Címke szerinti archívum: Máthé Fanni


4. Ifjúsági Európa Bajnokság

2005. július 23-26.
Sumperk, Csehország


Sprint
W16E
2.1 km / 20 m / 16
1. Péley Dorottya Hungary 12.01,4
2. Procházková Michaela Czech Republic 12.20,1
3. Hlavová Jindra Czech Republic 12.36,5

24. Zsigmond Vanda Hungary 14.14,6
36. Koós Brigitta Hungary 15.04,2
44. Bertóti Regina Hungary 15.54,8

W18E
2.4 km / 24 m / 16
1. Svobodná Šárka Czech Republic 12.34,4
2. Öry Eszter Hungary 12.37,2
3. Wicha Iwona Poland 12.41,1

22. Máthé Fanni Hungary 14.21,6
29. Hrenkó Ivett Hungary 14.49,1
Tas Kata Hungary DISK


M16E
2.5 km / 34 m / 16
1. Zimmerman Jakub Czech Republic 11.46,1
2. Jubelis Andris Latvia 12.18,7
3. Dzedavets Yauheni Belarus 12.29,9

25. Turcsán Gábor Hungary 13.25,3
29. Mets Márton Hungary 13.36,0
34. Györgyi-Ambró Gergely Hungary 13.43,8
42. Kuzman Zsolt Hungary 14.06,6

M18E
2.6 km / 40 m / 17
1. Kodeda Štěpán Czech Republic 11.47,6
2. Gvildys Jonas Lithuania 11.59,0
3. Seppi Andrea Italy 12.02,0

8. Szabó András Hungary 12.29,0
52. Viczián Péter Hungary 14.30,3
Kerényi Máté Hungary DISK
Lenkei Zsolt Hungary DISK

Hosszútáv
W16E
5,0 km / 185 m / 13
1. Bochenková Ivana Czech Republic 40.54
2. Procházková Michaela Czech Republic 43.14
3. Ukhorskaya Natalia Russia 44.52

10. Péley Dorottya Hungary 50.48
30. Zsigmond Vanda Hungary 60.26
35. Koós Brigitta Hungary 61.41
46. Bertóti Regina Hungary 64.51

W18E
5,9 km / 215 m / 18
1. Oleynichenkova Nina Russia 55.23
2. Doležalová Monika Czech Republic 55.26
3. Machútová Lucie Czech Republic 55.54

32. Hrenkó Ivett Hungary 70.10
37. Öry Eszter Hungary 72.55
48. Máthé Fanni Hungary 78.30
60. Tas Kata Hungary 89.01


M16E
7,3 km / 310 m / 18
1. Zimmerman Jakub Czech Republic 56.19
2. Hájek Daniel Czech Republic 57.19
3. Paulins Arturs Latvia 63.11

5. Györgyi-Ambró Gergely Hungary 63.54
21. Turcsán Gábor Hungary 68.04
54. Mets Márton Hungary 83.36
61. Kuzman Zsolt Hungary 89.21

M18E
9,0 km / 405 m / 22
1. Kodeda Štěpán Czech Republic 67.22
2. Krajčík Michal Slovakia 69.35
3. Holas Štěpán Czech Republic 71.31

5. Lenkei Zsolt Hungary 73.15
23. Kerényi Máté Hungary 79.23
34. Viczián Péter Hungary 82.57
47. Szabó András Hungary 87.37

Váltó
W16E

1. CZE Czech Republic 89.14
Hlavová Jindra 29.24 (1 )
Procházková Michaela 29.07 (1 )
Bochenková Ivana 30.43 (2 )

2. SUI Switzerland 95.02
Tritschler Sophie 29.55 (4 )
Feer Isabelle 31.59 (3 )
Aebi Bettina 33.08 (8 )

3. GER Germany 97.25
Juras Sandra 29.53 (3 )
Böhm Marie-Christine 32.20 (4 )
Fritsche Anne 35.12 (12)

10. HUN Hungary 114.34
Bertóti Regina 37.24 (12)
Koós Brigitta 34.57 (5 )
Zsigmond Vanda 42.13 (15)


W18E

1. CZE Czech Republic 103.42
Svobodná Šárka 34.34 (1 )
Machútová Lucie 34.12 (1 )
Doležalová Monika 34.56 (2 )2. POL Poland 109.30
Ewiak Alicja 38.16 (12)
Najman Natalia 34.40 (2 )
Wicha Iwona 36.34 (3 )

3. RUS Russia 110.18
Rozova Tatiana 37.10 (7 )
Mendel Tatiana 39.06 (6 )
Oleynichenkova Nina 34.02 (1 )

5. HUN Hungary 113.16
Hrenkó Ivett 35.42 (2 )
Öry Eszter 38.24 (5 )
Péley Dorottya 39.10 (8 )

Férfiak
M16E
1. SUI Switzerland 114.47
Kyburz Matthias 38.28 (2 )
Sauter Philipp 38.08 (1 )
Hubmann Martin 38.11 (1 )

2. CZE Czech Republic 120.23
Hájek Daniel 40.54 (4 )
Klusáček Matěj 38.58 (2 )
Zimmerman Jakub 40.31 (5 )

3. HUN Hungary 123.24
Turcsán Gábor 38.27 (1 )
Mets Márton 42.28 (6 )
Györgyi-Ambró Gergel 42.29 (11)

M18E

1. CZE Czech Republic 130.21
Kodeda Štěpán 41.58 (1 )
Malý Aleš 45.07 (2 )
Holas Štěpán 43.16 (2 )

2. HUN Hungary 135.29
Szabó András 44.16 (3 )
Kerényi Máté 46.07 (5 )
Lenkei Zsolt 45.06 (6 )

3. GER Germany 136.36
Lösch Sören 45.54 (5 )
Bergmann Sebastian 45.44 (3 )
Müller Philipp 44.58 (5 )


Pontverseny
Sprint Normál Váltó Össz.
1
Czech Republic 490 515 500
1505
2
Switzerland 359 380 395
1134
3
Hungary 309 289 340
938
4
Poland 321 294 310
925
5
Russia 342 347 180
869
6
Latvia 299 267 275
841
7
Germany 240 279 255
774
8
Ukraine 265 274 230
769
9
Slovakia 281 255 205
741
10
Austria 250 246 210
706


16. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2005. július 11-16.
Tenero, Svájc
 

Középtáv
Nők

Taverne
60 induló
3.0 km / 110 m / 14

1. Anna Persson SWE 25:51
2. Heini Wennman FIN 26:00
3. Hanny Allston AUS 27:18
4. Helena Jansson SWE 27:23
5. Paula Iso-Markku FIN 27:51
6. Saila Kinni FIN 28:16
44. Őry Eszter HUN 40:41
54. Szerencsi Ildikó HUN 50:40
Férfiak

Taverne
61 induló
3.5 km / 120 m / 17

1. Fabian Hertner SUI 21:28
2. Philippe Adamski FRA 22:43
3. Hannu Airila FIN 23:27
4. Olav Lundanes NOR 23:31
5. Sebastian Hägler SUI 23:37
6. Olli-M. Taivainen FIN 24:27
9. Gösswein Csaba HUN 25:12
17. Lenkei Zsolt HUN 26:31
31. Zsebeházy István HUN 29:07
59. Kovács Ádám HUN 44:55

Normáltáv

Nők

Arcegno
6.6 km / 340 m / 18
122 induló

1. Mari Fasting NOR 63:14
2. Elise Egseth NOR 63:31
3. Paula Iso-Markku FIN 65:47
4. Anna Persson SWE 66:55
5. Sara Lüscher SUI 67:01
6. Elin A-Skantze SWE 68:17
35. Kerényi Krisztina HUN 81:14
52. Hrenkó Ivett HUN 86:59
69. Őry Eszter HUN 93:00
87. Zsigmond Száva HUN 102:09
90. Máthé Fanni HUN 106:31
Szerencsi Ildikó HUN DISQ
Férfiak

Arcegno
9.5 km / 480 m / 25
159 induló

1. Olav Lundanes NOR 72:39
2. Andreas Rüedlinger SUI 77:16
3. Philippe Adamski FRA 78:12
4. Julian Dent AUS 79:52
5. Kovács Ádám HUN 81:23
6. Michal Krajcík SVK 82:57
21. Lenkei Zsolt HUN 90:55
23. Zsebeházy István HUN 91:13
72. Kerényi Máté HUN 103:19
86. Szabó András HUN 108:09
Gösswein Csaba HUN DISQ

Váltó
Nők

San Bernardino
5200 m / 220 m / 18
21 váltó

1. NOR Elise Egseth
Mari Fasting
Betty Ann B. Nilsen
47:14
42:13
44:19
133:46
2. SWE Elin A-Skantze
Helena Jansson
Anna Persson
48:32
45:19
44:21
138:12
3. FIN Saila Kinni
Paula Iso-Markku
Silja Tarvonen
50:51
46:37
44:53
142:21
10. HUN Hrenkó Ivett
Őry Eszter
Szerencsi Ildikó
54:20
57:43
51:10
163:13
Férfiak

San Bernardino
7200 m / 320 m / 14
31 váltó

1. NOR Oystein Sorensen
Magne Dahli
Olav Lundanes
51:01
47:49
51:42
150:32
2. CZE Adam Chromy
Jan Benes
Jan Palas
49:33
54:40
49:25
153:38
3. SWE John Fredriksson
Erik Rost
Mikael Kristensson
55:03
49:33
52:14
156:60
8. HUN Kovács Ádám
Gösswein Csaba
Zsebeházy István
49:26
57:01
55:37
162:04

Pontverseny
1. SUI 153
2. SWE 162
3. FIN 163
4. NOR 187
5. CZE 258
6. RUS 387
7. DEN 419
8. FRA 469
9. HUN 481
10. AUS 498


3. Ifjúsági Európa Bajnokság

2004. június 25-27.
Salzburg, Ausztria

Sprint
W16E
2.0 km / 40 m / 13
1 Oleynichenkova Nina 88 Russia 12:31
2 Machútová Lucie 88 Czech Republic 13:23
3 Rozova Tatiana 88 Russia 13:25

8 Péley Dorottya 89 Hungary 13:49
16 Öry Eszter 88 Hungary 14:50
23 Nagy Virág 88 Hungary 15:12
35 Szerencsi Dora 88 Hungary 15:57

W18E
2.4 km / 40 m / 14
1 Wicha Iwona 87 Poland 15:03
2 Macinska Jana 86 Slovakia 15:46
3 Krafková Lucie 86 Czech Republic 15:52

22 Hrenko Ivett 87 Hungary 17:23
50 Máthé Fanni 88 Hungary 20:40
51 Prill Dora 89 Hungary 21:37
53 Tas Katalin 87 Hungary 22:07

M16E
2.4 km / 35 m / 14
1 Chromý Adam 88 Czech Republic 12:52
2 Szabo András 88 Hungary 12:54
2 Kodeda Stepán 88 Czech Republic 12:54

17 Kerényi Máté 88 Hungary 14:01
28 Györgyi-Ambro Gergely 89 Hungary 14:32
Lenkei Zsolt 88 Hungary mp

M18E
2.7 km / 75 m / 16
1 Glibov Ruslan 87 Ukraine 15:33
2 Ryzhkou Siarhei 86 Belorussia 15:34
3 Krajcik Michal 87 Slovakia 15:3713

Toth Ádám 86 Hungary 16:21
21 Zöldesi Andor 86 Hungary 17:10
27 Kovács Ádám 86 Hungary 17:35
36 Kovács Robert 86 Hungary 17:44

Hosszútáv
W16E
4,8 km / 200 m / 15
1 Mendel Tatiana 88 Russia 45:52
2 Karochová Simona 88 Czech Republic 47:30
3 Rozova Tatiana 88 Russia 48:59

18 Péley Dorottya 89 Hungary 55:06
27 Szerencsi Dora 88 Hungary 57:27
30 Öry Eszter 88 Hungary 58:12
56 Nagy Virág 88 Hungary 70:46

W18E
5,5 km / 290 m / 16
1 Würmli Sara 87 Switzerland 53:31
2 Goffre Anaďs 86 France 54:58
3 Knechtli Lilian 86 Switzerland 55:57

14 Máthé Fanni 88 Hungary 64:35
25 Prill Dora 89 Hungary 67:50
39 Tas Katalin 87 Hungary 73:44
41 Hrenko Ivett 87 Hungary 76:08

M16E
6,4 km / 250 m / 17
1 Kodeda Stepán 88 Czech Republic 50:41
2 Rass Jonas 88 Italy 51:22
3 Meuli Jonas 88 Switzerland 51:34

5 Lenkei Zsolt 88 Hungary 52:35
13 Kerényi Máté 88 Hungary 56:42
18 Szabo András 88 Hungary 58:10
45 Györgyi-Ambro Gergely 89 Hungary 66:18

M18E
7,0 km / 290 m / 17
1 Krajcik Michal 87 Slovakia 51:06
2 Benes Jan 87 Czech Republic 53:38
3 Mazurek Filip 86 Poland 54:42

4 Kovács Ádám 86 Hungary 55:50
21 Zöldesi Andor 86 Hungary 61:44
46 Kovács Robert 86 Hungary 69:41
63 Tóth Ádám 86 Hungary 81:28

Váltó
W16E
1 16 Russia 1:29:41
Tatiana Rozova 88 30:28 2 BA 3 30:28 2
Nina Oleynichenkova 88 28:53 2 AC 1 59:21 2
Tatiana Mendel 88 30:20 2 CB 1 1:29:41
2 4 Czech Republic 1:32:19
Simona Karochová 88 30:26 1 CB 2 30:26 1
Lucie Machútová 88 28:09 1 BA 1 58:35 1
Jana Vaculiková 88 33:44 7 AC 2 1:32:19
3 8 Hungary 1:32:30
Dora Szerencsi 88 32:44 6 CB 5 32:44 6
Eszter Öry 88 29:19 3 BC 1 1:02:03 3
Dorottya Péley 89 30:27 3 AA 1 1:32:30
W18E

1 39 Poland 1:52:47
Agnieszka Grzelak 86 38:21 3 BC 1 38:21 3
Weronika Machowska 86 37:33 1 CB 2 1:15:54 1
Iwona Wicha 87 36:53 2 AA 1 1:52:47
2 29 Czech Republic 1:55:21
Lucie Krafková 86 37:27 1 CC 2 37:27 1
Zuzana Hermanová 87 40:47 6 BA 1 1:18:14 2
Iveta Duchová 86 37:07 3 AB 1 1:55:21
3 37 Lithuania 1:56:12
Kristina Rybakovaite 86 38:41 6 BC 4 38:41 6
Skaiste Sidaraviciute 86 39:58 3 CA 1 1:18:39 3
Jurate Rukaite 86 37:33 5 AB 2 1:56:12

9 33 Hungary 2:07:43
Katalin Tas 87 40:45 10 CB 5 40:45 10
Ivett Hrenko 87 41:39 8 BA 3 1:22:24 8
Fanni Máthé 88 45:19 12 AC 2 2:07:43

M16E
1 54 Czech Republic 1:34:50
Stepán Kodeda 88 32:25 1 1 32:25 1
Vojta Král 88 30:13 1 1 1:02:38 1
Adam Chromý 88 32:12 5 1 1:34:50
2 58 Hungary 1:38:43
András Szabo 88 35:20 8 1 35:20 8
Máté Kerényi 88 32:23 2 2 1:07:43 2
Zsolt Lenkei 88 31:00 3 1 1:38:43

3 61 Latvia 1:41:00
Arturs Paulins 89 36:50 11 1 36:50 11
Edgars Sparans 88 33:22 3 1 1:10:12 8
Kalvis Mihailovs 88 30:48 2 2 1:41:00
M18E

1 93 Slovakia 1:43:19
Rastislav Szabo 87 35:05 4 2 35:05 4
Martin Mazur 87 34:25 2 1 1:09:30 2
Michal Krajcik 87 33:49 1 BCC 1 1:43:19
2 79 Czech Republic 1:43:22
Jan Benes 87 35:00 3 1 35:00 3
Martin Henych 86 33:36 1 1 1:08:36 1
Brona Pribyl 86 34:46 3 1 1:43:22
3 90 Romania 1:45:33
Ciprian Marian 86 34:06 1 2 34:06 1
Iulian Negoita 86 36:56 9 2 1:11:02 4
Tamas Bogya 86 34:31 2 1 1:45:33

16 83 Hungary 2:03:10
Andor Zöldesi 86 37:26 13 1 37:26 13
Ádám Toth 86 49:03 17  2 1:26:29 18
Ádám Kovács 86 36:41 6 5 2:03:10


Pontverseny
Sprint Normál Váltó Össz.
1
Czech Republic
736
613
460
1809
2
Switzerland
627
588
300
1515
3
Russia
498
529
290
1317
4
Hungary
447
445
290
1182
5
Poland
371
398
265
1034
6
Austria
436
330
245
1011
7
Lithuania
349
383
205
937
8
Latvia
305
343
275
923
9
Slovakia
353
301
245
899
10
Ukraine
325
314
255
894
11
Germany
328
308
210
846
12
France
220
308
220
748
13
Bulgaria
222
304
200
726
14
Estonia
240
298
160
698
15
Italy
282
271
130
683
16
Spain
238
243
105
586
17
Romania
127
200
245
572
18
Belorussia
223
147
135
505
19
Serbia and Montenegro
13
11
20
44
20
Kazakhstan
9
23
0
32