Címke szerinti archívum: Kinde Vanda


23. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2012. július 7-13.
Szlovákia, Kassa

http://www.jwoc2012.sk/

Sprint, Kassa, július 8.
Női
1. Alexandersson Tove SWE 11.12,8
2. Klingenberg Emma DEN 11.45,3
3. Sandberg Frida SWE 12.06,9
4. Nurmi Kirsi FIN 12.21,7
5. Myhre Ingjerd NOR 12.23,0
6. Wennemo Oda NOR 12.27,7
44. Kovács Filoména HUN 13.35,7
70. Kinde Vanda HUN 14.03,7
85. Szokol Mónika HUN 14.31,8
102. Zempléni Réka HUN 15.01,7
Férfi
1. Tikhonov Gleb RUS 14.05,7
2. Petržela Jan CZE 14.23,0
3. Kinneberg Eskil NOR 14.23,4
4. Edsen Jakob Ekhard DEN 14.24,5
5. Regborn Martin SWE 14.24,6
6. Svensk Emil SWE 14.26,6
9. Baumholczer Máté HUN 14.41,1
27. Liszka Krisztián HUN 15.09,4
103. Bakó Áron HUN 16.18,3
111. Tugyi Levente HUN 16.27,4
115. Bugár Gergely HUN 16.30,5
128. Sulyok Ábel HUN 16.59,1

Középtáv, Izra, július 12.
Női
1. Alexandersson Tove SWE 23.42
2. Sandberg Frida SWE 24.35
3. Mueller Sandrine SUI 25.30
4. Hagström Sara SWE 25.47
5. Narum Marte NOR 26.07
6. Kirvesmies Tytti FIN 26.36
53. Zempléni Réka HUN 35.04
Férfi
1. Ogden Matt NZL 27.55
2. Petržela Jan CZE  28.08
3. Schneider Florian SUI  28.09
4. Denzler Alain SUI  28.22
5. Aukrust Osmoen Jon NOR  28.37
6. Odum M. Thrane DEN  28.48
48. Liszka Krisztián HUN 33.50
59. Bugár Gergely HUN 37.27
60. Bakó Áron HUN 39.09

Hosszútáv, Silica, július 9.
Női
1. Nurmi Kirsi FIN 57.55
2. Sandberg Frida SWE 60.26
3. Kemp Emily CAN 60.54
4. Narum Marte NOR 61.20
5. Hagner Stine Bagger DEN 61.21
6. Mueller Sandrine SUI 62.59
18. Kovács Filoména HUN 67.31
43. Szokol Mónika HUN 75.55
47. Zempléni Réka HUN 76.16
81. Kinde Vanda HUN 88.44
Férfi
1. Kinneberg Eskil NOR 69.46
2. Odum M. Thrane DEN 71.43
3. Tikhonov Gleb RUS 72.26
4. Regborn Martin SWE 73.17
5. Edén Fredrik SWE 73.55
6. Norskov Thor DEN 74.04
19. Baumholczer Máté HUN 82.32
37. Liszka Krisztián HUN 87.24
69. Sulyok Ábel HUN 96.14
83. Bugár Gergely HUN 99.33
108. Tugyi Levente HUN 110.06
121. Bakó Áron HUN 121.16

Váltó, Jahodná, július 13.
Női
1. Denmark
Hagner Stine Bagger
Klingenberg Ita
Klingenberg Emma
94.05
32.40
33.30
27.55
2. Sweden
Karlsson Helena
Sandberg Frida
Alexandersson Tove
 94.20
33.52
31.14
29.14
3. Switzerland
Hellmueller Mirjam
Aebi Marion
Mueller Sandrine
 97.19
33.48
32.42
30.49
29. Hungary
Kovács Filoména
Zempléni Réka
Szokol Mónika
118.26
32.21
39.42
46.23
Férfi
1. Russia
Kuchmenko Ivan
Kozyrev Andrey
Tikhonov Gleb
93.10
31.23
31.19
30.28
2. Denmark
Edsen Jakob Ekhard
Norskov Thor
Odum Marius Thrane
94.13
32.07
31.26
30.40
3. Norway
Aukrust Osmoen Jon
Jarvis Westergard Hakon
Kinneberg Eskil
94.57
31.30
30.34
32.53
10. Hungary
Bakó Áron
Liszka Krisztián
Baumholczer Máté
97.50
32.09
32.30
33.11
30. Hungary
Tugyi Levente
Sulyok Ábel
Bugár Gergely
110.05
32.15
40.53
36.57

Az összes eredmény letöltése: jwoc2012 (tömörített zip file)

Férfi


11. Ifjúsági Európa Bajnokság

2012. június 29-július 1.
Franciaország, Bugeat
http://www.eyoc2012.fr/

Sprint
Men 16
1. Adrien DELENNE France 11:36
2. Arnaud PERRIN France 11:43
3. Krzysztof RZENCA Poland 11:48
14. Balazs MIAVECZ Hungary 12:31
23. Daniel PEREGI Hungary 13:03
57. Mate DALOS Hungary 14:47
74. Matyas MESZAROS Hungary 16:09
Men 18
1. Tristan BLOEMEN Belgium 12:36
2. Dmitry POLYAKOV Russia 12:41
3. Krzysztof WOLOWCZYK Poland 12:43
32. Bertalan KOVACS Hungary 13:39
39. Levente TUGYI Hungary 13:47
53. Daniel FEHERVARI Hungary 14:28
65. Matyas PENTEK Hungary 14:52
Women 16
1. Angelika MACIEJEWSKA Poland 11:36
2. Paula GROSS Switzerland 11:38
3. Olena POSTELNIAK Ukraine 11:51
33. Csenge VINICZAI Hungary 13:31
43. Eszter LISZKA Hungary 14:05
56. Virag WEILER Hungary 14:28
- Luca SZUROMI Hungary mp
Women 18
1. Ekaterina SAVKINA Russia 11:47
2. Daria KRASILNIKOVA Russia 11:52
3. Liga VALDMANE Latvia 12:09
46. Kinga VARSANYI Hungary 13:56
57. Reka FAGGYAS Hungary 14:37
67. Vanda KINDE Hungary 15:08
Orsolya DENES Hungary mp
Hosszútáv
Men 16
1. Mikkel AAEN Denmark 45:04
2. Arnaud PERRIN France 48:40
3. Thomas KNUDSEN Denmark 48:52
28. Daniel PEREGI Hungary 57:55
30. Matyas MESZAROS Hungary 58:54
32. Balazs MIAVECZ Hungary 59:50
37. Mate DALOS Hungary 62:31
Men 18
1. Marek MINÁR Czech Republic 53:53
2. Eeli VIHOLAINEN Finland 55:12
3. Krzysztof WOLOWCZYK Poland 55:58
6. Bertalan KOVACS Hungary 57:05
46. Daniel FEHERVARI Hungary 65:43
47. Matyas PENTEK Hungary 65:53
62. Levente TUGYI Hungary 70:34
Women 16
1. Angelika MACIEJEWSKA Poland 37:23
2. Anna STICKOVÁ Czech Republic 39:48
3. Hanna MÜLLER  Germany 40:09
5. Luca SZUROMI Hungary 41:48
20. Csenge VINICZZAI Hungary 47:39
36. Virag WEILER Hungary 51:19
59. Eszter LISZKA Hungary 61:43
Women 18
1. Viktoriia SUKHAREVSKA Ukraine 45:59
2. Gunvor Hov HØYDAL Norway 46:33
3. Ellen REINHARD Switzerland 47:57
48. Reka FAGGYAS Hungary 65:20
53. Vanda KINDE Hungary 66:55
56. Kinga VARSANYI Hungary 68:00
67. Orsolya DENES Hungary 72:03
Váltó
M16
1. Poland
Radoslaw PIOTROWSKI
Lukasz WISNIEWSKI
Krzysztof RZENCA
1:50:31
37:03
37:28
36:00
2. Denmark
Thomas KNUDSEN
Martin ILLUM
Mikkel AAEN
1:50:50
37:16
39:16
34:18
3. Czech Republic
Stepán MUDRÁK
Matous FÜRST
Vojtech KETTNER
1:54:21
39:07
39:51
35:23
8. Hungary
Daniel PEREGI
Matyas MESZAROS
Balazs MIAVECZ
2:01:41
42:56
35:43
43:02
 M18
1. Sweden
Assar HELLSTRÖM
Ludvig ÅHLUND
Ludwig LJUNGQVIST
1:49:29
37:58
35:30
36:01
2. Finland
Kristian KANNUS
Eeli VIHOLAINEN
Topi RAITANEN
1:52:56
39:06
39:03
34:47
3. Czech Republic
Jonás HUBÁCEK
Jan GRUNDMANN
Marek MINÁR
1:53:02
38:24
35:46
38:52
6. Hungary
Daniel FEHERVARI
Bertalan KOVACS
Levente TUGYI
2:03:25
38:13
39:58
45:14
W16
1. Czech Republic
Petra HANCOVÁ
Zuzana KOZINOVA
Anna STICKOVÁ
1:32:28
30:31
32:53
29:04
2. Switzerland
Barbara KÖHLE
Sonja BORNER
Paula GROSS
1:33:04
30:45
32:28
29:51
3. France
Solène DROIN
Chloé HABERKORN
Mathlide BODY
1:34:46
30:48
31:25
32:33
5. Hungary
Virag WEILER
Luca SZUROMI
Csenge VINICZZAI
1:39:55
30:55
35:36
33:24
W18
1. Russia
Ekaterina SAVKINA
Daria KOROBEYNIK
Daria KRASILNIKOVA
1:49:41
37:38
35:58
36:05
2. Norway
Andrine BENJAMINSEN
Kaja Winsnes NORDHAGEN
Gunvor Hov HØYDAL
1:49:47
38:04
37:09
34:34
3. Sweden
Tove LAGERBERG
Josefine KLINTBERG
Moa LEIJON-LIND
1:50:04
37:27
35:49
36:48
- Hungary
Vanda KINDE
Reka FAGGYAS
Kinga VARSANYI
mp
42:23
51:20
mp

Az összes eredmény letöltése: eyoc2012 - (tömörített zip file)


10. Ifjúsági Európa Bajnokság

2011. június 23-26.
Csehország, Jindrichuv Hradec

http://eyoc2011.cz/

Sprint
Men 16
1. Atanasov Apostol Bulgaria 12.58,9
2. Aaen Mikkel Denmark 13.16,1
3. Wolowczyk Krzysztof Poland 13.17,7
16. Rácz Sándor Hungary 14.05,5
26. Kovács Bertalan Hungary 14.24,1
37. Hajdu Szása Hungary 14.44,5
42. Miavecz Balázs Hungary 14.52,7
Men 18
1. Parfianowicz Piotr Poland 13.11,2
2. Zernis Rudolfs Latvia 13.16,1
3. Horváth Marcell Hungary 13.36,7
22. Tugyi Levente Hungary 14.37,0
40. Sulyok Ábel Hungary 15.22,4
45. Kazal Márton Hungary 15.46,1
Women 16
1. Müller Sandrine Switzerland 11.35,8
2. Thrane Odum Miri Denmark 11.47,3
3. Grosberga Sandra Latvia 12.01,8
28. Weiler Virág Hungary 13.48,5
35. Szuromi Luca Hungary 14.02,6
56. Liszka Eszter Hungary 14.47,0
77. Faggyas Réka Hungary 17.25,8
Women 18
1. Savkina Ekaterina Russia 13.40,8
2. Fremstad Runa Norway 13.56,5
3. Denisova Anastasia Belarus 13.58,9
34. Varsányi Kinga Hungary 15.11,4
40. Kinde Vanda Hungary 15.28,1
50. Zempléni Réka Hungary 15.43,8
57. Bartus Petra Hungary 16.09,6
Hosszútáv
Men 16
1. Aaen Mikkel Denmark 46.42
2. Bartkevičius Algirdas Lithuania 46.55
3. Mertenat Quentin Switzerland 47.49
13. Hajdu Szása Hungary 51.05
24. Rácz Sándor Hungary 52.36
25. Kovács Bertalan Hungary 52.54
82. Miavecz Balázs Hungary 84.51
Men 18
1. Zernis Rudolfs Latvia 54.59
2. Malmberg Erik Sweden 56.01
3. Niewiedziala Robert Poland 58.03
7. Horváth Marcell Hungary 59.04
12. Kazal Márton Hungary 60.49
54. Tugyi Levente Hungary 71.53
62. Sulyok Ábel Hungary 76.26
Women 16
1. Bořánková Karolína Czech Republic 43.19
2. Falck Weber Amanda Denmark 44.29
3. Štičková Anna Czech Republic 45.22
14. Faggyas Réka Hungary 50.52
16. Weiler Virág Hungary 51.08
19. Szuromi Luca Hungary 52.30
40. Liszka Eszter Hungary 58.26
Women 18
1. Sandberg Frida Sweden 48.41
2. Polishchuk Mariya Ukraine 49.21
3. Arbter Anja Austria 51.50
24. Zempléni Réka Hungary 57.57
34. Kinde Vanda Hungary 60.34
38. Varsányi Kinga Hungary 62.05
61. Bartus Petra Hungary 68.37
Váltó
M16
1. Denmark
Knudsen Thomas
Maag Magnus
Aaen Mikkel
115.08
41.01
40.39
33.28
2. Lithuania
Tirlikas Martynas
Nakvosas Gytis
Bartkevičius Algirdas
120.17
40.04
46.48
33.25
3. Czech Republic
Šňupárek Václav
Hubáček Jonáš
Pavlovec Jan
121.33
43.20
42.23
35.50
6. Hungary
Rácz Sándor
Hajdu Szása
Kovács Bertalan
127.52
40.04
46.23
41.25
 M18
1. Czech Republic 
Kubelka Tomáš
Minář Marek
Chloupek Adam
128.18
43.27
44.38
40.13
2. Sweden
Aldén Niklas
Johansson Anton
Malmberg Erik
128.24
43.57
42.43
41.44
3. Russia
Makeichik Aleksandr
Kozyrev Andrey
Kuchmenko Ivan
129.26
45.23
44.59
39.04
7. Hungary
Horváth Marcell
Kazal Márton
Sulyok Ábel
138.32
47.21
43.06
48.05
W16
1. Czech Republic
Svobodová Lenka
Bořánková Karolína
Štičková Anna
100.15
31.19
38.32
30.24
2. France
Clouard Lucile
Poirot Delphine
Haberkorn Chloé
105.56
37.35
36.26
31.55
3. Switzerland
Gross Paula
Ullmann Kerstin
Müller Sandrine
109.26
36.46
41.40
31.00
11. Hungary
Weiler Virág
Faggyas Réka
Szuromi Luca
127.29
35.00
53.28
39.01
W18
1. Czech Republic
Šimková Johanka
Kochová Nikola
Horčičková Vendula
123.08
39.26
47.21
36.21
2. Norway
Nordbye Nybo Marie
Ulvensoen Anna
Fremstad Runa
125.05
41.14
45.27
38.24
3. Austria
Nilsson-Simkovics Anna
Pacher Lisa
Arbter Anja
125.08
38.21
49.00
37.47
12. Hungary
Varsányi Kinga
Kinde Vanda
Zempléni Réka
149.56
44.11
59.07
46.38

Az összes eredmény letöltése: eyoc2011 – (tömörített zip file)


22. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2011. július 1-9.
Lengyelország, Rumia

http://www.jwoc2011.pl/

Sprint, Lębork, július 3.
Női
1. Bobach Ida DEN 14:29,5
2. Klingenberg Emma DEN 14:31,8
3. Novotná Tereza CZE 14:41,5
4. Alexandersson Tove SWE 14:59,3
5. Gross Julia SUI 15:15,7
6. Simpson Angela NZL 15:16,2
64. Kovács Filoména HUN 17:31,4
67. Tóth Réka HUN 17:35,1
102. Kinde Vanda HUN 19:03,8
Férfi
1. Basset Lucas FRA 15:07,7
2. Blanes Andreu ESP 15:17,4
3. Howald Florian SUI 15:19,1
4. Merl Robert AUT 15:20,4
5. Olejnik Michał POL 15:31,5
6. Kinneberg Eskil NOR 15:33,0
50. Baumholczer Máté HUN 16:50,3
56. Horváth Marcell HUN 16:58,5
116. Liszka Krisztián HUN 18:43,5
131. Bakó Áron HUN 19:22,7

Középtáv, Wejherowo, július 7.
Női
1. Bobach Ida DEN 23:10
2. Alexandersson Tove SWE 23:44
3. Klingenberg Emma DEN 24:16
4. Klingenberg Ita DEN 24:32
5. Karlsson Helena SWE 25:01
6. Kosová Denisa CZE 25:04
Férfi
1. Merl Robert AUT 15:43
2. Nakonechnyy Dmitry RUS 25:43
3. Tiainen Topias FIN 25:43
4. Basset Lucas FRA 26:08
5. Howald Florian SUI 26:21
6. Kinneberg Eskil NOR 26:22
32. Baumholczer Máté HUN 28:45

Hosszútáv, Wejherowo, július 4.
Női
1. Bobach Ida DEN 55:23
2. Klingenberg Emma DEN 56:51
3. Alexandersson Tove SWE 57:37
4. Chepaeva Natalia RUS 1:00:54
5. Närhi Anna FIN 1:01:14
6. Kutkaite Aušrine LTU 1:01:21
62. Kovács Filoména HUN 1:13:23
90. Tóth Réka HUN 1:20:31
 - Kinde Vanda HUN disq
Férfi
1. Skogstad Yngve NOR 1:08:49
2. Merl Robert AUT 1:10:23
3. Basset Lucas FRA 1:10:36
4. Howald Florian SUI 1:12:03
5. Kubát Pavel CZE 1:12:17
6. Tikhonov Gleb RUS 1:13:29
41. Baumholczer Máté HUN 1:20:10
45. Liszka Krisztián HUN 1:20:30
85. Horváth Marcell HUN 1:30:27
106. Bakó Áron HUN 1:36:59

Váltó, Gniewowo, július 8.
Női
1. Sweden
Helena Karlsson
Linea Martinsson
Tove Alexandersson
1:42:32
30:55
37:09
34:28
2. Czech Republic
Adleka Indrakowa
Denisa Kosova
Tereza Novotna
1:48:51
32:00
39:01
37:50
3. Denmark
Ita Klingenberg
Emma Klingenberg
Ida Bobach
1:48:57
35:53
37:49
35:15
21. Hungary
Réka Tóth
Vanda Kinde
Filoména Kovács
2:15:38
35:52
53:25
46:21
Férfi
1. Poland
Piotr Parfianowicz
Rafał Podziński
Michał Olejnik
1:53:33
28:23
42:43
42:27
2. Sweden
Jonas Nordstrom
Richard Olsson
Albin Ridefelt
1:53:56
27:06
44:32
42:18
3. Czech Republic
Michal Hubacek
Marek Schuster
Pavel Kubat
1:54:47
27:11
44:28
43:08
16. Hungary
Marcell Horváth
Krisztián Liszka
Máté Baumholczer
2:04:51
30:18
50:18
44:15

Az összes eredmény letöltése: jwoc2011 (tömörített zip file)


9. Ifjúsági Európa Bajnokság

július 1-4.
Soria, Spanyolország

http://www.eyoc2010.com/

Sprint
Men16
1. Parfianowicz, Piotr POLAND 12:26
2. Nřrskov, Thor DENMARK 13:05
3. Denzler, Severin SWITZERLAND 13:22
18. Kazal, Márton HUNGARY 14:14
42. Péntek, Mátyás HUNGARY 15:08
45. Csöngei, Dávid Máté HUNGARY 15:19
52. Kovács, Bertalan HUNGARY 15:30
Men18
1. Schuster, Marek CZECH REPUBLIC 13:54
2. Schneider, Florian SWITZERLAND 14:07
3. Hubácek, Michal CZECH REPUBLIC 14:15
4. Baumholczer, Máté HUNGARY 14:20
23. Horváth, Marcell HUNGARY 15:21
28. Péley, Domokos HUNGARY 15:25
83. Nagy, Attila HUNGARY 17:45
Women16
1. Müller, Sandrine SWITZERLAND 13:01
2. Polishchuk, Mariya UKRAINE 13:25
3. Holer, Lisa SWITZERLAND 13:34
3. Garcia Castro, Marina SPAIN 13:34
8. Kinde, Vanda HUNGARY 14:21
19. Varsányi, Kinga HUNGARY 15:25
39. Weiler, Virág HUNGARY 16:09
60. Faggyas, Réka HUNGARY 17:22
Women18
1. Aebi, Marion SWITZERLAND 12:33
2. Maurset, Silje U NORWAY 13:26
3. Haikonen, Henna-Riikka FINLAND 13:28
19. Kovács, Filoména HUNGARY 14:28
56. Zempléni, Réka HUNGARY 15:56
60. Szokol, Mónika HUNGARY 16:07
69. Tóth, Krisztina HUNGARY 16:58
Hosszútáv
Men16
1. Piotr Parfianowicz POLAND 53:59
2. Márton Kazal HUNGARY 54:16
3. Marek Minár CZECH REPUBLIC 55:36
3. Alexander Makeychik RUSSIA 55:36
61. Bertalan Kovács HUNGARY 1:18:37
72. Dávid Máté Csöngei HUNGARY 1:26:15
Mátyás Péntek HUNGARY dns
Men18
1. Jon A Osmoen NORWAY 57:17
2. Max Peter Beijmer SWEDEN 58:18
3. Hĺkon Westergĺrd NORWAY 58:44
10. Marcell Horváth HUNGARY 1:00:17
11. Máté Baumholczer HUNGARY 1:00:26
32. Domokos Péley HUNGARY 1:07:40
42. Attila Nagy HUNGARY 1:09:54
Women16
1. Katerina Chromá CZECH REPUBLIC 45:30
2. Lisa Holer SWITZERLAND 45:52
3. Lucy Butt GREAT BRITAIN 48:56
37. Virág Weiler HUNGARY 1:01:56
49. Vanda Kinde HUNGARY 1:07:10
57. Réka Faggyas HUNGARY 1:10:55
60. Kinga Varsányi HUNGARY 1:12:04
Women18
1. Franziska Dörig SWITZERLAND 51:24
2. Andra Cecilia Anghel ROMANIA 53:00
3. Silje U Maurset NORWAY 53:59
12. Filoména Kovács HUNGARY 56:25
55. Réka Zempléni HUNGARY 1:10:00
56. Mónika Szokol HUNGARY 1:12:07
66. Krisztina Tóth HUNGARY 1:27:57

Váltó

M16 (26)
1. DENMARK DENMARK 1:43:46
JOAKIM SEHESTED DIE 36:55
JONAS FALCK WEBER 35:14
THOR NORSKOV 31:37
2.. LATVIA LATVIA 1:45:21
GATIS BEREZNOJS 40:04
VALTERS LUBNSKIS 35:19
RUDOLFS ZERNIS 29:58
3. RUSSIA RUSSIA 1:45:52
ALEXANDER LIKHNEVSKIY 37:37
IVAN KUCHMENKO 33:35
ALEXANDER MAKEYCHIK 34:40
8. HUNGARY HUNGARY 1:52:46
MATYAS PENTEK 36:42
BERTALAN KOVACS 38:47
MARTON KAZAL 37:17
M18 (33)
1. NORWAY NORWAY 1:57:23
SIMEN AAMODT 41:02
JON A OSMOEN 40:16
HAKON WESTERGARD 36:05
2. SWEDEN SWEDEN 1:58:06
BERZELL LOVE 41:52
WANGDAHL JENS 39:22
BEIJMER MAX PETER 36:52
3. AUSTRIA AUSTRIA 1:59:27
SCHIEL PHILIPP 41:01
HABENICHT TOBIAS 37:50
SCHARNAGL LUKAS 40:36
5. HUNGARY HUNGARY 2:03:24
DOMOKOS PELEY 42:29
MARCELL HORVATH 42:43
MATE BANMHOLCRER 38:12
W16 (22)
1. SWITZERLAN SWITZERLAND 1:29:40
RAHEL BERTSCHI 31:38
LISA HOLER 30:30
SANDRINE MULLER 27:32
2. CZECH REP. CZECH REP. 1:37:38
LENKA SVOBODOVA 31:06
KAROLINA BORANKOVA 35:44
KATERINA CHROMA 30:48
3. DENMARK DENMARK 1:39:53
MIRI THRANE ODUM 31:12
CECILIE FRIBERG KLYSNER 35:38
CAMILLA BEVENSEE 33:03
7. HUNGARY HUNGARY 1:47:06
VIRAG WEILER 32:01
KINGA VARSANYI 39:42
VANDA KINDE 35:23
W18 (26)
1. CZECH REP. CZECH REP. 1:54:01
MARKETA POLOPRUTSKA 38:38
TEREZA SVOBODNA 37:57
PETRA PAVLOVCOVA 37:26
2. FINLAND FINLAND 1:57:27
HENNA-RIIKKA HAIKONEN 36:58
ESSI HIETAOJA 40:36
SONJA LIUKKONEN 39:53
3. POLAND POLAND 1:57:28
NATALIA EWIAKC 38:52
HANNA KLIMKOWSKA 37:58
ANNA MARAWSKA 40:38
9. HUNGARY HUNGARY 2:03:20
FILOMENA KOVACS 46:09
MONIKA SZOKOL 39:34
REKA ZEMPLENI 37:37

Az összes eredmény letöltése: eyoc2010 – (tömörített zip file)

3-as bulletin, térképek

Hosszútáv

Térkép: La Cruz de Piedra, Ma: 1:10.000, 5m-es alapszintköz.
Terep: 70%-ban jól futható, tiszta fenyőerdő, kisebb részben zöld. Helyenként sziklacsoportok és kövek. Tengerszint feletti magasság 1100 m.
Minta:A terep északi részével érintkező (átfedésben lévő?) részletek: térkép 1, térkép 2,

long1

larga01

long2

larga02

Váltó

Térkép: Valonsandero-Oeste, Ma: 1:10.000, 5m-es alapszintköz.
Terep: Nyílt, ligetes terület, részletgazdag, párhuzamosan futó sziklaformációkkal. A terület nagy része kiváló futhatóságú.
Minta: egy kis mértékben hasonló (nyílt) terep.

long1

larga01

long2

larga02

Sprint

Térkép: Soria, Ma: 1:5.000, 2,5m-es alapszintköz.
Terep: Soria belterülete és környéke, változatos futhatóságú park/ligetes és város, közepesen szintes, sok tereptárgy.

long1

larga01

long2

larga02


8. Ifjúsági Európa Bajnokság

2009. július 2-5.
Kopaonik, Szerbia


Sprint
W16E (1520/45/13)

1 365 Sandrine Müller SUI Switzerland 9:11
2 339 Yulia Shutkovskaya RUS Russia 9:15
3 344 Lisa Holer SUI Switzerland 9:47

25 322 Kinga Varsanyi HUN Hungary 11:37
40 360 Reka Zempleni HUN Hungary 12:46
46 350 Krisztina Toth HUN Hungary 13:11
51 309 Vanda Kinde HUN Hungary 13:26

W18E (1740/50/15)

1 262 Maren Haverstad NOR Norway 10:55
2 235 Karolina Teplá CZE Czech Rep. 11:23
3 266 Sigrid Ruul EST Estonia 11:35

4 257 Reka Toth HUN Hungary 11:41
40 211 Monika Szokol HUN Hungary 14:26
44 227 Luca Lajos HUN Hungary 14:46
78 263 Filomena Kovacs HUN Hungary 20:18


M16E (1760/45/15)

1 113 Andrey Kozyrev RUS Russia 8:34
2 157 Florian Schneider SUI Switzerland 9:33
2 160 Andriy Polovinko UKR Ukraine 9:33

9 124 Attila Nagy HUN Hungary 10:11
11 141 Marcell Horvath HUN Hungary 10:27
45 170 Marton Kazal HUN Hungary 12:07
50 104 Abel Sulyok HUN Hungary 12:29

M18E (1940/60/19)

1 91 Antonio Martinez Pérez ESP Spain 10:49
2 73 Andreas Boesen DEN Denmark 10:59
3 87 Jirí Necas CZE Czech Rep. 11:15

25 34 Matyas Kinde HUN Hungary 12:54
34 92 Mate Baumholczer HUN Hungary 13:13
35 14 Geza Jenes HUN Hungary 13:17
73 67 Abel Gyorgyi HUN Hungary 15:47 4:58

Hosszútáv

Jankova Bara

W16E (4540/245/15)

1 356 Vendula Horcicková CZE Czech Rep. 42:13
2 317 Petra Pavlovcová CZE Czech Rep. 42:23
3 320 Ekaterina Savkina RUS Russia 42:29

19 360 Reka Zempleni HUN Hungary 50:12
26 350 Krisztina Toth HUN Hungary 52:47
31 322 Kinga Varsanyi HUN Hungary 54:15
46 309 Vanda Kinde HUN Hungary 59:12

W18E (5460/320/18)

1 250 Frida Lönnberg FIN Finland 53:09
2 228 Anne Tine Markseth NOR Norway 53:38
3 262 Maren Haverstad NOR Norway 54:36

9 257 Reka Toth HUN Hungary 59:43
17 263 Filomena Kovacs HUN Hungary 1:02:16
44 211 Monika Szokol HUN Hungary 1:11:01
227 Luca Lajos HUN Hungary mp


M16E (6590/360/20)

1 143 Filip Hadac CZE Czech Rep. 50:57
2 184 Piotr Parfianowicz POL Poland 52:20
3 168 Thor Nørskov DEN Denmark 52:36

6 170 Marton Kazal HUN Hungary 53:40
13 141 Marcell Horvath HUN Hungary 57:00
32 104 Abel Sulyok HUN Hungary 1:05:15
51 124 Attila Nagy HUN Hungary 1:11:16

M18E (8190/415/22)

1 72 Robert Merl AUT Austria 1:00:25
2 92 Mate Baumholczer HUN Hungary 1:02:52
3 29 Felix Haller SUI Switzerland 1:02:53

46 67 Abel Gyorgyi HUN Hungary 1:14:15
56 34 Matyas Kinde HUN Hungary 1:16:57
69 14 Geza Jenes HUN Hungary 1:26:39

Váltó

Markov Kamen

W16E
3000/165/15

1 144 SUI Switzerland 96:16
Sandrine Müller 30:55 1 B 30:55 1
Marion Aebi 36:48 7 A 67:43 2
Lisa Holer 28:33 1 B 96:16
2 139 CZE Czech Rep. 98:56
Markéta Novotná 32:45 2 B 32:45 2
Petra Pavlovcová 33:29 2 A 66:14 1
Vendula Horcicková 32:42 3 B 98:56
3 137 AUT Austria 106:02
Anna Simkovics 35:44 5 C 35:44 5
Lisa Pacher 40:23 9 A 76:07 5
Anja Arbter 29:55 2 B 106:02

9 145 HUN Hungary 126:27
Vanda Kinde 53:37 14 C 53:37 14
Reka Zempleni 34:16 4 C 87:53 11
Krisztina Toth 38:34 7 A 126:27

W18E
3400/190/15

1 192 CZE Czech Rep. 93:04
Denisa Kosová 31:35 4 BCC 31:35 4
Karolina Teplá 30:52 1 62:27 1
Madla Svobodná 30:37 2 93:04
2 203 LAT Latvia 99:38
Ance Rusova 31:36 5 31:36 5
Mara Peilane 35:32 6 67:08 3
Sabine Tilta 32:30 7 99:38
3 194 RUS Russia 99:57
Zhemal Garaeva 31:49 7 31:49 7
Daria Maslennikova 34:05 3 65:54 2
Elizaveta Davydova 34:03 9 99:57

6 204 HUN Hungary 100:51
Filomena Kovacs 31:48 6 31:48 6
Monika Szokol 37:32 8 69:20 6
Reka Toth 31:31 6 100:51


M16E
4100/240/17

1 163 CZE Czech Rep. 102:49
Michal Hubácek 34:47 1 BA 34:47 1
Marek Schuster 33:48 1 BA 68:35 1
Filip Hadac 34:14 3 AA 102:49
2 173 SUI Switzerland 110:37
Alexandre Lebet 36:34 4 BA 36:34 4
Simon Wenger 40:31 5 CA 77:05 4
Florian Schneider 33:32 2 CA 110:37
3 171 UKR Ukraine 111:49
Mykyta Sokolskyy 37:47 7 CB 37:47 7
Oleksiy Byshevets` 41:02 6 BA 78:49 6
Volodymyr Selezn`ov 33:00 1 AA 111:49

13 166 HUN Hungary 146:49
Attila Nagy 44:49 20 BA 44:49 20
Marton Kazal 41:34 7 AA 86:23 11
Marcell Horvath 60:26 19 BA 146:49

M18E
(4800/285/21)

1 108 CZE Czech Rep. 119:28
Jirí Necas 40:07 10 40:07 10
Jirí Valenta 41:42 3 81:49 5
Daniel Wolf 37:39 1 119:28
2 113 RUS Russia 120:09
Dmitry Danil`chenkov 39:03 7 39:03 7
Gleb Tikhonov 42:55 6 81:58 6
Aurel Pleshkan 38:11 2 120:09
3 101 EST Estonia 122:25
Raido Mitt 38:58 5 38:58 5
Tauno Tiirats 42:34 4 81:32 3
Kenny Kivikas 40:53 4 122:25

14 125 HUN Hungary 140:19
Geza Jenes 49:14 19 49:14 19
Abel Gyorgyi 49:01 18 98:15 17
Mate Baumholczer 42:04 5 140:19


Pontverseny
Hosszútáv Váltó Sprint Össz.
1
CZE
661
500
589
1750
2
SUI
576
400
664
1640
3
RUS
512
270
344
1126
4
AUT
326
315
427
1068
5
LAT
395
240
306
941
6 HUN 398 210 330 938
7
POL
298
185
289
772
8
UKR
350
210
207
767
9
GBR
216
235
285
736
10
GER
270
190
228
688