Címke szerinti archívum: Oláh Katalin


21. Tájékozódási futó Világbajnokság

2004. szeptember 11-19.
Västeras, Svédország


Sprint
Nők

Villa Utsikten
2560 m / 80 m / 11
45 induló

1. Simone N.-Luder SUI 12:32.2
2. Karolina A. Höjsgaard SWE 13:01.1
3. Elisabeth Ingvaldsen NOR 13:19.5
4. Dana Brozkova CZE 13:21.0
5. Anna Marsell SWE 13:26.0
6. Emma Engstrand SWE 13:27.4

Férfiak

Villa Utsikten
3060 m / 95 m / 12
45 induló

1. Niclas Jonasson SWE 13:06.5
2. Hakan Eriksson SWE 13:09.0
2. Yuri Omeltchenko UKR 13:09.0
4. Johan Näsman SWE 13:09.8
5. Thierry Gueorgiou FRA 13:10.0
6. Øystein K. Østerbo NOR 13:14.3

Teljes eredménylista: (férfinői)


Középtáv
Nők

Lappslätten
5260 m / 140
45 induló

1. Hanne Staff NOR 33:03.1
2. Tanya Ryabkina RUS 33:14.9
3. Heli Jukkola FIN 33:30.3
4. Jenny Johansson SWE 33:45.8
5. Minna Kauppi FIN 33:58.5
6. Simone N.-Luder SUI 34:19.7

Férfiak

Lappslätten
6300 m /
45 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 32:45.9
2. Valentin Novikov RUS 33:07.1
3. Anders Nordberg NOR 33:12.3
4. Emil Wingstedt SWE 33:14.4
5. Johan Näsman SWE 34:09.2
6. Holger H. Johansen NOR 34:16.0

Teljes eredménylista: (férfinői)


Hosszútáv
Nők

Västervåla
11020 m / 475 m / 25
45 induló

1. Karolina A. Höjsgaard SWE 82:25.4
2. Hanne Staff NOR 83:26.5
3. Marika Mikkola FIN 83:51.6
4. Simone N.Luder SUI 83:57.5
5. Birgitte Husebye NOR 84:03.7
6. Minna Kauppi FIN 84:17.6
16. Oláh Katalin HUN 91:07.9

Férfiak

Västervåla
17110 m / 610 m / 28
45 induló

1. Björnar Valstad NOR 105:25.3
2. Mattias Karlsson SWE 105:57.2
3. Holger H. Johansen NOR 107:00.5
4. Valentin Novikov RUS 107:48.5
5. Emil Wingstedt SWE 108:31.9
6. Mats Haldin FIN 109:17.5

Teljes eredménylista: (férfinői)


Váltó
Nők

Häpplinge
6.15-6.3 km
24 Váltó

1. SWE

Gunilla Svärd
Jenny Johansson
Karolina
A. Höjsgaard

113:41,0

37:48,4
37:21,4
38:31,2

2. FIN

Marika Mikkola
Minna Kauppi
Heli Jukkola

113:43,4

37:50,4
36:24,8
39:28,2

3. NOR

Birgitte Husebye
Elisabeth Ingvaldsen
Hanne Staff

115:34,6

37:51,2
39:10,8
38:32,6

18. HUN

Oláh Katalin
Zsigmond Száva
Szerencsi Ildikó

165:59,7

40:41,5
56:45,8
68:32,4

Férfiak

Häpplinge
8.15-8.5 km
33 Váltó

1. NOR

Bjornar Valstad
Øystein Kristiansen
Jorgen Rostrup

128:08,5

42:17,9
42:22,0
43:28,6

2. RUS

Misha Mamleev
Andrey Khramov
Valentin Novikov

128:12,5

42:16,0
42:21,2
43:35,3

3. SWE

Mattias Karlsson
Emil Wingstedt
Niclas Jonassson

128:13,4

42:18,6
42:12,6
43:42,2

24. HUN

Lévai Ferenc
Vonyó Péter
Molnár Tibor

167:05,3

47:31,2
58:33,7
61:00,4

Teljes eredménylista: (férfi-női)


5. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2004. július 10-17.
Roskilde, Dánia

Sprint
Nők

Roskilde
2,5 km / 16

1. Simone Niggli-Luder SUI 12:18
2. Jenny Johansson SWE 12:37
3. Emma Engstrand SWE 12:49
4. Emma Dahlstedt SWE 12:52
5. Anne Margrethe Hausken NOR 13:10
6. Anna Marsell SWE 13:12
Férfiak

Roskilde
3,0 km / 20

1. Emil Wingstedt SWE 13:35
2. Andrey Khramov RUS 13:46
3. Marten Boström FIN 13:51
4. Oystein Kvaal Osterbo NOR 13:54
5. Mikkel Lund DEN 13:57
6. Jonas Pilblad SWE 13:58

Középtáv

Nők

Grönholt Hegn
5300 m / 90 m / 21

1. Hanne Staff NOR 29:58
2. Dainora Alsauskaite LTU 30:24
3. Tatiana Ryabkina RUS 30:53
4. Minna Kauppi FIN 31:02
5. Jenny Johansson SWE 31:03
5. Simone Niggli-Luder SUI 31:03
49. Makrai Éva HUN 39:14
Férfiak

Grönholt Hegn
6400 m / 95m / 22

1. Thierry Gueorgiou FRA 30:49
2. Jarkko Huovila FIN 32:01
3. Emil Wingstedt SWE 32:10
4. Carsten Jörgensen DEN 32:13
5. Chris Terkelsen DEN 32:14
6. Pasi Ikonen FIN 32:31

Normáltáv
Nők

Klinteskoven
9600 m / 340 m / 21

1. Simone Niggli-Luder SUI 62:04
2. Emma Engstrand SWE 65:45
3. Tatiana Ryabkina RUS 65:53
4. Heli Jukkola FIN 66:12
5. Minna Kauppi FIN 66:26
6. Hanne Staff NOR 66:44
Férfiak

Klinteskoven
14500 m / 560 m / 29

1. Kalle Dalin SWE 83:40
2. Mats Haldin FIN 83:58
2. Emil Wingstedt SWE 84:41
4. Robert Banach POL 85:20
5. Andrey Khramov RUS 85:37
6. Michal Horacek CZE 85:50

Váltó
Nők
1. SWE Karolina A. Höjsgaard
Jenny Johansson
Svärd Gunilla
44:48
28:24
41:06
114:18
2. NOR Marianne Andersen
Elisabeth Ingvaldsen
Hanne Staff
45:00
28:22
41:07
114:29
3. SWE2 Cecilia Bratt
Lina Bäckström
Emma Engstrand
44:55
28:34
44:13
117:42
20. HUN Makrai Éva
Kelemen Bernadett
Oláh Katalin
47:29
46:41
45:17
140:25
Férfiak
1. FIN Jarkko Huovila
Pasi Ikonen
Mats Haldin
44:33
38:11
43:48
126:32
2. DEN Chris Terkelsen
René Rokkjar
Carsten Jorgensen
44:56
37:52
43:54
126:42
3. SWE Kalle Dalin
Johan Modig
Emil Wingsted
44:27
37:52
44:34
126:53
16. HUN Domonyik Gábor
Lévai Ferenc
Molnár Tibor
46:13
40:48
46:49
133:50


19. Tájékozódási futó Világbajnokság

2001. július 28. – augusztus 4.
Tampere, Finnország

Sprint
Nők

Kauppi
2.2 km / 40 m / 10
49 induló

1. Vroni K.-Salmi SUI 10.54,9
2. Johanna Asklöf FIN 11.00,5
3. Simone Luder SUI 11.01,9
4. Jenny Johansson SWE 11.05,4
5. Reeta Kolkkala FIN 11.09,5
6. Marie L. Romanens SUI 11.19,7
32. Makrai Éva HUN 13.26,2

Férfiak

Kauppi
2.6 km / 60 m /12
45 induló

1. Jimmy Birklin SWE 10.55,9
2. Pasi Ikonen FIN 11.06,1
3. Jörgen Olsson SWE 11.09,7
4. Juha Peltola FIN 11.10,1
5. Jamie Stevenson GBR 11.18,0
6. Mikhail Mamleev RUS 11.19,8
33. Domonyik Gábor HUN 12.42,4

Rajtlistaeredménylista


Rövidtáv
Nők

Pulesjärvi
3.6 km / 250 m / 11
60 induló

1. Hanne Staff NOR 25:41
2. Jenny Johansson SWE 25:54
3. Gunilla Svärd SWE 25:58
4. Simone Luder SUI 26:27
5. Reeta Kolkkala FIN 26:33
6. Johanna Asklöf FIN 26:41
58. Oláh Katalin HUN 39:15

Férfiak

Pulesjärvi
4.1 km / 170 m /15
60 induló

1. Pasi Ikonen FIN 23:41
2. Tore Sandvik NOR 24:02
3. Jörgen Rostrup NOR 24:15
4. Jani Lakanen FIN 24:42
5. Juha Peltola FIN 24:53
6. Mats Troeng SWE 25:05
45. Domonyik Gábor HUN 31:24

Selejtező eredményekdöntő eredmények


Normáltáv
Nők

Taisko
9.8 km / 390 m / 17
60 induló

1. Simone Luder SUI 1.14.57
2. Marika Mikkola FIN 1.15.00
3. Reeta Kolkkala FIN 1.15.43
4. Anette Granstedt SWE 1.16.17
5. Johanna Asklöf FIN 1.16.23
6. Hanne Staff NOR 1.17.07
18. Oláh Katalin HUN 1.24.03

Férfiak

Taisko
14.4 km / 500 m / 26
59 induló

1. Jörgen Rostrup NOR 1.29.43
2. Jani Lakanen FIN 1.30.17
3. Carl H. Björseth NOR 1.31.58
4. Björnar Valstad NOR 1.32.52
5. Fredrik Löwegren SWE 1.33.18
6. Janne Salmi FIN 1.33.50
43. Domonyik Gábor HUN 1.52.25
Selejtező eredményKlasszikus döntő rajtlistaKlasszikus döntő eredménylista

Váltó
Nők

Pulesjärvi
4.8-5.9 km / 180-200 m / 14
19 váltó

1. FIN

Reeta Kolkkala
Liisa Anttila
Marika Mikkola
Johanna Asklöf

147:01

35:08
33:51
44:09
43:52

2. SWE

Katarina Allberg
Jenny Johansson
Cecilia Nilsson
Gunilla Svärd

161:00

37:04
35:19
43:11
45:25

3. NOR

Birgitte Husebye
Linda Antonsen
Ingvaldsen Elisabeth
Hanne Staff

161:00

34:32
36:22
47:07
42:57

14. HUN

Makrai Éva
Farkas Zsuzsanna
Zsebeházy Eszter
Oláh Katalin

199:18

39:55
41:55
70:02
47:25

Férfiak

Pulesjärvi
5.8-8.6 km / 200-280 m / 19-25
29 váltó

1. FIN

Jani Lakanen
Jarkko Huovila
Juha Peltola
Janne Salmi

168:53

49:47
51:56
33:42
33:27

2. NOR

Bernt Björnsgaard
Carl H. Björseth
Tore Sandvik
Björnar Valstad

170:59

50:45
52:23
34:00
33:49

3. CZE

Michal Horacek
Michal Jedlicka
Radek Novotny
Rudolf Ropek

172:25

50:57
51:40
35:29
34:17

15. HUN

Domonyik Gábor
Lévai Ferenc
Harkányi Zoltán
Sprok Bence

197:32

50:46
60:30
44:07
42:08


6. Világjátékok

2001. augusztus 16-26.
Akita, Japan

Középtáv
Nők

5500 m / m / 18
38 induló

1. Hanne Staff NOR 33.38.3
2. Anette Granstedt SWE 34.07.8
3. Birgitte Husebye NOR 34.20.9
4. Giedre Voveriene LTU 35.34.2
5. Simone Luder SUI 36.17.6
6. Katalin Oláh HUN 36.20.3
Férfiak

6700 m / m / 22
38 induló

1. Grant Bluett AUS 31.00.4
2. Tore Sandvik NOR 31.38.3
3. Jamie Stevenson GBR 31.42.9
4. Niclas Jonasson SWE 31.49.7
5. Pavel Naumov RUS 33.17.7
6. Carlsten Jörgensen DEN 33.36.4

Vegyes váltó

Iijima Sand Dune
4470-5250 m / 15-18

1. NOR Björnar Valstad
Hanne Staff
Tore Sandvik
Birgitte Husebye
96:34.6
2. LTU Svajunas Ambrazas
Vilma Rudzenskaite
Edgaras Voveris
Giedre Voveriene
97:00.8
3. SWE Emil Wingstedt
Anette Granstedt
Niclas Jonasson
Jenny Johansson
98:07.4
4. POL Janusz Porzycz,
Anna Gornicka-Antonowicz
Robert Banach,
Barbara Baczek
98:11.2
5. AUS Robert Walter
Joanne Allison
Grant Bluett
Natasha Key
98:22.3
6. GBR Stephen Palmer
Jenny James
Jamie Stevenson
Heather Monro
99:40.2


3. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2000. június 30-július 4.
Truskavets, Ukrajna


Sprint
Nők
1. Jenny Johansson SWE 25.50
2. Simone Luder SUI 26.17
3. Anna Gornicka-Antonowicz POL 27.27
4. Bohdana Terova CZE 27.47
5. Heather Monro GBR 27.58
5. Giedre Voveriene LAT 27.58
17. Oláh Katalin HUN 29.52
61. Wengrin Ágnes HUN 37.29
Férfiak
1. Valentin Novikov RUS 26.58
2. Yuri Omelchenko UKR 28.01
3. Tore Sandvik NOR 28.11
4. Robert Banach POL 28.17
4. Allan Mogensen DEN 28.17
6. Jörgen Rostrup NOR 28.46
47. Lévai Ferenc HUN 33.40
63. Domonyik Gábor HUN 41.49

Normáltáv
Nők
1. Hanne Staff NOR 64.49
2. Brigitte Wolf SUI 68.46
3. Yvette Baker GBR 70.20
4. Lucie Böhm AUT 70.25
5. Elisabeth Ingvaldsen NOR 71.26
6. Marat Vaher EST 71.53
11. Oláh Katalin HUN 74.16
37. Wengrin Ágnes HUN 90.56
Férfiak
1. Valentin Novikov RUS 87.51
2. Marian Davidik SVK 92.32
3. Björnar Valstad NOR 92.33
4. Bernt Bjornsgaard NOR 92.42
5. Thomas Bührer SUI 92.47
6. Yuri Omelchenko UKR 92.52
22. Domonyik Gábor HUN 103.30

Váltó
Nők

31 váltó

1. NOR Elisabeth Ingvaldsen
Birgitte Husebye
Hanne Staff
49.03
53.21
33.54
136.18
2. SWE Katarina Allberg
Maria Sandstrom
Jenny Johansson
49.02
52.58
34.21
136.21
3. GBR Jenny James
Yvette Baker
Heather Monro
51.42
50.13
38.13
140.08
17. HUN Makrai Éva
Wengrin Ágnes
Oláh Katalin
54.16
59.14
48:41
162.11
Férfiak

39 váltó

1. SUI Urs Müller
Christoph Plattner
Thomas Bührer
56.16
59.14
41.12
156.42
2. CZE Vladimir Lucan
Michal Jedlicka
Rudolf Ropek
56.23
58.31
44.16
159.10
3. SWE Fredrik Löwegren
Thomas Asp
Jörgen Olsson
56.19
59.10
44.05
159.34
22. HUN Domonyik Gábor
Dénes Zoltán
Lévai Ferenc
60.06
69.20
49:37
179.03


16. Tájékozódási futó Világbajnokság

1995. augusztus 15-20.
Detmold, Németország

Rövidtáv
Nők

Hasenkanzel
4400 m /180 m / 14
60 induló

1. Marie-L. Romanens SUI 28.51
2. Yvette Hague GBR 29.16
3. Anna Bogren SWE 29.29
3. Marlena Jansson NOR 29.29
5. Frauke S. Gran GER 29.31
6. Marcela Kubatková CZE 29.42
11. Oláh Katalin HUN 30.33
44. Lovasi Katalin HUN 32.33
47. Bokros Andrea HUN 36.16

Férfiak

Hasenkanzel
5400 m /190 m / 18
60 induló

1. Yuri Omeltchenko UKR 30.25
2. Jörgen Mårtensson SWE 31.31
3. Bjørnar Valstad NOR 31.36
4. Thomas Bührer SUI 31.01
5. Lars Holmquist SWE 32.14
6. Johan Ivarsson SWE 32.26
22. Domonyik Gábor HUN 33.50
47. Pavlovics Gábor HUN 36.41
53. Lantos Zoltán HUN 38.34

Normáltáv
Nők

Mordkuhle
9600 m / 405 m / 21
61 induló

1. Oláh Katalin HUN 65.50
2. Eija Koskivaara FIN 68.39
2. Yvette Hague GBR 68.39
4. Marlena Jansson SWE 68.44
5. Vroni König SUI 69.22
6. Hanne Sandstad NOR 69.48
34. Kovács Bernadett HUN 79.27
35. Bokros Andrea HUN 79.30
48. Lovasi Katalin HUN 84.04

Férfiak

Mordkuhle
16200 m / 665 m / 30
62 induló

1. Jörgen Mårtensson SWE 90.19
2. Janne Salmi FIN 92.04
3. Carsten Jørgensen DEN 93.38
4. Timo Karppinen FIN 93.39
5. Tomás Prokes CZE
6. Jon Tvedt NOR 93.53
30. Lantos Zoltán HUN 100.25
40. Domonyik Gábor HUN 105.30
54. Viniczai Ferenc HUN 105.41

Váltó
Nők

Köterberg
4.0-4.3 km/210 m/12; 7.3-7.6 km/280m/15
22 (24) váltó

1. FIN

Kirsi Tiira
Reeta-Mari Kolkkala
Eija Koskivaara
Annika Viilo

170.33
31.53
32.20
50.45
54.35
2. SWE

Anette Granstedt
Maria Gustafsson
Anna Bogren
Marlena Jansson

172.11
34.50
33.18
53.56
50.07
3. CZE

Petra Novotná
Maria Honzová
Marcela Kubatková
Jana Cieslarová

173.06
34.41
33.17
53.12
51.56
7. HUN

Bokros Andrea
Lubinszki Mária
Lovasi Katalin
Oláh Katalin

183.27
34.35
36.06
60.06
52.40
Férfiak

Köterberg
8.0-8.2 km/310 m/17; 10.6-11.0 km/370m/21
33 (35) váltó

1. SUI

Alain Berger
Daniel Hotz
Christian Aebersold
Thomas Bührer

214.21
45.30
51.07
58.46
58.58
2. FIN

Keijo Parkkinen
Reijo Mattinen
Timo Karppinen
Janne Salmi

215.43
46.45
46.03
63.09
60.15
3. SWE

Lars Holmquist
Jimmy Birklin
Johan Ivarsson
Jörgen Mårtensson

215.51
46.25
47.02
61.42
50.42
16. HUN

Domonyik Gábor
Lantos Zoltán
Pavlovics Gábor
Vincizai Ferenc

236.37
51.59
49.39
66.17
67.42


15. Tájékozódási futó Világbajnokság

1993. október 9-14.
Highland Falls, Amerikai Egyesült Államok

Rövidtáv
Nők

Lake Sebago – Pole Brook Mountain
3660 m / 85 m / 11
63 induló

1. Anna Bogren SWE 20.39
2. Marita Skogum SWE 21.10
3. Eija Koskivaara FIN 21.11
4. Torunn Fossli NOR 21.11
5. Ragnhild B. Andersen NOR 22.09
6. Marlena Jansson SWE 22.16
7. Oláh Katalin HUN 22.17
44. Kovács Ildikó HUN 29.15
49. Lovasi Katalin HUN 42.36

Férfiak

Lake Sebago – Pole Brook Mountain
4745 m / 135 m / 14
54 induló

1. Petter Thoresen NOR 22.34
2. Timo Karppinen FIN 23.00
3. Martin Johansson SWE 23.26
4. Jon Tvedt NOR 23.27
4. Steven Hale GBR 23.27
6. Jörgen Mårtensson SWE 23.38
38. Pavlovics Gábor HUN 26.37
44. Nagy István HUN 28.03
48. Lantos Zoltán HUN 32.06

Normáltáv
Nők

Surebridge Mountain
8625 m / 410 m / 14
58 induló

1. Marita Skogum SWE 62.27
2. Annika Viilo FIN 64.42
3. Yvette Hague GBR 66.09
4. Eija Koskivaara FIN 67.04
5. Kirsi Tiira FIN 67.37
6. Marlena Jansson SWE 67.43
34. Lovasi Katalin HUN 80.16
35. Horváth Andrea HUN 80.34
46. Oláh Katalin HUN 84.17

Férfiak

Surebridge Mountain
13475 m / 690 m / 19
85 (86) induló

1. Allan Mogensen DEN 87.36
2. Jörgen Mårtensson SWE 88.07
3. Petter Thoresen NOR 89.28
4. Kent Olsson SWE 90.18
5. Rolf Vestre NOR 90.36
6. Dominik Humbel SUI 90.51
16. Pavlovics Gábor HUN 94.48
40. Viniczai Ferenc HUN 102.34
54. Lantos Zoltán HUN 112.27

Váltó
Nők

Rockhouse Mountain
19 (21) váltó

1. SWE

Anette Nilsson
Marlena Jansson
Anna Bogren
Marita Skogum

168.48

42.20
40.32
43.18
42.38

2. FIN

Johanna Tiira
Kirsi Tiira
Annika Viilo
Eija Koskivaara

176.59

42.34
44.30
44.01
45.54

3. CZE

Petra Novotná
Maria Honzová
Marcela Kubatková
Jana Cieslarová

188.29

44.11
50.11
41.15
52.52

7. HUN

Horváth Andrea
Tóth Réka
Oláh Katalin
Lovasi Katalin

192.21

44.34
48.49
42.00
56.58

Férfiak

Rockhouse Mountain
30 (32) váltó

1. SUI

Dominik Humbel
Christian Aebersold
Urs Flühmann
Thomas Bührer

217.16

53.53
54.43
53.03
55.37

2. GBR

Jonathan Musgrave
Martin Bagness
Stephen Palmer
Steven Hale

217.31

55.15
60.03
60.03
49.25

3. FIN

Keijo Parkkinen
Mika Kuisma
Petri Forsman
Timo Karppinen

218.20

53.25
55.02
55.03
54.50

16. HUN

Lantos Zoltán
Horváth Pál
Viniczai Ferenc
Pavlovics Gábor

252.46

58.01
63.19
65.49
65.37


14. Tájékozódási futó Világbajnokság

1991. augusztus 20-25.
Mariánské Láznê, Csehszlovákia
Az út (Monspart Sarolta cikke az 1991-es Tájfutás 1991/6-7. számából)

Rövidtáv
Nők

Karlovy Vary – Linhart
5000 m / 170 m / 9
52 induló

1. Jana Cieslarová CZE 32.09
2. Ada Kucharová CZE 32.29
3. Marita Skogum SWE 32.41
4. Christina Blomqvist SWE 32.59
5. Oláh Katalin HUN 33.10
6. Marcela Kubatková CZE 33.18
46. Tóth Réka HUN 41.16

Férfiak

Karlovy Vary – Linhart
5800 m / 200 m / 10
52 induló

1. Petr Kozak CZE 29.20
2. Kent Olsson SWE 29.57
3. Martin Johansson SWE 30.17
4. Christian Aebersold SUI 30.22
5. Jörgen Mårtensson SWE 30.33
6. Urs Fluhmann SUI 30.34
16. Pavlovics Gábor HUN 32.47
32. Lantos Zoltán HUN 33.51
47. Viniczai Ferenc HUN 38.18

Normáltáv
Nők

Rabstejn
10520 m / 420 m / 16
58 induló

1. Oláh Katalin HUN 79.52
2. Christina Blomqvist SWE 81.04
3. Jana Galiková CZE 81.18
4. Jana Cieslarová CZE 81.54
5. Marita Skogum SWE 82.15
6. Raghnild Bratberg NOR 83.56
22. Horváth Andrea HUN 93.23

Férfiak

Rabstejn
17470 m / 645 m / 25
71 (72) induló

1. Jorgen Mårtensson SWE 109.25
2. Kent Olsson SWE 113.37
3. Sixten Sild URS 113.48
4. Vladimir Alexeev URS 114.09
5. Håkan Eriksson SWE 114.32
6. Christian Aebersold SUI 114.45
26. Viniczai Ferenc HUN 122.38
32. Lantos Zoltán HUN 125.44
36. Pavlovics Gábor HUN 129.01

Váltó
Nők

Karlovy Vary – Rajec
7.2-7.4 km / 270 m / 14
17 Váltó

1. SWE

Arja Hannus
Christina Blomqvist
Marlena Jansson
Marita Skogum

218.27

57.00
53.55
55.07
52.24

2. NOR

Hanne Sandstad
Heidi Arnesen
Raghnild Bratberg
Raghnild Bente Andersen

220.20

57.27
57.10
51.44
53.57

3. CZE

Marcela Kubatková
Jana Galiková
Ada Kucharová
Jana Cieslarová

223.29

60.02
60.02
53.27
55.38

4. HUN

Horváth Andrea
Tóth Réka
Kovács Ildikó
Oláh Katalin

231.15

60.10
56.17
56.17
53.49

Férfiak

Karlovy Vary – Rajec
11.3-11.5 km / 430-450 m / 19
18 (19) Váltó

1. SUI

Thomas Bührer
Alain Berger
Urs Flühmann
Christian Aebersold

282.37

70.24
78.01
67.03
67.08

2. NOR

Petter Thoresen
Björnar Valstad
Rolf Vestre
Havard Tveite

282.59

70.51
72.21
70.37
69.08

3. FIN

Reijo Mattinen
Ari Anjala
Mika Kuisma
Keijo Parkkinen

284.18

69.47
73.40
71.41
71.41

8. HUN

Vincizai Ferenc
Pavlovics Gábor
Horvath Pál
Lantos Zoltán

305.25

78.23
70.48
79.29
76.44


7. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

1990. augusztus 1-3.
Plavinas, Szovjetunió-Lettország

Nők
Vietalava
8850 m / 265 m / 15
77 induló
1. Yvette Baker-Hague GBR 76.25
2. Ede Iumarik URS 76.58
3. Brigitte Wolf SUI 77.18
4. Sabrina Meister-Fesseler SUI 79.02
5. Jana Cieslarova TCH 80.36
6. Charlotte Nilsson SWE 80.45
9. Horváth Andrea HUN 82.50
25. Oláh Katalin HUN 91.15
27. Kovács Ildikó HUN 91.46
43. Tóth Réka HUN 106.24
Férfiak
Vietalava
13200 m / 390 m / 24
95 induló
1. Johan Ivarsson SWE 91.20
2. Jean-Daniel Giroux FRA 95.11
3. Dominik Humbel SUI 96.44
4. Pavlovics Gábor HUN 96.50
5. Michail Liuklian URS 97.06
6. Sergei Sibiliev URS 98.02
31. Makra Zsigmond HUN 114.29
42. Molnár Csaba HUN 120.39
42. Erdélyi Kálmán HUN 122.41
53. Horváth Pál HUN 126.09

Váltó
Nők
Paulini
1. FIN 262.10
2. GBR 271.18
3. TCH 274.03
10. HUN Horváth Andrea
Tóth Réka
Kovács Ildikó
Oláh Katalin
89.06
84.28
78.41
67.18
319.33
Férfiak
Paulini
1. SWE 277.01
2. SUI 284.53
3. URS 293.39
8. HUN Molnár Csaba
Erdélyi Kálmán
Makra Zsigmond
Pavlovics Gábor
79.56
88.43
81.28
72.58
320.05


13. Tájékozódási futó Világbajnokság

1989. augusztus 12-20.
Skövde, Svédország

Nők

Garhulstorp
9750 m / 390 m / 15
56 (86) induló

1. Marita Skogum SWE 64.06
2. Jana Galikova CZE 65.30
3. Alida Abola URS 68.13
4. Raghnild Bratberg NOR 69.23
5. Eija Koskivaara FIN 69.45
6. Raghnild B. Andersen SUI 69.59
22. Kovács Ildikó HUN 78.34
46. Oláh Katalin HUN 91.20

Férfiak

Garhulstorp
17700 m / 680 m / 24
57 (97) induló

1. Petter Thoresen NOR 96.16
2. Kent Olsson SWE 99.26
3. Havard Tveite NOR 99.58
4. Håkan Eriksson SWE 100.04
5. Jörgen Mårtensson SWE 100.23
6. Peter Ivars FIN 100.40
23. Pavlovics Gábor HUN 109.33
26. Lantos Zoltán HUN 110.37
32. Kelemen János HUN 113.54

Váltó
Nők

Otterstorp
19 váltó

1. SWE

Karin Rabe
Arja Hannus
Kerstin Haglund
Marita Skogum

223.46

54.21
57.59
56.42
54.44

2. CZE

Petra Wagnerova
Jana Cieslarova
Ada Kucharova
Jana Galikova

224.01

57.24
57.20
57.27
51.50

3. FIN

Marja Liisa Portin
Ulla Manttari
Annika Viilo
Eija Koskivaara

227.35

57.26
57.31
57.11
55.27

6. HUN

Horváth Andrea
Oláh Katalin
Tóth Réka
Kovács Ildikó

249.19

59.16
59.20
63.41
67.02

Férfiak

Otterstorp
19 váltó

1. NOR

Øyvin Thon
Rolf Vestre
Petter Thoresen
Havard Tveite

246.01

61.25
62.24
60.32
61.40

2. SWE

Kent Olsson
Michael Wehlin
Jörgen Mårtensson
Håkan Eriksson

249.04

64.37
60.06
60.55
63.26

3. FIN

Keijo Parkkinen
Ari Kattainen
Peter Ivars
Reijo Mattinen

250.22

61.17
63.53
62.34
62.38

8. HUN

Benedek István
Pavlovics Gábor
Kelemen János
Lantos Zoltán

269.27

70.19
65.05
67.35
66.28