Címke szerinti archívum: Lubinszki Mária


13. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2002. augusztus 20-24.
Várna, Bulgária

Sprint
Nők

Kamchia
3750 m
50 induló

1. Anu Kopra FIN 31.16
2. Karin Schmalfeld GER 31.19
3. Vendula Klechova RUS 33.14
4. Luise Karger GER 33.35
5. Dana Brozkova CZE 33.47
6. Livia Seemann SUI 33.57
8. Lubinszki Mária HUN 34.26
10. Makrai Éva HUN 35.14
18. Farkas Zsuzsa HUN 36.35
30. Zsebeházy Eszter HUN 41.43
Férfiak

Kamchia
5000 m
50 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 27.28
2. Kim Fagerudd FIN 28.40
3. Marc Lauenstein SUI 29.27
4. Nikolai Dimitrov CZE 29.32
5. Donatus Schnyder SUI 30.30
6. Oliver Johnson GBR 30.32
27. Forrai Gábor HUN 34.37

Normáltáv
Nők
9250 m / 180 m / 18
induló
1. Martina Rakayova CZE 64.34
2. Bodil Holmstrom FIN 69.08
3. Marte Balchen NOR 69.13
4. Laura Scaravonati ITA 70.21
5. Zuzana Macuchova CZE 71.05
6. Nataliya Potopalska UKR 71.27
7. Farkas Zsuzsa HUN 71.50
20. Makrai Éva HUN 75.45
38. Lubinszki Mária HUN 82.26
51. Gyalog Zsuzsa HUN 86.47
53. Zsebeházy Eszter HUN 87.41
Férfiak
14000 m / 280 m / 25
induló
1. Emil Wingstedt SWE 86.59
2. Ilkka Leppavuori FIN 87.37
3. Oliver Johnson GBR 88.23
4. Ingo Horst GER 88.58
5. Christian Ott SUI 89.22
6. Pavel Naumov RUS 91.37
42. Novai György HUN 105.50
49. Forrai Gábor HUN 107.30
54. Sprok Bence HUN 109.39
57. Less Áron HUN 112.33
59. Scultéty Márton HUN 113.17

Váltó
Nők
6750-6850 m / 85 m /20
1. GBR
2. SWE
3. FIN
10. HUN Lubinszki Mária
Zsebeházy Eszter
Farkas Zsuzsa
Makrai Éva
Férfiak
8350-8500 m / 90 m / 23
1. FRA
2. POL
3. GER
14. HUN Less Áron
Novai György
Forrai Gábor
Sprok Bence


4. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2002. szeptember 25-30.
Sümeg, Magyarország

Sprint
Nők

Cseket-hegy
2850 m / 105 m / 11

1. Vroni König-Salmi SUI 13:53,1
2. Elisabeth Ingvaldsen NOR 14:02,7
3. Anne Margrethe Hausken NOR 14:11,3
4. Heather Monro GBR 14:20,0
5. Karin Hellman SWE 14:22,9
5. Lucie Böhm AUT 14:22,9
Férfiak

Cseket-hegy
3200 m / 100 m / 10

1. Emil Wingstedt SWE 13:26,1
2. Hakan Petersson SWE 13:33,9
3. Yuri Omeltchenko UKR 13:37,8
4. Mikhail Mamleev RUS 13:39,5
5. Jamie Stevenson GBR 13:40,3
6. Domonyik Gábor HUN 13:40,6

Selejtező: rajtlista – eredmény: férfi 1-2-3,
Női 1-2-3
Döntő: rajtlista – eredmény: férfi, női – SI: férfi, női


Középtáv
Nők

Uzsa
4500 m / 190 m / 13

1. Gunilla Svärd SWE 26:02
2. Brigitte Wolf SUI 26:25
3. Birgitte Huseby NOR 26:35
4. Elisabeth Ingvaldsen NOR 26:40
5. Vroni König-Salmi SUI 27:06
6. Anne Margrethe Hausken NOR 27:07
44. Wengrin Ágnes HUN 31:56
47. Farkas Zsuzsanna HUN 33:00
48. Lubinszki Mária HUN 33:12
Férfiak

Uzsa
5200 m / 190 m / 15

1. Mikhail Mamleev RUS 24:49
2. Yuri Omeltchenko UKR 25:26
3. Jamie Stevenson GBR 25:56
4. Emil Wingstedt SWE 26:02
5. Roman Efimov RUS 26:44
6. Holger Hott Johansen NOR 26:47
24. Lévai Ferenc HUN 28:05
Selejtező: rajtlista – eredmény: férfi 1-2-3,
Női 1-2-3
Döntő: rajtlista – eredmény: férfi, női – SI: férfi, női


Normáltáv
Nők

Sátor-Magas
6700 m / 420 m / 17

1. Simone Luder SUI 52:01
2. Hanne Staff NOR 53:16
3. Birgitte Huseby NOR 55:06
4. Brigitte Wolf SUI 55:30
5. Heather Monro GBR 55:39
6. Vroni König-Salmi SUI 55:46
43. Lubinszki Mária HUN 66:52
Férfiak

Sátor-Magas
12400 m / 700 m / 23

1. Thomas Bührer SUI 81:18
2. Björnar Valdstad NOR 82:20
2. Emil Wingstedt SWE 82:20
4. Mats Haldin FIN 82:52
5. Yuri Omeltchenko UKR 83:01
6. Fredrik Löwegren SWE 83:21
13. Domonyik Gábor HUN 85:22
43. Lévai Ferenc HUN 95:16

Selejtező: rajtlista – eredmény: férfi 1-2,
Női 1-2
Döntő: rajtlista – eredmény: férfi, női – SI: férfi, női


Váltó
Nők

Kecskevár
6200 m / 280 m / 15-16

1. NOR Elisabeth Ingvaldsen
Birgitte Huseby
Hanne Staff
38:33
38:24
35:51
112:48
2. SUI Brigitte Wolf
Vroni König-Salmi
Simone Luder
37:22
42:17
35:29
115:08
3. LTU Giedre Voveriene
Vilma Rudzenskaite
Ieva Sargautyte
37:14
39:40
38:23
115:17
20. HUN Makrai Éva
Wengrin Ágnes
Lubinszki Mária
41:37
50:13
43:27
135:17
Férfiak

Kecskevár
9200 m / 300 m / 21-23

1. FIN Jani Lakanen
Pasi Ikonen
Mats Haldin
45:09
45:35
44:14
134:58
2. SWE Johan Näsman
Fredrik Löwegren
Emil Wingsted
45:12
48:24
44:52
138:28
3. DEN Mikkel Lund
Rene Rokkjar
Carsten Jörgensen
45:15
47:57
45:27
138:39
17. HUN Lévai Ferenc
Dénes Zoltán
Domonyik Gábor
48:45
49:44
45:48
144:17

férfinői


Fotók:


12. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2000. augusztus 25 – szeptember 2.
Roanne, Franciaország

Sprint
Nők
3500 m / 180 m / 12
39 induló
1. Bohdana Terova CZE 26.04
2. Tatiana Pereliaeva RUS 26.43
3. Karin Schmalfeld GER 26.50
4. Brigitte Grüniger SUI 26.51
5. Simone Luder SUI 27.02
6. Lucie Böhm AUT 27.04
34. Zsebeházy Eszter HUN 34.34
39. Makrai Éva HUN 43.09
Férfiak
4500 m / 200 m / 13
45 induló
1. Thierry Gueorgiou FRA 26.56
2. Petr Losman CZE 27.09
3. Domonyik Gábor HUN 27.14
4. Vladimir Lucan CZE 27.16
5. Thomas Krejci AUT 27.20
6. Björn Eriksen NOR 28.24
32. Szász Bence HUN 32.52
35. Sprok Bence HUN 33.36
43. Novai György HUN 40.12

Normáltáv
Nők
La Grande Borne
7800 m / 290 m / 18
56 induló
1. Simone Luder SUI 57.06
2. Regula Bernhard SUI 63.19
3. Karin Schmalfeld GER 64.47
4. Annika Björk SWE 65.26
5. Brigitte Grüniger SUI 65.32
6. Zdenka Stara CZE 66.13
22. Makrai Éva HUN 72.54
31. Zsebeházy Eszter HUN 75.21
Férfiak
La Grande Borne
11400 m / 450 m / 23
70 induló
1. Thierry Gueorgiou FRA 78.17
2. Björn Eriksen NOR 79.07
3. François Gonon FRA 79.11
4. Thomas Krejci AUT 79.58
5. Matthias Niggli SUI 80.06
6. Robert Dittmann GER 82.10
26. Domonyik Gábor HUN 89.42
38. Szász Bence HUN 93.14
45. Tas Dávid HUN 95.59
57. Novai György HUN 103.34

Váltó
Nők
1. SUI Regula Bernhard
Daniela Wehrli
Brigitte Grüniger
Simone Luder
40.55
47.18
33.39
36.10
158.02
2. CZE Zuzana Macuchova
Zdenka Stara
Iva Navratilova
Bohdana Terova
42.18
42.01
41.09
37.42
163.10
3. FRA Chloe Manissolle
Magali Coupat
Pauline Filet
Valérie Leomant
40.57
47.08
38.30
40.53
167.28
8. HUN Makrai Éva
Zsebeházy Eszter
Lubinszki Mária
Gyalog Zsuzsanna
42.59
54.37
49.50
54.29
201.55
Férfiak
1. FRA Damien Renard
Rémi Gueorgiou
François Gonon
Thierry Gueorgiou
46.50
45.57
49.47
42.02
184.36
2. CZE Michal Horacek
Petr Losman
Radovan Cech
Vladimir Lucan
45.29
46.52
47.12
46.39
184.36
3. RUS Dimitri Timokhine
Sergei Detkov
Evgueni Gavrilov
Maxim Riabkene
46.31
48.43
47.22
44.34
187.10
9. HUN Novai György
Tas Dávid
Szász Bence
Domonyik Gábor
49.25
48.27
57.31
44.28
199.51


18. Tájékozódási futó Világbajnokság

1999. augusztus 1-8.
Inverness, Skócia

Rövidtáv
Nők

Dallaschyile Wood
3.6 km / 50 m / 13
60 induló

1. Yvette Baker GBR 25.55
2. Lucie Böhm AUT 26.57
3. Frauke S. Gran GER 27.48
4. Marlena Jansson SWE 27.50
4. Sanne Nymalm FIN 27.50
6. Hanne Sandstad NOR 27.55
50. Lubinszki Mária HUN 35.24
52. Kovács Bernadett HUN 35.46

Férfiak

Dallaschyile Wood
4.5 km / 80 m /17
60 induló

1. Jørgen Rostrup NOR 25.48
2. Juha Peltola FIN 26.11
3. Janne Salmi FIN 26.14
4. Jani Lakanen FIN 26.15
5. Hakan Eriksson SWE 26.24
6. Johan Ivarsson SWE 26.44
35. Domonyik Gábor HUN 30.26

Normáltáv
Nők

Glen Affric-Scotland
10.3 km / 380 m / 18
60 induló

1. Kirsi Boström FIN 77.56
2. Hanne Staff NOR 78.29
3. Johanna Asklöf FIN 78.32
4. Yvette Baker GBR 79.09
5. Hanne Sandstad NOR 79.37
6. Reeta-M. Kolkkala FIN 79.45
40. Kovács Ildikó HUN 93.14
- Oláh Katalin HUN DNF

Férfiak

Glen Affric-Scotland
15.8 km / 650 m / 26
60 induló

1. Björnar Valstad NOR 97.24
2. Carl H. Björseth NOR 100.20
3. Alain Berger SUI 100.26
4. Jimmy Birklin SWE 102.29
5. Johan Ivarsson SWE 102.50
6. Petter Thoresen NOR 102.57

Váltó
Nők

Loch Vaa & Kinchurdy
6.2-6.3 km / 140 m / 16
25 váltó

1. NOR

Birgitte Husebye
Elisabeth Ingvaldsen
Hanne Sandstad
Hanne Staff

175:56

45:51
44:43
41:37
43:45

2. FIN

Reeta-Mari Kolkkala
Sanna Nymalm
Kirsi Bostrom
Johanna Asklof

176:10

45:49
43:33
44:07
42:41

3. SWE

Katarina Allberg
Marlena Jansson
Anette Granstedt
Gunilla Svard

177.59

45:46
47:43
41:47
42:43

10. HUN

Kovács Bernadett
Wengrin Ágnes
Lubinszki Mária
Kovács Ildikó

207.05

54:23
54:28
48:32
49:42

Férfiak

Loch Vaa & Kinchurdy
7.9-10.4 km / 175-210 m / 22-24
33 váltó

1. NOR

Tore Sandvik
Bernt Bjornsgaard
Petter Thoresen
Bjørnar Valstad

201:50

56:59
44:14
43:16
57:21

2. FIN

Jani Lakanen
Juha Peltola
Mikael Bøström
Janne Salmi

205:27

56:44
44:33
44:23
59:47

3. SWE

Jimmy Birklin
Hakan Eriksson
Jörgen Olsson
Johan Ivarsson

206:50

57:53
46:02
44:57
57:58

23. HUN

Domonyik Gábor
Vonyó Péter
Viniczai Ferenc
Dénes Zoltán

254:44

59:26
66:56
58:35
69:47


11. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

1998. augusztus 10-15.
Trondheim, Norvégia

Sprint
Nők
Buvikmarka Ost
3490 m / 150 m / 15
48 induló
1. Karin Schmalfeld GER 26.31
1. Aasne-Fenne Hoksrud NOR 26.31
3. Kathi Widler SUI 27.19
4. Ellen Moen NOR 27.33
5. Maria Hoffmann FIN 28.11
6. Anna Danielson SWE 28.58
39. Lubinszki Mária HUN 34.56
42. Hecz Katalin HUN 35.55
Férfiak
Buvikmarka Ost
4250 m / 200 m / 16
48 induló
1. Tore Sandvik NOR 24.06
2. Valentin Novikov RUS 25.05
3. Joakim Carlsson SWE 25.44
4. Oystein Kristiansen NOR 25.50
5. Anders Dalin SWE 25.57
6. Jouni Kahelin FIN 26.08
41. Lévai Ferenc HUN 34.15

Normáltáv
Nők
Vassfjellet
83 induló
1. Marat Vaher EST 65.07
2. Monica Boström FIN 65.12
3. Ellen Moen NOR 65.44
4. Laure Coupat FRA 66.56
5. Fey Zsuzsa ROM 67.08
6. Tracy Bluett AUS 67.32
7. Lubinszki Mária HUN 67.44
66. Gyalog Zsuzsanna HUN 96.08
74. Tokaji Mónika HUN 116.08
- Hecz Katalin HUN -
Férfiak
Vassfjellet
115 induló
1. Bernt Björnsgaard NOR 83.55
2. Maxim Riabkene RUS 86.25
3. Jouni Kahelin FIN 88.16
4. Tore Sandvik NOR 88.22
5. Emil Wingstedt SWE 89.21
6. Robert Wallsten SWE 89.22
38. Domonyik Gábor HUN 104.39
58. Tas Máté HUN 114.04
73. Lévai Ferenc HUN 120.35
80. Vonyó Péter HUN 123.54
92. Wágner István HUN 151.24

Váltó
Nők
Smistad
1. FIN Ingela Mattson
Katja Peltola
Maria Hoffmann
Monica Boström
49.42
46.56
48.17
48.23
193.18
2. RUS Tatiana Kostyleva
Elizaveta Kouznetsova
Olga Belozerova
Tatiana Pereliaeva
49.00
47.19
50.07
51.06
197.32
3. SUI Andrea Gruniger
Simone Luder
Monika Schaffner
Kathi Widler
56.09
47.25
50.46
45.51
200.11
9. HUN Hecz Katalin
Gyalog Zsuzsanna
Tokaji Mónika
Lubinszki Mária
50.00
63.06
58.59
48.36
220.41
Férfiak
Smistad
1. SWE Anders Dalin
Joakim Carlsson
Robert Wallstein
Emil Wingstedt
49.29
50.40
48.42
50.44
199.35
2. NOR Björn Eriksen
Asgeir Mjosund
Oystein Kristiansen
Tore Sandvik
52.29
54.37
48.34
48.14
203.54
3. CZE Tomas Zakouril
Radek Novotny
Michal Horacek
Michal Jedlicka
52.24
50.46
51.56
55.42
210.48
10. HUN Lévai Ferenc
Tas Dávid
Vonyó Péter
Domonyik Gábor
60.16
68.31
62.19
47.52
238.58


17. Tájékozódási futó Világbajnokság

1997. augusztus 11-16.
Grimstad, Norvégia

Rövidtáv
Nők

Omholt
3100 m / 200 m / 14
58 induló

1. Lucie Böhm AUT 25.15
2. Hanne Sandstad NOR 25.29
3. Hanne Staff NOR 25.56
3. Marie-L. Romanens SUI 25.56
5. Cecilia Nilsson SWE 26.11
6. Johanna Asklöf FIN 26.32
41. Lubinszki Mária HUN 33.40
52. Kovács Bernadett HUN 38.24

Férfiak

Omholt
4200 m / 200 m / 16
60 induló

1. Janne Salmi FIN 26.05
2. Timo Karppinen FIN 26.17
3. Bjørnar Valstad NOR 26.27
4. Per Olaussen NOR 26.50
5. Petter Thoresen NOR 27.14
6. Mikael Bøström FIN 27.18
55. Lévai Ferenc HUN 37.37
56. Domonyik Gábor HUN 39.37

Normáltáv
Nők

Fjaere
8700 m / 345 m / 17
59 induló

1. Hanne Staff NOR 72.56
2. Katarina Borg SWE 73.40
3. Hanne Sandstad NOR 74.34
4. Kirsi Tiira FIN 74.38
5. Gunilla Svärd SWE 74.50
6. Annina Paronen FIN 76.35

Férfiak

Fjaere
13800 m / 535 m / 24
59 induló

1. Petter Thoresen NOR 100.16
2. Jörgen Mårtensson SWE 101.58
3. Kjetil Bjørlo NOR 103.04
4. Carsten Jørgensen DEN 103.51
5. Tomas Prokes CZE 105.01
6. Janne Salmi FIN 105.24
43. Domonyik Gábor HUN 128.42
50. Viniczai Ferenc HUN 133.00

Váltó
Nők

Omholt
25 váltó

1. SWE

Anna Bogren
Gunilla Svärd
Svørd Nilsson
Marlena Jansson

171.41

34.00
34.24
47.27
55.50

2. NOR

Torunn Fossli
Elisabeth Ingvaldsen
Hanne Sandstad
Hanne Staff

172.56

35.50
37.36
46.42
52.48

3. SUI

Brigitte Wolf
Marie-Luce Romanens
Vroni König
Sabrina Meister

176.56

34.40
36.56
50.06
54.46

15. HUN

Kovács Bernadett
Lux Andrea
Lubinszki Mária
Gárdonyi Réka

237.10

42.16
51.08
65.35
79.23

Férfiak

Omholt
33 váltó

1. DEN

Torben Skovlyst
Carsten Jørgensen
Chris Terkelsen
Allan Mogensen

258.58

77.16
72.13
55.51
53.38

2. FIN

Timo Karppinen
Juha Peltola
Mikael Bøström
Janne Salmi

259.14

70.34
79.24
54.55
54.21

3. NOR

Havard Tveite
Bjørnar Valstad
Kjetil Bjørlo
Petter Thoresen

264.27

82.55
79.24
54.55
54.21

18. HUN

Domonyik Gábor
Dénes Zoltán
Lévai Ferenc
Viniczai Ferenc

326.54

77.11
98.14
87.54
63.35


10. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

1996. július 16-21.
Veszprém, Magyarország

Sprint
Nők
Tündér-hegy
3800 m / 180 m / 11
53 induló
1. Jana Cieslarova CZE 25.09
2. Külli Kaljus EST 25.39
3. Juliette Soulard FRA 25.40
4. Linda Fahlén SWE 25.58
5. Martina Rákayová SLK 26.00
6. Bokros Andrea HUN 26.03
7. Kovács Bernadett HUN 26.40
9. Gárdonyi Réka HUN 27.17
16. Lubinszki Mária HUN 29.02
Férfiak
Tündér-hegy
4800 m / 200 m / 15
48 induló
1. Olivier Coupat FRA 24.10
2. Juha Peltola FIN 25.44
3. Domonyik Gábor HUN 26.16
3. Michal Jedlicka CZE 26.16
5. Emil Wingstedt SWE 26.41
6. Lubos Mateju CZE 27.02
7. Lévai Ferenc HUN 27.11
38. Farkas Dávid HUN 32.11

Normáltáv
Nők
Őr-hegy
9300 m / 205 m / 15
88 induló
1. Jana Cieslarova CZE 57.54
2. Kovács Bernadett HUN 60.44
3. Martina Rákayová SLK 61.02
4. Fey Zsuzsa ROM 61.18
5. Lenka Cechová CZE 61.30
6. Monika Schaffner SUI 61.45
7. Lubinszki Mária HUN 62.04
9. Hornyák Mariann HUN 63.03
12. Bokros Andrea HUN 64.09
15. Gárdonyi Réka HUN 64.47
Férfiak
Őr-hegy
13800 m / 320 m / 26
116 induló
1. Emil Wingstedt SWE 68.56
2. Alexander Mihailov UKR 70.52
3. Olivier Coupat FRA 71.14
4. Martin Stepánek CZE 73.02
5. Matti Envall FIN 73.12
6. Juha Peltola FIN 73.38
21. Lévai Ferenc HUN 78.20
22. Domonyik Gábor HUN 78.22
71. Sárecz Lajos HUN 93.03
75. Molnár Zoltán HUN 94.42
86. Novai György HUN 100.41

Váltó
Nők
Péti-hegy
18 váltó
1. CZE Maria Honzová
Katerina Tichá
Lenka Cechová
Jana Cieslarova
38.45
44.59
49.30
37.17
170.31
2. GER Katrin Renger
Meike Jager
Kirstin Rösel
Judith Keinath
39.09
51.45
45.56
39.00
175.50
3. HUN Kovács Bernadett
Gárdonyi Réka
Lubinszki Mária
Bokros Andrea
38.51
51.57
44.17
40.53
175.58
Férfiak
Péti-hegy
22 váltó
1. UKR Roman Fedotov
Vitalij Scserbina
Szergej Russzeckij
Alexander Mihailov
54.08
68.58
57.58
50.13
231.17
2. HUN Novai György
Lévai Ferenc
Farkas Dávid
Domonyik Gábor
61.37
61.19
58.23
51.01
232.20
3. FRA Fabrice Vannier
Remi Gueorgiou
Stephane Toussaint
Olivier Coupat
63.23
59.56
60.02
52.06
235.27

Teljes eredménylista


7. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

1996. augusztus 8-14.
Govora, Románia

Sprint
Nők

Malul Alb – 3790 m / 185 m / 9
113 induló

1. Enikő Fey ROM 26.32
2. Bjork Annika SWE 27.56
3. Ioulia Morozova RUS 28.22
4. Lubinszky Mária HUN 28.36
5. Barbara Schulthess SUI 28.45
6. Laure Coupat FRA 28.48
28. Kesztyűs Szilvia HUN 32.00
64. Szigethy Ágnes HUN 36.48
81. Benedek Virág HUN 39.29
94. Hecz Katalin HUN 45.18
- Tokaji Mónika HUN DISQ
Férfiak

Malul Alb – 4715 m / 220 m / 12
165 induló

1. Domonyik Gábor HUN 29.05
2. Johan Modig SWE 29.43
3. Horatio Grecu ROM 30.04
4. Niclas Jonasson SWE 30.18
5. Rolf M. Pedersen NOR 30.30
6. Ingo Horst GER 30.44
20. Sárecz Lajos HUN 32.49
48. Farkas Dávid HUN 35.11
79. Molnár Zoltán HUN 37.59
109. Vereszki Tibor HUN 41.10
- Laki Balázs HUN DISQ

Normáltáv
Nők

Sirineasa – 7150 m / 225 m / 18
111 induló

1. Enikő Fey ROM 66.24
2. Katerina Pracna CZE 67.59
3. Karin Schmalfeld GER 68.25
4. Ioulia Morozova RUS 69.27
5. Annika Bjork SWE 69.31
6. Regula Hulliger SUI 70.07
17. Lubinszky Mária HUN 78.12
54. Kesztyűs Szilvia HUN 94.14
70. Hecz Katalin HUN 102.08
73. Szigethy Ágnes HUN 103.29
- Tokaji Mónika HUN DISQ
Férfiak

Sirineasa – 11400 m / 440 m / 23
162 induló

1. Marcel Olaru ROM 82.43
2. Anders Axelborg SWE 83.56
3. Jani Lakanen FIN 85.09
4. Horatio Grecu ROM 85.23
5. Donatus Schnyder SUI 85.28
6. Petteri Laitinen FIN 86.32
9. Domonyik Gábor HUN 90.30
41. Sárecz Lajos HUN 101.03
76. Laki Balázs HUN 112.16
81. Farkas Dávid HUN 113.19
99. Molnár Zoltán HUN 122.50
120. Vereszki Tibor HUN 146.49

Váltó
Nők

Arsanca
47 váltó

1. ROM 2 Enikő Gall
Zsuzsa Fey
Enikő Fey
42.52
35.48
36.00
114.40
2. SUI 1 Simone Luder
Regula Hulliger
Sara Wegmüller
42.35
37.27
38.55
118.57
3. RUS 1 Julia Morozova
Olga Terekhova
Tatiana Pereliaeva
44.14
35.00
40.27
119.41
8. HUN 1 Hecz Katalin
Kesztyűs Szilvia
Lubinszki Mária
42.47
43.14
38.57
124.58
(27.) HUN 2 Szigethy Ágnes
Benedek Virág
Tokaji Mónika
56.58
48.18
57.25
162.42
Férfiak

Arsanca
55 váltó

1. CZE 1 Michal Horacek
Vladimir Lucan
Lubos Mateju
50.43
43.01
46.41
140.25
2. SVK 1 Frantisek Libant
Maros Bukovac
Marian Davidik
44.05
48.30
47.56
140.31
3. SUI 1 Urs Müller
Donatus Schnyder
Adrian Klauser
50.25
42.07
48.02
140.34
12. HUN 1 Farkas Dávid
Sárecz Lajos
Domonyik Gábor
53.57
58.17
43.17
155.31
(25.) HUN 2 Laki Balázs
Molnár Zoltán
Vereszki Tibor
53.58
58.55
54.33
167.26


16. Tájékozódási futó Világbajnokság

1995. augusztus 15-20.
Detmold, Németország

Rövidtáv
Nők

Hasenkanzel
4400 m /180 m / 14
60 induló

1. Marie-L. Romanens SUI 28.51
2. Yvette Hague GBR 29.16
3. Anna Bogren SWE 29.29
3. Marlena Jansson NOR 29.29
5. Frauke S. Gran GER 29.31
6. Marcela Kubatková CZE 29.42
11. Oláh Katalin HUN 30.33
44. Lovasi Katalin HUN 32.33
47. Bokros Andrea HUN 36.16

Férfiak

Hasenkanzel
5400 m /190 m / 18
60 induló

1. Yuri Omeltchenko UKR 30.25
2. Jörgen Mårtensson SWE 31.31
3. Bjørnar Valstad NOR 31.36
4. Thomas Bührer SUI 31.01
5. Lars Holmquist SWE 32.14
6. Johan Ivarsson SWE 32.26
22. Domonyik Gábor HUN 33.50
47. Pavlovics Gábor HUN 36.41
53. Lantos Zoltán HUN 38.34

Normáltáv
Nők

Mordkuhle
9600 m / 405 m / 21
61 induló

1. Oláh Katalin HUN 65.50
2. Eija Koskivaara FIN 68.39
2. Yvette Hague GBR 68.39
4. Marlena Jansson SWE 68.44
5. Vroni König SUI 69.22
6. Hanne Sandstad NOR 69.48
34. Kovács Bernadett HUN 79.27
35. Bokros Andrea HUN 79.30
48. Lovasi Katalin HUN 84.04

Férfiak

Mordkuhle
16200 m / 665 m / 30
62 induló

1. Jörgen Mårtensson SWE 90.19
2. Janne Salmi FIN 92.04
3. Carsten Jørgensen DEN 93.38
4. Timo Karppinen FIN 93.39
5. Tomás Prokes CZE
6. Jon Tvedt NOR 93.53
30. Lantos Zoltán HUN 100.25
40. Domonyik Gábor HUN 105.30
54. Viniczai Ferenc HUN 105.41

Váltó
Nők

Köterberg
4.0-4.3 km/210 m/12; 7.3-7.6 km/280m/15
22 (24) váltó

1. FIN

Kirsi Tiira
Reeta-Mari Kolkkala
Eija Koskivaara
Annika Viilo

170.33
31.53
32.20
50.45
54.35
2. SWE

Anette Granstedt
Maria Gustafsson
Anna Bogren
Marlena Jansson

172.11
34.50
33.18
53.56
50.07
3. CZE

Petra Novotná
Maria Honzová
Marcela Kubatková
Jana Cieslarová

173.06
34.41
33.17
53.12
51.56
7. HUN

Bokros Andrea
Lubinszki Mária
Lovasi Katalin
Oláh Katalin

183.27
34.35
36.06
60.06
52.40
Férfiak

Köterberg
8.0-8.2 km/310 m/17; 10.6-11.0 km/370m/21
33 (35) váltó

1. SUI

Alain Berger
Daniel Hotz
Christian Aebersold
Thomas Bührer

214.21
45.30
51.07
58.46
58.58
2. FIN

Keijo Parkkinen
Reijo Mattinen
Timo Karppinen
Janne Salmi

215.43
46.45
46.03
63.09
60.15
3. SWE

Lars Holmquist
Jimmy Birklin
Johan Ivarsson
Jörgen Mårtensson

215.51
46.25
47.02
61.42
50.42
16. HUN

Domonyik Gábor
Lantos Zoltán
Pavlovics Gábor
Vincizai Ferenc

236.37
51.59
49.39
66.17
67.42


6. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

1995. július 9-12.
Horsens, Dánia

Sprint
Nők

Grund
3.52 km / 125 m / 10
101 induló

1. Christina Gröndahl DEN 24.47
2. Karin Schmalfeld GER 25.48
3. Iva Navratilova CZE 26.50
4. Tiina Jukkola FIN 26.50
5. Zsuzsa Fey ROM 27.14
6. Annika Björk SWE 27.40
12. Gordos Mónika HUN 29.29
53. Lubinszki Mária HUN 33.39
57. Gárdonyi Réka HUN 34.13
74. Kesztyűs Szilvia HUN 36.41
Férfiak

Grund
4.675 km / 165 m / 11
142 induló

1. Domonyik Gábor HUN 25.50
2. Tomas Zakouril CZE 26.34
3. Michael Mamleev RUS 26.45
4. Roman Efimov RUS 26.48
5. Troels Nielsen DEN 27.05
6. Jani Lakanen FIN 27.22
6. Petteri Laitinen FIN 27.22
10. Farkas Dávid HUN 27.49
64. Vajda Kolos HUN 31.13
71. Sárecz Lajos HUN 31.44
94. Molnár Róbert HUN 34.28

Normáltáv
Nők

Velling-Snabergörd
7.8 km / 325 m / 13
101 induló

1. Christina Gröndahl DEN 60.24
2. Lenka Cechova CZE 61.51
3. Katerina Miksova CZE 62.37
4. Enikő Fey ROM 63.18
5. Ewa Kozlowska POL 63.49
6. Annika Bjork SWE 63.52
12. Lubinszki Mária HUN 65.55
58. Gárdonyi Réka HUN 65.59
63. Kesztyűs Szilvia HUN 68.24
Férfiak

Velling-Snabergörd
11.5 km / 505 m / 21
140 induló

1. Domonyik Gábor HUN 70.02
2. Michael Mamleev RUS 72.41
3. Jani Lakanen FIN 73.04
4. Tom Quayle AUS 73.06
5. Tomas Zakouril CZE 73.14
6. Evgeni Fadeev RUS 73.46
9. Vajda Kolos HUN 74.41
71. Sárecz Lajos HUN 85.15
103. Farkas Dávid HUN 94.42

Váltó
Nők

Ry Österskov
19 váltó

1. CZE Katarian Miksova
Katarina Pracna
Eva Jurenikova
34.16
35.39
40.25
110.20
2. SWE Maria Dahlin
Kristin Backakers
Annika Björk
41.32
36.30
35.08
113.10
3. SUI Susi Widler
Susanne Wehrli
Sara Wegmüller
38.38
39.30
36.37
114.45
10. HUN Gordos Mónika
Gárdonyi Réka
Lubinszki Mária
52.56
42.08
35.38
130.42
Férfiak

Ry Österskov
26 váltó

1. DAN Jesper Damgaard
Mads Ingvardsen
Troels Nielsen
43.19
46.48
47.16
137.23
2. HUN Vajda Kolos
Sárecz Lajos
Domonyik Gábor
43.17
49.01
45.43
138.01
3. FIN Ville Repo
Jarkko Huovila
Miika Hernelahti
43.13
49.01
45.53
138.07