Címke szerinti archívum: Forrai Gábor


13. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2002. augusztus 20-24.
Várna, Bulgária

Sprint
Nők

Kamchia
3750 m
50 induló

1. Anu Kopra FIN 31.16
2. Karin Schmalfeld GER 31.19
3. Vendula Klechova RUS 33.14
4. Luise Karger GER 33.35
5. Dana Brozkova CZE 33.47
6. Livia Seemann SUI 33.57
8. Lubinszki Mária HUN 34.26
10. Makrai Éva HUN 35.14
18. Farkas Zsuzsa HUN 36.35
30. Zsebeházy Eszter HUN 41.43
Férfiak

Kamchia
5000 m
50 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 27.28
2. Kim Fagerudd FIN 28.40
3. Marc Lauenstein SUI 29.27
4. Nikolai Dimitrov CZE 29.32
5. Donatus Schnyder SUI 30.30
6. Oliver Johnson GBR 30.32
27. Forrai Gábor HUN 34.37

Normáltáv
Nők
9250 m / 180 m / 18
induló
1. Martina Rakayova CZE 64.34
2. Bodil Holmstrom FIN 69.08
3. Marte Balchen NOR 69.13
4. Laura Scaravonati ITA 70.21
5. Zuzana Macuchova CZE 71.05
6. Nataliya Potopalska UKR 71.27
7. Farkas Zsuzsa HUN 71.50
20. Makrai Éva HUN 75.45
38. Lubinszki Mária HUN 82.26
51. Gyalog Zsuzsa HUN 86.47
53. Zsebeházy Eszter HUN 87.41
Férfiak
14000 m / 280 m / 25
induló
1. Emil Wingstedt SWE 86.59
2. Ilkka Leppavuori FIN 87.37
3. Oliver Johnson GBR 88.23
4. Ingo Horst GER 88.58
5. Christian Ott SUI 89.22
6. Pavel Naumov RUS 91.37
42. Novai György HUN 105.50
49. Forrai Gábor HUN 107.30
54. Sprok Bence HUN 109.39
57. Less Áron HUN 112.33
59. Scultéty Márton HUN 113.17

Váltó
Nők
6750-6850 m / 85 m /20
1. GBR
2. SWE
3. FIN
10. HUN Lubinszki Mária
Zsebeházy Eszter
Farkas Zsuzsa
Makrai Éva
Férfiak
8350-8500 m / 90 m / 23
1. FRA
2. POL
3. GER
14. HUN Less Áron
Novai György
Forrai Gábor
Sprok Bence


Ifjúsági Európa Bajnokság 1996. (nem hivatalos)

1996. június 29-30.
Klagenfurt, Ausztria

EGYÉNI
W 16 – 4.2 km / 12

1. Klechová Vendula CZE 32:45
2. Tchijickova Ekaterina RUS 34:10
3. Karnia Anna POL 35:28
7. Makrai Éva HUN-B 36:48
11. Biró Alma HUN 38:41
22. Zsebeházy Eszter HUN 42:54
43. Farkas Zsuzsanna HUN 56:26

W 18 – 6.1 km / 18

1. Kluznetsova Elizaveta RUS 54:43
2. Kazymova Ksenia RUS 57:09
3. Schindlerova Martina TCH 57:49
10. Tóth Zsuzsanna HUN 64:21
30. Farkas Gabriella HUN 85:40
38. Kerekes Andi HUN 103:58

M 16 – 6.2 km / 17

1. Bala Radoslav POL 46:06
2. Eyer Thomas CH-B 47:13
3. Hirter Thomas CH 48:07
12. Tóth Attila HUN 52:32
16. Vizi Tibor HUN 55:12
26. Billig Péter HUN-B 62:41
42. Sprok Bence HUN 68:37

M 18

1. Senine Michael RUS-B 57:25
2. Detkov Sergui RUS 58:01
3. Gouloubev Konstantia RUS-B 59:27
5. Friedrich Gábor HUN 62:44
21. Forrai Gábor HUN 66:55
43. Cserpák Zsolt HUN 78:03

Váltó
W 16 – 3.4 km

1. RUS 101:04
2. CZE 107:40
3. HUN 109:22
Biró A., Farkas Zs., Zsebeházy E.

W 18 – 4 km

1. CZE 113:17
2. RUS 114:58
3. POL 115:04
5. HUN 137:05
Kerekes A., Makrai É., Farkas G.

M 16 – 3.4 km

1. CZE 85:51
2. LAT 92:20
3. SUI
8. HUN 103:12
Sprok B., Tóth A., Vizi T.

M 18 – 4 km

1. RUS 86:48
2. CZE
3. SUI
7. HUN 96:30
Forrai G., Cserpák Zs., Friedrich G.