Címke szerinti archívum: Kovács Bernadett


4. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2002. szeptember 25-30.
Sümeg, Magyarország

Sprint
Nők

Cseket-hegy
2850 m / 105 m / 11

1. Vroni König-Salmi SUI 13:53,1
2. Elisabeth Ingvaldsen NOR 14:02,7
3. Anne Margrethe Hausken NOR 14:11,3
4. Heather Monro GBR 14:20,0
5. Karin Hellman SWE 14:22,9
5. Lucie Böhm AUT 14:22,9
Férfiak

Cseket-hegy
3200 m / 100 m / 10

1. Emil Wingstedt SWE 13:26,1
2. Hakan Petersson SWE 13:33,9
3. Yuri Omeltchenko UKR 13:37,8
4. Mikhail Mamleev RUS 13:39,5
5. Jamie Stevenson GBR 13:40,3
6. Domonyik Gábor HUN 13:40,6

Selejtező: rajtlista – eredmény: férfi 1-2-3,
Női 1-2-3
Döntő: rajtlista – eredmény: férfi, női – SI: férfi, női


Középtáv
Nők

Uzsa
4500 m / 190 m / 13

1. Gunilla Svärd SWE 26:02
2. Brigitte Wolf SUI 26:25
3. Birgitte Huseby NOR 26:35
4. Elisabeth Ingvaldsen NOR 26:40
5. Vroni König-Salmi SUI 27:06
6. Anne Margrethe Hausken NOR 27:07
44. Wengrin Ágnes HUN 31:56
47. Farkas Zsuzsanna HUN 33:00
48. Lubinszki Mária HUN 33:12
Férfiak

Uzsa
5200 m / 190 m / 15

1. Mikhail Mamleev RUS 24:49
2. Yuri Omeltchenko UKR 25:26
3. Jamie Stevenson GBR 25:56
4. Emil Wingstedt SWE 26:02
5. Roman Efimov RUS 26:44
6. Holger Hott Johansen NOR 26:47
24. Lévai Ferenc HUN 28:05
Selejtező: rajtlista – eredmény: férfi 1-2-3,
Női 1-2-3
Döntő: rajtlista – eredmény: férfi, női – SI: férfi, női


Normáltáv
Nők

Sátor-Magas
6700 m / 420 m / 17

1. Simone Luder SUI 52:01
2. Hanne Staff NOR 53:16
3. Birgitte Huseby NOR 55:06
4. Brigitte Wolf SUI 55:30
5. Heather Monro GBR 55:39
6. Vroni König-Salmi SUI 55:46
43. Lubinszki Mária HUN 66:52
Férfiak

Sátor-Magas
12400 m / 700 m / 23

1. Thomas Bührer SUI 81:18
2. Björnar Valdstad NOR 82:20
2. Emil Wingstedt SWE 82:20
4. Mats Haldin FIN 82:52
5. Yuri Omeltchenko UKR 83:01
6. Fredrik Löwegren SWE 83:21
13. Domonyik Gábor HUN 85:22
43. Lévai Ferenc HUN 95:16

Selejtező: rajtlista – eredmény: férfi 1-2,
Női 1-2
Döntő: rajtlista – eredmény: férfi, női – SI: férfi, női


Váltó
Nők

Kecskevár
6200 m / 280 m / 15-16

1. NOR Elisabeth Ingvaldsen
Birgitte Huseby
Hanne Staff
38:33
38:24
35:51
112:48
2. SUI Brigitte Wolf
Vroni König-Salmi
Simone Luder
37:22
42:17
35:29
115:08
3. LTU Giedre Voveriene
Vilma Rudzenskaite
Ieva Sargautyte
37:14
39:40
38:23
115:17
20. HUN Makrai Éva
Wengrin Ágnes
Lubinszki Mária
41:37
50:13
43:27
135:17
Férfiak

Kecskevár
9200 m / 300 m / 21-23

1. FIN Jani Lakanen
Pasi Ikonen
Mats Haldin
45:09
45:35
44:14
134:58
2. SWE Johan Näsman
Fredrik Löwegren
Emil Wingsted
45:12
48:24
44:52
138:28
3. DEN Mikkel Lund
Rene Rokkjar
Carsten Jörgensen
45:15
47:57
45:27
138:39
17. HUN Lévai Ferenc
Dénes Zoltán
Domonyik Gábor
48:45
49:44
45:48
144:17

férfinői


Fotók:


18. Tájékozódási futó Világbajnokság

1999. augusztus 1-8.
Inverness, Skócia

Rövidtáv
Nők

Dallaschyile Wood
3.6 km / 50 m / 13
60 induló

1. Yvette Baker GBR 25.55
2. Lucie Böhm AUT 26.57
3. Frauke S. Gran GER 27.48
4. Marlena Jansson SWE 27.50
4. Sanne Nymalm FIN 27.50
6. Hanne Sandstad NOR 27.55
50. Lubinszki Mária HUN 35.24
52. Kovács Bernadett HUN 35.46

Férfiak

Dallaschyile Wood
4.5 km / 80 m /17
60 induló

1. Jørgen Rostrup NOR 25.48
2. Juha Peltola FIN 26.11
3. Janne Salmi FIN 26.14
4. Jani Lakanen FIN 26.15
5. Hakan Eriksson SWE 26.24
6. Johan Ivarsson SWE 26.44
35. Domonyik Gábor HUN 30.26

Normáltáv
Nők

Glen Affric-Scotland
10.3 km / 380 m / 18
60 induló

1. Kirsi Boström FIN 77.56
2. Hanne Staff NOR 78.29
3. Johanna Asklöf FIN 78.32
4. Yvette Baker GBR 79.09
5. Hanne Sandstad NOR 79.37
6. Reeta-M. Kolkkala FIN 79.45
40. Kovács Ildikó HUN 93.14
- Oláh Katalin HUN DNF

Férfiak

Glen Affric-Scotland
15.8 km / 650 m / 26
60 induló

1. Björnar Valstad NOR 97.24
2. Carl H. Björseth NOR 100.20
3. Alain Berger SUI 100.26
4. Jimmy Birklin SWE 102.29
5. Johan Ivarsson SWE 102.50
6. Petter Thoresen NOR 102.57

Váltó
Nők

Loch Vaa & Kinchurdy
6.2-6.3 km / 140 m / 16
25 váltó

1. NOR

Birgitte Husebye
Elisabeth Ingvaldsen
Hanne Sandstad
Hanne Staff

175:56

45:51
44:43
41:37
43:45

2. FIN

Reeta-Mari Kolkkala
Sanna Nymalm
Kirsi Bostrom
Johanna Asklof

176:10

45:49
43:33
44:07
42:41

3. SWE

Katarina Allberg
Marlena Jansson
Anette Granstedt
Gunilla Svard

177.59

45:46
47:43
41:47
42:43

10. HUN

Kovács Bernadett
Wengrin Ágnes
Lubinszki Mária
Kovács Ildikó

207.05

54:23
54:28
48:32
49:42

Férfiak

Loch Vaa & Kinchurdy
7.9-10.4 km / 175-210 m / 22-24
33 váltó

1. NOR

Tore Sandvik
Bernt Bjornsgaard
Petter Thoresen
Bjørnar Valstad

201:50

56:59
44:14
43:16
57:21

2. FIN

Jani Lakanen
Juha Peltola
Mikael Bøström
Janne Salmi

205:27

56:44
44:33
44:23
59:47

3. SWE

Jimmy Birklin
Hakan Eriksson
Jörgen Olsson
Johan Ivarsson

206:50

57:53
46:02
44:57
57:58

23. HUN

Domonyik Gábor
Vonyó Péter
Viniczai Ferenc
Dénes Zoltán

254:44

59:26
66:56
58:35
69:47


17. Tájékozódási futó Világbajnokság

1997. augusztus 11-16.
Grimstad, Norvégia

Rövidtáv
Nők

Omholt
3100 m / 200 m / 14
58 induló

1. Lucie Böhm AUT 25.15
2. Hanne Sandstad NOR 25.29
3. Hanne Staff NOR 25.56
3. Marie-L. Romanens SUI 25.56
5. Cecilia Nilsson SWE 26.11
6. Johanna Asklöf FIN 26.32
41. Lubinszki Mária HUN 33.40
52. Kovács Bernadett HUN 38.24

Férfiak

Omholt
4200 m / 200 m / 16
60 induló

1. Janne Salmi FIN 26.05
2. Timo Karppinen FIN 26.17
3. Bjørnar Valstad NOR 26.27
4. Per Olaussen NOR 26.50
5. Petter Thoresen NOR 27.14
6. Mikael Bøström FIN 27.18
55. Lévai Ferenc HUN 37.37
56. Domonyik Gábor HUN 39.37

Normáltáv
Nők

Fjaere
8700 m / 345 m / 17
59 induló

1. Hanne Staff NOR 72.56
2. Katarina Borg SWE 73.40
3. Hanne Sandstad NOR 74.34
4. Kirsi Tiira FIN 74.38
5. Gunilla Svärd SWE 74.50
6. Annina Paronen FIN 76.35

Férfiak

Fjaere
13800 m / 535 m / 24
59 induló

1. Petter Thoresen NOR 100.16
2. Jörgen Mårtensson SWE 101.58
3. Kjetil Bjørlo NOR 103.04
4. Carsten Jørgensen DEN 103.51
5. Tomas Prokes CZE 105.01
6. Janne Salmi FIN 105.24
43. Domonyik Gábor HUN 128.42
50. Viniczai Ferenc HUN 133.00

Váltó
Nők

Omholt
25 váltó

1. SWE

Anna Bogren
Gunilla Svärd
Svørd Nilsson
Marlena Jansson

171.41

34.00
34.24
47.27
55.50

2. NOR

Torunn Fossli
Elisabeth Ingvaldsen
Hanne Sandstad
Hanne Staff

172.56

35.50
37.36
46.42
52.48

3. SUI

Brigitte Wolf
Marie-Luce Romanens
Vroni König
Sabrina Meister

176.56

34.40
36.56
50.06
54.46

15. HUN

Kovács Bernadett
Lux Andrea
Lubinszki Mária
Gárdonyi Réka

237.10

42.16
51.08
65.35
79.23

Férfiak

Omholt
33 váltó

1. DEN

Torben Skovlyst
Carsten Jørgensen
Chris Terkelsen
Allan Mogensen

258.58

77.16
72.13
55.51
53.38

2. FIN

Timo Karppinen
Juha Peltola
Mikael Bøström
Janne Salmi

259.14

70.34
79.24
54.55
54.21

3. NOR

Havard Tveite
Bjørnar Valstad
Kjetil Bjørlo
Petter Thoresen

264.27

82.55
79.24
54.55
54.21

18. HUN

Domonyik Gábor
Dénes Zoltán
Lévai Ferenc
Viniczai Ferenc

326.54

77.11
98.14
87.54
63.35


10. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

1996. július 16-21.
Veszprém, Magyarország

Sprint
Nők
Tündér-hegy
3800 m / 180 m / 11
53 induló
1. Jana Cieslarova CZE 25.09
2. Külli Kaljus EST 25.39
3. Juliette Soulard FRA 25.40
4. Linda Fahlén SWE 25.58
5. Martina Rákayová SLK 26.00
6. Bokros Andrea HUN 26.03
7. Kovács Bernadett HUN 26.40
9. Gárdonyi Réka HUN 27.17
16. Lubinszki Mária HUN 29.02
Férfiak
Tündér-hegy
4800 m / 200 m / 15
48 induló
1. Olivier Coupat FRA 24.10
2. Juha Peltola FIN 25.44
3. Domonyik Gábor HUN 26.16
3. Michal Jedlicka CZE 26.16
5. Emil Wingstedt SWE 26.41
6. Lubos Mateju CZE 27.02
7. Lévai Ferenc HUN 27.11
38. Farkas Dávid HUN 32.11

Normáltáv
Nők
Őr-hegy
9300 m / 205 m / 15
88 induló
1. Jana Cieslarova CZE 57.54
2. Kovács Bernadett HUN 60.44
3. Martina Rákayová SLK 61.02
4. Fey Zsuzsa ROM 61.18
5. Lenka Cechová CZE 61.30
6. Monika Schaffner SUI 61.45
7. Lubinszki Mária HUN 62.04
9. Hornyák Mariann HUN 63.03
12. Bokros Andrea HUN 64.09
15. Gárdonyi Réka HUN 64.47
Férfiak
Őr-hegy
13800 m / 320 m / 26
116 induló
1. Emil Wingstedt SWE 68.56
2. Alexander Mihailov UKR 70.52
3. Olivier Coupat FRA 71.14
4. Martin Stepánek CZE 73.02
5. Matti Envall FIN 73.12
6. Juha Peltola FIN 73.38
21. Lévai Ferenc HUN 78.20
22. Domonyik Gábor HUN 78.22
71. Sárecz Lajos HUN 93.03
75. Molnár Zoltán HUN 94.42
86. Novai György HUN 100.41

Váltó
Nők
Péti-hegy
18 váltó
1. CZE Maria Honzová
Katerina Tichá
Lenka Cechová
Jana Cieslarova
38.45
44.59
49.30
37.17
170.31
2. GER Katrin Renger
Meike Jager
Kirstin Rösel
Judith Keinath
39.09
51.45
45.56
39.00
175.50
3. HUN Kovács Bernadett
Gárdonyi Réka
Lubinszki Mária
Bokros Andrea
38.51
51.57
44.17
40.53
175.58
Férfiak
Péti-hegy
22 váltó
1. UKR Roman Fedotov
Vitalij Scserbina
Szergej Russzeckij
Alexander Mihailov
54.08
68.58
57.58
50.13
231.17
2. HUN Novai György
Lévai Ferenc
Farkas Dávid
Domonyik Gábor
61.37
61.19
58.23
51.01
232.20
3. FRA Fabrice Vannier
Remi Gueorgiou
Stephane Toussaint
Olivier Coupat
63.23
59.56
60.02
52.06
235.27

Teljes eredménylista


9. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

1994. augusztus 4-11.
Fiesch, Svájc

Sprint
Nők
Tschorr-Senggalp
3000 m / 120 m / 12
46 induló
1. Lucie Böhm AUT 25.43
2. Anne-M. P.-Mancini FRA 26.11
3. Külli Kaljus EST 26.15
4. Sabrina M.-Fesseler SUI 26.18
5. Brigitte Wolf SUI 26.38
6. Julietta Soulard FRA 26.57
16. Bokros Andrea HUN 28.57
29. Lovasi Katalin HUN 31.17
34. Kovács Bernadett HUN 33.17
37. Zámbó Gabriella HUN 34.15
45. Hornyák Mariann HUN 41.26
Férfiak
Tschorr-Senggalp
3700 m / 150 m / 16
48 induló
1. Olivier Coupat FRA 24.10
2. Petri Forsman FIN 25.37
3. Vaclav Zakouril CZE 26.03
4. Tomas Prokes CZE 26.17
5. Thomas Bührer SUI 26.34
6. Pavlovics Gábor HUN 26.54
28. Frigyik László HUN 30.47
45. Dénes Zoltán HUN 37.25

Normáltáv
Nők
Moosalp
7500 m / 280 m / 16
78 induló
1. Sabrina M.-Fesseler SUI 61.09
2. Lucie Böhm AUT 61.20
3. Marie-L. Romanens SUI 61.31
4. Brigitte Wolf SUI 64.36
5. Anne-M. P.-Mancini FRA 65.05
6. Julietta Soulard FRA 67.02
8. Lovasi Katalin HUN 69.09
32. Bokros Andrea HUN 77.48
49. Kovács Bernadett HUN 84.32
61. Hornyák Mariann HUN 94.17
66. Zámbó Gabriella HUN 100.55
Férfiak
Moosalp
12500 m / 490 m / 22
108 induló
1. Tomas Prokes CZE 76.42
2. Thomas Bührer SUI 79.07
3. Olivier Coupat FRA 79.30
4. Petri Forsman FIN 80.06
5. Christoph Plattner SUI 80.07
6. Dominik Humbel SUI 80.43
19. Pavlovics Gábor HUN 85.59
36. Dénes Zoltán HUN 89.52
37. Lévai Ferenc HUN 89.56
39. Frigyik László HUN 90.16
41. Domonyik Gábor HUN 90.49

Váltó
Nők
Riederfurka-Bettmerhorn
14 váltó
1. SUI Kaethi Widler
Marie-L. Romanens
Brigitte Wolf
Sabrina M.-Fesseler
45.06
46.19
37.49
38.17
167.31
2. CZE Katerina Ticha
Olina Jirsova
Hana Dolezalova
Maria Honzova
45.07
39.10
41.57
46.30
175.45
3. AUT Claudia Künzel
Lucie Böhm
Manuela Hlosta
Bati Tobler
41.50
40.29
48.45
51.06
182.10
5. HUN Bokros Andrea
Kovács Bernadett
Lovasi Katalin
Hornyák Mariann
45.02
46.30
44.27
54.15
190.15
Férfiak
Riederfurka-Bettmerhorn
22 váltó
1. SUI Christpoh Plattner
Luc Beguin
Dominik Humbel
Thomas Bührer
52.42
52.51
51.21
46.39
203.34
2. CZE Libor Zridkavesely
Vaclav Zakouril
Tomas Prokes
Rudolf Ropek
56.10
53.05
48.58
56.29
214.44
3. HUN Domonyik Gábor
Frigyik László
Pavlovics Gábor
Dénes Zoltán
54.43
58.45
51.53
57.13
222.35


3. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

1992. július 7-13.
Jyväskylä, Finnország

Sprint
Nők

Hitonhauta
2800 m / 115 m / 8 – 49 induló

1. Barbara Baczek POL 24.44
2. Riita Korpela FIN 25.01
3. Elisabeth Ingvaldsen NOR 25.06
4. Miri Jörgensen NOR 25.24
5. Tanja Robinson NZL 25.25
6. Satu Makitammi FIN 25.28
19. Kovács Bernadett HUN 29.02
19. Zámbó Gabriella HUN 29.02
25. Nagyági Katalin HUN 30.31
Férfiak

Hitonhauta
3600 m / 145 m / 10 – 48 induló

1. Mikko Lepo FIN 23.58
2. Bernt Björnsgaard NOR 24.11
3. Joakim Carlsson SWE 24.39
4. Chris Terkelsen DEN 24.44
5. Johan Nasman SWE 24.51
6. Mikko Vehmas FIN 25.03
17. Magyar Zsolt HUN 27.17

Normáltáv
Nők

Himos
6090 m / 175 m /12 – 96 induló

1. Barbara Baczek POL 43.19
5. Johanna Tiira FIN 44.17
3. Hanne Staff NOR 44.43
4. Riita Korpela FIN 45.27
5. Hanna Larsson SWE 45.28
6. Maria Sandström SWE 45.35
13. Nagyági Katalin HUN 48.54
27. Kovács Bernadett HUN 56.03
49. Lubinszki Mária HUN 62.54
79. Zámbó Gabriella HUN 77.19
Férfiak

Himos
9870 m / 245 m / 17 – 121 induló

1. Johan Näsman SWE 57.14
2. Chris Terkelsen DEN 58.15
3. Fredrik Löwegren SWE 58.23
4. Mikko Vehmas FIN 60.30
5. Geir Solerod NOR 60.57
6. Tommi Tolkko FIN 61.01
11. Magyar Zsolt HUN 62.53
21. Domonyik Gábor HUN 67.05
96. Gárdonyi Márk HUN 92.49
99. Nagy István HUN 94.16

Váltó
Nők

Laajavuori
19 (30) váltó

1. SWE Lena Hasselström
Maria Sandström
Hanna Larsson
29.51
31.57
31.14
93.02
2. FIN Riita Korpela
Sanna Turakainen
Johanna Tiira
93.41
3. NOR Hanne Staff
Miri Jörgensen
Elisabeth Ingvaldsen
97.43
15. HUN Zámbó Gabriella
Kovács Bernadett
Nagyági Katalin
44.31
36.01
35.01
115.33
Férfiak

Laajavuori
41 (23) váltó

1. FIN Aarto Hirvi
Marko Pitkanen
Mikko Lepo
35.34
36.01
35.01
108.27
2. NOR Knut Aalde
Stein Kongstad
Thormod Berg
110.31
3. SWE Anders Akerman
Johan Nasman
Fredrik Löwegren
110.47
16. HUN Domonyik Gábor
Nagy István
Magyar Zsolt
43.36
43.34
55.34
142.44


2. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

1991. július 7-13.
Berlin, Németország

Sprint
Nők

Schäferberg
4430 m / 40 m / 11 – 48 induló

1. Kristin Liebich GER 23.49
2. Johanna Tiira FIN 24.49
3. Karolina Arewang SWE 24.55
4. Lena Hasselström SWE 25.08
5. Maria Sandstörm SWE 25.26
5. Marcella Kubatkova CZE 25.26
20. Hornyák Mariann HUN 27.28
32. Nagyági Katalin HUN 29.43
Férfiak

Schäferberg
6020 m / 50 m / 14 – 48 induló

1. Janusz Porzycz POL 27.13
2. Mikko Lepo FIN 27.37
3. Stefan Sandahl SWE 27.45
4. Magnus Palmberg SWE 28.17
5. Chris Terkelsen DEN 28.30
6. Pontus Halldin SWE 28.31

Normáltáv
Nők

Apollo
9000 m / 120 m / 21 – 89 induló

1. Mari Lukkarinen FIN 62.18
2. Marcella Kubatkova CZE 63.16
3. Katarina Allberg SWE 64.01
4. Sanna Turakainen FIN 64.50
5. Johanna Tiira FIN 65.14
6. Juliette Soulard FRA 65.32
18. Kovács Bernadett HUN 69.08
35. Nagyági Katalin HUN 75.09
42. Hornyák Mariann HUN 78.25
65. Paál Emoke HUN 87.38
Férfiak

Apollo
13300 m / 180 m / 28 – 120 induló

1. Ivars Zagars URS 70.37
2. Tomas Dolezál CZE 72.27
3. Mikko Lepo FIN 72.37
4. Jouni Kahelin FIN 73.55
5. Martin Jönsson SWE 74.22
6. Libor Zridkavesely CZE 74.38
16. Baracsi Gábor HUN 78.39
34. Dénes Zoltán HUN 81.06
46. Molnár Tibor HUN 82.48
75. Magyar Zsolt HUN 92.26

Váltó
Nők

Konradshöhe
16 váltó

1. FIN Johanna Tiira
Sana Turakainen
Mari Lukkarinen
159.16
2. GER Kathrin Renger
Kristin Libich
Anke Xylander
165.33
3. NOR Hanne Staff
Miri Jörgensen
Berit-Sofie Grydeland
165.51
6. HUN Kovács Bernadett
Nagyági Katalin
Paál Emőke
171.47
Férfiak

Konradshöhe
21 váltó

1. SWE Fredrik Löwegren
Magnus Palmberg
Andreas Nilsson
64.57
67.23
66.15
198.35
2. URS Girts Vegeris
Janis Ozolins
Ivars Zagars
64.29
68.39
66.37
199.45
3. CZE Ales Drahonovsky
Tomas Dolezal
Libor Zridkavesly
64.28
70.56
65.57
201.21
13. HUN Molnár Tibor
Dénes Zoltán
Baracsi Gábor
64.36
92.03
87.18
243.57