Címke szerinti archívum: Hecz Katalin


10. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

1999. július 5-11.
Várna, Bulgaria

Sprint
Nők

Cerno more
3950 m / 100 m / 14
60 induló

1. Regula Hulliger SUI 26.31
2. Salla Sukki FIN 27.41
3. Johanna Seppinen FIN 28.21
4. Vendula Klechova CZE 28.48
5. Pernilla Eriksson SWE 28.54
6. Zdenka Stara CZE 29.10
9. Domján Zsuzsanna HUN 30.11
17. Makrai Éva HUN 31.40
30. Hecz Katalin HUN 32.54
34. Bíró Alma HUN 34.07
Férfiak

Cerno more
4800 m / 130 m / 14
14 induló

1. Jonne Lakanen FIN 24.41
2. Sergey Dedkov RUS 24.50
3. Thierry Gueorgiou FRA 25.01
4. Felix Bentz SUI 25.03
5. Miko Heikelä FIN 25.39
6. Pasi Ikonen FIN 25.45
41. Molnár Attila HUN 29.36
45. Sprok Bence HUN 31.19
- Szász Bence HUN DISQ.

Normáltáv
Nők

Skorpilovci-Samotino
7200 m / 300 m / 15
135 induló

1. Regula Hulliger SUI 52.57
2. Tatiana Perelyeva RUS 53.05
3. Hecz Katalin HUN 53.37
4. Heli Jukkola FIN 54.39
5. Vendula Klechova CZE 54.53
6. Sara Forsström FIN 54.55
36. Farkas Zsuzsanna HUN 64.03
81. Makrai Éva HUN 72.48
82. Bíró Virág HUN 72.51
95. Domján Zsuzsanna HUN 77.37
Férfiak

Skorpilovci-Samotino
11700 m / 430 m / 21
159 induló

1. Andrei Hramov RUS 69.18
2. Miko Heikalä FIN 72.32
3. Troy de Haas AUS 73.03
4. Sergey Dedkov RUS 73.52
5. Pasi Ikonen FIN 75.01
6. Michael Reinhard SUI 76.42
47. Dedinszky Imre HUN 87.14
53. Szász Bence HUN 90.26
73. Tas Máté HUN 93.55
86. Sprok Bence HUN 98.03
118. Molnár Attila HUN 113.12
126. Cserpák Zsolt HUN 118.11

Váltó
Nők

Poda
38 váltó

1. RUS 1 Tatiana Kostileva
Evgeniya Belova
Tatiana Perelyeva
45.36
47.46
39.58
133.20
2. UKR 1 Iryna Kupriyanova
Viktoria Plokhenko
Natalia Potopalska
42.33
49.07
41.42
133.22
3. SUI 1 Angela Wild
Astrid Fritschi
Regula Hulliger
46.58
44.23
42.39
134.00
9. HUN Bíró Alma
Farkas Zsuzsanna
Hecz Katalin
51.48
46.19
44.12
142.19
Férfiak

Poda
48 váltó

1. FIN 1 Pasi Ikonen
Jonne Lakanen
Miko Heikelä
45.30
47.27
50.21
143.18
2. FRA 1 Benoit Peyvel
Thierry Gueorgiou
Francois Gonon
51.04
44.22
49.39
145.05
3. SUI 1 Beat Studer
Christian Ott
Felix Bentz
49.53
47.30
47.43
145.06
14. HUN 2 Tas Máté
Szász Bence
Dedinszky Imre
52.44
54.05
55.56
162.45
(25.) HUN 1 Cserpák Zsolt
Molnár Attila
Sprok Bence
58.03
59.17
55.09
172.29


11. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

1998. augusztus 10-15.
Trondheim, Norvégia

Sprint
Nők
Buvikmarka Ost
3490 m / 150 m / 15
48 induló
1. Karin Schmalfeld GER 26.31
1. Aasne-Fenne Hoksrud NOR 26.31
3. Kathi Widler SUI 27.19
4. Ellen Moen NOR 27.33
5. Maria Hoffmann FIN 28.11
6. Anna Danielson SWE 28.58
39. Lubinszki Mária HUN 34.56
42. Hecz Katalin HUN 35.55
Férfiak
Buvikmarka Ost
4250 m / 200 m / 16
48 induló
1. Tore Sandvik NOR 24.06
2. Valentin Novikov RUS 25.05
3. Joakim Carlsson SWE 25.44
4. Oystein Kristiansen NOR 25.50
5. Anders Dalin SWE 25.57
6. Jouni Kahelin FIN 26.08
41. Lévai Ferenc HUN 34.15

Normáltáv
Nők
Vassfjellet
83 induló
1. Marat Vaher EST 65.07
2. Monica Boström FIN 65.12
3. Ellen Moen NOR 65.44
4. Laure Coupat FRA 66.56
5. Fey Zsuzsa ROM 67.08
6. Tracy Bluett AUS 67.32
7. Lubinszki Mária HUN 67.44
66. Gyalog Zsuzsanna HUN 96.08
74. Tokaji Mónika HUN 116.08
- Hecz Katalin HUN -
Férfiak
Vassfjellet
115 induló
1. Bernt Björnsgaard NOR 83.55
2. Maxim Riabkene RUS 86.25
3. Jouni Kahelin FIN 88.16
4. Tore Sandvik NOR 88.22
5. Emil Wingstedt SWE 89.21
6. Robert Wallsten SWE 89.22
38. Domonyik Gábor HUN 104.39
58. Tas Máté HUN 114.04
73. Lévai Ferenc HUN 120.35
80. Vonyó Péter HUN 123.54
92. Wágner István HUN 151.24

Váltó
Nők
Smistad
1. FIN Ingela Mattson
Katja Peltola
Maria Hoffmann
Monica Boström
49.42
46.56
48.17
48.23
193.18
2. RUS Tatiana Kostyleva
Elizaveta Kouznetsova
Olga Belozerova
Tatiana Pereliaeva
49.00
47.19
50.07
51.06
197.32
3. SUI Andrea Gruniger
Simone Luder
Monika Schaffner
Kathi Widler
56.09
47.25
50.46
45.51
200.11
9. HUN Hecz Katalin
Gyalog Zsuzsanna
Tokaji Mónika
Lubinszki Mária
50.00
63.06
58.59
48.36
220.41
Férfiak
Smistad
1. SWE Anders Dalin
Joakim Carlsson
Robert Wallstein
Emil Wingstedt
49.29
50.40
48.42
50.44
199.35
2. NOR Björn Eriksen
Asgeir Mjosund
Oystein Kristiansen
Tore Sandvik
52.29
54.37
48.34
48.14
203.54
3. CZE Tomas Zakouril
Radek Novotny
Michal Horacek
Michal Jedlicka
52.24
50.46
51.56
55.42
210.48
10. HUN Lévai Ferenc
Tas Dávid
Vonyó Péter
Domonyik Gábor
60.16
68.31
62.19
47.52
238.58


9. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

1998. július 13-18.
Reims, Franciaország

Sprint
Nők

60 induló

1. Tatiana Pereliaeva RUS 26.33
2. Astrid Fritschi SUI 28.35
3. Hanna Heiskanen FIN 28.45
4. Regula Hulliger SUI 29.03
5. Rose-Marie Forslund SWE 29.18
6. Ingrid Bronebakk NOR 29.48
28. Bíró Alma HUN 35.35
42. Hecz Katalin HUN 39.05
Férfiak

60 induló

1. Jörgen Rostrup NOR 26.58
2. Rikard Gunnarsson SWE 29.03
3. H˚kan Peterson SWE 29.24
4. Jonne Lakanen FIN 29.53
5. Samuli Salmenoja FIN 30.54
6. Francois Gonor FRA 30.58
53. Cserpák Zsolt HUN 43.26

Normáltáv
Nők

91 induló

1. Hanna Heiskanen FIN 46.25
2. Tatiana Perelyeva RUS 46.42
3. Eva Jurenikova CZE 50.15
4. Regula Hulliger SUI 50.17
5. Wioletta Konkol POL 50.59
6. Enikő Gáll ROM 51.49
13. Hecz Katalin HUN 54.39
25. Farkas Zsuzsa HUN 58.43
32. Bíró Alma HUN 60.13
42. Zsebeházy Eszter HUN 62.54
Férfiak

111 induló

1. Håkan Peterson SWE 56.17
2. Thierry Gueorgiou FRA 57.11
3. Jörgen Rostrup NOR 57.12
4. Jostein Moe NOR 58.01
5. Mats Troeng SWE 58.03
6. Christian Nielsen DEN 58.23
23. Cserpák Zsolt HUN 63.42
65. Szász Bence HUN 74.12
72. Friedrich Gábor HUN 77.41

Váltó
Nők

25 váltó

1. FIN 1 Heli Jukkola
Riina Kuuselo
Hanna Heiskanen
131.50
2. RUS 1 Tatiana Kostyleva
Galina Galkina
Tatiana Perelyeva
136.16
3. SUI 1 Astrid Fritschi
Simone Luder
Regula Hulliger
136.29
14. HUN Bíró Alma
Zsebeházy Eszter
Hecz Katalin
157.47
Férfiak

32 váltó

1. SWE 1 Rikard Gunnarsson
Mats Troeng
H˚kan Peterson
135.09
2. FIN 1 Pasi Ikonen
Samuli Salmenoja
Jonne Lakanen
136.36
3. FRA 1 Thierry Gueorgiou
J-Baptiste Bourrin
Francois Gonon
137.21
19. HUN Szász Bence
Friedrich Gábor
Cserpák Zsolt
156.43


8. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

1997. július 8-13.
Leopoldsburg, Belgium

Sprint
Nők

Wyervlakte
4.2 km / 14
62 induló

1. Hanna Heiskanen FIN 24.17
2. Katerina Miksova CZE 24.43
3. Heli Jukkola FIN 24.46
4. Karolina Samuelsson SUI 25.00
5. Tatiana Perelieva RUS 25.01
6. Simone Luder SUI 25.06
31. Zsebeházy Eszter HUN 29.01
54. Hecz Katalin HUN 34.28
Férfiak

Wyervlakte
5.0 km / 18
60 induló

1. Jörgen Rostrup NOR 23.31
2. Rikard Gunnarsson SWE 23.33
2. Per Oberg SWE 23.33
4. Jonas Pilblad SWE 23.53
5. Claus Bobach DEN 24.04
6. Hubert Klauser SUI 24.29
54. Tas Dávid HUN 30.13

Normáltáv
Nők

Gruitrode
7.82 km / 17
138 induló

1. Simone Luder SUI 53.36
2. Hanna Heiskanen RUS 54.42
3. Regula Hulliger SUI 56.00
4. Riina Kuuselo FIN 57.28
5. Jenny Johansson SWE 57.49
6. Eva Jurenikova CZE 58.04
22. Bíró Alma HUN 63.23
24. Szigethy Ágnes HUN 63.41
40. Hecz Katalin HUN 65.54
51. Zsebeházy Eszter HUN 67.44
89. Farkas Zsuzsa HUN 78.27
105. Gyalog Zsuzsa HUN 84.41
Férfiak

Guitrode
11.92 km / 22
159 induló

1. Johan Modig SWE 60.51
2. Vladimir Lucan CZE 63.33
3. Marian Davidik SVK 64.10
4. Mats Troeng SWE 64.28
5. Jorgen Rostrup NOR 64.35
6. Per Öberg SWE 65.25
34. Cserpák Zsolt HUN 72.10
66. Vajda Zsolt HUN 78.23
80. Friedrich Gábor HUN 80.35
101. Furtner István HUN 85.16
105. Laki Balázs HUN 86.21
108. Tas Dávid HUN 88.37

Váltó
Nők

de Hechtelse duinen
44 váltó

1. SWE 1 Emma Engstrand
Jenny Johansson
Catarina Asp
146.59
2. CZE 2 Zuzana Macuchova
Vendula Klechova
M. Skoumalova
150.47
3. SUI 1 Sara Wegmüller
Regula Hulliger
Simone Luder
151.33
8. HUN Zsebeházy Eszter
Szigethy Ágnes
Hecz Katalin
157.47
Férfiak

de Hechtelse duinen
53 váltó

1. SWE 1 Jonas Pilblad
Johan Modig
Per Oberg
129.42
2. CZE 1 Lukas Prinda
Michal Horacek
Vladimir Lucan
134.34
3. SVK 1 Frantisek Libant
Igor Patras
Marian Davidik
134.51
12. HUN 1 Tas Dávid
Vajda Zsolt
Cserpák Zsolt
143.02
43. HUN 2 Furtner István
Laki Balázs
Friedrich Gábor
169.32


7. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

1996. augusztus 8-14.
Govora, Románia

Sprint
Nők

Malul Alb – 3790 m / 185 m / 9
113 induló

1. Enikő Fey ROM 26.32
2. Bjork Annika SWE 27.56
3. Ioulia Morozova RUS 28.22
4. Lubinszky Mária HUN 28.36
5. Barbara Schulthess SUI 28.45
6. Laure Coupat FRA 28.48
28. Kesztyűs Szilvia HUN 32.00
64. Szigethy Ágnes HUN 36.48
81. Benedek Virág HUN 39.29
94. Hecz Katalin HUN 45.18
- Tokaji Mónika HUN DISQ
Férfiak

Malul Alb – 4715 m / 220 m / 12
165 induló

1. Domonyik Gábor HUN 29.05
2. Johan Modig SWE 29.43
3. Horatio Grecu ROM 30.04
4. Niclas Jonasson SWE 30.18
5. Rolf M. Pedersen NOR 30.30
6. Ingo Horst GER 30.44
20. Sárecz Lajos HUN 32.49
48. Farkas Dávid HUN 35.11
79. Molnár Zoltán HUN 37.59
109. Vereszki Tibor HUN 41.10
- Laki Balázs HUN DISQ

Normáltáv
Nők

Sirineasa – 7150 m / 225 m / 18
111 induló

1. Enikő Fey ROM 66.24
2. Katerina Pracna CZE 67.59
3. Karin Schmalfeld GER 68.25
4. Ioulia Morozova RUS 69.27
5. Annika Bjork SWE 69.31
6. Regula Hulliger SUI 70.07
17. Lubinszky Mária HUN 78.12
54. Kesztyűs Szilvia HUN 94.14
70. Hecz Katalin HUN 102.08
73. Szigethy Ágnes HUN 103.29
- Tokaji Mónika HUN DISQ
Férfiak

Sirineasa – 11400 m / 440 m / 23
162 induló

1. Marcel Olaru ROM 82.43
2. Anders Axelborg SWE 83.56
3. Jani Lakanen FIN 85.09
4. Horatio Grecu ROM 85.23
5. Donatus Schnyder SUI 85.28
6. Petteri Laitinen FIN 86.32
9. Domonyik Gábor HUN 90.30
41. Sárecz Lajos HUN 101.03
76. Laki Balázs HUN 112.16
81. Farkas Dávid HUN 113.19
99. Molnár Zoltán HUN 122.50
120. Vereszki Tibor HUN 146.49

Váltó
Nők

Arsanca
47 váltó

1. ROM 2 Enikő Gall
Zsuzsa Fey
Enikő Fey
42.52
35.48
36.00
114.40
2. SUI 1 Simone Luder
Regula Hulliger
Sara Wegmüller
42.35
37.27
38.55
118.57
3. RUS 1 Julia Morozova
Olga Terekhova
Tatiana Pereliaeva
44.14
35.00
40.27
119.41
8. HUN 1 Hecz Katalin
Kesztyűs Szilvia
Lubinszki Mária
42.47
43.14
38.57
124.58
(27.) HUN 2 Szigethy Ágnes
Benedek Virág
Tokaji Mónika
56.58
48.18
57.25
162.42
Férfiak

Arsanca
55 váltó

1. CZE 1 Michal Horacek
Vladimir Lucan
Lubos Mateju
50.43
43.01
46.41
140.25
2. SVK 1 Frantisek Libant
Maros Bukovac
Marian Davidik
44.05
48.30
47.56
140.31
3. SUI 1 Urs Müller
Donatus Schnyder
Adrian Klauser
50.25
42.07
48.02
140.34
12. HUN 1 Farkas Dávid
Sárecz Lajos
Domonyik Gábor
53.57
58.17
43.17
155.31
(25.) HUN 2 Laki Balázs
Molnár Zoltán
Vereszki Tibor
53.58
58.55
54.33
167.26