Címke szerinti archívum: Péley Dorottya


18. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

 

2012. július 2-6.
Alicante, Spanyolország
http://sd.ua.es/en/orienteering-championship/

Sprint, Alicante, július 4.
Női
1. Duchová, Iveta CZE 17:47
2. Gross, Julia SUI 18:38
3. Bochenková, Ivana CZE 18:43
4. Aebi, Bettina SUI 18:48
5. Jenzer, Sarina SUI 18:54
6. Forsgren, Lilian SWE 19:07
17. Péley, Dorottya HUN 20:35
23. Gyurkó, Fanni HUN 21:11
32. Zsigmond, Száva HUN 21:52
54. Zsigmond, Vanda HUN 24:09
Férfi
1. Hubmann, Martin SUI 17:53
2. Huber, Raffael SUI 18:12
3. Kyburz, Andreas SUI 18:20
4. Sirakov, Ivan BUL 18:56
5. Lenkei, Zsolt HUN 18:57
6. Procházka, Jan CZE 19:07
13. Kerényi, Máté HUN 19:49
28. Kovács, Ádám HUN 20:46
47. Mets, Márton HUN 21:40

Középtáv, Santa Pola, július 5.
Női
1. Forsgren, Lilian SWE 29:39
2. Forsberg, Anna SWE  31:38
3. Serrallonga A., Anna ESP   32:35
4. Duchová, Iveta CZE  33:22
5. Shandurkova, Iliana BUL  34:18
6. Bachman, Anna SWE  34:32
18. Gyurkó, Fanni HUN 36:27
32. Péley, Dorottya HUN 39:16
33. Zsigmond, Száva HUN 40:11
71. Zsigmond, Vanda HUN 59:31
Férfi
1. Hubmann, Martin SUI 32:49
2. Lenkei, Zsolt HUN 35:10
3. Chromý, Adam CZE 35:41
4. Procházka, Jan CZE 36:00
5. Martner, Ola SWE 36:40
6. Michiels, Yannick BEL 37:18
15. Kerényi, Máté HUN 39:05
57. Gösswein, Csaba HUN 45:19
dnf Kovács, Ádám HUN dnf

Hosszútáv, Tibi, július 3.
Női
1. Feer, Isabelle SUI 1:05:32
2. Mathys, Brigitta SUI 1:05:37
3. Brozková, Radka CZE 1:06:37
4. Hauswirth, Sabine SUI 1:06:46
5. Forsgren, Lilian SWE 1:07:11
6. Shandurkova, Iliana BUL 1:09:11
17. Gyurkó, Fanni HUN 1:15:12
35. Péley, Dorottya HUN 1:22:06
43. Zsigmond, Száva HUN 1:26:44
51. Zsigmond, Vanda HUN 1:34:56
Férfi
1. Huber, Raffael SUI 1:15:38
2. Kodeda, Štepán CZE 1:16:07
3. Chromý, Adam CZE 1:17:52
4. Martner, Ola SWE 1:19:17
5. Blanes R., Andreu ESP 1:19:53
6. Nurmonen, Antti FIN 1:21:48
63. Gösswein, Csaba HUN 1:45:46
71. Mets, Márton HUN 1:53:26

Váltó, Santa Pola, július 6.
Női
1. Sweden
Anna Forsberg
Anna Bachman
Lilian Forsgren
1:50:25
37:22
36:55
36:08
2. Switzerland
Brigitta Mathys
Julia Gross
Sarina Jenzer
 1:54:31
37:18
36:16
40:57
3. Spain
Ona Rafols Perramon
Alicia Gil Sánchez
Anna Serrallonga Arqués
1:58:38
38:42
39:47
40:09
7. Hungary
Fanni Gyurkó
Dorottya Péley
Száva Zsigmond
2:06:23
42:18
38:50
45:15
Férfi
1. Switzerland
Andreas Rüedlinger
Jonas Mathys
Andreas Kyburz
1:46:22
34:49
37:12
34:21
2. Sweden
Oskar Sjoeberg
Albin Ridefelt
Erik Liljequist
1:46:40
34:53
36:35
35:12
3. Norway
Jo Forseth Indgaard
Vegard Ruttenborg
Vetle Ruud Bråten
1:48:44
34:51
37:20
36:33
8. Hungary
Ádám Kovács
Máté Kristóf Kerényi
Zsolt Lenkei
1:55:35
35:39
40:29
39:27
Hungary
Csaba Gösswein
Márton Mets
Vanda Zsigmond
mp
mp
47:19
52:44

Az összes eredmény letöltése: wuoc2012 (tömörített zip file)


28. Tájékozódási futó Világbajnokság

2011. augusztus 10-20.
Franciaország, Savoie

http://www.woc2011.fr/

4-es Bulletin

Sprint, Chambéry; augusztus 16.
Női
1. GUSTAFSSON Linnea SWE 13:14
2. JANSSON Helena SWE 13:22
3. ELIASSON Lena SWE 13:28
4. ALM Maja DEN 13:54
5. TIKHONOVA Anastasi. RUS 14:00
6. FINCKE Anni-Maija FIN 14:01
6. KLINGENBERG Emma DEN 14:01
43. SZERENCSI Ildikó HUN 17:23
Férfi
1. HUBMANN Daniel SUI 13:11
2. HOLMBERG Anders SWE 13:37
3. MUELLER Matthias SUI 13:41
4. GRISTWOOD Graham GBR 13:58
5. ZINCA Ionut ROM 14:05
6. MERZ Matthias SUI 14:07
15. KOVÁCS Ádám HUN 14:23
22. LENKEI Zsolt HUN 14:39

Középtáv, La Féclaz, augusztus 19.
Női
1. Helena Jansson SWE 33:10
2. BOBACH Ida DEN DEN 34:26
3. WYDER Judith SUI SUI 35:11
4. KAUPPI Minna FIN 35:19
5. VINOGRADOVA Natalia RUS 35:28
6. ALM Maja DEN 35:31
Férfi
1. GUEORGIOU Thierry FRA 34:38
2. ÖBERG Peter SWE 36:59
3. LUNDANES Olav NOR 37:01
4. KRATOV Oleksandr UKR 37:30
5. VYTAUTAS G. Jonas LTU 37:45
6. GONON François FRA 37:46

Hosszútáv, La Féclaz, augusztus 17.
Női
1. BILLSTAM Annika SWE 1:22:26
2. BROZKOVA Dana CZE 1:26:54
3. JANSSON Helena SWE 1:29:55
4. JURENIKOVA Eva CZE 1:30:58
5. BAGSTEVOLD H. Østlid NOR 1:31:57
6. FINCKE Anni-Maija FIN 1:34:06
Férfi
1. GUEORGIOU Thierry FRA 1:47:29
2. IKONEN Pasi FIN 1:51:56
3. GONON François FRA 1:53:35
4. ROLLIER Baptiste SUI 1:55:26
5. HUBMANN Daniel SUI 1:57:05
6. BOSTRÖM Olle SWE 1:57:40
23. LENKEI Zsolt HUN 2:09:17

Váltó, La Féclaz, augusztus 20.
Női
1. FINLAND
FINCKE Anni-Maija
RANTANEN Merja
KAUPPI Minna
1:42:42
31:54
34:15
36:33
2. CZECH REPUBLIC
ZVERINOVA Martina
JURENIKOVA Eva
BROZKOVA Dana
1:42:43
32:01
34:10
36:32
3. SWEDEN
JANSSON Helena
ALEXANDERSSON Tove
BILLSTAM Annika
1:42:44
33:02
32:57
36:45
19. HUNGARY
PÉLEY Dorottya
DOMJÁN Zsuzsanna
SZERENCSI Ildikó
2:09:38
36:13
44:10
49:15
Férfi
1. FRANCE
ADAMSKI Philippe
GONON François
GUEORGIOU Thierry
1:53:48
38:52
38:05
36:51
2. NORWAY
KAAS Carl Waaler
NORDBERG Anders
LUNDANES Olav
1:57:52
38:21
38:40
40:51
3. SWEDEN
HOLMBERG Anders
BOSTRÖM Olle
ANDERSSON David
1:58:03
39:37
37:18
41:08
9. HUNGARY
LENKEI Zsolt
KERÉNYI Máté
KOVÁCS Ádám
2:07:56
39:41
46:52
41:23

Az összes eredmény és térképek letöltése: woc2011 (tömörített zip file)


27. Tájékozódási futó Világbajnokság

augusztus 8-15.
Trondheim, Norvégia

http://woc2010.com

Sprint, Trondheim központ
Női
1. Niggli,Simone SUI 16:06,2
2. Jansson, Helena SWE 16:06,9
3. Andersen, Marianne NOR 16:12,1
4. Kauppi, Minna FIN 16:32,9
5. Egseth, Elise NOR 16:35,1
6. Jurenikova, Eva CZE 16:56,5
Férfi
1. Mueller, Matthias SUI 16:10,9
2. Hertner, Fabian SUI 16:13,2
3. Tranchand, Frédéric FRA 16:13,3
4. Østerbø, Øystein Kvaal NOR 16:14,1
5. Johansson, Martin SWE 16:15,3
6. Wingstedt, Emil SWE 16:15,4
35. Lenkei Zsolt HUN 18:00,0
teljes eredménylista:(női,férfi)
döntő: rajtlista (női,férfi), részidők (női,férfi)
selejtező rajtlista (női,férfi),eredmények (N1,N2,N3,F1,F2,F3), részidők (N1,N2,N3,F1,F2,F3)


Középtáv, Granåsen
Női
1. Kauppi,Minna FIN 30:01
2. Niggli,Simone SUI 30:21
3. Andersen, Marianne NOR 30:57
4. Jansson, Helena SWE 31:24
5. Billstam, Annika SWE 32:05
6. Fincke, Anni-Maija FIN 32:21
40. Gyurkó Fanni HUN 40:21
Férfi
1. Kaas, Carl Waaler NOR 30:33
2. Öberg, Peter SWE 30:40
3. Gueorgiou, Thierry FRS 31:12
3. Hubmann, Daniel SUI 31:12
5. Kratov, Oleksandr UKR 31:23
6. Novikov, Valentin RUS 31:31
6. Mueller, Matthias SUI 31:31
30. Lenkei Zsolt HUN 36:51
38. Kovács Ádám HUN 39:27
teljes eredménylista:(női,férfi)
döntő: rajtlista (női,férfi), részidők (női,férfi)
selejtező rajtlista (női,férfi),eredmények (N1,N2,N3,F1,F2,F3), részidők (N1,N2,N3,F1,F2,F3)


Hosszútáv, Granåsen
Női
1. Niggli, Simone SUI 72:49
2. Andersen, Marianne NOR 75:02
3. Claesson, Emma SWE 75:07
4. Jansson, Helena SWE 75:38
5. Kauppi, Minna FIN 75:48
6. Koenig-Salmi, Vroni SUI 78:08
37. Kelemen Bernadett HUN 100:00
40. Gyurkó Fanni HUN 102:29
Férfi
1. Lundanes Olav NOR 92:41
2. Nordberg, Anders NOR 93:21
3. Gueorgiou, Thierry FRA 96:21
4. Gonon, Franois FRA 96:48
5. Millegård, Marcus SWE 97:33
6. Fraser, Scott GBR 97:36
30. Lenkei Zsolt HUN 107:42
DNF Kovács Ádám HUN
teljes eredménylista:(női,férfi)
döntő: rajtlista (női,férfi), részidők (női,férfi)
selejtező rajtlista (női,férfi),eredmények (N1,N2,N3,F1,F2,F3), részidők (N1,N2,N3,F1,F2,F3)


Váltó, helyszín
Női
1. Finland

Anni-Maija Fincke
Merja Rantanen
Minna Kauppi

119:04

33:12
43:05
42:47

2. Norway

Elise Egseth
Anne M. Hausken
Marianne Andersen

119:15

31:31
46:48
40:56

3. Sweden

Annika Billstam
Emma Claesson
Helena Jansson

120:19

33:10
42:15
44:54

12. Hungary

Gyurkó Fanni
Kelemen Bernadett
Péley Dorottya

137:39

31:28
48:02
58:09

Férfi
1. Russia

Andrey Khramov
Dmitry Tsvetkov
Valentin Novikov

129:51

29:00
51:36
49:15

2. Norway

Carl Waaler Kaas
Audun Weltzien
Olav Lundanes

130:34

29:08
51:42
49:44

3. Switzerland

Daniel Hubmann
Matthias Mueller
Matthias Merz

131:03

29:11
51:30
50:22

20. Hungary

Kerényi Máté
Lenkei Zsolt
Kovács Ádám

148:51

35:21
57:47
55:43

teljes eredménylista:(női,férfi), rajtlista (női,férfi)

Az összes eredmény letöltése: woc2010 (tömörített zip file)

Térképek rendezők honlapján4-es bulletin

Sverresborg szabadtéri múzeum, sprint selejtező Célhely: Sverresborg Múzeum (a térkép DNy-i része). Sverresborg.pdf és Bing maps montázs: Trondheim központ és Kristiansten erőd, sprint döntő Célhely: főtér (a térkép ÉNy-i részén) Midtbyen.pdfSmåbergan.pdf és Bing maps montázs: Jervskogen, közép- és hosszútáv selejtezők Célhely: Jervskogen síközpont, a térkép keleti oldalán a sportpálya. Jervfjellet.pdf, Tulluan syd.pdf, és Stavsjøfjellet.pdf montázs. Leinstrandmarka, közép- és hosszútáv döntők, váltó Célhely: Granåsen síközpont, a térkép keleti oldalán a síugrósánc és környéke. Frøset.pdf, Stavset.pdf, Storheia.pdf, Leinstrandmarka vest.pdf, Leinstrandmarka øst.pdf, és Smistad.pdf montázs


17. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2012. július 20-23.
Borlänge, Svédország
http://www.wuoc2010.se 

Sprint, Borlänge
Női
1. Amelie Chataing FRA 13.30,1
2. Caroline Cejka SUI 13.37,2
3. Michaela Guizzardi ITA 13.55,6
4. Sabine Hauswirth SUI 13.57,3
5. Sofia Haajanen FIN 14.03,2
6. Angela Simpson NZL 14.06,2
21. Gyurkó Fanni HUN 14:50,5
41. Péley Dorottya HUN 15.49,2
43. Szerencsi Ildikó HUN 15.58,3
Férfi
1. Jerker Lysell SWE 13.58,9
2. Scott Fraser GBR 14.07,4
3. Severin Howald SUI 14.25,7
4. Jan Prochazka CZE 14.29,9
5. Kyril Nikolov BUL 14.36,6
6. Stepan Kodeda CZE 14.43,4
11. Lenkei Zsolt HUN 15.06,2
56. Szabó András HUN 17.08,2
Kovács Ádám HUN disq

Középtáv, Gustafs
Női
1. Radka Brozkova CZE 30.05
2. Sofia Haajanen FIN 31.38
3. Ines Brodmann SUI 31.45
4. Sara Lüscher SUI 32.25
5. Saila Kinni FIN 32.30
6. Rasa Ptasekaite LTA 33.23
45. Gyurkó Fanni HUN 41.36
71. Péley Dorottya HUN 47.41
75. Zsigmond Száva HUN 50.25
79. Hrenkó Ivett HUN 43.39
Férfi
1. Mattias Merz SUI 30.48
2. Patrik Karlsson SWE 31.24
3. Graham Gristwood GBR 31.44
4. Johan Runesson SWE 31.54
5. Olli-Pekka Koistinen FIN 32.13
6. Erik Rost SWE 32.35
24. Lenkei Zsolt HUN 35.05
58. Kerényi Máté HUN 40.19
77. Pelyhe Dániel HUN 43.39
84. Szabó András HUN 45.19

Hosszútáv, Gyllfäbodarna
Női
1. Sara Lüscher SWE 1:00.09
2. Saila Kinni FIN 1:00.47
3. Silje Ekroll Jahren NOR 1:02.11
4. Rasa Ptasekaite LTA 1:03.05
5. Marttiina Joensuu FIN 1:03.27
6. Heini Wennman FIN 1:03.39
15. Gyurkó Fanni HUN 1:08.58
47. Szerencsi Ildikó HUN 1:20.33
76. Zsigmond Száva HUN 1:39.30
78. Zsigmond Tímea HUN 1:45.53
Férfi
1. Mattias Merz SUI 1:11.16
2. Erik Rost SWE 1:15.52
3. Johan Runesson SWE 1:16.30
4. Oskari Liukkonen FIN 1:16.38
5. Johan Aronsson SWE 1:17.43
6. Stepan Kodeda CZE 1:17.54
12. Kovács Ádám HUN 1:20.13
58. Kerényi Máté HUN 1:32.49
65. Pelyhe Dániel HUN 1:35.00
90. Szajkó Csaba HUN 2:01.56

Váltó, Gustafs
Női
1. Switzerland

1 Caroline Cejka
Ines Brodmann
Sara Lüscher

01:49.04

35.42
36.29
36.53

2. Finland

Marttiina Joensuu
Saila Kinni
Sofia Haajanen

01:51.55

36.28
38.39
36.48

3. Czech Republic

Sarka Svobodna
Radka Brozkova
Iveta Duchova

1:52.05

35.39
36.55
39.31

12. Hungary

Gyurkó Fanni
Péley Dorottya
Szerencsi Ildikó

02:03.50

35.52
44.20
43.38

Férfi
1. Sweden

Patrik Karlsson
Erik Rost
Johan Aronsson

2:02.01

41.02
40.41
40.18

2. Czech Republic 02:02.47

Tomas Dlabaja 00:41.05
Jan Sedivy 00:40.34
Jan Prochazka 00:41.08

2:02.47

41.05
40.34
41.08

3. France

Frederic Tranchard
Lucas Basset
Vincent Coupat

2:04.39

39.31
42.24
42.44

7. Hungary

Kerényi Máté
Lenkei Zsolt
Kovács Ádám

2:09.22

44.20
43.23
41.39


Az összes eredmény letöltése: wuoc2010 (tömörített zip file)

3-as bulletin, térképek

Borlänge Center, sprint:

3D térkép Borlänge központjáról, (az oldalon kattints a 3D linkre)

Gustafs, középtáv és váltó:

Gyllbergen, hosszútáv:


20. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2009. július 5-12.
Trentino, Olaszország

Rövidtáv
Nők

Imér-Mezzano
2500 m / 80 m / 21
120 induló

1. Jenny Lönnkvist SWE 13:34
2. Ida Bobach DEN 14:02
2. Tereza Novotna CZE 14:02
4. Fiona Kirk SUI 14:15
5. Mari Jevne Arnesen NOR 14:16
6. Sarina Jenzer SUI 14:26
54. Péley Dorottya HUN 16:18
65. Bertóti Regina HUN 16:50
96. Györgyi Csenge HUN 19:23
Férfiak

Imér-Mezzano
3100 m / 90 m / 24
170 induló

1. Matthias Kyburz SUI 14:43
2. Milos Nykodym CZE 14:56
3. Martin Hubmann SUI 14:58
4. Florion Howald SUI 15:00
5. Sören Bobach DEN 15:01
6. Severin Howald SUI 15:04
65. Mets Márton HUN 17:05
68. Vellner Gábor HUN 17:13
83. Turcsán Gábor HUN 17:35
106. Bereczki Máté HUN 18:16
108. Fehérvári Zsolt HUN 18:18
122. Györgyi Péter HUN 19:02

Középtáv
Nők

3100 m / 140 m / 15
60 induló

1. Tove Alexandersson SWE 23:24
2. Britt Ingunn Nydal NOR 23:42
3. Ida Bobach DEN 23:59
4. Fiona Kirk SUI 24:11
5. Bettina Aebi SUI 24:54
5. Julia Gross SUI 24:54
52. Péley Dorottya HUN 31:15
Férfiak

4100 m / 190 m / 19
61 induló

1. Olli-Markus Taivainen FIN 26:21
2. Philipp Sauter SUI 27:00
3. Ulf Forseth Indgaard NOR 27:39
4. Martin Hubmann SUI 28:05
5. Sören Bobach DEN 28:24
6. Albin Ridefelt SWE 28:36
Nincs A döntős magyar induló

Normáltáv
Nők

Passo Rolle Sud
5700 m / 275 m / 18
122 induló

1. Ida Bobach DEN 54:12
2. Jenny Lönnkvist SWE 55:33
3. Marika Teini FIN 56:28
4. Elen Katrine Skjerve NOR 56:37
5. Julia Gross SUI 57:41
6. Kristin Löfgren SWE 58:17
43. Péley Dorottya HUN 70:06
61. Bertóti Regina HUN 77:15
87. Györgyi Csenge HUN 96:11
Férfiak

Passo Rolle Sud
9500 m / 440 m / 29
168 induló

1. Gustav Bergman SWE 65:55
2. Sören Bobach DEN 69:19
3. Martin Hubmann SUI 69:25
4. Lauri Sild EST 70:03
5. Rasmus Thrane Hansen DEN 74:56
6. Torgeir Norbech NOR 74:57
80. Bereczki Máté HUN 100:45
102. Fehérvári Zsolt HUN 109:05
105. Mets Márton HUN 110:56
115. Györgyi Péter HUN 116:58
134. Turcsán Gábor HUN 132:53

Váltó

Nők

4.5 km / 210 m / 18
36 váltó

1. SUI Fiona Kirk
Sophie Tritschler
Julia Gross
34:33
37:29
32:40
104:42
2. NOR Britt Ingunn Nydal
Elen Katrine Skjerve
Mari J. Arnesen
33:28
37:19
35:42
106:29
3. DEN Emma Klingenberg
Ida Bobach
Signe Klinting
34:34
36:49
35:16
106:39
20. HUN Tóth Réka
Bertóti Regina
Péley Dorottya
40:15
47:17
37:40
125:12
Férfiak

6.4 km / 285 m / 27
49 váltó

1. SWE Olle Boström
Albin Ridefelt
Gustav Bergman
43:20
44:21
41:10
128:51
2. SUI Philipp Sauter
Matthias Kyburz
Martin Hubmann
44:14
41:46
45:40
129:34
3. DEN Marius T. Adum
Rasmus Thrane Hansen
Sören Bobach
44:52
44:12
42:59
132:03
39. HUN2 Bereczki Máté
Turcsán Gábor
Györgyi Péter
54:28
58:23
59:14
172:05
41. HUN1 Vellner Gábor
Mets Márton
Fehérvári Zsolt
54:16
58:47
62:24
175:27


19. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2008. június 30 – július 6.
Göteborg, Svédország

Rövidtáv
Nők

Ruddalen
127 induló
2560 m / 40 m / 13

1. Emma Klingenberg DEN 13:40,1
2. Silje Ekroll Jahren NOR 13:41,7
3. Jenny Lönnkvist SWE 13:42,4
4. Sarka Svobodna CZE 13:44,5
5. Zenia Hejlskov Mogensen DEN 13:48,1
6. Tereza Novotna CZE 13:54,2
26. Őry Eszter HUN 14:48,0
56. Péley Dorottya HUN 15:36,7
68. Szerencsi Dóra HUN 15:56,2
87. Tóth Réka HUN 16:57,7
99. Fenyvesi Laura HUN 17:37,3
Férfiak

Ruddalen
173 induló
2810 m / 50 m / 16

1. Stepan Kodeda CZE 13:21,1
2. Johan Runesson SWE 13:22,1
3. Sören Bobach DEN 13:28,8
4. Matthias Kyburz SUI 13:34,9
5. Andrea Seppi ITA 13:35,1
6. Artem Panchenko UKR 13:42,8
31. Lenkei Zsolt HUN 14:29,9
49. Szabó András HUN 14:57,4
71. Kerényi Máté HUN 15:22,5
81. Turcsán Gábor HUN 15:33,5

Középtáv
Nők

Änggårdsbergen
3.0 km / 145 m / 12
60 induló

1. Venla Niemi FIN 28:29
2. Beata Falk SWE 29:03
3. Karine D’Harreville FRA 29:12
4. Anna Forsberg SWE 29:30
5. Jenny Lönnkvist SWE 29:40
6. Marika Teini FIN 29:47
17. Őry Eszter HUN 33:16
40. Péley Dorottya HUN 38:00
Férfiak

Änggårdsbergen
4.1 km / 230 m / 16
60 induló

1. Johan Runesson SWE 30:45
2. Ulf Forseth Indgaard NOR 31:16
3. Sören Bobach DEN 31:19
4. Olli-Markus Taivainen FIN 31:21
5. Olle Boström SWE 31:29
6. Pelle Engstrand SWE 32:06
19. Lenkei Zsolt HUN 34:51
43. Szabó András HUN 40:02

Normáltáv

Nők

Partille-Gunnilse
6.7 km / 215 m / 15
123 induló

1. Jenny Lönnkvist SWE 55:12
2. Beata Falk SWE 55:50
3. Siri Ulvestad NOR 56:25
4. Marine Leloup FRA 58:30
5. Karine D’Harreville FRA 58:34
6. Venla Niemi FIN 59:33
33. Fenyvesi Laura HUN 67:22
35. Szerencsi Dóra HUN 68:49
44. Péley Dorottya HUN 71:24
64. Tóth Réka HUN 76:21
67. Őry Eszter HUN 77:16
Férfiak

Partille-Gunnilse
10.2 km / 400 m / 21
169 induló

1. Johan Runesson SWE 72:22
2. Timo Sild EST 72:34
3. Matthias Kyburz SUI 72:36
4. Erik Sagvolden NOR 72:38
5. Olle Boström SWE 72.40
6. Leo Laakkonen FIN 74.08
25. Lenkei Zsolt HUN 80.23
115. Turcsán Gábor HUN 105:51
Szabó András HUN DISQ
Kerényi Máté HUN DISQ

Váltó
Nők

Tultered
5.6 km / 215 m / 14
váltó

1. SWE Beata Falk
Lina Strand
Jenny Lönnkvist
46:10
49:42
44:00
139:52
2. DEN Ida Bobach
Signe Klinting
Maja Alm
49:48
45:44
45:40
141:12
3. NOR Anette Baklid
Kine Hallan Steiwer
Mariann Ulvestad
48:58
48:59
50:23
148:20
17. HUN Szerencsi Dóra
Őry Eszter
Péley Dorottya
53:55
60:28
55:36
169:59
Férfiak

Tultered
7.8 km / 270 m / 19
váltó

1. SWE Erik Liljekvist
Olle Boström
Johan Runesson
48:22
49:53
50:21
148:36
2. RUS Yuri Kiryanov
Georgy Mavchun
Dmitry Masnyy
52:43
51:12
49:46
153:41
3. NOR Ulf Forseth Indgaard
Björn Danielsen Ekeberg
Erik Sagvolden
51:03
50:45
52:10
153:58
HUN Kerényi Máté
Lenkei Zsolt
Szabó András
60:20
DISQ
58:19
DISQ


6. Ifjúsági Európa Bajnokság

2007. június 29 július-2.
Eger, Magyarország


Sprint
Eger, Dobó-tér
W16E
1 Mirjam Pfister SUI Switzerland 12:52
2 Adélka Indráková CZE Czech Republic 13:18
3 Réka Tóth HUN Hungary 13:21

5 Filoména Kovács HUN Hungary 13:46
30 Brigitta Koós HUN Hungary 15:07
65 Mónika Szokol HUN Hungary 18:26

W18E
1 Monika Gajda POL Poland 13:23
2 Hanna Wisniewska POL Poland 13:45
3 Dorottya Péley HUN Hungary 13:52

18 Vanda Zsigmond HUN Hungary 14:35
25 Ilona Tibay HUN Hungary 15:00
51 Regina Bertóti HUN Hungary 16:34


M16E
1 Štipán Zimmermann CZE Czech Republic 12:04
2 Robert Merl AUT Austria 12:37
3 Lucas Basset FRA France 12:44

4 Máté Baumholczer HUN Hungary 12:49
26 Mátyás Kinde HUN Hungary 14:26
36 Ákos Tölgyesi HUN Hungary 14:41
47 Géza Jenes HUN Hungary 15:08

M18E
1 Diogo Miguel POR Portugal 13:41
2 Leo Laakkonen FIN Finland 13:47
3 Arturs Paulins LAT Latvia 14:03

9 Gábor Vellner HUN Hungary 14:22
16 Attila Kaló HUN Hungary 14:48
20 Gábor Turcsán HUN Hungary 14:54
23 Máté Györgyi HUN Hungary 14:56

Hosszútáv
Rejtek
W16E
1 Hanna Rudakouskaya BLR Belarus 39:33
2 Adélka Indráková CZE Czech Republic 40:49
3 Tatyiana Repina RUS Russia 41:27

22 Réka Tóth HUN Hungary 47:23
25 Brigitta Koós HUN Hungary 47:40
41 Mónika Szokol HUN Hungary 51:36
Filoména Kovács HUN Hungary mp

W18E
1 Marika Teini FIN Finland 51:46
2 Tereza Petrželová CZE Czech Republic 52:16
3 Bettina Aebi SUI Switzerland 53:44

7 Dorottya Péley HUN Hungary 58:45
52 Ilona Tibay HUN Hungary 75:00
56 Csenge Györgyi HUN Hungary 77:43
Vanda Zsigmond HUN Hungary mp


M16E
1 Lucas Basset FRA France 40:51
2 Dmitriy Nakonechnyy RUS Russia 41:36
3 Jan Petržela CZE Czech Republic 42:11

14 Mátyás Kinde HUN Hungary 47:44
24 Máté Baumholczer HUN Hungary 51:23
25 Ákos Tölgyesi HUN Hungary 51:42
26 Géza Jenes HUN Hungary 51:44

M18E
1 Jakub Zimmermann CZE Czech Republic 53:02
2 Yury Tambasau BLR Belarus 53:37
3 Théo Fleurent FRA France 55:36

23 Gábor Turcsán HUN Hungary 60:42
39 Márton Mets HUN Hungary 64:05
56 Gábor Vellner HUN Hungary 68:43
72 Máté Györgyi HUN Hungary 78:24

Váltó
Nők
W16E

1 101 CZE Czech Republic CZE 86:37
Novotna Tereza 28:37
Kubatova Zuzana 31:04
Indrakova Adela 26:56

2 103 SUI Switzerland SUI 87:55
Roos Elena 29:12
Pfister Mirjam 28:24
Jenzer Sarina 30:19

3 102 RUS Russia RUS 95:43
Sabirova Alina 34:31
Kozlova Natalia 32:41
Repina Tatyiana 28:31

7 104 HUN Hungary HUN 102:38
Kovács Filoména 33:08
Koós Brigitta 38:15
Tóth Réka 31:15

W18E

1 304 SUI Switzerland SUI 105:32
Aebi Bettina 34:52
Fässler Mirjam 38:09
Feer Isabelle 32:31

2 313 RUS Russia RUS 106:58
Vinogradova Natalia 35:02
Molotkova Margarita 38:02
Tikhonova Anastasia 33:54

3 303 CZE Czech Republic CZE 107:33
Jakobova Adelka 37:06
Madlova Vera 35:50
Petrzelova Tereza 34:37

7 302 HUN Hungary HUN 116:09
Tibay Ilona 39:05
Zsigmond Vanda 39:44
Péley Dorottya 37:20

Férfiak
M16E

1 216 CZE Czech Republic CZE 106:32
Petrzela Jan 33:36
Kantor Ondrej 36:57
Zimmermann Stepan 35:59

2 203 EST Estonia EST 106:41
Mitt Raido 33:49
Tiirats Tauno 40:03
Kivikas Kenny 32:49

3 221 ESP Spain ESP 115:23
Martinez Perez Antonio 33:50
Rafols Perramon Pol 43:55
Serrallonga Arqués Marc 37:38

9 204 HUN Hungary HUN 127:34
Baumholczer Máté 43:18
Kinde Mátyás 42:19
Jenes Géza 41:57

M18E

1 403 CZE Czech Republic CZE 113:35
Adam Dusilek 36:41
Nykodym Milos 36:42
Zimmermann Jakub 40:12

2 427 SUI Switzerland SUI 113:53
Hohl Christian 41:09
Stucki Nicolai 38:35
Kyburz Matthias 34:09

3 425 FIN Finland FIN 114:58
Niemi Vili 42:26
Istolahti Tuomo 37:21
Laakkonen Leo 35:11

14 404 HUN Hungary HUN 129:49
Turcsán Gábor 40:14
Györgyi Máté 42:32
Vellner Gábor 47:03


Pontverseny
Sprint Normál Váltó Össz.
1
Czech Republic 442 448 485
1375
2
Switzerland
358.5
323
415
1096.5
3
Russia
278.5
348
340
966.5
4
Poland
356.5
263.5
270
890
5
Hungary
377.5
242
235
854.5
6
Estonia
279.5
289
270
838.5
7
Germany
250.5
279
275
804.5
8
France
237.5
325
230
792.5
9
Austria
305
252
170
727
10
Latvia
233.5
286
175
694.5


5. Ifjúsági Európa Bajnokság

2006. június 29 – július 2.
Skofja Loka, Szlovénia


Sprint
W16E
1. Jakobová, Adéla CZE 11:35,5
2. Müllerová, Vera CZE 11:47,6
3. Matter, Ladina SUI 11:58,9

24. Bertóti, Regina HUN 13:25,6
25. Tibay, Ilona HUN 13:28,6
29. Zsigmond, Vanda HUN 13:37,9
45. Koós, Brigitta HUN 14:38,5

W18E
1 Procházková, Michaela CZE 12:08,3
2 Oleynichenkova, Nina RUS 12:41,8
3 Leloup, Marine FRA 12:44,3

11 Öry, Eszter HUN 13:20,9
23 Péley, Dorottya HUN 13:53,4
25 Máthé, Fanni HUN 14:00,7
36 Koós, Diána HUN 14:20,6


M16E
1 Kyburz, Matthias SUI 11:08,9
2 Martinez, Antoniio ESP 11:26,1
3 Hewelt, Maciej POL 11:35,4

22 Pongrácz, Ervin HUN 12:27,3
36 Kovács, Boldizsár HUN 13:11,8
46 Vellner, Gábor HUN 13:45,8
60 Bereczki, Máté HUN 15:03,8

M18E
1 Sirakov, Ivan BUL 11:26,6
2 Liljequist, Erik SWE 11:30,6
3 Navarro, Francisco ESP 11:42,1

22 Kerényi, Máté HUN 12:33,7
32 Turcsán, Gábor HUN 12:45,6
42 Lenkei, Zsolt HUN 13:00,6
43 Szabó, András HUN 13:01,4

Hosszútáv
W16E
1 Fershalova, Karina RUS 0:34:21
2 Tibay, Ilona HUN 0:37:45
3 Jakobová, Adéla CZE 0:37:46

15 Bertóti, Regina HUN 0:43:16
21 Zsigmond, Vanda HUN 0:45:29
37 Koós, Brigitta HUN 0:54:51

W18E
1 Mádlová, Vera CZE 0:52:31
2 Oleynichenkova, Nina RUS 0:55:57
3 Bjorgul, Ida Marie N NOR 0:56:00

19 Péley, Dorottya HUN 1:04:18
27 Öry, Eszter HUN 1:06:20
30 Koós, Diána HUN 1:07:40
51 Máthé, Fanni HUN 1:17:19

M16E
1 Sild, Lauri EST 0:51:12
2 Friedrichs, Bjarne GER 0:52:01
3 Pawlak, Bartosz POL 0:52:54

15 Pongrácz, Ervin HUN 0:59:33
43 Kovács, Boldizsár HUN 1:15:18
46 Bereczki, Máté HUN 1:17:51
54 Vellner, Gábor HUN 1:25:14

M18E
1 Wartbichler, Christian AUT 0:55:08
2 Sauter, Philipp SUI 0:56:04
3 Boril, Tomás CZE 0:57:15

7 Kerényi, Máté HUN 0:59:17
24 Lenkei, Zsolt HUN 1:04:15
36 Szabó, András HUN 1:07:20
66 Turcsán, Gábor HUN 1:22:25
Váltó
W16E
1. Czech Republic (1:18:13)
2. Russia (1:20:17)
3. Switzerland (1:25:35)
W18E

1. Norway (1:35:35)
2. Hungary (1:39:46)
3. Czech Republic (1:40:55)
Férfiak
M16E
1. Switzerland (1:30:11)
2. Latvia (1:36:38)
3. Estonia (1:36:53)
M18E
1. Russia (1:57:49)
2. Great Britain (1:59:40)
3. Czech Republic (1:59:55)

Pontverseny
Sprint Normál Váltó Össz.
1
Czech Republic 455 394 386
1234
2
Russia 364 415 370
1149
3
Switzerland 393 361 350
1104
4
Hungary 251 305 340
896
5
Estonia 279 322 280
881
6
Poland 319 299 255
873
7
France 276 258 295
829
8
Latvia 251 285 270
806
9
Lithuania 180 287 215
682
10
Austria 211 257 205
673


4. Ifjúsági Európa Bajnokság

2005. július 23-26.
Sumperk, Csehország


Sprint
W16E
2.1 km / 20 m / 16
1. Péley Dorottya Hungary 12.01,4
2. Procházková Michaela Czech Republic 12.20,1
3. Hlavová Jindra Czech Republic 12.36,5

24. Zsigmond Vanda Hungary 14.14,6
36. Koós Brigitta Hungary 15.04,2
44. Bertóti Regina Hungary 15.54,8

W18E
2.4 km / 24 m / 16
1. Svobodná Šárka Czech Republic 12.34,4
2. Öry Eszter Hungary 12.37,2
3. Wicha Iwona Poland 12.41,1

22. Máthé Fanni Hungary 14.21,6
29. Hrenkó Ivett Hungary 14.49,1
Tas Kata Hungary DISK


M16E
2.5 km / 34 m / 16
1. Zimmerman Jakub Czech Republic 11.46,1
2. Jubelis Andris Latvia 12.18,7
3. Dzedavets Yauheni Belarus 12.29,9

25. Turcsán Gábor Hungary 13.25,3
29. Mets Márton Hungary 13.36,0
34. Györgyi-Ambró Gergely Hungary 13.43,8
42. Kuzman Zsolt Hungary 14.06,6

M18E
2.6 km / 40 m / 17
1. Kodeda Štěpán Czech Republic 11.47,6
2. Gvildys Jonas Lithuania 11.59,0
3. Seppi Andrea Italy 12.02,0

8. Szabó András Hungary 12.29,0
52. Viczián Péter Hungary 14.30,3
Kerényi Máté Hungary DISK
Lenkei Zsolt Hungary DISK

Hosszútáv
W16E
5,0 km / 185 m / 13
1. Bochenková Ivana Czech Republic 40.54
2. Procházková Michaela Czech Republic 43.14
3. Ukhorskaya Natalia Russia 44.52

10. Péley Dorottya Hungary 50.48
30. Zsigmond Vanda Hungary 60.26
35. Koós Brigitta Hungary 61.41
46. Bertóti Regina Hungary 64.51

W18E
5,9 km / 215 m / 18
1. Oleynichenkova Nina Russia 55.23
2. Doležalová Monika Czech Republic 55.26
3. Machútová Lucie Czech Republic 55.54

32. Hrenkó Ivett Hungary 70.10
37. Öry Eszter Hungary 72.55
48. Máthé Fanni Hungary 78.30
60. Tas Kata Hungary 89.01


M16E
7,3 km / 310 m / 18
1. Zimmerman Jakub Czech Republic 56.19
2. Hájek Daniel Czech Republic 57.19
3. Paulins Arturs Latvia 63.11

5. Györgyi-Ambró Gergely Hungary 63.54
21. Turcsán Gábor Hungary 68.04
54. Mets Márton Hungary 83.36
61. Kuzman Zsolt Hungary 89.21

M18E
9,0 km / 405 m / 22
1. Kodeda Štěpán Czech Republic 67.22
2. Krajčík Michal Slovakia 69.35
3. Holas Štěpán Czech Republic 71.31

5. Lenkei Zsolt Hungary 73.15
23. Kerényi Máté Hungary 79.23
34. Viczián Péter Hungary 82.57
47. Szabó András Hungary 87.37

Váltó
W16E

1. CZE Czech Republic 89.14
Hlavová Jindra 29.24 (1 )
Procházková Michaela 29.07 (1 )
Bochenková Ivana 30.43 (2 )

2. SUI Switzerland 95.02
Tritschler Sophie 29.55 (4 )
Feer Isabelle 31.59 (3 )
Aebi Bettina 33.08 (8 )

3. GER Germany 97.25
Juras Sandra 29.53 (3 )
Böhm Marie-Christine 32.20 (4 )
Fritsche Anne 35.12 (12)

10. HUN Hungary 114.34
Bertóti Regina 37.24 (12)
Koós Brigitta 34.57 (5 )
Zsigmond Vanda 42.13 (15)


W18E

1. CZE Czech Republic 103.42
Svobodná Šárka 34.34 (1 )
Machútová Lucie 34.12 (1 )
Doležalová Monika 34.56 (2 )2. POL Poland 109.30
Ewiak Alicja 38.16 (12)
Najman Natalia 34.40 (2 )
Wicha Iwona 36.34 (3 )

3. RUS Russia 110.18
Rozova Tatiana 37.10 (7 )
Mendel Tatiana 39.06 (6 )
Oleynichenkova Nina 34.02 (1 )

5. HUN Hungary 113.16
Hrenkó Ivett 35.42 (2 )
Öry Eszter 38.24 (5 )
Péley Dorottya 39.10 (8 )

Férfiak
M16E
1. SUI Switzerland 114.47
Kyburz Matthias 38.28 (2 )
Sauter Philipp 38.08 (1 )
Hubmann Martin 38.11 (1 )

2. CZE Czech Republic 120.23
Hájek Daniel 40.54 (4 )
Klusáček Matěj 38.58 (2 )
Zimmerman Jakub 40.31 (5 )

3. HUN Hungary 123.24
Turcsán Gábor 38.27 (1 )
Mets Márton 42.28 (6 )
Györgyi-Ambró Gergel 42.29 (11)

M18E

1. CZE Czech Republic 130.21
Kodeda Štěpán 41.58 (1 )
Malý Aleš 45.07 (2 )
Holas Štěpán 43.16 (2 )

2. HUN Hungary 135.29
Szabó András 44.16 (3 )
Kerényi Máté 46.07 (5 )
Lenkei Zsolt 45.06 (6 )

3. GER Germany 136.36
Lösch Sören 45.54 (5 )
Bergmann Sebastian 45.44 (3 )
Müller Philipp 44.58 (5 )


Pontverseny
Sprint Normál Váltó Össz.
1
Czech Republic 490 515 500
1505
2
Switzerland 359 380 395
1134
3
Hungary 309 289 340
938
4
Poland 321 294 310
925
5
Russia 342 347 180
869
6
Latvia 299 267 275
841
7
Germany 240 279 255
774
8
Ukraine 265 274 230
769
9
Slovakia 281 255 205
741
10
Austria 250 246 210
706


3. Ifjúsági Európa Bajnokság

2004. június 25-27.
Salzburg, Ausztria

Sprint
W16E
2.0 km / 40 m / 13
1 Oleynichenkova Nina 88 Russia 12:31
2 Machútová Lucie 88 Czech Republic 13:23
3 Rozova Tatiana 88 Russia 13:25

8 Péley Dorottya 89 Hungary 13:49
16 Öry Eszter 88 Hungary 14:50
23 Nagy Virág 88 Hungary 15:12
35 Szerencsi Dora 88 Hungary 15:57

W18E
2.4 km / 40 m / 14
1 Wicha Iwona 87 Poland 15:03
2 Macinska Jana 86 Slovakia 15:46
3 Krafková Lucie 86 Czech Republic 15:52

22 Hrenko Ivett 87 Hungary 17:23
50 Máthé Fanni 88 Hungary 20:40
51 Prill Dora 89 Hungary 21:37
53 Tas Katalin 87 Hungary 22:07

M16E
2.4 km / 35 m / 14
1 Chromý Adam 88 Czech Republic 12:52
2 Szabo András 88 Hungary 12:54
2 Kodeda Stepán 88 Czech Republic 12:54

17 Kerényi Máté 88 Hungary 14:01
28 Györgyi-Ambro Gergely 89 Hungary 14:32
Lenkei Zsolt 88 Hungary mp

M18E
2.7 km / 75 m / 16
1 Glibov Ruslan 87 Ukraine 15:33
2 Ryzhkou Siarhei 86 Belorussia 15:34
3 Krajcik Michal 87 Slovakia 15:3713

Toth Ádám 86 Hungary 16:21
21 Zöldesi Andor 86 Hungary 17:10
27 Kovács Ádám 86 Hungary 17:35
36 Kovács Robert 86 Hungary 17:44

Hosszútáv
W16E
4,8 km / 200 m / 15
1 Mendel Tatiana 88 Russia 45:52
2 Karochová Simona 88 Czech Republic 47:30
3 Rozova Tatiana 88 Russia 48:59

18 Péley Dorottya 89 Hungary 55:06
27 Szerencsi Dora 88 Hungary 57:27
30 Öry Eszter 88 Hungary 58:12
56 Nagy Virág 88 Hungary 70:46

W18E
5,5 km / 290 m / 16
1 Würmli Sara 87 Switzerland 53:31
2 Goffre Anaďs 86 France 54:58
3 Knechtli Lilian 86 Switzerland 55:57

14 Máthé Fanni 88 Hungary 64:35
25 Prill Dora 89 Hungary 67:50
39 Tas Katalin 87 Hungary 73:44
41 Hrenko Ivett 87 Hungary 76:08

M16E
6,4 km / 250 m / 17
1 Kodeda Stepán 88 Czech Republic 50:41
2 Rass Jonas 88 Italy 51:22
3 Meuli Jonas 88 Switzerland 51:34

5 Lenkei Zsolt 88 Hungary 52:35
13 Kerényi Máté 88 Hungary 56:42
18 Szabo András 88 Hungary 58:10
45 Györgyi-Ambro Gergely 89 Hungary 66:18

M18E
7,0 km / 290 m / 17
1 Krajcik Michal 87 Slovakia 51:06
2 Benes Jan 87 Czech Republic 53:38
3 Mazurek Filip 86 Poland 54:42

4 Kovács Ádám 86 Hungary 55:50
21 Zöldesi Andor 86 Hungary 61:44
46 Kovács Robert 86 Hungary 69:41
63 Tóth Ádám 86 Hungary 81:28

Váltó
W16E
1 16 Russia 1:29:41
Tatiana Rozova 88 30:28 2 BA 3 30:28 2
Nina Oleynichenkova 88 28:53 2 AC 1 59:21 2
Tatiana Mendel 88 30:20 2 CB 1 1:29:41
2 4 Czech Republic 1:32:19
Simona Karochová 88 30:26 1 CB 2 30:26 1
Lucie Machútová 88 28:09 1 BA 1 58:35 1
Jana Vaculiková 88 33:44 7 AC 2 1:32:19
3 8 Hungary 1:32:30
Dora Szerencsi 88 32:44 6 CB 5 32:44 6
Eszter Öry 88 29:19 3 BC 1 1:02:03 3
Dorottya Péley 89 30:27 3 AA 1 1:32:30
W18E

1 39 Poland 1:52:47
Agnieszka Grzelak 86 38:21 3 BC 1 38:21 3
Weronika Machowska 86 37:33 1 CB 2 1:15:54 1
Iwona Wicha 87 36:53 2 AA 1 1:52:47
2 29 Czech Republic 1:55:21
Lucie Krafková 86 37:27 1 CC 2 37:27 1
Zuzana Hermanová 87 40:47 6 BA 1 1:18:14 2
Iveta Duchová 86 37:07 3 AB 1 1:55:21
3 37 Lithuania 1:56:12
Kristina Rybakovaite 86 38:41 6 BC 4 38:41 6
Skaiste Sidaraviciute 86 39:58 3 CA 1 1:18:39 3
Jurate Rukaite 86 37:33 5 AB 2 1:56:12

9 33 Hungary 2:07:43
Katalin Tas 87 40:45 10 CB 5 40:45 10
Ivett Hrenko 87 41:39 8 BA 3 1:22:24 8
Fanni Máthé 88 45:19 12 AC 2 2:07:43

M16E
1 54 Czech Republic 1:34:50
Stepán Kodeda 88 32:25 1 1 32:25 1
Vojta Král 88 30:13 1 1 1:02:38 1
Adam Chromý 88 32:12 5 1 1:34:50
2 58 Hungary 1:38:43
András Szabo 88 35:20 8 1 35:20 8
Máté Kerényi 88 32:23 2 2 1:07:43 2
Zsolt Lenkei 88 31:00 3 1 1:38:43

3 61 Latvia 1:41:00
Arturs Paulins 89 36:50 11 1 36:50 11
Edgars Sparans 88 33:22 3 1 1:10:12 8
Kalvis Mihailovs 88 30:48 2 2 1:41:00
M18E

1 93 Slovakia 1:43:19
Rastislav Szabo 87 35:05 4 2 35:05 4
Martin Mazur 87 34:25 2 1 1:09:30 2
Michal Krajcik 87 33:49 1 BCC 1 1:43:19
2 79 Czech Republic 1:43:22
Jan Benes 87 35:00 3 1 35:00 3
Martin Henych 86 33:36 1 1 1:08:36 1
Brona Pribyl 86 34:46 3 1 1:43:22
3 90 Romania 1:45:33
Ciprian Marian 86 34:06 1 2 34:06 1
Iulian Negoita 86 36:56 9 2 1:11:02 4
Tamas Bogya 86 34:31 2 1 1:45:33

16 83 Hungary 2:03:10
Andor Zöldesi 86 37:26 13 1 37:26 13
Ádám Toth 86 49:03 17  2 1:26:29 18
Ádám Kovács 86 36:41 6 5 2:03:10


Pontverseny
Sprint Normál Váltó Össz.
1
Czech Republic
736
613
460
1809
2
Switzerland
627
588
300
1515
3
Russia
498
529
290
1317
4
Hungary
447
445
290
1182
5
Poland
371
398
265
1034
6
Austria
436
330
245
1011
7
Lithuania
349
383
205
937
8
Latvia
305
343
275
923
9
Slovakia
353
301
245
899
10
Ukraine
325
314
255
894
11
Germany
328
308
210
846
12
France
220
308
220
748
13
Bulgaria
222
304
200
726
14
Estonia
240
298
160
698
15
Italy
282
271
130
683
16
Spain
238
243
105
586
17
Romania
127
200
245
572
18
Belorussia
223
147
135
505
19
Serbia and Montenegro
13
11
20
44
20
Kazakhstan
9
23
0
32