Címke szerinti archívum: Hrenkó Ivett


17. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2012. július 20-23.
Borlänge, Svédország
http://www.wuoc2010.se 

Sprint, Borlänge
Női
1. Amelie Chataing FRA 13.30,1
2. Caroline Cejka SUI 13.37,2
3. Michaela Guizzardi ITA 13.55,6
4. Sabine Hauswirth SUI 13.57,3
5. Sofia Haajanen FIN 14.03,2
6. Angela Simpson NZL 14.06,2
21. Gyurkó Fanni HUN 14:50,5
41. Péley Dorottya HUN 15.49,2
43. Szerencsi Ildikó HUN 15.58,3
Férfi
1. Jerker Lysell SWE 13.58,9
2. Scott Fraser GBR 14.07,4
3. Severin Howald SUI 14.25,7
4. Jan Prochazka CZE 14.29,9
5. Kyril Nikolov BUL 14.36,6
6. Stepan Kodeda CZE 14.43,4
11. Lenkei Zsolt HUN 15.06,2
56. Szabó András HUN 17.08,2
Kovács Ádám HUN disq

Középtáv, Gustafs
Női
1. Radka Brozkova CZE 30.05
2. Sofia Haajanen FIN 31.38
3. Ines Brodmann SUI 31.45
4. Sara Lüscher SUI 32.25
5. Saila Kinni FIN 32.30
6. Rasa Ptasekaite LTA 33.23
45. Gyurkó Fanni HUN 41.36
71. Péley Dorottya HUN 47.41
75. Zsigmond Száva HUN 50.25
79. Hrenkó Ivett HUN 43.39
Férfi
1. Mattias Merz SUI 30.48
2. Patrik Karlsson SWE 31.24
3. Graham Gristwood GBR 31.44
4. Johan Runesson SWE 31.54
5. Olli-Pekka Koistinen FIN 32.13
6. Erik Rost SWE 32.35
24. Lenkei Zsolt HUN 35.05
58. Kerényi Máté HUN 40.19
77. Pelyhe Dániel HUN 43.39
84. Szabó András HUN 45.19

Hosszútáv, Gyllfäbodarna
Női
1. Sara Lüscher SWE 1:00.09
2. Saila Kinni FIN 1:00.47
3. Silje Ekroll Jahren NOR 1:02.11
4. Rasa Ptasekaite LTA 1:03.05
5. Marttiina Joensuu FIN 1:03.27
6. Heini Wennman FIN 1:03.39
15. Gyurkó Fanni HUN 1:08.58
47. Szerencsi Ildikó HUN 1:20.33
76. Zsigmond Száva HUN 1:39.30
78. Zsigmond Tímea HUN 1:45.53
Férfi
1. Mattias Merz SUI 1:11.16
2. Erik Rost SWE 1:15.52
3. Johan Runesson SWE 1:16.30
4. Oskari Liukkonen FIN 1:16.38
5. Johan Aronsson SWE 1:17.43
6. Stepan Kodeda CZE 1:17.54
12. Kovács Ádám HUN 1:20.13
58. Kerényi Máté HUN 1:32.49
65. Pelyhe Dániel HUN 1:35.00
90. Szajkó Csaba HUN 2:01.56

Váltó, Gustafs
Női
1. Switzerland

1 Caroline Cejka
Ines Brodmann
Sara Lüscher

01:49.04

35.42
36.29
36.53

2. Finland

Marttiina Joensuu
Saila Kinni
Sofia Haajanen

01:51.55

36.28
38.39
36.48

3. Czech Republic

Sarka Svobodna
Radka Brozkova
Iveta Duchova

1:52.05

35.39
36.55
39.31

12. Hungary

Gyurkó Fanni
Péley Dorottya
Szerencsi Ildikó

02:03.50

35.52
44.20
43.38

Férfi
1. Sweden

Patrik Karlsson
Erik Rost
Johan Aronsson

2:02.01

41.02
40.41
40.18

2. Czech Republic 02:02.47

Tomas Dlabaja 00:41.05
Jan Sedivy 00:40.34
Jan Prochazka 00:41.08

2:02.47

41.05
40.34
41.08

3. France

Frederic Tranchard
Lucas Basset
Vincent Coupat

2:04.39

39.31
42.24
42.44

7. Hungary

Kerényi Máté
Lenkei Zsolt
Kovács Ádám

2:09.22

44.20
43.23
41.39


Az összes eredmény letöltése: wuoc2010 (tömörített zip file)

3-as bulletin, térképek

Borlänge Center, sprint:

3D térkép Borlänge központjáról, (az oldalon kattints a 3D linkre)

Gustafs, középtáv és váltó:

Gyllbergen, hosszútáv:


16. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2008. július 29 – augusztus 2.
Tartu, Észtország

Sprint
Nők

2.70 km / 55 m, 16
69 induló

1. Seline Stalder SUI 14.25,9
2. Dana Brozkova CZE 14.28,0
3. Esther Gil Brotons ESP 14.42,4
4. Rahel Friederich SUI 14.55,2
5. Bodil Holmström FIN 14.55,9
6. Capucine Vercellotti FRA 15.06,9
13. Szerencsi Ildikó HUN 15.55,3
38. Hrenkó Ivett HUN 17.43,4
63. Gyurkó Fanni HUN 20.59,9
Férfiak

3.1 km / 70 m / 17
74 induló

1. Tomas Dlabaja CZE 13.29,1
2. Vesa Taanila FIN 13.39,7
3. Scott Fraser GBR 13.42,9
4. Fabian Hertner SUI 13.49,0
5. Lukas Ebneter SUI 13.49,1
6. Jan Prochazka CZE 13.52,0
8. Lenkei Zsolt HUN 14.03,4
11. Kovács Ádám HUN 14.06,0
49. Szabó András HUN 15.46,5

Középtáv
Nők

4.90 km / 50 m, 10
82 induló

1. Bodil Holmström FIN 34.29
2. Dana Brozkova CZE 34.37
3. Radka Brozkova CZE 36.01
4. Una Arama LAT 36.38
5. Elisa Drese GER 37.17
6. Marttiina Joensuu FIN 37.24
22. Kelemen Bernadett HUN 44.30
42. Gyurkó Fanni HUN 49.00
46. Őry Eszter HUN 50.05
62. Hrenkó Ivett HUN 55.54
Férfiak

6.2 km / 80 m / 13
95 induló

1. Sander Vaher EST 33.35
2. Michal Smola CZE 35.39
3. Gernot Kerschbaumer AUT 36.30
4. Yury Masny RUS 36.37
5. Edgars Bertuks LAT 36.53
6. Andreas Rüedlinger SUI 36.55
13. Lenkei Zsolt HUN 39.01
24. Kerényi Máté HUN 40.47
34. Kovács Ádám HUN 42.47
49. Szabó András HUN 45.54

Hosszútáv
Nők

9.0 km / 140 m, 19
82 induló

1. Bodil Holmström FIN 65.37
2. Una Arama LAT 72.18
3. Heini Wennman FIN 72.38
4. Mhairi Mackenzie GBR 72.54
4. Helen Palmer GBR 73.00
6. Esther Gil Brotons ESP 73.10
22. Gyurkó Fanni HUN 81.45
47. Kelemen Bernadett HUN 94.36
53. Őry Eszter HUN 96.34
60. Szerencsi Ildikó HUN 105.55
Férfiak

13.20 km / 210 m, 25
92 induló

1. Michal Smola CZE 81.17
2. Fabian Hertner SUI 83.16
3. Yury Masnyy RUS 85.13
4. Edgars Bertuks LAT 88.25
5. Johan Bäckman FIN 90.29
6. Markus Puusepp EST 91.05
15. Kovács Ádám HUN 96.18
37. Kerényi Máté HUN 107.24
61. Józsa Gábor HUN 131.14
70. Szundi Attila HUN 146.21

Váltó
Nők

3.8-5.0 km / 40-55 m / 10
15 váltó

1. FIN Laura Hokka
Heini Wennman
Marttina Joensuu
Bodil Holmström
39.02
38.26
27.42
25.59
131.09
2. CZE Jana Panchartkova
Radka Brozkova
Iveta Duchova
Dana Brozkova
38.51
36.46
32.25
24.29
132.31
3. LTU Kristina Rybakovaite
Indre Valaite
Gabija Razaityte
Rasa Ptasekaite
38.11
35.34
28.14
30.35
132.34
8. HUN Gyurkó Fanni
Kelemen Bernadett
Őry Eszter
Szerencsi Ildikó
38.13
40.58
37.31
31.00
147.42
Férfiak

6.1-8.2 km / 70-90 m / 11-14
24 váltó

1. SWE Martin Hammarberg
Emil Andersson
Erik Thorsson
Jakob Lööf
46.49
45.05
36.10
34.46
162.50
2. EST Lauri Tammemäe
Sander Vaher
Peeter Pihl
Markus Puusepp
46.45
45.01
26.23
34.54
163.03
3. HUN Szabó András
Lenkei Zsolt
Kerényi Máté
Kovács Ádám
46.55
44.55
38.36
34.56
165.22


18. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2007. július 8-13.
Dubbo, Ausztrália

Rövidtáv
Nők

Western Plains Zoo
90 induló
2.7 km / 15 m / 17

1. Eva Svensson SWE 13.19
2. Sarka Svobodna CZE 13.20
3. Maja Alm DEN 13.23
4. Siri Ulvestad NOR 13.35
5. Jenny Lannkvist SWE 13.37
6. Anastasia Trubkina RUS 13.56
30. Gyurkó Fanni HUN 14.48
42. Hrenkó Ivett HUN 15.11
49. Őry Eszter HUN 15.23
Férfiak

Western Plains Zoo
128 induló
3.25 km / 25 m / 18

1. Vojtech Kral CZE 13.59
2. Olav Lundanes NOR 14.05
3. Ivan Sirakov BUL 14.23
4. Martin Hubmann SUI 14.27
5. Lenkei Zsolt HUN 14.28
6. Christian Bobach DEN 14:28
20. Szabó András HUN 14:50
54. Kerényi Máté HUN 15:49

Középtáv
Nők

Dhaadyiwa
3.6 km / 85 m / 21
60 induló

1. Jenny Lannkvist SWE 22.07
2. Ida Marie Bjargul NOR 23.41
3. Tatyana Mendel RUS 24.32
Saila Kinni FIN 24.32
5. Anastasia Trubkina RUS 24.41
6. Simona Karochova CZE 24.44
14. Gyurkó Fanni HUN 26.00
56. Őry Eszter HUN 35.25
Férfiak

Dhaadyiwa
4.5 km / 115 m / 22
60 induló

1. Olav Lundanes NOR 23.15
2. Petter Eriksson SWE 23.59
3. Martin Hubmann SUI 24.02
4. Magne Dahli NOR 24.29
5. Adam Chromy CZE 24.31
6. Michal Krajcik SVK 24.53
7. Lenkei Zsolt HUN 24.59
23. Szabó András HUN 27.09
38. Kerényi Máté HUN 28.58

Normáltáv
Nők

Malang
7.2 km / 300 m / 16
92 induló

1. Siri Ulvestad NOR 60.47
2. Kine Hallan Steiwer NOR 61.13
3. Heini Saarimaki FIN 61.48
4. Sabine Hauswirth SUI 62.16
5. Silje Jahren NOR 62.34
6. Vanessa Round AUS 62.50
27. Gyurkó Fanni HUN 70.16
52. Őry Eszter HUN 77.14
72. Hrenkó Ivett HUN 88.32
Férfiak

Malang
11.1 km / 495 m / 27
129 induló

1. Olav Lundanes NOR 71.30
2. Magne Dahli NOR 74.05
3. Christian Bobach DEN 75.31
4. Simon Uppill AUS 76.42
5. Stephan Kodeda CZE 77.40
6. Torgeir Nörbech NOR 77.51
16. Lenkei Zsolt HUN 80.51
47. Kerényi Máté HUN 87.16
82. Szabó András HUN 97.40

Váltó
Nők

Nguluway
4.4-4.6 km / 200-225 m / 13-14
váltó

1. NOR Kine Hallan Steiwer
Silje Jahren
Siri Ulvestad
34:34
33:15
33:59
101:49
2. SWE Eva Svensson
Sara Eskilsson
Jenny Lönnkvist
33:58
34:06
33:33
101:49
3. SUI Sara Würmli
Judith Wyder
Sabien Hauswirth
34:39
35:06
33:19
7. HUN Gyurkó Fanni
Hrenkó Ivett
Őry Eszter
34:14
36:07
37:37
Férfiak

Nguluway
7.0-7.1 km / 295-335 m / 18
váltó

1. CZE Stephan Kodeda
Jan Benes
Adam Chromy
43:30
43:40
42:35
129:47
2. NOR Torgeir Nörbech
Magne Dahli
Olav Lundanes
44:54
43:16
42:46
130:57
3. LAT Mikus Zagata
Kalvis Mihailovs
Anatolijs Sarasovs
43:31
46:06
44:52
134:30
16. HUN Kerényi Máté
Szabó András
Lenkei Zsolt
46:08
51:11
46:50
144:09


17. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2006. július 2-7.
Druskininkai, Litvánia

Sprint
Nők

Druskininkai
121 induló
2500 m / 16 m / 13

1. Hultgren Ingunn Weltzien NOR 10:46.8
2. Hanny Alston AUS 10:50.1
3. Eva Svensson SWE 11:25.3
4. Jana Vaculikova CZE 11:32.5
5. Ekaterina Terekhova RUS 11:41.0
6. Welle Fanny Stand-Horn NOR 11:42.0
46. Hrenkó Ivett HUN 13:11.9
53. Gyurkó Fanni HUN 13:20.4
82. Szerencsi Dóra HUN 14:10.7
85. Tas Kata HUN 14:16.2
Férfiak

Druskininkai
162 induló
3200 m / 25 m / 16

1. Mikael Kristensson SWE 11:44.8
2. Patrik Karisson SWE 11:53.5
3. Ruslan Glebov UKR 11:55.9
4. Jochen Verdeyen BEL 11:59.7
5. Sergei Rizhkov BEL 12:02.4
6. Matthew Parton AUS 12:08.4
8. Kovács Ádám HUN 12:16.5
30. Kovács Róbert HUN 12:47.2
59. Tóth Ádám HUN 13:22.5
Középtáv
Nők

Petrosku Miskas
3.6 km / 115 m / 14
61 induló

1. Betty Ann B. Nilsen NOR 26:19
2. Ulrika Uotila FIN 26:38
3. Signe Klinting DEN 26:57
4. Anna Persson SWE 27:05
5. Eva Svensson SWE 27:14
6. Silje Ekrole Jahren NOR 27:39
- Őry Eszter HUN Disk.
Férfiak

Petrosku Miskas
4.4 km / 135m / 17
induló

1. Jan Benes CZE 25:09
1. Sören Bobach DEN 25:09
3. Olav Lundanes NOR 25:14
4. Jonas Vytautas Gvildys LTU 25:21
5. Olli Markus Taivainen FIN 25:37
5. Markus Puusepp EST 25:37
22. Lenkei Zsolt HUN 28:24
34. Kovács Ádám HUN 30:06
42. Kerényi Máté HUN 31:35

Normáltáv
Nők

Noskunu Miskas
8.8 km / 240 m / 16
124 induló

1. Hanny Alston AUS 53:57
2. Betty Ann Bjerkreim Nilsen NOR 58:35
3. Elin A. Skantze SWE 60:13
4. Eva Svensson SWE 61:54
5. Tatyana Kozlova RUS 63:27
6. Hultgren Ingunn Weltzien NOR 63:38
55. Gyurkó Fanni HUN 81:15
63. Hrenkó Ivett HUN 83:19
82. Tas Kata HUN 90:03
104. Szerencsi Dóra HUN 110:56
Férfiak

Noskunu Miskas
12.6 km / 300 m / 22
167 induló

1. Anders Skarholt NOR 70:41
2. Olav Lundanes NOR 73:21
3. Markus Puusepp EST 76:57
4. Mikael Kristensson SWE 77:43
5. Michal Krajcik SVK 78:06
6. Christian Bobach DEN 78:09
11. Kovács Ádám HUN 79:27
98. Kovács Róbert HUN 107:03
115. Tóth Ádám HUN 116:35

Váltó
Nők

Svendubre
6.4-6.9 km / 120-140 m / 15
24 váltó

1. RUS Ekaterina Terekhova
Tatyana Kozlova
Mariya Shilova
37:12
37:42
39:41
129:35
2. SWE Linnea Lindstrom
Anna Persson
Eva Svensson
37:36
38:09
39:41
130:26
3. FIN Sofia Haajanen
Saila Kinni
Heini Wennman
39:22
39:51
36:24
130:37
17. HUN Hrenkó Ivett
Gyurkó Fanni
Őry Eszter
42:01
51:35
49:59
158:35
HUN2 Szerencsi Dóra
Tas Kata
Koós Diana
49:37
52:59
55:22
172:58
Férfiak

Svendubre
9.5-10.2 km / 140-165 m / 24-25
31 váltó

1. EST Mihkel Jarveoja
Timo Sild
Markus Puusepp
45:30
47:21
45:51
138:42
2. SWE Fredrik Johansson
John Fredriksson
Mikael Kristensson
45:18
47:36
47:27
140:21
3. NOR Anders Skarholt
Erik Sagvolden
Olav Lundanes
47:32
47:00
46:08
140:40
13. HUN Lenkei Zsolt
Kerényi Máté
Kovács Ádám
46:47
53:50
51:00
151:37
HUN2 Kovács Róbert
Szabó András
Tóth Ádám
52:29
54:51
50:00
157:20


4. Ifjúsági Európa Bajnokság

2005. július 23-26.
Sumperk, Csehország


Sprint
W16E
2.1 km / 20 m / 16
1. Péley Dorottya Hungary 12.01,4
2. Procházková Michaela Czech Republic 12.20,1
3. Hlavová Jindra Czech Republic 12.36,5

24. Zsigmond Vanda Hungary 14.14,6
36. Koós Brigitta Hungary 15.04,2
44. Bertóti Regina Hungary 15.54,8

W18E
2.4 km / 24 m / 16
1. Svobodná Šárka Czech Republic 12.34,4
2. Öry Eszter Hungary 12.37,2
3. Wicha Iwona Poland 12.41,1

22. Máthé Fanni Hungary 14.21,6
29. Hrenkó Ivett Hungary 14.49,1
Tas Kata Hungary DISK


M16E
2.5 km / 34 m / 16
1. Zimmerman Jakub Czech Republic 11.46,1
2. Jubelis Andris Latvia 12.18,7
3. Dzedavets Yauheni Belarus 12.29,9

25. Turcsán Gábor Hungary 13.25,3
29. Mets Márton Hungary 13.36,0
34. Györgyi-Ambró Gergely Hungary 13.43,8
42. Kuzman Zsolt Hungary 14.06,6

M18E
2.6 km / 40 m / 17
1. Kodeda Štěpán Czech Republic 11.47,6
2. Gvildys Jonas Lithuania 11.59,0
3. Seppi Andrea Italy 12.02,0

8. Szabó András Hungary 12.29,0
52. Viczián Péter Hungary 14.30,3
Kerényi Máté Hungary DISK
Lenkei Zsolt Hungary DISK

Hosszútáv
W16E
5,0 km / 185 m / 13
1. Bochenková Ivana Czech Republic 40.54
2. Procházková Michaela Czech Republic 43.14
3. Ukhorskaya Natalia Russia 44.52

10. Péley Dorottya Hungary 50.48
30. Zsigmond Vanda Hungary 60.26
35. Koós Brigitta Hungary 61.41
46. Bertóti Regina Hungary 64.51

W18E
5,9 km / 215 m / 18
1. Oleynichenkova Nina Russia 55.23
2. Doležalová Monika Czech Republic 55.26
3. Machútová Lucie Czech Republic 55.54

32. Hrenkó Ivett Hungary 70.10
37. Öry Eszter Hungary 72.55
48. Máthé Fanni Hungary 78.30
60. Tas Kata Hungary 89.01


M16E
7,3 km / 310 m / 18
1. Zimmerman Jakub Czech Republic 56.19
2. Hájek Daniel Czech Republic 57.19
3. Paulins Arturs Latvia 63.11

5. Györgyi-Ambró Gergely Hungary 63.54
21. Turcsán Gábor Hungary 68.04
54. Mets Márton Hungary 83.36
61. Kuzman Zsolt Hungary 89.21

M18E
9,0 km / 405 m / 22
1. Kodeda Štěpán Czech Republic 67.22
2. Krajčík Michal Slovakia 69.35
3. Holas Štěpán Czech Republic 71.31

5. Lenkei Zsolt Hungary 73.15
23. Kerényi Máté Hungary 79.23
34. Viczián Péter Hungary 82.57
47. Szabó András Hungary 87.37

Váltó
W16E

1. CZE Czech Republic 89.14
Hlavová Jindra 29.24 (1 )
Procházková Michaela 29.07 (1 )
Bochenková Ivana 30.43 (2 )

2. SUI Switzerland 95.02
Tritschler Sophie 29.55 (4 )
Feer Isabelle 31.59 (3 )
Aebi Bettina 33.08 (8 )

3. GER Germany 97.25
Juras Sandra 29.53 (3 )
Böhm Marie-Christine 32.20 (4 )
Fritsche Anne 35.12 (12)

10. HUN Hungary 114.34
Bertóti Regina 37.24 (12)
Koós Brigitta 34.57 (5 )
Zsigmond Vanda 42.13 (15)


W18E

1. CZE Czech Republic 103.42
Svobodná Šárka 34.34 (1 )
Machútová Lucie 34.12 (1 )
Doležalová Monika 34.56 (2 )2. POL Poland 109.30
Ewiak Alicja 38.16 (12)
Najman Natalia 34.40 (2 )
Wicha Iwona 36.34 (3 )

3. RUS Russia 110.18
Rozova Tatiana 37.10 (7 )
Mendel Tatiana 39.06 (6 )
Oleynichenkova Nina 34.02 (1 )

5. HUN Hungary 113.16
Hrenkó Ivett 35.42 (2 )
Öry Eszter 38.24 (5 )
Péley Dorottya 39.10 (8 )

Férfiak
M16E
1. SUI Switzerland 114.47
Kyburz Matthias 38.28 (2 )
Sauter Philipp 38.08 (1 )
Hubmann Martin 38.11 (1 )

2. CZE Czech Republic 120.23
Hájek Daniel 40.54 (4 )
Klusáček Matěj 38.58 (2 )
Zimmerman Jakub 40.31 (5 )

3. HUN Hungary 123.24
Turcsán Gábor 38.27 (1 )
Mets Márton 42.28 (6 )
Györgyi-Ambró Gergel 42.29 (11)

M18E

1. CZE Czech Republic 130.21
Kodeda Štěpán 41.58 (1 )
Malý Aleš 45.07 (2 )
Holas Štěpán 43.16 (2 )

2. HUN Hungary 135.29
Szabó András 44.16 (3 )
Kerényi Máté 46.07 (5 )
Lenkei Zsolt 45.06 (6 )

3. GER Germany 136.36
Lösch Sören 45.54 (5 )
Bergmann Sebastian 45.44 (3 )
Müller Philipp 44.58 (5 )


Pontverseny
Sprint Normál Váltó Össz.
1
Czech Republic 490 515 500
1505
2
Switzerland 359 380 395
1134
3
Hungary 309 289 340
938
4
Poland 321 294 310
925
5
Russia 342 347 180
869
6
Latvia 299 267 275
841
7
Germany 240 279 255
774
8
Ukraine 265 274 230
769
9
Slovakia 281 255 205
741
10
Austria 250 246 210
706


16. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2005. július 11-16.
Tenero, Svájc
 

Középtáv
Nők

Taverne
60 induló
3.0 km / 110 m / 14

1. Anna Persson SWE 25:51
2. Heini Wennman FIN 26:00
3. Hanny Allston AUS 27:18
4. Helena Jansson SWE 27:23
5. Paula Iso-Markku FIN 27:51
6. Saila Kinni FIN 28:16
44. Őry Eszter HUN 40:41
54. Szerencsi Ildikó HUN 50:40
Férfiak

Taverne
61 induló
3.5 km / 120 m / 17

1. Fabian Hertner SUI 21:28
2. Philippe Adamski FRA 22:43
3. Hannu Airila FIN 23:27
4. Olav Lundanes NOR 23:31
5. Sebastian Hägler SUI 23:37
6. Olli-M. Taivainen FIN 24:27
9. Gösswein Csaba HUN 25:12
17. Lenkei Zsolt HUN 26:31
31. Zsebeházy István HUN 29:07
59. Kovács Ádám HUN 44:55

Normáltáv

Nők

Arcegno
6.6 km / 340 m / 18
122 induló

1. Mari Fasting NOR 63:14
2. Elise Egseth NOR 63:31
3. Paula Iso-Markku FIN 65:47
4. Anna Persson SWE 66:55
5. Sara Lüscher SUI 67:01
6. Elin A-Skantze SWE 68:17
35. Kerényi Krisztina HUN 81:14
52. Hrenkó Ivett HUN 86:59
69. Őry Eszter HUN 93:00
87. Zsigmond Száva HUN 102:09
90. Máthé Fanni HUN 106:31
Szerencsi Ildikó HUN DISQ
Férfiak

Arcegno
9.5 km / 480 m / 25
159 induló

1. Olav Lundanes NOR 72:39
2. Andreas Rüedlinger SUI 77:16
3. Philippe Adamski FRA 78:12
4. Julian Dent AUS 79:52
5. Kovács Ádám HUN 81:23
6. Michal Krajcík SVK 82:57
21. Lenkei Zsolt HUN 90:55
23. Zsebeházy István HUN 91:13
72. Kerényi Máté HUN 103:19
86. Szabó András HUN 108:09
Gösswein Csaba HUN DISQ

Váltó
Nők

San Bernardino
5200 m / 220 m / 18
21 váltó

1. NOR Elise Egseth
Mari Fasting
Betty Ann B. Nilsen
47:14
42:13
44:19
133:46
2. SWE Elin A-Skantze
Helena Jansson
Anna Persson
48:32
45:19
44:21
138:12
3. FIN Saila Kinni
Paula Iso-Markku
Silja Tarvonen
50:51
46:37
44:53
142:21
10. HUN Hrenkó Ivett
Őry Eszter
Szerencsi Ildikó
54:20
57:43
51:10
163:13
Férfiak

San Bernardino
7200 m / 320 m / 14
31 váltó

1. NOR Oystein Sorensen
Magne Dahli
Olav Lundanes
51:01
47:49
51:42
150:32
2. CZE Adam Chromy
Jan Benes
Jan Palas
49:33
54:40
49:25
153:38
3. SWE John Fredriksson
Erik Rost
Mikael Kristensson
55:03
49:33
52:14
156:60
8. HUN Kovács Ádám
Gösswein Csaba
Zsebeházy István
49:26
57:01
55:37
162:04

Pontverseny
1. SUI 153
2. SWE 162
3. FIN 163
4. NOR 187
5. CZE 258
6. RUS 387
7. DEN 419
8. FRA 469
9. HUN 481
10. AUS 498


3. Ifjúsági Európa Bajnokság

2004. június 25-27.
Salzburg, Ausztria

Sprint
W16E
2.0 km / 40 m / 13
1 Oleynichenkova Nina 88 Russia 12:31
2 Machútová Lucie 88 Czech Republic 13:23
3 Rozova Tatiana 88 Russia 13:25

8 Péley Dorottya 89 Hungary 13:49
16 Öry Eszter 88 Hungary 14:50
23 Nagy Virág 88 Hungary 15:12
35 Szerencsi Dora 88 Hungary 15:57

W18E
2.4 km / 40 m / 14
1 Wicha Iwona 87 Poland 15:03
2 Macinska Jana 86 Slovakia 15:46
3 Krafková Lucie 86 Czech Republic 15:52

22 Hrenko Ivett 87 Hungary 17:23
50 Máthé Fanni 88 Hungary 20:40
51 Prill Dora 89 Hungary 21:37
53 Tas Katalin 87 Hungary 22:07

M16E
2.4 km / 35 m / 14
1 Chromý Adam 88 Czech Republic 12:52
2 Szabo András 88 Hungary 12:54
2 Kodeda Stepán 88 Czech Republic 12:54

17 Kerényi Máté 88 Hungary 14:01
28 Györgyi-Ambro Gergely 89 Hungary 14:32
Lenkei Zsolt 88 Hungary mp

M18E
2.7 km / 75 m / 16
1 Glibov Ruslan 87 Ukraine 15:33
2 Ryzhkou Siarhei 86 Belorussia 15:34
3 Krajcik Michal 87 Slovakia 15:3713

Toth Ádám 86 Hungary 16:21
21 Zöldesi Andor 86 Hungary 17:10
27 Kovács Ádám 86 Hungary 17:35
36 Kovács Robert 86 Hungary 17:44

Hosszútáv
W16E
4,8 km / 200 m / 15
1 Mendel Tatiana 88 Russia 45:52
2 Karochová Simona 88 Czech Republic 47:30
3 Rozova Tatiana 88 Russia 48:59

18 Péley Dorottya 89 Hungary 55:06
27 Szerencsi Dora 88 Hungary 57:27
30 Öry Eszter 88 Hungary 58:12
56 Nagy Virág 88 Hungary 70:46

W18E
5,5 km / 290 m / 16
1 Würmli Sara 87 Switzerland 53:31
2 Goffre Anaďs 86 France 54:58
3 Knechtli Lilian 86 Switzerland 55:57

14 Máthé Fanni 88 Hungary 64:35
25 Prill Dora 89 Hungary 67:50
39 Tas Katalin 87 Hungary 73:44
41 Hrenko Ivett 87 Hungary 76:08

M16E
6,4 km / 250 m / 17
1 Kodeda Stepán 88 Czech Republic 50:41
2 Rass Jonas 88 Italy 51:22
3 Meuli Jonas 88 Switzerland 51:34

5 Lenkei Zsolt 88 Hungary 52:35
13 Kerényi Máté 88 Hungary 56:42
18 Szabo András 88 Hungary 58:10
45 Györgyi-Ambro Gergely 89 Hungary 66:18

M18E
7,0 km / 290 m / 17
1 Krajcik Michal 87 Slovakia 51:06
2 Benes Jan 87 Czech Republic 53:38
3 Mazurek Filip 86 Poland 54:42

4 Kovács Ádám 86 Hungary 55:50
21 Zöldesi Andor 86 Hungary 61:44
46 Kovács Robert 86 Hungary 69:41
63 Tóth Ádám 86 Hungary 81:28

Váltó
W16E
1 16 Russia 1:29:41
Tatiana Rozova 88 30:28 2 BA 3 30:28 2
Nina Oleynichenkova 88 28:53 2 AC 1 59:21 2
Tatiana Mendel 88 30:20 2 CB 1 1:29:41
2 4 Czech Republic 1:32:19
Simona Karochová 88 30:26 1 CB 2 30:26 1
Lucie Machútová 88 28:09 1 BA 1 58:35 1
Jana Vaculiková 88 33:44 7 AC 2 1:32:19
3 8 Hungary 1:32:30
Dora Szerencsi 88 32:44 6 CB 5 32:44 6
Eszter Öry 88 29:19 3 BC 1 1:02:03 3
Dorottya Péley 89 30:27 3 AA 1 1:32:30
W18E

1 39 Poland 1:52:47
Agnieszka Grzelak 86 38:21 3 BC 1 38:21 3
Weronika Machowska 86 37:33 1 CB 2 1:15:54 1
Iwona Wicha 87 36:53 2 AA 1 1:52:47
2 29 Czech Republic 1:55:21
Lucie Krafková 86 37:27 1 CC 2 37:27 1
Zuzana Hermanová 87 40:47 6 BA 1 1:18:14 2
Iveta Duchová 86 37:07 3 AB 1 1:55:21
3 37 Lithuania 1:56:12
Kristina Rybakovaite 86 38:41 6 BC 4 38:41 6
Skaiste Sidaraviciute 86 39:58 3 CA 1 1:18:39 3
Jurate Rukaite 86 37:33 5 AB 2 1:56:12

9 33 Hungary 2:07:43
Katalin Tas 87 40:45 10 CB 5 40:45 10
Ivett Hrenko 87 41:39 8 BA 3 1:22:24 8
Fanni Máthé 88 45:19 12 AC 2 2:07:43

M16E
1 54 Czech Republic 1:34:50
Stepán Kodeda 88 32:25 1 1 32:25 1
Vojta Král 88 30:13 1 1 1:02:38 1
Adam Chromý 88 32:12 5 1 1:34:50
2 58 Hungary 1:38:43
András Szabo 88 35:20 8 1 35:20 8
Máté Kerényi 88 32:23 2 2 1:07:43 2
Zsolt Lenkei 88 31:00 3 1 1:38:43

3 61 Latvia 1:41:00
Arturs Paulins 89 36:50 11 1 36:50 11
Edgars Sparans 88 33:22 3 1 1:10:12 8
Kalvis Mihailovs 88 30:48 2 2 1:41:00
M18E

1 93 Slovakia 1:43:19
Rastislav Szabo 87 35:05 4 2 35:05 4
Martin Mazur 87 34:25 2 1 1:09:30 2
Michal Krajcik 87 33:49 1 BCC 1 1:43:19
2 79 Czech Republic 1:43:22
Jan Benes 87 35:00 3 1 35:00 3
Martin Henych 86 33:36 1 1 1:08:36 1
Brona Pribyl 86 34:46 3 1 1:43:22
3 90 Romania 1:45:33
Ciprian Marian 86 34:06 1 2 34:06 1
Iulian Negoita 86 36:56 9 2 1:11:02 4
Tamas Bogya 86 34:31 2 1 1:45:33

16 83 Hungary 2:03:10
Andor Zöldesi 86 37:26 13 1 37:26 13
Ádám Toth 86 49:03 17  2 1:26:29 18
Ádám Kovács 86 36:41 6 5 2:03:10


Pontverseny
Sprint Normál Váltó Össz.
1
Czech Republic
736
613
460
1809
2
Switzerland
627
588
300
1515
3
Russia
498
529
290
1317
4
Hungary
447
445
290
1182
5
Poland
371
398
265
1034
6
Austria
436
330
245
1011
7
Lithuania
349
383
205
937
8
Latvia
305
343
275
923
9
Slovakia
353
301
245
899
10
Ukraine
325
314
255
894
11
Germany
328
308
210
846
12
France
220
308
220
748
13
Bulgaria
222
304
200
726
14
Estonia
240
298
160
698
15
Italy
282
271
130
683
16
Spain
238
243
105
586
17
Romania
127
200
245
572
18
Belorussia
223
147
135
505
19
Serbia and Montenegro
13
11
20
44
20
Kazakhstan
9
23
0
32


2. Ifjúsági Európa Bajnokság

2003. június 20-22.
Pezinok, Szlovákia


Sprint
W16E
2.0km 0m 13k

1. Wicha Iwona Poland  10.17,6
2. Hlavová Hana Czech republic  10.36,5
3. Tas Katalin Hungary  10.53,6

16. Szerencsi Dóra Hungary  11.54,7
29. Koós Diána Hungary  12.28,5
31. Hrenkó Ivett Hungary  12.36,7

W18E
2.0km 0m 15k

1. Grigorova Antonia Bulgaria 10.40,5
2. Szerencsi Ildikó Hungary  10.43,8
3. Bersinská Soňa Slovakia  11.07,4

19. Péley Dorottya Hungary 11.50,3
27. Zsigmond Száva Hungary  12.10,6
32. Kerényi Krisztina Hungary  12.36,9


M16E

2.2km 0m 13k

1.Krajčík Michal Slovakia 9.56,6
2.Lenkei Zsolt Hungary  10.05,1
3.Bene? Jan Czech republic 10.14,2

9.Szabó András Hungary  10.42,0
13.Halász Balázs Hungary  11.07,2
27.Kerényi Máté Hungary  11.37,5

M18E

2.3km 0m 17k

1. Zsebeházy István Hungary 10.52,3
2. Gösswein Csaba Hungary  10.54,7

3. Linde Martins Latvija  D 10.56,0

36. Szajkó Csaba Hungary   12.25,4
Kovács Ádám Hungary  DISQ

Hosszútáv
W16E
5.5km 215m 13k

1.Hlavová Hana Czech republic 42.46
2.Tas Katalin Hungary   42.50
3.Srtuhalova Olena Ukraine  43.41

26.Hrenkó Ivett Hungary 51.07
35.Szerencsi Dóra Hungary  52.45
48.Koós Diána Hungary  57.08

W18E
6.3km 220m 16k

1. Suhner Maianne Switzerland 47.31
2. Karwatka Agata Poland  48.36
3. Goffre Anais France 49.38

23. Szerencsi Ildikó Hungary  56.31
30. Péley Dorottya Hungary  59.12
35. Zsigmond Száva Hungary 61.04
52. Kerényi Krisztina Hungary 73.30


M16E
6.6km 265m 16k

1.Krajčík Michal Slovakia  41.03
2.Bene? Jan Czech republic  41.49
3.Merz Jonas Switzerland  42.05

11.Lenkei Zsolt Hungary  44.13
18.Kerényi Máté Hungary  46.13
42.Halász Balázs Hungary  53.55
49.Szabó András Hungary 56.19

M18E
7.9km 360m 18k

1.Gösswein Csaba Hungary 49.55
2.Haegler Sebastian Switzerland 50.18
3.Weber Michal Poland  50.56

15.Zsebeházy István Hungary  55.00
39.Szajkó Csaba Hungary  60.55
48.Kovács Ádám Hungary 62.52

Váltó
W16E
3.6- 3.8km 60- 100m 13-13k
-
1.  Switzerland 82.45 Feer Sonja 28.53/4 Engeler Rachel 24.24/1 53.17/2 Wyder Judith 29.28/6 82.45/1
2.  Czech republic 83.01 Karochová Simona 27.48/2 Hermanová Zuzana 25.59/3 53.47/3 Hlavová Hana 29.14/4 83.01/2
3.  Russia 83.06 Salova Valentina 27.59/3 Podkolzina Tatiana 25.13/2 53.12/1 Oleynichenkova Nin 29.54/8 83.06/3

7. Hungary 89.18 Szerencsi Dóra 29.04/5 Hrenkó Ivett 30.34/6 59.38/6 Tas Katalin 29.40/7 89.18/7


W18E
4.0- 4.2km 130- 145m 15-15k

1. Czech republic 92.00 Hru?ková Lenka 29.35/1 Kynčlová Martina 33.11/7 62.46/4 Duchová Iveta 29.14/1 92.00/1
2. France 92.32 Goffre Anais 29.44/2 Bouchet Charlotte 31.55/3 61.39/2 Vercellotti Capuci 30.53/4 92.32/2
3. Slovakia 93.16 Vávrová Veronika 30.25/6 Macinská Jana 30.51/2 61.16/1 Ber?inská Soňa 32.00/5 93.16/3
4. Hungary 96.01 Péley Dorottya 29.56/4 Zsigmond Száva 32.41/6 62.37/3 Szerencsi Ildikó 33.24/6 96.01/4


M16E
4.5- 4.8km 120- 145m 15-15k1. Czech republic 80.25 Chromý Adam 25.45/1 Drobník Michal 26.03/1 51.48/1 Bene? Jan 28.37/10 80.25/1
2.  Latvija 80.42 Kietis Margers 28.06/3 Sparans Edgars 27.57/6 56.03/3 Tarasovs Anatolijs 24.39/1 80.42/2
3.  Slovakia 83.04 Szabó Rastislav 28.24/4 Mazúr Martin 28.29/7 56.53/4 Krajčík Michal 26.11/2 83.04/3

7.  Hungary 85.15 Kerényi Máté 31.52/13 Halász Balázs 26.53/3 58.45/7 Lenkei Zsolt 26.30/4 85.15/7

M18E
5.1- 5.4km 190- 220m 17-17k

1.  Russia 98.16 Glazunov Denis 32.53/8 Aleshin Konstantin 34.27/5 67.20/4 Ryzhankov Sergey 30.56/1 98.16/1
2.  Hungary 98.34 Kovács Ádám 31.25/2 Gösswein Csaba 32.25/2 63.50/1 Zsebeházy István 34.44/7 98.34/2
3.  Czech republic 99.00 Háj Jakub 32.00/5 Rajno?ek Zdeněk 33.54/4 65.54/3 Holas Ondřej 33.06/2 99.00/3


1. Ifjúsági Európa Bajnokság

2002. június 21-23.
Gdynia-Sopot, Lengyelország


Rövidtáv

W16E

1. LUESCHER Sara SWITZERLAND 14.54
2. TAS Katalin HUNGARY 15.02
3. BOUCHET Charlotte FRANCE 15.03

16. HRENKÓ Yvett HUNGARY 16.56

W18E

1. RICHERT Karolina POLAND 13.00
2. SAUE Eveli ESTONIA 14.44
3. ZAKHAROVA Natalia RUSSIA 14.54

11. CSISZÁR Adrienn HUNGARY 16.00
15. KELEMEN Bernadett HUNGARY 16.21

M16E

1. HAEGLER Sebastian SWITZERLAND 13.49
2. ZYEV Denys UKRAINE 14.14
3. KRAJCIK Michal SLOVAKIA 14.21

11. HORVÁTH Zoltán HUNGARY 15.19
13. KOVÁCS Ádám HUNGARY 15.23

M18E

1. HERTNER Fabian SWITZERLAND 12.21
2. PELYHE Dániel HUNGARY 12.54
3. JAUDZEMS Kristaps    LATVIA 13.13

10. ZSEBEHÁZI István HUNGARY 13.35

Középtáv
W16E

1. TEREKHOVA Ekaterina RUSSIA 32.44
2. LUESCHER Sara SWITZERLAND 33.05
3. KYNCLOVA Martina CZECH REPUBLIC 34.09

9. TAS Katalin HUNGARY 37.34
28. HRENKÓ Yvett HUNGARY 42.42
38. NAGY Virág HUNGARY 46.53
44. PÉLEY Dorottya HUNGARY 49.41

W18E

1. BROZKOVA Radka CZECH REPUBLIC 37.19
2. KOVAROVA Kristyna CZECH REPUBLIC 39.14
3. HRUSKOVA Lenka CZECH REPUBLIC 39.17

8. CSISZÁR Adrienn HUNGARY 40.53
15. ZSIGMOND Száva HUNGARY 43.28
35. KASZÁS Szilvia HUNGARY 50.54
36. KELEMEN Bernadett HUNGARY 52.32

Férfiak
M16E

1. POLASEK Jan CZECH REPUBLIC 32.59
2. LEONTYEV Alexander RUSSIA 33.16
3. PRIBYL Bronislav CZECH REPUBLIC 33.47

13. LENKEI Zsolt HUNGARY 37.05
14. KERÉNYI Mate HUNGARY 37.13
16. KOVÁCS Ádám HUNGARY 38.04
27. HORVÁTH Zoltán HUNGARY 39.57

M18E

1. KREPSTA Simonas LITHUANIA 36.42
2. SOCHA Marek POLAND 37.34
3. HERTNER Fabian SWITZERLAND 38.49

6. ZSEBEHÁZI István HUNGARY 39.24
13. GYULAI Péter HUNGARY 41.42
29. PELYHE Dániel HUNGARY 44.59
35. GÖSSWEIN Csaba HUNGARY 47.18

Váltó
W16E

1. 89.15 Switzerland
1. LUSCHER Sara 32.02 32.02 (7)
2. WURMLI Sara 29.05 61.07 (1)
3. STUCKI Fabienne 28.08 89.15 (1)

2. 91.53 Lithuania
1. RYBAKOVAITE Kristina 29.24 29.24 (3)
2. SIDARAVICIUTE Skaiste 32.00 61.24 (2)
3. PTASEKAITE Rasa 30.29 91.53 (2)

3. 97.03 Czech Republic
1. KRAFKOVA Lucie 34.06 34.06 (8)
2. KYNCLOVA Martina 30.37 64.43 (7)
3. DUCHOVA Iveta 32.20 97.03 (3)

14. 132.37 Hungary
1. HRENKÓ Yvett 34.38 34.38 (11)
2. TAS Kata 49.34 84.12 (12)
3. NAGY Virág 48.25 132.37 (14)

W18E

1. 109.59 Czech Republic
1. HRUSKOVA Lenka 37.09 37.09 (1)
2. KOVAROVA Kristyna 37.35 74.44 (1)
3. BROZKOVA Radka 35.15 109.59 (4)

2. 116.43 Russia
1. BELOVA Olga 37.21 37.21 (2)
2. KISSELEVA Ekaterina 38.11 75.32 (2)
3. ZAKHAROVA Nataliia 41.11 116.43 (5)

3. 120.24 Latvia
1. SINKE Madara 43.01 43.01 (9)
2. KOKINA Kristine 40.32 83.33 (5)
3. BERZINA Una 36.51 120.24 (6)

5. 120.30 Hungary
1. CSISZÁR Adrien 42.58 42.58 (8)
2. ZSIGMOND Száva 38.48 81.46 (4)
3. KELEMEN Bernadett 38.44 120.30 (8)


M16E

1. 97.54 Czech Republic
1. PRIBYL Bronislav 32.24 32.24 (2)
2. BENES Jan 33.31 65.55 (2)
3. POLASEK Jan 31.59 97.54 (1)

2. 100.18 Latvia
1. RENERS Roze 35.43 35.43 (10)
2. TARASOVS Anatolis 33.24 69.07 (4)
3. MATISANS Marcis 31.11 100.18 (2)

3. 100.28 Lithuania
1. STUPELIS Romualds 31.26 31.26 (1)
2. USKA Tomas 34.08 65.34 (1)
3. VOVERIS Eiminas 34.54 100.28 (3)

8. 104.16 Hungary
1. KOVÁCS Ádám 33.21 33.21 (3)
2. HORVÁTH Zoltán 34.41 68.02 (3)
3. ZSOLT Lenkei 36.14 104.16 (8)

M18E

1. 99.27 Germany
1. HOFMEISTER Patrick 32.36 32.36 (3)
2. WENDLER Torben 33.56 66.32 (1)
3. TEICH Christian 32.55 99.27 (1)

2. 100.00 Lithuania
1. POBERZINAS Rokas 36.19 36.19 (8)
2. POGORELOVAS Ruslanas 32.20 68.39 (4)
3. KREPSTA Simas 31.21 100.00 (2)

3. 102.49 Czech Republic
1. BOUCHAL Jiri 33.23 33.23 (4)
2. KOMANEC Vaclav 34.45 68.08 (2)
3. PROCHAZKA Jan 34.41 102.49 (5)

4. 102.59 Hungary
1. PELYHE Dániel 33.54 33.54 (5)
2. GYULAI Zoltán 34.17 68.11 (3)
3. ZSEBEHÁZI István 34.48 102.59 (6)