Címke szerinti archívum: Makrai Éva


29. Tájékozódási futó Világbajnokság

2012. július 14-21.
Lausanne, Svájc
http://www.woc2012.ch/

Sprint, Lausanne-Ouchy, július 14.
Női
1. Simone Niggli-Luder SUI 15:43
2. Maja Alm DEN 16:20
3. Annika Billstam SWE 16:28
4. Helena Jansson SWE 16:30
5. Rahel Friederich SUI 16:33
6. Venla Niemi FIN 16:39
14. Fanni Gyurkó HUN 17:33
28. Ildikó Szerencsi HUN 18:31
Férfi
1. Matthias Kyburz SUI 15:32
2. Matthias Merz SUI 15:49
3. Matthias Müller SUI 15:59
4. Scott Fraser GBR 16:11
5. Andrey Khramov RUS 16:22
6. Tuomo Mäkelä FIN 16:32
8. Zsolt Lenkei HUN 16:39
22. Ádám Kovács HUN 17:12

Középtáv, St-Cergue / La Grivrine, július 17.
Női
1. Minna Kauppi FIN 37:37
2. Tove Alexandersson SWE 38:09
3. Tatyana Riabkina RUS 39:03
4. Ida Bobach DEN 39:52
5. Simone Niggli-Luder SUI 40:00
6. Annika Billstam SWE 40:07
14.  Fanni Gyurkó HUN 43:38
Férfi
1. Edgars Bertuks LAT 36:45
2. Valentin Novikov RUS 36:50
3. Fabian Hertner SUI 37:10
4. Thierry Gueorgiou FRA 37:15
5. Francois Gonon FRA 37:18
6. Peter Öberg SWE 37:22
32. Zsolt Lenkei HUN 41:40

Hosszútáv, Chalet-à-Gobet, július 19.
Női
1. Simone Niggli-Luder SUI 1:15:07
2. Minna Kauppi FIN 1:16:38
3. Annika Billstam SWE 1:17:13
4. Tatyana Riabkina RUS 1:19:17
5. Anne M. Hausken N. NOR 1:20:05
6. Eva Jureníková CZE 1:21:10
15.  Fanni Gyurkó HUN 1:26:38
28.  Ildikó Szerencsi HUN 1:35:08
Férfi
1. Olav Lundanes NOR 1:34:42
2. Matthias Merz SUI 1:37:34
3. Edgars Bertuks LAT 1:39:13
4. Philippe Adamski FRA 1:40:19
5. Anders Holmberg SWE 1:41:46
6. Kiril Nikolov BUL 1:41:48
22. Ádám Kovács HUN 1:49:22

Váltó, Chalet-à-Gobet, július 21.
Női
1. Switzerland
Ines Brodmann
Judith Wyder
Simone Niggli-Luder
1:44:54
35:27
35:49
33:38
2. Sweden
Annika Billstam
Helena Jansson
Tove Alexandersson
1:47:18
35:26
35:08
36:44
3. Norway
Silje Ekroll Jahren
Mari Fasting
Anne M. Hausken N.
1:48:11
36:35
36:56
34:40
14. Hungary
Fanni Gyurkó
Éva Novai
Ildikó Szerencsi
2:04:06
45:38
39:39
38:49
Férfi
1. Czech Republic
Tomáš Dlabaja
Jan Šedivý
Jan Procházka
1:40:00
33:41
32:49
33:30
2. Norway
Magne Daehli
Carl Waaler Kaas
Olav Lundanes
1:40:06
33:44
33:26
32:56
3. Sweden
Jonas Leandersson
Peter Öberg
Anders Holmberg
1:40:11
33:33
33:08
33:30
19. Hungary
Máté Baumholczer
Zsolt Lenkei
Ádám Kovács
1:53:39
41:34
35:59
36:06

Az összes eredmény letöltése: woc2012 (tömörített zip file)


26. Tájékozódási futó Világbajnokság

2009. augusztus 16-23.
Magyarország, Miskolc
http://tajfutovb2009.hu/

Sprint, Miskolc Állatkert
NŐK
2620 m / 105 / 18
45 induló
1.
Helena Jansson SWE 15:07,8
2.
Linnea Gustafsson SWE 15:49.7
3.
Simone Niggli SUI 15:54.7
4.
Signe Soes DEN 15:58.3
5.
Kathryn Ewels AUS 16:00.9
6.
Anna-Maija Fincke FIN 16:01.5
26. Gyurkó Fanni HUN 17:27.8
39. Őry Eszter HUN 19:04.6
FÉRFIAK
3150 m / 125 / 22
46 induló
1.
Andrey Khramov RUS 15:10.6
2.
Fabian Hertner SUI 15:36.1
3.
Daniel Hubmann SUI 15:38.2
4.
Olav Lundanes NOR 15:52.7
5.
Martin Johansson SWE 15:57.3
6.
Kiril Novikov BUL 16:03.7
25. Lenkei Zsolt HUN 17:04.5
41. Szabó András HUN 17:57,0

Teljes eredménylista: férfi,női
Döntő: Rajtlista (férfi,női), Részidők (férfi,női)
Selejtező: Rajtlista (férfi,női), Eredmények (F1,F2,F3,N1,N2,N3), Részidők (F1,F2,F3,N1,N2,N3)


Középtáv, Huta-bérc
NŐK
5340 m / 235 m / 22
45 induló
1.
Dana Brožková CZE 37:09
2.
Marianne Andersen NOR 37:19
3.
Simone Niggli SUI 37:58
4.
Minna Kauppi FIN 38:21
5.
Merja Rantanen FIN 38:59
6.
Helena Jansson SWE 39:07
37. Kelemen Bernadett HUN 48:44
43. Makrai Éva HUN 50:49
FÉRFIAK
6570 m / 275 m / 25
45 induló
1.
Thierry Gueorgiou FRA 37:14
2.
Daniel Hubmann SUI 37:42
3.
Matthias Merz SUI 38:10
4.
Matthias Mueller SUI 38:45
5.
François Gonon FRA 38:48
6.
David Andersson SWE 39:08
25. Kovács Ádám HUN 42:17
43. Domonyik Gábor HUN 48:52

Teljes eredménylista: férfi,női
Döntő: Rajtlista (férfi,női), Részidők (férfi,női)
Selejtező: Rajtlista (férfi,női), Eredmények (F1,F2,F3,N1,N2,N3), Részidők (F1,F2,F3,N1,N2,N3)


Hosszútáv, Derenk
NŐK
11790 m / 490 m / 27
45 induló
1.
Simone Niggli SUI 77:26
2.
Marianne Andersen NOR 79:17
3.
Minna Kauppi FIN 79:36
4.
Dana Brožková CZE 79:47
5.
Linnea Gustafsson SWE 80:48
6.
Anne Margrethe Hausken NOR 81:50
23. Gyurkó Fanni HUN 89:56
27. Szerencsi Ildikó HUN 91:40
35. Kelemen Bernadett HUN 96:17
FÉRFIAK
17550 m / 750 m / 33
45 induló
1.
Daniel Hubmann SUI 96:31
2.
Thierry Gueorgiou FRA 98:26
3.
Mikhail Mamleev ITA 100:40
4.
Mats Haldin FIN 101:57
5.
Dmitry Tsvetkov RUS 102:27
6.
Emil Wingstedt SWE 102:39
17. Kovács Ádám HUN 106:32
32. Lenkei Zsolt HUN 109:55

Teljes eredménylista: férfi,női
Döntő: Rajtlista (férfi,női), Részidők (férfi,női)
Selejtező: Rajtlista (férfi,női), Eredmények (F1,F2,F3,N1,N2,N3), Részidők (F1,F2,F3,N1,N2,N3)


Váltó, Veres-Sár-bérc
NŐK
4880/190/15; 6940/260/18; 7190/270/19
24 váltó
1.
NOR

Betty A. B. Nilsen
Anne-M. Hausken
Marianne Andersen

133:10

32:57
50:19
49:54

2.
SWE

Karolina A. Höjsgaard
Kajsa Nilsson
Helena Jansson

133:28

32:28
50:01
50:59

3.
FIN

Bodil Holmström
Merja Rantanen
Minna Kauppi

135:25

33:33
47:51
54:01

14. HUN

Gyurkó Fanni
Makrai Éva
Szerencsi Ildikó

159:21

33:44
60:44
64:53

FÉRFIAK
5960/240/17; 8760/350/22; 8720/350/23
37 váltó
1. SUI

Baptiste Rollier
Daniel Hubmann
Matthias Merz

142:48

36:37
54:18
51:53

2. RUS

Dmitriy Tsvetkov
Valentin Novikov
Andrey Khramov

145:12

34:54
52:24
57:54

3. FIN

Topi Anjala
Tero Föhr
Mats Haldin

145:14

36:03
54:52
54:19

5. HUN

Gösswein Csaba
Lenkei Zsolt
Kovács Ádám

149:16

36:53
56:58
55:25

Teljes eredménylista: férfi,női
Részidők: férfi,női


Bulletinek:1,2,3,4

25. Tájékozódási futó Világbajnokság

2008. július 13-20.
Olomouc, Csehország
www.woc2008.cz

Sprint, Olomouc központ

Nők

női pálya
2500 m / 45 / 17
45 induló

1.
Anne M. Hausken NOR 12:42.2
2.
Minna Kauppi FIN 12:51.5
3.
Helena Jansson SWE 13:01.1
4.
Galina Vinogradova RUS 13:06.8
5.
Heli Jukkola FIN 13:13.1
6.
Dana Brožková CZE 13:13.2
24. Kelemen Bernadett HUN 14:42.9
31. Makrai Éva HUN 15:06.5
35. Szerencsi Ildikó HUN 15:22.5

Férfiak

férfi pálya
3000 m / 45 / 17
46 induló

1. Andrey Khramov RUS 13:36.9
2. Daniel Hubmann SUI 13:39.3
3. Martin Johansson SWE 14:13.7
4. Lukáš Barták SVK 14:17.1
5. Thierry Gueorgiou FRA 14:19.3
6. Tomas Dlabaja CZE 14:23.1
30. Kovács Ádám HUN 15:10.6
35. Zsebeházy István HUN 15:33.8

Teljes eredménylista: Férfi, Női


Középtáv, Mazance

Nők

női pálya
4800 m / 190 m / 23
45 induló

1.
Minna Kauppi FIN 32:35
2.
Vroni König-Salmi SUI 34:37
3.
Radka Brožková CZE 34:51
4.
Marianne Andersen NOR 35:11
5.
Tatiana Ryabkina RUS 35:39
6.
Merja Rantanen FIN 35:43

Férfiak

férfi pálya
5800 m / 245 m / 27
45 induló

1.
Thierry Gueorgiou FRA 33:49
2.
Michal Smola CZE 34:23
3.
Valentin Novikov RUS 34:27
4.
Daniel Hubmann SUI 34:36
5.
Peter Öberg SWE 35:20
6.
Anders Nordberg NOR 35:23
42.
Lenkei Zsolt HUN 44:50

Teljes eredménylista: Férfi, Női


Hosszútáv, Boudy
Nők

női pálya
11900 m / 450 m / 24
45 induló

1.
Dana Brožková CZE 84:26
2.
Marianne Andersen NOR 85:09
3.
Annika Billstam SWE 85:28
4.
Anne M. Hausken NOR 86:14
5.
Signe Soes DEN 87:24
6.
Sofie Johansson SWE 88:09
13. Kelemen Bernadett HUN 92:05
23. Gyurkó Fanni HUN 97:26

Férfiak

férfi pálya
17300 m / 750 m / 36
45 induló

1.
Daniel Hubmann SUI 106:08
2.
Anders Nordberg NOR 107:23
3.
François Gonon FRA 108:05
4.
Andrey Khramov RUS 109:30
5.
Matthias Merz SUI 109:47
6.
Marián Dávidík SVK 110:15
30. Kovács Ádám HUN 117:43
Gösswein Csaba HUN DNS

Teljes eredménylista


Váltó, Olsana
Nők

női pálya
5.5-6.8 km / 240-290 m / 16-23
26 Váltó

1.
FIN

Katri Lindeqvist
Merja Rantanen
Minna Kauppi

133:14

43:44
44:17
45:13

2.
RUS

Galina Vinogradova
Yulia Novikova
Tatiana Ryabkina

135:49

41:53
45:53
48:03

3.
SWE

Annika Billstam
Sofie Johansson
Helena Jansson

136:27

42:10
43:46
50:31

10. HUN

Gyurkó Fanni
Makrai Éva
Szerencsi Ildikó

153:59

46:06
47:53
60:00

Férfiak

férfi pálya
7.8-8.6 km / 320-400 m / 24-28
36 Váltó

1. GBR

Graham Gristwood
Jon Duncan
Jamie Stevenson

138:17

43:45
45:04
49:28

2. RUS

Dmitriy Tsvetkov
Andrey Khramov
Valentin Novikov

138:58

45:47
44:30
48:41

3. SUI

Baptiste Rollier
Matthias Merz
Daniel Hubmann

141:49

46:37
43:41
51:31

10. HUN

Kovács Ádám
Gösswein Csaba
Lenkei Zsolt

147:39

46:38
43:51
57:10

Teljes eredménylista: férfinői


24. Tájékozódási futó Világbajnokság

2007. augusztus 17-26.
Kijev, Ukrajna
http://www.woc2007.org.ua

Sprint, Kijev, botanikus kert
Nők

női pálya
2470 m / 14
46 induló

1.
Simone Niggli SUI 12:06,9
2.
Minna Kauppi FIN 12:26,6
3.
Lena Eliasson SWE 12:46,4
4.
Helena Jansson SWE 12:55,0
5.
Marianne Andersen NOR 12:57,8
6.
Ingunn H. Weltzien NOR 13:00,1
36. Gyurkó Fanni HUN 15:07,0
43. Szerencsi Ildikó HUN 16:00,3

Férfiak

férfi pálya
3200 m / 15
45 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 14:44,0
2. Matthias Merz SUI 14:44,9
3. Martin Johansson SWE 15:03,6
4. Daniel Hubmann SUI 15:09,2
5. Martins Sirmais LAT 15:09,5
6. Tomas Dlabaja CZE 15:10,2
38. Gösswein Csaba HUN 17:29,2

Teljes eredménylista


Középtáv, Bortnichi South
Nők

női pálya
5100 m / 90 m / 14
45 induló

1.
Simone Niggli SUI 32:13
2.
Heli Jukkola FIN 33:18
3.
Marianne Andersen NOR 34:14
4.
Minna Kauppi FIN 34:17
5.
Helena Jansson SWE 35:01
6.
Tatyana Riabkina RUS 35:28
40. Makrai Éva HUN 49:44
43. Szerencsi Ildikó HUN 50:51

Férfiak

férfi pálya
6100 m / 110 m / 17
45 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 32:21
2. Tero Föhr FIN 34:22
3. Valentin Novikov RUS 34:30
4. Anders Nordberg NOR 34:43
5. David Andersson SWE 34:50
6. Jonn Are Myhren NED 35:09
29. Lenkei Zsolt HUN 40:26
35. Gösswein Csaba HUN 42:13

Teljes eredménylista


Hosszútáv, Golosiivo
Nők

női pálya
11900 m / 300 m / 23
45 induló

1.
Minna Kauppi FIN 80:17
1.
Heli Jukkola FIN 80:17
3.
Simone Niggli SUI 81:48
4.
Anne M. Hausken NOR 83:19
5.
Marianne Andersen NOR 83:47
6.
Hanny Allston AUS 84:17
25. Gyurkó Fanni HUN 97:54
29. Kelemen Bernadett HUN 98:16

Férfiak

férfi pálya
18200 m / 550 m / 28
45 induló

1.
Matthias Merz SUI 104:28
2.
Andrey Khramov RUS 108:06
3.
Anders Nordberg NOR 108:36
4.
Mats Haldin FIN 108:52
5.
Vyacheslav Mukhidinov UKR 109:45
6.
Roman Efimov RUS 109:50
20. Kovács Ádám HUN 116:28

Teljes eredménylista


Váltó, Golosiivo
Nők

Golosiivo
5.4-6.1 km / 140-150 m / 14
váltó

1.
FIN

Paula Haapakoski
Heli Jukkola
Minna Kauppi

106:35

39:51
36:34
30:09

2.
SWE

Annika Billstam
Emma Engstrand
Helena Jansson

107:41

38:09
39:25
30:06

3.
NOR

Ingunn H. Weltzien
Marianne Andersen
Anne M. Hausken

107:50

40:06
37:00
30:43

13. HUN

Makrai Éva
Gyurkó Fanni
Szerencsi Ildikó

125:37

41:04
48:30
36:02

Férfiak

Golosiivo
6.5-8.6 km / 110-175 m / 17-21
38 váltó

1. RUS

Roman Efimov
Andrey Khramov
Valentin Novikov

130:26

47:24
47:26
35:35

2. SWE

Peter Oberg
David Andersson
Emil Wingstedt

131:08

49:18
47:49
34:00

3. FIN

Mats Haldin
Pasi Ikonen
Tero Föhr

131:35

47:19
49:29
34:45

19. HUN

Kovács Ádám
Zsebeházy István
Lenkei Zsolt

145:58

49:21
56:19
40:17

Teljes eredménylista (férfinői)


23. Tájékozódási futó Világbajnokság

2006. augusztus 1-5.
Arhus, Dánia
http://www.woc2006.dk/

Sprint, Mindeparken
Nők

2700 m / 30 m / 15
45 induló

1.
Hanny Allston AUS 13:13,3
2.
Simone Niggli-Luder SUI 13:19,1
3.
Kajsa Nilsson SWE 13:24,3
4.
Lena Eliasson SWE 13:29,4
5.
Minna Kauppi FIN 13:48,7
6.
Helen Bridle GBR 14:13,6
17. Makrai Éva HUN 15:07,5
40. Szerencsi Ildikó HUN 17:16,2

Férfiak

3100 m / 42 m / 21
47 induló

1. Emil Wingstedt SWE 13:35,3
2. Daniel Hubmann SUI 13:36,3
3. Claus Bloch DEN 13:37,0
4. Jonne Lakanen FIN 13:47,8
5. Matthias Müller SUI 13:50,9
6. Yuri Omelchenko UKR 13:59,7

Teljes eredménylista


Középtáv, Gjern Bakker
Nők

5200 m / 200 / 22
45 induló

1.
Simone Niggli-Luder SUI 33:58,1
2.
Marianne Andersen NOR 34:20,5
3.
Tanja Ryabkina RUS 36:13,9
4.
Minna Kauppi FIN 36:24,9
5.
Heli Jukkola FIN 37:20,7
6.
Mari Fasting NOR 37:24,3
43. Kelemen Bernadett HUN 49:47,3

Férfiak

6300 m / 240 / 23
45 induló

1. Holger Hott Johansen NOR 35:49,4
2. Jarkko Huovila FIN 35:58,3
3. Jamie Stevenson GBR 36:00,0
4. Thierry Gueorgiou FRA 36:20,5
5. Valentin Novikov RUS 36:43,5
6. Daniel Hubmann SUI 36:45,2

Teljes eredménylista


Hosszútáv, Addit-Løndal Skov
Nők

11700 m / 590 m / 24
44 induló

1.
Simone Niggli-Luder SUI 79:50,4
2.
Marianne Andersen NOR 80:16,1
3.
Dana Brozková CZE 82:42,4
4.
Heli Jukkola FIN 84:06,6
5.
Birte Riddervold NOR 84:17,4
6.
Anne M. Hausken NOR 84:27,1
40. Makrai Éva HUN 103:12,2
42. Simon Ágnes HUN 107:42,9

Férfiak

Addit-Løndal Skov
17200 m / 875 m / 32
44 induló

1.
Jani Lakanen FIN 105:01,0
2.
Marc Lauenstein SUI 106:10,5
3.
Andrey Khramov RUS 106:41,2
4.
Michal Smola CZE 107:18,8
5.
Olle Kärner EST 107:46,5
6.
François Gonon FRA 109:04,1
40. Vonyó Péter HUN 135:01,5
41. Dénes Zoltán HUN 137:28,1

Teljes eredménylista


Váltó, Himmelbjerget
Nők

5.1-6.9 km / 305-410 m / 14-19
28 Váltó

1.
FIN

Paula Haapakoski
Heli Jukkola
Minna Kauppi

141:05

37:35
51:39
51:50

2.
SWE

Jenny Johansson
Kajsa Nilsson
Karolina A. Höjsgaard

142:16

37:31
49:08
55:37

3.
SUI

Martina Fritschy
Vroni König-Salmi
Simone Luder

142:55

37:47
52:10
52:57

20. HUN

Kelemen Bernadett
Makrai Éva
Szerencsi Ildikó

182:48

47:38
64:45
70:24

Férfiak

6.8-8.0 km / 405-470 m / 20-22
38 Váltó

1. RUS

Roman Efimov
Andrey Khramov
Valentin Novikov

131:41

41:12
45:34
44:54

2. FIN

Mats Haldin
Jarkko Huovila
Jani Lakanen

135:44

40:44
47:51
47:08

3. SWE

Niclas Jonasson
Emil Wingstedt
Mattias Karlsson

138:22

40:09
49:25
48:47

21. HUN

Józsa Gábor
Dénes Zoltán
Kovács Ádám

158:57

46:36
57:04
55:16

Teljes eredménylista (férfinői)


22. Tájékozódási futó Világbajnokság

2005. augusztus 9-15.
Aichi, Japán

Sprint, Showa no Mori
Nők

2100 m / 130 m / 12
45 induló

1.
Simone N.-Luder SUI 14:02.7
2.
Anne M. Hausken NOR 14:34.4
3.
Heather Monro GBR 15:01.7
4.
Emma Engstrand SWE 15:03.1
5.
Vroni K. Salmi SUI 15:09.5
6.
Dana Brozkova CZE 15:28.3
34. Makrai Éva HUN 18:07.6
38. Kelemen Bernadett HUN 18:48.2
43. Simon Ágnes HUN 20:24.6

Férfiak

2400 m / 160 m / 14
46 induló

1. Emil Wingstedt SWE 14:31.0
2. Daniel Hubmann SUI 14:41.5
3. Jani Lakanen FIN 14:45.7
4. Øystein K. Østerbo NOR 14:47.1
5. Andrey Khramov RUS 14:49.2
6. Martins Sirmais LAT 15:01.0

Teljes eredménylista (férfinői)


Középtáv, Mikawa Kogen Bokujo
Nők

3800 m / 265 / 13
44 induló

1. Simone N.-Luder SUI 32:46.3
2. Jenny Johansson SWE 34:59.7
3. Minna Kauppi FIN 35:50.0
4. Anna Marsell SWE 35:58.3
5. Anni-M. Fincke FIN 37:03.5
6. Tatiana Ryabkina RUS 37:49.7
31. Kelemen Bernadett HUN 44:19.2
40. Makrai Éva HUN 47:01.0

Férfiak

4700 m / 300 / 13
43 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 33:00.3
2. Chris Terkelsen DEN 34:32.0
3. Jarkko Huovila FIN 34:49.3
4. David Andersson SWE 34:54.3
5. Øystein Kristiansen NOR 35:31.2
6. Jørgen Rostrup NOR 35:38.9

Teljes eredménylista (férfinői)


Hosszútáv, Tomoeyama
Nők

8800 m / 630 m / 21
42 induló

1. Simone N.-Luder SUI 73:23
2. Heli Jukkola FIN 75:35
3. Vroni K. Salmi SUI 77:49
4. Marianne Andersen NOR 79:48
5. Paula Haapakoski FIN 81:57
6. Hanny Allston AUS 83:31
Kelemen Bernadett HUN DNS

Férfiak

12900 m / 925 m / 29
43 induló

1. Andrey Khramov RUS 97:22
2. Marc Lauenstein SUI 99:30
3. Holger H.Johansen NOR 102:09
4. David Schneider SUI 102:42
5. Mats Haldin FIN 103:09
6. Michele Tavernaro ITA 103:20

Teljes eredménylista (férfinői)


Váltó
Nők

Tsukude Kogen
4.9-5.1 km / 330-345 m / 15-17
23 Váltó

1. SUI

Lea Müller
Vroni K. Salmi
Simone Luder

127:46

45:08
42:55
39:42

2. NOR

Marianne Andersen
Marianne Riddervold
Anne M. Hausken

129:28

41:31
45:24
42:33

3. SWE

Jenny Johansson
Karolina A. Höjsgaard
Emma Engstrand

130:35

41:42
43:59
44:53

19. HUN

Makrai Éva
Kelemen Bernadett
Simon Ágnes

173:58

52:35
62:30
48:31

Férfiak

Tsukude Kogen
6.5-6.6 km / 435-470 m / 17-19
27 Váltó

1. NOR

Holger H. Johansen
Øyystein Kristiansen
Jørgen Rostrup

136:48

45:21
48:17
43:09

2. FRA

Francois Gonon
Damien Renard
Thierry Gueorgiou

137:16

45:26
48:05
43:44

3. SUI

Matthias Merz
Marc Lauenstein
Daniel Hubmann

137:48

46:20
46:25
45:02

Teljes eredménylista (férfinői)


14. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2004. június 21-27.
Plzen, Csehország

Sprint
Nők

2.90 km / 25 m, 23
60 induló

1. STERBOVÁ Marta CZE 15.58
2. MACÚCHOVÁ Zuzana CZE 16.06
3. BROZKOVÁ Dana CZE 16.09
3. MAKRAI Éva HUN 16.09
5. DODIN Celine FRA 16.14
6. DRESEN Elisa GER 16.39
29. KELEMEN Bernadett HUN 19.43
31. ZSEBEHÁZY Eszter HUN 19.52
Férfiak

3.25 km / 30 m / 24
79 induló

1. OSTERBO Oystein NOR 14.42
2. HANSEN Christian DEN 14.59
3. USHKVAROK Pavlo UKR 15.02
3. SVIHOVSKÝ Jaromír CZE 15.02
5. SVIR Mikhail RUS 15.11
6. LOUHISOLA Toni FIN 15.12
14. JÓZSA Gábor HUN 15.41
45. KOPRIVANACZ Imre HUN 17.56
48. SCULTÉTY Márton HUN 18.15

Normáltáv
Nők

8.90 km / 300 m, 19
68 induló

1. BROZKOVÁ Dana CZE 62.19
2. STERBOVÁ Marta CZE 62.45
3. BERGLUND Camilla SWE 66.23
4. WOOTTON Hannah GBR 66.26
5. FRITSCHY Martina SUI 67.04
6. STEHNOVÁ Zuzana CZE 67.20
22. MAKRAI Éva HUN 74.10
38. SZERENCSI Ildikó HUN 83.43
KELEMEN Bernadett HUN DISQ
Férfiak

14.40 km / 430 m, 27
90 induló

1. SMOLA Michal CZE 82.58
2. LOSMAN Petr CZE 84.32
3. HORST Ingo GER 85.33
4. DÁVIDÍK Marian SVK 85.56
5. TERVO Tuomas FIN 87.10
6. HAUGEN Ivar NOR 88.34
31. SZUNDI Attila HUN 96.35
51. BALABÁS Péter Gergö HUN 108.23
61. HARKÁNYI Zoltán HUN 118.45
63. KOPRIVANACZ Imre HUN 121.24

Váltó
Nők

14 váltó

1. CZE STERBOVÁ Marta
MACÚCHOVÁ Zuzana
DOÈKALOVÁ Martina
BROZKOVÁ Dana
36.16
39.02
39.06
36.39
151.03
2. GBR MACKENZIE Mhairi
ELDER Rachael
PALMER Helen
WOOTTON Hannah
38.25
40.59
38.52
37.27
155.43
3. SUI WEGMÜLLER Lea
BAUMGARTNER Susann
MÜLLER Lea
FRITSCHY Martina
38.37
40.02
39.31
39.07
157.17
6. HUN MAKRAI Éva
ZSEBEHÁZY Eszter
ZSIGMOND Száva
KELEMEN Bernadett
38.23
41.45
45.04
41.00
166.12
Férfiak

22 váltó

1. CZE SVIHOVSKÝ Jaromír
DLABAJA Tomáš
SMOLA Michal
LOSMAN Petr
38.50
37.33
38.06
39.17
153.46
2. FRA PEYVEL Benoit
MAGNE Thibaut
GIRSCH Nicolas
GONON Francois
39.08
39.25
38.20
37.38
154.31
3. SVK PIJÁK Martin
PIJÁK Ondrej
BARTÁK Lukáš
DÁVIDÍK Marian
38.56
39.35
36.44
39.46
155.01
15. HUN SZUNDI Attila
SCULTÉTY Márton
HARKÁNYI Zoltán
JÓZSA Gábor
39.01
50.33
43.09
39.27
172.10


5. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2004. július 10-17.
Roskilde, Dánia

Sprint
Nők

Roskilde
2,5 km / 16

1. Simone Niggli-Luder SUI 12:18
2. Jenny Johansson SWE 12:37
3. Emma Engstrand SWE 12:49
4. Emma Dahlstedt SWE 12:52
5. Anne Margrethe Hausken NOR 13:10
6. Anna Marsell SWE 13:12
Férfiak

Roskilde
3,0 km / 20

1. Emil Wingstedt SWE 13:35
2. Andrey Khramov RUS 13:46
3. Marten Boström FIN 13:51
4. Oystein Kvaal Osterbo NOR 13:54
5. Mikkel Lund DEN 13:57
6. Jonas Pilblad SWE 13:58

Középtáv

Nők

Grönholt Hegn
5300 m / 90 m / 21

1. Hanne Staff NOR 29:58
2. Dainora Alsauskaite LTU 30:24
3. Tatiana Ryabkina RUS 30:53
4. Minna Kauppi FIN 31:02
5. Jenny Johansson SWE 31:03
5. Simone Niggli-Luder SUI 31:03
49. Makrai Éva HUN 39:14
Férfiak

Grönholt Hegn
6400 m / 95m / 22

1. Thierry Gueorgiou FRA 30:49
2. Jarkko Huovila FIN 32:01
3. Emil Wingstedt SWE 32:10
4. Carsten Jörgensen DEN 32:13
5. Chris Terkelsen DEN 32:14
6. Pasi Ikonen FIN 32:31

Normáltáv
Nők

Klinteskoven
9600 m / 340 m / 21

1. Simone Niggli-Luder SUI 62:04
2. Emma Engstrand SWE 65:45
3. Tatiana Ryabkina RUS 65:53
4. Heli Jukkola FIN 66:12
5. Minna Kauppi FIN 66:26
6. Hanne Staff NOR 66:44
Férfiak

Klinteskoven
14500 m / 560 m / 29

1. Kalle Dalin SWE 83:40
2. Mats Haldin FIN 83:58
2. Emil Wingstedt SWE 84:41
4. Robert Banach POL 85:20
5. Andrey Khramov RUS 85:37
6. Michal Horacek CZE 85:50

Váltó
Nők
1. SWE Karolina A. Höjsgaard
Jenny Johansson
Svärd Gunilla
44:48
28:24
41:06
114:18
2. NOR Marianne Andersen
Elisabeth Ingvaldsen
Hanne Staff
45:00
28:22
41:07
114:29
3. SWE2 Cecilia Bratt
Lina Bäckström
Emma Engstrand
44:55
28:34
44:13
117:42
20. HUN Makrai Éva
Kelemen Bernadett
Oláh Katalin
47:29
46:41
45:17
140:25
Férfiak
1. FIN Jarkko Huovila
Pasi Ikonen
Mats Haldin
44:33
38:11
43:48
126:32
2. DEN Chris Terkelsen
René Rokkjar
Carsten Jorgensen
44:56
37:52
43:54
126:42
3. SWE Kalle Dalin
Johan Modig
Emil Wingsted
44:27
37:52
44:34
126:53
16. HUN Domonyik Gábor
Lévai Ferenc
Molnár Tibor
46:13
40:48
46:49
133:50


20. Tájékozódási futó Világbajnokság

2003 augusztus 3-9.
Rapperswil-Jona, Svájc

Sprint
Nők

Rapperswil
2.6 km / 60 m / 17
52 induló

1. Simone Luder SUI 13:21.3
2. Marie L. Romanens SUI 13:30.8
3. Jenny Johansson SWE 13:40.1
4. Vroni K.-Salmi SUI 13:47.1
5. Gunilla Svärd SWE 14:24.6
6. Anne M. Hausken NOR 14:24.7
34. Wengrin Ágnes HUN 17:13.7

Férfiak

Rapperswil
2.8 km / 60 m /18
55 induló

1. Jamie Stevenson GBR 12:43.7
2. Rudolf Ropek CZE 13:02.8
3. Thierry Gueorgiou FRA 13:04.2
4. Yuri Omeltchenko UKR 13:08.7
5. Mikhail Mamleev RUS 13:09.4
6. David Schneider SUI 13:18.1
20. Domonyik Gábor HUN 13:59.3
40. Lévai Ferenc HUN 15:36.6

Teljes eredménylista: férfinői


Középtáv
Nők

Bot Fiena Trin
4.5 km / 250 m / 18
50 induló

1. Simone Luder SUI 32:40
2. Hanne Staff NOR 32:57
3. Heli Jukkola FIN 33:32
4. Jenny Johansson SWE 35:08
5. Elisabeth Ingvaldsen NOR 36:16
6. Anette Granstedt SWE 36:41
46. Farkas Zsuzsanna HUN 46:47

Férfiak

Bot Fiena Trin
5.0 km / 290 m /21
51 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 30:08
2. Björnar Valstad NOR 32:45
3. Öystein Kristiansen NOR 33:08
4. Pasi Ikonen FIN 33:18
5. Jörgen Rostrup NOR 33:37
6. Marian Davidik SVK 33:41
26. Domonyik Gábor HUN 36:17

Teljes eredménylista: férfinői


Hosszútáv
Nők

Kyburg
11.8 km / 350 m / 19
51 induló

1. Simone Luder SUI 86:14
2. Karolina A. Höjsgaard SWE 89:19
3. Brigitte Wolf SUI 92:52
4. Emma Engstrand SWE 93:59
5. Sara Gemperle SUI 94:28
6. Barbara Baczek POL 94:31
27. Makrai Éva HUN 107:00
46. Farkas Zsuzsanna HUN 120:59

Férfiak

Kyburg
14.4 km / 500 m / 26
59 induló

1. Thomas Bührer SUI 108:20
2. Yuri Omeltchenko UKR 110:35
3. Emil Wingstedt SWE 111:08
4. Carsten Jörgensen DEN 111:42
5. Mikhail Mamleev RUS 111:55
6. Björnar Valstad NOR 112:00
18. Domonyik Gábor HUN 119:28

selejtező eredmény – döntő teljes eredménylista: férfinői


Váltó
Nők

Vorder Guldenen
5.2-7.0-6.4 km / 180-320-260 m / 13-20-16
30 váltó

1. SUI

Brigitte Wolf
Vroni K.-Salmi
Simone Luder

117:41

32:10
47:23
38:06

2. SWE

Gunilla Svärd
Karolina A. Höjsgaard
Jenny Johansson

119:46

32:17
48:03
39:25

3. NOR

Elisabeth Ingvaldsen
Birgitte Husebye
Hanne Staff

125:18

32:27
50:19
42:31

15. HUN

Makrai Éva
Wengrin Ágnes
Farkas Zsuzsanna

145:34

37:30
59:23
48:31

Férfiak

Vorder Guldenen
5.6-8.4-7.2 km / 200-370-330 m / 11-19-18
29 váltó

1. SWE

Niclas Jonassson
Mattias Karlsson
Emil Wingstedt

118:42

30:29
46:29
41:42

2. FIN

Jani Lakanen
Jarkko Huovila
Mats Haldin

119:27

28:33
49:25
41:29

3. GBR

Daniel Marston
Jon Duncan
Jamie Stevenson

121:04

31:16
46:08
43:40

19. HUN

Lévai Ferenc
Dénes Zoltán
Domonyik Gábor

132:05

32:36
56:35
42:53

Teljes eredménylista: férfinői


13. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2002. augusztus 20-24.
Várna, Bulgária

Sprint
Nők

Kamchia
3750 m
50 induló

1. Anu Kopra FIN 31.16
2. Karin Schmalfeld GER 31.19
3. Vendula Klechova RUS 33.14
4. Luise Karger GER 33.35
5. Dana Brozkova CZE 33.47
6. Livia Seemann SUI 33.57
8. Lubinszki Mária HUN 34.26
10. Makrai Éva HUN 35.14
18. Farkas Zsuzsa HUN 36.35
30. Zsebeházy Eszter HUN 41.43
Férfiak

Kamchia
5000 m
50 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 27.28
2. Kim Fagerudd FIN 28.40
3. Marc Lauenstein SUI 29.27
4. Nikolai Dimitrov CZE 29.32
5. Donatus Schnyder SUI 30.30
6. Oliver Johnson GBR 30.32
27. Forrai Gábor HUN 34.37

Normáltáv
Nők
9250 m / 180 m / 18
induló
1. Martina Rakayova CZE 64.34
2. Bodil Holmstrom FIN 69.08
3. Marte Balchen NOR 69.13
4. Laura Scaravonati ITA 70.21
5. Zuzana Macuchova CZE 71.05
6. Nataliya Potopalska UKR 71.27
7. Farkas Zsuzsa HUN 71.50
20. Makrai Éva HUN 75.45
38. Lubinszki Mária HUN 82.26
51. Gyalog Zsuzsa HUN 86.47
53. Zsebeházy Eszter HUN 87.41
Férfiak
14000 m / 280 m / 25
induló
1. Emil Wingstedt SWE 86.59
2. Ilkka Leppavuori FIN 87.37
3. Oliver Johnson GBR 88.23
4. Ingo Horst GER 88.58
5. Christian Ott SUI 89.22
6. Pavel Naumov RUS 91.37
42. Novai György HUN 105.50
49. Forrai Gábor HUN 107.30
54. Sprok Bence HUN 109.39
57. Less Áron HUN 112.33
59. Scultéty Márton HUN 113.17

Váltó
Nők
6750-6850 m / 85 m /20
1. GBR
2. SWE
3. FIN
10. HUN Lubinszki Mária
Zsebeházy Eszter
Farkas Zsuzsa
Makrai Éva
Férfiak
8350-8500 m / 90 m / 23
1. FRA
2. POL
3. GER
14. HUN Less Áron
Novai György
Forrai Gábor
Sprok Bence