Címke szerinti archívum: Mészáros Mátyás


11. Ifjúsági Európa Bajnokság

2012. június 29-július 1.
Franciaország, Bugeat
http://www.eyoc2012.fr/

Sprint
Men 16
1. Adrien DELENNE France 11:36
2. Arnaud PERRIN France 11:43
3. Krzysztof RZENCA Poland 11:48
14. Balazs MIAVECZ Hungary 12:31
23. Daniel PEREGI Hungary 13:03
57. Mate DALOS Hungary 14:47
74. Matyas MESZAROS Hungary 16:09
Men 18
1. Tristan BLOEMEN Belgium 12:36
2. Dmitry POLYAKOV Russia 12:41
3. Krzysztof WOLOWCZYK Poland 12:43
32. Bertalan KOVACS Hungary 13:39
39. Levente TUGYI Hungary 13:47
53. Daniel FEHERVARI Hungary 14:28
65. Matyas PENTEK Hungary 14:52
Women 16
1. Angelika MACIEJEWSKA Poland 11:36
2. Paula GROSS Switzerland 11:38
3. Olena POSTELNIAK Ukraine 11:51
33. Csenge VINICZAI Hungary 13:31
43. Eszter LISZKA Hungary 14:05
56. Virag WEILER Hungary 14:28
- Luca SZUROMI Hungary mp
Women 18
1. Ekaterina SAVKINA Russia 11:47
2. Daria KRASILNIKOVA Russia 11:52
3. Liga VALDMANE Latvia 12:09
46. Kinga VARSANYI Hungary 13:56
57. Reka FAGGYAS Hungary 14:37
67. Vanda KINDE Hungary 15:08
Orsolya DENES Hungary mp
Hosszútáv
Men 16
1. Mikkel AAEN Denmark 45:04
2. Arnaud PERRIN France 48:40
3. Thomas KNUDSEN Denmark 48:52
28. Daniel PEREGI Hungary 57:55
30. Matyas MESZAROS Hungary 58:54
32. Balazs MIAVECZ Hungary 59:50
37. Mate DALOS Hungary 62:31
Men 18
1. Marek MINÁR Czech Republic 53:53
2. Eeli VIHOLAINEN Finland 55:12
3. Krzysztof WOLOWCZYK Poland 55:58
6. Bertalan KOVACS Hungary 57:05
46. Daniel FEHERVARI Hungary 65:43
47. Matyas PENTEK Hungary 65:53
62. Levente TUGYI Hungary 70:34
Women 16
1. Angelika MACIEJEWSKA Poland 37:23
2. Anna STICKOVÁ Czech Republic 39:48
3. Hanna MÜLLER  Germany 40:09
5. Luca SZUROMI Hungary 41:48
20. Csenge VINICZZAI Hungary 47:39
36. Virag WEILER Hungary 51:19
59. Eszter LISZKA Hungary 61:43
Women 18
1. Viktoriia SUKHAREVSKA Ukraine 45:59
2. Gunvor Hov HØYDAL Norway 46:33
3. Ellen REINHARD Switzerland 47:57
48. Reka FAGGYAS Hungary 65:20
53. Vanda KINDE Hungary 66:55
56. Kinga VARSANYI Hungary 68:00
67. Orsolya DENES Hungary 72:03
Váltó
M16
1. Poland
Radoslaw PIOTROWSKI
Lukasz WISNIEWSKI
Krzysztof RZENCA
1:50:31
37:03
37:28
36:00
2. Denmark
Thomas KNUDSEN
Martin ILLUM
Mikkel AAEN
1:50:50
37:16
39:16
34:18
3. Czech Republic
Stepán MUDRÁK
Matous FÜRST
Vojtech KETTNER
1:54:21
39:07
39:51
35:23
8. Hungary
Daniel PEREGI
Matyas MESZAROS
Balazs MIAVECZ
2:01:41
42:56
35:43
43:02
 M18
1. Sweden
Assar HELLSTRÖM
Ludvig ÅHLUND
Ludwig LJUNGQVIST
1:49:29
37:58
35:30
36:01
2. Finland
Kristian KANNUS
Eeli VIHOLAINEN
Topi RAITANEN
1:52:56
39:06
39:03
34:47
3. Czech Republic
Jonás HUBÁCEK
Jan GRUNDMANN
Marek MINÁR
1:53:02
38:24
35:46
38:52
6. Hungary
Daniel FEHERVARI
Bertalan KOVACS
Levente TUGYI
2:03:25
38:13
39:58
45:14
W16
1. Czech Republic
Petra HANCOVÁ
Zuzana KOZINOVA
Anna STICKOVÁ
1:32:28
30:31
32:53
29:04
2. Switzerland
Barbara KÖHLE
Sonja BORNER
Paula GROSS
1:33:04
30:45
32:28
29:51
3. France
Solène DROIN
Chloé HABERKORN
Mathlide BODY
1:34:46
30:48
31:25
32:33
5. Hungary
Virag WEILER
Luca SZUROMI
Csenge VINICZZAI
1:39:55
30:55
35:36
33:24
W18
1. Russia
Ekaterina SAVKINA
Daria KOROBEYNIK
Daria KRASILNIKOVA
1:49:41
37:38
35:58
36:05
2. Norway
Andrine BENJAMINSEN
Kaja Winsnes NORDHAGEN
Gunvor Hov HØYDAL
1:49:47
38:04
37:09
34:34
3. Sweden
Tove LAGERBERG
Josefine KLINTBERG
Moa LEIJON-LIND
1:50:04
37:27
35:49
36:48
- Hungary
Vanda KINDE
Reka FAGGYAS
Kinga VARSANYI
mp
42:23
51:20
mp

Az összes eredmény letöltése: eyoc2012 - (tömörített zip file)