Címke szerinti archívum: Less Áron


13. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2002. augusztus 20-24.
Várna, Bulgária

Sprint
Nők

Kamchia
3750 m
50 induló

1. Anu Kopra FIN 31.16
2. Karin Schmalfeld GER 31.19
3. Vendula Klechova RUS 33.14
4. Luise Karger GER 33.35
5. Dana Brozkova CZE 33.47
6. Livia Seemann SUI 33.57
8. Lubinszki Mária HUN 34.26
10. Makrai Éva HUN 35.14
18. Farkas Zsuzsa HUN 36.35
30. Zsebeházy Eszter HUN 41.43
Férfiak

Kamchia
5000 m
50 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 27.28
2. Kim Fagerudd FIN 28.40
3. Marc Lauenstein SUI 29.27
4. Nikolai Dimitrov CZE 29.32
5. Donatus Schnyder SUI 30.30
6. Oliver Johnson GBR 30.32
27. Forrai Gábor HUN 34.37

Normáltáv
Nők
9250 m / 180 m / 18
induló
1. Martina Rakayova CZE 64.34
2. Bodil Holmstrom FIN 69.08
3. Marte Balchen NOR 69.13
4. Laura Scaravonati ITA 70.21
5. Zuzana Macuchova CZE 71.05
6. Nataliya Potopalska UKR 71.27
7. Farkas Zsuzsa HUN 71.50
20. Makrai Éva HUN 75.45
38. Lubinszki Mária HUN 82.26
51. Gyalog Zsuzsa HUN 86.47
53. Zsebeházy Eszter HUN 87.41
Férfiak
14000 m / 280 m / 25
induló
1. Emil Wingstedt SWE 86.59
2. Ilkka Leppavuori FIN 87.37
3. Oliver Johnson GBR 88.23
4. Ingo Horst GER 88.58
5. Christian Ott SUI 89.22
6. Pavel Naumov RUS 91.37
42. Novai György HUN 105.50
49. Forrai Gábor HUN 107.30
54. Sprok Bence HUN 109.39
57. Less Áron HUN 112.33
59. Scultéty Márton HUN 113.17

Váltó
Nők
6750-6850 m / 85 m /20
1. GBR
2. SWE
3. FIN
10. HUN Lubinszki Mária
Zsebeházy Eszter
Farkas Zsuzsa
Makrai Éva
Férfiak
8350-8500 m / 90 m / 23
1. FRA
2. POL
3. GER
14. HUN Less Áron
Novai György
Forrai Gábor
Sprok Bence


4. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2002. szeptember 25-30.
Sümeg, Magyarország

Sprint
Nők

Cseket-hegy
2850 m / 105 m / 11

1. Vroni König-Salmi SUI 13:53,1
2. Elisabeth Ingvaldsen NOR 14:02,7
3. Anne Margrethe Hausken NOR 14:11,3
4. Heather Monro GBR 14:20,0
5. Karin Hellman SWE 14:22,9
5. Lucie Böhm AUT 14:22,9
Férfiak

Cseket-hegy
3200 m / 100 m / 10

1. Emil Wingstedt SWE 13:26,1
2. Hakan Petersson SWE 13:33,9
3. Yuri Omeltchenko UKR 13:37,8
4. Mikhail Mamleev RUS 13:39,5
5. Jamie Stevenson GBR 13:40,3
6. Domonyik Gábor HUN 13:40,6

Selejtező: rajtlista – eredmény: férfi 1-2-3,
Női 1-2-3
Döntő: rajtlista – eredmény: férfi, női – SI: férfi, női


Középtáv
Nők

Uzsa
4500 m / 190 m / 13

1. Gunilla Svärd SWE 26:02
2. Brigitte Wolf SUI 26:25
3. Birgitte Huseby NOR 26:35
4. Elisabeth Ingvaldsen NOR 26:40
5. Vroni König-Salmi SUI 27:06
6. Anne Margrethe Hausken NOR 27:07
44. Wengrin Ágnes HUN 31:56
47. Farkas Zsuzsanna HUN 33:00
48. Lubinszki Mária HUN 33:12
Férfiak

Uzsa
5200 m / 190 m / 15

1. Mikhail Mamleev RUS 24:49
2. Yuri Omeltchenko UKR 25:26
3. Jamie Stevenson GBR 25:56
4. Emil Wingstedt SWE 26:02
5. Roman Efimov RUS 26:44
6. Holger Hott Johansen NOR 26:47
24. Lévai Ferenc HUN 28:05
Selejtező: rajtlista – eredmény: férfi 1-2-3,
Női 1-2-3
Döntő: rajtlista – eredmény: férfi, női – SI: férfi, női


Normáltáv
Nők

Sátor-Magas
6700 m / 420 m / 17

1. Simone Luder SUI 52:01
2. Hanne Staff NOR 53:16
3. Birgitte Huseby NOR 55:06
4. Brigitte Wolf SUI 55:30
5. Heather Monro GBR 55:39
6. Vroni König-Salmi SUI 55:46
43. Lubinszki Mária HUN 66:52
Férfiak

Sátor-Magas
12400 m / 700 m / 23

1. Thomas Bührer SUI 81:18
2. Björnar Valdstad NOR 82:20
2. Emil Wingstedt SWE 82:20
4. Mats Haldin FIN 82:52
5. Yuri Omeltchenko UKR 83:01
6. Fredrik Löwegren SWE 83:21
13. Domonyik Gábor HUN 85:22
43. Lévai Ferenc HUN 95:16

Selejtező: rajtlista – eredmény: férfi 1-2,
Női 1-2
Döntő: rajtlista – eredmény: férfi, női – SI: férfi, női


Váltó
Nők

Kecskevár
6200 m / 280 m / 15-16

1. NOR Elisabeth Ingvaldsen
Birgitte Huseby
Hanne Staff
38:33
38:24
35:51
112:48
2. SUI Brigitte Wolf
Vroni König-Salmi
Simone Luder
37:22
42:17
35:29
115:08
3. LTU Giedre Voveriene
Vilma Rudzenskaite
Ieva Sargautyte
37:14
39:40
38:23
115:17
20. HUN Makrai Éva
Wengrin Ágnes
Lubinszki Mária
41:37
50:13
43:27
135:17
Férfiak

Kecskevár
9200 m / 300 m / 21-23

1. FIN Jani Lakanen
Pasi Ikonen
Mats Haldin
45:09
45:35
44:14
134:58
2. SWE Johan Näsman
Fredrik Löwegren
Emil Wingsted
45:12
48:24
44:52
138:28
3. DEN Mikkel Lund
Rene Rokkjar
Carsten Jörgensen
45:15
47:57
45:27
138:39
17. HUN Lévai Ferenc
Dénes Zoltán
Domonyik Gábor
48:45
49:44
45:48
144:17

férfinői


Fotók: