Címke szerinti archívum: Mets Márton


18. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

 

2012. július 2-6.
Alicante, Spanyolország
http://sd.ua.es/en/orienteering-championship/

Sprint, Alicante, július 4.
Női
1. Duchová, Iveta CZE 17:47
2. Gross, Julia SUI 18:38
3. Bochenková, Ivana CZE 18:43
4. Aebi, Bettina SUI 18:48
5. Jenzer, Sarina SUI 18:54
6. Forsgren, Lilian SWE 19:07
17. Péley, Dorottya HUN 20:35
23. Gyurkó, Fanni HUN 21:11
32. Zsigmond, Száva HUN 21:52
54. Zsigmond, Vanda HUN 24:09
Férfi
1. Hubmann, Martin SUI 17:53
2. Huber, Raffael SUI 18:12
3. Kyburz, Andreas SUI 18:20
4. Sirakov, Ivan BUL 18:56
5. Lenkei, Zsolt HUN 18:57
6. Procházka, Jan CZE 19:07
13. Kerényi, Máté HUN 19:49
28. Kovács, Ádám HUN 20:46
47. Mets, Márton HUN 21:40

Középtáv, Santa Pola, július 5.
Női
1. Forsgren, Lilian SWE 29:39
2. Forsberg, Anna SWE  31:38
3. Serrallonga A., Anna ESP   32:35
4. Duchová, Iveta CZE  33:22
5. Shandurkova, Iliana BUL  34:18
6. Bachman, Anna SWE  34:32
18. Gyurkó, Fanni HUN 36:27
32. Péley, Dorottya HUN 39:16
33. Zsigmond, Száva HUN 40:11
71. Zsigmond, Vanda HUN 59:31
Férfi
1. Hubmann, Martin SUI 32:49
2. Lenkei, Zsolt HUN 35:10
3. Chromý, Adam CZE 35:41
4. Procházka, Jan CZE 36:00
5. Martner, Ola SWE 36:40
6. Michiels, Yannick BEL 37:18
15. Kerényi, Máté HUN 39:05
57. Gösswein, Csaba HUN 45:19
dnf Kovács, Ádám HUN dnf

Hosszútáv, Tibi, július 3.
Női
1. Feer, Isabelle SUI 1:05:32
2. Mathys, Brigitta SUI 1:05:37
3. Brozková, Radka CZE 1:06:37
4. Hauswirth, Sabine SUI 1:06:46
5. Forsgren, Lilian SWE 1:07:11
6. Shandurkova, Iliana BUL 1:09:11
17. Gyurkó, Fanni HUN 1:15:12
35. Péley, Dorottya HUN 1:22:06
43. Zsigmond, Száva HUN 1:26:44
51. Zsigmond, Vanda HUN 1:34:56
Férfi
1. Huber, Raffael SUI 1:15:38
2. Kodeda, Štepán CZE 1:16:07
3. Chromý, Adam CZE 1:17:52
4. Martner, Ola SWE 1:19:17
5. Blanes R., Andreu ESP 1:19:53
6. Nurmonen, Antti FIN 1:21:48
63. Gösswein, Csaba HUN 1:45:46
71. Mets, Márton HUN 1:53:26

Váltó, Santa Pola, július 6.
Női
1. Sweden
Anna Forsberg
Anna Bachman
Lilian Forsgren
1:50:25
37:22
36:55
36:08
2. Switzerland
Brigitta Mathys
Julia Gross
Sarina Jenzer
 1:54:31
37:18
36:16
40:57
3. Spain
Ona Rafols Perramon
Alicia Gil Sánchez
Anna Serrallonga Arqués
1:58:38
38:42
39:47
40:09
7. Hungary
Fanni Gyurkó
Dorottya Péley
Száva Zsigmond
2:06:23
42:18
38:50
45:15
Férfi
1. Switzerland
Andreas Rüedlinger
Jonas Mathys
Andreas Kyburz
1:46:22
34:49
37:12
34:21
2. Sweden
Oskar Sjoeberg
Albin Ridefelt
Erik Liljequist
1:46:40
34:53
36:35
35:12
3. Norway
Jo Forseth Indgaard
Vegard Ruttenborg
Vetle Ruud Bråten
1:48:44
34:51
37:20
36:33
8. Hungary
Ádám Kovács
Máté Kristóf Kerényi
Zsolt Lenkei
1:55:35
35:39
40:29
39:27
Hungary
Csaba Gösswein
Márton Mets
Vanda Zsigmond
mp
mp
47:19
52:44

Az összes eredmény letöltése: wuoc2012 (tömörített zip file)


20. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2009. július 5-12.
Trentino, Olaszország

Rövidtáv
Nők

Imér-Mezzano
2500 m / 80 m / 21
120 induló

1. Jenny Lönnkvist SWE 13:34
2. Ida Bobach DEN 14:02
2. Tereza Novotna CZE 14:02
4. Fiona Kirk SUI 14:15
5. Mari Jevne Arnesen NOR 14:16
6. Sarina Jenzer SUI 14:26
54. Péley Dorottya HUN 16:18
65. Bertóti Regina HUN 16:50
96. Györgyi Csenge HUN 19:23
Férfiak

Imér-Mezzano
3100 m / 90 m / 24
170 induló

1. Matthias Kyburz SUI 14:43
2. Milos Nykodym CZE 14:56
3. Martin Hubmann SUI 14:58
4. Florion Howald SUI 15:00
5. Sören Bobach DEN 15:01
6. Severin Howald SUI 15:04
65. Mets Márton HUN 17:05
68. Vellner Gábor HUN 17:13
83. Turcsán Gábor HUN 17:35
106. Bereczki Máté HUN 18:16
108. Fehérvári Zsolt HUN 18:18
122. Györgyi Péter HUN 19:02

Középtáv
Nők

3100 m / 140 m / 15
60 induló

1. Tove Alexandersson SWE 23:24
2. Britt Ingunn Nydal NOR 23:42
3. Ida Bobach DEN 23:59
4. Fiona Kirk SUI 24:11
5. Bettina Aebi SUI 24:54
5. Julia Gross SUI 24:54
52. Péley Dorottya HUN 31:15
Férfiak

4100 m / 190 m / 19
61 induló

1. Olli-Markus Taivainen FIN 26:21
2. Philipp Sauter SUI 27:00
3. Ulf Forseth Indgaard NOR 27:39
4. Martin Hubmann SUI 28:05
5. Sören Bobach DEN 28:24
6. Albin Ridefelt SWE 28:36
Nincs A döntős magyar induló

Normáltáv
Nők

Passo Rolle Sud
5700 m / 275 m / 18
122 induló

1. Ida Bobach DEN 54:12
2. Jenny Lönnkvist SWE 55:33
3. Marika Teini FIN 56:28
4. Elen Katrine Skjerve NOR 56:37
5. Julia Gross SUI 57:41
6. Kristin Löfgren SWE 58:17
43. Péley Dorottya HUN 70:06
61. Bertóti Regina HUN 77:15
87. Györgyi Csenge HUN 96:11
Férfiak

Passo Rolle Sud
9500 m / 440 m / 29
168 induló

1. Gustav Bergman SWE 65:55
2. Sören Bobach DEN 69:19
3. Martin Hubmann SUI 69:25
4. Lauri Sild EST 70:03
5. Rasmus Thrane Hansen DEN 74:56
6. Torgeir Norbech NOR 74:57
80. Bereczki Máté HUN 100:45
102. Fehérvári Zsolt HUN 109:05
105. Mets Márton HUN 110:56
115. Györgyi Péter HUN 116:58
134. Turcsán Gábor HUN 132:53

Váltó

Nők

4.5 km / 210 m / 18
36 váltó

1. SUI Fiona Kirk
Sophie Tritschler
Julia Gross
34:33
37:29
32:40
104:42
2. NOR Britt Ingunn Nydal
Elen Katrine Skjerve
Mari J. Arnesen
33:28
37:19
35:42
106:29
3. DEN Emma Klingenberg
Ida Bobach
Signe Klinting
34:34
36:49
35:16
106:39
20. HUN Tóth Réka
Bertóti Regina
Péley Dorottya
40:15
47:17
37:40
125:12
Férfiak

6.4 km / 285 m / 27
49 váltó

1. SWE Olle Boström
Albin Ridefelt
Gustav Bergman
43:20
44:21
41:10
128:51
2. SUI Philipp Sauter
Matthias Kyburz
Martin Hubmann
44:14
41:46
45:40
129:34
3. DEN Marius T. Adum
Rasmus Thrane Hansen
Sören Bobach
44:52
44:12
42:59
132:03
39. HUN2 Bereczki Máté
Turcsán Gábor
Györgyi Péter
54:28
58:23
59:14
172:05
41. HUN1 Vellner Gábor
Mets Márton
Fehérvári Zsolt
54:16
58:47
62:24
175:27


4. Ifjúsági Európa Bajnokság

2005. július 23-26.
Sumperk, Csehország


Sprint
W16E
2.1 km / 20 m / 16
1. Péley Dorottya Hungary 12.01,4
2. Procházková Michaela Czech Republic 12.20,1
3. Hlavová Jindra Czech Republic 12.36,5

24. Zsigmond Vanda Hungary 14.14,6
36. Koós Brigitta Hungary 15.04,2
44. Bertóti Regina Hungary 15.54,8

W18E
2.4 km / 24 m / 16
1. Svobodná Šárka Czech Republic 12.34,4
2. Öry Eszter Hungary 12.37,2
3. Wicha Iwona Poland 12.41,1

22. Máthé Fanni Hungary 14.21,6
29. Hrenkó Ivett Hungary 14.49,1
Tas Kata Hungary DISK


M16E
2.5 km / 34 m / 16
1. Zimmerman Jakub Czech Republic 11.46,1
2. Jubelis Andris Latvia 12.18,7
3. Dzedavets Yauheni Belarus 12.29,9

25. Turcsán Gábor Hungary 13.25,3
29. Mets Márton Hungary 13.36,0
34. Györgyi-Ambró Gergely Hungary 13.43,8
42. Kuzman Zsolt Hungary 14.06,6

M18E
2.6 km / 40 m / 17
1. Kodeda Štěpán Czech Republic 11.47,6
2. Gvildys Jonas Lithuania 11.59,0
3. Seppi Andrea Italy 12.02,0

8. Szabó András Hungary 12.29,0
52. Viczián Péter Hungary 14.30,3
Kerényi Máté Hungary DISK
Lenkei Zsolt Hungary DISK

Hosszútáv
W16E
5,0 km / 185 m / 13
1. Bochenková Ivana Czech Republic 40.54
2. Procházková Michaela Czech Republic 43.14
3. Ukhorskaya Natalia Russia 44.52

10. Péley Dorottya Hungary 50.48
30. Zsigmond Vanda Hungary 60.26
35. Koós Brigitta Hungary 61.41
46. Bertóti Regina Hungary 64.51

W18E
5,9 km / 215 m / 18
1. Oleynichenkova Nina Russia 55.23
2. Doležalová Monika Czech Republic 55.26
3. Machútová Lucie Czech Republic 55.54

32. Hrenkó Ivett Hungary 70.10
37. Öry Eszter Hungary 72.55
48. Máthé Fanni Hungary 78.30
60. Tas Kata Hungary 89.01


M16E
7,3 km / 310 m / 18
1. Zimmerman Jakub Czech Republic 56.19
2. Hájek Daniel Czech Republic 57.19
3. Paulins Arturs Latvia 63.11

5. Györgyi-Ambró Gergely Hungary 63.54
21. Turcsán Gábor Hungary 68.04
54. Mets Márton Hungary 83.36
61. Kuzman Zsolt Hungary 89.21

M18E
9,0 km / 405 m / 22
1. Kodeda Štěpán Czech Republic 67.22
2. Krajčík Michal Slovakia 69.35
3. Holas Štěpán Czech Republic 71.31

5. Lenkei Zsolt Hungary 73.15
23. Kerényi Máté Hungary 79.23
34. Viczián Péter Hungary 82.57
47. Szabó András Hungary 87.37

Váltó
W16E

1. CZE Czech Republic 89.14
Hlavová Jindra 29.24 (1 )
Procházková Michaela 29.07 (1 )
Bochenková Ivana 30.43 (2 )

2. SUI Switzerland 95.02
Tritschler Sophie 29.55 (4 )
Feer Isabelle 31.59 (3 )
Aebi Bettina 33.08 (8 )

3. GER Germany 97.25
Juras Sandra 29.53 (3 )
Böhm Marie-Christine 32.20 (4 )
Fritsche Anne 35.12 (12)

10. HUN Hungary 114.34
Bertóti Regina 37.24 (12)
Koós Brigitta 34.57 (5 )
Zsigmond Vanda 42.13 (15)


W18E

1. CZE Czech Republic 103.42
Svobodná Šárka 34.34 (1 )
Machútová Lucie 34.12 (1 )
Doležalová Monika 34.56 (2 )2. POL Poland 109.30
Ewiak Alicja 38.16 (12)
Najman Natalia 34.40 (2 )
Wicha Iwona 36.34 (3 )

3. RUS Russia 110.18
Rozova Tatiana 37.10 (7 )
Mendel Tatiana 39.06 (6 )
Oleynichenkova Nina 34.02 (1 )

5. HUN Hungary 113.16
Hrenkó Ivett 35.42 (2 )
Öry Eszter 38.24 (5 )
Péley Dorottya 39.10 (8 )

Férfiak
M16E
1. SUI Switzerland 114.47
Kyburz Matthias 38.28 (2 )
Sauter Philipp 38.08 (1 )
Hubmann Martin 38.11 (1 )

2. CZE Czech Republic 120.23
Hájek Daniel 40.54 (4 )
Klusáček Matěj 38.58 (2 )
Zimmerman Jakub 40.31 (5 )

3. HUN Hungary 123.24
Turcsán Gábor 38.27 (1 )
Mets Márton 42.28 (6 )
Györgyi-Ambró Gergel 42.29 (11)

M18E

1. CZE Czech Republic 130.21
Kodeda Štěpán 41.58 (1 )
Malý Aleš 45.07 (2 )
Holas Štěpán 43.16 (2 )

2. HUN Hungary 135.29
Szabó András 44.16 (3 )
Kerényi Máté 46.07 (5 )
Lenkei Zsolt 45.06 (6 )

3. GER Germany 136.36
Lösch Sören 45.54 (5 )
Bergmann Sebastian 45.44 (3 )
Müller Philipp 44.58 (5 )


Pontverseny
Sprint Normál Váltó Össz.
1
Czech Republic 490 515 500
1505
2
Switzerland 359 380 395
1134
3
Hungary 309 289 340
938
4
Poland 321 294 310
925
5
Russia 342 347 180
869
6
Latvia 299 267 275
841
7
Germany 240 279 255
774
8
Ukraine 265 274 230
769
9
Slovakia 281 255 205
741
10
Austria 250 246 210
706