Címke szerinti archívum: Kerényi Máté


30. Tájékozódási futó Világbajnokság

2013. július 6-14.
Vuokatti, Finnország

http://www.woc2013.fi

július 7. Szombat hosszútáv selejtező Tipasoja
július 8. Hétfő sprint selejtező Vuokatti
sprint döntő Sotkamo
július 9. Kedd hosszútáv döntő Tipasoja
július 10. Szerda pihenőnap
július 11. Csütörtök középtáv selejtező Vuokatti
július 12. Péntek középtáv döntő Vuokatti
július 13. Szombat váltó Vuokatti

Eredmények


9. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

 

2012. május 13-17.
Falun/Mora, Svédország

http://www.eoc2012.se/

Sprint, Falun, május 19.
Női
1. Simone Niggli Switzerland SUI 14:58
2. Lena Eliasson SWE 15:30
3. Maja Møller Alm DEN 15:49
4. Judith Wyder SUI 15:58
5. Rahel Friederich SUI 16:16
6. Emma Klingenberg DEN 16:23
47. Fanni Gyurkó HUN 18:50
Férfi
1. Jonas Leandersson SWE 15:20
2. Kiril Nikolov BUL 15:25
3. Jerker Lysell SWE 15:27
3. Daniel Hubmann SUI 15:27
5. Scott Fraser GBR 15:34
6. Matthias Kyburz SUI 15:46
43.  Zsolt Lenkei HUN 17:05

Középtáv, Skattungbyn, május 17.
Női
1. Simone Niggli SUI 33:42
2. Minna Kauppi FIN 35:07
3. Tatiana Ryabkina RUS 35:21
4. Helena Jansson SWE 36:06
5. Tove Alexandersson SWE 36:31
6. Annika Billstam SWE 36:35
Férfi
1. Olav Lundanes NOR 34:12
2. Valentin Novikov RUS 35:31
3. Carl Waaler Kaas NOR 35:46
4. Oleksandr Kratov UKR 36:13
5. Gustav Bergman SWE 36:27
5. Matthias Merz SUI 36:27

Hosszútáv, Skattungbyn, május 18.
Női
1. Simone Niggli SUI 61:34
2. Tatiana Ryabkina RUS 65:34
3. Minna Kauppi FIN 66:08
4. Tove Alexandersson SWE 67:21
5. Annika Billstam SWE 69:10
6. Tone Wigemyr NOR 70:18
41. Fanni Gyurkó HUN 82:11
Férfi
1. Olav Lundanes NOR 87:43
2. Matthias Merz SUI 88:48
3. Valentin Novikov RUS 89:13
4. Anders Nordberg NOR 90:09
5. Marc Lauenstein SUI 90:52
6. Oleksandr Kratov UKR 92:41

Váltó, Falun, május 20.
Női
1. Russia
Natalia Efimova
Svetlana Mironova
Tatiana Ryabkina
115:35
39:36
39:20
36:39
2. Finland
Sofia Haajanen
Merja Rantanen
Minna Kauppi
115:44
39:31
39:23
36:50
3. Sweden
Annika Billstam
Lina Strand
Tove Alexandersson
116:30
39:32
39:43
37:15
16. Hungary
Fanni Gyurkó
Regina Bertóti
Laura Fenyvesi
163:33
43:05
64:14
56:14
Férfi
1. Switzerland
Martin Hubman
Matthias Müller
Matthias Kyburz
113:43
38:20
38:06
37:17
2. Sweden
Jonas Leandersson
Fredrik Johansson
Anders Holmberg
113:46
38:29
38:04
37:13
3. France
Frédéric Tranchand
Philippe Adamski
François Gonon
113:55
37:56
38:48
37:11
17. Hungary
Zsolt Lenkei
Máté Kerényi
Ádám Kovács
127:46
40:38
45:01
42:17

Az összes eredmény letöltése: eoc2012 (tömörített zip file)


18. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

 

2012. július 2-6.
Alicante, Spanyolország
http://sd.ua.es/en/orienteering-championship/

Sprint, Alicante, július 4.
Női
1. Duchová, Iveta CZE 17:47
2. Gross, Julia SUI 18:38
3. Bochenková, Ivana CZE 18:43
4. Aebi, Bettina SUI 18:48
5. Jenzer, Sarina SUI 18:54
6. Forsgren, Lilian SWE 19:07
17. Péley, Dorottya HUN 20:35
23. Gyurkó, Fanni HUN 21:11
32. Zsigmond, Száva HUN 21:52
54. Zsigmond, Vanda HUN 24:09
Férfi
1. Hubmann, Martin SUI 17:53
2. Huber, Raffael SUI 18:12
3. Kyburz, Andreas SUI 18:20
4. Sirakov, Ivan BUL 18:56
5. Lenkei, Zsolt HUN 18:57
6. Procházka, Jan CZE 19:07
13. Kerényi, Máté HUN 19:49
28. Kovács, Ádám HUN 20:46
47. Mets, Márton HUN 21:40

Középtáv, Santa Pola, július 5.
Női
1. Forsgren, Lilian SWE 29:39
2. Forsberg, Anna SWE  31:38
3. Serrallonga A., Anna ESP   32:35
4. Duchová, Iveta CZE  33:22
5. Shandurkova, Iliana BUL  34:18
6. Bachman, Anna SWE  34:32
18. Gyurkó, Fanni HUN 36:27
32. Péley, Dorottya HUN 39:16
33. Zsigmond, Száva HUN 40:11
71. Zsigmond, Vanda HUN 59:31
Férfi
1. Hubmann, Martin SUI 32:49
2. Lenkei, Zsolt HUN 35:10
3. Chromý, Adam CZE 35:41
4. Procházka, Jan CZE 36:00
5. Martner, Ola SWE 36:40
6. Michiels, Yannick BEL 37:18
15. Kerényi, Máté HUN 39:05
57. Gösswein, Csaba HUN 45:19
dnf Kovács, Ádám HUN dnf

Hosszútáv, Tibi, július 3.
Női
1. Feer, Isabelle SUI 1:05:32
2. Mathys, Brigitta SUI 1:05:37
3. Brozková, Radka CZE 1:06:37
4. Hauswirth, Sabine SUI 1:06:46
5. Forsgren, Lilian SWE 1:07:11
6. Shandurkova, Iliana BUL 1:09:11
17. Gyurkó, Fanni HUN 1:15:12
35. Péley, Dorottya HUN 1:22:06
43. Zsigmond, Száva HUN 1:26:44
51. Zsigmond, Vanda HUN 1:34:56
Férfi
1. Huber, Raffael SUI 1:15:38
2. Kodeda, Štepán CZE 1:16:07
3. Chromý, Adam CZE 1:17:52
4. Martner, Ola SWE 1:19:17
5. Blanes R., Andreu ESP 1:19:53
6. Nurmonen, Antti FIN 1:21:48
63. Gösswein, Csaba HUN 1:45:46
71. Mets, Márton HUN 1:53:26

Váltó, Santa Pola, július 6.
Női
1. Sweden
Anna Forsberg
Anna Bachman
Lilian Forsgren
1:50:25
37:22
36:55
36:08
2. Switzerland
Brigitta Mathys
Julia Gross
Sarina Jenzer
 1:54:31
37:18
36:16
40:57
3. Spain
Ona Rafols Perramon
Alicia Gil Sánchez
Anna Serrallonga Arqués
1:58:38
38:42
39:47
40:09
7. Hungary
Fanni Gyurkó
Dorottya Péley
Száva Zsigmond
2:06:23
42:18
38:50
45:15
Férfi
1. Switzerland
Andreas Rüedlinger
Jonas Mathys
Andreas Kyburz
1:46:22
34:49
37:12
34:21
2. Sweden
Oskar Sjoeberg
Albin Ridefelt
Erik Liljequist
1:46:40
34:53
36:35
35:12
3. Norway
Jo Forseth Indgaard
Vegard Ruttenborg
Vetle Ruud Bråten
1:48:44
34:51
37:20
36:33
8. Hungary
Ádám Kovács
Máté Kristóf Kerényi
Zsolt Lenkei
1:55:35
35:39
40:29
39:27
Hungary
Csaba Gösswein
Márton Mets
Vanda Zsigmond
mp
mp
47:19
52:44

Az összes eredmény letöltése: wuoc2012 (tömörített zip file)


28. Tájékozódási futó Világbajnokság

2011. augusztus 10-20.
Franciaország, Savoie

http://www.woc2011.fr/

4-es Bulletin

Sprint, Chambéry; augusztus 16.
Női
1. GUSTAFSSON Linnea SWE 13:14
2. JANSSON Helena SWE 13:22
3. ELIASSON Lena SWE 13:28
4. ALM Maja DEN 13:54
5. TIKHONOVA Anastasi. RUS 14:00
6. FINCKE Anni-Maija FIN 14:01
6. KLINGENBERG Emma DEN 14:01
43. SZERENCSI Ildikó HUN 17:23
Férfi
1. HUBMANN Daniel SUI 13:11
2. HOLMBERG Anders SWE 13:37
3. MUELLER Matthias SUI 13:41
4. GRISTWOOD Graham GBR 13:58
5. ZINCA Ionut ROM 14:05
6. MERZ Matthias SUI 14:07
15. KOVÁCS Ádám HUN 14:23
22. LENKEI Zsolt HUN 14:39

Középtáv, La Féclaz, augusztus 19.
Női
1. Helena Jansson SWE 33:10
2. BOBACH Ida DEN DEN 34:26
3. WYDER Judith SUI SUI 35:11
4. KAUPPI Minna FIN 35:19
5. VINOGRADOVA Natalia RUS 35:28
6. ALM Maja DEN 35:31
Férfi
1. GUEORGIOU Thierry FRA 34:38
2. ÖBERG Peter SWE 36:59
3. LUNDANES Olav NOR 37:01
4. KRATOV Oleksandr UKR 37:30
5. VYTAUTAS G. Jonas LTU 37:45
6. GONON François FRA 37:46

Hosszútáv, La Féclaz, augusztus 17.
Női
1. BILLSTAM Annika SWE 1:22:26
2. BROZKOVA Dana CZE 1:26:54
3. JANSSON Helena SWE 1:29:55
4. JURENIKOVA Eva CZE 1:30:58
5. BAGSTEVOLD H. Østlid NOR 1:31:57
6. FINCKE Anni-Maija FIN 1:34:06
Férfi
1. GUEORGIOU Thierry FRA 1:47:29
2. IKONEN Pasi FIN 1:51:56
3. GONON François FRA 1:53:35
4. ROLLIER Baptiste SUI 1:55:26
5. HUBMANN Daniel SUI 1:57:05
6. BOSTRÖM Olle SWE 1:57:40
23. LENKEI Zsolt HUN 2:09:17

Váltó, La Féclaz, augusztus 20.
Női
1. FINLAND
FINCKE Anni-Maija
RANTANEN Merja
KAUPPI Minna
1:42:42
31:54
34:15
36:33
2. CZECH REPUBLIC
ZVERINOVA Martina
JURENIKOVA Eva
BROZKOVA Dana
1:42:43
32:01
34:10
36:32
3. SWEDEN
JANSSON Helena
ALEXANDERSSON Tove
BILLSTAM Annika
1:42:44
33:02
32:57
36:45
19. HUNGARY
PÉLEY Dorottya
DOMJÁN Zsuzsanna
SZERENCSI Ildikó
2:09:38
36:13
44:10
49:15
Férfi
1. FRANCE
ADAMSKI Philippe
GONON François
GUEORGIOU Thierry
1:53:48
38:52
38:05
36:51
2. NORWAY
KAAS Carl Waaler
NORDBERG Anders
LUNDANES Olav
1:57:52
38:21
38:40
40:51
3. SWEDEN
HOLMBERG Anders
BOSTRÖM Olle
ANDERSSON David
1:58:03
39:37
37:18
41:08
9. HUNGARY
LENKEI Zsolt
KERÉNYI Máté
KOVÁCS Ádám
2:07:56
39:41
46:52
41:23

Az összes eredmény és térképek letöltése: woc2011 (tömörített zip file)


27. Tájékozódási futó Világbajnokság

augusztus 8-15.
Trondheim, Norvégia

http://woc2010.com

Sprint, Trondheim központ
Női
1. Niggli,Simone SUI 16:06,2
2. Jansson, Helena SWE 16:06,9
3. Andersen, Marianne NOR 16:12,1
4. Kauppi, Minna FIN 16:32,9
5. Egseth, Elise NOR 16:35,1
6. Jurenikova, Eva CZE 16:56,5
Férfi
1. Mueller, Matthias SUI 16:10,9
2. Hertner, Fabian SUI 16:13,2
3. Tranchand, Frédéric FRA 16:13,3
4. Østerbø, Øystein Kvaal NOR 16:14,1
5. Johansson, Martin SWE 16:15,3
6. Wingstedt, Emil SWE 16:15,4
35. Lenkei Zsolt HUN 18:00,0
teljes eredménylista:(női,férfi)
döntő: rajtlista (női,férfi), részidők (női,férfi)
selejtező rajtlista (női,férfi),eredmények (N1,N2,N3,F1,F2,F3), részidők (N1,N2,N3,F1,F2,F3)


Középtáv, Granåsen
Női
1. Kauppi,Minna FIN 30:01
2. Niggli,Simone SUI 30:21
3. Andersen, Marianne NOR 30:57
4. Jansson, Helena SWE 31:24
5. Billstam, Annika SWE 32:05
6. Fincke, Anni-Maija FIN 32:21
40. Gyurkó Fanni HUN 40:21
Férfi
1. Kaas, Carl Waaler NOR 30:33
2. Öberg, Peter SWE 30:40
3. Gueorgiou, Thierry FRS 31:12
3. Hubmann, Daniel SUI 31:12
5. Kratov, Oleksandr UKR 31:23
6. Novikov, Valentin RUS 31:31
6. Mueller, Matthias SUI 31:31
30. Lenkei Zsolt HUN 36:51
38. Kovács Ádám HUN 39:27
teljes eredménylista:(női,férfi)
döntő: rajtlista (női,férfi), részidők (női,férfi)
selejtező rajtlista (női,férfi),eredmények (N1,N2,N3,F1,F2,F3), részidők (N1,N2,N3,F1,F2,F3)


Hosszútáv, Granåsen
Női
1. Niggli, Simone SUI 72:49
2. Andersen, Marianne NOR 75:02
3. Claesson, Emma SWE 75:07
4. Jansson, Helena SWE 75:38
5. Kauppi, Minna FIN 75:48
6. Koenig-Salmi, Vroni SUI 78:08
37. Kelemen Bernadett HUN 100:00
40. Gyurkó Fanni HUN 102:29
Férfi
1. Lundanes Olav NOR 92:41
2. Nordberg, Anders NOR 93:21
3. Gueorgiou, Thierry FRA 96:21
4. Gonon, Franois FRA 96:48
5. Millegård, Marcus SWE 97:33
6. Fraser, Scott GBR 97:36
30. Lenkei Zsolt HUN 107:42
DNF Kovács Ádám HUN
teljes eredménylista:(női,férfi)
döntő: rajtlista (női,férfi), részidők (női,férfi)
selejtező rajtlista (női,férfi),eredmények (N1,N2,N3,F1,F2,F3), részidők (N1,N2,N3,F1,F2,F3)


Váltó, helyszín
Női
1. Finland

Anni-Maija Fincke
Merja Rantanen
Minna Kauppi

119:04

33:12
43:05
42:47

2. Norway

Elise Egseth
Anne M. Hausken
Marianne Andersen

119:15

31:31
46:48
40:56

3. Sweden

Annika Billstam
Emma Claesson
Helena Jansson

120:19

33:10
42:15
44:54

12. Hungary

Gyurkó Fanni
Kelemen Bernadett
Péley Dorottya

137:39

31:28
48:02
58:09

Férfi
1. Russia

Andrey Khramov
Dmitry Tsvetkov
Valentin Novikov

129:51

29:00
51:36
49:15

2. Norway

Carl Waaler Kaas
Audun Weltzien
Olav Lundanes

130:34

29:08
51:42
49:44

3. Switzerland

Daniel Hubmann
Matthias Mueller
Matthias Merz

131:03

29:11
51:30
50:22

20. Hungary

Kerényi Máté
Lenkei Zsolt
Kovács Ádám

148:51

35:21
57:47
55:43

teljes eredménylista:(női,férfi), rajtlista (női,férfi)

Az összes eredmény letöltése: woc2010 (tömörített zip file)

Térképek rendezők honlapján4-es bulletin

Sverresborg szabadtéri múzeum, sprint selejtező Célhely: Sverresborg Múzeum (a térkép DNy-i része). Sverresborg.pdf és Bing maps montázs: Trondheim központ és Kristiansten erőd, sprint döntő Célhely: főtér (a térkép ÉNy-i részén) Midtbyen.pdfSmåbergan.pdf és Bing maps montázs: Jervskogen, közép- és hosszútáv selejtezők Célhely: Jervskogen síközpont, a térkép keleti oldalán a sportpálya. Jervfjellet.pdf, Tulluan syd.pdf, és Stavsjøfjellet.pdf montázs. Leinstrandmarka, közép- és hosszútáv döntők, váltó Célhely: Granåsen síközpont, a térkép keleti oldalán a síugrósánc és környéke. Frøset.pdf, Stavset.pdf, Storheia.pdf, Leinstrandmarka vest.pdf, Leinstrandmarka øst.pdf, és Smistad.pdf montázs


8. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2010. május 28-június 6.
Primorsko, Bulgária

http://www.eoc2010.bgorienteering.com/


Sprint
, máj. 30. Primorsko
Női
1. Helena Jansson SWE 14.36
2. Simone Niggli SUI 14.56
3. Maja Alm DEN 15.44
4. Angela Wild SUI 15:53
4. Elise Egseth NOR 15:53
6. Dana Brozkova CZE 16:08
6. Signe Söes DEN 16:08
39. Gyurkó Fanni HUN 17:51
41. Kelemen Bernadett HUN 18:13
Férfi
1. Fabian Hertner SUI 14:45
2. Daniel Hubmann SUI 15:11
3. Emil Wingstedt SWE 15:14
4. Matthias Merz SUI 15:21
5. Matthias Mueller SUI 15:24
6. Tue Lassen DEN 15:29
32. Lenkei Zsolt HUN 16:37
45. Kovács Ádám HUN 17:12

Középtáv, jún. 4. Pismenovo
Női
1. Simone Niggli SUI 33:07
2. Signe Soes DEN 35:06
3. Lena Eliasson SWE 35:19
4. Helena Jansson SWE 35:24
5. Minna Kauppi FIN 35:49
6. Vroni Koenig-Salmi SUI 36:04
29. Gyurkó Fanni HUN 41:57
46. Kelemen Bernadett HUN 48:22
Férfi
1. Valentin Novikov RUS 34:09
2. Matthias Merz SUI 35:30
3. Daniel Hubmann SUI 35:36
4. Emil Wingstedt SWE 35:47
5. Alexey Bortnik RUS 36:17
6. Tero Föhr FIN 36:21

Hosszútáv, jún. 5. Pismenovo
Női
1. Simone Niggli SUI 1:20:31
2. Dana Brozkova CZE 1:21:53
3. Helena Jansson SWE 1:26:22
4. Lina Persson SWE 1:28:22
5. Eva Jurenikova CZE 1:28:56
6. Maria Rantala FIN 1:29:00
38. Fanni Gyurkó HUN 1:49:30
Férfi
1. Daniel Hubmann SUI 1:44:29
2. Philippe Adamski FRA 1:48:00
3. Fabian Hertner SUI 1:48:43
4. Carl Waaler Kaas NOR 1:50:50
5. Marc Lauenstein SUI 1:50:56
6. Kiril Nikolov BUL 1:51:09


Váltó
, jún. 2. Lake Yasna Polyana
Női
1. SWE

Karolina A-Höjsgaard
Lena Eliasson
Helena Jansson

1:52:37

36:56
35:48
39:53

2. FIN

Merja Rantanen
Anni-Maija Fincke
Minna Kauppi

1:52:49

37:27
35:14
40:08

3. SUI

Vroni Koenig-Salmi
Caroline Cejka
Simone Niggli

1:53:35

37:41
35:08
40:46

4. CZE

Vendula Klechova
Dana Brozkova
Eva Jurenikova

1:55:38

37:38
34:55
43:05

5. RUS

Galina Vinogradova
Natalia Vinogradova
Julia Novikova

2:01:18

37:13
38:44
45:01

6. DEN

Zenia Hejlskov Mogensen
Signe Soes
Maja Alm

2:02:39

39:20
37:42
45:37

11. HUN

Gyurkó Fanni
Domján Zsuzsanna
Kelemen Bernadett

2:20:01

37:34
45:41
56:46

Férfi
1. SUI

Matthias Mueller
Fabian Hertner
Matthias Merz

1:54:44

37:39
36:32
40:33

2. FRA

Frederic Tranchand
Philippe Adamski
Thierry Gueorgiou 40:19 1

1:55:20

37:34
37:27
40:19

3. NOR

Holger Hott
Carl Waaler Kaas
Olav Lundanes

1:56:36

37:37
37:01
41:58

4. SWE

Erik Johansson
Anders Holmberg
Marcus Millegård

1:56:57

37:30
36:43
42:44

5. CZE

Tomas Dlabaja
Jan Prochazka
Michal Smola

1:58:23

38:34
37:11
42:38

6. GBR

Scott Fraser
Oliver Johnson
Graham Gristwood

2:00:00

38:31
40:11
41:18

12. HUN

Lenkei Zsolt
Kerényi Máté
Kovács Ádám

2:06:08

38:41
44:37
42:50


Az összes eredmény letöltése: eoc2010 (tömörített zip file)

4-es bulletin

Yasna, letiltott terep 1 és 2.
A közép- és hosszútáv selejtezők, valamint a váltó terepe (montázs):

Pismenovo, letiltott terep 4, 5, 6. (Bing maps légifotó)
A közép- és hosszútáv döntők terepe (montázs):

Primorsko, letiltott terep 7 és 8. (Bing maps légifotó)
A sprint selejtező és döntő terepe (montázs):

légifoto:

Letiltott terepek az EB honlapján:

Letiltott terepek

No Embargoed areas / maps Scale Year Link
1 Yasna polyana yug 1:10 000 2006 Link
1 Yasna polyana ezeroto 1:10 000 2006 Link
2 Yasna polyana west  / new map /
4 Pismenovo 1:15 000 1986 Link
5 Fazanovo 1:15 000 1986 Link
6 Pismenovo nord / new map /
7 Town Primorsko  / new map /
8 MMC Primorsko 1:5 000 2005 Link
8 Koriyta 1:5 000 2005 Link
10 Ropotamo 1:20 000 1973 Link
11 Ropotamo south / new map /
18 Sozopol old town / new map /
19 Sozopol town park / new map /


17. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2012. július 20-23.
Borlänge, Svédország
http://www.wuoc2010.se 

Sprint, Borlänge
Női
1. Amelie Chataing FRA 13.30,1
2. Caroline Cejka SUI 13.37,2
3. Michaela Guizzardi ITA 13.55,6
4. Sabine Hauswirth SUI 13.57,3
5. Sofia Haajanen FIN 14.03,2
6. Angela Simpson NZL 14.06,2
21. Gyurkó Fanni HUN 14:50,5
41. Péley Dorottya HUN 15.49,2
43. Szerencsi Ildikó HUN 15.58,3
Férfi
1. Jerker Lysell SWE 13.58,9
2. Scott Fraser GBR 14.07,4
3. Severin Howald SUI 14.25,7
4. Jan Prochazka CZE 14.29,9
5. Kyril Nikolov BUL 14.36,6
6. Stepan Kodeda CZE 14.43,4
11. Lenkei Zsolt HUN 15.06,2
56. Szabó András HUN 17.08,2
Kovács Ádám HUN disq

Középtáv, Gustafs
Női
1. Radka Brozkova CZE 30.05
2. Sofia Haajanen FIN 31.38
3. Ines Brodmann SUI 31.45
4. Sara Lüscher SUI 32.25
5. Saila Kinni FIN 32.30
6. Rasa Ptasekaite LTA 33.23
45. Gyurkó Fanni HUN 41.36
71. Péley Dorottya HUN 47.41
75. Zsigmond Száva HUN 50.25
79. Hrenkó Ivett HUN 43.39
Férfi
1. Mattias Merz SUI 30.48
2. Patrik Karlsson SWE 31.24
3. Graham Gristwood GBR 31.44
4. Johan Runesson SWE 31.54
5. Olli-Pekka Koistinen FIN 32.13
6. Erik Rost SWE 32.35
24. Lenkei Zsolt HUN 35.05
58. Kerényi Máté HUN 40.19
77. Pelyhe Dániel HUN 43.39
84. Szabó András HUN 45.19

Hosszútáv, Gyllfäbodarna
Női
1. Sara Lüscher SWE 1:00.09
2. Saila Kinni FIN 1:00.47
3. Silje Ekroll Jahren NOR 1:02.11
4. Rasa Ptasekaite LTA 1:03.05
5. Marttiina Joensuu FIN 1:03.27
6. Heini Wennman FIN 1:03.39
15. Gyurkó Fanni HUN 1:08.58
47. Szerencsi Ildikó HUN 1:20.33
76. Zsigmond Száva HUN 1:39.30
78. Zsigmond Tímea HUN 1:45.53
Férfi
1. Mattias Merz SUI 1:11.16
2. Erik Rost SWE 1:15.52
3. Johan Runesson SWE 1:16.30
4. Oskari Liukkonen FIN 1:16.38
5. Johan Aronsson SWE 1:17.43
6. Stepan Kodeda CZE 1:17.54
12. Kovács Ádám HUN 1:20.13
58. Kerényi Máté HUN 1:32.49
65. Pelyhe Dániel HUN 1:35.00
90. Szajkó Csaba HUN 2:01.56

Váltó, Gustafs
Női
1. Switzerland

1 Caroline Cejka
Ines Brodmann
Sara Lüscher

01:49.04

35.42
36.29
36.53

2. Finland

Marttiina Joensuu
Saila Kinni
Sofia Haajanen

01:51.55

36.28
38.39
36.48

3. Czech Republic

Sarka Svobodna
Radka Brozkova
Iveta Duchova

1:52.05

35.39
36.55
39.31

12. Hungary

Gyurkó Fanni
Péley Dorottya
Szerencsi Ildikó

02:03.50

35.52
44.20
43.38

Férfi
1. Sweden

Patrik Karlsson
Erik Rost
Johan Aronsson

2:02.01

41.02
40.41
40.18

2. Czech Republic 02:02.47

Tomas Dlabaja 00:41.05
Jan Sedivy 00:40.34
Jan Prochazka 00:41.08

2:02.47

41.05
40.34
41.08

3. France

Frederic Tranchard
Lucas Basset
Vincent Coupat

2:04.39

39.31
42.24
42.44

7. Hungary

Kerényi Máté
Lenkei Zsolt
Kovács Ádám

2:09.22

44.20
43.23
41.39


Az összes eredmény letöltése: wuoc2010 (tömörített zip file)

3-as bulletin, térképek

Borlänge Center, sprint:

3D térkép Borlänge központjáról, (az oldalon kattints a 3D linkre)

Gustafs, középtáv és váltó:

Gyllbergen, hosszútáv:


16. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2008. július 29 – augusztus 2.
Tartu, Észtország

Sprint
Nők

2.70 km / 55 m, 16
69 induló

1. Seline Stalder SUI 14.25,9
2. Dana Brozkova CZE 14.28,0
3. Esther Gil Brotons ESP 14.42,4
4. Rahel Friederich SUI 14.55,2
5. Bodil Holmström FIN 14.55,9
6. Capucine Vercellotti FRA 15.06,9
13. Szerencsi Ildikó HUN 15.55,3
38. Hrenkó Ivett HUN 17.43,4
63. Gyurkó Fanni HUN 20.59,9
Férfiak

3.1 km / 70 m / 17
74 induló

1. Tomas Dlabaja CZE 13.29,1
2. Vesa Taanila FIN 13.39,7
3. Scott Fraser GBR 13.42,9
4. Fabian Hertner SUI 13.49,0
5. Lukas Ebneter SUI 13.49,1
6. Jan Prochazka CZE 13.52,0
8. Lenkei Zsolt HUN 14.03,4
11. Kovács Ádám HUN 14.06,0
49. Szabó András HUN 15.46,5

Középtáv
Nők

4.90 km / 50 m, 10
82 induló

1. Bodil Holmström FIN 34.29
2. Dana Brozkova CZE 34.37
3. Radka Brozkova CZE 36.01
4. Una Arama LAT 36.38
5. Elisa Drese GER 37.17
6. Marttiina Joensuu FIN 37.24
22. Kelemen Bernadett HUN 44.30
42. Gyurkó Fanni HUN 49.00
46. Őry Eszter HUN 50.05
62. Hrenkó Ivett HUN 55.54
Férfiak

6.2 km / 80 m / 13
95 induló

1. Sander Vaher EST 33.35
2. Michal Smola CZE 35.39
3. Gernot Kerschbaumer AUT 36.30
4. Yury Masny RUS 36.37
5. Edgars Bertuks LAT 36.53
6. Andreas Rüedlinger SUI 36.55
13. Lenkei Zsolt HUN 39.01
24. Kerényi Máté HUN 40.47
34. Kovács Ádám HUN 42.47
49. Szabó András HUN 45.54

Hosszútáv
Nők

9.0 km / 140 m, 19
82 induló

1. Bodil Holmström FIN 65.37
2. Una Arama LAT 72.18
3. Heini Wennman FIN 72.38
4. Mhairi Mackenzie GBR 72.54
4. Helen Palmer GBR 73.00
6. Esther Gil Brotons ESP 73.10
22. Gyurkó Fanni HUN 81.45
47. Kelemen Bernadett HUN 94.36
53. Őry Eszter HUN 96.34
60. Szerencsi Ildikó HUN 105.55
Férfiak

13.20 km / 210 m, 25
92 induló

1. Michal Smola CZE 81.17
2. Fabian Hertner SUI 83.16
3. Yury Masnyy RUS 85.13
4. Edgars Bertuks LAT 88.25
5. Johan Bäckman FIN 90.29
6. Markus Puusepp EST 91.05
15. Kovács Ádám HUN 96.18
37. Kerényi Máté HUN 107.24
61. Józsa Gábor HUN 131.14
70. Szundi Attila HUN 146.21

Váltó
Nők

3.8-5.0 km / 40-55 m / 10
15 váltó

1. FIN Laura Hokka
Heini Wennman
Marttina Joensuu
Bodil Holmström
39.02
38.26
27.42
25.59
131.09
2. CZE Jana Panchartkova
Radka Brozkova
Iveta Duchova
Dana Brozkova
38.51
36.46
32.25
24.29
132.31
3. LTU Kristina Rybakovaite
Indre Valaite
Gabija Razaityte
Rasa Ptasekaite
38.11
35.34
28.14
30.35
132.34
8. HUN Gyurkó Fanni
Kelemen Bernadett
Őry Eszter
Szerencsi Ildikó
38.13
40.58
37.31
31.00
147.42
Férfiak

6.1-8.2 km / 70-90 m / 11-14
24 váltó

1. SWE Martin Hammarberg
Emil Andersson
Erik Thorsson
Jakob Lööf
46.49
45.05
36.10
34.46
162.50
2. EST Lauri Tammemäe
Sander Vaher
Peeter Pihl
Markus Puusepp
46.45
45.01
26.23
34.54
163.03
3. HUN Szabó András
Lenkei Zsolt
Kerényi Máté
Kovács Ádám
46.55
44.55
38.36
34.56
165.22


19. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2008. június 30 – július 6.
Göteborg, Svédország

Rövidtáv
Nők

Ruddalen
127 induló
2560 m / 40 m / 13

1. Emma Klingenberg DEN 13:40,1
2. Silje Ekroll Jahren NOR 13:41,7
3. Jenny Lönnkvist SWE 13:42,4
4. Sarka Svobodna CZE 13:44,5
5. Zenia Hejlskov Mogensen DEN 13:48,1
6. Tereza Novotna CZE 13:54,2
26. Őry Eszter HUN 14:48,0
56. Péley Dorottya HUN 15:36,7
68. Szerencsi Dóra HUN 15:56,2
87. Tóth Réka HUN 16:57,7
99. Fenyvesi Laura HUN 17:37,3
Férfiak

Ruddalen
173 induló
2810 m / 50 m / 16

1. Stepan Kodeda CZE 13:21,1
2. Johan Runesson SWE 13:22,1
3. Sören Bobach DEN 13:28,8
4. Matthias Kyburz SUI 13:34,9
5. Andrea Seppi ITA 13:35,1
6. Artem Panchenko UKR 13:42,8
31. Lenkei Zsolt HUN 14:29,9
49. Szabó András HUN 14:57,4
71. Kerényi Máté HUN 15:22,5
81. Turcsán Gábor HUN 15:33,5

Középtáv
Nők

Änggårdsbergen
3.0 km / 145 m / 12
60 induló

1. Venla Niemi FIN 28:29
2. Beata Falk SWE 29:03
3. Karine D’Harreville FRA 29:12
4. Anna Forsberg SWE 29:30
5. Jenny Lönnkvist SWE 29:40
6. Marika Teini FIN 29:47
17. Őry Eszter HUN 33:16
40. Péley Dorottya HUN 38:00
Férfiak

Änggårdsbergen
4.1 km / 230 m / 16
60 induló

1. Johan Runesson SWE 30:45
2. Ulf Forseth Indgaard NOR 31:16
3. Sören Bobach DEN 31:19
4. Olli-Markus Taivainen FIN 31:21
5. Olle Boström SWE 31:29
6. Pelle Engstrand SWE 32:06
19. Lenkei Zsolt HUN 34:51
43. Szabó András HUN 40:02

Normáltáv

Nők

Partille-Gunnilse
6.7 km / 215 m / 15
123 induló

1. Jenny Lönnkvist SWE 55:12
2. Beata Falk SWE 55:50
3. Siri Ulvestad NOR 56:25
4. Marine Leloup FRA 58:30
5. Karine D’Harreville FRA 58:34
6. Venla Niemi FIN 59:33
33. Fenyvesi Laura HUN 67:22
35. Szerencsi Dóra HUN 68:49
44. Péley Dorottya HUN 71:24
64. Tóth Réka HUN 76:21
67. Őry Eszter HUN 77:16
Férfiak

Partille-Gunnilse
10.2 km / 400 m / 21
169 induló

1. Johan Runesson SWE 72:22
2. Timo Sild EST 72:34
3. Matthias Kyburz SUI 72:36
4. Erik Sagvolden NOR 72:38
5. Olle Boström SWE 72.40
6. Leo Laakkonen FIN 74.08
25. Lenkei Zsolt HUN 80.23
115. Turcsán Gábor HUN 105:51
Szabó András HUN DISQ
Kerényi Máté HUN DISQ

Váltó
Nők

Tultered
5.6 km / 215 m / 14
váltó

1. SWE Beata Falk
Lina Strand
Jenny Lönnkvist
46:10
49:42
44:00
139:52
2. DEN Ida Bobach
Signe Klinting
Maja Alm
49:48
45:44
45:40
141:12
3. NOR Anette Baklid
Kine Hallan Steiwer
Mariann Ulvestad
48:58
48:59
50:23
148:20
17. HUN Szerencsi Dóra
Őry Eszter
Péley Dorottya
53:55
60:28
55:36
169:59
Férfiak

Tultered
7.8 km / 270 m / 19
váltó

1. SWE Erik Liljekvist
Olle Boström
Johan Runesson
48:22
49:53
50:21
148:36
2. RUS Yuri Kiryanov
Georgy Mavchun
Dmitry Masnyy
52:43
51:12
49:46
153:41
3. NOR Ulf Forseth Indgaard
Björn Danielsen Ekeberg
Erik Sagvolden
51:03
50:45
52:10
153:58
HUN Kerényi Máté
Lenkei Zsolt
Szabó András
60:20
DISQ
58:19
DISQ


18. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2007. július 8-13.
Dubbo, Ausztrália

Rövidtáv
Nők

Western Plains Zoo
90 induló
2.7 km / 15 m / 17

1. Eva Svensson SWE 13.19
2. Sarka Svobodna CZE 13.20
3. Maja Alm DEN 13.23
4. Siri Ulvestad NOR 13.35
5. Jenny Lannkvist SWE 13.37
6. Anastasia Trubkina RUS 13.56
30. Gyurkó Fanni HUN 14.48
42. Hrenkó Ivett HUN 15.11
49. Őry Eszter HUN 15.23
Férfiak

Western Plains Zoo
128 induló
3.25 km / 25 m / 18

1. Vojtech Kral CZE 13.59
2. Olav Lundanes NOR 14.05
3. Ivan Sirakov BUL 14.23
4. Martin Hubmann SUI 14.27
5. Lenkei Zsolt HUN 14.28
6. Christian Bobach DEN 14:28
20. Szabó András HUN 14:50
54. Kerényi Máté HUN 15:49

Középtáv
Nők

Dhaadyiwa
3.6 km / 85 m / 21
60 induló

1. Jenny Lannkvist SWE 22.07
2. Ida Marie Bjargul NOR 23.41
3. Tatyana Mendel RUS 24.32
Saila Kinni FIN 24.32
5. Anastasia Trubkina RUS 24.41
6. Simona Karochova CZE 24.44
14. Gyurkó Fanni HUN 26.00
56. Őry Eszter HUN 35.25
Férfiak

Dhaadyiwa
4.5 km / 115 m / 22
60 induló

1. Olav Lundanes NOR 23.15
2. Petter Eriksson SWE 23.59
3. Martin Hubmann SUI 24.02
4. Magne Dahli NOR 24.29
5. Adam Chromy CZE 24.31
6. Michal Krajcik SVK 24.53
7. Lenkei Zsolt HUN 24.59
23. Szabó András HUN 27.09
38. Kerényi Máté HUN 28.58

Normáltáv
Nők

Malang
7.2 km / 300 m / 16
92 induló

1. Siri Ulvestad NOR 60.47
2. Kine Hallan Steiwer NOR 61.13
3. Heini Saarimaki FIN 61.48
4. Sabine Hauswirth SUI 62.16
5. Silje Jahren NOR 62.34
6. Vanessa Round AUS 62.50
27. Gyurkó Fanni HUN 70.16
52. Őry Eszter HUN 77.14
72. Hrenkó Ivett HUN 88.32
Férfiak

Malang
11.1 km / 495 m / 27
129 induló

1. Olav Lundanes NOR 71.30
2. Magne Dahli NOR 74.05
3. Christian Bobach DEN 75.31
4. Simon Uppill AUS 76.42
5. Stephan Kodeda CZE 77.40
6. Torgeir Nörbech NOR 77.51
16. Lenkei Zsolt HUN 80.51
47. Kerényi Máté HUN 87.16
82. Szabó András HUN 97.40

Váltó
Nők

Nguluway
4.4-4.6 km / 200-225 m / 13-14
váltó

1. NOR Kine Hallan Steiwer
Silje Jahren
Siri Ulvestad
34:34
33:15
33:59
101:49
2. SWE Eva Svensson
Sara Eskilsson
Jenny Lönnkvist
33:58
34:06
33:33
101:49
3. SUI Sara Würmli
Judith Wyder
Sabien Hauswirth
34:39
35:06
33:19
7. HUN Gyurkó Fanni
Hrenkó Ivett
Őry Eszter
34:14
36:07
37:37
Férfiak

Nguluway
7.0-7.1 km / 295-335 m / 18
váltó

1. CZE Stephan Kodeda
Jan Benes
Adam Chromy
43:30
43:40
42:35
129:47
2. NOR Torgeir Nörbech
Magne Dahli
Olav Lundanes
44:54
43:16
42:46
130:57
3. LAT Mikus Zagata
Kalvis Mihailovs
Anatolijs Sarasovs
43:31
46:06
44:52
134:30
16. HUN Kerényi Máté
Szabó András
Lenkei Zsolt
46:08
51:11
46:50
144:09