Címke szerinti archívum: Kelemen Bernadett


27. Tájékozódási futó Világbajnokság

augusztus 8-15.
Trondheim, Norvégia

http://woc2010.com

Sprint, Trondheim központ
Női
1. Niggli,Simone SUI 16:06,2
2. Jansson, Helena SWE 16:06,9
3. Andersen, Marianne NOR 16:12,1
4. Kauppi, Minna FIN 16:32,9
5. Egseth, Elise NOR 16:35,1
6. Jurenikova, Eva CZE 16:56,5
Férfi
1. Mueller, Matthias SUI 16:10,9
2. Hertner, Fabian SUI 16:13,2
3. Tranchand, Frédéric FRA 16:13,3
4. Østerbø, Øystein Kvaal NOR 16:14,1
5. Johansson, Martin SWE 16:15,3
6. Wingstedt, Emil SWE 16:15,4
35. Lenkei Zsolt HUN 18:00,0
teljes eredménylista:(női,férfi)
döntő: rajtlista (női,férfi), részidők (női,férfi)
selejtező rajtlista (női,férfi),eredmények (N1,N2,N3,F1,F2,F3), részidők (N1,N2,N3,F1,F2,F3)


Középtáv, Granåsen
Női
1. Kauppi,Minna FIN 30:01
2. Niggli,Simone SUI 30:21
3. Andersen, Marianne NOR 30:57
4. Jansson, Helena SWE 31:24
5. Billstam, Annika SWE 32:05
6. Fincke, Anni-Maija FIN 32:21
40. Gyurkó Fanni HUN 40:21
Férfi
1. Kaas, Carl Waaler NOR 30:33
2. Öberg, Peter SWE 30:40
3. Gueorgiou, Thierry FRS 31:12
3. Hubmann, Daniel SUI 31:12
5. Kratov, Oleksandr UKR 31:23
6. Novikov, Valentin RUS 31:31
6. Mueller, Matthias SUI 31:31
30. Lenkei Zsolt HUN 36:51
38. Kovács Ádám HUN 39:27
teljes eredménylista:(női,férfi)
döntő: rajtlista (női,férfi), részidők (női,férfi)
selejtező rajtlista (női,férfi),eredmények (N1,N2,N3,F1,F2,F3), részidők (N1,N2,N3,F1,F2,F3)


Hosszútáv, Granåsen
Női
1. Niggli, Simone SUI 72:49
2. Andersen, Marianne NOR 75:02
3. Claesson, Emma SWE 75:07
4. Jansson, Helena SWE 75:38
5. Kauppi, Minna FIN 75:48
6. Koenig-Salmi, Vroni SUI 78:08
37. Kelemen Bernadett HUN 100:00
40. Gyurkó Fanni HUN 102:29
Férfi
1. Lundanes Olav NOR 92:41
2. Nordberg, Anders NOR 93:21
3. Gueorgiou, Thierry FRA 96:21
4. Gonon, Franois FRA 96:48
5. Millegård, Marcus SWE 97:33
6. Fraser, Scott GBR 97:36
30. Lenkei Zsolt HUN 107:42
DNF Kovács Ádám HUN
teljes eredménylista:(női,férfi)
döntő: rajtlista (női,férfi), részidők (női,férfi)
selejtező rajtlista (női,férfi),eredmények (N1,N2,N3,F1,F2,F3), részidők (N1,N2,N3,F1,F2,F3)


Váltó, helyszín
Női
1. Finland

Anni-Maija Fincke
Merja Rantanen
Minna Kauppi

119:04

33:12
43:05
42:47

2. Norway

Elise Egseth
Anne M. Hausken
Marianne Andersen

119:15

31:31
46:48
40:56

3. Sweden

Annika Billstam
Emma Claesson
Helena Jansson

120:19

33:10
42:15
44:54

12. Hungary

Gyurkó Fanni
Kelemen Bernadett
Péley Dorottya

137:39

31:28
48:02
58:09

Férfi
1. Russia

Andrey Khramov
Dmitry Tsvetkov
Valentin Novikov

129:51

29:00
51:36
49:15

2. Norway

Carl Waaler Kaas
Audun Weltzien
Olav Lundanes

130:34

29:08
51:42
49:44

3. Switzerland

Daniel Hubmann
Matthias Mueller
Matthias Merz

131:03

29:11
51:30
50:22

20. Hungary

Kerényi Máté
Lenkei Zsolt
Kovács Ádám

148:51

35:21
57:47
55:43

teljes eredménylista:(női,férfi), rajtlista (női,férfi)

Az összes eredmény letöltése: woc2010 (tömörített zip file)

Térképek rendezők honlapján4-es bulletin

Sverresborg szabadtéri múzeum, sprint selejtező Célhely: Sverresborg Múzeum (a térkép DNy-i része). Sverresborg.pdf és Bing maps montázs: Trondheim központ és Kristiansten erőd, sprint döntő Célhely: főtér (a térkép ÉNy-i részén) Midtbyen.pdfSmåbergan.pdf és Bing maps montázs: Jervskogen, közép- és hosszútáv selejtezők Célhely: Jervskogen síközpont, a térkép keleti oldalán a sportpálya. Jervfjellet.pdf, Tulluan syd.pdf, és Stavsjøfjellet.pdf montázs. Leinstrandmarka, közép- és hosszútáv döntők, váltó Célhely: Granåsen síközpont, a térkép keleti oldalán a síugrósánc és környéke. Frøset.pdf, Stavset.pdf, Storheia.pdf, Leinstrandmarka vest.pdf, Leinstrandmarka øst.pdf, és Smistad.pdf montázs


8. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2010. május 28-június 6.
Primorsko, Bulgária

http://www.eoc2010.bgorienteering.com/


Sprint
, máj. 30. Primorsko
Női
1. Helena Jansson SWE 14.36
2. Simone Niggli SUI 14.56
3. Maja Alm DEN 15.44
4. Angela Wild SUI 15:53
4. Elise Egseth NOR 15:53
6. Dana Brozkova CZE 16:08
6. Signe Söes DEN 16:08
39. Gyurkó Fanni HUN 17:51
41. Kelemen Bernadett HUN 18:13
Férfi
1. Fabian Hertner SUI 14:45
2. Daniel Hubmann SUI 15:11
3. Emil Wingstedt SWE 15:14
4. Matthias Merz SUI 15:21
5. Matthias Mueller SUI 15:24
6. Tue Lassen DEN 15:29
32. Lenkei Zsolt HUN 16:37
45. Kovács Ádám HUN 17:12

Középtáv, jún. 4. Pismenovo
Női
1. Simone Niggli SUI 33:07
2. Signe Soes DEN 35:06
3. Lena Eliasson SWE 35:19
4. Helena Jansson SWE 35:24
5. Minna Kauppi FIN 35:49
6. Vroni Koenig-Salmi SUI 36:04
29. Gyurkó Fanni HUN 41:57
46. Kelemen Bernadett HUN 48:22
Férfi
1. Valentin Novikov RUS 34:09
2. Matthias Merz SUI 35:30
3. Daniel Hubmann SUI 35:36
4. Emil Wingstedt SWE 35:47
5. Alexey Bortnik RUS 36:17
6. Tero Föhr FIN 36:21

Hosszútáv, jún. 5. Pismenovo
Női
1. Simone Niggli SUI 1:20:31
2. Dana Brozkova CZE 1:21:53
3. Helena Jansson SWE 1:26:22
4. Lina Persson SWE 1:28:22
5. Eva Jurenikova CZE 1:28:56
6. Maria Rantala FIN 1:29:00
38. Fanni Gyurkó HUN 1:49:30
Férfi
1. Daniel Hubmann SUI 1:44:29
2. Philippe Adamski FRA 1:48:00
3. Fabian Hertner SUI 1:48:43
4. Carl Waaler Kaas NOR 1:50:50
5. Marc Lauenstein SUI 1:50:56
6. Kiril Nikolov BUL 1:51:09


Váltó
, jún. 2. Lake Yasna Polyana
Női
1. SWE

Karolina A-Höjsgaard
Lena Eliasson
Helena Jansson

1:52:37

36:56
35:48
39:53

2. FIN

Merja Rantanen
Anni-Maija Fincke
Minna Kauppi

1:52:49

37:27
35:14
40:08

3. SUI

Vroni Koenig-Salmi
Caroline Cejka
Simone Niggli

1:53:35

37:41
35:08
40:46

4. CZE

Vendula Klechova
Dana Brozkova
Eva Jurenikova

1:55:38

37:38
34:55
43:05

5. RUS

Galina Vinogradova
Natalia Vinogradova
Julia Novikova

2:01:18

37:13
38:44
45:01

6. DEN

Zenia Hejlskov Mogensen
Signe Soes
Maja Alm

2:02:39

39:20
37:42
45:37

11. HUN

Gyurkó Fanni
Domján Zsuzsanna
Kelemen Bernadett

2:20:01

37:34
45:41
56:46

Férfi
1. SUI

Matthias Mueller
Fabian Hertner
Matthias Merz

1:54:44

37:39
36:32
40:33

2. FRA

Frederic Tranchand
Philippe Adamski
Thierry Gueorgiou 40:19 1

1:55:20

37:34
37:27
40:19

3. NOR

Holger Hott
Carl Waaler Kaas
Olav Lundanes

1:56:36

37:37
37:01
41:58

4. SWE

Erik Johansson
Anders Holmberg
Marcus Millegård

1:56:57

37:30
36:43
42:44

5. CZE

Tomas Dlabaja
Jan Prochazka
Michal Smola

1:58:23

38:34
37:11
42:38

6. GBR

Scott Fraser
Oliver Johnson
Graham Gristwood

2:00:00

38:31
40:11
41:18

12. HUN

Lenkei Zsolt
Kerényi Máté
Kovács Ádám

2:06:08

38:41
44:37
42:50


Az összes eredmény letöltése: eoc2010 (tömörített zip file)

4-es bulletin

Yasna, letiltott terep 1 és 2.
A közép- és hosszútáv selejtezők, valamint a váltó terepe (montázs):

Pismenovo, letiltott terep 4, 5, 6. (Bing maps légifotó)
A közép- és hosszútáv döntők terepe (montázs):

Primorsko, letiltott terep 7 és 8. (Bing maps légifotó)
A sprint selejtező és döntő terepe (montázs):

légifoto:

Letiltott terepek az EB honlapján:

Letiltott terepek

No Embargoed areas / maps Scale Year Link
1 Yasna polyana yug 1:10 000 2006 Link
1 Yasna polyana ezeroto 1:10 000 2006 Link
2 Yasna polyana west  / new map /
4 Pismenovo 1:15 000 1986 Link
5 Fazanovo 1:15 000 1986 Link
6 Pismenovo nord / new map /
7 Town Primorsko  / new map /
8 MMC Primorsko 1:5 000 2005 Link
8 Koriyta 1:5 000 2005 Link
10 Ropotamo 1:20 000 1973 Link
11 Ropotamo south / new map /
18 Sozopol old town / new map /
19 Sozopol town park / new map /


26. Tájékozódási futó Világbajnokság

2009. augusztus 16-23.
Magyarország, Miskolc
http://tajfutovb2009.hu/

Sprint, Miskolc Állatkert
NŐK
2620 m / 105 / 18
45 induló
1.
Helena Jansson SWE 15:07,8
2.
Linnea Gustafsson SWE 15:49.7
3.
Simone Niggli SUI 15:54.7
4.
Signe Soes DEN 15:58.3
5.
Kathryn Ewels AUS 16:00.9
6.
Anna-Maija Fincke FIN 16:01.5
26. Gyurkó Fanni HUN 17:27.8
39. Őry Eszter HUN 19:04.6
FÉRFIAK
3150 m / 125 / 22
46 induló
1.
Andrey Khramov RUS 15:10.6
2.
Fabian Hertner SUI 15:36.1
3.
Daniel Hubmann SUI 15:38.2
4.
Olav Lundanes NOR 15:52.7
5.
Martin Johansson SWE 15:57.3
6.
Kiril Novikov BUL 16:03.7
25. Lenkei Zsolt HUN 17:04.5
41. Szabó András HUN 17:57,0

Teljes eredménylista: férfi,női
Döntő: Rajtlista (férfi,női), Részidők (férfi,női)
Selejtező: Rajtlista (férfi,női), Eredmények (F1,F2,F3,N1,N2,N3), Részidők (F1,F2,F3,N1,N2,N3)


Középtáv, Huta-bérc
NŐK
5340 m / 235 m / 22
45 induló
1.
Dana Brožková CZE 37:09
2.
Marianne Andersen NOR 37:19
3.
Simone Niggli SUI 37:58
4.
Minna Kauppi FIN 38:21
5.
Merja Rantanen FIN 38:59
6.
Helena Jansson SWE 39:07
37. Kelemen Bernadett HUN 48:44
43. Makrai Éva HUN 50:49
FÉRFIAK
6570 m / 275 m / 25
45 induló
1.
Thierry Gueorgiou FRA 37:14
2.
Daniel Hubmann SUI 37:42
3.
Matthias Merz SUI 38:10
4.
Matthias Mueller SUI 38:45
5.
François Gonon FRA 38:48
6.
David Andersson SWE 39:08
25. Kovács Ádám HUN 42:17
43. Domonyik Gábor HUN 48:52

Teljes eredménylista: férfi,női
Döntő: Rajtlista (férfi,női), Részidők (férfi,női)
Selejtező: Rajtlista (férfi,női), Eredmények (F1,F2,F3,N1,N2,N3), Részidők (F1,F2,F3,N1,N2,N3)


Hosszútáv, Derenk
NŐK
11790 m / 490 m / 27
45 induló
1.
Simone Niggli SUI 77:26
2.
Marianne Andersen NOR 79:17
3.
Minna Kauppi FIN 79:36
4.
Dana Brožková CZE 79:47
5.
Linnea Gustafsson SWE 80:48
6.
Anne Margrethe Hausken NOR 81:50
23. Gyurkó Fanni HUN 89:56
27. Szerencsi Ildikó HUN 91:40
35. Kelemen Bernadett HUN 96:17
FÉRFIAK
17550 m / 750 m / 33
45 induló
1.
Daniel Hubmann SUI 96:31
2.
Thierry Gueorgiou FRA 98:26
3.
Mikhail Mamleev ITA 100:40
4.
Mats Haldin FIN 101:57
5.
Dmitry Tsvetkov RUS 102:27
6.
Emil Wingstedt SWE 102:39
17. Kovács Ádám HUN 106:32
32. Lenkei Zsolt HUN 109:55

Teljes eredménylista: férfi,női
Döntő: Rajtlista (férfi,női), Részidők (férfi,női)
Selejtező: Rajtlista (férfi,női), Eredmények (F1,F2,F3,N1,N2,N3), Részidők (F1,F2,F3,N1,N2,N3)


Váltó, Veres-Sár-bérc
NŐK
4880/190/15; 6940/260/18; 7190/270/19
24 váltó
1.
NOR

Betty A. B. Nilsen
Anne-M. Hausken
Marianne Andersen

133:10

32:57
50:19
49:54

2.
SWE

Karolina A. Höjsgaard
Kajsa Nilsson
Helena Jansson

133:28

32:28
50:01
50:59

3.
FIN

Bodil Holmström
Merja Rantanen
Minna Kauppi

135:25

33:33
47:51
54:01

14. HUN

Gyurkó Fanni
Makrai Éva
Szerencsi Ildikó

159:21

33:44
60:44
64:53

FÉRFIAK
5960/240/17; 8760/350/22; 8720/350/23
37 váltó
1. SUI

Baptiste Rollier
Daniel Hubmann
Matthias Merz

142:48

36:37
54:18
51:53

2. RUS

Dmitriy Tsvetkov
Valentin Novikov
Andrey Khramov

145:12

34:54
52:24
57:54

3. FIN

Topi Anjala
Tero Föhr
Mats Haldin

145:14

36:03
54:52
54:19

5. HUN

Gösswein Csaba
Lenkei Zsolt
Kovács Ádám

149:16

36:53
56:58
55:25

Teljes eredménylista: férfi,női
Részidők: férfi,női


Bulletinek:1,2,3,4

25. Tájékozódási futó Világbajnokság

2008. július 13-20.
Olomouc, Csehország
www.woc2008.cz

Sprint, Olomouc központ

Nők

női pálya
2500 m / 45 / 17
45 induló

1.
Anne M. Hausken NOR 12:42.2
2.
Minna Kauppi FIN 12:51.5
3.
Helena Jansson SWE 13:01.1
4.
Galina Vinogradova RUS 13:06.8
5.
Heli Jukkola FIN 13:13.1
6.
Dana Brožková CZE 13:13.2
24. Kelemen Bernadett HUN 14:42.9
31. Makrai Éva HUN 15:06.5
35. Szerencsi Ildikó HUN 15:22.5

Férfiak

férfi pálya
3000 m / 45 / 17
46 induló

1. Andrey Khramov RUS 13:36.9
2. Daniel Hubmann SUI 13:39.3
3. Martin Johansson SWE 14:13.7
4. Lukáš Barták SVK 14:17.1
5. Thierry Gueorgiou FRA 14:19.3
6. Tomas Dlabaja CZE 14:23.1
30. Kovács Ádám HUN 15:10.6
35. Zsebeházy István HUN 15:33.8

Teljes eredménylista: Férfi, Női


Középtáv, Mazance

Nők

női pálya
4800 m / 190 m / 23
45 induló

1.
Minna Kauppi FIN 32:35
2.
Vroni König-Salmi SUI 34:37
3.
Radka Brožková CZE 34:51
4.
Marianne Andersen NOR 35:11
5.
Tatiana Ryabkina RUS 35:39
6.
Merja Rantanen FIN 35:43

Férfiak

férfi pálya
5800 m / 245 m / 27
45 induló

1.
Thierry Gueorgiou FRA 33:49
2.
Michal Smola CZE 34:23
3.
Valentin Novikov RUS 34:27
4.
Daniel Hubmann SUI 34:36
5.
Peter Öberg SWE 35:20
6.
Anders Nordberg NOR 35:23
42.
Lenkei Zsolt HUN 44:50

Teljes eredménylista: Férfi, Női


Hosszútáv, Boudy
Nők

női pálya
11900 m / 450 m / 24
45 induló

1.
Dana Brožková CZE 84:26
2.
Marianne Andersen NOR 85:09
3.
Annika Billstam SWE 85:28
4.
Anne M. Hausken NOR 86:14
5.
Signe Soes DEN 87:24
6.
Sofie Johansson SWE 88:09
13. Kelemen Bernadett HUN 92:05
23. Gyurkó Fanni HUN 97:26

Férfiak

férfi pálya
17300 m / 750 m / 36
45 induló

1.
Daniel Hubmann SUI 106:08
2.
Anders Nordberg NOR 107:23
3.
François Gonon FRA 108:05
4.
Andrey Khramov RUS 109:30
5.
Matthias Merz SUI 109:47
6.
Marián Dávidík SVK 110:15
30. Kovács Ádám HUN 117:43
Gösswein Csaba HUN DNS

Teljes eredménylista


Váltó, Olsana
Nők

női pálya
5.5-6.8 km / 240-290 m / 16-23
26 Váltó

1.
FIN

Katri Lindeqvist
Merja Rantanen
Minna Kauppi

133:14

43:44
44:17
45:13

2.
RUS

Galina Vinogradova
Yulia Novikova
Tatiana Ryabkina

135:49

41:53
45:53
48:03

3.
SWE

Annika Billstam
Sofie Johansson
Helena Jansson

136:27

42:10
43:46
50:31

10. HUN

Gyurkó Fanni
Makrai Éva
Szerencsi Ildikó

153:59

46:06
47:53
60:00

Férfiak

férfi pálya
7.8-8.6 km / 320-400 m / 24-28
36 Váltó

1. GBR

Graham Gristwood
Jon Duncan
Jamie Stevenson

138:17

43:45
45:04
49:28

2. RUS

Dmitriy Tsvetkov
Andrey Khramov
Valentin Novikov

138:58

45:47
44:30
48:41

3. SUI

Baptiste Rollier
Matthias Merz
Daniel Hubmann

141:49

46:37
43:41
51:31

10. HUN

Kovács Ádám
Gösswein Csaba
Lenkei Zsolt

147:39

46:38
43:51
57:10

Teljes eredménylista: férfinői


16. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2008. július 29 – augusztus 2.
Tartu, Észtország

Sprint
Nők

2.70 km / 55 m, 16
69 induló

1. Seline Stalder SUI 14.25,9
2. Dana Brozkova CZE 14.28,0
3. Esther Gil Brotons ESP 14.42,4
4. Rahel Friederich SUI 14.55,2
5. Bodil Holmström FIN 14.55,9
6. Capucine Vercellotti FRA 15.06,9
13. Szerencsi Ildikó HUN 15.55,3
38. Hrenkó Ivett HUN 17.43,4
63. Gyurkó Fanni HUN 20.59,9
Férfiak

3.1 km / 70 m / 17
74 induló

1. Tomas Dlabaja CZE 13.29,1
2. Vesa Taanila FIN 13.39,7
3. Scott Fraser GBR 13.42,9
4. Fabian Hertner SUI 13.49,0
5. Lukas Ebneter SUI 13.49,1
6. Jan Prochazka CZE 13.52,0
8. Lenkei Zsolt HUN 14.03,4
11. Kovács Ádám HUN 14.06,0
49. Szabó András HUN 15.46,5

Középtáv
Nők

4.90 km / 50 m, 10
82 induló

1. Bodil Holmström FIN 34.29
2. Dana Brozkova CZE 34.37
3. Radka Brozkova CZE 36.01
4. Una Arama LAT 36.38
5. Elisa Drese GER 37.17
6. Marttiina Joensuu FIN 37.24
22. Kelemen Bernadett HUN 44.30
42. Gyurkó Fanni HUN 49.00
46. Őry Eszter HUN 50.05
62. Hrenkó Ivett HUN 55.54
Férfiak

6.2 km / 80 m / 13
95 induló

1. Sander Vaher EST 33.35
2. Michal Smola CZE 35.39
3. Gernot Kerschbaumer AUT 36.30
4. Yury Masny RUS 36.37
5. Edgars Bertuks LAT 36.53
6. Andreas Rüedlinger SUI 36.55
13. Lenkei Zsolt HUN 39.01
24. Kerényi Máté HUN 40.47
34. Kovács Ádám HUN 42.47
49. Szabó András HUN 45.54

Hosszútáv
Nők

9.0 km / 140 m, 19
82 induló

1. Bodil Holmström FIN 65.37
2. Una Arama LAT 72.18
3. Heini Wennman FIN 72.38
4. Mhairi Mackenzie GBR 72.54
4. Helen Palmer GBR 73.00
6. Esther Gil Brotons ESP 73.10
22. Gyurkó Fanni HUN 81.45
47. Kelemen Bernadett HUN 94.36
53. Őry Eszter HUN 96.34
60. Szerencsi Ildikó HUN 105.55
Férfiak

13.20 km / 210 m, 25
92 induló

1. Michal Smola CZE 81.17
2. Fabian Hertner SUI 83.16
3. Yury Masnyy RUS 85.13
4. Edgars Bertuks LAT 88.25
5. Johan Bäckman FIN 90.29
6. Markus Puusepp EST 91.05
15. Kovács Ádám HUN 96.18
37. Kerényi Máté HUN 107.24
61. Józsa Gábor HUN 131.14
70. Szundi Attila HUN 146.21

Váltó
Nők

3.8-5.0 km / 40-55 m / 10
15 váltó

1. FIN Laura Hokka
Heini Wennman
Marttina Joensuu
Bodil Holmström
39.02
38.26
27.42
25.59
131.09
2. CZE Jana Panchartkova
Radka Brozkova
Iveta Duchova
Dana Brozkova
38.51
36.46
32.25
24.29
132.31
3. LTU Kristina Rybakovaite
Indre Valaite
Gabija Razaityte
Rasa Ptasekaite
38.11
35.34
28.14
30.35
132.34
8. HUN Gyurkó Fanni
Kelemen Bernadett
Őry Eszter
Szerencsi Ildikó
38.13
40.58
37.31
31.00
147.42
Férfiak

6.1-8.2 km / 70-90 m / 11-14
24 váltó

1. SWE Martin Hammarberg
Emil Andersson
Erik Thorsson
Jakob Lööf
46.49
45.05
36.10
34.46
162.50
2. EST Lauri Tammemäe
Sander Vaher
Peeter Pihl
Markus Puusepp
46.45
45.01
26.23
34.54
163.03
3. HUN Szabó András
Lenkei Zsolt
Kerényi Máté
Kovács Ádám
46.55
44.55
38.36
34.56
165.22


24. Tájékozódási futó Világbajnokság

2007. augusztus 17-26.
Kijev, Ukrajna
http://www.woc2007.org.ua

Sprint, Kijev, botanikus kert
Nők

női pálya
2470 m / 14
46 induló

1.
Simone Niggli SUI 12:06,9
2.
Minna Kauppi FIN 12:26,6
3.
Lena Eliasson SWE 12:46,4
4.
Helena Jansson SWE 12:55,0
5.
Marianne Andersen NOR 12:57,8
6.
Ingunn H. Weltzien NOR 13:00,1
36. Gyurkó Fanni HUN 15:07,0
43. Szerencsi Ildikó HUN 16:00,3

Férfiak

férfi pálya
3200 m / 15
45 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 14:44,0
2. Matthias Merz SUI 14:44,9
3. Martin Johansson SWE 15:03,6
4. Daniel Hubmann SUI 15:09,2
5. Martins Sirmais LAT 15:09,5
6. Tomas Dlabaja CZE 15:10,2
38. Gösswein Csaba HUN 17:29,2

Teljes eredménylista


Középtáv, Bortnichi South
Nők

női pálya
5100 m / 90 m / 14
45 induló

1.
Simone Niggli SUI 32:13
2.
Heli Jukkola FIN 33:18
3.
Marianne Andersen NOR 34:14
4.
Minna Kauppi FIN 34:17
5.
Helena Jansson SWE 35:01
6.
Tatyana Riabkina RUS 35:28
40. Makrai Éva HUN 49:44
43. Szerencsi Ildikó HUN 50:51

Férfiak

férfi pálya
6100 m / 110 m / 17
45 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 32:21
2. Tero Föhr FIN 34:22
3. Valentin Novikov RUS 34:30
4. Anders Nordberg NOR 34:43
5. David Andersson SWE 34:50
6. Jonn Are Myhren NED 35:09
29. Lenkei Zsolt HUN 40:26
35. Gösswein Csaba HUN 42:13

Teljes eredménylista


Hosszútáv, Golosiivo
Nők

női pálya
11900 m / 300 m / 23
45 induló

1.
Minna Kauppi FIN 80:17
1.
Heli Jukkola FIN 80:17
3.
Simone Niggli SUI 81:48
4.
Anne M. Hausken NOR 83:19
5.
Marianne Andersen NOR 83:47
6.
Hanny Allston AUS 84:17
25. Gyurkó Fanni HUN 97:54
29. Kelemen Bernadett HUN 98:16

Férfiak

férfi pálya
18200 m / 550 m / 28
45 induló

1.
Matthias Merz SUI 104:28
2.
Andrey Khramov RUS 108:06
3.
Anders Nordberg NOR 108:36
4.
Mats Haldin FIN 108:52
5.
Vyacheslav Mukhidinov UKR 109:45
6.
Roman Efimov RUS 109:50
20. Kovács Ádám HUN 116:28

Teljes eredménylista


Váltó, Golosiivo
Nők

Golosiivo
5.4-6.1 km / 140-150 m / 14
váltó

1.
FIN

Paula Haapakoski
Heli Jukkola
Minna Kauppi

106:35

39:51
36:34
30:09

2.
SWE

Annika Billstam
Emma Engstrand
Helena Jansson

107:41

38:09
39:25
30:06

3.
NOR

Ingunn H. Weltzien
Marianne Andersen
Anne M. Hausken

107:50

40:06
37:00
30:43

13. HUN

Makrai Éva
Gyurkó Fanni
Szerencsi Ildikó

125:37

41:04
48:30
36:02

Férfiak

Golosiivo
6.5-8.6 km / 110-175 m / 17-21
38 váltó

1. RUS

Roman Efimov
Andrey Khramov
Valentin Novikov

130:26

47:24
47:26
35:35

2. SWE

Peter Oberg
David Andersson
Emil Wingstedt

131:08

49:18
47:49
34:00

3. FIN

Mats Haldin
Pasi Ikonen
Tero Föhr

131:35

47:19
49:29
34:45

19. HUN

Kovács Ádám
Zsebeházy István
Lenkei Zsolt

145:58

49:21
56:19
40:17

Teljes eredménylista (férfinői)


23. Tájékozódási futó Világbajnokság

2006. augusztus 1-5.
Arhus, Dánia
http://www.woc2006.dk/

Sprint, Mindeparken
Nők

2700 m / 30 m / 15
45 induló

1.
Hanny Allston AUS 13:13,3
2.
Simone Niggli-Luder SUI 13:19,1
3.
Kajsa Nilsson SWE 13:24,3
4.
Lena Eliasson SWE 13:29,4
5.
Minna Kauppi FIN 13:48,7
6.
Helen Bridle GBR 14:13,6
17. Makrai Éva HUN 15:07,5
40. Szerencsi Ildikó HUN 17:16,2

Férfiak

3100 m / 42 m / 21
47 induló

1. Emil Wingstedt SWE 13:35,3
2. Daniel Hubmann SUI 13:36,3
3. Claus Bloch DEN 13:37,0
4. Jonne Lakanen FIN 13:47,8
5. Matthias Müller SUI 13:50,9
6. Yuri Omelchenko UKR 13:59,7

Teljes eredménylista


Középtáv, Gjern Bakker
Nők

5200 m / 200 / 22
45 induló

1.
Simone Niggli-Luder SUI 33:58,1
2.
Marianne Andersen NOR 34:20,5
3.
Tanja Ryabkina RUS 36:13,9
4.
Minna Kauppi FIN 36:24,9
5.
Heli Jukkola FIN 37:20,7
6.
Mari Fasting NOR 37:24,3
43. Kelemen Bernadett HUN 49:47,3

Férfiak

6300 m / 240 / 23
45 induló

1. Holger Hott Johansen NOR 35:49,4
2. Jarkko Huovila FIN 35:58,3
3. Jamie Stevenson GBR 36:00,0
4. Thierry Gueorgiou FRA 36:20,5
5. Valentin Novikov RUS 36:43,5
6. Daniel Hubmann SUI 36:45,2

Teljes eredménylista


Hosszútáv, Addit-Løndal Skov
Nők

11700 m / 590 m / 24
44 induló

1.
Simone Niggli-Luder SUI 79:50,4
2.
Marianne Andersen NOR 80:16,1
3.
Dana Brozková CZE 82:42,4
4.
Heli Jukkola FIN 84:06,6
5.
Birte Riddervold NOR 84:17,4
6.
Anne M. Hausken NOR 84:27,1
40. Makrai Éva HUN 103:12,2
42. Simon Ágnes HUN 107:42,9

Férfiak

Addit-Løndal Skov
17200 m / 875 m / 32
44 induló

1.
Jani Lakanen FIN 105:01,0
2.
Marc Lauenstein SUI 106:10,5
3.
Andrey Khramov RUS 106:41,2
4.
Michal Smola CZE 107:18,8
5.
Olle Kärner EST 107:46,5
6.
François Gonon FRA 109:04,1
40. Vonyó Péter HUN 135:01,5
41. Dénes Zoltán HUN 137:28,1

Teljes eredménylista


Váltó, Himmelbjerget
Nők

5.1-6.9 km / 305-410 m / 14-19
28 Váltó

1.
FIN

Paula Haapakoski
Heli Jukkola
Minna Kauppi

141:05

37:35
51:39
51:50

2.
SWE

Jenny Johansson
Kajsa Nilsson
Karolina A. Höjsgaard

142:16

37:31
49:08
55:37

3.
SUI

Martina Fritschy
Vroni König-Salmi
Simone Luder

142:55

37:47
52:10
52:57

20. HUN

Kelemen Bernadett
Makrai Éva
Szerencsi Ildikó

182:48

47:38
64:45
70:24

Férfiak

6.8-8.0 km / 405-470 m / 20-22
38 Váltó

1. RUS

Roman Efimov
Andrey Khramov
Valentin Novikov

131:41

41:12
45:34
44:54

2. FIN

Mats Haldin
Jarkko Huovila
Jani Lakanen

135:44

40:44
47:51
47:08

3. SWE

Niclas Jonasson
Emil Wingstedt
Mattias Karlsson

138:22

40:09
49:25
48:47

21. HUN

Józsa Gábor
Dénes Zoltán
Kovács Ádám

158:57

46:36
57:04
55:16

Teljes eredménylista (férfinői)


15. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2006. augusztus 14-20.
Kassa, Szlovákia

Sprint
Nők

2.80 km / 5 m, 16
61 induló

1. Dana Brozkova CZE 14.20,1
2. Seline Stalder SUI 14.25,5
3. Michela Guizzardi ITA 14.47,8
4. Zuzana Macúchova CZE 14.49,7
5. Nataliya Dimitrova BUL 14.59,8
6. Nadija Volynska UKR 15.01,8
24. Gyurkó Fanni HUN 16.01,9
25. Kelemen Bernadett HUN 16.04,1
35. Szerencsi Ildikó HUN 16.28,8
Férfiak

3.3 km / 5 m / 22
76 induló

1. Oystein Kvaal Osterbo NOR 14.07,1
2. Simonas Krepsta LTU 14.19,3
3. Fabian Hertner SUI 14.22,6
4. Murray Strain GBR 14.31,0
5. Kovács Ádám HUN 14.32,9
6. Tuomas Tervo FIN 14.35,9
29. Bogos Tamás HUN 15.28,1
61. Koprivanacz Imre HUN 16.56,5

Középtáv
Nők

4.60 km / 160 m, 15
77 induló

1. Line Hagman NOR 31.30
2. Larisa Stanchenko RUS 31.43
3. Maria Rantala FIN 32.08
4. Karianne Ruud NOR 32.11
5. Radka Brozkova CZE 32.12
6. Iliana Shandurkova BUL 32.23
22. Szerencsi Ildikó HUN 36.43
29. Domján Zsuzsanna HUN 37.25
29. Zsigmond Száva HUN 45.43
66. Fekete Zsuzsa HUN 55.57
Férfiak

6.1 km / 225 m / 21
98 induló

1. Simonas Krepsta LTU 32.37
2. Philippe Adamski FRA 34.26
3. Stig Alvestad NOR 34.50
4. Tuomas Tervo FIN 34.51
5. Rasmus Rossen Soes DEN 34.57
6. Lukas Bartak SVK 34.59
54. Koprivanacz Imre HUN 42.20
56. Scultéty Márton HUN 43.00
80. Bogos Tamás HUN 55.03
82. Harkányi Zoltán HUN 57.20

Hosszútáv
Nők

8.40 km / 290 m, 18
74 induló

1. Dana Brozkova CZE 53.22
2. Helen Bridle GBR 56.58
3. Larisa Stanchenko RUS 58.17
4. Zdenka Stara CZE 58.30
4. Seline Stalder SUI 58.30
6. Maria Rantala FIN 58.37
26. Kelemen Bernadett HUN 65.13
31. Gyurkó Fanni HUN 66.25
36. Fekete Zsuzsa HUN 67.51
45. Domján Zsuzsa HUN 71.11
Férfiak

13.70 km / 485 m, 26
96 induló

1. Michal Smola CZE 72.31
2. Matthias Merz SUI 74.36
3. Oystein Kvaal Osterbo NOR 75.45
4. Lukas Bartak SVK 75.47
5. Carl Waaler Kaas NOR 75.51
6. Antti Harju FIN 77.02
11. Kovács Ádám HUN 79.18
37. Szundi Attila HUN 86.04
53. Harkányi Zoltán HUN 93.05
76. Scultéty Márton HUN 112.44

Váltó
Nők
4.1-5.1 km / 140-170 m / 12-15
16 váltó
1. GBR Mhairi Mackenzie
Helen Palmer
Rachael Elder
Helen Bridle
37.57
40.57
34.39
29.06
142.39
2. SUI Ines Brodmann
Noemi Cerny
Sara Luescher
Seline Stalder
39.21
36.33
30.58
35.54
142.46
3. FIN Laura Hokka
Pinja Satri
Salla Sukki
Maria Rantala
43.25
38.32
31.19
29.47
143.03
5. HUN Kelemen Bernadett
Domján Zsuzsa
Fekete Zsuzsa
Szerencsi Ildikó
36.54
40.32
37.36
33.08
148.10
Férfiak
6.0-7.4 km / 190-220 m / 16-18
23 váltó
1. SUI Fabian Hertner
Christian Ott
Baptiste Rollier
Matthias Merz
39.14
41.27
32.55
30.56
144.32
2. SVK Ondrej Pijak
Tomas Drencak
Martin Pijak
Lukas Bartak
40.12
40.27
33.42
31.34
145.55
3. NOR Martin Grotle Souk
Stig Alvestad
Carl Waaler Kaas
Oystein Kvaal Oste
41.36
38.32
34.14
31.34
145.56
13. HUN Szundi Attila
Koprivanacz Imre
Harkányi Zoltán
Kovács Ádám
41.33
55.16
37.15
35.07
169.11


22. Tájékozódási futó Világbajnokság

2005. augusztus 9-15.
Aichi, Japán

Sprint, Showa no Mori
Nők

2100 m / 130 m / 12
45 induló

1.
Simone N.-Luder SUI 14:02.7
2.
Anne M. Hausken NOR 14:34.4
3.
Heather Monro GBR 15:01.7
4.
Emma Engstrand SWE 15:03.1
5.
Vroni K. Salmi SUI 15:09.5
6.
Dana Brozkova CZE 15:28.3
34. Makrai Éva HUN 18:07.6
38. Kelemen Bernadett HUN 18:48.2
43. Simon Ágnes HUN 20:24.6

Férfiak

2400 m / 160 m / 14
46 induló

1. Emil Wingstedt SWE 14:31.0
2. Daniel Hubmann SUI 14:41.5
3. Jani Lakanen FIN 14:45.7
4. Øystein K. Østerbo NOR 14:47.1
5. Andrey Khramov RUS 14:49.2
6. Martins Sirmais LAT 15:01.0

Teljes eredménylista (férfinői)


Középtáv, Mikawa Kogen Bokujo
Nők

3800 m / 265 / 13
44 induló

1. Simone N.-Luder SUI 32:46.3
2. Jenny Johansson SWE 34:59.7
3. Minna Kauppi FIN 35:50.0
4. Anna Marsell SWE 35:58.3
5. Anni-M. Fincke FIN 37:03.5
6. Tatiana Ryabkina RUS 37:49.7
31. Kelemen Bernadett HUN 44:19.2
40. Makrai Éva HUN 47:01.0

Férfiak

4700 m / 300 / 13
43 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 33:00.3
2. Chris Terkelsen DEN 34:32.0
3. Jarkko Huovila FIN 34:49.3
4. David Andersson SWE 34:54.3
5. Øystein Kristiansen NOR 35:31.2
6. Jørgen Rostrup NOR 35:38.9

Teljes eredménylista (férfinői)


Hosszútáv, Tomoeyama
Nők

8800 m / 630 m / 21
42 induló

1. Simone N.-Luder SUI 73:23
2. Heli Jukkola FIN 75:35
3. Vroni K. Salmi SUI 77:49
4. Marianne Andersen NOR 79:48
5. Paula Haapakoski FIN 81:57
6. Hanny Allston AUS 83:31
Kelemen Bernadett HUN DNS

Férfiak

12900 m / 925 m / 29
43 induló

1. Andrey Khramov RUS 97:22
2. Marc Lauenstein SUI 99:30
3. Holger H.Johansen NOR 102:09
4. David Schneider SUI 102:42
5. Mats Haldin FIN 103:09
6. Michele Tavernaro ITA 103:20

Teljes eredménylista (férfinői)


Váltó
Nők

Tsukude Kogen
4.9-5.1 km / 330-345 m / 15-17
23 Váltó

1. SUI

Lea Müller
Vroni K. Salmi
Simone Luder

127:46

45:08
42:55
39:42

2. NOR

Marianne Andersen
Marianne Riddervold
Anne M. Hausken

129:28

41:31
45:24
42:33

3. SWE

Jenny Johansson
Karolina A. Höjsgaard
Emma Engstrand

130:35

41:42
43:59
44:53

19. HUN

Makrai Éva
Kelemen Bernadett
Simon Ágnes

173:58

52:35
62:30
48:31

Férfiak

Tsukude Kogen
6.5-6.6 km / 435-470 m / 17-19
27 Váltó

1. NOR

Holger H. Johansen
Øyystein Kristiansen
Jørgen Rostrup

136:48

45:21
48:17
43:09

2. FRA

Francois Gonon
Damien Renard
Thierry Gueorgiou

137:16

45:26
48:05
43:44

3. SUI

Matthias Merz
Marc Lauenstein
Daniel Hubmann

137:48

46:20
46:25
45:02

Teljes eredménylista (férfinői)


14. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2004. június 21-27.
Plzen, Csehország

Sprint
Nők

2.90 km / 25 m, 23
60 induló

1. STERBOVÁ Marta CZE 15.58
2. MACÚCHOVÁ Zuzana CZE 16.06
3. BROZKOVÁ Dana CZE 16.09
3. MAKRAI Éva HUN 16.09
5. DODIN Celine FRA 16.14
6. DRESEN Elisa GER 16.39
29. KELEMEN Bernadett HUN 19.43
31. ZSEBEHÁZY Eszter HUN 19.52
Férfiak

3.25 km / 30 m / 24
79 induló

1. OSTERBO Oystein NOR 14.42
2. HANSEN Christian DEN 14.59
3. USHKVAROK Pavlo UKR 15.02
3. SVIHOVSKÝ Jaromír CZE 15.02
5. SVIR Mikhail RUS 15.11
6. LOUHISOLA Toni FIN 15.12
14. JÓZSA Gábor HUN 15.41
45. KOPRIVANACZ Imre HUN 17.56
48. SCULTÉTY Márton HUN 18.15

Normáltáv
Nők

8.90 km / 300 m, 19
68 induló

1. BROZKOVÁ Dana CZE 62.19
2. STERBOVÁ Marta CZE 62.45
3. BERGLUND Camilla SWE 66.23
4. WOOTTON Hannah GBR 66.26
5. FRITSCHY Martina SUI 67.04
6. STEHNOVÁ Zuzana CZE 67.20
22. MAKRAI Éva HUN 74.10
38. SZERENCSI Ildikó HUN 83.43
KELEMEN Bernadett HUN DISQ
Férfiak

14.40 km / 430 m, 27
90 induló

1. SMOLA Michal CZE 82.58
2. LOSMAN Petr CZE 84.32
3. HORST Ingo GER 85.33
4. DÁVIDÍK Marian SVK 85.56
5. TERVO Tuomas FIN 87.10
6. HAUGEN Ivar NOR 88.34
31. SZUNDI Attila HUN 96.35
51. BALABÁS Péter Gergö HUN 108.23
61. HARKÁNYI Zoltán HUN 118.45
63. KOPRIVANACZ Imre HUN 121.24

Váltó
Nők

14 váltó

1. CZE STERBOVÁ Marta
MACÚCHOVÁ Zuzana
DOÈKALOVÁ Martina
BROZKOVÁ Dana
36.16
39.02
39.06
36.39
151.03
2. GBR MACKENZIE Mhairi
ELDER Rachael
PALMER Helen
WOOTTON Hannah
38.25
40.59
38.52
37.27
155.43
3. SUI WEGMÜLLER Lea
BAUMGARTNER Susann
MÜLLER Lea
FRITSCHY Martina
38.37
40.02
39.31
39.07
157.17
6. HUN MAKRAI Éva
ZSEBEHÁZY Eszter
ZSIGMOND Száva
KELEMEN Bernadett
38.23
41.45
45.04
41.00
166.12
Férfiak

22 váltó

1. CZE SVIHOVSKÝ Jaromír
DLABAJA Tomáš
SMOLA Michal
LOSMAN Petr
38.50
37.33
38.06
39.17
153.46
2. FRA PEYVEL Benoit
MAGNE Thibaut
GIRSCH Nicolas
GONON Francois
39.08
39.25
38.20
37.38
154.31
3. SVK PIJÁK Martin
PIJÁK Ondrej
BARTÁK Lukáš
DÁVIDÍK Marian
38.56
39.35
36.44
39.46
155.01
15. HUN SZUNDI Attila
SCULTÉTY Márton
HARKÁNYI Zoltán
JÓZSA Gábor
39.01
50.33
43.09
39.27
172.10