Címke szerinti archívum: Fekete Zsuzsa


15. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2006. augusztus 14-20.
Kassa, Szlovákia

Sprint
Nők

2.80 km / 5 m, 16
61 induló

1. Dana Brozkova CZE 14.20,1
2. Seline Stalder SUI 14.25,5
3. Michela Guizzardi ITA 14.47,8
4. Zuzana Macúchova CZE 14.49,7
5. Nataliya Dimitrova BUL 14.59,8
6. Nadija Volynska UKR 15.01,8
24. Gyurkó Fanni HUN 16.01,9
25. Kelemen Bernadett HUN 16.04,1
35. Szerencsi Ildikó HUN 16.28,8
Férfiak

3.3 km / 5 m / 22
76 induló

1. Oystein Kvaal Osterbo NOR 14.07,1
2. Simonas Krepsta LTU 14.19,3
3. Fabian Hertner SUI 14.22,6
4. Murray Strain GBR 14.31,0
5. Kovács Ádám HUN 14.32,9
6. Tuomas Tervo FIN 14.35,9
29. Bogos Tamás HUN 15.28,1
61. Koprivanacz Imre HUN 16.56,5

Középtáv
Nők

4.60 km / 160 m, 15
77 induló

1. Line Hagman NOR 31.30
2. Larisa Stanchenko RUS 31.43
3. Maria Rantala FIN 32.08
4. Karianne Ruud NOR 32.11
5. Radka Brozkova CZE 32.12
6. Iliana Shandurkova BUL 32.23
22. Szerencsi Ildikó HUN 36.43
29. Domján Zsuzsanna HUN 37.25
29. Zsigmond Száva HUN 45.43
66. Fekete Zsuzsa HUN 55.57
Férfiak

6.1 km / 225 m / 21
98 induló

1. Simonas Krepsta LTU 32.37
2. Philippe Adamski FRA 34.26
3. Stig Alvestad NOR 34.50
4. Tuomas Tervo FIN 34.51
5. Rasmus Rossen Soes DEN 34.57
6. Lukas Bartak SVK 34.59
54. Koprivanacz Imre HUN 42.20
56. Scultéty Márton HUN 43.00
80. Bogos Tamás HUN 55.03
82. Harkányi Zoltán HUN 57.20

Hosszútáv
Nők

8.40 km / 290 m, 18
74 induló

1. Dana Brozkova CZE 53.22
2. Helen Bridle GBR 56.58
3. Larisa Stanchenko RUS 58.17
4. Zdenka Stara CZE 58.30
4. Seline Stalder SUI 58.30
6. Maria Rantala FIN 58.37
26. Kelemen Bernadett HUN 65.13
31. Gyurkó Fanni HUN 66.25
36. Fekete Zsuzsa HUN 67.51
45. Domján Zsuzsa HUN 71.11
Férfiak

13.70 km / 485 m, 26
96 induló

1. Michal Smola CZE 72.31
2. Matthias Merz SUI 74.36
3. Oystein Kvaal Osterbo NOR 75.45
4. Lukas Bartak SVK 75.47
5. Carl Waaler Kaas NOR 75.51
6. Antti Harju FIN 77.02
11. Kovács Ádám HUN 79.18
37. Szundi Attila HUN 86.04
53. Harkányi Zoltán HUN 93.05
76. Scultéty Márton HUN 112.44

Váltó
Nők
4.1-5.1 km / 140-170 m / 12-15
16 váltó
1. GBR Mhairi Mackenzie
Helen Palmer
Rachael Elder
Helen Bridle
37.57
40.57
34.39
29.06
142.39
2. SUI Ines Brodmann
Noemi Cerny
Sara Luescher
Seline Stalder
39.21
36.33
30.58
35.54
142.46
3. FIN Laura Hokka
Pinja Satri
Salla Sukki
Maria Rantala
43.25
38.32
31.19
29.47
143.03
5. HUN Kelemen Bernadett
Domján Zsuzsa
Fekete Zsuzsa
Szerencsi Ildikó
36.54
40.32
37.36
33.08
148.10
Férfiak
6.0-7.4 km / 190-220 m / 16-18
23 váltó
1. SUI Fabian Hertner
Christian Ott
Baptiste Rollier
Matthias Merz
39.14
41.27
32.55
30.56
144.32
2. SVK Ondrej Pijak
Tomas Drencak
Martin Pijak
Lukas Bartak
40.12
40.27
33.42
31.34
145.55
3. NOR Martin Grotle Souk
Stig Alvestad
Carl Waaler Kaas
Oystein Kvaal Oste
41.36
38.32
34.14
31.34
145.56
13. HUN Szundi Attila
Koprivanacz Imre
Harkányi Zoltán
Kovács Ádám
41.33
55.16
37.15
35.07
169.11


14. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2003. július 7-12.
Pölva, Észtország

Rövidtáv
Nők

Küka
60 induló
3.7 km / 140 m / 12

1. Laura Hokka FIN 25.09
2. Signe Soes DEN 25.19
3. Eveli Saue EST 25.27
4. Sofia Karlsson SWE 25.44
5. Una Berizna LAT 25.55
6. Elin A. Skantze SWE 26.00
13. Fekete Zsuzsa HUN 28.07
49. Zsigmond Száva HUN 34.55
Férfiak

Küka
60 induló
3.6 km / 140 m / 11

1. Matthias Merz SUI 24.35
2. Tuomas Tervo FIN 24.46
3. Aleksei Bortnik RUS 25.06
4. Jevgeni Krasnojarov RUS 25.38
5. Daniel Hubmann SUI 25.53
6. Lukas Bartak SVK 26.12
60. Pelyhe Dániel HUN 44.10

Normáltáv

Nők

Uniküla
7.9 km / 280 m / 16
131 induló

1. Martina Dockalova CZE 55.36
2. Anni-Maija Fincke FIN 55.43
3. Helena Jansson SWE 56.49
4. Michaela Przyczkova CZE 56.58
5. Lina Hagman NOR 57.42
6. Anna Lampinen SWE 57.46
57. Domján Zsuzsa HUN 69.20
90. Fekete Zsuzsa HUN 81.37
111. Fekete Anikó HUN 96.09
Zsigmond Száva HUN DISQ.
Férfiak

Uniküla
11.9 km / 430 m / 19
165 induló

1. Dmitri Tsvetkov RUS 64.00
2. Matthias Merz SUI 64.55
3. Daniel Hubmann SUI 65.55
4. Anders Holmberg SWE 66.16
5. Aleksei Bortnik RUS 67.01
6. Emil Lauri SWE 67.06
69. Gösswein Csaba HUN 80.10
79. Pelyhe Dániel HUN 81.18
92. Zsebeházy István HUN 85.08
Józsa Gábor HUN DISQ.

Váltó
Nők

Rosma
5500 m / 135 m / 15
44 váltó

1. FIN Annamaria Väli-Klemelä
Heini Wennman
Silja Tarvonen
39.34
25.17
37.04
101.55
2. SWE Anna Lampinen
Sofia Karlsson
Helena Jansson
39.29
25.26
37.17
102.12
3. NOR Marte Grande Ostby
Betty Ann Bjerkreim
Line Hagman
39.35
25.08
37.32
102.15
23. HUN Domján Zsuzsa
Zsigmond Száva
Fekete Zsuzsa
43.32
31.09
44.03
118.44
Férfiak

Rosma
7900 m / 19 m / 15
57 váltó

1. RUS Dmitri Tsvetkov
Dmitri Jekaterinin
Aleksei Bortnik
42.44
32.35
41.18
116.37
2. NOR Kristian Dalby
Lars Skjeset
Audun Weltzen
36.33
39.15
41.02
118.01
3. SUI Hannes Friederich
Matthias Merz
Daniel Hubmann
37.37
31.22
42.08
118.30
29. HUN Gösswein Csaba
Pelyhe Dániel
Zsebeházy István
47.56
36.10
49.05
133.11


13. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2002. július 7-14.
Alicante, Spanyolország

Sprint
Nők

Guardamar Sur
60 induló
3800 m / 55 m / 13

1. Minna Kauppi FIN 22.42
2. Indre Valaite LTU 23.25
3. Martina Fritschy SUI 23.47
4. Pinja Satri FIN 24.12
5. Michaela Przyczkova CZE 24.21
6. Natalia Korzhova RUS 24.47
20. Zsigmond Száva HUN 27.03
32. Kelemen Bernadett HUN 28.48
35. Fekete Zsuzsa HUN 29.34
42. Fekete Anikó HUN 30.58
Férfiak

Guardamar Sur
60 induló
4650 m / 80 m / 14

1. Erik Andersson SWE 22.54
2. Tuomas Tervo FIN 23.09
3. Jörgen Wickholm FIN 23.20
4. Juha-Matti Huhtanen FIN 23.26
5. Matthias Merz SUI 23.35
6. Anders Holmberg SWE 23.52
48. Scultéty Márton HUN 29.25

Normáltáv

Nők

Biar – Cova Negra
7000 m / 160 m / 13
132 induló

1. Tiina Kivimäki FIN 50.08
2. Michaela Przyczkova CZE 50.14
3. Minna Kauppi FIN 51.10
4. Lene Moe NOR 52.12
5. Pinja Satri FIN 52.33
6. Indre Valaite LTU 53.31
33. Csiszár Adrienn HUN 58.34
59. Fekete Anikó HUN 63.49
64. Zsigmond Száva HUN 64.19
77. Kelemen Bernadett HUN 67.44
83. Fekete Zsuzsa HUN 70.07
105. Domján Zsuzsa HUN 78.56
Férfiak

Biar – Cova Negra
10000 m / 300 m / 18
157 induló

1. Daniel Hubmann SUI 59.35
2. Wojciech Kowalski POL 59.57
3. Alexei Bortnik RUS 60.00
4. Erik Andersson SWE 60.09
5. Anders Holmberg SWE 60.23
6. Leonid Novikov RUS 61.24
30. Sprok Bence HUN 65.07
46. Pelyhe Dániel HUN 68.34
84. Scultéty Márton HUN 73.35
93. Sinkó János HUN 76.02
94. Zsebeházy István HUN 76.11
107. Gyulai Tamás HUN 79.52

Váltó
Nők

Tibi
6500 m / 130 m / 20
25 váltó

1. SUI Franziska Wolleb
Martina Fritschy
Lea Müller
35.17
34.32
32.25
102.14
2. FIN Tiina Kivimäki
Pinja Satri
Minna Kauppi
35.13
33.27
34.04
102.44
3. SWE Helena Jansson
Lina Persson
Anna Lampinen
35.08
37.08
33.53
106.09
11. HUN Csiszár Adrienn
Zsigmond Száva
Fekete Zsuzsa
35.55
38.15
37.38
111.48
Férfiak

Tibi
4800 m / 85 m / 15
53 váltó

1. SUI Matthias Merz
Daniel Hubmann
Lukas Ebneter
37.33
41.35
35.55
115.03
2. FIN Tuomas Tervo
Juha-Matti Huhtanen
Jörgen Wickholm
36.33
39.15
41.02
117.45
3. SWE Anders Holmberg
Johan Höij
Erik Andersson
37.37
42.41
37.27
117.45
32. HUN Sprok Bence
Scultéty Márton
Zsebeházy István
45.13
58.55
44.16
148.24


12. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2001. július 10-15.
Miskolc, Magyarország

Sprint
Nők

60 induló
3.903 km / 125 m / 11

1. Minna Kauppi FIN 24.33
2. Ieva Sargautyte LTU 25.37
3. Kajsa Nilsson SWE 25.54
4. Lena Eliasson SWE 27.12
5. Signe Soes DEN 28.04
6. Martina Fritschy SUI 28.19
20. Csiszár Adrienn HUN 30.43
32. Farkas Zsuzsa HUN 32.16
33. Fekete Zsuzsa HUN 32.28
35. Kelemen Bernadett HUN 32.37
57. Zsigmond Száva HUN 39.17
Férfiak

60 induló
4.808 km / 135 m / 13

1. Marius Bjugan NOR 27.08
2. Jan Troeng SWE 27.18
3. Michal Smola CZE 27.20
4. Sprok Bence HUN 27.34
5. Daniel Hubmann SUI 27.38
6. Lukas Ebneter SUI 27.39
38. Dedinszky Imre HUN 31.57
60. Pelyhe Dániel HUN 41.34

Normáltáv

Nők

7.470 km / 305 m / 16
132 induló

1. Dana Brozkova CZE 57.35
2. Pinja Satri FIN 58.05
3. Daria Smolik RUS 58.28
4. Michaela Przyczkova CZE 58.38
5. Martina Fritschy SUI 59.09
6. Vendula Klechová CZE 59.28
21. Farkas Zsuzsa HUN 62.49
26. Csiszár Adrienn HUN 64.04
42. Fekete Zsuzsa HUN 67.13
56. Kelemen Bernadett HUN 69.07
72. Domján Zsuzsa HUN 72.13
79. Zsigmond Száva HUN 74.26
Férfiak

10.640 km / 420 m / 25
158 induló

1. Andrei Khramov RUS 65.19
2. Marten Boström FIN 66.06
3. Michal Smola CZE 66.10
4. Dominik Koch SUI 68.08
5. Vasile Ciprian Popa ROM 68.12
6. Sprok Bence HUN 69.08
52. Pelyhe Dániel HUN 77.39
75. Scultéty Márton HUN 81.45
83. Dedinszky Imre HUN 82.50
92. Pelyhe Dénes HUN 84.30
112. Gyulai Tamás HUN 88.08

Váltó
Nők

25 váltó

1. SWE Anna Lampinen
Kajsa Guterstam
Maria Berqkvist
40.17
36.25
37.00
113.42
2. CZE Dana Brozkova
Iva Rufferova
Martina Dockalova
40.50
38.41
36.17
115.48
3. FIN Pinja Satri
Bodil Holmström
Minna Kauppi
38.17
38.37
39.51
116.45
7. HUN Csiszár Adrienn
Kelemen Bernadett
Farkas Zsuzsa
40.27
42.04
40.58
123.29
Férfiak

29 váltó

1. CZE Jan Mrazek
Jaromir Vlach
Michal Smola
49.22
44.05
42.43
136.10
2. POL Maciej Grabowski
Wojciech Kowalski
Wojciech Dwojak
47.33
47.18
42.43
137.34
3. SWE David Andresson
Erik Andersson
Jan Troeng
47.45
45.45
47.36
141.06
9. HUN Dedinszky Imre
Scultéty Márton
Sprok Bence
49.20
46.05
49.26
144.51

Eredmények:


Ifjúsági Európa Bajnokság 2000. (nem hivatalos)

2000.
Svetlogorsk, Russia

Egyéni – Sprint
Nők
W16E 2.0 km, 10

1 GUSEVA MARIA RUS 9:28
2 OVSIANNIKOVA GALINA RUS 9:59
3 SAUE EVELI EST 10:01
4 CSISZÁR ADRIENN HUN 10:07
11 SZERENCSI ILDIKÓ HUN 10:53
12 KELEMEN BERNADETT HUN 10:59
13 ZSIGMOND SZÁVA HUN 10:59

W18E 2.4 km, 14

1 NOVAKOVA KATERINA CZH 12:52
2 BELOVA ALEXANDRA RUS 12:59
3 FERSHALOVA YANA RUS 13:06
10 FEKETE ZSUZSA HUN 14:01
13 DOMJÁN ZSUZSA HUN 14:15
16 CSÁNYI ANDRIENN HUN 14:32
24 FEKETE ANIKÓ HUN 16:20

Férfiak
M16E 2.6 km, 14

1 KRCAL JAROSLAV CZH 11:26
2 KLIUEV MAXIM RUS 11:47
3 KRISTAPS JAUDZEMS LAT 11:49
8 PELYHE DANIEL HUN 12:35
18 ZSEBEHÁZI ISTVÁN HUN 13:22
22 SZŰCS LEVENTE HUN 13:51
23 GYULAI PÉTER HUN 13:54

M18E 2.9 km, 14

1 KHARTCHENKO ANDRIY UKR 11:40
2 KOVALENKO JURY RUS 11:46
3 TOLSTOPIATOV VADIM RUS 11:53
20 VALLER FERENC HUN 13:19
24 BODÓ TIBOR HUN 14:09
29 SCULTÉTY MÁRTON HUN 18:12

Egyéni – Normáltáv
Nők
W16E 6.1 km / 19

1 BELOVA OLGA RUS 55:08
2 OVSIANNIKOVA GALINA RUS 57:15
3 CSISZÁR ADRIENN HUN 58:02
6 ZSIGMOND SZÁVA HUN 59:25
29 SZERENCSI ILDIKÓ HUN 1:15:56

W18E 7.4 km / 24

1 SKRASTINA AIJA LAT 1:06:19
2 DOCKALOVA MARTINA CZH 1:09:25
3 YURCHENKOVA NATALIA RUS 1:10:00
12 FEKETE ZSUZSA HUN 1:15:17
25 DOMJAN ZSUZSA HUN 1:21:58
26 CSANYI ANDRIENN HUN 1:22:09

Férfiak
M16E 7.6 km / 23

1 KREPSTA SIMONAS LIT 54:14
2 MERZ MATTHIAS SUI 54:37
3 KRISTAPS JAUDZEMS LAT 55:32
10 SZŰCS LEVENTE HUN 1:01:31
17 ZSEBEHÁZI ISTVÁN HUN 1:07:17
24 PELYHE DÁNIEL HUN 1:11:26

M18E 9.9 km / 30

1 MARTINS SIRMAIS LAT 1:03:12
2 RIAPOLOV ROMAN RUS 1:04:02
3 MINAKOV ALEXANDER RUS 1:05:48
14 SPROK BENCE HUN 1:14:39
34 VALLER FERENC HUN 1:28:46
35 SCULTÉTY MÁRTON HUN 1:29:29

A váltó verseny eredményeit törölték.


11. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2000. július 9-15.
Nové Mesto na Morave, Csehország

Sprint
Nők

60 induló

1. Camilla Berglund SWE 25.43
2. Maria Bergkvist SWE 26.13
3. Minna Kauppi FIN 26.22
4. Ioulia Siedina RUS 26.33
5. Tatiana Pereliaeva RUS 26.34
6. Lene Moe NOR 26.50
10-11. Farkas Zsuzsa HUN 27.41
50. Zsebeházy Eszter HUN 35.35
52. Makrai Éva HUN 35.44
58. Fekete Zsuzsa HUN 44.58
Férfiak

60 induló

1. Michal Smola CZE 25.28
2. Zbyněk Hora CZE 25.44
3. Jaromír Svihovský CZE 25.46
4. Rune Strandberg NOR 26.25
5. Per Andreasson SWE 26.31
6. Andrei Khramov RUS 26.39
21. Sprok Bence HUN 28.57
46. Harkányi Zoltán HUN 32.48

Normáltáv

Nők

7.1 km / 280 m / 20
146 induló

1. Tatiana Perelyeva RUS 59.43
2. Marianne Riddervold NOR 60.34
3. Natalya Potopalska UKR 61.15
4. Minna Kauppi FIN 61.54
5. Vendula Klechová CZE 62.17
6. Ieva Sargautyté LTU 63.14
23. Zsebeházy Eszter HUN 67.04
33. Farkas Zsuzsa HUN 69.13
39. Makrai Éva HUN 70.40
73. Fekete Zsuzsa HUN 77.17
86. Domján Zsuzsanna HUN 80.41
112. Csányi Adrienn HUN 91.14
Férfiak

10.4 km / 430 m / 24
155 induló

1. Jiří Kazda CZE 69.53
2. Pasi Ikonen FIN 70.11
3. Jaromír Svihovský CZE 70.58
4. Michal Smola CZE 71.33
5. Erik Öhlund SWE 71.50
6. Andrei Hramov RUS 72.33
56. Harkányi Zoltán HUN 82.27
85. Dedinszky Imre HUN 86.55
100. Tóth Attila HUN 91.56
107. Valler Ferenc HUN 93.28
111. Szűcs Gábor HUN 94.56

Váltó
Nők

4.7-5.0km / 160-165m / 17
29 váltó

1. RUS Ioulia Siedina
Evgeniya Belova
Tatiana Perelyeva
28.31
31.39
29.31
89.41
2. SWE Maria Bergkvist
Kajsa Guterstam
Camilla Berglund
28.33
30.53
30.32
89.58
3. FIN Sara Forsström
Maria Rantala
Minna Kauppi
29.20
30.01
32.23
91.44
10. HUN Makrai Éva
Zsebeházy Eszter
Farkas Zsuzsa
30.48
31.09
35.49
97.46
Férfiak

7.4-7.6km / 215-225m / 20
30 váltó

1. CZE Jiří Kazda
Jaromír Svihovský
Michal Smola
37.47
36.58
37.31
112.16
2. SWE Erik Öhlund
David Andersson
Peter Öberg
37.18
39.10
37.10
113.38
3. FIN Timo Saarinen
Markus Lindeqvist
Pasi Ikonen
37.39
40.36
35.57
114.12
16. HUN 2 Dedinszky Imre
Valler Ferenc
Tóth Attila
40.27
43.36
44.30
128.33


Ifjúsági Európa Bajnokság 1999. (nem hivatalos)

1999. június 25-27.
Bad Schmiedeberg, Németország

Egyéni
Nők
W16E 6510 m, 115 hm

1. Przyczkova, Michaela 1 Czech Repulic 47:07
2. Rufferova, Iva 1 Czech Repulic 47:56
3. Fritschy, Martina 1 Switzerland 48:49
4. Kaufmann, Elisa 1 Germany 49:14
5. Gorchkova, Maria 1 Russia 49:50
6. Dockalova, Martina 1 Czech Repulic 52:16
9. Fekete Zsuzsa 1 Hungary 55:28
14. Csiszár Adrienn 1 Hungary 57:58
17. Domján Zsuzsa 1 Hungary 61:06

W18E 7510 m, 120 hm

1. Omova, Michaela 1 Czech Repulic 53:52
2. Wegmüller, Lea 1 Switzerland 55:36
3. Krasnoiarova, Lioudmila 1 Russia 55:43
4. Behounova, Veronika 1 Czech Repulic 55:58
5. Belova, Alexandra 1 Russia 56:23
6. Ferchalova, Iana 1 Russia 57:02
8. Farkas Zsuzsa 1 Hungary 58:53
11. Buknicz Timea 1 Hungary 59:17
16. Laszló Dóra 1 Hungary 62:43

Férfiak
M16E 9730 m, 170 hm

1. Sinkó János 1 Hungary 60:01
2. Hubmann, Daniel 1 Switzerland 60:46
3. Ekaterinin, Dmitri 1 Russia 61:34
4. Balabanov, Pavel 1 Belorus 61:41
5. Ushkvarok, Pavlo 1 Ukraine 63:03
6. Merz, Matthias 1 Switzerland 63:20

23. Szücs Levente 1 Hungary 71:12
30. Gyulai Péter 1 Hungary 81:13

M18E 12270 m, 180 hm

1. Khramov, Andrei 1 Russia 68:08
2. Sprok Bence 1 Hungary 69:00
3. Koch, Dominik 1 Switzerland 70:39
4. Girsch, Nicolas 1 France 72:15
5. Mrazek, Jan 1 Czech Repulic 72:47
6. Sirmais, Martins 1 Latvia 73:37
14. Dedinszky Imre 1 Hungary 78:45
37. Gyulai Tamás 1 Hungary 93:22<

Váltó
Nők
W16E 5420 m, 90 m, 17

1 128:29 2 Russia
39:23 Belova, Olga
49:53 Chibanova, Olga
39:13 Gorchkova, Maria
2 128:36 1 Czech Rep.
39:29 Przyczkova, Michaela
46:22 Dockalova, Martina
42:45 Rufferova, Iva
3 142:51 3 Switzerland
48:48 Spiess, Andrea
53:07 Bentz, Kathrin
40:56 Fritschy, Martina
5 166:07 4 Hungary
51:50 Fekete Zsuzsa
49:35 Domján Zsuzsa
64:42 Fekete Anikó

W18E 6160 m, 90 m, 18

1 145:03 22 Russia
47:24 Ferchalova, Iana
52:20 Krasnoiarova, Lioudmila
45:19 Belova, Alexandra
2 146:37 24 Hungary
52:08 Laszló Dóra
50:14 Buknicz Timea
44:15 Farkas Zsuzsa

3 147:13 21 Czech Rep.
47:33 Behounova, Veronika
44:03 Brozkova, Dana
55:37 Omova, Michaela

Férfiak
M16E 7180 m, 115 m, 16

1 135:51 41 Czech Rep.
44:29 Sterba, Zbynek
48:59 Bouchal, Jiri
42:23 Dlabaja, Tomas
2 139:22 42 Russia
44:20 Ekaterinin, Dmitri
49:35 Piadychev, Alexei
45:27 Joukov, Maxim
3 141:07 46 Latvia
50:50 Lejins, Lauris
41:17 Jaudzems, Kristaps
49:00 Sprogis, Jevgenijs
6 153:13 44 Hungary
48:00 Szücs Levente
55:15 Valler Ferenc
49:58 Sinkó János

M18E 9350 m, 140 m, 25

1 158:45 61 Czech Rep.
52:31 Vodicka, Jan
53:59 Vlach, Jaromir
52:15 Mrazek, Jan
2 168:42 66 Latvia
55:27 Berkis, Gatis
54:59 Sirmais, Martins
58:16 Osis, Karlis
3 169:54 63 Switzerland
53:05 Koch, Dominik
55:31 Zwicky, Stefan
61:18 Fischer, Remo
6 182:23 64 Hungary
65:10 Gyulai Tamás
54:46 Sprok Bence
62:27 Dedinszky Imre