Címke szerinti archívum: Lévai Ferenc


6. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2006. május 7-13.
Otepää, Észtország

Sprint
Nők Tartu Toomemägi 2730 m / 80 m / 14
1. Simone Niggli SUI 12.35,0
2. Marianne Andersen NOR 13.12,5
3. Minna Kauppi FIN 13.14,8
4. Kajsa Nilsson SWE 13.22,3
5. Ingunn Weltzien NOR 13.23,1
6. Karolina Höjsgaard SWE 13.25,0
Férfiak Tartu Toomemägi 3070 m / 105 m / 17
1. Emil Wingstedt SWE 13.02,2
2. Jamie Stevenson GBR 13.07,3
3. Andrey Khramov RUS 13.09,4
4. Mikkel Lund DEN 13.10,3
5. David Schneider SUI 13.11,0
6. Martins Sirmais LAT 13.11,9

Középtáv
Nők Haanja-Kurgjärve 5680 m / 135 m / 15
1. Minna Kauppi FIN 33.41
2. Marianne Andersen NOR 34.16
3. Heli Jukkola FIN 34.55
4. Tatiana Ryabkina RUS 35.10
5. Simone Niggli SUI 35.18
6. Emma Engstrand SWE 36.18
Férfiak Haanja-Kurgjärve 6700 m / 160 m / 18
1. Thierry Gueorgiou FRA 34.04
2. Martins Sirmais LAT 34.11
3. Valentin Novikov RUS 34.18
4. Damien Renard FRA 34.26
5. Peter Öberg SWE 34.38
6. Emil Wingstedt SWE 34.42

Normáltáv
Nők Otepää-Vastsemoisa-Nüpli 10930 m / 270 m / 25
1. Simone Niggli SUI 72:04
2. Heli Jukkola FIN 77:37
3. Minna Kauppi FIN 80:54
4. Karolina Höjsgaard SWE 81:48
5. Vroni Koenig-Salmi SUI 81:55
6. Dana Brozkova CZE 82:51
Férfiak Otepää-Vastsemoisa-Nüpli 16210 m / 430 m / 33
1. Jani Lakanen FIN 95:22
2. Daniel Hubmann SUI 97:22
2. Olle Kärner EST 99:14
4. Valentin Novikov RUS 99:32
5. Mats Haldin FIN 99:37
6. Holger Hott Johansen NOR 100:53

Váltó
Nők Tehvandi-Apteekri 6,08-6,32 km / 180 m / 17
1. FIN Paula Haapakoski Heli Jukkola Minna Kauppi 40:51 38:31 38:48 118:10
2. SUI Lea Mueller Vroni Koenig-Salmi Simone Niggli 41:50 39:34 36:47 118:11
3. SWE Emma Engstrand Kajsa Nilsson Karolina Höjsgaard 42:58 36:58 38:22 118:18
Férfiak Tehvandi-Apteekri 8,98-9,23 km / 290 m / 24
1. SWE Niclas Jonasson Peter Öberg David Andersson 45:56 48:05 45:58 139:59
2. FRA Francois Gonon Damien Renard Thierry Gueorgiou 45:43 48:26 45:53 140:02
3. NOR Lars Skjeset Carl Waaler Kaa Oystein Kvaal Osterbo 47:14 48:48 44:03 140:05
32. HUN Józsa Gábor Dénes Zoltán Gösswein Csaba 54:13 55:27 64:29 174:09


21. Tájékozódási futó Világbajnokság

2004. szeptember 11-19.
Västeras, Svédország


Sprint
Nők

Villa Utsikten
2560 m / 80 m / 11
45 induló

1. Simone N.-Luder SUI 12:32.2
2. Karolina A. Höjsgaard SWE 13:01.1
3. Elisabeth Ingvaldsen NOR 13:19.5
4. Dana Brozkova CZE 13:21.0
5. Anna Marsell SWE 13:26.0
6. Emma Engstrand SWE 13:27.4

Férfiak

Villa Utsikten
3060 m / 95 m / 12
45 induló

1. Niclas Jonasson SWE 13:06.5
2. Hakan Eriksson SWE 13:09.0
2. Yuri Omeltchenko UKR 13:09.0
4. Johan Näsman SWE 13:09.8
5. Thierry Gueorgiou FRA 13:10.0
6. Øystein K. Østerbo NOR 13:14.3

Teljes eredménylista: (férfinői)


Középtáv
Nők

Lappslätten
5260 m / 140
45 induló

1. Hanne Staff NOR 33:03.1
2. Tanya Ryabkina RUS 33:14.9
3. Heli Jukkola FIN 33:30.3
4. Jenny Johansson SWE 33:45.8
5. Minna Kauppi FIN 33:58.5
6. Simone N.-Luder SUI 34:19.7

Férfiak

Lappslätten
6300 m /
45 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 32:45.9
2. Valentin Novikov RUS 33:07.1
3. Anders Nordberg NOR 33:12.3
4. Emil Wingstedt SWE 33:14.4
5. Johan Näsman SWE 34:09.2
6. Holger H. Johansen NOR 34:16.0

Teljes eredménylista: (férfinői)


Hosszútáv
Nők

Västervåla
11020 m / 475 m / 25
45 induló

1. Karolina A. Höjsgaard SWE 82:25.4
2. Hanne Staff NOR 83:26.5
3. Marika Mikkola FIN 83:51.6
4. Simone N.Luder SUI 83:57.5
5. Birgitte Husebye NOR 84:03.7
6. Minna Kauppi FIN 84:17.6
16. Oláh Katalin HUN 91:07.9

Férfiak

Västervåla
17110 m / 610 m / 28
45 induló

1. Björnar Valstad NOR 105:25.3
2. Mattias Karlsson SWE 105:57.2
3. Holger H. Johansen NOR 107:00.5
4. Valentin Novikov RUS 107:48.5
5. Emil Wingstedt SWE 108:31.9
6. Mats Haldin FIN 109:17.5

Teljes eredménylista: (férfinői)


Váltó
Nők

Häpplinge
6.15-6.3 km
24 Váltó

1. SWE

Gunilla Svärd
Jenny Johansson
Karolina
A. Höjsgaard

113:41,0

37:48,4
37:21,4
38:31,2

2. FIN

Marika Mikkola
Minna Kauppi
Heli Jukkola

113:43,4

37:50,4
36:24,8
39:28,2

3. NOR

Birgitte Husebye
Elisabeth Ingvaldsen
Hanne Staff

115:34,6

37:51,2
39:10,8
38:32,6

18. HUN

Oláh Katalin
Zsigmond Száva
Szerencsi Ildikó

165:59,7

40:41,5
56:45,8
68:32,4

Férfiak

Häpplinge
8.15-8.5 km
33 Váltó

1. NOR

Bjornar Valstad
Øystein Kristiansen
Jorgen Rostrup

128:08,5

42:17,9
42:22,0
43:28,6

2. RUS

Misha Mamleev
Andrey Khramov
Valentin Novikov

128:12,5

42:16,0
42:21,2
43:35,3

3. SWE

Mattias Karlsson
Emil Wingstedt
Niclas Jonassson

128:13,4

42:18,6
42:12,6
43:42,2

24. HUN

Lévai Ferenc
Vonyó Péter
Molnár Tibor

167:05,3

47:31,2
58:33,7
61:00,4

Teljes eredménylista: (férfi-női)


5. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2004. július 10-17.
Roskilde, Dánia

Sprint
Nők

Roskilde
2,5 km / 16

1. Simone Niggli-Luder SUI 12:18
2. Jenny Johansson SWE 12:37
3. Emma Engstrand SWE 12:49
4. Emma Dahlstedt SWE 12:52
5. Anne Margrethe Hausken NOR 13:10
6. Anna Marsell SWE 13:12
Férfiak

Roskilde
3,0 km / 20

1. Emil Wingstedt SWE 13:35
2. Andrey Khramov RUS 13:46
3. Marten Boström FIN 13:51
4. Oystein Kvaal Osterbo NOR 13:54
5. Mikkel Lund DEN 13:57
6. Jonas Pilblad SWE 13:58

Középtáv

Nők

Grönholt Hegn
5300 m / 90 m / 21

1. Hanne Staff NOR 29:58
2. Dainora Alsauskaite LTU 30:24
3. Tatiana Ryabkina RUS 30:53
4. Minna Kauppi FIN 31:02
5. Jenny Johansson SWE 31:03
5. Simone Niggli-Luder SUI 31:03
49. Makrai Éva HUN 39:14
Férfiak

Grönholt Hegn
6400 m / 95m / 22

1. Thierry Gueorgiou FRA 30:49
2. Jarkko Huovila FIN 32:01
3. Emil Wingstedt SWE 32:10
4. Carsten Jörgensen DEN 32:13
5. Chris Terkelsen DEN 32:14
6. Pasi Ikonen FIN 32:31

Normáltáv
Nők

Klinteskoven
9600 m / 340 m / 21

1. Simone Niggli-Luder SUI 62:04
2. Emma Engstrand SWE 65:45
3. Tatiana Ryabkina RUS 65:53
4. Heli Jukkola FIN 66:12
5. Minna Kauppi FIN 66:26
6. Hanne Staff NOR 66:44
Férfiak

Klinteskoven
14500 m / 560 m / 29

1. Kalle Dalin SWE 83:40
2. Mats Haldin FIN 83:58
2. Emil Wingstedt SWE 84:41
4. Robert Banach POL 85:20
5. Andrey Khramov RUS 85:37
6. Michal Horacek CZE 85:50

Váltó
Nők
1. SWE Karolina A. Höjsgaard
Jenny Johansson
Svärd Gunilla
44:48
28:24
41:06
114:18
2. NOR Marianne Andersen
Elisabeth Ingvaldsen
Hanne Staff
45:00
28:22
41:07
114:29
3. SWE2 Cecilia Bratt
Lina Bäckström
Emma Engstrand
44:55
28:34
44:13
117:42
20. HUN Makrai Éva
Kelemen Bernadett
Oláh Katalin
47:29
46:41
45:17
140:25
Férfiak
1. FIN Jarkko Huovila
Pasi Ikonen
Mats Haldin
44:33
38:11
43:48
126:32
2. DEN Chris Terkelsen
René Rokkjar
Carsten Jorgensen
44:56
37:52
43:54
126:42
3. SWE Kalle Dalin
Johan Modig
Emil Wingsted
44:27
37:52
44:34
126:53
16. HUN Domonyik Gábor
Lévai Ferenc
Molnár Tibor
46:13
40:48
46:49
133:50


20. Tájékozódási futó Világbajnokság

2003 augusztus 3-9.
Rapperswil-Jona, Svájc

Sprint
Nők

Rapperswil
2.6 km / 60 m / 17
52 induló

1. Simone Luder SUI 13:21.3
2. Marie L. Romanens SUI 13:30.8
3. Jenny Johansson SWE 13:40.1
4. Vroni K.-Salmi SUI 13:47.1
5. Gunilla Svärd SWE 14:24.6
6. Anne M. Hausken NOR 14:24.7
34. Wengrin Ágnes HUN 17:13.7

Férfiak

Rapperswil
2.8 km / 60 m /18
55 induló

1. Jamie Stevenson GBR 12:43.7
2. Rudolf Ropek CZE 13:02.8
3. Thierry Gueorgiou FRA 13:04.2
4. Yuri Omeltchenko UKR 13:08.7
5. Mikhail Mamleev RUS 13:09.4
6. David Schneider SUI 13:18.1
20. Domonyik Gábor HUN 13:59.3
40. Lévai Ferenc HUN 15:36.6

Teljes eredménylista: férfinői


Középtáv
Nők

Bot Fiena Trin
4.5 km / 250 m / 18
50 induló

1. Simone Luder SUI 32:40
2. Hanne Staff NOR 32:57
3. Heli Jukkola FIN 33:32
4. Jenny Johansson SWE 35:08
5. Elisabeth Ingvaldsen NOR 36:16
6. Anette Granstedt SWE 36:41
46. Farkas Zsuzsanna HUN 46:47

Férfiak

Bot Fiena Trin
5.0 km / 290 m /21
51 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 30:08
2. Björnar Valstad NOR 32:45
3. Öystein Kristiansen NOR 33:08
4. Pasi Ikonen FIN 33:18
5. Jörgen Rostrup NOR 33:37
6. Marian Davidik SVK 33:41
26. Domonyik Gábor HUN 36:17

Teljes eredménylista: férfinői


Hosszútáv
Nők

Kyburg
11.8 km / 350 m / 19
51 induló

1. Simone Luder SUI 86:14
2. Karolina A. Höjsgaard SWE 89:19
3. Brigitte Wolf SUI 92:52
4. Emma Engstrand SWE 93:59
5. Sara Gemperle SUI 94:28
6. Barbara Baczek POL 94:31
27. Makrai Éva HUN 107:00
46. Farkas Zsuzsanna HUN 120:59

Férfiak

Kyburg
14.4 km / 500 m / 26
59 induló

1. Thomas Bührer SUI 108:20
2. Yuri Omeltchenko UKR 110:35
3. Emil Wingstedt SWE 111:08
4. Carsten Jörgensen DEN 111:42
5. Mikhail Mamleev RUS 111:55
6. Björnar Valstad NOR 112:00
18. Domonyik Gábor HUN 119:28

selejtező eredmény – döntő teljes eredménylista: férfinői


Váltó
Nők

Vorder Guldenen
5.2-7.0-6.4 km / 180-320-260 m / 13-20-16
30 váltó

1. SUI

Brigitte Wolf
Vroni K.-Salmi
Simone Luder

117:41

32:10
47:23
38:06

2. SWE

Gunilla Svärd
Karolina A. Höjsgaard
Jenny Johansson

119:46

32:17
48:03
39:25

3. NOR

Elisabeth Ingvaldsen
Birgitte Husebye
Hanne Staff

125:18

32:27
50:19
42:31

15. HUN

Makrai Éva
Wengrin Ágnes
Farkas Zsuzsanna

145:34

37:30
59:23
48:31

Férfiak

Vorder Guldenen
5.6-8.4-7.2 km / 200-370-330 m / 11-19-18
29 váltó

1. SWE

Niclas Jonassson
Mattias Karlsson
Emil Wingstedt

118:42

30:29
46:29
41:42

2. FIN

Jani Lakanen
Jarkko Huovila
Mats Haldin

119:27

28:33
49:25
41:29

3. GBR

Daniel Marston
Jon Duncan
Jamie Stevenson

121:04

31:16
46:08
43:40

19. HUN

Lévai Ferenc
Dénes Zoltán
Domonyik Gábor

132:05

32:36
56:35
42:53

Teljes eredménylista: férfinői


4. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2002. szeptember 25-30.
Sümeg, Magyarország

Sprint
Nők

Cseket-hegy
2850 m / 105 m / 11

1. Vroni König-Salmi SUI 13:53,1
2. Elisabeth Ingvaldsen NOR 14:02,7
3. Anne Margrethe Hausken NOR 14:11,3
4. Heather Monro GBR 14:20,0
5. Karin Hellman SWE 14:22,9
5. Lucie Böhm AUT 14:22,9
Férfiak

Cseket-hegy
3200 m / 100 m / 10

1. Emil Wingstedt SWE 13:26,1
2. Hakan Petersson SWE 13:33,9
3. Yuri Omeltchenko UKR 13:37,8
4. Mikhail Mamleev RUS 13:39,5
5. Jamie Stevenson GBR 13:40,3
6. Domonyik Gábor HUN 13:40,6

Selejtező: rajtlista – eredmény: férfi 1-2-3,
Női 1-2-3
Döntő: rajtlista – eredmény: férfi, női – SI: férfi, női


Középtáv
Nők

Uzsa
4500 m / 190 m / 13

1. Gunilla Svärd SWE 26:02
2. Brigitte Wolf SUI 26:25
3. Birgitte Huseby NOR 26:35
4. Elisabeth Ingvaldsen NOR 26:40
5. Vroni König-Salmi SUI 27:06
6. Anne Margrethe Hausken NOR 27:07
44. Wengrin Ágnes HUN 31:56
47. Farkas Zsuzsanna HUN 33:00
48. Lubinszki Mária HUN 33:12
Férfiak

Uzsa
5200 m / 190 m / 15

1. Mikhail Mamleev RUS 24:49
2. Yuri Omeltchenko UKR 25:26
3. Jamie Stevenson GBR 25:56
4. Emil Wingstedt SWE 26:02
5. Roman Efimov RUS 26:44
6. Holger Hott Johansen NOR 26:47
24. Lévai Ferenc HUN 28:05
Selejtező: rajtlista – eredmény: férfi 1-2-3,
Női 1-2-3
Döntő: rajtlista – eredmény: férfi, női – SI: férfi, női


Normáltáv
Nők

Sátor-Magas
6700 m / 420 m / 17

1. Simone Luder SUI 52:01
2. Hanne Staff NOR 53:16
3. Birgitte Huseby NOR 55:06
4. Brigitte Wolf SUI 55:30
5. Heather Monro GBR 55:39
6. Vroni König-Salmi SUI 55:46
43. Lubinszki Mária HUN 66:52
Férfiak

Sátor-Magas
12400 m / 700 m / 23

1. Thomas Bührer SUI 81:18
2. Björnar Valdstad NOR 82:20
2. Emil Wingstedt SWE 82:20
4. Mats Haldin FIN 82:52
5. Yuri Omeltchenko UKR 83:01
6. Fredrik Löwegren SWE 83:21
13. Domonyik Gábor HUN 85:22
43. Lévai Ferenc HUN 95:16

Selejtező: rajtlista – eredmény: férfi 1-2,
Női 1-2
Döntő: rajtlista – eredmény: férfi, női – SI: férfi, női


Váltó
Nők

Kecskevár
6200 m / 280 m / 15-16

1. NOR Elisabeth Ingvaldsen
Birgitte Huseby
Hanne Staff
38:33
38:24
35:51
112:48
2. SUI Brigitte Wolf
Vroni König-Salmi
Simone Luder
37:22
42:17
35:29
115:08
3. LTU Giedre Voveriene
Vilma Rudzenskaite
Ieva Sargautyte
37:14
39:40
38:23
115:17
20. HUN Makrai Éva
Wengrin Ágnes
Lubinszki Mária
41:37
50:13
43:27
135:17
Férfiak

Kecskevár
9200 m / 300 m / 21-23

1. FIN Jani Lakanen
Pasi Ikonen
Mats Haldin
45:09
45:35
44:14
134:58
2. SWE Johan Näsman
Fredrik Löwegren
Emil Wingsted
45:12
48:24
44:52
138:28
3. DEN Mikkel Lund
Rene Rokkjar
Carsten Jörgensen
45:15
47:57
45:27
138:39
17. HUN Lévai Ferenc
Dénes Zoltán
Domonyik Gábor
48:45
49:44
45:48
144:17

férfinői


Fotók:


19. Tájékozódási futó Világbajnokság

2001. július 28. – augusztus 4.
Tampere, Finnország

Sprint
Nők

Kauppi
2.2 km / 40 m / 10
49 induló

1. Vroni K.-Salmi SUI 10.54,9
2. Johanna Asklöf FIN 11.00,5
3. Simone Luder SUI 11.01,9
4. Jenny Johansson SWE 11.05,4
5. Reeta Kolkkala FIN 11.09,5
6. Marie L. Romanens SUI 11.19,7
32. Makrai Éva HUN 13.26,2

Férfiak

Kauppi
2.6 km / 60 m /12
45 induló

1. Jimmy Birklin SWE 10.55,9
2. Pasi Ikonen FIN 11.06,1
3. Jörgen Olsson SWE 11.09,7
4. Juha Peltola FIN 11.10,1
5. Jamie Stevenson GBR 11.18,0
6. Mikhail Mamleev RUS 11.19,8
33. Domonyik Gábor HUN 12.42,4

Rajtlistaeredménylista


Rövidtáv
Nők

Pulesjärvi
3.6 km / 250 m / 11
60 induló

1. Hanne Staff NOR 25:41
2. Jenny Johansson SWE 25:54
3. Gunilla Svärd SWE 25:58
4. Simone Luder SUI 26:27
5. Reeta Kolkkala FIN 26:33
6. Johanna Asklöf FIN 26:41
58. Oláh Katalin HUN 39:15

Férfiak

Pulesjärvi
4.1 km / 170 m /15
60 induló

1. Pasi Ikonen FIN 23:41
2. Tore Sandvik NOR 24:02
3. Jörgen Rostrup NOR 24:15
4. Jani Lakanen FIN 24:42
5. Juha Peltola FIN 24:53
6. Mats Troeng SWE 25:05
45. Domonyik Gábor HUN 31:24

Selejtező eredményekdöntő eredmények


Normáltáv
Nők

Taisko
9.8 km / 390 m / 17
60 induló

1. Simone Luder SUI 1.14.57
2. Marika Mikkola FIN 1.15.00
3. Reeta Kolkkala FIN 1.15.43
4. Anette Granstedt SWE 1.16.17
5. Johanna Asklöf FIN 1.16.23
6. Hanne Staff NOR 1.17.07
18. Oláh Katalin HUN 1.24.03

Férfiak

Taisko
14.4 km / 500 m / 26
59 induló

1. Jörgen Rostrup NOR 1.29.43
2. Jani Lakanen FIN 1.30.17
3. Carl H. Björseth NOR 1.31.58
4. Björnar Valstad NOR 1.32.52
5. Fredrik Löwegren SWE 1.33.18
6. Janne Salmi FIN 1.33.50
43. Domonyik Gábor HUN 1.52.25
Selejtező eredményKlasszikus döntő rajtlistaKlasszikus döntő eredménylista

Váltó
Nők

Pulesjärvi
4.8-5.9 km / 180-200 m / 14
19 váltó

1. FIN

Reeta Kolkkala
Liisa Anttila
Marika Mikkola
Johanna Asklöf

147:01

35:08
33:51
44:09
43:52

2. SWE

Katarina Allberg
Jenny Johansson
Cecilia Nilsson
Gunilla Svärd

161:00

37:04
35:19
43:11
45:25

3. NOR

Birgitte Husebye
Linda Antonsen
Ingvaldsen Elisabeth
Hanne Staff

161:00

34:32
36:22
47:07
42:57

14. HUN

Makrai Éva
Farkas Zsuzsanna
Zsebeházy Eszter
Oláh Katalin

199:18

39:55
41:55
70:02
47:25

Férfiak

Pulesjärvi
5.8-8.6 km / 200-280 m / 19-25
29 váltó

1. FIN

Jani Lakanen
Jarkko Huovila
Juha Peltola
Janne Salmi

168:53

49:47
51:56
33:42
33:27

2. NOR

Bernt Björnsgaard
Carl H. Björseth
Tore Sandvik
Björnar Valstad

170:59

50:45
52:23
34:00
33:49

3. CZE

Michal Horacek
Michal Jedlicka
Radek Novotny
Rudolf Ropek

172:25

50:57
51:40
35:29
34:17

15. HUN

Domonyik Gábor
Lévai Ferenc
Harkányi Zoltán
Sprok Bence

197:32

50:46
60:30
44:07
42:08


3. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2000. június 30-július 4.
Truskavets, Ukrajna


Sprint
Nők
1. Jenny Johansson SWE 25.50
2. Simone Luder SUI 26.17
3. Anna Gornicka-Antonowicz POL 27.27
4. Bohdana Terova CZE 27.47
5. Heather Monro GBR 27.58
5. Giedre Voveriene LAT 27.58
17. Oláh Katalin HUN 29.52
61. Wengrin Ágnes HUN 37.29
Férfiak
1. Valentin Novikov RUS 26.58
2. Yuri Omelchenko UKR 28.01
3. Tore Sandvik NOR 28.11
4. Robert Banach POL 28.17
4. Allan Mogensen DEN 28.17
6. Jörgen Rostrup NOR 28.46
47. Lévai Ferenc HUN 33.40
63. Domonyik Gábor HUN 41.49

Normáltáv
Nők
1. Hanne Staff NOR 64.49
2. Brigitte Wolf SUI 68.46
3. Yvette Baker GBR 70.20
4. Lucie Böhm AUT 70.25
5. Elisabeth Ingvaldsen NOR 71.26
6. Marat Vaher EST 71.53
11. Oláh Katalin HUN 74.16
37. Wengrin Ágnes HUN 90.56
Férfiak
1. Valentin Novikov RUS 87.51
2. Marian Davidik SVK 92.32
3. Björnar Valstad NOR 92.33
4. Bernt Bjornsgaard NOR 92.42
5. Thomas Bührer SUI 92.47
6. Yuri Omelchenko UKR 92.52
22. Domonyik Gábor HUN 103.30

Váltó
Nők

31 váltó

1. NOR Elisabeth Ingvaldsen
Birgitte Husebye
Hanne Staff
49.03
53.21
33.54
136.18
2. SWE Katarina Allberg
Maria Sandstrom
Jenny Johansson
49.02
52.58
34.21
136.21
3. GBR Jenny James
Yvette Baker
Heather Monro
51.42
50.13
38.13
140.08
17. HUN Makrai Éva
Wengrin Ágnes
Oláh Katalin
54.16
59.14
48:41
162.11
Férfiak

39 váltó

1. SUI Urs Müller
Christoph Plattner
Thomas Bührer
56.16
59.14
41.12
156.42
2. CZE Vladimir Lucan
Michal Jedlicka
Rudolf Ropek
56.23
58.31
44.16
159.10
3. SWE Fredrik Löwegren
Thomas Asp
Jörgen Olsson
56.19
59.10
44.05
159.34
22. HUN Domonyik Gábor
Dénes Zoltán
Lévai Ferenc
60.06
69.20
49:37
179.03


11. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

1998. augusztus 10-15.
Trondheim, Norvégia

Sprint
Nők
Buvikmarka Ost
3490 m / 150 m / 15
48 induló
1. Karin Schmalfeld GER 26.31
1. Aasne-Fenne Hoksrud NOR 26.31
3. Kathi Widler SUI 27.19
4. Ellen Moen NOR 27.33
5. Maria Hoffmann FIN 28.11
6. Anna Danielson SWE 28.58
39. Lubinszki Mária HUN 34.56
42. Hecz Katalin HUN 35.55
Férfiak
Buvikmarka Ost
4250 m / 200 m / 16
48 induló
1. Tore Sandvik NOR 24.06
2. Valentin Novikov RUS 25.05
3. Joakim Carlsson SWE 25.44
4. Oystein Kristiansen NOR 25.50
5. Anders Dalin SWE 25.57
6. Jouni Kahelin FIN 26.08
41. Lévai Ferenc HUN 34.15

Normáltáv
Nők
Vassfjellet
83 induló
1. Marat Vaher EST 65.07
2. Monica Boström FIN 65.12
3. Ellen Moen NOR 65.44
4. Laure Coupat FRA 66.56
5. Fey Zsuzsa ROM 67.08
6. Tracy Bluett AUS 67.32
7. Lubinszki Mária HUN 67.44
66. Gyalog Zsuzsanna HUN 96.08
74. Tokaji Mónika HUN 116.08
- Hecz Katalin HUN -
Férfiak
Vassfjellet
115 induló
1. Bernt Björnsgaard NOR 83.55
2. Maxim Riabkene RUS 86.25
3. Jouni Kahelin FIN 88.16
4. Tore Sandvik NOR 88.22
5. Emil Wingstedt SWE 89.21
6. Robert Wallsten SWE 89.22
38. Domonyik Gábor HUN 104.39
58. Tas Máté HUN 114.04
73. Lévai Ferenc HUN 120.35
80. Vonyó Péter HUN 123.54
92. Wágner István HUN 151.24

Váltó
Nők
Smistad
1. FIN Ingela Mattson
Katja Peltola
Maria Hoffmann
Monica Boström
49.42
46.56
48.17
48.23
193.18
2. RUS Tatiana Kostyleva
Elizaveta Kouznetsova
Olga Belozerova
Tatiana Pereliaeva
49.00
47.19
50.07
51.06
197.32
3. SUI Andrea Gruniger
Simone Luder
Monika Schaffner
Kathi Widler
56.09
47.25
50.46
45.51
200.11
9. HUN Hecz Katalin
Gyalog Zsuzsanna
Tokaji Mónika
Lubinszki Mária
50.00
63.06
58.59
48.36
220.41
Férfiak
Smistad
1. SWE Anders Dalin
Joakim Carlsson
Robert Wallstein
Emil Wingstedt
49.29
50.40
48.42
50.44
199.35
2. NOR Björn Eriksen
Asgeir Mjosund
Oystein Kristiansen
Tore Sandvik
52.29
54.37
48.34
48.14
203.54
3. CZE Tomas Zakouril
Radek Novotny
Michal Horacek
Michal Jedlicka
52.24
50.46
51.56
55.42
210.48
10. HUN Lévai Ferenc
Tas Dávid
Vonyó Péter
Domonyik Gábor
60.16
68.31
62.19
47.52
238.58


17. Tájékozódási futó Világbajnokság

1997. augusztus 11-16.
Grimstad, Norvégia

Rövidtáv
Nők

Omholt
3100 m / 200 m / 14
58 induló

1. Lucie Böhm AUT 25.15
2. Hanne Sandstad NOR 25.29
3. Hanne Staff NOR 25.56
3. Marie-L. Romanens SUI 25.56
5. Cecilia Nilsson SWE 26.11
6. Johanna Asklöf FIN 26.32
41. Lubinszki Mária HUN 33.40
52. Kovács Bernadett HUN 38.24

Férfiak

Omholt
4200 m / 200 m / 16
60 induló

1. Janne Salmi FIN 26.05
2. Timo Karppinen FIN 26.17
3. Bjørnar Valstad NOR 26.27
4. Per Olaussen NOR 26.50
5. Petter Thoresen NOR 27.14
6. Mikael Bøström FIN 27.18
55. Lévai Ferenc HUN 37.37
56. Domonyik Gábor HUN 39.37

Normáltáv
Nők

Fjaere
8700 m / 345 m / 17
59 induló

1. Hanne Staff NOR 72.56
2. Katarina Borg SWE 73.40
3. Hanne Sandstad NOR 74.34
4. Kirsi Tiira FIN 74.38
5. Gunilla Svärd SWE 74.50
6. Annina Paronen FIN 76.35

Férfiak

Fjaere
13800 m / 535 m / 24
59 induló

1. Petter Thoresen NOR 100.16
2. Jörgen Mårtensson SWE 101.58
3. Kjetil Bjørlo NOR 103.04
4. Carsten Jørgensen DEN 103.51
5. Tomas Prokes CZE 105.01
6. Janne Salmi FIN 105.24
43. Domonyik Gábor HUN 128.42
50. Viniczai Ferenc HUN 133.00

Váltó
Nők

Omholt
25 váltó

1. SWE

Anna Bogren
Gunilla Svärd
Svørd Nilsson
Marlena Jansson

171.41

34.00
34.24
47.27
55.50

2. NOR

Torunn Fossli
Elisabeth Ingvaldsen
Hanne Sandstad
Hanne Staff

172.56

35.50
37.36
46.42
52.48

3. SUI

Brigitte Wolf
Marie-Luce Romanens
Vroni König
Sabrina Meister

176.56

34.40
36.56
50.06
54.46

15. HUN

Kovács Bernadett
Lux Andrea
Lubinszki Mária
Gárdonyi Réka

237.10

42.16
51.08
65.35
79.23

Férfiak

Omholt
33 váltó

1. DEN

Torben Skovlyst
Carsten Jørgensen
Chris Terkelsen
Allan Mogensen

258.58

77.16
72.13
55.51
53.38

2. FIN

Timo Karppinen
Juha Peltola
Mikael Bøström
Janne Salmi

259.14

70.34
79.24
54.55
54.21

3. NOR

Havard Tveite
Bjørnar Valstad
Kjetil Bjørlo
Petter Thoresen

264.27

82.55
79.24
54.55
54.21

18. HUN

Domonyik Gábor
Dénes Zoltán
Lévai Ferenc
Viniczai Ferenc

326.54

77.11
98.14
87.54
63.35


10. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

1996. július 16-21.
Veszprém, Magyarország

Sprint
Nők
Tündér-hegy
3800 m / 180 m / 11
53 induló
1. Jana Cieslarova CZE 25.09
2. Külli Kaljus EST 25.39
3. Juliette Soulard FRA 25.40
4. Linda Fahlén SWE 25.58
5. Martina Rákayová SLK 26.00
6. Bokros Andrea HUN 26.03
7. Kovács Bernadett HUN 26.40
9. Gárdonyi Réka HUN 27.17
16. Lubinszki Mária HUN 29.02
Férfiak
Tündér-hegy
4800 m / 200 m / 15
48 induló
1. Olivier Coupat FRA 24.10
2. Juha Peltola FIN 25.44
3. Domonyik Gábor HUN 26.16
3. Michal Jedlicka CZE 26.16
5. Emil Wingstedt SWE 26.41
6. Lubos Mateju CZE 27.02
7. Lévai Ferenc HUN 27.11
38. Farkas Dávid HUN 32.11

Normáltáv
Nők
Őr-hegy
9300 m / 205 m / 15
88 induló
1. Jana Cieslarova CZE 57.54
2. Kovács Bernadett HUN 60.44
3. Martina Rákayová SLK 61.02
4. Fey Zsuzsa ROM 61.18
5. Lenka Cechová CZE 61.30
6. Monika Schaffner SUI 61.45
7. Lubinszki Mária HUN 62.04
9. Hornyák Mariann HUN 63.03
12. Bokros Andrea HUN 64.09
15. Gárdonyi Réka HUN 64.47
Férfiak
Őr-hegy
13800 m / 320 m / 26
116 induló
1. Emil Wingstedt SWE 68.56
2. Alexander Mihailov UKR 70.52
3. Olivier Coupat FRA 71.14
4. Martin Stepánek CZE 73.02
5. Matti Envall FIN 73.12
6. Juha Peltola FIN 73.38
21. Lévai Ferenc HUN 78.20
22. Domonyik Gábor HUN 78.22
71. Sárecz Lajos HUN 93.03
75. Molnár Zoltán HUN 94.42
86. Novai György HUN 100.41

Váltó
Nők
Péti-hegy
18 váltó
1. CZE Maria Honzová
Katerina Tichá
Lenka Cechová
Jana Cieslarova
38.45
44.59
49.30
37.17
170.31
2. GER Katrin Renger
Meike Jager
Kirstin Rösel
Judith Keinath
39.09
51.45
45.56
39.00
175.50
3. HUN Kovács Bernadett
Gárdonyi Réka
Lubinszki Mária
Bokros Andrea
38.51
51.57
44.17
40.53
175.58
Férfiak
Péti-hegy
22 váltó
1. UKR Roman Fedotov
Vitalij Scserbina
Szergej Russzeckij
Alexander Mihailov
54.08
68.58
57.58
50.13
231.17
2. HUN Novai György
Lévai Ferenc
Farkas Dávid
Domonyik Gábor
61.37
61.19
58.23
51.01
232.20
3. FRA Fabrice Vannier
Remi Gueorgiou
Stephane Toussaint
Olivier Coupat
63.23
59.56
60.02
52.06
235.27

Teljes eredménylista