Címke szerinti archívum: Péntek Mátyás


11. Ifjúsági Európa Bajnokság

2012. június 29-július 1.
Franciaország, Bugeat
http://www.eyoc2012.fr/

Sprint
Men 16
1. Adrien DELENNE France 11:36
2. Arnaud PERRIN France 11:43
3. Krzysztof RZENCA Poland 11:48
14. Balazs MIAVECZ Hungary 12:31
23. Daniel PEREGI Hungary 13:03
57. Mate DALOS Hungary 14:47
74. Matyas MESZAROS Hungary 16:09
Men 18
1. Tristan BLOEMEN Belgium 12:36
2. Dmitry POLYAKOV Russia 12:41
3. Krzysztof WOLOWCZYK Poland 12:43
32. Bertalan KOVACS Hungary 13:39
39. Levente TUGYI Hungary 13:47
53. Daniel FEHERVARI Hungary 14:28
65. Matyas PENTEK Hungary 14:52
Women 16
1. Angelika MACIEJEWSKA Poland 11:36
2. Paula GROSS Switzerland 11:38
3. Olena POSTELNIAK Ukraine 11:51
33. Csenge VINICZAI Hungary 13:31
43. Eszter LISZKA Hungary 14:05
56. Virag WEILER Hungary 14:28
- Luca SZUROMI Hungary mp
Women 18
1. Ekaterina SAVKINA Russia 11:47
2. Daria KRASILNIKOVA Russia 11:52
3. Liga VALDMANE Latvia 12:09
46. Kinga VARSANYI Hungary 13:56
57. Reka FAGGYAS Hungary 14:37
67. Vanda KINDE Hungary 15:08
Orsolya DENES Hungary mp
Hosszútáv
Men 16
1. Mikkel AAEN Denmark 45:04
2. Arnaud PERRIN France 48:40
3. Thomas KNUDSEN Denmark 48:52
28. Daniel PEREGI Hungary 57:55
30. Matyas MESZAROS Hungary 58:54
32. Balazs MIAVECZ Hungary 59:50
37. Mate DALOS Hungary 62:31
Men 18
1. Marek MINÁR Czech Republic 53:53
2. Eeli VIHOLAINEN Finland 55:12
3. Krzysztof WOLOWCZYK Poland 55:58
6. Bertalan KOVACS Hungary 57:05
46. Daniel FEHERVARI Hungary 65:43
47. Matyas PENTEK Hungary 65:53
62. Levente TUGYI Hungary 70:34
Women 16
1. Angelika MACIEJEWSKA Poland 37:23
2. Anna STICKOVÁ Czech Republic 39:48
3. Hanna MÜLLER  Germany 40:09
5. Luca SZUROMI Hungary 41:48
20. Csenge VINICZZAI Hungary 47:39
36. Virag WEILER Hungary 51:19
59. Eszter LISZKA Hungary 61:43
Women 18
1. Viktoriia SUKHAREVSKA Ukraine 45:59
2. Gunvor Hov HØYDAL Norway 46:33
3. Ellen REINHARD Switzerland 47:57
48. Reka FAGGYAS Hungary 65:20
53. Vanda KINDE Hungary 66:55
56. Kinga VARSANYI Hungary 68:00
67. Orsolya DENES Hungary 72:03
Váltó
M16
1. Poland
Radoslaw PIOTROWSKI
Lukasz WISNIEWSKI
Krzysztof RZENCA
1:50:31
37:03
37:28
36:00
2. Denmark
Thomas KNUDSEN
Martin ILLUM
Mikkel AAEN
1:50:50
37:16
39:16
34:18
3. Czech Republic
Stepán MUDRÁK
Matous FÜRST
Vojtech KETTNER
1:54:21
39:07
39:51
35:23
8. Hungary
Daniel PEREGI
Matyas MESZAROS
Balazs MIAVECZ
2:01:41
42:56
35:43
43:02
 M18
1. Sweden
Assar HELLSTRÖM
Ludvig ÅHLUND
Ludwig LJUNGQVIST
1:49:29
37:58
35:30
36:01
2. Finland
Kristian KANNUS
Eeli VIHOLAINEN
Topi RAITANEN
1:52:56
39:06
39:03
34:47
3. Czech Republic
Jonás HUBÁCEK
Jan GRUNDMANN
Marek MINÁR
1:53:02
38:24
35:46
38:52
6. Hungary
Daniel FEHERVARI
Bertalan KOVACS
Levente TUGYI
2:03:25
38:13
39:58
45:14
W16
1. Czech Republic
Petra HANCOVÁ
Zuzana KOZINOVA
Anna STICKOVÁ
1:32:28
30:31
32:53
29:04
2. Switzerland
Barbara KÖHLE
Sonja BORNER
Paula GROSS
1:33:04
30:45
32:28
29:51
3. France
Solène DROIN
Chloé HABERKORN
Mathlide BODY
1:34:46
30:48
31:25
32:33
5. Hungary
Virag WEILER
Luca SZUROMI
Csenge VINICZZAI
1:39:55
30:55
35:36
33:24
W18
1. Russia
Ekaterina SAVKINA
Daria KOROBEYNIK
Daria KRASILNIKOVA
1:49:41
37:38
35:58
36:05
2. Norway
Andrine BENJAMINSEN
Kaja Winsnes NORDHAGEN
Gunvor Hov HØYDAL
1:49:47
38:04
37:09
34:34
3. Sweden
Tove LAGERBERG
Josefine KLINTBERG
Moa LEIJON-LIND
1:50:04
37:27
35:49
36:48
- Hungary
Vanda KINDE
Reka FAGGYAS
Kinga VARSANYI
mp
42:23
51:20
mp

Az összes eredmény letöltése: eyoc2012 - (tömörített zip file)


9. Ifjúsági Európa Bajnokság

július 1-4.
Soria, Spanyolország

http://www.eyoc2010.com/

Sprint
Men16
1. Parfianowicz, Piotr POLAND 12:26
2. Nřrskov, Thor DENMARK 13:05
3. Denzler, Severin SWITZERLAND 13:22
18. Kazal, Márton HUNGARY 14:14
42. Péntek, Mátyás HUNGARY 15:08
45. Csöngei, Dávid Máté HUNGARY 15:19
52. Kovács, Bertalan HUNGARY 15:30
Men18
1. Schuster, Marek CZECH REPUBLIC 13:54
2. Schneider, Florian SWITZERLAND 14:07
3. Hubácek, Michal CZECH REPUBLIC 14:15
4. Baumholczer, Máté HUNGARY 14:20
23. Horváth, Marcell HUNGARY 15:21
28. Péley, Domokos HUNGARY 15:25
83. Nagy, Attila HUNGARY 17:45
Women16
1. Müller, Sandrine SWITZERLAND 13:01
2. Polishchuk, Mariya UKRAINE 13:25
3. Holer, Lisa SWITZERLAND 13:34
3. Garcia Castro, Marina SPAIN 13:34
8. Kinde, Vanda HUNGARY 14:21
19. Varsányi, Kinga HUNGARY 15:25
39. Weiler, Virág HUNGARY 16:09
60. Faggyas, Réka HUNGARY 17:22
Women18
1. Aebi, Marion SWITZERLAND 12:33
2. Maurset, Silje U NORWAY 13:26
3. Haikonen, Henna-Riikka FINLAND 13:28
19. Kovács, Filoména HUNGARY 14:28
56. Zempléni, Réka HUNGARY 15:56
60. Szokol, Mónika HUNGARY 16:07
69. Tóth, Krisztina HUNGARY 16:58
Hosszútáv
Men16
1. Piotr Parfianowicz POLAND 53:59
2. Márton Kazal HUNGARY 54:16
3. Marek Minár CZECH REPUBLIC 55:36
3. Alexander Makeychik RUSSIA 55:36
61. Bertalan Kovács HUNGARY 1:18:37
72. Dávid Máté Csöngei HUNGARY 1:26:15
Mátyás Péntek HUNGARY dns
Men18
1. Jon A Osmoen NORWAY 57:17
2. Max Peter Beijmer SWEDEN 58:18
3. Hĺkon Westergĺrd NORWAY 58:44
10. Marcell Horváth HUNGARY 1:00:17
11. Máté Baumholczer HUNGARY 1:00:26
32. Domokos Péley HUNGARY 1:07:40
42. Attila Nagy HUNGARY 1:09:54
Women16
1. Katerina Chromá CZECH REPUBLIC 45:30
2. Lisa Holer SWITZERLAND 45:52
3. Lucy Butt GREAT BRITAIN 48:56
37. Virág Weiler HUNGARY 1:01:56
49. Vanda Kinde HUNGARY 1:07:10
57. Réka Faggyas HUNGARY 1:10:55
60. Kinga Varsányi HUNGARY 1:12:04
Women18
1. Franziska Dörig SWITZERLAND 51:24
2. Andra Cecilia Anghel ROMANIA 53:00
3. Silje U Maurset NORWAY 53:59
12. Filoména Kovács HUNGARY 56:25
55. Réka Zempléni HUNGARY 1:10:00
56. Mónika Szokol HUNGARY 1:12:07
66. Krisztina Tóth HUNGARY 1:27:57

Váltó

M16 (26)
1. DENMARK DENMARK 1:43:46
JOAKIM SEHESTED DIE 36:55
JONAS FALCK WEBER 35:14
THOR NORSKOV 31:37
2.. LATVIA LATVIA 1:45:21
GATIS BEREZNOJS 40:04
VALTERS LUBNSKIS 35:19
RUDOLFS ZERNIS 29:58
3. RUSSIA RUSSIA 1:45:52
ALEXANDER LIKHNEVSKIY 37:37
IVAN KUCHMENKO 33:35
ALEXANDER MAKEYCHIK 34:40
8. HUNGARY HUNGARY 1:52:46
MATYAS PENTEK 36:42
BERTALAN KOVACS 38:47
MARTON KAZAL 37:17
M18 (33)
1. NORWAY NORWAY 1:57:23
SIMEN AAMODT 41:02
JON A OSMOEN 40:16
HAKON WESTERGARD 36:05
2. SWEDEN SWEDEN 1:58:06
BERZELL LOVE 41:52
WANGDAHL JENS 39:22
BEIJMER MAX PETER 36:52
3. AUSTRIA AUSTRIA 1:59:27
SCHIEL PHILIPP 41:01
HABENICHT TOBIAS 37:50
SCHARNAGL LUKAS 40:36
5. HUNGARY HUNGARY 2:03:24
DOMOKOS PELEY 42:29
MARCELL HORVATH 42:43
MATE BANMHOLCRER 38:12
W16 (22)
1. SWITZERLAN SWITZERLAND 1:29:40
RAHEL BERTSCHI 31:38
LISA HOLER 30:30
SANDRINE MULLER 27:32
2. CZECH REP. CZECH REP. 1:37:38
LENKA SVOBODOVA 31:06
KAROLINA BORANKOVA 35:44
KATERINA CHROMA 30:48
3. DENMARK DENMARK 1:39:53
MIRI THRANE ODUM 31:12
CECILIE FRIBERG KLYSNER 35:38
CAMILLA BEVENSEE 33:03
7. HUNGARY HUNGARY 1:47:06
VIRAG WEILER 32:01
KINGA VARSANYI 39:42
VANDA KINDE 35:23
W18 (26)
1. CZECH REP. CZECH REP. 1:54:01
MARKETA POLOPRUTSKA 38:38
TEREZA SVOBODNA 37:57
PETRA PAVLOVCOVA 37:26
2. FINLAND FINLAND 1:57:27
HENNA-RIIKKA HAIKONEN 36:58
ESSI HIETAOJA 40:36
SONJA LIUKKONEN 39:53
3. POLAND POLAND 1:57:28
NATALIA EWIAKC 38:52
HANNA KLIMKOWSKA 37:58
ANNA MARAWSKA 40:38
9. HUNGARY HUNGARY 2:03:20
FILOMENA KOVACS 46:09
MONIKA SZOKOL 39:34
REKA ZEMPLENI 37:37

Az összes eredmény letöltése: eyoc2010 – (tömörített zip file)

3-as bulletin, térképek

Hosszútáv

Térkép: La Cruz de Piedra, Ma: 1:10.000, 5m-es alapszintköz.
Terep: 70%-ban jól futható, tiszta fenyőerdő, kisebb részben zöld. Helyenként sziklacsoportok és kövek. Tengerszint feletti magasság 1100 m.
Minta:A terep északi részével érintkező (átfedésben lévő?) részletek: térkép 1, térkép 2,

long1

larga01

long2

larga02

Váltó

Térkép: Valonsandero-Oeste, Ma: 1:10.000, 5m-es alapszintköz.
Terep: Nyílt, ligetes terület, részletgazdag, párhuzamosan futó sziklaformációkkal. A terület nagy része kiváló futhatóságú.
Minta: egy kis mértékben hasonló (nyílt) terep.

long1

larga01

long2

larga02

Sprint

Térkép: Soria, Ma: 1:5.000, 2,5m-es alapszintköz.
Terep: Soria belterülete és környéke, változatos futhatóságú park/ligetes és város, közepesen szintes, sok tereptárgy.

long1

larga01

long2

larga02