Címke szerinti archívum: Friedrich Gábor


9. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

1998. július 13-18.
Reims, Franciaország

Sprint
Nők

60 induló

1. Tatiana Pereliaeva RUS 26.33
2. Astrid Fritschi SUI 28.35
3. Hanna Heiskanen FIN 28.45
4. Regula Hulliger SUI 29.03
5. Rose-Marie Forslund SWE 29.18
6. Ingrid Bronebakk NOR 29.48
28. Bíró Alma HUN 35.35
42. Hecz Katalin HUN 39.05
Férfiak

60 induló

1. Jörgen Rostrup NOR 26.58
2. Rikard Gunnarsson SWE 29.03
3. H˚kan Peterson SWE 29.24
4. Jonne Lakanen FIN 29.53
5. Samuli Salmenoja FIN 30.54
6. Francois Gonor FRA 30.58
53. Cserpák Zsolt HUN 43.26

Normáltáv
Nők

91 induló

1. Hanna Heiskanen FIN 46.25
2. Tatiana Perelyeva RUS 46.42
3. Eva Jurenikova CZE 50.15
4. Regula Hulliger SUI 50.17
5. Wioletta Konkol POL 50.59
6. Enikő Gáll ROM 51.49
13. Hecz Katalin HUN 54.39
25. Farkas Zsuzsa HUN 58.43
32. Bíró Alma HUN 60.13
42. Zsebeházy Eszter HUN 62.54
Férfiak

111 induló

1. Håkan Peterson SWE 56.17
2. Thierry Gueorgiou FRA 57.11
3. Jörgen Rostrup NOR 57.12
4. Jostein Moe NOR 58.01
5. Mats Troeng SWE 58.03
6. Christian Nielsen DEN 58.23
23. Cserpák Zsolt HUN 63.42
65. Szász Bence HUN 74.12
72. Friedrich Gábor HUN 77.41

Váltó
Nők

25 váltó

1. FIN 1 Heli Jukkola
Riina Kuuselo
Hanna Heiskanen
131.50
2. RUS 1 Tatiana Kostyleva
Galina Galkina
Tatiana Perelyeva
136.16
3. SUI 1 Astrid Fritschi
Simone Luder
Regula Hulliger
136.29
14. HUN Bíró Alma
Zsebeházy Eszter
Hecz Katalin
157.47
Férfiak

32 váltó

1. SWE 1 Rikard Gunnarsson
Mats Troeng
H˚kan Peterson
135.09
2. FIN 1 Pasi Ikonen
Samuli Salmenoja
Jonne Lakanen
136.36
3. FRA 1 Thierry Gueorgiou
J-Baptiste Bourrin
Francois Gonon
137.21
19. HUN Szász Bence
Friedrich Gábor
Cserpák Zsolt
156.43


8. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

1997. július 8-13.
Leopoldsburg, Belgium

Sprint
Nők

Wyervlakte
4.2 km / 14
62 induló

1. Hanna Heiskanen FIN 24.17
2. Katerina Miksova CZE 24.43
3. Heli Jukkola FIN 24.46
4. Karolina Samuelsson SUI 25.00
5. Tatiana Perelieva RUS 25.01
6. Simone Luder SUI 25.06
31. Zsebeházy Eszter HUN 29.01
54. Hecz Katalin HUN 34.28
Férfiak

Wyervlakte
5.0 km / 18
60 induló

1. Jörgen Rostrup NOR 23.31
2. Rikard Gunnarsson SWE 23.33
2. Per Oberg SWE 23.33
4. Jonas Pilblad SWE 23.53
5. Claus Bobach DEN 24.04
6. Hubert Klauser SUI 24.29
54. Tas Dávid HUN 30.13

Normáltáv
Nők

Gruitrode
7.82 km / 17
138 induló

1. Simone Luder SUI 53.36
2. Hanna Heiskanen RUS 54.42
3. Regula Hulliger SUI 56.00
4. Riina Kuuselo FIN 57.28
5. Jenny Johansson SWE 57.49
6. Eva Jurenikova CZE 58.04
22. Bíró Alma HUN 63.23
24. Szigethy Ágnes HUN 63.41
40. Hecz Katalin HUN 65.54
51. Zsebeházy Eszter HUN 67.44
89. Farkas Zsuzsa HUN 78.27
105. Gyalog Zsuzsa HUN 84.41
Férfiak

Guitrode
11.92 km / 22
159 induló

1. Johan Modig SWE 60.51
2. Vladimir Lucan CZE 63.33
3. Marian Davidik SVK 64.10
4. Mats Troeng SWE 64.28
5. Jorgen Rostrup NOR 64.35
6. Per Öberg SWE 65.25
34. Cserpák Zsolt HUN 72.10
66. Vajda Zsolt HUN 78.23
80. Friedrich Gábor HUN 80.35
101. Furtner István HUN 85.16
105. Laki Balázs HUN 86.21
108. Tas Dávid HUN 88.37

Váltó
Nők

de Hechtelse duinen
44 váltó

1. SWE 1 Emma Engstrand
Jenny Johansson
Catarina Asp
146.59
2. CZE 2 Zuzana Macuchova
Vendula Klechova
M. Skoumalova
150.47
3. SUI 1 Sara Wegmüller
Regula Hulliger
Simone Luder
151.33
8. HUN Zsebeházy Eszter
Szigethy Ágnes
Hecz Katalin
157.47
Férfiak

de Hechtelse duinen
53 váltó

1. SWE 1 Jonas Pilblad
Johan Modig
Per Oberg
129.42
2. CZE 1 Lukas Prinda
Michal Horacek
Vladimir Lucan
134.34
3. SVK 1 Frantisek Libant
Igor Patras
Marian Davidik
134.51
12. HUN 1 Tas Dávid
Vajda Zsolt
Cserpák Zsolt
143.02
43. HUN 2 Furtner István
Laki Balázs
Friedrich Gábor
169.32


Ifjúsági Európa Bajnokság 1996. (nem hivatalos)

1996. június 29-30.
Klagenfurt, Ausztria

EGYÉNI
W 16 – 4.2 km / 12

1. Klechová Vendula CZE 32:45
2. Tchijickova Ekaterina RUS 34:10
3. Karnia Anna POL 35:28
7. Makrai Éva HUN-B 36:48
11. Biró Alma HUN 38:41
22. Zsebeházy Eszter HUN 42:54
43. Farkas Zsuzsanna HUN 56:26

W 18 – 6.1 km / 18

1. Kluznetsova Elizaveta RUS 54:43
2. Kazymova Ksenia RUS 57:09
3. Schindlerova Martina TCH 57:49
10. Tóth Zsuzsanna HUN 64:21
30. Farkas Gabriella HUN 85:40
38. Kerekes Andi HUN 103:58

M 16 – 6.2 km / 17

1. Bala Radoslav POL 46:06
2. Eyer Thomas CH-B 47:13
3. Hirter Thomas CH 48:07
12. Tóth Attila HUN 52:32
16. Vizi Tibor HUN 55:12
26. Billig Péter HUN-B 62:41
42. Sprok Bence HUN 68:37

M 18

1. Senine Michael RUS-B 57:25
2. Detkov Sergui RUS 58:01
3. Gouloubev Konstantia RUS-B 59:27
5. Friedrich Gábor HUN 62:44
21. Forrai Gábor HUN 66:55
43. Cserpák Zsolt HUN 78:03

Váltó
W 16 – 3.4 km

1. RUS 101:04
2. CZE 107:40
3. HUN 109:22
Biró A., Farkas Zs., Zsebeházy E.

W 18 – 4 km

1. CZE 113:17
2. RUS 114:58
3. POL 115:04
5. HUN 137:05
Kerekes A., Makrai É., Farkas G.

M 16 – 3.4 km

1. CZE 85:51
2. LAT 92:20
3. SUI
8. HUN 103:12
Sprok B., Tóth A., Vizi T.

M 18 – 4 km

1. RUS 86:48
2. CZE
3. SUI
7. HUN 96:30
Forrai G., Cserpák Zs., Friedrich G.


Ifjúsági Európa Bajnokság 1995. (nem hivatalos)

1995. júnuis 23-25.
Zlaté Moravce, Szlovákia

EGYÉNI
W16E 5,4 km / 140 m / 11
-
1 SUI A Hullinger Regula 36.00
2 CZE Stara Zdenka 38.59
3 UKR B Potopalska Natalija 39.00
4 CZE Macuchová Zuzana 40.01
5 CZE Skoumalova Michaela 40.22
6 HUN A Zsebehazy Eszter 41.12
15 HUN B Bíró Alma 49.00
17 HUN B Makrai Éva 51.11
19 HUN B Friedrich Orsolya 51.53
22 HUN A Kóczián Ági 55.01
28 HUN A Farkas Gabriella 65.09
W18E 7,2 km / 215 m / 13
-
1 CZE Kicerkova Regina 42.59
2 SUI A Tschopp Simone 48.08
3 CZE Fialova Pavla 48.57
4 SUI A Juan Annick 50.38
5 CZE Waldova Barbora 52.04
6 SUI A Luder Simone 53.41
7 HUN A Hegedüs Klára 54.24
14 HUN B Józsa Dorottya 58.00
19 HUN A Szigeti Ágnes 62.36
21 HUN A Tokaji Mónika 63.05
26 HUN B Gyalog Zsuzsa 70.01
27 HUN B Tóth Zsuzsa 75.17
M16E 7,8 km / 235 m / 13
-
1 FRA Gueorgiou Thierry 41.50
2 SUI A Bentz Felix 44.59
3 SVK A Spisiak Michal 47.54
4 UKR A Andrijiv Mychajlo 48.13
5 CZE Hovorka Jan 50.03
6 SUI A Studer Beat 50.04
8 HUN B Kéri Péter 51.44
12 HUN A Kottman Dezsö 53.57
20 HUN B Bossánszky Ákos 58.23
21 HUN B Orosz Ádám 59.02

29 HUN A Molnár Atilla 66.13
31 HUN A Károlyi Zoltán 79.26
M18E 9,5 km / 290 m / 18
-
1 CZE Lucan Vladimir 51.51
2 RUS Cherbakov Alexandre 52.25
3 SVK A Davidik Marian 55.07
4 SVK A Libant Frantisek 55.47
5 SUI A Caluori Corsin 57.05
6 AUT Unger Ralph 57.52
11 HUN B Loch Szabolcs 59.17
21 HUN A Tas Dávid 66.00
23 HUN A Laki Balázs 68.24
24 HUN B Vizi Tibor 68.29

26 HUN A Zsebeházy Zsolt 70.30
27 HUN B Friedrich Gábor 73.33
Váltó
W16E
-
W18E
-
M16E
-
M18E
-