Címke szerinti archívum: Simon Ágnes


26. Tájékozódási futó Világbajnokság

2009. augusztus 16-23.
Magyarország, Miskolc
http://tajfutovb2009.hu/

Sprint, Miskolc Állatkert
NŐK
2620 m / 105 / 18
45 induló
1.
Helena Jansson SWE 15:07,8
2.
Linnea Gustafsson SWE 15:49.7
3.
Simone Niggli SUI 15:54.7
4.
Signe Soes DEN 15:58.3
5.
Kathryn Ewels AUS 16:00.9
6.
Anna-Maija Fincke FIN 16:01.5
26. Gyurkó Fanni HUN 17:27.8
39. Őry Eszter HUN 19:04.6
FÉRFIAK
3150 m / 125 / 22
46 induló
1.
Andrey Khramov RUS 15:10.6
2.
Fabian Hertner SUI 15:36.1
3.
Daniel Hubmann SUI 15:38.2
4.
Olav Lundanes NOR 15:52.7
5.
Martin Johansson SWE 15:57.3
6.
Kiril Novikov BUL 16:03.7
25. Lenkei Zsolt HUN 17:04.5
41. Szabó András HUN 17:57,0

Teljes eredménylista: férfi,női
Döntő: Rajtlista (férfi,női), Részidők (férfi,női)
Selejtező: Rajtlista (férfi,női), Eredmények (F1,F2,F3,N1,N2,N3), Részidők (F1,F2,F3,N1,N2,N3)


Középtáv, Huta-bérc
NŐK
5340 m / 235 m / 22
45 induló
1.
Dana Brožková CZE 37:09
2.
Marianne Andersen NOR 37:19
3.
Simone Niggli SUI 37:58
4.
Minna Kauppi FIN 38:21
5.
Merja Rantanen FIN 38:59
6.
Helena Jansson SWE 39:07
37. Kelemen Bernadett HUN 48:44
43. Makrai Éva HUN 50:49
FÉRFIAK
6570 m / 275 m / 25
45 induló
1.
Thierry Gueorgiou FRA 37:14
2.
Daniel Hubmann SUI 37:42
3.
Matthias Merz SUI 38:10
4.
Matthias Mueller SUI 38:45
5.
François Gonon FRA 38:48
6.
David Andersson SWE 39:08
25. Kovács Ádám HUN 42:17
43. Domonyik Gábor HUN 48:52

Teljes eredménylista: férfi,női
Döntő: Rajtlista (férfi,női), Részidők (férfi,női)
Selejtező: Rajtlista (férfi,női), Eredmények (F1,F2,F3,N1,N2,N3), Részidők (F1,F2,F3,N1,N2,N3)


Hosszútáv, Derenk
NŐK
11790 m / 490 m / 27
45 induló
1.
Simone Niggli SUI 77:26
2.
Marianne Andersen NOR 79:17
3.
Minna Kauppi FIN 79:36
4.
Dana Brožková CZE 79:47
5.
Linnea Gustafsson SWE 80:48
6.
Anne Margrethe Hausken NOR 81:50
23. Gyurkó Fanni HUN 89:56
27. Szerencsi Ildikó HUN 91:40
35. Kelemen Bernadett HUN 96:17
FÉRFIAK
17550 m / 750 m / 33
45 induló
1.
Daniel Hubmann SUI 96:31
2.
Thierry Gueorgiou FRA 98:26
3.
Mikhail Mamleev ITA 100:40
4.
Mats Haldin FIN 101:57
5.
Dmitry Tsvetkov RUS 102:27
6.
Emil Wingstedt SWE 102:39
17. Kovács Ádám HUN 106:32
32. Lenkei Zsolt HUN 109:55

Teljes eredménylista: férfi,női
Döntő: Rajtlista (férfi,női), Részidők (férfi,női)
Selejtező: Rajtlista (férfi,női), Eredmények (F1,F2,F3,N1,N2,N3), Részidők (F1,F2,F3,N1,N2,N3)


Váltó, Veres-Sár-bérc
NŐK
4880/190/15; 6940/260/18; 7190/270/19
24 váltó
1.
NOR

Betty A. B. Nilsen
Anne-M. Hausken
Marianne Andersen

133:10

32:57
50:19
49:54

2.
SWE

Karolina A. Höjsgaard
Kajsa Nilsson
Helena Jansson

133:28

32:28
50:01
50:59

3.
FIN

Bodil Holmström
Merja Rantanen
Minna Kauppi

135:25

33:33
47:51
54:01

14. HUN

Gyurkó Fanni
Makrai Éva
Szerencsi Ildikó

159:21

33:44
60:44
64:53

FÉRFIAK
5960/240/17; 8760/350/22; 8720/350/23
37 váltó
1. SUI

Baptiste Rollier
Daniel Hubmann
Matthias Merz

142:48

36:37
54:18
51:53

2. RUS

Dmitriy Tsvetkov
Valentin Novikov
Andrey Khramov

145:12

34:54
52:24
57:54

3. FIN

Topi Anjala
Tero Föhr
Mats Haldin

145:14

36:03
54:52
54:19

5. HUN

Gösswein Csaba
Lenkei Zsolt
Kovács Ádám

149:16

36:53
56:58
55:25

Teljes eredménylista: férfi,női
Részidők: férfi,női


Bulletinek:1,2,3,4

25. Tájékozódási futó Világbajnokság

2008. július 13-20.
Olomouc, Csehország
www.woc2008.cz

Sprint, Olomouc központ

Nők

női pálya
2500 m / 45 / 17
45 induló

1.
Anne M. Hausken NOR 12:42.2
2.
Minna Kauppi FIN 12:51.5
3.
Helena Jansson SWE 13:01.1
4.
Galina Vinogradova RUS 13:06.8
5.
Heli Jukkola FIN 13:13.1
6.
Dana Brožková CZE 13:13.2
24. Kelemen Bernadett HUN 14:42.9
31. Makrai Éva HUN 15:06.5
35. Szerencsi Ildikó HUN 15:22.5

Férfiak

férfi pálya
3000 m / 45 / 17
46 induló

1. Andrey Khramov RUS 13:36.9
2. Daniel Hubmann SUI 13:39.3
3. Martin Johansson SWE 14:13.7
4. Lukáš Barták SVK 14:17.1
5. Thierry Gueorgiou FRA 14:19.3
6. Tomas Dlabaja CZE 14:23.1
30. Kovács Ádám HUN 15:10.6
35. Zsebeházy István HUN 15:33.8

Teljes eredménylista: Férfi, Női


Középtáv, Mazance

Nők

női pálya
4800 m / 190 m / 23
45 induló

1.
Minna Kauppi FIN 32:35
2.
Vroni König-Salmi SUI 34:37
3.
Radka Brožková CZE 34:51
4.
Marianne Andersen NOR 35:11
5.
Tatiana Ryabkina RUS 35:39
6.
Merja Rantanen FIN 35:43

Férfiak

férfi pálya
5800 m / 245 m / 27
45 induló

1.
Thierry Gueorgiou FRA 33:49
2.
Michal Smola CZE 34:23
3.
Valentin Novikov RUS 34:27
4.
Daniel Hubmann SUI 34:36
5.
Peter Öberg SWE 35:20
6.
Anders Nordberg NOR 35:23
42.
Lenkei Zsolt HUN 44:50

Teljes eredménylista: Férfi, Női


Hosszútáv, Boudy
Nők

női pálya
11900 m / 450 m / 24
45 induló

1.
Dana Brožková CZE 84:26
2.
Marianne Andersen NOR 85:09
3.
Annika Billstam SWE 85:28
4.
Anne M. Hausken NOR 86:14
5.
Signe Soes DEN 87:24
6.
Sofie Johansson SWE 88:09
13. Kelemen Bernadett HUN 92:05
23. Gyurkó Fanni HUN 97:26

Férfiak

férfi pálya
17300 m / 750 m / 36
45 induló

1.
Daniel Hubmann SUI 106:08
2.
Anders Nordberg NOR 107:23
3.
François Gonon FRA 108:05
4.
Andrey Khramov RUS 109:30
5.
Matthias Merz SUI 109:47
6.
Marián Dávidík SVK 110:15
30. Kovács Ádám HUN 117:43
Gösswein Csaba HUN DNS

Teljes eredménylista


Váltó, Olsana
Nők

női pálya
5.5-6.8 km / 240-290 m / 16-23
26 Váltó

1.
FIN

Katri Lindeqvist
Merja Rantanen
Minna Kauppi

133:14

43:44
44:17
45:13

2.
RUS

Galina Vinogradova
Yulia Novikova
Tatiana Ryabkina

135:49

41:53
45:53
48:03

3.
SWE

Annika Billstam
Sofie Johansson
Helena Jansson

136:27

42:10
43:46
50:31

10. HUN

Gyurkó Fanni
Makrai Éva
Szerencsi Ildikó

153:59

46:06
47:53
60:00

Férfiak

férfi pálya
7.8-8.6 km / 320-400 m / 24-28
36 Váltó

1. GBR

Graham Gristwood
Jon Duncan
Jamie Stevenson

138:17

43:45
45:04
49:28

2. RUS

Dmitriy Tsvetkov
Andrey Khramov
Valentin Novikov

138:58

45:47
44:30
48:41

3. SUI

Baptiste Rollier
Matthias Merz
Daniel Hubmann

141:49

46:37
43:41
51:31

10. HUN

Kovács Ádám
Gösswein Csaba
Lenkei Zsolt

147:39

46:38
43:51
57:10

Teljes eredménylista: férfinői


23. Tájékozódási futó Világbajnokság

2006. augusztus 1-5.
Arhus, Dánia
http://www.woc2006.dk/

Sprint, Mindeparken
Nők

2700 m / 30 m / 15
45 induló

1.
Hanny Allston AUS 13:13,3
2.
Simone Niggli-Luder SUI 13:19,1
3.
Kajsa Nilsson SWE 13:24,3
4.
Lena Eliasson SWE 13:29,4
5.
Minna Kauppi FIN 13:48,7
6.
Helen Bridle GBR 14:13,6
17. Makrai Éva HUN 15:07,5
40. Szerencsi Ildikó HUN 17:16,2

Férfiak

3100 m / 42 m / 21
47 induló

1. Emil Wingstedt SWE 13:35,3
2. Daniel Hubmann SUI 13:36,3
3. Claus Bloch DEN 13:37,0
4. Jonne Lakanen FIN 13:47,8
5. Matthias Müller SUI 13:50,9
6. Yuri Omelchenko UKR 13:59,7

Teljes eredménylista


Középtáv, Gjern Bakker
Nők

5200 m / 200 / 22
45 induló

1.
Simone Niggli-Luder SUI 33:58,1
2.
Marianne Andersen NOR 34:20,5
3.
Tanja Ryabkina RUS 36:13,9
4.
Minna Kauppi FIN 36:24,9
5.
Heli Jukkola FIN 37:20,7
6.
Mari Fasting NOR 37:24,3
43. Kelemen Bernadett HUN 49:47,3

Férfiak

6300 m / 240 / 23
45 induló

1. Holger Hott Johansen NOR 35:49,4
2. Jarkko Huovila FIN 35:58,3
3. Jamie Stevenson GBR 36:00,0
4. Thierry Gueorgiou FRA 36:20,5
5. Valentin Novikov RUS 36:43,5
6. Daniel Hubmann SUI 36:45,2

Teljes eredménylista


Hosszútáv, Addit-Løndal Skov
Nők

11700 m / 590 m / 24
44 induló

1.
Simone Niggli-Luder SUI 79:50,4
2.
Marianne Andersen NOR 80:16,1
3.
Dana Brozková CZE 82:42,4
4.
Heli Jukkola FIN 84:06,6
5.
Birte Riddervold NOR 84:17,4
6.
Anne M. Hausken NOR 84:27,1
40. Makrai Éva HUN 103:12,2
42. Simon Ágnes HUN 107:42,9

Férfiak

Addit-Løndal Skov
17200 m / 875 m / 32
44 induló

1.
Jani Lakanen FIN 105:01,0
2.
Marc Lauenstein SUI 106:10,5
3.
Andrey Khramov RUS 106:41,2
4.
Michal Smola CZE 107:18,8
5.
Olle Kärner EST 107:46,5
6.
François Gonon FRA 109:04,1
40. Vonyó Péter HUN 135:01,5
41. Dénes Zoltán HUN 137:28,1

Teljes eredménylista


Váltó, Himmelbjerget
Nők

5.1-6.9 km / 305-410 m / 14-19
28 Váltó

1.
FIN

Paula Haapakoski
Heli Jukkola
Minna Kauppi

141:05

37:35
51:39
51:50

2.
SWE

Jenny Johansson
Kajsa Nilsson
Karolina A. Höjsgaard

142:16

37:31
49:08
55:37

3.
SUI

Martina Fritschy
Vroni König-Salmi
Simone Luder

142:55

37:47
52:10
52:57

20. HUN

Kelemen Bernadett
Makrai Éva
Szerencsi Ildikó

182:48

47:38
64:45
70:24

Férfiak

6.8-8.0 km / 405-470 m / 20-22
38 Váltó

1. RUS

Roman Efimov
Andrey Khramov
Valentin Novikov

131:41

41:12
45:34
44:54

2. FIN

Mats Haldin
Jarkko Huovila
Jani Lakanen

135:44

40:44
47:51
47:08

3. SWE

Niclas Jonasson
Emil Wingstedt
Mattias Karlsson

138:22

40:09
49:25
48:47

21. HUN

Józsa Gábor
Dénes Zoltán
Kovács Ádám

158:57

46:36
57:04
55:16

Teljes eredménylista (férfinői)


22. Tájékozódási futó Világbajnokság

2005. augusztus 9-15.
Aichi, Japán

Sprint, Showa no Mori
Nők

2100 m / 130 m / 12
45 induló

1.
Simone N.-Luder SUI 14:02.7
2.
Anne M. Hausken NOR 14:34.4
3.
Heather Monro GBR 15:01.7
4.
Emma Engstrand SWE 15:03.1
5.
Vroni K. Salmi SUI 15:09.5
6.
Dana Brozkova CZE 15:28.3
34. Makrai Éva HUN 18:07.6
38. Kelemen Bernadett HUN 18:48.2
43. Simon Ágnes HUN 20:24.6

Férfiak

2400 m / 160 m / 14
46 induló

1. Emil Wingstedt SWE 14:31.0
2. Daniel Hubmann SUI 14:41.5
3. Jani Lakanen FIN 14:45.7
4. Øystein K. Østerbo NOR 14:47.1
5. Andrey Khramov RUS 14:49.2
6. Martins Sirmais LAT 15:01.0

Teljes eredménylista (férfinői)


Középtáv, Mikawa Kogen Bokujo
Nők

3800 m / 265 / 13
44 induló

1. Simone N.-Luder SUI 32:46.3
2. Jenny Johansson SWE 34:59.7
3. Minna Kauppi FIN 35:50.0
4. Anna Marsell SWE 35:58.3
5. Anni-M. Fincke FIN 37:03.5
6. Tatiana Ryabkina RUS 37:49.7
31. Kelemen Bernadett HUN 44:19.2
40. Makrai Éva HUN 47:01.0

Férfiak

4700 m / 300 / 13
43 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 33:00.3
2. Chris Terkelsen DEN 34:32.0
3. Jarkko Huovila FIN 34:49.3
4. David Andersson SWE 34:54.3
5. Øystein Kristiansen NOR 35:31.2
6. Jørgen Rostrup NOR 35:38.9

Teljes eredménylista (férfinői)


Hosszútáv, Tomoeyama
Nők

8800 m / 630 m / 21
42 induló

1. Simone N.-Luder SUI 73:23
2. Heli Jukkola FIN 75:35
3. Vroni K. Salmi SUI 77:49
4. Marianne Andersen NOR 79:48
5. Paula Haapakoski FIN 81:57
6. Hanny Allston AUS 83:31
Kelemen Bernadett HUN DNS

Férfiak

12900 m / 925 m / 29
43 induló

1. Andrey Khramov RUS 97:22
2. Marc Lauenstein SUI 99:30
3. Holger H.Johansen NOR 102:09
4. David Schneider SUI 102:42
5. Mats Haldin FIN 103:09
6. Michele Tavernaro ITA 103:20

Teljes eredménylista (férfinői)


Váltó
Nők

Tsukude Kogen
4.9-5.1 km / 330-345 m / 15-17
23 Váltó

1. SUI

Lea Müller
Vroni K. Salmi
Simone Luder

127:46

45:08
42:55
39:42

2. NOR

Marianne Andersen
Marianne Riddervold
Anne M. Hausken

129:28

41:31
45:24
42:33

3. SWE

Jenny Johansson
Karolina A. Höjsgaard
Emma Engstrand

130:35

41:42
43:59
44:53

19. HUN

Makrai Éva
Kelemen Bernadett
Simon Ágnes

173:58

52:35
62:30
48:31

Férfiak

Tsukude Kogen
6.5-6.6 km / 435-470 m / 17-19
27 Váltó

1. NOR

Holger H. Johansen
Øyystein Kristiansen
Jørgen Rostrup

136:48

45:21
48:17
43:09

2. FRA

Francois Gonon
Damien Renard
Thierry Gueorgiou

137:16

45:26
48:05
43:44

3. SUI

Matthias Merz
Marc Lauenstein
Daniel Hubmann

137:48

46:20
46:25
45:02

Teljes eredménylista (férfinői)