Címke szerinti archívum: Józsa Gábor


16. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2008. július 29 – augusztus 2.
Tartu, Észtország

Sprint
Nők

2.70 km / 55 m, 16
69 induló

1. Seline Stalder SUI 14.25,9
2. Dana Brozkova CZE 14.28,0
3. Esther Gil Brotons ESP 14.42,4
4. Rahel Friederich SUI 14.55,2
5. Bodil Holmström FIN 14.55,9
6. Capucine Vercellotti FRA 15.06,9
13. Szerencsi Ildikó HUN 15.55,3
38. Hrenkó Ivett HUN 17.43,4
63. Gyurkó Fanni HUN 20.59,9
Férfiak

3.1 km / 70 m / 17
74 induló

1. Tomas Dlabaja CZE 13.29,1
2. Vesa Taanila FIN 13.39,7
3. Scott Fraser GBR 13.42,9
4. Fabian Hertner SUI 13.49,0
5. Lukas Ebneter SUI 13.49,1
6. Jan Prochazka CZE 13.52,0
8. Lenkei Zsolt HUN 14.03,4
11. Kovács Ádám HUN 14.06,0
49. Szabó András HUN 15.46,5

Középtáv
Nők

4.90 km / 50 m, 10
82 induló

1. Bodil Holmström FIN 34.29
2. Dana Brozkova CZE 34.37
3. Radka Brozkova CZE 36.01
4. Una Arama LAT 36.38
5. Elisa Drese GER 37.17
6. Marttiina Joensuu FIN 37.24
22. Kelemen Bernadett HUN 44.30
42. Gyurkó Fanni HUN 49.00
46. Őry Eszter HUN 50.05
62. Hrenkó Ivett HUN 55.54
Férfiak

6.2 km / 80 m / 13
95 induló

1. Sander Vaher EST 33.35
2. Michal Smola CZE 35.39
3. Gernot Kerschbaumer AUT 36.30
4. Yury Masny RUS 36.37
5. Edgars Bertuks LAT 36.53
6. Andreas Rüedlinger SUI 36.55
13. Lenkei Zsolt HUN 39.01
24. Kerényi Máté HUN 40.47
34. Kovács Ádám HUN 42.47
49. Szabó András HUN 45.54

Hosszútáv
Nők

9.0 km / 140 m, 19
82 induló

1. Bodil Holmström FIN 65.37
2. Una Arama LAT 72.18
3. Heini Wennman FIN 72.38
4. Mhairi Mackenzie GBR 72.54
4. Helen Palmer GBR 73.00
6. Esther Gil Brotons ESP 73.10
22. Gyurkó Fanni HUN 81.45
47. Kelemen Bernadett HUN 94.36
53. Őry Eszter HUN 96.34
60. Szerencsi Ildikó HUN 105.55
Férfiak

13.20 km / 210 m, 25
92 induló

1. Michal Smola CZE 81.17
2. Fabian Hertner SUI 83.16
3. Yury Masnyy RUS 85.13
4. Edgars Bertuks LAT 88.25
5. Johan Bäckman FIN 90.29
6. Markus Puusepp EST 91.05
15. Kovács Ádám HUN 96.18
37. Kerényi Máté HUN 107.24
61. Józsa Gábor HUN 131.14
70. Szundi Attila HUN 146.21

Váltó
Nők

3.8-5.0 km / 40-55 m / 10
15 váltó

1. FIN Laura Hokka
Heini Wennman
Marttina Joensuu
Bodil Holmström
39.02
38.26
27.42
25.59
131.09
2. CZE Jana Panchartkova
Radka Brozkova
Iveta Duchova
Dana Brozkova
38.51
36.46
32.25
24.29
132.31
3. LTU Kristina Rybakovaite
Indre Valaite
Gabija Razaityte
Rasa Ptasekaite
38.11
35.34
28.14
30.35
132.34
8. HUN Gyurkó Fanni
Kelemen Bernadett
Őry Eszter
Szerencsi Ildikó
38.13
40.58
37.31
31.00
147.42
Férfiak

6.1-8.2 km / 70-90 m / 11-14
24 váltó

1. SWE Martin Hammarberg
Emil Andersson
Erik Thorsson
Jakob Lööf
46.49
45.05
36.10
34.46
162.50
2. EST Lauri Tammemäe
Sander Vaher
Peeter Pihl
Markus Puusepp
46.45
45.01
26.23
34.54
163.03
3. HUN Szabó András
Lenkei Zsolt
Kerényi Máté
Kovács Ádám
46.55
44.55
38.36
34.56
165.22


24. Tájékozódási futó Világbajnokság

2007. augusztus 17-26.
Kijev, Ukrajna
http://www.woc2007.org.ua

Sprint, Kijev, botanikus kert
Nők

női pálya
2470 m / 14
46 induló

1.
Simone Niggli SUI 12:06,9
2.
Minna Kauppi FIN 12:26,6
3.
Lena Eliasson SWE 12:46,4
4.
Helena Jansson SWE 12:55,0
5.
Marianne Andersen NOR 12:57,8
6.
Ingunn H. Weltzien NOR 13:00,1
36. Gyurkó Fanni HUN 15:07,0
43. Szerencsi Ildikó HUN 16:00,3

Férfiak

férfi pálya
3200 m / 15
45 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 14:44,0
2. Matthias Merz SUI 14:44,9
3. Martin Johansson SWE 15:03,6
4. Daniel Hubmann SUI 15:09,2
5. Martins Sirmais LAT 15:09,5
6. Tomas Dlabaja CZE 15:10,2
38. Gösswein Csaba HUN 17:29,2

Teljes eredménylista


Középtáv, Bortnichi South
Nők

női pálya
5100 m / 90 m / 14
45 induló

1.
Simone Niggli SUI 32:13
2.
Heli Jukkola FIN 33:18
3.
Marianne Andersen NOR 34:14
4.
Minna Kauppi FIN 34:17
5.
Helena Jansson SWE 35:01
6.
Tatyana Riabkina RUS 35:28
40. Makrai Éva HUN 49:44
43. Szerencsi Ildikó HUN 50:51

Férfiak

férfi pálya
6100 m / 110 m / 17
45 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 32:21
2. Tero Föhr FIN 34:22
3. Valentin Novikov RUS 34:30
4. Anders Nordberg NOR 34:43
5. David Andersson SWE 34:50
6. Jonn Are Myhren NED 35:09
29. Lenkei Zsolt HUN 40:26
35. Gösswein Csaba HUN 42:13

Teljes eredménylista


Hosszútáv, Golosiivo
Nők

női pálya
11900 m / 300 m / 23
45 induló

1.
Minna Kauppi FIN 80:17
1.
Heli Jukkola FIN 80:17
3.
Simone Niggli SUI 81:48
4.
Anne M. Hausken NOR 83:19
5.
Marianne Andersen NOR 83:47
6.
Hanny Allston AUS 84:17
25. Gyurkó Fanni HUN 97:54
29. Kelemen Bernadett HUN 98:16

Férfiak

férfi pálya
18200 m / 550 m / 28
45 induló

1.
Matthias Merz SUI 104:28
2.
Andrey Khramov RUS 108:06
3.
Anders Nordberg NOR 108:36
4.
Mats Haldin FIN 108:52
5.
Vyacheslav Mukhidinov UKR 109:45
6.
Roman Efimov RUS 109:50
20. Kovács Ádám HUN 116:28

Teljes eredménylista


Váltó, Golosiivo
Nők

Golosiivo
5.4-6.1 km / 140-150 m / 14
váltó

1.
FIN

Paula Haapakoski
Heli Jukkola
Minna Kauppi

106:35

39:51
36:34
30:09

2.
SWE

Annika Billstam
Emma Engstrand
Helena Jansson

107:41

38:09
39:25
30:06

3.
NOR

Ingunn H. Weltzien
Marianne Andersen
Anne M. Hausken

107:50

40:06
37:00
30:43

13. HUN

Makrai Éva
Gyurkó Fanni
Szerencsi Ildikó

125:37

41:04
48:30
36:02

Férfiak

Golosiivo
6.5-8.6 km / 110-175 m / 17-21
38 váltó

1. RUS

Roman Efimov
Andrey Khramov
Valentin Novikov

130:26

47:24
47:26
35:35

2. SWE

Peter Oberg
David Andersson
Emil Wingstedt

131:08

49:18
47:49
34:00

3. FIN

Mats Haldin
Pasi Ikonen
Tero Föhr

131:35

47:19
49:29
34:45

19. HUN

Kovács Ádám
Zsebeházy István
Lenkei Zsolt

145:58

49:21
56:19
40:17

Teljes eredménylista (férfinői)


23. Tájékozódási futó Világbajnokság

2006. augusztus 1-5.
Arhus, Dánia
http://www.woc2006.dk/

Sprint, Mindeparken
Nők

2700 m / 30 m / 15
45 induló

1.
Hanny Allston AUS 13:13,3
2.
Simone Niggli-Luder SUI 13:19,1
3.
Kajsa Nilsson SWE 13:24,3
4.
Lena Eliasson SWE 13:29,4
5.
Minna Kauppi FIN 13:48,7
6.
Helen Bridle GBR 14:13,6
17. Makrai Éva HUN 15:07,5
40. Szerencsi Ildikó HUN 17:16,2

Férfiak

3100 m / 42 m / 21
47 induló

1. Emil Wingstedt SWE 13:35,3
2. Daniel Hubmann SUI 13:36,3
3. Claus Bloch DEN 13:37,0
4. Jonne Lakanen FIN 13:47,8
5. Matthias Müller SUI 13:50,9
6. Yuri Omelchenko UKR 13:59,7

Teljes eredménylista


Középtáv, Gjern Bakker
Nők

5200 m / 200 / 22
45 induló

1.
Simone Niggli-Luder SUI 33:58,1
2.
Marianne Andersen NOR 34:20,5
3.
Tanja Ryabkina RUS 36:13,9
4.
Minna Kauppi FIN 36:24,9
5.
Heli Jukkola FIN 37:20,7
6.
Mari Fasting NOR 37:24,3
43. Kelemen Bernadett HUN 49:47,3

Férfiak

6300 m / 240 / 23
45 induló

1. Holger Hott Johansen NOR 35:49,4
2. Jarkko Huovila FIN 35:58,3
3. Jamie Stevenson GBR 36:00,0
4. Thierry Gueorgiou FRA 36:20,5
5. Valentin Novikov RUS 36:43,5
6. Daniel Hubmann SUI 36:45,2

Teljes eredménylista


Hosszútáv, Addit-Løndal Skov
Nők

11700 m / 590 m / 24
44 induló

1.
Simone Niggli-Luder SUI 79:50,4
2.
Marianne Andersen NOR 80:16,1
3.
Dana Brozková CZE 82:42,4
4.
Heli Jukkola FIN 84:06,6
5.
Birte Riddervold NOR 84:17,4
6.
Anne M. Hausken NOR 84:27,1
40. Makrai Éva HUN 103:12,2
42. Simon Ágnes HUN 107:42,9

Férfiak

Addit-Løndal Skov
17200 m / 875 m / 32
44 induló

1.
Jani Lakanen FIN 105:01,0
2.
Marc Lauenstein SUI 106:10,5
3.
Andrey Khramov RUS 106:41,2
4.
Michal Smola CZE 107:18,8
5.
Olle Kärner EST 107:46,5
6.
François Gonon FRA 109:04,1
40. Vonyó Péter HUN 135:01,5
41. Dénes Zoltán HUN 137:28,1

Teljes eredménylista


Váltó, Himmelbjerget
Nők

5.1-6.9 km / 305-410 m / 14-19
28 Váltó

1.
FIN

Paula Haapakoski
Heli Jukkola
Minna Kauppi

141:05

37:35
51:39
51:50

2.
SWE

Jenny Johansson
Kajsa Nilsson
Karolina A. Höjsgaard

142:16

37:31
49:08
55:37

3.
SUI

Martina Fritschy
Vroni König-Salmi
Simone Luder

142:55

37:47
52:10
52:57

20. HUN

Kelemen Bernadett
Makrai Éva
Szerencsi Ildikó

182:48

47:38
64:45
70:24

Férfiak

6.8-8.0 km / 405-470 m / 20-22
38 Váltó

1. RUS

Roman Efimov
Andrey Khramov
Valentin Novikov

131:41

41:12
45:34
44:54

2. FIN

Mats Haldin
Jarkko Huovila
Jani Lakanen

135:44

40:44
47:51
47:08

3. SWE

Niclas Jonasson
Emil Wingstedt
Mattias Karlsson

138:22

40:09
49:25
48:47

21. HUN

Józsa Gábor
Dénes Zoltán
Kovács Ádám

158:57

46:36
57:04
55:16

Teljes eredménylista (férfinői)


6. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2006. május 7-13.
Otepää, Észtország

Sprint
Nők Tartu Toomemägi 2730 m / 80 m / 14
1. Simone Niggli SUI 12.35,0
2. Marianne Andersen NOR 13.12,5
3. Minna Kauppi FIN 13.14,8
4. Kajsa Nilsson SWE 13.22,3
5. Ingunn Weltzien NOR 13.23,1
6. Karolina Höjsgaard SWE 13.25,0
Férfiak Tartu Toomemägi 3070 m / 105 m / 17
1. Emil Wingstedt SWE 13.02,2
2. Jamie Stevenson GBR 13.07,3
3. Andrey Khramov RUS 13.09,4
4. Mikkel Lund DEN 13.10,3
5. David Schneider SUI 13.11,0
6. Martins Sirmais LAT 13.11,9

Középtáv
Nők Haanja-Kurgjärve 5680 m / 135 m / 15
1. Minna Kauppi FIN 33.41
2. Marianne Andersen NOR 34.16
3. Heli Jukkola FIN 34.55
4. Tatiana Ryabkina RUS 35.10
5. Simone Niggli SUI 35.18
6. Emma Engstrand SWE 36.18
Férfiak Haanja-Kurgjärve 6700 m / 160 m / 18
1. Thierry Gueorgiou FRA 34.04
2. Martins Sirmais LAT 34.11
3. Valentin Novikov RUS 34.18
4. Damien Renard FRA 34.26
5. Peter Öberg SWE 34.38
6. Emil Wingstedt SWE 34.42

Normáltáv
Nők Otepää-Vastsemoisa-Nüpli 10930 m / 270 m / 25
1. Simone Niggli SUI 72:04
2. Heli Jukkola FIN 77:37
3. Minna Kauppi FIN 80:54
4. Karolina Höjsgaard SWE 81:48
5. Vroni Koenig-Salmi SUI 81:55
6. Dana Brozkova CZE 82:51
Férfiak Otepää-Vastsemoisa-Nüpli 16210 m / 430 m / 33
1. Jani Lakanen FIN 95:22
2. Daniel Hubmann SUI 97:22
2. Olle Kärner EST 99:14
4. Valentin Novikov RUS 99:32
5. Mats Haldin FIN 99:37
6. Holger Hott Johansen NOR 100:53

Váltó
Nők Tehvandi-Apteekri 6,08-6,32 km / 180 m / 17
1. FIN Paula Haapakoski Heli Jukkola Minna Kauppi 40:51 38:31 38:48 118:10
2. SUI Lea Mueller Vroni Koenig-Salmi Simone Niggli 41:50 39:34 36:47 118:11
3. SWE Emma Engstrand Kajsa Nilsson Karolina Höjsgaard 42:58 36:58 38:22 118:18
Férfiak Tehvandi-Apteekri 8,98-9,23 km / 290 m / 24
1. SWE Niclas Jonasson Peter Öberg David Andersson 45:56 48:05 45:58 139:59
2. FRA Francois Gonon Damien Renard Thierry Gueorgiou 45:43 48:26 45:53 140:02
3. NOR Lars Skjeset Carl Waaler Kaa Oystein Kvaal Osterbo 47:14 48:48 44:03 140:05
32. HUN Józsa Gábor Dénes Zoltán Gösswein Csaba 54:13 55:27 64:29 174:09


14. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2004. június 21-27.
Plzen, Csehország

Sprint
Nők

2.90 km / 25 m, 23
60 induló

1. STERBOVÁ Marta CZE 15.58
2. MACÚCHOVÁ Zuzana CZE 16.06
3. BROZKOVÁ Dana CZE 16.09
3. MAKRAI Éva HUN 16.09
5. DODIN Celine FRA 16.14
6. DRESEN Elisa GER 16.39
29. KELEMEN Bernadett HUN 19.43
31. ZSEBEHÁZY Eszter HUN 19.52
Férfiak

3.25 km / 30 m / 24
79 induló

1. OSTERBO Oystein NOR 14.42
2. HANSEN Christian DEN 14.59
3. USHKVAROK Pavlo UKR 15.02
3. SVIHOVSKÝ Jaromír CZE 15.02
5. SVIR Mikhail RUS 15.11
6. LOUHISOLA Toni FIN 15.12
14. JÓZSA Gábor HUN 15.41
45. KOPRIVANACZ Imre HUN 17.56
48. SCULTÉTY Márton HUN 18.15

Normáltáv
Nők

8.90 km / 300 m, 19
68 induló

1. BROZKOVÁ Dana CZE 62.19
2. STERBOVÁ Marta CZE 62.45
3. BERGLUND Camilla SWE 66.23
4. WOOTTON Hannah GBR 66.26
5. FRITSCHY Martina SUI 67.04
6. STEHNOVÁ Zuzana CZE 67.20
22. MAKRAI Éva HUN 74.10
38. SZERENCSI Ildikó HUN 83.43
KELEMEN Bernadett HUN DISQ
Férfiak

14.40 km / 430 m, 27
90 induló

1. SMOLA Michal CZE 82.58
2. LOSMAN Petr CZE 84.32
3. HORST Ingo GER 85.33
4. DÁVIDÍK Marian SVK 85.56
5. TERVO Tuomas FIN 87.10
6. HAUGEN Ivar NOR 88.34
31. SZUNDI Attila HUN 96.35
51. BALABÁS Péter Gergö HUN 108.23
61. HARKÁNYI Zoltán HUN 118.45
63. KOPRIVANACZ Imre HUN 121.24

Váltó
Nők

14 váltó

1. CZE STERBOVÁ Marta
MACÚCHOVÁ Zuzana
DOÈKALOVÁ Martina
BROZKOVÁ Dana
36.16
39.02
39.06
36.39
151.03
2. GBR MACKENZIE Mhairi
ELDER Rachael
PALMER Helen
WOOTTON Hannah
38.25
40.59
38.52
37.27
155.43
3. SUI WEGMÜLLER Lea
BAUMGARTNER Susann
MÜLLER Lea
FRITSCHY Martina
38.37
40.02
39.31
39.07
157.17
6. HUN MAKRAI Éva
ZSEBEHÁZY Eszter
ZSIGMOND Száva
KELEMEN Bernadett
38.23
41.45
45.04
41.00
166.12
Férfiak

22 váltó

1. CZE SVIHOVSKÝ Jaromír
DLABAJA Tomáš
SMOLA Michal
LOSMAN Petr
38.50
37.33
38.06
39.17
153.46
2. FRA PEYVEL Benoit
MAGNE Thibaut
GIRSCH Nicolas
GONON Francois
39.08
39.25
38.20
37.38
154.31
3. SVK PIJÁK Martin
PIJÁK Ondrej
BARTÁK Lukáš
DÁVIDÍK Marian
38.56
39.35
36.44
39.46
155.01
15. HUN SZUNDI Attila
SCULTÉTY Márton
HARKÁNYI Zoltán
JÓZSA Gábor
39.01
50.33
43.09
39.27
172.10


14. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2003. július 7-12.
Pölva, Észtország

Rövidtáv
Nők

Küka
60 induló
3.7 km / 140 m / 12

1. Laura Hokka FIN 25.09
2. Signe Soes DEN 25.19
3. Eveli Saue EST 25.27
4. Sofia Karlsson SWE 25.44
5. Una Berizna LAT 25.55
6. Elin A. Skantze SWE 26.00
13. Fekete Zsuzsa HUN 28.07
49. Zsigmond Száva HUN 34.55
Férfiak

Küka
60 induló
3.6 km / 140 m / 11

1. Matthias Merz SUI 24.35
2. Tuomas Tervo FIN 24.46
3. Aleksei Bortnik RUS 25.06
4. Jevgeni Krasnojarov RUS 25.38
5. Daniel Hubmann SUI 25.53
6. Lukas Bartak SVK 26.12
60. Pelyhe Dániel HUN 44.10

Normáltáv

Nők

Uniküla
7.9 km / 280 m / 16
131 induló

1. Martina Dockalova CZE 55.36
2. Anni-Maija Fincke FIN 55.43
3. Helena Jansson SWE 56.49
4. Michaela Przyczkova CZE 56.58
5. Lina Hagman NOR 57.42
6. Anna Lampinen SWE 57.46
57. Domján Zsuzsa HUN 69.20
90. Fekete Zsuzsa HUN 81.37
111. Fekete Anikó HUN 96.09
Zsigmond Száva HUN DISQ.
Férfiak

Uniküla
11.9 km / 430 m / 19
165 induló

1. Dmitri Tsvetkov RUS 64.00
2. Matthias Merz SUI 64.55
3. Daniel Hubmann SUI 65.55
4. Anders Holmberg SWE 66.16
5. Aleksei Bortnik RUS 67.01
6. Emil Lauri SWE 67.06
69. Gösswein Csaba HUN 80.10
79. Pelyhe Dániel HUN 81.18
92. Zsebeházy István HUN 85.08
Józsa Gábor HUN DISQ.

Váltó
Nők

Rosma
5500 m / 135 m / 15
44 váltó

1. FIN Annamaria Väli-Klemelä
Heini Wennman
Silja Tarvonen
39.34
25.17
37.04
101.55
2. SWE Anna Lampinen
Sofia Karlsson
Helena Jansson
39.29
25.26
37.17
102.12
3. NOR Marte Grande Ostby
Betty Ann Bjerkreim
Line Hagman
39.35
25.08
37.32
102.15
23. HUN Domján Zsuzsa
Zsigmond Száva
Fekete Zsuzsa
43.32
31.09
44.03
118.44
Férfiak

Rosma
7900 m / 19 m / 15
57 váltó

1. RUS Dmitri Tsvetkov
Dmitri Jekaterinin
Aleksei Bortnik
42.44
32.35
41.18
116.37
2. NOR Kristian Dalby
Lars Skjeset
Audun Weltzen
36.33
39.15
41.02
118.01
3. SUI Hannes Friederich
Matthias Merz
Daniel Hubmann
37.37
31.22
42.08
118.30
29. HUN Gösswein Csaba
Pelyhe Dániel
Zsebeházy István
47.56
36.10
49.05
133.11