Címke szerinti archívum: Novai György


7. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2008. június 25  - július 1.
Ventspils, Lettország

Sprint
Nők

Ventspils Akvaparks
2500 m / 15 m / 17

1. Anne Margrethe Hausken NOR 11:11
2. Heli Jukkola FIN 11:14
3. Helena Jansson SWE 11:17
4. Minna Kauppi FIN 11:39
5. Marja Rantanen FIN 11:40
6. Radka Brožková CZE 11:44
Férfiak

Ventspils Akvaparks
3100 m / 20 m / 19

1. Emil Wingstedt SWE 13:11
2. Daniel Hubmann SUI 13:25
3. Andrey Khramov RUS 13:35
4. Scott Fraser GBR 13:37
5. Lars Skjeset NOR 13:43
6. Peter Öberg SWE 13:44
44. Kovács Ádám HUN 15:06

Középtáv
Nők

Jaunupe Z
5200 m / 110 m / 15

1. Heli Jukkola FIN 31:05
2. Merja Rantanen FIN 31:31
3. Minna Kauppi FIN 31:55
4. Tatiana Ryabkina RUS 32:12
5. Signe Soes DEN 32:27
6. Dana Brožková CZE 33:23
42. Gyurkó Fanni HUN 41:40
Férfiak

Jaunupe Z
6500 m / 140 m / 22

1. Thierry Gueorgiou FRA 35:41
2. Martins Sirmais LAT 36:07
3. Pasi Ikonen FIN 36:31
4. Daniel Hubmann SUI 36:59
5. Emil Wingstedt SWE 37:18
6. Valentin Novikov RUS 37:34
6. Mats Troeng SWE 37:34
47. Gösswein Csaba HUN 49:34

Normáltáv
Nők

Irbene
11000 m / 140 m / 23

1. Anne Margrethe Hausken NOR 68:55
2. Tatiana Ryabkina RUS 69:48
3. Emma Engstrand SWE 70:33
4. Yulia Novikova RUS 71:19
5. Sofie Johansson SWE 71:48
6. Merja Rantanen FIN 73:16
43. Gyurkó Fanni HUN 99:24
Férfiak

Irbene
17500 m / 260 m / 33

1. Dmitriy Tsvetkov RUS 89:12
2. Daniel Hubmann SUI 89:45
3. Emil Wingstedt SWE 89:46
4. Matthias Merz SUI 91:00
5. Martin Per Johansson SWE 91:42
6. Baptiste Rollier SUI 92:31

Váltó
Nők

Piejuras kempings
6.1-6.3 km / 150 m / 21

1. SWE Lina Persson
Emma Engstrand
Helena Jansson
35:05
36:20
33:45
105:10
2. RUS Natalia Korzhova
Yulia Novikova
Tatiana Ryabkina
35:59
35:38
33:45
105:22
3. FIN Katri Lindeqvist
Merja Rantanen
Minna Kauppi
38:12
33:34
34:43
106:29
19. HUN Gyurkó Fanni
Őry Eszter
Szerencsi Ildikó
35:52
46:36
47:25
129:53
Férfiak

Piejuras kempings
8.9-91 km / 220 m / 18

1. RUS Dmitriy Tsvetkov
Andrei Khramov
Valentin Novikov
41:13
40:19
41:41
123:13
2. SUI Baptiste Rollier
Matthias Merz
Daniel Hubmann
41:22
41:11
40:55
123:18
3. FIN Jarkko Huovila
Pasi Ikonen
Mats Haldin
43:36
41:19
40:37
125:32
31. HUN Kovács Ádám
Zsebeházy István
Gösswein Csaba
58:53
52:12
49:54
160:59


13. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2002. augusztus 20-24.
Várna, Bulgária

Sprint
Nők

Kamchia
3750 m
50 induló

1. Anu Kopra FIN 31.16
2. Karin Schmalfeld GER 31.19
3. Vendula Klechova RUS 33.14
4. Luise Karger GER 33.35
5. Dana Brozkova CZE 33.47
6. Livia Seemann SUI 33.57
8. Lubinszki Mária HUN 34.26
10. Makrai Éva HUN 35.14
18. Farkas Zsuzsa HUN 36.35
30. Zsebeházy Eszter HUN 41.43
Férfiak

Kamchia
5000 m
50 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 27.28
2. Kim Fagerudd FIN 28.40
3. Marc Lauenstein SUI 29.27
4. Nikolai Dimitrov CZE 29.32
5. Donatus Schnyder SUI 30.30
6. Oliver Johnson GBR 30.32
27. Forrai Gábor HUN 34.37

Normáltáv
Nők
9250 m / 180 m / 18
induló
1. Martina Rakayova CZE 64.34
2. Bodil Holmstrom FIN 69.08
3. Marte Balchen NOR 69.13
4. Laura Scaravonati ITA 70.21
5. Zuzana Macuchova CZE 71.05
6. Nataliya Potopalska UKR 71.27
7. Farkas Zsuzsa HUN 71.50
20. Makrai Éva HUN 75.45
38. Lubinszki Mária HUN 82.26
51. Gyalog Zsuzsa HUN 86.47
53. Zsebeházy Eszter HUN 87.41
Férfiak
14000 m / 280 m / 25
induló
1. Emil Wingstedt SWE 86.59
2. Ilkka Leppavuori FIN 87.37
3. Oliver Johnson GBR 88.23
4. Ingo Horst GER 88.58
5. Christian Ott SUI 89.22
6. Pavel Naumov RUS 91.37
42. Novai György HUN 105.50
49. Forrai Gábor HUN 107.30
54. Sprok Bence HUN 109.39
57. Less Áron HUN 112.33
59. Scultéty Márton HUN 113.17

Váltó
Nők
6750-6850 m / 85 m /20
1. GBR
2. SWE
3. FIN
10. HUN Lubinszki Mária
Zsebeházy Eszter
Farkas Zsuzsa
Makrai Éva
Férfiak
8350-8500 m / 90 m / 23
1. FRA
2. POL
3. GER
14. HUN Less Áron
Novai György
Forrai Gábor
Sprok Bence


12. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2000. augusztus 25 – szeptember 2.
Roanne, Franciaország

Sprint
Nők
3500 m / 180 m / 12
39 induló
1. Bohdana Terova CZE 26.04
2. Tatiana Pereliaeva RUS 26.43
3. Karin Schmalfeld GER 26.50
4. Brigitte Grüniger SUI 26.51
5. Simone Luder SUI 27.02
6. Lucie Böhm AUT 27.04
34. Zsebeházy Eszter HUN 34.34
39. Makrai Éva HUN 43.09
Férfiak
4500 m / 200 m / 13
45 induló
1. Thierry Gueorgiou FRA 26.56
2. Petr Losman CZE 27.09
3. Domonyik Gábor HUN 27.14
4. Vladimir Lucan CZE 27.16
5. Thomas Krejci AUT 27.20
6. Björn Eriksen NOR 28.24
32. Szász Bence HUN 32.52
35. Sprok Bence HUN 33.36
43. Novai György HUN 40.12

Normáltáv
Nők
La Grande Borne
7800 m / 290 m / 18
56 induló
1. Simone Luder SUI 57.06
2. Regula Bernhard SUI 63.19
3. Karin Schmalfeld GER 64.47
4. Annika Björk SWE 65.26
5. Brigitte Grüniger SUI 65.32
6. Zdenka Stara CZE 66.13
22. Makrai Éva HUN 72.54
31. Zsebeházy Eszter HUN 75.21
Férfiak
La Grande Borne
11400 m / 450 m / 23
70 induló
1. Thierry Gueorgiou FRA 78.17
2. Björn Eriksen NOR 79.07
3. François Gonon FRA 79.11
4. Thomas Krejci AUT 79.58
5. Matthias Niggli SUI 80.06
6. Robert Dittmann GER 82.10
26. Domonyik Gábor HUN 89.42
38. Szász Bence HUN 93.14
45. Tas Dávid HUN 95.59
57. Novai György HUN 103.34

Váltó
Nők
1. SUI Regula Bernhard
Daniela Wehrli
Brigitte Grüniger
Simone Luder
40.55
47.18
33.39
36.10
158.02
2. CZE Zuzana Macuchova
Zdenka Stara
Iva Navratilova
Bohdana Terova
42.18
42.01
41.09
37.42
163.10
3. FRA Chloe Manissolle
Magali Coupat
Pauline Filet
Valérie Leomant
40.57
47.08
38.30
40.53
167.28
8. HUN Makrai Éva
Zsebeházy Eszter
Lubinszki Mária
Gyalog Zsuzsanna
42.59
54.37
49.50
54.29
201.55
Férfiak
1. FRA Damien Renard
Rémi Gueorgiou
François Gonon
Thierry Gueorgiou
46.50
45.57
49.47
42.02
184.36
2. CZE Michal Horacek
Petr Losman
Radovan Cech
Vladimir Lucan
45.29
46.52
47.12
46.39
184.36
3. RUS Dimitri Timokhine
Sergei Detkov
Evgueni Gavrilov
Maxim Riabkene
46.31
48.43
47.22
44.34
187.10
9. HUN Novai György
Tas Dávid
Szász Bence
Domonyik Gábor
49.25
48.27
57.31
44.28
199.51


10. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

1996. július 16-21.
Veszprém, Magyarország

Sprint
Nők
Tündér-hegy
3800 m / 180 m / 11
53 induló
1. Jana Cieslarova CZE 25.09
2. Külli Kaljus EST 25.39
3. Juliette Soulard FRA 25.40
4. Linda Fahlén SWE 25.58
5. Martina Rákayová SLK 26.00
6. Bokros Andrea HUN 26.03
7. Kovács Bernadett HUN 26.40
9. Gárdonyi Réka HUN 27.17
16. Lubinszki Mária HUN 29.02
Férfiak
Tündér-hegy
4800 m / 200 m / 15
48 induló
1. Olivier Coupat FRA 24.10
2. Juha Peltola FIN 25.44
3. Domonyik Gábor HUN 26.16
3. Michal Jedlicka CZE 26.16
5. Emil Wingstedt SWE 26.41
6. Lubos Mateju CZE 27.02
7. Lévai Ferenc HUN 27.11
38. Farkas Dávid HUN 32.11

Normáltáv
Nők
Őr-hegy
9300 m / 205 m / 15
88 induló
1. Jana Cieslarova CZE 57.54
2. Kovács Bernadett HUN 60.44
3. Martina Rákayová SLK 61.02
4. Fey Zsuzsa ROM 61.18
5. Lenka Cechová CZE 61.30
6. Monika Schaffner SUI 61.45
7. Lubinszki Mária HUN 62.04
9. Hornyák Mariann HUN 63.03
12. Bokros Andrea HUN 64.09
15. Gárdonyi Réka HUN 64.47
Férfiak
Őr-hegy
13800 m / 320 m / 26
116 induló
1. Emil Wingstedt SWE 68.56
2. Alexander Mihailov UKR 70.52
3. Olivier Coupat FRA 71.14
4. Martin Stepánek CZE 73.02
5. Matti Envall FIN 73.12
6. Juha Peltola FIN 73.38
21. Lévai Ferenc HUN 78.20
22. Domonyik Gábor HUN 78.22
71. Sárecz Lajos HUN 93.03
75. Molnár Zoltán HUN 94.42
86. Novai György HUN 100.41

Váltó
Nők
Péti-hegy
18 váltó
1. CZE Maria Honzová
Katerina Tichá
Lenka Cechová
Jana Cieslarova
38.45
44.59
49.30
37.17
170.31
2. GER Katrin Renger
Meike Jager
Kirstin Rösel
Judith Keinath
39.09
51.45
45.56
39.00
175.50
3. HUN Kovács Bernadett
Gárdonyi Réka
Lubinszki Mária
Bokros Andrea
38.51
51.57
44.17
40.53
175.58
Férfiak
Péti-hegy
22 váltó
1. UKR Roman Fedotov
Vitalij Scserbina
Szergej Russzeckij
Alexander Mihailov
54.08
68.58
57.58
50.13
231.17
2. HUN Novai György
Lévai Ferenc
Farkas Dávid
Domonyik Gábor
61.37
61.19
58.23
51.01
232.20
3. FRA Fabrice Vannier
Remi Gueorgiou
Stephane Toussaint
Olivier Coupat
63.23
59.56
60.02
52.06
235.27

Teljes eredménylista


5. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

1994. július 8-12.
Gdansk, Lengyelország

Sprint
Nők

Dabrze
3900 m / 50 m / 9

1. Synne Lea NOR 25.31
2. Pia Olsson SWE 26.15
3. Terhi Hyttinen FIN 26.49
4. Annika Björk SWE 27.02
5. Kristina Kull SWE 28.47
6. Tiina Jukkola FIN 29.26
9. Lubinszki Mária HUN 29.53
Férfiak

Dabrze
5200 m / 55 m / 12

1. Jon Engkvist SWE 28.50
2. Holgerhott Johansen NOR 29.43
3. Tommi Toikko FIN 29.56
4. Simo Martomaa FIN 30.16
5. Tomas Zakouril CZE 30.45
6. Valentin Novikov RUS 31.33
28. Domonyik Gábor HUN 35.21
30. Lévai Ferenc HUN 35.54
39. Kronvald Tamás HUN 40.33

Normáltáv
Nők

Sopot
7300 m / 245 m / 14

1. Christina Gröndahl DEN 54.24
2. Pia Olsson SWE 55.53
3. Ewa Kozlowska POL 56.49
4. Synne Lea NOR 57.04
5. Ragnhild Myrvold NOR 57.37
6. Zanda Abzalone LAT 57.42
29. Lubinszki Mária HUN 68.11
64. Gordos Mónika HUN 75.40
67. Boros Judit HUN 76.07
Férfiak

Sopot
10800 m / 465 m / 21

1. Robert Banach POL 71.41
2. Janusz Gliszczynski POL 72.57
3. Tommi Toikko FIN 74.22
4. Tom Quayle AUS 77.40
5. Domonyik Gábor HUN 77.49
6. Radek Novotny CZE 78.05
56. Lévai Ferenc HUN 89.50
77. Vajda Kolos HUN 93.52
86. Novai György HUN 97.33

Váltó
Nők

Bernardowo

1. SWE Pia Olsson
Kristina Kull
Annika Björk
39.48
43.54
41.21
125.03
2. FIN Satu Makitammi
Huhta
Anu Heikkila
42.45
43.41
39.23
125.49
3. POL Stankiewicz
Jablonska
Ewa Kozlowska
43.43
42.01
41.01
126.45
14. HUN Gordos Mónika
Lubinszki Mária
Boros Judit
47.00
43.56
52.22
143.18
Férfiak

Bernardowo

1. RUS Murasov
Mihail Mamlejev
Valentin Novikov
53.42
54.13
49.02
156.57
2. FIN Jarkko Huovila
Torpo
Simo Martomaa
53.22
56.48
51.15
161.25
3. HUN Kronvald Tamás
Lévai Ferenc
Domonyik Gábor
55.55
57.41
50.58
164.34