Címke szerinti archívum: Kovács Ádám


29. Tájékozódási futó Világbajnokság

2012. július 14-21.
Lausanne, Svájc
http://www.woc2012.ch/

Sprint, Lausanne-Ouchy, július 14.
Női
1. Simone Niggli-Luder SUI 15:43
2. Maja Alm DEN 16:20
3. Annika Billstam SWE 16:28
4. Helena Jansson SWE 16:30
5. Rahel Friederich SUI 16:33
6. Venla Niemi FIN 16:39
14. Fanni Gyurkó HUN 17:33
28. Ildikó Szerencsi HUN 18:31
Férfi
1. Matthias Kyburz SUI 15:32
2. Matthias Merz SUI 15:49
3. Matthias Müller SUI 15:59
4. Scott Fraser GBR 16:11
5. Andrey Khramov RUS 16:22
6. Tuomo Mäkelä FIN 16:32
8. Zsolt Lenkei HUN 16:39
22. Ádám Kovács HUN 17:12

Középtáv, St-Cergue / La Grivrine, július 17.
Női
1. Minna Kauppi FIN 37:37
2. Tove Alexandersson SWE 38:09
3. Tatyana Riabkina RUS 39:03
4. Ida Bobach DEN 39:52
5. Simone Niggli-Luder SUI 40:00
6. Annika Billstam SWE 40:07
14.  Fanni Gyurkó HUN 43:38
Férfi
1. Edgars Bertuks LAT 36:45
2. Valentin Novikov RUS 36:50
3. Fabian Hertner SUI 37:10
4. Thierry Gueorgiou FRA 37:15
5. Francois Gonon FRA 37:18
6. Peter Öberg SWE 37:22
32. Zsolt Lenkei HUN 41:40

Hosszútáv, Chalet-à-Gobet, július 19.
Női
1. Simone Niggli-Luder SUI 1:15:07
2. Minna Kauppi FIN 1:16:38
3. Annika Billstam SWE 1:17:13
4. Tatyana Riabkina RUS 1:19:17
5. Anne M. Hausken N. NOR 1:20:05
6. Eva Jureníková CZE 1:21:10
15.  Fanni Gyurkó HUN 1:26:38
28.  Ildikó Szerencsi HUN 1:35:08
Férfi
1. Olav Lundanes NOR 1:34:42
2. Matthias Merz SUI 1:37:34
3. Edgars Bertuks LAT 1:39:13
4. Philippe Adamski FRA 1:40:19
5. Anders Holmberg SWE 1:41:46
6. Kiril Nikolov BUL 1:41:48
22. Ádám Kovács HUN 1:49:22

Váltó, Chalet-à-Gobet, július 21.
Női
1. Switzerland
Ines Brodmann
Judith Wyder
Simone Niggli-Luder
1:44:54
35:27
35:49
33:38
2. Sweden
Annika Billstam
Helena Jansson
Tove Alexandersson
1:47:18
35:26
35:08
36:44
3. Norway
Silje Ekroll Jahren
Mari Fasting
Anne M. Hausken N.
1:48:11
36:35
36:56
34:40
14. Hungary
Fanni Gyurkó
Éva Novai
Ildikó Szerencsi
2:04:06
45:38
39:39
38:49
Férfi
1. Czech Republic
Tomáš Dlabaja
Jan Šedivý
Jan Procházka
1:40:00
33:41
32:49
33:30
2. Norway
Magne Daehli
Carl Waaler Kaas
Olav Lundanes
1:40:06
33:44
33:26
32:56
3. Sweden
Jonas Leandersson
Peter Öberg
Anders Holmberg
1:40:11
33:33
33:08
33:30
19. Hungary
Máté Baumholczer
Zsolt Lenkei
Ádám Kovács
1:53:39
41:34
35:59
36:06

Az összes eredmény letöltése: woc2012 (tömörített zip file)


9. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

 

2012. május 13-17.
Falun/Mora, Svédország

http://www.eoc2012.se/

Sprint, Falun, május 19.
Női
1. Simone Niggli Switzerland SUI 14:58
2. Lena Eliasson SWE 15:30
3. Maja Møller Alm DEN 15:49
4. Judith Wyder SUI 15:58
5. Rahel Friederich SUI 16:16
6. Emma Klingenberg DEN 16:23
47. Fanni Gyurkó HUN 18:50
Férfi
1. Jonas Leandersson SWE 15:20
2. Kiril Nikolov BUL 15:25
3. Jerker Lysell SWE 15:27
3. Daniel Hubmann SUI 15:27
5. Scott Fraser GBR 15:34
6. Matthias Kyburz SUI 15:46
43.  Zsolt Lenkei HUN 17:05

Középtáv, Skattungbyn, május 17.
Női
1. Simone Niggli SUI 33:42
2. Minna Kauppi FIN 35:07
3. Tatiana Ryabkina RUS 35:21
4. Helena Jansson SWE 36:06
5. Tove Alexandersson SWE 36:31
6. Annika Billstam SWE 36:35
Férfi
1. Olav Lundanes NOR 34:12
2. Valentin Novikov RUS 35:31
3. Carl Waaler Kaas NOR 35:46
4. Oleksandr Kratov UKR 36:13
5. Gustav Bergman SWE 36:27
5. Matthias Merz SUI 36:27

Hosszútáv, Skattungbyn, május 18.
Női
1. Simone Niggli SUI 61:34
2. Tatiana Ryabkina RUS 65:34
3. Minna Kauppi FIN 66:08
4. Tove Alexandersson SWE 67:21
5. Annika Billstam SWE 69:10
6. Tone Wigemyr NOR 70:18
41. Fanni Gyurkó HUN 82:11
Férfi
1. Olav Lundanes NOR 87:43
2. Matthias Merz SUI 88:48
3. Valentin Novikov RUS 89:13
4. Anders Nordberg NOR 90:09
5. Marc Lauenstein SUI 90:52
6. Oleksandr Kratov UKR 92:41

Váltó, Falun, május 20.
Női
1. Russia
Natalia Efimova
Svetlana Mironova
Tatiana Ryabkina
115:35
39:36
39:20
36:39
2. Finland
Sofia Haajanen
Merja Rantanen
Minna Kauppi
115:44
39:31
39:23
36:50
3. Sweden
Annika Billstam
Lina Strand
Tove Alexandersson
116:30
39:32
39:43
37:15
16. Hungary
Fanni Gyurkó
Regina Bertóti
Laura Fenyvesi
163:33
43:05
64:14
56:14
Férfi
1. Switzerland
Martin Hubman
Matthias Müller
Matthias Kyburz
113:43
38:20
38:06
37:17
2. Sweden
Jonas Leandersson
Fredrik Johansson
Anders Holmberg
113:46
38:29
38:04
37:13
3. France
Frédéric Tranchand
Philippe Adamski
François Gonon
113:55
37:56
38:48
37:11
17. Hungary
Zsolt Lenkei
Máté Kerényi
Ádám Kovács
127:46
40:38
45:01
42:17

Az összes eredmény letöltése: eoc2012 (tömörített zip file)


18. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

 

2012. július 2-6.
Alicante, Spanyolország
http://sd.ua.es/en/orienteering-championship/

Sprint, Alicante, július 4.
Női
1. Duchová, Iveta CZE 17:47
2. Gross, Julia SUI 18:38
3. Bochenková, Ivana CZE 18:43
4. Aebi, Bettina SUI 18:48
5. Jenzer, Sarina SUI 18:54
6. Forsgren, Lilian SWE 19:07
17. Péley, Dorottya HUN 20:35
23. Gyurkó, Fanni HUN 21:11
32. Zsigmond, Száva HUN 21:52
54. Zsigmond, Vanda HUN 24:09
Férfi
1. Hubmann, Martin SUI 17:53
2. Huber, Raffael SUI 18:12
3. Kyburz, Andreas SUI 18:20
4. Sirakov, Ivan BUL 18:56
5. Lenkei, Zsolt HUN 18:57
6. Procházka, Jan CZE 19:07
13. Kerényi, Máté HUN 19:49
28. Kovács, Ádám HUN 20:46
47. Mets, Márton HUN 21:40

Középtáv, Santa Pola, július 5.
Női
1. Forsgren, Lilian SWE 29:39
2. Forsberg, Anna SWE  31:38
3. Serrallonga A., Anna ESP   32:35
4. Duchová, Iveta CZE  33:22
5. Shandurkova, Iliana BUL  34:18
6. Bachman, Anna SWE  34:32
18. Gyurkó, Fanni HUN 36:27
32. Péley, Dorottya HUN 39:16
33. Zsigmond, Száva HUN 40:11
71. Zsigmond, Vanda HUN 59:31
Férfi
1. Hubmann, Martin SUI 32:49
2. Lenkei, Zsolt HUN 35:10
3. Chromý, Adam CZE 35:41
4. Procházka, Jan CZE 36:00
5. Martner, Ola SWE 36:40
6. Michiels, Yannick BEL 37:18
15. Kerényi, Máté HUN 39:05
57. Gösswein, Csaba HUN 45:19
dnf Kovács, Ádám HUN dnf

Hosszútáv, Tibi, július 3.
Női
1. Feer, Isabelle SUI 1:05:32
2. Mathys, Brigitta SUI 1:05:37
3. Brozková, Radka CZE 1:06:37
4. Hauswirth, Sabine SUI 1:06:46
5. Forsgren, Lilian SWE 1:07:11
6. Shandurkova, Iliana BUL 1:09:11
17. Gyurkó, Fanni HUN 1:15:12
35. Péley, Dorottya HUN 1:22:06
43. Zsigmond, Száva HUN 1:26:44
51. Zsigmond, Vanda HUN 1:34:56
Férfi
1. Huber, Raffael SUI 1:15:38
2. Kodeda, Štepán CZE 1:16:07
3. Chromý, Adam CZE 1:17:52
4. Martner, Ola SWE 1:19:17
5. Blanes R., Andreu ESP 1:19:53
6. Nurmonen, Antti FIN 1:21:48
63. Gösswein, Csaba HUN 1:45:46
71. Mets, Márton HUN 1:53:26

Váltó, Santa Pola, július 6.
Női
1. Sweden
Anna Forsberg
Anna Bachman
Lilian Forsgren
1:50:25
37:22
36:55
36:08
2. Switzerland
Brigitta Mathys
Julia Gross
Sarina Jenzer
 1:54:31
37:18
36:16
40:57
3. Spain
Ona Rafols Perramon
Alicia Gil Sánchez
Anna Serrallonga Arqués
1:58:38
38:42
39:47
40:09
7. Hungary
Fanni Gyurkó
Dorottya Péley
Száva Zsigmond
2:06:23
42:18
38:50
45:15
Férfi
1. Switzerland
Andreas Rüedlinger
Jonas Mathys
Andreas Kyburz
1:46:22
34:49
37:12
34:21
2. Sweden
Oskar Sjoeberg
Albin Ridefelt
Erik Liljequist
1:46:40
34:53
36:35
35:12
3. Norway
Jo Forseth Indgaard
Vegard Ruttenborg
Vetle Ruud Bråten
1:48:44
34:51
37:20
36:33
8. Hungary
Ádám Kovács
Máté Kristóf Kerényi
Zsolt Lenkei
1:55:35
35:39
40:29
39:27
Hungary
Csaba Gösswein
Márton Mets
Vanda Zsigmond
mp
mp
47:19
52:44

Az összes eredmény letöltése: wuoc2012 (tömörített zip file)


28. Tájékozódási futó Világbajnokság

2011. augusztus 10-20.
Franciaország, Savoie

http://www.woc2011.fr/

4-es Bulletin

Sprint, Chambéry; augusztus 16.
Női
1. GUSTAFSSON Linnea SWE 13:14
2. JANSSON Helena SWE 13:22
3. ELIASSON Lena SWE 13:28
4. ALM Maja DEN 13:54
5. TIKHONOVA Anastasi. RUS 14:00
6. FINCKE Anni-Maija FIN 14:01
6. KLINGENBERG Emma DEN 14:01
43. SZERENCSI Ildikó HUN 17:23
Férfi
1. HUBMANN Daniel SUI 13:11
2. HOLMBERG Anders SWE 13:37
3. MUELLER Matthias SUI 13:41
4. GRISTWOOD Graham GBR 13:58
5. ZINCA Ionut ROM 14:05
6. MERZ Matthias SUI 14:07
15. KOVÁCS Ádám HUN 14:23
22. LENKEI Zsolt HUN 14:39

Középtáv, La Féclaz, augusztus 19.
Női
1. Helena Jansson SWE 33:10
2. BOBACH Ida DEN DEN 34:26
3. WYDER Judith SUI SUI 35:11
4. KAUPPI Minna FIN 35:19
5. VINOGRADOVA Natalia RUS 35:28
6. ALM Maja DEN 35:31
Férfi
1. GUEORGIOU Thierry FRA 34:38
2. ÖBERG Peter SWE 36:59
3. LUNDANES Olav NOR 37:01
4. KRATOV Oleksandr UKR 37:30
5. VYTAUTAS G. Jonas LTU 37:45
6. GONON François FRA 37:46

Hosszútáv, La Féclaz, augusztus 17.
Női
1. BILLSTAM Annika SWE 1:22:26
2. BROZKOVA Dana CZE 1:26:54
3. JANSSON Helena SWE 1:29:55
4. JURENIKOVA Eva CZE 1:30:58
5. BAGSTEVOLD H. Østlid NOR 1:31:57
6. FINCKE Anni-Maija FIN 1:34:06
Férfi
1. GUEORGIOU Thierry FRA 1:47:29
2. IKONEN Pasi FIN 1:51:56
3. GONON François FRA 1:53:35
4. ROLLIER Baptiste SUI 1:55:26
5. HUBMANN Daniel SUI 1:57:05
6. BOSTRÖM Olle SWE 1:57:40
23. LENKEI Zsolt HUN 2:09:17

Váltó, La Féclaz, augusztus 20.
Női
1. FINLAND
FINCKE Anni-Maija
RANTANEN Merja
KAUPPI Minna
1:42:42
31:54
34:15
36:33
2. CZECH REPUBLIC
ZVERINOVA Martina
JURENIKOVA Eva
BROZKOVA Dana
1:42:43
32:01
34:10
36:32
3. SWEDEN
JANSSON Helena
ALEXANDERSSON Tove
BILLSTAM Annika
1:42:44
33:02
32:57
36:45
19. HUNGARY
PÉLEY Dorottya
DOMJÁN Zsuzsanna
SZERENCSI Ildikó
2:09:38
36:13
44:10
49:15
Férfi
1. FRANCE
ADAMSKI Philippe
GONON François
GUEORGIOU Thierry
1:53:48
38:52
38:05
36:51
2. NORWAY
KAAS Carl Waaler
NORDBERG Anders
LUNDANES Olav
1:57:52
38:21
38:40
40:51
3. SWEDEN
HOLMBERG Anders
BOSTRÖM Olle
ANDERSSON David
1:58:03
39:37
37:18
41:08
9. HUNGARY
LENKEI Zsolt
KERÉNYI Máté
KOVÁCS Ádám
2:07:56
39:41
46:52
41:23

Az összes eredmény és térképek letöltése: woc2011 (tömörített zip file)


27. Tájékozódási futó Világbajnokság

augusztus 8-15.
Trondheim, Norvégia

http://woc2010.com

Sprint, Trondheim központ
Női
1. Niggli,Simone SUI 16:06,2
2. Jansson, Helena SWE 16:06,9
3. Andersen, Marianne NOR 16:12,1
4. Kauppi, Minna FIN 16:32,9
5. Egseth, Elise NOR 16:35,1
6. Jurenikova, Eva CZE 16:56,5
Férfi
1. Mueller, Matthias SUI 16:10,9
2. Hertner, Fabian SUI 16:13,2
3. Tranchand, Frédéric FRA 16:13,3
4. Østerbø, Øystein Kvaal NOR 16:14,1
5. Johansson, Martin SWE 16:15,3
6. Wingstedt, Emil SWE 16:15,4
35. Lenkei Zsolt HUN 18:00,0
teljes eredménylista:(női,férfi)
döntő: rajtlista (női,férfi), részidők (női,férfi)
selejtező rajtlista (női,férfi),eredmények (N1,N2,N3,F1,F2,F3), részidők (N1,N2,N3,F1,F2,F3)


Középtáv, Granåsen
Női
1. Kauppi,Minna FIN 30:01
2. Niggli,Simone SUI 30:21
3. Andersen, Marianne NOR 30:57
4. Jansson, Helena SWE 31:24
5. Billstam, Annika SWE 32:05
6. Fincke, Anni-Maija FIN 32:21
40. Gyurkó Fanni HUN 40:21
Férfi
1. Kaas, Carl Waaler NOR 30:33
2. Öberg, Peter SWE 30:40
3. Gueorgiou, Thierry FRS 31:12
3. Hubmann, Daniel SUI 31:12
5. Kratov, Oleksandr UKR 31:23
6. Novikov, Valentin RUS 31:31
6. Mueller, Matthias SUI 31:31
30. Lenkei Zsolt HUN 36:51
38. Kovács Ádám HUN 39:27
teljes eredménylista:(női,férfi)
döntő: rajtlista (női,férfi), részidők (női,férfi)
selejtező rajtlista (női,férfi),eredmények (N1,N2,N3,F1,F2,F3), részidők (N1,N2,N3,F1,F2,F3)


Hosszútáv, Granåsen
Női
1. Niggli, Simone SUI 72:49
2. Andersen, Marianne NOR 75:02
3. Claesson, Emma SWE 75:07
4. Jansson, Helena SWE 75:38
5. Kauppi, Minna FIN 75:48
6. Koenig-Salmi, Vroni SUI 78:08
37. Kelemen Bernadett HUN 100:00
40. Gyurkó Fanni HUN 102:29
Férfi
1. Lundanes Olav NOR 92:41
2. Nordberg, Anders NOR 93:21
3. Gueorgiou, Thierry FRA 96:21
4. Gonon, Franois FRA 96:48
5. Millegård, Marcus SWE 97:33
6. Fraser, Scott GBR 97:36
30. Lenkei Zsolt HUN 107:42
DNF Kovács Ádám HUN
teljes eredménylista:(női,férfi)
döntő: rajtlista (női,férfi), részidők (női,férfi)
selejtező rajtlista (női,férfi),eredmények (N1,N2,N3,F1,F2,F3), részidők (N1,N2,N3,F1,F2,F3)


Váltó, helyszín
Női
1. Finland

Anni-Maija Fincke
Merja Rantanen
Minna Kauppi

119:04

33:12
43:05
42:47

2. Norway

Elise Egseth
Anne M. Hausken
Marianne Andersen

119:15

31:31
46:48
40:56

3. Sweden

Annika Billstam
Emma Claesson
Helena Jansson

120:19

33:10
42:15
44:54

12. Hungary

Gyurkó Fanni
Kelemen Bernadett
Péley Dorottya

137:39

31:28
48:02
58:09

Férfi
1. Russia

Andrey Khramov
Dmitry Tsvetkov
Valentin Novikov

129:51

29:00
51:36
49:15

2. Norway

Carl Waaler Kaas
Audun Weltzien
Olav Lundanes

130:34

29:08
51:42
49:44

3. Switzerland

Daniel Hubmann
Matthias Mueller
Matthias Merz

131:03

29:11
51:30
50:22

20. Hungary

Kerényi Máté
Lenkei Zsolt
Kovács Ádám

148:51

35:21
57:47
55:43

teljes eredménylista:(női,férfi), rajtlista (női,férfi)

Az összes eredmény letöltése: woc2010 (tömörített zip file)

Térképek rendezők honlapján4-es bulletin

Sverresborg szabadtéri múzeum, sprint selejtező Célhely: Sverresborg Múzeum (a térkép DNy-i része). Sverresborg.pdf és Bing maps montázs: Trondheim központ és Kristiansten erőd, sprint döntő Célhely: főtér (a térkép ÉNy-i részén) Midtbyen.pdfSmåbergan.pdf és Bing maps montázs: Jervskogen, közép- és hosszútáv selejtezők Célhely: Jervskogen síközpont, a térkép keleti oldalán a sportpálya. Jervfjellet.pdf, Tulluan syd.pdf, és Stavsjøfjellet.pdf montázs. Leinstrandmarka, közép- és hosszútáv döntők, váltó Célhely: Granåsen síközpont, a térkép keleti oldalán a síugrósánc és környéke. Frøset.pdf, Stavset.pdf, Storheia.pdf, Leinstrandmarka vest.pdf, Leinstrandmarka øst.pdf, és Smistad.pdf montázs


8. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2010. május 28-június 6.
Primorsko, Bulgária

http://www.eoc2010.bgorienteering.com/


Sprint
, máj. 30. Primorsko
Női
1. Helena Jansson SWE 14.36
2. Simone Niggli SUI 14.56
3. Maja Alm DEN 15.44
4. Angela Wild SUI 15:53
4. Elise Egseth NOR 15:53
6. Dana Brozkova CZE 16:08
6. Signe Söes DEN 16:08
39. Gyurkó Fanni HUN 17:51
41. Kelemen Bernadett HUN 18:13
Férfi
1. Fabian Hertner SUI 14:45
2. Daniel Hubmann SUI 15:11
3. Emil Wingstedt SWE 15:14
4. Matthias Merz SUI 15:21
5. Matthias Mueller SUI 15:24
6. Tue Lassen DEN 15:29
32. Lenkei Zsolt HUN 16:37
45. Kovács Ádám HUN 17:12

Középtáv, jún. 4. Pismenovo
Női
1. Simone Niggli SUI 33:07
2. Signe Soes DEN 35:06
3. Lena Eliasson SWE 35:19
4. Helena Jansson SWE 35:24
5. Minna Kauppi FIN 35:49
6. Vroni Koenig-Salmi SUI 36:04
29. Gyurkó Fanni HUN 41:57
46. Kelemen Bernadett HUN 48:22
Férfi
1. Valentin Novikov RUS 34:09
2. Matthias Merz SUI 35:30
3. Daniel Hubmann SUI 35:36
4. Emil Wingstedt SWE 35:47
5. Alexey Bortnik RUS 36:17
6. Tero Föhr FIN 36:21

Hosszútáv, jún. 5. Pismenovo
Női
1. Simone Niggli SUI 1:20:31
2. Dana Brozkova CZE 1:21:53
3. Helena Jansson SWE 1:26:22
4. Lina Persson SWE 1:28:22
5. Eva Jurenikova CZE 1:28:56
6. Maria Rantala FIN 1:29:00
38. Fanni Gyurkó HUN 1:49:30
Férfi
1. Daniel Hubmann SUI 1:44:29
2. Philippe Adamski FRA 1:48:00
3. Fabian Hertner SUI 1:48:43
4. Carl Waaler Kaas NOR 1:50:50
5. Marc Lauenstein SUI 1:50:56
6. Kiril Nikolov BUL 1:51:09


Váltó
, jún. 2. Lake Yasna Polyana
Női
1. SWE

Karolina A-Höjsgaard
Lena Eliasson
Helena Jansson

1:52:37

36:56
35:48
39:53

2. FIN

Merja Rantanen
Anni-Maija Fincke
Minna Kauppi

1:52:49

37:27
35:14
40:08

3. SUI

Vroni Koenig-Salmi
Caroline Cejka
Simone Niggli

1:53:35

37:41
35:08
40:46

4. CZE

Vendula Klechova
Dana Brozkova
Eva Jurenikova

1:55:38

37:38
34:55
43:05

5. RUS

Galina Vinogradova
Natalia Vinogradova
Julia Novikova

2:01:18

37:13
38:44
45:01

6. DEN

Zenia Hejlskov Mogensen
Signe Soes
Maja Alm

2:02:39

39:20
37:42
45:37

11. HUN

Gyurkó Fanni
Domján Zsuzsanna
Kelemen Bernadett

2:20:01

37:34
45:41
56:46

Férfi
1. SUI

Matthias Mueller
Fabian Hertner
Matthias Merz

1:54:44

37:39
36:32
40:33

2. FRA

Frederic Tranchand
Philippe Adamski
Thierry Gueorgiou 40:19 1

1:55:20

37:34
37:27
40:19

3. NOR

Holger Hott
Carl Waaler Kaas
Olav Lundanes

1:56:36

37:37
37:01
41:58

4. SWE

Erik Johansson
Anders Holmberg
Marcus Millegård

1:56:57

37:30
36:43
42:44

5. CZE

Tomas Dlabaja
Jan Prochazka
Michal Smola

1:58:23

38:34
37:11
42:38

6. GBR

Scott Fraser
Oliver Johnson
Graham Gristwood

2:00:00

38:31
40:11
41:18

12. HUN

Lenkei Zsolt
Kerényi Máté
Kovács Ádám

2:06:08

38:41
44:37
42:50


Az összes eredmény letöltése: eoc2010 (tömörített zip file)

4-es bulletin

Yasna, letiltott terep 1 és 2.
A közép- és hosszútáv selejtezők, valamint a váltó terepe (montázs):

Pismenovo, letiltott terep 4, 5, 6. (Bing maps légifotó)
A közép- és hosszútáv döntők terepe (montázs):

Primorsko, letiltott terep 7 és 8. (Bing maps légifotó)
A sprint selejtező és döntő terepe (montázs):

légifoto:

Letiltott terepek az EB honlapján:

Letiltott terepek

No Embargoed areas / maps Scale Year Link
1 Yasna polyana yug 1:10 000 2006 Link
1 Yasna polyana ezeroto 1:10 000 2006 Link
2 Yasna polyana west  / new map /
4 Pismenovo 1:15 000 1986 Link
5 Fazanovo 1:15 000 1986 Link
6 Pismenovo nord / new map /
7 Town Primorsko  / new map /
8 MMC Primorsko 1:5 000 2005 Link
8 Koriyta 1:5 000 2005 Link
10 Ropotamo 1:20 000 1973 Link
11 Ropotamo south / new map /
18 Sozopol old town / new map /
19 Sozopol town park / new map /


17. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2012. július 20-23.
Borlänge, Svédország
http://www.wuoc2010.se 

Sprint, Borlänge
Női
1. Amelie Chataing FRA 13.30,1
2. Caroline Cejka SUI 13.37,2
3. Michaela Guizzardi ITA 13.55,6
4. Sabine Hauswirth SUI 13.57,3
5. Sofia Haajanen FIN 14.03,2
6. Angela Simpson NZL 14.06,2
21. Gyurkó Fanni HUN 14:50,5
41. Péley Dorottya HUN 15.49,2
43. Szerencsi Ildikó HUN 15.58,3
Férfi
1. Jerker Lysell SWE 13.58,9
2. Scott Fraser GBR 14.07,4
3. Severin Howald SUI 14.25,7
4. Jan Prochazka CZE 14.29,9
5. Kyril Nikolov BUL 14.36,6
6. Stepan Kodeda CZE 14.43,4
11. Lenkei Zsolt HUN 15.06,2
56. Szabó András HUN 17.08,2
Kovács Ádám HUN disq

Középtáv, Gustafs
Női
1. Radka Brozkova CZE 30.05
2. Sofia Haajanen FIN 31.38
3. Ines Brodmann SUI 31.45
4. Sara Lüscher SUI 32.25
5. Saila Kinni FIN 32.30
6. Rasa Ptasekaite LTA 33.23
45. Gyurkó Fanni HUN 41.36
71. Péley Dorottya HUN 47.41
75. Zsigmond Száva HUN 50.25
79. Hrenkó Ivett HUN 43.39
Férfi
1. Mattias Merz SUI 30.48
2. Patrik Karlsson SWE 31.24
3. Graham Gristwood GBR 31.44
4. Johan Runesson SWE 31.54
5. Olli-Pekka Koistinen FIN 32.13
6. Erik Rost SWE 32.35
24. Lenkei Zsolt HUN 35.05
58. Kerényi Máté HUN 40.19
77. Pelyhe Dániel HUN 43.39
84. Szabó András HUN 45.19

Hosszútáv, Gyllfäbodarna
Női
1. Sara Lüscher SWE 1:00.09
2. Saila Kinni FIN 1:00.47
3. Silje Ekroll Jahren NOR 1:02.11
4. Rasa Ptasekaite LTA 1:03.05
5. Marttiina Joensuu FIN 1:03.27
6. Heini Wennman FIN 1:03.39
15. Gyurkó Fanni HUN 1:08.58
47. Szerencsi Ildikó HUN 1:20.33
76. Zsigmond Száva HUN 1:39.30
78. Zsigmond Tímea HUN 1:45.53
Férfi
1. Mattias Merz SUI 1:11.16
2. Erik Rost SWE 1:15.52
3. Johan Runesson SWE 1:16.30
4. Oskari Liukkonen FIN 1:16.38
5. Johan Aronsson SWE 1:17.43
6. Stepan Kodeda CZE 1:17.54
12. Kovács Ádám HUN 1:20.13
58. Kerényi Máté HUN 1:32.49
65. Pelyhe Dániel HUN 1:35.00
90. Szajkó Csaba HUN 2:01.56

Váltó, Gustafs
Női
1. Switzerland

1 Caroline Cejka
Ines Brodmann
Sara Lüscher

01:49.04

35.42
36.29
36.53

2. Finland

Marttiina Joensuu
Saila Kinni
Sofia Haajanen

01:51.55

36.28
38.39
36.48

3. Czech Republic

Sarka Svobodna
Radka Brozkova
Iveta Duchova

1:52.05

35.39
36.55
39.31

12. Hungary

Gyurkó Fanni
Péley Dorottya
Szerencsi Ildikó

02:03.50

35.52
44.20
43.38

Férfi
1. Sweden

Patrik Karlsson
Erik Rost
Johan Aronsson

2:02.01

41.02
40.41
40.18

2. Czech Republic 02:02.47

Tomas Dlabaja 00:41.05
Jan Sedivy 00:40.34
Jan Prochazka 00:41.08

2:02.47

41.05
40.34
41.08

3. France

Frederic Tranchard
Lucas Basset
Vincent Coupat

2:04.39

39.31
42.24
42.44

7. Hungary

Kerényi Máté
Lenkei Zsolt
Kovács Ádám

2:09.22

44.20
43.23
41.39


Az összes eredmény letöltése: wuoc2010 (tömörített zip file)

3-as bulletin, térképek

Borlänge Center, sprint:

3D térkép Borlänge központjáról, (az oldalon kattints a 3D linkre)

Gustafs, középtáv és váltó:

Gyllbergen, hosszútáv:


26. Tájékozódási futó Világbajnokság

2009. augusztus 16-23.
Magyarország, Miskolc
http://tajfutovb2009.hu/

Sprint, Miskolc Állatkert
NŐK
2620 m / 105 / 18
45 induló
1.
Helena Jansson SWE 15:07,8
2.
Linnea Gustafsson SWE 15:49.7
3.
Simone Niggli SUI 15:54.7
4.
Signe Soes DEN 15:58.3
5.
Kathryn Ewels AUS 16:00.9
6.
Anna-Maija Fincke FIN 16:01.5
26. Gyurkó Fanni HUN 17:27.8
39. Őry Eszter HUN 19:04.6
FÉRFIAK
3150 m / 125 / 22
46 induló
1.
Andrey Khramov RUS 15:10.6
2.
Fabian Hertner SUI 15:36.1
3.
Daniel Hubmann SUI 15:38.2
4.
Olav Lundanes NOR 15:52.7
5.
Martin Johansson SWE 15:57.3
6.
Kiril Novikov BUL 16:03.7
25. Lenkei Zsolt HUN 17:04.5
41. Szabó András HUN 17:57,0

Teljes eredménylista: férfi,női
Döntő: Rajtlista (férfi,női), Részidők (férfi,női)
Selejtező: Rajtlista (férfi,női), Eredmények (F1,F2,F3,N1,N2,N3), Részidők (F1,F2,F3,N1,N2,N3)


Középtáv, Huta-bérc
NŐK
5340 m / 235 m / 22
45 induló
1.
Dana Brožková CZE 37:09
2.
Marianne Andersen NOR 37:19
3.
Simone Niggli SUI 37:58
4.
Minna Kauppi FIN 38:21
5.
Merja Rantanen FIN 38:59
6.
Helena Jansson SWE 39:07
37. Kelemen Bernadett HUN 48:44
43. Makrai Éva HUN 50:49
FÉRFIAK
6570 m / 275 m / 25
45 induló
1.
Thierry Gueorgiou FRA 37:14
2.
Daniel Hubmann SUI 37:42
3.
Matthias Merz SUI 38:10
4.
Matthias Mueller SUI 38:45
5.
François Gonon FRA 38:48
6.
David Andersson SWE 39:08
25. Kovács Ádám HUN 42:17
43. Domonyik Gábor HUN 48:52

Teljes eredménylista: férfi,női
Döntő: Rajtlista (férfi,női), Részidők (férfi,női)
Selejtező: Rajtlista (férfi,női), Eredmények (F1,F2,F3,N1,N2,N3), Részidők (F1,F2,F3,N1,N2,N3)


Hosszútáv, Derenk
NŐK
11790 m / 490 m / 27
45 induló
1.
Simone Niggli SUI 77:26
2.
Marianne Andersen NOR 79:17
3.
Minna Kauppi FIN 79:36
4.
Dana Brožková CZE 79:47
5.
Linnea Gustafsson SWE 80:48
6.
Anne Margrethe Hausken NOR 81:50
23. Gyurkó Fanni HUN 89:56
27. Szerencsi Ildikó HUN 91:40
35. Kelemen Bernadett HUN 96:17
FÉRFIAK
17550 m / 750 m / 33
45 induló
1.
Daniel Hubmann SUI 96:31
2.
Thierry Gueorgiou FRA 98:26
3.
Mikhail Mamleev ITA 100:40
4.
Mats Haldin FIN 101:57
5.
Dmitry Tsvetkov RUS 102:27
6.
Emil Wingstedt SWE 102:39
17. Kovács Ádám HUN 106:32
32. Lenkei Zsolt HUN 109:55

Teljes eredménylista: férfi,női
Döntő: Rajtlista (férfi,női), Részidők (férfi,női)
Selejtező: Rajtlista (férfi,női), Eredmények (F1,F2,F3,N1,N2,N3), Részidők (F1,F2,F3,N1,N2,N3)


Váltó, Veres-Sár-bérc
NŐK
4880/190/15; 6940/260/18; 7190/270/19
24 váltó
1.
NOR

Betty A. B. Nilsen
Anne-M. Hausken
Marianne Andersen

133:10

32:57
50:19
49:54

2.
SWE

Karolina A. Höjsgaard
Kajsa Nilsson
Helena Jansson

133:28

32:28
50:01
50:59

3.
FIN

Bodil Holmström
Merja Rantanen
Minna Kauppi

135:25

33:33
47:51
54:01

14. HUN

Gyurkó Fanni
Makrai Éva
Szerencsi Ildikó

159:21

33:44
60:44
64:53

FÉRFIAK
5960/240/17; 8760/350/22; 8720/350/23
37 váltó
1. SUI

Baptiste Rollier
Daniel Hubmann
Matthias Merz

142:48

36:37
54:18
51:53

2. RUS

Dmitriy Tsvetkov
Valentin Novikov
Andrey Khramov

145:12

34:54
52:24
57:54

3. FIN

Topi Anjala
Tero Föhr
Mats Haldin

145:14

36:03
54:52
54:19

5. HUN

Gösswein Csaba
Lenkei Zsolt
Kovács Ádám

149:16

36:53
56:58
55:25

Teljes eredménylista: férfi,női
Részidők: férfi,női


Bulletinek:1,2,3,4

25. Tájékozódási futó Világbajnokság

2008. július 13-20.
Olomouc, Csehország
www.woc2008.cz

Sprint, Olomouc központ

Nők

női pálya
2500 m / 45 / 17
45 induló

1.
Anne M. Hausken NOR 12:42.2
2.
Minna Kauppi FIN 12:51.5
3.
Helena Jansson SWE 13:01.1
4.
Galina Vinogradova RUS 13:06.8
5.
Heli Jukkola FIN 13:13.1
6.
Dana Brožková CZE 13:13.2
24. Kelemen Bernadett HUN 14:42.9
31. Makrai Éva HUN 15:06.5
35. Szerencsi Ildikó HUN 15:22.5

Férfiak

férfi pálya
3000 m / 45 / 17
46 induló

1. Andrey Khramov RUS 13:36.9
2. Daniel Hubmann SUI 13:39.3
3. Martin Johansson SWE 14:13.7
4. Lukáš Barták SVK 14:17.1
5. Thierry Gueorgiou FRA 14:19.3
6. Tomas Dlabaja CZE 14:23.1
30. Kovács Ádám HUN 15:10.6
35. Zsebeházy István HUN 15:33.8

Teljes eredménylista: Férfi, Női


Középtáv, Mazance

Nők

női pálya
4800 m / 190 m / 23
45 induló

1.
Minna Kauppi FIN 32:35
2.
Vroni König-Salmi SUI 34:37
3.
Radka Brožková CZE 34:51
4.
Marianne Andersen NOR 35:11
5.
Tatiana Ryabkina RUS 35:39
6.
Merja Rantanen FIN 35:43

Férfiak

férfi pálya
5800 m / 245 m / 27
45 induló

1.
Thierry Gueorgiou FRA 33:49
2.
Michal Smola CZE 34:23
3.
Valentin Novikov RUS 34:27
4.
Daniel Hubmann SUI 34:36
5.
Peter Öberg SWE 35:20
6.
Anders Nordberg NOR 35:23
42.
Lenkei Zsolt HUN 44:50

Teljes eredménylista: Férfi, Női


Hosszútáv, Boudy
Nők

női pálya
11900 m / 450 m / 24
45 induló

1.
Dana Brožková CZE 84:26
2.
Marianne Andersen NOR 85:09
3.
Annika Billstam SWE 85:28
4.
Anne M. Hausken NOR 86:14
5.
Signe Soes DEN 87:24
6.
Sofie Johansson SWE 88:09
13. Kelemen Bernadett HUN 92:05
23. Gyurkó Fanni HUN 97:26

Férfiak

férfi pálya
17300 m / 750 m / 36
45 induló

1.
Daniel Hubmann SUI 106:08
2.
Anders Nordberg NOR 107:23
3.
François Gonon FRA 108:05
4.
Andrey Khramov RUS 109:30
5.
Matthias Merz SUI 109:47
6.
Marián Dávidík SVK 110:15
30. Kovács Ádám HUN 117:43
Gösswein Csaba HUN DNS

Teljes eredménylista


Váltó, Olsana
Nők

női pálya
5.5-6.8 km / 240-290 m / 16-23
26 Váltó

1.
FIN

Katri Lindeqvist
Merja Rantanen
Minna Kauppi

133:14

43:44
44:17
45:13

2.
RUS

Galina Vinogradova
Yulia Novikova
Tatiana Ryabkina

135:49

41:53
45:53
48:03

3.
SWE

Annika Billstam
Sofie Johansson
Helena Jansson

136:27

42:10
43:46
50:31

10. HUN

Gyurkó Fanni
Makrai Éva
Szerencsi Ildikó

153:59

46:06
47:53
60:00

Férfiak

férfi pálya
7.8-8.6 km / 320-400 m / 24-28
36 Váltó

1. GBR

Graham Gristwood
Jon Duncan
Jamie Stevenson

138:17

43:45
45:04
49:28

2. RUS

Dmitriy Tsvetkov
Andrey Khramov
Valentin Novikov

138:58

45:47
44:30
48:41

3. SUI

Baptiste Rollier
Matthias Merz
Daniel Hubmann

141:49

46:37
43:41
51:31

10. HUN

Kovács Ádám
Gösswein Csaba
Lenkei Zsolt

147:39

46:38
43:51
57:10

Teljes eredménylista: férfinői


16. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2008. július 29 – augusztus 2.
Tartu, Észtország

Sprint
Nők

2.70 km / 55 m, 16
69 induló

1. Seline Stalder SUI 14.25,9
2. Dana Brozkova CZE 14.28,0
3. Esther Gil Brotons ESP 14.42,4
4. Rahel Friederich SUI 14.55,2
5. Bodil Holmström FIN 14.55,9
6. Capucine Vercellotti FRA 15.06,9
13. Szerencsi Ildikó HUN 15.55,3
38. Hrenkó Ivett HUN 17.43,4
63. Gyurkó Fanni HUN 20.59,9
Férfiak

3.1 km / 70 m / 17
74 induló

1. Tomas Dlabaja CZE 13.29,1
2. Vesa Taanila FIN 13.39,7
3. Scott Fraser GBR 13.42,9
4. Fabian Hertner SUI 13.49,0
5. Lukas Ebneter SUI 13.49,1
6. Jan Prochazka CZE 13.52,0
8. Lenkei Zsolt HUN 14.03,4
11. Kovács Ádám HUN 14.06,0
49. Szabó András HUN 15.46,5

Középtáv
Nők

4.90 km / 50 m, 10
82 induló

1. Bodil Holmström FIN 34.29
2. Dana Brozkova CZE 34.37
3. Radka Brozkova CZE 36.01
4. Una Arama LAT 36.38
5. Elisa Drese GER 37.17
6. Marttiina Joensuu FIN 37.24
22. Kelemen Bernadett HUN 44.30
42. Gyurkó Fanni HUN 49.00
46. Őry Eszter HUN 50.05
62. Hrenkó Ivett HUN 55.54
Férfiak

6.2 km / 80 m / 13
95 induló

1. Sander Vaher EST 33.35
2. Michal Smola CZE 35.39
3. Gernot Kerschbaumer AUT 36.30
4. Yury Masny RUS 36.37
5. Edgars Bertuks LAT 36.53
6. Andreas Rüedlinger SUI 36.55
13. Lenkei Zsolt HUN 39.01
24. Kerényi Máté HUN 40.47
34. Kovács Ádám HUN 42.47
49. Szabó András HUN 45.54

Hosszútáv
Nők

9.0 km / 140 m, 19
82 induló

1. Bodil Holmström FIN 65.37
2. Una Arama LAT 72.18
3. Heini Wennman FIN 72.38
4. Mhairi Mackenzie GBR 72.54
4. Helen Palmer GBR 73.00
6. Esther Gil Brotons ESP 73.10
22. Gyurkó Fanni HUN 81.45
47. Kelemen Bernadett HUN 94.36
53. Őry Eszter HUN 96.34
60. Szerencsi Ildikó HUN 105.55
Férfiak

13.20 km / 210 m, 25
92 induló

1. Michal Smola CZE 81.17
2. Fabian Hertner SUI 83.16
3. Yury Masnyy RUS 85.13
4. Edgars Bertuks LAT 88.25
5. Johan Bäckman FIN 90.29
6. Markus Puusepp EST 91.05
15. Kovács Ádám HUN 96.18
37. Kerényi Máté HUN 107.24
61. Józsa Gábor HUN 131.14
70. Szundi Attila HUN 146.21

Váltó
Nők

3.8-5.0 km / 40-55 m / 10
15 váltó

1. FIN Laura Hokka
Heini Wennman
Marttina Joensuu
Bodil Holmström
39.02
38.26
27.42
25.59
131.09
2. CZE Jana Panchartkova
Radka Brozkova
Iveta Duchova
Dana Brozkova
38.51
36.46
32.25
24.29
132.31
3. LTU Kristina Rybakovaite
Indre Valaite
Gabija Razaityte
Rasa Ptasekaite
38.11
35.34
28.14
30.35
132.34
8. HUN Gyurkó Fanni
Kelemen Bernadett
Őry Eszter
Szerencsi Ildikó
38.13
40.58
37.31
31.00
147.42
Férfiak

6.1-8.2 km / 70-90 m / 11-14
24 váltó

1. SWE Martin Hammarberg
Emil Andersson
Erik Thorsson
Jakob Lööf
46.49
45.05
36.10
34.46
162.50
2. EST Lauri Tammemäe
Sander Vaher
Peeter Pihl
Markus Puusepp
46.45
45.01
26.23
34.54
163.03
3. HUN Szabó András
Lenkei Zsolt
Kerényi Máté
Kovács Ádám
46.55
44.55
38.36
34.56
165.22