Címke szerinti archívum: Kerényi Krisztina


16. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2005. július 11-16.
Tenero, Svájc
 

Középtáv
Nők

Taverne
60 induló
3.0 km / 110 m / 14

1. Anna Persson SWE 25:51
2. Heini Wennman FIN 26:00
3. Hanny Allston AUS 27:18
4. Helena Jansson SWE 27:23
5. Paula Iso-Markku FIN 27:51
6. Saila Kinni FIN 28:16
44. Őry Eszter HUN 40:41
54. Szerencsi Ildikó HUN 50:40
Férfiak

Taverne
61 induló
3.5 km / 120 m / 17

1. Fabian Hertner SUI 21:28
2. Philippe Adamski FRA 22:43
3. Hannu Airila FIN 23:27
4. Olav Lundanes NOR 23:31
5. Sebastian Hägler SUI 23:37
6. Olli-M. Taivainen FIN 24:27
9. Gösswein Csaba HUN 25:12
17. Lenkei Zsolt HUN 26:31
31. Zsebeházy István HUN 29:07
59. Kovács Ádám HUN 44:55

Normáltáv

Nők

Arcegno
6.6 km / 340 m / 18
122 induló

1. Mari Fasting NOR 63:14
2. Elise Egseth NOR 63:31
3. Paula Iso-Markku FIN 65:47
4. Anna Persson SWE 66:55
5. Sara Lüscher SUI 67:01
6. Elin A-Skantze SWE 68:17
35. Kerényi Krisztina HUN 81:14
52. Hrenkó Ivett HUN 86:59
69. Őry Eszter HUN 93:00
87. Zsigmond Száva HUN 102:09
90. Máthé Fanni HUN 106:31
Szerencsi Ildikó HUN DISQ
Férfiak

Arcegno
9.5 km / 480 m / 25
159 induló

1. Olav Lundanes NOR 72:39
2. Andreas Rüedlinger SUI 77:16
3. Philippe Adamski FRA 78:12
4. Julian Dent AUS 79:52
5. Kovács Ádám HUN 81:23
6. Michal Krajcík SVK 82:57
21. Lenkei Zsolt HUN 90:55
23. Zsebeházy István HUN 91:13
72. Kerényi Máté HUN 103:19
86. Szabó András HUN 108:09
Gösswein Csaba HUN DISQ

Váltó
Nők

San Bernardino
5200 m / 220 m / 18
21 váltó

1. NOR Elise Egseth
Mari Fasting
Betty Ann B. Nilsen
47:14
42:13
44:19
133:46
2. SWE Elin A-Skantze
Helena Jansson
Anna Persson
48:32
45:19
44:21
138:12
3. FIN Saila Kinni
Paula Iso-Markku
Silja Tarvonen
50:51
46:37
44:53
142:21
10. HUN Hrenkó Ivett
Őry Eszter
Szerencsi Ildikó
54:20
57:43
51:10
163:13
Férfiak

San Bernardino
7200 m / 320 m / 14
31 váltó

1. NOR Oystein Sorensen
Magne Dahli
Olav Lundanes
51:01
47:49
51:42
150:32
2. CZE Adam Chromy
Jan Benes
Jan Palas
49:33
54:40
49:25
153:38
3. SWE John Fredriksson
Erik Rost
Mikael Kristensson
55:03
49:33
52:14
156:60
8. HUN Kovács Ádám
Gösswein Csaba
Zsebeházy István
49:26
57:01
55:37
162:04

Pontverseny
1. SUI 153
2. SWE 162
3. FIN 163
4. NOR 187
5. CZE 258
6. RUS 387
7. DEN 419
8. FRA 469
9. HUN 481
10. AUS 498


2. Ifjúsági Európa Bajnokság

2003. június 20-22.
Pezinok, Szlovákia


Sprint
W16E
2.0km 0m 13k

1. Wicha Iwona Poland  10.17,6
2. Hlavová Hana Czech republic  10.36,5
3. Tas Katalin Hungary  10.53,6

16. Szerencsi Dóra Hungary  11.54,7
29. Koós Diána Hungary  12.28,5
31. Hrenkó Ivett Hungary  12.36,7

W18E
2.0km 0m 15k

1. Grigorova Antonia Bulgaria 10.40,5
2. Szerencsi Ildikó Hungary  10.43,8
3. Bersinská Soňa Slovakia  11.07,4

19. Péley Dorottya Hungary 11.50,3
27. Zsigmond Száva Hungary  12.10,6
32. Kerényi Krisztina Hungary  12.36,9


M16E

2.2km 0m 13k

1.Krajčík Michal Slovakia 9.56,6
2.Lenkei Zsolt Hungary  10.05,1
3.Bene? Jan Czech republic 10.14,2

9.Szabó András Hungary  10.42,0
13.Halász Balázs Hungary  11.07,2
27.Kerényi Máté Hungary  11.37,5

M18E

2.3km 0m 17k

1. Zsebeházy István Hungary 10.52,3
2. Gösswein Csaba Hungary  10.54,7

3. Linde Martins Latvija  D 10.56,0

36. Szajkó Csaba Hungary   12.25,4
Kovács Ádám Hungary  DISQ

Hosszútáv
W16E
5.5km 215m 13k

1.Hlavová Hana Czech republic 42.46
2.Tas Katalin Hungary   42.50
3.Srtuhalova Olena Ukraine  43.41

26.Hrenkó Ivett Hungary 51.07
35.Szerencsi Dóra Hungary  52.45
48.Koós Diána Hungary  57.08

W18E
6.3km 220m 16k

1. Suhner Maianne Switzerland 47.31
2. Karwatka Agata Poland  48.36
3. Goffre Anais France 49.38

23. Szerencsi Ildikó Hungary  56.31
30. Péley Dorottya Hungary  59.12
35. Zsigmond Száva Hungary 61.04
52. Kerényi Krisztina Hungary 73.30


M16E
6.6km 265m 16k

1.Krajčík Michal Slovakia  41.03
2.Bene? Jan Czech republic  41.49
3.Merz Jonas Switzerland  42.05

11.Lenkei Zsolt Hungary  44.13
18.Kerényi Máté Hungary  46.13
42.Halász Balázs Hungary  53.55
49.Szabó András Hungary 56.19

M18E
7.9km 360m 18k

1.Gösswein Csaba Hungary 49.55
2.Haegler Sebastian Switzerland 50.18
3.Weber Michal Poland  50.56

15.Zsebeházy István Hungary  55.00
39.Szajkó Csaba Hungary  60.55
48.Kovács Ádám Hungary 62.52

Váltó
W16E
3.6- 3.8km 60- 100m 13-13k
-
1.  Switzerland 82.45 Feer Sonja 28.53/4 Engeler Rachel 24.24/1 53.17/2 Wyder Judith 29.28/6 82.45/1
2.  Czech republic 83.01 Karochová Simona 27.48/2 Hermanová Zuzana 25.59/3 53.47/3 Hlavová Hana 29.14/4 83.01/2
3.  Russia 83.06 Salova Valentina 27.59/3 Podkolzina Tatiana 25.13/2 53.12/1 Oleynichenkova Nin 29.54/8 83.06/3

7. Hungary 89.18 Szerencsi Dóra 29.04/5 Hrenkó Ivett 30.34/6 59.38/6 Tas Katalin 29.40/7 89.18/7


W18E
4.0- 4.2km 130- 145m 15-15k

1. Czech republic 92.00 Hru?ková Lenka 29.35/1 Kynčlová Martina 33.11/7 62.46/4 Duchová Iveta 29.14/1 92.00/1
2. France 92.32 Goffre Anais 29.44/2 Bouchet Charlotte 31.55/3 61.39/2 Vercellotti Capuci 30.53/4 92.32/2
3. Slovakia 93.16 Vávrová Veronika 30.25/6 Macinská Jana 30.51/2 61.16/1 Ber?inská Soňa 32.00/5 93.16/3
4. Hungary 96.01 Péley Dorottya 29.56/4 Zsigmond Száva 32.41/6 62.37/3 Szerencsi Ildikó 33.24/6 96.01/4


M16E
4.5- 4.8km 120- 145m 15-15k1. Czech republic 80.25 Chromý Adam 25.45/1 Drobník Michal 26.03/1 51.48/1 Bene? Jan 28.37/10 80.25/1
2.  Latvija 80.42 Kietis Margers 28.06/3 Sparans Edgars 27.57/6 56.03/3 Tarasovs Anatolijs 24.39/1 80.42/2
3.  Slovakia 83.04 Szabó Rastislav 28.24/4 Mazúr Martin 28.29/7 56.53/4 Krajčík Michal 26.11/2 83.04/3

7.  Hungary 85.15 Kerényi Máté 31.52/13 Halász Balázs 26.53/3 58.45/7 Lenkei Zsolt 26.30/4 85.15/7

M18E
5.1- 5.4km 190- 220m 17-17k

1.  Russia 98.16 Glazunov Denis 32.53/8 Aleshin Konstantin 34.27/5 67.20/4 Ryzhankov Sergey 30.56/1 98.16/1
2.  Hungary 98.34 Kovács Ádám 31.25/2 Gösswein Csaba 32.25/2 63.50/1 Zsebeházy István 34.44/7 98.34/2
3.  Czech republic 99.00 Háj Jakub 32.00/5 Rajno?ek Zdeněk 33.54/4 65.54/3 Holas Ondřej 33.06/2 99.00/3


Ifjúsági Európa Bajnokság 2001. (nem hivatalos)

2001. június 22-24.
Pardubice, Csehország

Egyéni
Nők
W16E 6.30 km, 15
1. Krčálová Veronika  Czech republic  45.47
2. Panchártková Jana  Czech republic  45.48
3. Hrusková Lenka  Czech republic  46.38

11. Zsigmond Szava  Hungary 51.16
27. Szerencsi Ildiko  Hungary 57.17
31. Kerenyi Krisztina  Hungary 58.21

W18E 7.50 km, 20
1. Plokhenko Viktoriya  Ukraine 52.22
2. Valaite Indre  Lithuania 53.39
3. Kaufmann Elisa  Germany 53.56

14. Kelemen Bernadett  Hungary 60.04
29. Fekete Aniko  Hungary 66.35

Csiszar Adrienn  Hungary DISK

Férfiak
M16E 8.10 km, 20

1. Zsebehazy Istvan  Hungary 49.56
2. Polásek Jan  Czech republic 50.52
3. Weber Michal  Poland 51.59

9. Gosswein Csaba  Hungary 55.12
40. Ralovich Kristof  Hungary 69.59

M18E 11.80 km, 29

1. Komanec Václav  Czech republic 71.12
2. Erlebach Michal  Czech republic 72.27
3. Kandybey Yevhen  Ukraine 73.23

34. Szentei Tamas  Hungary 86.05
42. Pelyhe Daniel  Hungary 91.34
Szucs Levente  Hungary DISK

Váltó
Nők
W16E

1.  Czech republic 1 133.44
Fukátková Pavla 45.23 (3 )
Hru?ková Lenka 43.25 (1 )
Zatloukalová Lenka 44.56 (5 )

2.  Czech republic 2 143.12
Panchártková Jana 53.13 (8 )
Uvízlová Martina 46.33 (2 )
Krčálová Veronika 43.26 (2 )

3. HUN Hungary 144.21
Kerenyi Krisztina 52.56 (7 )
Szerencsi Ildiko 47.13 (3 )
Zsigmond Szava 44.12 (3 )

W18E

1.  Hungary 148.07
Csiszar Adrienn 47.52 (1 )
Kelemen Bernadett 50.19 (1 )
Fekete Aniko 49.56 (5 )

2.  Russia 150.50
Rezvova Natalia 48.33 (3 )
Chibanova Olga 52.00 (4 )
Ovssiannikova Galina 50.17 (6 )

3.  Czech republic 2 154.13
Křístková Veronika 48.36 (5 )
?kodová Petra 51.33 (2 )
Uhnavá Markéta 54.04 (11)

Férfiak
M16E

1.  Czech republic 1 144.45
Rajno?ek Zdeněk 51.45 (6 )
Polá?ek Jan 46.22 (1 )
Palas Jan 46.38 (2 )

2.  Russia 148.03
Lamov Andrey 48.01 (1 )
Glazunov Denis 52.23 (7 )
Elichev Vadim 47.39 (3 )

3. HUN Hungary 149.11
Ralovich Kristof 49.24 (2 )
Gosswein Csaba 53.50 (10)
Zsebehazy Istvan 45.57 (1 )

M18E

1.  Ukraine 156.01
Babich Sergiy 56.01 (11)
Ushkvarok Pavlo 48.43 (1 )
Kandybey Yevhen 51.17 (5 )

2.  Lithuania 156.41
Pogorelovas Ruslanas 54.39 (8 )
Stulgys Donatas 50.28 (2 )
Krepsta Simonas 51.34 (6 )

3.  Czech republic 1 157.41
Komanec Václav 53.10 (6 )
Bouchal Jiří 52.40 (3 )
Erlebach Michal 51.51 (7 )

15. HUN Hungary 190.20
Szentei Tamas 58.26 (14)
Pelyhe Daniel 74.59 (17)
Szűcs Levente 56.55 (9 )

Csapateredmény

Képek: Magyar csapat - Eredménykírdetések: W16, W18, W18, M16