Címke szerinti archívum: Pelyhe Dániel


17. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2012. július 20-23.
Borlänge, Svédország
http://www.wuoc2010.se 

Sprint, Borlänge
Női
1. Amelie Chataing FRA 13.30,1
2. Caroline Cejka SUI 13.37,2
3. Michaela Guizzardi ITA 13.55,6
4. Sabine Hauswirth SUI 13.57,3
5. Sofia Haajanen FIN 14.03,2
6. Angela Simpson NZL 14.06,2
21. Gyurkó Fanni HUN 14:50,5
41. Péley Dorottya HUN 15.49,2
43. Szerencsi Ildikó HUN 15.58,3
Férfi
1. Jerker Lysell SWE 13.58,9
2. Scott Fraser GBR 14.07,4
3. Severin Howald SUI 14.25,7
4. Jan Prochazka CZE 14.29,9
5. Kyril Nikolov BUL 14.36,6
6. Stepan Kodeda CZE 14.43,4
11. Lenkei Zsolt HUN 15.06,2
56. Szabó András HUN 17.08,2
Kovács Ádám HUN disq

Középtáv, Gustafs
Női
1. Radka Brozkova CZE 30.05
2. Sofia Haajanen FIN 31.38
3. Ines Brodmann SUI 31.45
4. Sara Lüscher SUI 32.25
5. Saila Kinni FIN 32.30
6. Rasa Ptasekaite LTA 33.23
45. Gyurkó Fanni HUN 41.36
71. Péley Dorottya HUN 47.41
75. Zsigmond Száva HUN 50.25
79. Hrenkó Ivett HUN 43.39
Férfi
1. Mattias Merz SUI 30.48
2. Patrik Karlsson SWE 31.24
3. Graham Gristwood GBR 31.44
4. Johan Runesson SWE 31.54
5. Olli-Pekka Koistinen FIN 32.13
6. Erik Rost SWE 32.35
24. Lenkei Zsolt HUN 35.05
58. Kerényi Máté HUN 40.19
77. Pelyhe Dániel HUN 43.39
84. Szabó András HUN 45.19

Hosszútáv, Gyllfäbodarna
Női
1. Sara Lüscher SWE 1:00.09
2. Saila Kinni FIN 1:00.47
3. Silje Ekroll Jahren NOR 1:02.11
4. Rasa Ptasekaite LTA 1:03.05
5. Marttiina Joensuu FIN 1:03.27
6. Heini Wennman FIN 1:03.39
15. Gyurkó Fanni HUN 1:08.58
47. Szerencsi Ildikó HUN 1:20.33
76. Zsigmond Száva HUN 1:39.30
78. Zsigmond Tímea HUN 1:45.53
Férfi
1. Mattias Merz SUI 1:11.16
2. Erik Rost SWE 1:15.52
3. Johan Runesson SWE 1:16.30
4. Oskari Liukkonen FIN 1:16.38
5. Johan Aronsson SWE 1:17.43
6. Stepan Kodeda CZE 1:17.54
12. Kovács Ádám HUN 1:20.13
58. Kerényi Máté HUN 1:32.49
65. Pelyhe Dániel HUN 1:35.00
90. Szajkó Csaba HUN 2:01.56

Váltó, Gustafs
Női
1. Switzerland

1 Caroline Cejka
Ines Brodmann
Sara Lüscher

01:49.04

35.42
36.29
36.53

2. Finland

Marttiina Joensuu
Saila Kinni
Sofia Haajanen

01:51.55

36.28
38.39
36.48

3. Czech Republic

Sarka Svobodna
Radka Brozkova
Iveta Duchova

1:52.05

35.39
36.55
39.31

12. Hungary

Gyurkó Fanni
Péley Dorottya
Szerencsi Ildikó

02:03.50

35.52
44.20
43.38

Férfi
1. Sweden

Patrik Karlsson
Erik Rost
Johan Aronsson

2:02.01

41.02
40.41
40.18

2. Czech Republic 02:02.47

Tomas Dlabaja 00:41.05
Jan Sedivy 00:40.34
Jan Prochazka 00:41.08

2:02.47

41.05
40.34
41.08

3. France

Frederic Tranchard
Lucas Basset
Vincent Coupat

2:04.39

39.31
42.24
42.44

7. Hungary

Kerényi Máté
Lenkei Zsolt
Kovács Ádám

2:09.22

44.20
43.23
41.39


Az összes eredmény letöltése: wuoc2010 (tömörített zip file)

3-as bulletin, térképek

Borlänge Center, sprint:

3D térkép Borlänge központjáról, (az oldalon kattints a 3D linkre)

Gustafs, középtáv és váltó:

Gyllbergen, hosszútáv:


15. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2004. július 4-11.
Gdansk, Lengyelország

Középtáv
Nők

60 induló
4,13 km / 12

1. Jansson Helen SWE 28:59
2. Brozkova Radka CZE 30:08
3. Fincke Anni-Maija FIN 30:30
4. O’ Neil Alison GBR 30:42
5. Flatekval Jorid NOR 31:24
6. Cerny Noemi SUI 31:51
57. Kelemen Bernadett HUN 43:00
58. Szerencsi Ildikó HUN 43:47
Férfiak

60 induló
4,61 km / 14

1. Bjerkreim Nilsen Audun NOR 27:09
2. Merz Matthias SUI 27:34
3. Krepsta Simonas LTU 27:42
4. Johansson Martin SWE 28:04
5. Anjala Topi FIN 28:56
6. Lindahl Johan SWE 29:04
6. Gösswein Csaba HUN 29:04
36. Zsebeházy István HUN 31:32
43. Pelyhe Dániel HUN 32:33

Normáltáv

Nők

8,1 km / 17
130 induló

1. Tarvonen Silja FIN 59:51
2. Stalder Veline SUI 61:48
3. O’ Neil Alison GBR 62:22
4. Panchartkova Jana CZE 63:13
5. Flatekval Jorid NOR 63:52
6. Jansson Helen SWE 64:48
37. Kelemen Bernadett HUN 74:18
73. Zsigmond Száva HUN 79:04
93. Szivák Ildikó HUN 84:00
107. Szerencsi Ildikó HUN 88:44
Férfiak

11,5 km / 21
150 induló

1. Merz Matthias SUI 72:19
2. Johansson Martin SWE 72:20
3. Krepsta Simonas LTU 72:29
4. Prochazka Jan CZE 72:41
5. Millinger Mattias SWE 73:45
6. Sorensen Oystein NOR 74:07
12. Gösswein Csaba HUN 76:27
36. Zsebeházy István HUN 80:38
83. Pelyhe Dániel HUN 88:12
84. Bogos Tamás HUN 88:24

Váltó
Nők

4900 m / 13
23 váltó

1. SWE Skantze Elina
Persson Anna
Jansson Helen
39:36
36:48
35:19
111:43
2. FIN Fincke Anni-Maija
Wennman Heini
Tarvonen Silja
34:44
39:21
39:36
113:41
3. NOR Egseth Elise
Bjerkreim Nilsen Betty Ann
Flatekval Jorid
37:55
38:03
38:18
114:16
9. HUN Kelemen Bernadett
Zsigmond Száva
Szerencsi Ildikó
38:24
44:13
40:03
122:40
Férfiak

7400 m / 17
28 váltó

1. SWE Lindahl Johan
Millinger Mattias
Johansson Martin
45:30
42:53
40:02
128:25
2. CZE Palas Jan
Sedivy Jan
Prochazka Jan
43:37
44:19
43:11
131:07
3. SUI Ruedlinger Andreas
Hertner Fabian
Merz Matthias
45:46
44:25
42:29
132:40
13. HUN Zsebeházy István
Pelyhe Dániel
Gösswein Csaba
45:50
46:23
48:12
140:25

Nemzetek közti pontverseny
1 SWE 93
2 NOR 173
3 FIN 188
4 CZE 199
5 SUI 209
6 RUS 347
7 GBR 387
8 LTU 460
9 DEN 493
10 POL 564
12 BUL 676
11 HUN 695
14 FRA 697
15 UKR 706
13 SVK 720
17 LAT 763
16 AUS 791
18 GER 897
19 EST 922
20 AUT 1133
22 ESP 1302
21 USA 1344
26 ITA 1367
23 POR 1436
25 BEL 1444
27 NZL 1481
24 JAP 1533
28 ISR 1647
29 ROM 1649
30 CRO 1772
31 IRL 1776
32 SCG 1777
33 SLO 1812
34 HKG 1814
35 TUR 1819


14. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2003. július 7-12.
Pölva, Észtország

Rövidtáv
Nők

Küka
60 induló
3.7 km / 140 m / 12

1. Laura Hokka FIN 25.09
2. Signe Soes DEN 25.19
3. Eveli Saue EST 25.27
4. Sofia Karlsson SWE 25.44
5. Una Berizna LAT 25.55
6. Elin A. Skantze SWE 26.00
13. Fekete Zsuzsa HUN 28.07
49. Zsigmond Száva HUN 34.55
Férfiak

Küka
60 induló
3.6 km / 140 m / 11

1. Matthias Merz SUI 24.35
2. Tuomas Tervo FIN 24.46
3. Aleksei Bortnik RUS 25.06
4. Jevgeni Krasnojarov RUS 25.38
5. Daniel Hubmann SUI 25.53
6. Lukas Bartak SVK 26.12
60. Pelyhe Dániel HUN 44.10

Normáltáv

Nők

Uniküla
7.9 km / 280 m / 16
131 induló

1. Martina Dockalova CZE 55.36
2. Anni-Maija Fincke FIN 55.43
3. Helena Jansson SWE 56.49
4. Michaela Przyczkova CZE 56.58
5. Lina Hagman NOR 57.42
6. Anna Lampinen SWE 57.46
57. Domján Zsuzsa HUN 69.20
90. Fekete Zsuzsa HUN 81.37
111. Fekete Anikó HUN 96.09
Zsigmond Száva HUN DISQ.
Férfiak

Uniküla
11.9 km / 430 m / 19
165 induló

1. Dmitri Tsvetkov RUS 64.00
2. Matthias Merz SUI 64.55
3. Daniel Hubmann SUI 65.55
4. Anders Holmberg SWE 66.16
5. Aleksei Bortnik RUS 67.01
6. Emil Lauri SWE 67.06
69. Gösswein Csaba HUN 80.10
79. Pelyhe Dániel HUN 81.18
92. Zsebeházy István HUN 85.08
Józsa Gábor HUN DISQ.

Váltó
Nők

Rosma
5500 m / 135 m / 15
44 váltó

1. FIN Annamaria Väli-Klemelä
Heini Wennman
Silja Tarvonen
39.34
25.17
37.04
101.55
2. SWE Anna Lampinen
Sofia Karlsson
Helena Jansson
39.29
25.26
37.17
102.12
3. NOR Marte Grande Ostby
Betty Ann Bjerkreim
Line Hagman
39.35
25.08
37.32
102.15
23. HUN Domján Zsuzsa
Zsigmond Száva
Fekete Zsuzsa
43.32
31.09
44.03
118.44
Férfiak

Rosma
7900 m / 19 m / 15
57 váltó

1. RUS Dmitri Tsvetkov
Dmitri Jekaterinin
Aleksei Bortnik
42.44
32.35
41.18
116.37
2. NOR Kristian Dalby
Lars Skjeset
Audun Weltzen
36.33
39.15
41.02
118.01
3. SUI Hannes Friederich
Matthias Merz
Daniel Hubmann
37.37
31.22
42.08
118.30
29. HUN Gösswein Csaba
Pelyhe Dániel
Zsebeházy István
47.56
36.10
49.05
133.11


1. Ifjúsági Európa Bajnokság

2002. június 21-23.
Gdynia-Sopot, Lengyelország


Rövidtáv

W16E

1. LUESCHER Sara SWITZERLAND 14.54
2. TAS Katalin HUNGARY 15.02
3. BOUCHET Charlotte FRANCE 15.03

16. HRENKÓ Yvett HUNGARY 16.56

W18E

1. RICHERT Karolina POLAND 13.00
2. SAUE Eveli ESTONIA 14.44
3. ZAKHAROVA Natalia RUSSIA 14.54

11. CSISZÁR Adrienn HUNGARY 16.00
15. KELEMEN Bernadett HUNGARY 16.21

M16E

1. HAEGLER Sebastian SWITZERLAND 13.49
2. ZYEV Denys UKRAINE 14.14
3. KRAJCIK Michal SLOVAKIA 14.21

11. HORVÁTH Zoltán HUNGARY 15.19
13. KOVÁCS Ádám HUNGARY 15.23

M18E

1. HERTNER Fabian SWITZERLAND 12.21
2. PELYHE Dániel HUNGARY 12.54
3. JAUDZEMS Kristaps    LATVIA 13.13

10. ZSEBEHÁZI István HUNGARY 13.35

Középtáv
W16E

1. TEREKHOVA Ekaterina RUSSIA 32.44
2. LUESCHER Sara SWITZERLAND 33.05
3. KYNCLOVA Martina CZECH REPUBLIC 34.09

9. TAS Katalin HUNGARY 37.34
28. HRENKÓ Yvett HUNGARY 42.42
38. NAGY Virág HUNGARY 46.53
44. PÉLEY Dorottya HUNGARY 49.41

W18E

1. BROZKOVA Radka CZECH REPUBLIC 37.19
2. KOVAROVA Kristyna CZECH REPUBLIC 39.14
3. HRUSKOVA Lenka CZECH REPUBLIC 39.17

8. CSISZÁR Adrienn HUNGARY 40.53
15. ZSIGMOND Száva HUNGARY 43.28
35. KASZÁS Szilvia HUNGARY 50.54
36. KELEMEN Bernadett HUNGARY 52.32

Férfiak
M16E

1. POLASEK Jan CZECH REPUBLIC 32.59
2. LEONTYEV Alexander RUSSIA 33.16
3. PRIBYL Bronislav CZECH REPUBLIC 33.47

13. LENKEI Zsolt HUNGARY 37.05
14. KERÉNYI Mate HUNGARY 37.13
16. KOVÁCS Ádám HUNGARY 38.04
27. HORVÁTH Zoltán HUNGARY 39.57

M18E

1. KREPSTA Simonas LITHUANIA 36.42
2. SOCHA Marek POLAND 37.34
3. HERTNER Fabian SWITZERLAND 38.49

6. ZSEBEHÁZI István HUNGARY 39.24
13. GYULAI Péter HUNGARY 41.42
29. PELYHE Dániel HUNGARY 44.59
35. GÖSSWEIN Csaba HUNGARY 47.18

Váltó
W16E

1. 89.15 Switzerland
1. LUSCHER Sara 32.02 32.02 (7)
2. WURMLI Sara 29.05 61.07 (1)
3. STUCKI Fabienne 28.08 89.15 (1)

2. 91.53 Lithuania
1. RYBAKOVAITE Kristina 29.24 29.24 (3)
2. SIDARAVICIUTE Skaiste 32.00 61.24 (2)
3. PTASEKAITE Rasa 30.29 91.53 (2)

3. 97.03 Czech Republic
1. KRAFKOVA Lucie 34.06 34.06 (8)
2. KYNCLOVA Martina 30.37 64.43 (7)
3. DUCHOVA Iveta 32.20 97.03 (3)

14. 132.37 Hungary
1. HRENKÓ Yvett 34.38 34.38 (11)
2. TAS Kata 49.34 84.12 (12)
3. NAGY Virág 48.25 132.37 (14)

W18E

1. 109.59 Czech Republic
1. HRUSKOVA Lenka 37.09 37.09 (1)
2. KOVAROVA Kristyna 37.35 74.44 (1)
3. BROZKOVA Radka 35.15 109.59 (4)

2. 116.43 Russia
1. BELOVA Olga 37.21 37.21 (2)
2. KISSELEVA Ekaterina 38.11 75.32 (2)
3. ZAKHAROVA Nataliia 41.11 116.43 (5)

3. 120.24 Latvia
1. SINKE Madara 43.01 43.01 (9)
2. KOKINA Kristine 40.32 83.33 (5)
3. BERZINA Una 36.51 120.24 (6)

5. 120.30 Hungary
1. CSISZÁR Adrien 42.58 42.58 (8)
2. ZSIGMOND Száva 38.48 81.46 (4)
3. KELEMEN Bernadett 38.44 120.30 (8)


M16E

1. 97.54 Czech Republic
1. PRIBYL Bronislav 32.24 32.24 (2)
2. BENES Jan 33.31 65.55 (2)
3. POLASEK Jan 31.59 97.54 (1)

2. 100.18 Latvia
1. RENERS Roze 35.43 35.43 (10)
2. TARASOVS Anatolis 33.24 69.07 (4)
3. MATISANS Marcis 31.11 100.18 (2)

3. 100.28 Lithuania
1. STUPELIS Romualds 31.26 31.26 (1)
2. USKA Tomas 34.08 65.34 (1)
3. VOVERIS Eiminas 34.54 100.28 (3)

8. 104.16 Hungary
1. KOVÁCS Ádám 33.21 33.21 (3)
2. HORVÁTH Zoltán 34.41 68.02 (3)
3. ZSOLT Lenkei 36.14 104.16 (8)

M18E

1. 99.27 Germany
1. HOFMEISTER Patrick 32.36 32.36 (3)
2. WENDLER Torben 33.56 66.32 (1)
3. TEICH Christian 32.55 99.27 (1)

2. 100.00 Lithuania
1. POBERZINAS Rokas 36.19 36.19 (8)
2. POGORELOVAS Ruslanas 32.20 68.39 (4)
3. KREPSTA Simas 31.21 100.00 (2)

3. 102.49 Czech Republic
1. BOUCHAL Jiri 33.23 33.23 (4)
2. KOMANEC Vaclav 34.45 68.08 (2)
3. PROCHAZKA Jan 34.41 102.49 (5)

4. 102.59 Hungary
1. PELYHE Dániel 33.54 33.54 (5)
2. GYULAI Zoltán 34.17 68.11 (3)
3. ZSEBEHÁZI István 34.48 102.59 (6)


13. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2002. július 7-14.
Alicante, Spanyolország

Sprint
Nők

Guardamar Sur
60 induló
3800 m / 55 m / 13

1. Minna Kauppi FIN 22.42
2. Indre Valaite LTU 23.25
3. Martina Fritschy SUI 23.47
4. Pinja Satri FIN 24.12
5. Michaela Przyczkova CZE 24.21
6. Natalia Korzhova RUS 24.47
20. Zsigmond Száva HUN 27.03
32. Kelemen Bernadett HUN 28.48
35. Fekete Zsuzsa HUN 29.34
42. Fekete Anikó HUN 30.58
Férfiak

Guardamar Sur
60 induló
4650 m / 80 m / 14

1. Erik Andersson SWE 22.54
2. Tuomas Tervo FIN 23.09
3. Jörgen Wickholm FIN 23.20
4. Juha-Matti Huhtanen FIN 23.26
5. Matthias Merz SUI 23.35
6. Anders Holmberg SWE 23.52
48. Scultéty Márton HUN 29.25

Normáltáv

Nők

Biar – Cova Negra
7000 m / 160 m / 13
132 induló

1. Tiina Kivimäki FIN 50.08
2. Michaela Przyczkova CZE 50.14
3. Minna Kauppi FIN 51.10
4. Lene Moe NOR 52.12
5. Pinja Satri FIN 52.33
6. Indre Valaite LTU 53.31
33. Csiszár Adrienn HUN 58.34
59. Fekete Anikó HUN 63.49
64. Zsigmond Száva HUN 64.19
77. Kelemen Bernadett HUN 67.44
83. Fekete Zsuzsa HUN 70.07
105. Domján Zsuzsa HUN 78.56
Férfiak

Biar – Cova Negra
10000 m / 300 m / 18
157 induló

1. Daniel Hubmann SUI 59.35
2. Wojciech Kowalski POL 59.57
3. Alexei Bortnik RUS 60.00
4. Erik Andersson SWE 60.09
5. Anders Holmberg SWE 60.23
6. Leonid Novikov RUS 61.24
30. Sprok Bence HUN 65.07
46. Pelyhe Dániel HUN 68.34
84. Scultéty Márton HUN 73.35
93. Sinkó János HUN 76.02
94. Zsebeházy István HUN 76.11
107. Gyulai Tamás HUN 79.52

Váltó
Nők

Tibi
6500 m / 130 m / 20
25 váltó

1. SUI Franziska Wolleb
Martina Fritschy
Lea Müller
35.17
34.32
32.25
102.14
2. FIN Tiina Kivimäki
Pinja Satri
Minna Kauppi
35.13
33.27
34.04
102.44
3. SWE Helena Jansson
Lina Persson
Anna Lampinen
35.08
37.08
33.53
106.09
11. HUN Csiszár Adrienn
Zsigmond Száva
Fekete Zsuzsa
35.55
38.15
37.38
111.48
Férfiak

Tibi
4800 m / 85 m / 15
53 váltó

1. SUI Matthias Merz
Daniel Hubmann
Lukas Ebneter
37.33
41.35
35.55
115.03
2. FIN Tuomas Tervo
Juha-Matti Huhtanen
Jörgen Wickholm
36.33
39.15
41.02
117.45
3. SWE Anders Holmberg
Johan Höij
Erik Andersson
37.37
42.41
37.27
117.45
32. HUN Sprok Bence
Scultéty Márton
Zsebeházy István
45.13
58.55
44.16
148.24


Ifjúsági Európa Bajnokság 2001. (nem hivatalos)

2001. június 22-24.
Pardubice, Csehország

Egyéni
Nők
W16E 6.30 km, 15
1. Krčálová Veronika  Czech republic  45.47
2. Panchártková Jana  Czech republic  45.48
3. Hrusková Lenka  Czech republic  46.38

11. Zsigmond Szava  Hungary 51.16
27. Szerencsi Ildiko  Hungary 57.17
31. Kerenyi Krisztina  Hungary 58.21

W18E 7.50 km, 20
1. Plokhenko Viktoriya  Ukraine 52.22
2. Valaite Indre  Lithuania 53.39
3. Kaufmann Elisa  Germany 53.56

14. Kelemen Bernadett  Hungary 60.04
29. Fekete Aniko  Hungary 66.35

Csiszar Adrienn  Hungary DISK

Férfiak
M16E 8.10 km, 20

1. Zsebehazy Istvan  Hungary 49.56
2. Polásek Jan  Czech republic 50.52
3. Weber Michal  Poland 51.59

9. Gosswein Csaba  Hungary 55.12
40. Ralovich Kristof  Hungary 69.59

M18E 11.80 km, 29

1. Komanec Václav  Czech republic 71.12
2. Erlebach Michal  Czech republic 72.27
3. Kandybey Yevhen  Ukraine 73.23

34. Szentei Tamas  Hungary 86.05
42. Pelyhe Daniel  Hungary 91.34
Szucs Levente  Hungary DISK

Váltó
Nők
W16E

1.  Czech republic 1 133.44
Fukátková Pavla 45.23 (3 )
Hru?ková Lenka 43.25 (1 )
Zatloukalová Lenka 44.56 (5 )

2.  Czech republic 2 143.12
Panchártková Jana 53.13 (8 )
Uvízlová Martina 46.33 (2 )
Krčálová Veronika 43.26 (2 )

3. HUN Hungary 144.21
Kerenyi Krisztina 52.56 (7 )
Szerencsi Ildiko 47.13 (3 )
Zsigmond Szava 44.12 (3 )

W18E

1.  Hungary 148.07
Csiszar Adrienn 47.52 (1 )
Kelemen Bernadett 50.19 (1 )
Fekete Aniko 49.56 (5 )

2.  Russia 150.50
Rezvova Natalia 48.33 (3 )
Chibanova Olga 52.00 (4 )
Ovssiannikova Galina 50.17 (6 )

3.  Czech republic 2 154.13
Křístková Veronika 48.36 (5 )
?kodová Petra 51.33 (2 )
Uhnavá Markéta 54.04 (11)

Férfiak
M16E

1.  Czech republic 1 144.45
Rajno?ek Zdeněk 51.45 (6 )
Polá?ek Jan 46.22 (1 )
Palas Jan 46.38 (2 )

2.  Russia 148.03
Lamov Andrey 48.01 (1 )
Glazunov Denis 52.23 (7 )
Elichev Vadim 47.39 (3 )

3. HUN Hungary 149.11
Ralovich Kristof 49.24 (2 )
Gosswein Csaba 53.50 (10)
Zsebehazy Istvan 45.57 (1 )

M18E

1.  Ukraine 156.01
Babich Sergiy 56.01 (11)
Ushkvarok Pavlo 48.43 (1 )
Kandybey Yevhen 51.17 (5 )

2.  Lithuania 156.41
Pogorelovas Ruslanas 54.39 (8 )
Stulgys Donatas 50.28 (2 )
Krepsta Simonas 51.34 (6 )

3.  Czech republic 1 157.41
Komanec Václav 53.10 (6 )
Bouchal Jiří 52.40 (3 )
Erlebach Michal 51.51 (7 )

15. HUN Hungary 190.20
Szentei Tamas 58.26 (14)
Pelyhe Daniel 74.59 (17)
Szűcs Levente 56.55 (9 )

Csapateredmény

Képek: Magyar csapat - Eredménykírdetések: W16, W18, W18, M16


12. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2001. július 10-15.
Miskolc, Magyarország

Sprint
Nők

60 induló
3.903 km / 125 m / 11

1. Minna Kauppi FIN 24.33
2. Ieva Sargautyte LTU 25.37
3. Kajsa Nilsson SWE 25.54
4. Lena Eliasson SWE 27.12
5. Signe Soes DEN 28.04
6. Martina Fritschy SUI 28.19
20. Csiszár Adrienn HUN 30.43
32. Farkas Zsuzsa HUN 32.16
33. Fekete Zsuzsa HUN 32.28
35. Kelemen Bernadett HUN 32.37
57. Zsigmond Száva HUN 39.17
Férfiak

60 induló
4.808 km / 135 m / 13

1. Marius Bjugan NOR 27.08
2. Jan Troeng SWE 27.18
3. Michal Smola CZE 27.20
4. Sprok Bence HUN 27.34
5. Daniel Hubmann SUI 27.38
6. Lukas Ebneter SUI 27.39
38. Dedinszky Imre HUN 31.57
60. Pelyhe Dániel HUN 41.34

Normáltáv

Nők

7.470 km / 305 m / 16
132 induló

1. Dana Brozkova CZE 57.35
2. Pinja Satri FIN 58.05
3. Daria Smolik RUS 58.28
4. Michaela Przyczkova CZE 58.38
5. Martina Fritschy SUI 59.09
6. Vendula Klechová CZE 59.28
21. Farkas Zsuzsa HUN 62.49
26. Csiszár Adrienn HUN 64.04
42. Fekete Zsuzsa HUN 67.13
56. Kelemen Bernadett HUN 69.07
72. Domján Zsuzsa HUN 72.13
79. Zsigmond Száva HUN 74.26
Férfiak

10.640 km / 420 m / 25
158 induló

1. Andrei Khramov RUS 65.19
2. Marten Boström FIN 66.06
3. Michal Smola CZE 66.10
4. Dominik Koch SUI 68.08
5. Vasile Ciprian Popa ROM 68.12
6. Sprok Bence HUN 69.08
52. Pelyhe Dániel HUN 77.39
75. Scultéty Márton HUN 81.45
83. Dedinszky Imre HUN 82.50
92. Pelyhe Dénes HUN 84.30
112. Gyulai Tamás HUN 88.08

Váltó
Nők

25 váltó

1. SWE Anna Lampinen
Kajsa Guterstam
Maria Berqkvist
40.17
36.25
37.00
113.42
2. CZE Dana Brozkova
Iva Rufferova
Martina Dockalova
40.50
38.41
36.17
115.48
3. FIN Pinja Satri
Bodil Holmström
Minna Kauppi
38.17
38.37
39.51
116.45
7. HUN Csiszár Adrienn
Kelemen Bernadett
Farkas Zsuzsa
40.27
42.04
40.58
123.29
Férfiak

29 váltó

1. CZE Jan Mrazek
Jaromir Vlach
Michal Smola
49.22
44.05
42.43
136.10
2. POL Maciej Grabowski
Wojciech Kowalski
Wojciech Dwojak
47.33
47.18
42.43
137.34
3. SWE David Andresson
Erik Andersson
Jan Troeng
47.45
45.45
47.36
141.06
9. HUN Dedinszky Imre
Scultéty Márton
Sprok Bence
49.20
46.05
49.26
144.51

Eredmények:


Ifjúsági Európa Bajnokság 2000. (nem hivatalos)

2000.
Svetlogorsk, Russia

Egyéni – Sprint
Nők
W16E 2.0 km, 10

1 GUSEVA MARIA RUS 9:28
2 OVSIANNIKOVA GALINA RUS 9:59
3 SAUE EVELI EST 10:01
4 CSISZÁR ADRIENN HUN 10:07
11 SZERENCSI ILDIKÓ HUN 10:53
12 KELEMEN BERNADETT HUN 10:59
13 ZSIGMOND SZÁVA HUN 10:59

W18E 2.4 km, 14

1 NOVAKOVA KATERINA CZH 12:52
2 BELOVA ALEXANDRA RUS 12:59
3 FERSHALOVA YANA RUS 13:06
10 FEKETE ZSUZSA HUN 14:01
13 DOMJÁN ZSUZSA HUN 14:15
16 CSÁNYI ANDRIENN HUN 14:32
24 FEKETE ANIKÓ HUN 16:20

Férfiak
M16E 2.6 km, 14

1 KRCAL JAROSLAV CZH 11:26
2 KLIUEV MAXIM RUS 11:47
3 KRISTAPS JAUDZEMS LAT 11:49
8 PELYHE DANIEL HUN 12:35
18 ZSEBEHÁZI ISTVÁN HUN 13:22
22 SZŰCS LEVENTE HUN 13:51
23 GYULAI PÉTER HUN 13:54

M18E 2.9 km, 14

1 KHARTCHENKO ANDRIY UKR 11:40
2 KOVALENKO JURY RUS 11:46
3 TOLSTOPIATOV VADIM RUS 11:53
20 VALLER FERENC HUN 13:19
24 BODÓ TIBOR HUN 14:09
29 SCULTÉTY MÁRTON HUN 18:12

Egyéni – Normáltáv
Nők
W16E 6.1 km / 19

1 BELOVA OLGA RUS 55:08
2 OVSIANNIKOVA GALINA RUS 57:15
3 CSISZÁR ADRIENN HUN 58:02
6 ZSIGMOND SZÁVA HUN 59:25
29 SZERENCSI ILDIKÓ HUN 1:15:56

W18E 7.4 km / 24

1 SKRASTINA AIJA LAT 1:06:19
2 DOCKALOVA MARTINA CZH 1:09:25
3 YURCHENKOVA NATALIA RUS 1:10:00
12 FEKETE ZSUZSA HUN 1:15:17
25 DOMJAN ZSUZSA HUN 1:21:58
26 CSANYI ANDRIENN HUN 1:22:09

Férfiak
M16E 7.6 km / 23

1 KREPSTA SIMONAS LIT 54:14
2 MERZ MATTHIAS SUI 54:37
3 KRISTAPS JAUDZEMS LAT 55:32
10 SZŰCS LEVENTE HUN 1:01:31
17 ZSEBEHÁZI ISTVÁN HUN 1:07:17
24 PELYHE DÁNIEL HUN 1:11:26

M18E 9.9 km / 30

1 MARTINS SIRMAIS LAT 1:03:12
2 RIAPOLOV ROMAN RUS 1:04:02
3 MINAKOV ALEXANDER RUS 1:05:48
14 SPROK BENCE HUN 1:14:39
34 VALLER FERENC HUN 1:28:46
35 SCULTÉTY MÁRTON HUN 1:29:29

A váltó verseny eredményeit törölték.