Címke szerinti archívum: Scultéty Márton


15. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2006. augusztus 14-20.
Kassa, Szlovákia

Sprint
Nők

2.80 km / 5 m, 16
61 induló

1. Dana Brozkova CZE 14.20,1
2. Seline Stalder SUI 14.25,5
3. Michela Guizzardi ITA 14.47,8
4. Zuzana Macúchova CZE 14.49,7
5. Nataliya Dimitrova BUL 14.59,8
6. Nadija Volynska UKR 15.01,8
24. Gyurkó Fanni HUN 16.01,9
25. Kelemen Bernadett HUN 16.04,1
35. Szerencsi Ildikó HUN 16.28,8
Férfiak

3.3 km / 5 m / 22
76 induló

1. Oystein Kvaal Osterbo NOR 14.07,1
2. Simonas Krepsta LTU 14.19,3
3. Fabian Hertner SUI 14.22,6
4. Murray Strain GBR 14.31,0
5. Kovács Ádám HUN 14.32,9
6. Tuomas Tervo FIN 14.35,9
29. Bogos Tamás HUN 15.28,1
61. Koprivanacz Imre HUN 16.56,5

Középtáv
Nők

4.60 km / 160 m, 15
77 induló

1. Line Hagman NOR 31.30
2. Larisa Stanchenko RUS 31.43
3. Maria Rantala FIN 32.08
4. Karianne Ruud NOR 32.11
5. Radka Brozkova CZE 32.12
6. Iliana Shandurkova BUL 32.23
22. Szerencsi Ildikó HUN 36.43
29. Domján Zsuzsanna HUN 37.25
29. Zsigmond Száva HUN 45.43
66. Fekete Zsuzsa HUN 55.57
Férfiak

6.1 km / 225 m / 21
98 induló

1. Simonas Krepsta LTU 32.37
2. Philippe Adamski FRA 34.26
3. Stig Alvestad NOR 34.50
4. Tuomas Tervo FIN 34.51
5. Rasmus Rossen Soes DEN 34.57
6. Lukas Bartak SVK 34.59
54. Koprivanacz Imre HUN 42.20
56. Scultéty Márton HUN 43.00
80. Bogos Tamás HUN 55.03
82. Harkányi Zoltán HUN 57.20

Hosszútáv
Nők

8.40 km / 290 m, 18
74 induló

1. Dana Brozkova CZE 53.22
2. Helen Bridle GBR 56.58
3. Larisa Stanchenko RUS 58.17
4. Zdenka Stara CZE 58.30
4. Seline Stalder SUI 58.30
6. Maria Rantala FIN 58.37
26. Kelemen Bernadett HUN 65.13
31. Gyurkó Fanni HUN 66.25
36. Fekete Zsuzsa HUN 67.51
45. Domján Zsuzsa HUN 71.11
Férfiak

13.70 km / 485 m, 26
96 induló

1. Michal Smola CZE 72.31
2. Matthias Merz SUI 74.36
3. Oystein Kvaal Osterbo NOR 75.45
4. Lukas Bartak SVK 75.47
5. Carl Waaler Kaas NOR 75.51
6. Antti Harju FIN 77.02
11. Kovács Ádám HUN 79.18
37. Szundi Attila HUN 86.04
53. Harkányi Zoltán HUN 93.05
76. Scultéty Márton HUN 112.44

Váltó
Nők
4.1-5.1 km / 140-170 m / 12-15
16 váltó
1. GBR Mhairi Mackenzie
Helen Palmer
Rachael Elder
Helen Bridle
37.57
40.57
34.39
29.06
142.39
2. SUI Ines Brodmann
Noemi Cerny
Sara Luescher
Seline Stalder
39.21
36.33
30.58
35.54
142.46
3. FIN Laura Hokka
Pinja Satri
Salla Sukki
Maria Rantala
43.25
38.32
31.19
29.47
143.03
5. HUN Kelemen Bernadett
Domján Zsuzsa
Fekete Zsuzsa
Szerencsi Ildikó
36.54
40.32
37.36
33.08
148.10
Férfiak
6.0-7.4 km / 190-220 m / 16-18
23 váltó
1. SUI Fabian Hertner
Christian Ott
Baptiste Rollier
Matthias Merz
39.14
41.27
32.55
30.56
144.32
2. SVK Ondrej Pijak
Tomas Drencak
Martin Pijak
Lukas Bartak
40.12
40.27
33.42
31.34
145.55
3. NOR Martin Grotle Souk
Stig Alvestad
Carl Waaler Kaas
Oystein Kvaal Oste
41.36
38.32
34.14
31.34
145.56
13. HUN Szundi Attila
Koprivanacz Imre
Harkányi Zoltán
Kovács Ádám
41.33
55.16
37.15
35.07
169.11


14. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2004. június 21-27.
Plzen, Csehország

Sprint
Nők

2.90 km / 25 m, 23
60 induló

1. STERBOVÁ Marta CZE 15.58
2. MACÚCHOVÁ Zuzana CZE 16.06
3. BROZKOVÁ Dana CZE 16.09
3. MAKRAI Éva HUN 16.09
5. DODIN Celine FRA 16.14
6. DRESEN Elisa GER 16.39
29. KELEMEN Bernadett HUN 19.43
31. ZSEBEHÁZY Eszter HUN 19.52
Férfiak

3.25 km / 30 m / 24
79 induló

1. OSTERBO Oystein NOR 14.42
2. HANSEN Christian DEN 14.59
3. USHKVAROK Pavlo UKR 15.02
3. SVIHOVSKÝ Jaromír CZE 15.02
5. SVIR Mikhail RUS 15.11
6. LOUHISOLA Toni FIN 15.12
14. JÓZSA Gábor HUN 15.41
45. KOPRIVANACZ Imre HUN 17.56
48. SCULTÉTY Márton HUN 18.15

Normáltáv
Nők

8.90 km / 300 m, 19
68 induló

1. BROZKOVÁ Dana CZE 62.19
2. STERBOVÁ Marta CZE 62.45
3. BERGLUND Camilla SWE 66.23
4. WOOTTON Hannah GBR 66.26
5. FRITSCHY Martina SUI 67.04
6. STEHNOVÁ Zuzana CZE 67.20
22. MAKRAI Éva HUN 74.10
38. SZERENCSI Ildikó HUN 83.43
KELEMEN Bernadett HUN DISQ
Férfiak

14.40 km / 430 m, 27
90 induló

1. SMOLA Michal CZE 82.58
2. LOSMAN Petr CZE 84.32
3. HORST Ingo GER 85.33
4. DÁVIDÍK Marian SVK 85.56
5. TERVO Tuomas FIN 87.10
6. HAUGEN Ivar NOR 88.34
31. SZUNDI Attila HUN 96.35
51. BALABÁS Péter Gergö HUN 108.23
61. HARKÁNYI Zoltán HUN 118.45
63. KOPRIVANACZ Imre HUN 121.24

Váltó
Nők

14 váltó

1. CZE STERBOVÁ Marta
MACÚCHOVÁ Zuzana
DOÈKALOVÁ Martina
BROZKOVÁ Dana
36.16
39.02
39.06
36.39
151.03
2. GBR MACKENZIE Mhairi
ELDER Rachael
PALMER Helen
WOOTTON Hannah
38.25
40.59
38.52
37.27
155.43
3. SUI WEGMÜLLER Lea
BAUMGARTNER Susann
MÜLLER Lea
FRITSCHY Martina
38.37
40.02
39.31
39.07
157.17
6. HUN MAKRAI Éva
ZSEBEHÁZY Eszter
ZSIGMOND Száva
KELEMEN Bernadett
38.23
41.45
45.04
41.00
166.12
Férfiak

22 váltó

1. CZE SVIHOVSKÝ Jaromír
DLABAJA Tomáš
SMOLA Michal
LOSMAN Petr
38.50
37.33
38.06
39.17
153.46
2. FRA PEYVEL Benoit
MAGNE Thibaut
GIRSCH Nicolas
GONON Francois
39.08
39.25
38.20
37.38
154.31
3. SVK PIJÁK Martin
PIJÁK Ondrej
BARTÁK Lukáš
DÁVIDÍK Marian
38.56
39.35
36.44
39.46
155.01
15. HUN SZUNDI Attila
SCULTÉTY Márton
HARKÁNYI Zoltán
JÓZSA Gábor
39.01
50.33
43.09
39.27
172.10


13. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2002. augusztus 20-24.
Várna, Bulgária

Sprint
Nők

Kamchia
3750 m
50 induló

1. Anu Kopra FIN 31.16
2. Karin Schmalfeld GER 31.19
3. Vendula Klechova RUS 33.14
4. Luise Karger GER 33.35
5. Dana Brozkova CZE 33.47
6. Livia Seemann SUI 33.57
8. Lubinszki Mária HUN 34.26
10. Makrai Éva HUN 35.14
18. Farkas Zsuzsa HUN 36.35
30. Zsebeházy Eszter HUN 41.43
Férfiak

Kamchia
5000 m
50 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 27.28
2. Kim Fagerudd FIN 28.40
3. Marc Lauenstein SUI 29.27
4. Nikolai Dimitrov CZE 29.32
5. Donatus Schnyder SUI 30.30
6. Oliver Johnson GBR 30.32
27. Forrai Gábor HUN 34.37

Normáltáv
Nők
9250 m / 180 m / 18
induló
1. Martina Rakayova CZE 64.34
2. Bodil Holmstrom FIN 69.08
3. Marte Balchen NOR 69.13
4. Laura Scaravonati ITA 70.21
5. Zuzana Macuchova CZE 71.05
6. Nataliya Potopalska UKR 71.27
7. Farkas Zsuzsa HUN 71.50
20. Makrai Éva HUN 75.45
38. Lubinszki Mária HUN 82.26
51. Gyalog Zsuzsa HUN 86.47
53. Zsebeházy Eszter HUN 87.41
Férfiak
14000 m / 280 m / 25
induló
1. Emil Wingstedt SWE 86.59
2. Ilkka Leppavuori FIN 87.37
3. Oliver Johnson GBR 88.23
4. Ingo Horst GER 88.58
5. Christian Ott SUI 89.22
6. Pavel Naumov RUS 91.37
42. Novai György HUN 105.50
49. Forrai Gábor HUN 107.30
54. Sprok Bence HUN 109.39
57. Less Áron HUN 112.33
59. Scultéty Márton HUN 113.17

Váltó
Nők
6750-6850 m / 85 m /20
1. GBR
2. SWE
3. FIN
10. HUN Lubinszki Mária
Zsebeházy Eszter
Farkas Zsuzsa
Makrai Éva
Férfiak
8350-8500 m / 90 m / 23
1. FRA
2. POL
3. GER
14. HUN Less Áron
Novai György
Forrai Gábor
Sprok Bence


13. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2002. július 7-14.
Alicante, Spanyolország

Sprint
Nők

Guardamar Sur
60 induló
3800 m / 55 m / 13

1. Minna Kauppi FIN 22.42
2. Indre Valaite LTU 23.25
3. Martina Fritschy SUI 23.47
4. Pinja Satri FIN 24.12
5. Michaela Przyczkova CZE 24.21
6. Natalia Korzhova RUS 24.47
20. Zsigmond Száva HUN 27.03
32. Kelemen Bernadett HUN 28.48
35. Fekete Zsuzsa HUN 29.34
42. Fekete Anikó HUN 30.58
Férfiak

Guardamar Sur
60 induló
4650 m / 80 m / 14

1. Erik Andersson SWE 22.54
2. Tuomas Tervo FIN 23.09
3. Jörgen Wickholm FIN 23.20
4. Juha-Matti Huhtanen FIN 23.26
5. Matthias Merz SUI 23.35
6. Anders Holmberg SWE 23.52
48. Scultéty Márton HUN 29.25

Normáltáv

Nők

Biar – Cova Negra
7000 m / 160 m / 13
132 induló

1. Tiina Kivimäki FIN 50.08
2. Michaela Przyczkova CZE 50.14
3. Minna Kauppi FIN 51.10
4. Lene Moe NOR 52.12
5. Pinja Satri FIN 52.33
6. Indre Valaite LTU 53.31
33. Csiszár Adrienn HUN 58.34
59. Fekete Anikó HUN 63.49
64. Zsigmond Száva HUN 64.19
77. Kelemen Bernadett HUN 67.44
83. Fekete Zsuzsa HUN 70.07
105. Domján Zsuzsa HUN 78.56
Férfiak

Biar – Cova Negra
10000 m / 300 m / 18
157 induló

1. Daniel Hubmann SUI 59.35
2. Wojciech Kowalski POL 59.57
3. Alexei Bortnik RUS 60.00
4. Erik Andersson SWE 60.09
5. Anders Holmberg SWE 60.23
6. Leonid Novikov RUS 61.24
30. Sprok Bence HUN 65.07
46. Pelyhe Dániel HUN 68.34
84. Scultéty Márton HUN 73.35
93. Sinkó János HUN 76.02
94. Zsebeházy István HUN 76.11
107. Gyulai Tamás HUN 79.52

Váltó
Nők

Tibi
6500 m / 130 m / 20
25 váltó

1. SUI Franziska Wolleb
Martina Fritschy
Lea Müller
35.17
34.32
32.25
102.14
2. FIN Tiina Kivimäki
Pinja Satri
Minna Kauppi
35.13
33.27
34.04
102.44
3. SWE Helena Jansson
Lina Persson
Anna Lampinen
35.08
37.08
33.53
106.09
11. HUN Csiszár Adrienn
Zsigmond Száva
Fekete Zsuzsa
35.55
38.15
37.38
111.48
Férfiak

Tibi
4800 m / 85 m / 15
53 váltó

1. SUI Matthias Merz
Daniel Hubmann
Lukas Ebneter
37.33
41.35
35.55
115.03
2. FIN Tuomas Tervo
Juha-Matti Huhtanen
Jörgen Wickholm
36.33
39.15
41.02
117.45
3. SWE Anders Holmberg
Johan Höij
Erik Andersson
37.37
42.41
37.27
117.45
32. HUN Sprok Bence
Scultéty Márton
Zsebeházy István
45.13
58.55
44.16
148.24


12. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2001. július 10-15.
Miskolc, Magyarország

Sprint
Nők

60 induló
3.903 km / 125 m / 11

1. Minna Kauppi FIN 24.33
2. Ieva Sargautyte LTU 25.37
3. Kajsa Nilsson SWE 25.54
4. Lena Eliasson SWE 27.12
5. Signe Soes DEN 28.04
6. Martina Fritschy SUI 28.19
20. Csiszár Adrienn HUN 30.43
32. Farkas Zsuzsa HUN 32.16
33. Fekete Zsuzsa HUN 32.28
35. Kelemen Bernadett HUN 32.37
57. Zsigmond Száva HUN 39.17
Férfiak

60 induló
4.808 km / 135 m / 13

1. Marius Bjugan NOR 27.08
2. Jan Troeng SWE 27.18
3. Michal Smola CZE 27.20
4. Sprok Bence HUN 27.34
5. Daniel Hubmann SUI 27.38
6. Lukas Ebneter SUI 27.39
38. Dedinszky Imre HUN 31.57
60. Pelyhe Dániel HUN 41.34

Normáltáv

Nők

7.470 km / 305 m / 16
132 induló

1. Dana Brozkova CZE 57.35
2. Pinja Satri FIN 58.05
3. Daria Smolik RUS 58.28
4. Michaela Przyczkova CZE 58.38
5. Martina Fritschy SUI 59.09
6. Vendula Klechová CZE 59.28
21. Farkas Zsuzsa HUN 62.49
26. Csiszár Adrienn HUN 64.04
42. Fekete Zsuzsa HUN 67.13
56. Kelemen Bernadett HUN 69.07
72. Domján Zsuzsa HUN 72.13
79. Zsigmond Száva HUN 74.26
Férfiak

10.640 km / 420 m / 25
158 induló

1. Andrei Khramov RUS 65.19
2. Marten Boström FIN 66.06
3. Michal Smola CZE 66.10
4. Dominik Koch SUI 68.08
5. Vasile Ciprian Popa ROM 68.12
6. Sprok Bence HUN 69.08
52. Pelyhe Dániel HUN 77.39
75. Scultéty Márton HUN 81.45
83. Dedinszky Imre HUN 82.50
92. Pelyhe Dénes HUN 84.30
112. Gyulai Tamás HUN 88.08

Váltó
Nők

25 váltó

1. SWE Anna Lampinen
Kajsa Guterstam
Maria Berqkvist
40.17
36.25
37.00
113.42
2. CZE Dana Brozkova
Iva Rufferova
Martina Dockalova
40.50
38.41
36.17
115.48
3. FIN Pinja Satri
Bodil Holmström
Minna Kauppi
38.17
38.37
39.51
116.45
7. HUN Csiszár Adrienn
Kelemen Bernadett
Farkas Zsuzsa
40.27
42.04
40.58
123.29
Férfiak

29 váltó

1. CZE Jan Mrazek
Jaromir Vlach
Michal Smola
49.22
44.05
42.43
136.10
2. POL Maciej Grabowski
Wojciech Kowalski
Wojciech Dwojak
47.33
47.18
42.43
137.34
3. SWE David Andresson
Erik Andersson
Jan Troeng
47.45
45.45
47.36
141.06
9. HUN Dedinszky Imre
Scultéty Márton
Sprok Bence
49.20
46.05
49.26
144.51

Eredmények:


Ifjúsági Európa Bajnokság 2000. (nem hivatalos)

2000.
Svetlogorsk, Russia

Egyéni – Sprint
Nők
W16E 2.0 km, 10

1 GUSEVA MARIA RUS 9:28
2 OVSIANNIKOVA GALINA RUS 9:59
3 SAUE EVELI EST 10:01
4 CSISZÁR ADRIENN HUN 10:07
11 SZERENCSI ILDIKÓ HUN 10:53
12 KELEMEN BERNADETT HUN 10:59
13 ZSIGMOND SZÁVA HUN 10:59

W18E 2.4 km, 14

1 NOVAKOVA KATERINA CZH 12:52
2 BELOVA ALEXANDRA RUS 12:59
3 FERSHALOVA YANA RUS 13:06
10 FEKETE ZSUZSA HUN 14:01
13 DOMJÁN ZSUZSA HUN 14:15
16 CSÁNYI ANDRIENN HUN 14:32
24 FEKETE ANIKÓ HUN 16:20

Férfiak
M16E 2.6 km, 14

1 KRCAL JAROSLAV CZH 11:26
2 KLIUEV MAXIM RUS 11:47
3 KRISTAPS JAUDZEMS LAT 11:49
8 PELYHE DANIEL HUN 12:35
18 ZSEBEHÁZI ISTVÁN HUN 13:22
22 SZŰCS LEVENTE HUN 13:51
23 GYULAI PÉTER HUN 13:54

M18E 2.9 km, 14

1 KHARTCHENKO ANDRIY UKR 11:40
2 KOVALENKO JURY RUS 11:46
3 TOLSTOPIATOV VADIM RUS 11:53
20 VALLER FERENC HUN 13:19
24 BODÓ TIBOR HUN 14:09
29 SCULTÉTY MÁRTON HUN 18:12

Egyéni – Normáltáv
Nők
W16E 6.1 km / 19

1 BELOVA OLGA RUS 55:08
2 OVSIANNIKOVA GALINA RUS 57:15
3 CSISZÁR ADRIENN HUN 58:02
6 ZSIGMOND SZÁVA HUN 59:25
29 SZERENCSI ILDIKÓ HUN 1:15:56

W18E 7.4 km / 24

1 SKRASTINA AIJA LAT 1:06:19
2 DOCKALOVA MARTINA CZH 1:09:25
3 YURCHENKOVA NATALIA RUS 1:10:00
12 FEKETE ZSUZSA HUN 1:15:17
25 DOMJAN ZSUZSA HUN 1:21:58
26 CSANYI ANDRIENN HUN 1:22:09

Férfiak
M16E 7.6 km / 23

1 KREPSTA SIMONAS LIT 54:14
2 MERZ MATTHIAS SUI 54:37
3 KRISTAPS JAUDZEMS LAT 55:32
10 SZŰCS LEVENTE HUN 1:01:31
17 ZSEBEHÁZI ISTVÁN HUN 1:07:17
24 PELYHE DÁNIEL HUN 1:11:26

M18E 9.9 km / 30

1 MARTINS SIRMAIS LAT 1:03:12
2 RIAPOLOV ROMAN RUS 1:04:02
3 MINAKOV ALEXANDER RUS 1:05:48
14 SPROK BENCE HUN 1:14:39
34 VALLER FERENC HUN 1:28:46
35 SCULTÉTY MÁRTON HUN 1:29:29

A váltó verseny eredményeit törölték.