Címke szerinti archívum: Gyulai Péter


1. Ifjúsági Európa Bajnokság

2002. június 21-23.
Gdynia-Sopot, Lengyelország


Rövidtáv

W16E

1. LUESCHER Sara SWITZERLAND 14.54
2. TAS Katalin HUNGARY 15.02
3. BOUCHET Charlotte FRANCE 15.03

16. HRENKÓ Yvett HUNGARY 16.56

W18E

1. RICHERT Karolina POLAND 13.00
2. SAUE Eveli ESTONIA 14.44
3. ZAKHAROVA Natalia RUSSIA 14.54

11. CSISZÁR Adrienn HUNGARY 16.00
15. KELEMEN Bernadett HUNGARY 16.21

M16E

1. HAEGLER Sebastian SWITZERLAND 13.49
2. ZYEV Denys UKRAINE 14.14
3. KRAJCIK Michal SLOVAKIA 14.21

11. HORVÁTH Zoltán HUNGARY 15.19
13. KOVÁCS Ádám HUNGARY 15.23

M18E

1. HERTNER Fabian SWITZERLAND 12.21
2. PELYHE Dániel HUNGARY 12.54
3. JAUDZEMS Kristaps    LATVIA 13.13

10. ZSEBEHÁZI István HUNGARY 13.35

Középtáv
W16E

1. TEREKHOVA Ekaterina RUSSIA 32.44
2. LUESCHER Sara SWITZERLAND 33.05
3. KYNCLOVA Martina CZECH REPUBLIC 34.09

9. TAS Katalin HUNGARY 37.34
28. HRENKÓ Yvett HUNGARY 42.42
38. NAGY Virág HUNGARY 46.53
44. PÉLEY Dorottya HUNGARY 49.41

W18E

1. BROZKOVA Radka CZECH REPUBLIC 37.19
2. KOVAROVA Kristyna CZECH REPUBLIC 39.14
3. HRUSKOVA Lenka CZECH REPUBLIC 39.17

8. CSISZÁR Adrienn HUNGARY 40.53
15. ZSIGMOND Száva HUNGARY 43.28
35. KASZÁS Szilvia HUNGARY 50.54
36. KELEMEN Bernadett HUNGARY 52.32

Férfiak
M16E

1. POLASEK Jan CZECH REPUBLIC 32.59
2. LEONTYEV Alexander RUSSIA 33.16
3. PRIBYL Bronislav CZECH REPUBLIC 33.47

13. LENKEI Zsolt HUNGARY 37.05
14. KERÉNYI Mate HUNGARY 37.13
16. KOVÁCS Ádám HUNGARY 38.04
27. HORVÁTH Zoltán HUNGARY 39.57

M18E

1. KREPSTA Simonas LITHUANIA 36.42
2. SOCHA Marek POLAND 37.34
3. HERTNER Fabian SWITZERLAND 38.49

6. ZSEBEHÁZI István HUNGARY 39.24
13. GYULAI Péter HUNGARY 41.42
29. PELYHE Dániel HUNGARY 44.59
35. GÖSSWEIN Csaba HUNGARY 47.18

Váltó
W16E

1. 89.15 Switzerland
1. LUSCHER Sara 32.02 32.02 (7)
2. WURMLI Sara 29.05 61.07 (1)
3. STUCKI Fabienne 28.08 89.15 (1)

2. 91.53 Lithuania
1. RYBAKOVAITE Kristina 29.24 29.24 (3)
2. SIDARAVICIUTE Skaiste 32.00 61.24 (2)
3. PTASEKAITE Rasa 30.29 91.53 (2)

3. 97.03 Czech Republic
1. KRAFKOVA Lucie 34.06 34.06 (8)
2. KYNCLOVA Martina 30.37 64.43 (7)
3. DUCHOVA Iveta 32.20 97.03 (3)

14. 132.37 Hungary
1. HRENKÓ Yvett 34.38 34.38 (11)
2. TAS Kata 49.34 84.12 (12)
3. NAGY Virág 48.25 132.37 (14)

W18E

1. 109.59 Czech Republic
1. HRUSKOVA Lenka 37.09 37.09 (1)
2. KOVAROVA Kristyna 37.35 74.44 (1)
3. BROZKOVA Radka 35.15 109.59 (4)

2. 116.43 Russia
1. BELOVA Olga 37.21 37.21 (2)
2. KISSELEVA Ekaterina 38.11 75.32 (2)
3. ZAKHAROVA Nataliia 41.11 116.43 (5)

3. 120.24 Latvia
1. SINKE Madara 43.01 43.01 (9)
2. KOKINA Kristine 40.32 83.33 (5)
3. BERZINA Una 36.51 120.24 (6)

5. 120.30 Hungary
1. CSISZÁR Adrien 42.58 42.58 (8)
2. ZSIGMOND Száva 38.48 81.46 (4)
3. KELEMEN Bernadett 38.44 120.30 (8)


M16E

1. 97.54 Czech Republic
1. PRIBYL Bronislav 32.24 32.24 (2)
2. BENES Jan 33.31 65.55 (2)
3. POLASEK Jan 31.59 97.54 (1)

2. 100.18 Latvia
1. RENERS Roze 35.43 35.43 (10)
2. TARASOVS Anatolis 33.24 69.07 (4)
3. MATISANS Marcis 31.11 100.18 (2)

3. 100.28 Lithuania
1. STUPELIS Romualds 31.26 31.26 (1)
2. USKA Tomas 34.08 65.34 (1)
3. VOVERIS Eiminas 34.54 100.28 (3)

8. 104.16 Hungary
1. KOVÁCS Ádám 33.21 33.21 (3)
2. HORVÁTH Zoltán 34.41 68.02 (3)
3. ZSOLT Lenkei 36.14 104.16 (8)

M18E

1. 99.27 Germany
1. HOFMEISTER Patrick 32.36 32.36 (3)
2. WENDLER Torben 33.56 66.32 (1)
3. TEICH Christian 32.55 99.27 (1)

2. 100.00 Lithuania
1. POBERZINAS Rokas 36.19 36.19 (8)
2. POGORELOVAS Ruslanas 32.20 68.39 (4)
3. KREPSTA Simas 31.21 100.00 (2)

3. 102.49 Czech Republic
1. BOUCHAL Jiri 33.23 33.23 (4)
2. KOMANEC Vaclav 34.45 68.08 (2)
3. PROCHAZKA Jan 34.41 102.49 (5)

4. 102.59 Hungary
1. PELYHE Dániel 33.54 33.54 (5)
2. GYULAI Zoltán 34.17 68.11 (3)
3. ZSEBEHÁZI István 34.48 102.59 (6)


Ifjúsági Európa Bajnokság 2000. (nem hivatalos)

2000.
Svetlogorsk, Russia

Egyéni – Sprint
Nők
W16E 2.0 km, 10

1 GUSEVA MARIA RUS 9:28
2 OVSIANNIKOVA GALINA RUS 9:59
3 SAUE EVELI EST 10:01
4 CSISZÁR ADRIENN HUN 10:07
11 SZERENCSI ILDIKÓ HUN 10:53
12 KELEMEN BERNADETT HUN 10:59
13 ZSIGMOND SZÁVA HUN 10:59

W18E 2.4 km, 14

1 NOVAKOVA KATERINA CZH 12:52
2 BELOVA ALEXANDRA RUS 12:59
3 FERSHALOVA YANA RUS 13:06
10 FEKETE ZSUZSA HUN 14:01
13 DOMJÁN ZSUZSA HUN 14:15
16 CSÁNYI ANDRIENN HUN 14:32
24 FEKETE ANIKÓ HUN 16:20

Férfiak
M16E 2.6 km, 14

1 KRCAL JAROSLAV CZH 11:26
2 KLIUEV MAXIM RUS 11:47
3 KRISTAPS JAUDZEMS LAT 11:49
8 PELYHE DANIEL HUN 12:35
18 ZSEBEHÁZI ISTVÁN HUN 13:22
22 SZŰCS LEVENTE HUN 13:51
23 GYULAI PÉTER HUN 13:54

M18E 2.9 km, 14

1 KHARTCHENKO ANDRIY UKR 11:40
2 KOVALENKO JURY RUS 11:46
3 TOLSTOPIATOV VADIM RUS 11:53
20 VALLER FERENC HUN 13:19
24 BODÓ TIBOR HUN 14:09
29 SCULTÉTY MÁRTON HUN 18:12

Egyéni – Normáltáv
Nők
W16E 6.1 km / 19

1 BELOVA OLGA RUS 55:08
2 OVSIANNIKOVA GALINA RUS 57:15
3 CSISZÁR ADRIENN HUN 58:02
6 ZSIGMOND SZÁVA HUN 59:25
29 SZERENCSI ILDIKÓ HUN 1:15:56

W18E 7.4 km / 24

1 SKRASTINA AIJA LAT 1:06:19
2 DOCKALOVA MARTINA CZH 1:09:25
3 YURCHENKOVA NATALIA RUS 1:10:00
12 FEKETE ZSUZSA HUN 1:15:17
25 DOMJAN ZSUZSA HUN 1:21:58
26 CSANYI ANDRIENN HUN 1:22:09

Férfiak
M16E 7.6 km / 23

1 KREPSTA SIMONAS LIT 54:14
2 MERZ MATTHIAS SUI 54:37
3 KRISTAPS JAUDZEMS LAT 55:32
10 SZŰCS LEVENTE HUN 1:01:31
17 ZSEBEHÁZI ISTVÁN HUN 1:07:17
24 PELYHE DÁNIEL HUN 1:11:26

M18E 9.9 km / 30

1 MARTINS SIRMAIS LAT 1:03:12
2 RIAPOLOV ROMAN RUS 1:04:02
3 MINAKOV ALEXANDER RUS 1:05:48
14 SPROK BENCE HUN 1:14:39
34 VALLER FERENC HUN 1:28:46
35 SCULTÉTY MÁRTON HUN 1:29:29

A váltó verseny eredményeit törölték.