jan
53:59 Vlach, Jaromir
52:15 Mrazek, Jan
2 168:42 66 Latvia
55:27 Berkis, Gatis
54:59 Sirmais, Martins
58:16 Osis, Karlis
3 169:54 63 Switzerland
53:05 Koch, Dominik
55:31 Zwicky, Stefan
61:18 Fischer, Remo
6 182:23 64 Hungary
65:10 Gyulai Tamás
54:46 Sprok Bence
62:27 Dedinszky Imre