Címke szerinti archívum: Fehérvári Zsolt


21. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2010. július 4-10.
Aalborg, Dánia

http://www.jwoc2010.dk

Sprint, Aalborg University
Női
1. Ida Bobach Denmar DEN 13:36
2. Hanna Wisniewska POL 14:00
3. Monika Gajda POL 14:03
4. Tereza Novotna CZE 14:09
5. Stine Bagger Hagner DEN 14:11
6. Tove Alexandersson SWE 14:24
66. Zsigmond Vanda HUN 17:14
71. Tímea Zsigmond HUN 17:28
Tóth Réka HUN DISQ
Férfi
1. Rasmus Thrane Hansen SWE 13:04
2. Kristian Jones GBR 13:23
3. Vegard Danielsen NOR 13:25
3. Jonas Leandersson SWE 13:25
5. Johan Runesson SWE 13:32
6. Gustav Bergman SWE 13:35
48. Vellner Gábor HUN 14:46
91. Bereczki Máté HUN 15:46
91. Fehérvári Zsolt HUN 15:46

Középtáv, Kollerup
Női
1 Tove Alexandersson SWE 25:35
2. Lilian Forsgren SWE 26:10
3. Sarina Jenzer SUI 26:51
4. Signe Klinting DEN 27:49
5. Emma Klingenberg DEN 27:56
6. Natalia Vinogradova RUS 27:59
55. Tóth Réka HUN 38:40
Férfi
1. Gaute Hallan Steiwer NOR 23:44
2. Jonas Leandersson SWE 24:53
3. Olle Boström SWE 25:10
4. Gustav Bergman SWE 25:13
5. Albin Ridefelt SWE 25:25
6. Rasmus Thrane Hansen DEN 25:26

Hosszútáv, Svinkløv
Női
1. Ida Bobach DEN 1:01:55
2. Therese Klintberg SWE 1:03:46
3. Sari Anttonen FIN 1:04:24
4. Signe Klinting DEN 1:05:45
5. Monika Gajda POL 1:05:50
6. Fiona Kirk SUI 1:06:00
63. Kovács Filoména HUN 1:22:48
66. Tóth Réka HUN 1:23:21
84. Zsigmond Vanda HUN 1:31:44
100. Zsigmond Tímea HUN 1:43:39
Férfi
1. Pavel Kubat CZE 1:18:48
2. Johan Runesson SWE 1:19:32
3. Matthias Kyburz SUI 1:20:48
4. Eskil Kinneberg NOR 1:20:58
5. Rasmus Thrane H. DEN 1:22:09
6. Olle Boström SWE 1:22:41
64. Baumholczer Máté HUN 1:38:32
93. Vellner Gábor HUN 1:47:27
101. Fehérvári Zsolt HUN 1:50:00
106. Bereczki Máté HUN 1:52:05

Váltó, helyszín
Női
1. Denmark

Emma Klingenberg
Ida Bobach
Signe Klinting

2:02:20

45:39
47:30
29:11

2. Czech Republic

Denisa Kosova
Jana Knapova
Tereza Novotna

2:05:32

51:35
46:32
27:25

3. Russia

Natalia Vinogradova
Anastasia Tikhonova
Anastasia Trubkina

2:06:00

46:03
52:11
27:46

12. Hungary

Tóth Réka
Kovács Filoména
Zsigmond Vanda

2:28:45

54:39
1:00:02
34:04

Férfi
1. Norway

Gaute Hallan Steiwer
Eskil Kinneberg
Vegard Danielsen

2:20:44

52:37
52:38
35:29

2. Sweden

Olle Boström
Gustav Bergman
Johan Runesson

2:21:48

52:29
52:35
36:44

3. Denmark

Andreas Hougaard B.
Marius Thrane Ødum
Rasmus Thrane Hansen

2:26:13

56:35
55:02
34:36

16. Hungary

Baumholczer Máté
Vellner Gábor
Bereczki Máté

2:53:04

1:03:28
1:03:05
46:31


Az összes eredmény letöltése: jwoc2010 (tömörített zip file)

3-es bulletin, térképek

Aalborg egyetemi kampusz, sprint:

Kollerup, középtáv selejtező és döntő:

Svinklov, hosszútáv:

Rebild Bakker, váltó:


20. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2009. július 5-12.
Trentino, Olaszország

Rövidtáv
Nők

Imér-Mezzano
2500 m / 80 m / 21
120 induló

1. Jenny Lönnkvist SWE 13:34
2. Ida Bobach DEN 14:02
2. Tereza Novotna CZE 14:02
4. Fiona Kirk SUI 14:15
5. Mari Jevne Arnesen NOR 14:16
6. Sarina Jenzer SUI 14:26
54. Péley Dorottya HUN 16:18
65. Bertóti Regina HUN 16:50
96. Györgyi Csenge HUN 19:23
Férfiak

Imér-Mezzano
3100 m / 90 m / 24
170 induló

1. Matthias Kyburz SUI 14:43
2. Milos Nykodym CZE 14:56
3. Martin Hubmann SUI 14:58
4. Florion Howald SUI 15:00
5. Sören Bobach DEN 15:01
6. Severin Howald SUI 15:04
65. Mets Márton HUN 17:05
68. Vellner Gábor HUN 17:13
83. Turcsán Gábor HUN 17:35
106. Bereczki Máté HUN 18:16
108. Fehérvári Zsolt HUN 18:18
122. Györgyi Péter HUN 19:02

Középtáv
Nők

3100 m / 140 m / 15
60 induló

1. Tove Alexandersson SWE 23:24
2. Britt Ingunn Nydal NOR 23:42
3. Ida Bobach DEN 23:59
4. Fiona Kirk SUI 24:11
5. Bettina Aebi SUI 24:54
5. Julia Gross SUI 24:54
52. Péley Dorottya HUN 31:15
Férfiak

4100 m / 190 m / 19
61 induló

1. Olli-Markus Taivainen FIN 26:21
2. Philipp Sauter SUI 27:00
3. Ulf Forseth Indgaard NOR 27:39
4. Martin Hubmann SUI 28:05
5. Sören Bobach DEN 28:24
6. Albin Ridefelt SWE 28:36
Nincs A döntős magyar induló

Normáltáv
Nők

Passo Rolle Sud
5700 m / 275 m / 18
122 induló

1. Ida Bobach DEN 54:12
2. Jenny Lönnkvist SWE 55:33
3. Marika Teini FIN 56:28
4. Elen Katrine Skjerve NOR 56:37
5. Julia Gross SUI 57:41
6. Kristin Löfgren SWE 58:17
43. Péley Dorottya HUN 70:06
61. Bertóti Regina HUN 77:15
87. Györgyi Csenge HUN 96:11
Férfiak

Passo Rolle Sud
9500 m / 440 m / 29
168 induló

1. Gustav Bergman SWE 65:55
2. Sören Bobach DEN 69:19
3. Martin Hubmann SUI 69:25
4. Lauri Sild EST 70:03
5. Rasmus Thrane Hansen DEN 74:56
6. Torgeir Norbech NOR 74:57
80. Bereczki Máté HUN 100:45
102. Fehérvári Zsolt HUN 109:05
105. Mets Márton HUN 110:56
115. Györgyi Péter HUN 116:58
134. Turcsán Gábor HUN 132:53

Váltó

Nők

4.5 km / 210 m / 18
36 váltó

1. SUI Fiona Kirk
Sophie Tritschler
Julia Gross
34:33
37:29
32:40
104:42
2. NOR Britt Ingunn Nydal
Elen Katrine Skjerve
Mari J. Arnesen
33:28
37:19
35:42
106:29
3. DEN Emma Klingenberg
Ida Bobach
Signe Klinting
34:34
36:49
35:16
106:39
20. HUN Tóth Réka
Bertóti Regina
Péley Dorottya
40:15
47:17
37:40
125:12
Férfiak

6.4 km / 285 m / 27
49 váltó

1. SWE Olle Boström
Albin Ridefelt
Gustav Bergman
43:20
44:21
41:10
128:51
2. SUI Philipp Sauter
Matthias Kyburz
Martin Hubmann
44:14
41:46
45:40
129:34
3. DEN Marius T. Adum
Rasmus Thrane Hansen
Sören Bobach
44:52
44:12
42:59
132:03
39. HUN2 Bereczki Máté
Turcsán Gábor
Györgyi Péter
54:28
58:23
59:14
172:05
41. HUN1 Vellner Gábor
Mets Márton
Fehérvári Zsolt
54:16
58:47
62:24
175:27


7. Ifjúsági Európa Bajnokság

2008. október 10-12.
Oberaargau-Solothurn, Svájc



Sprint
Solothurn
W16E (2.1 km / 40 m / 14)

1  Novotna, Tereza    Czech Republic 11:01
2  Klingenberg, Emma       Denmark 11:09
3  Aebi, Marion       Switzerland 11:38

31  Kovacs, Filomena       Hungary 13:08
40  Szokol, Monika    Hungary 13:23
55  Lajos, Luca       Hungary 13:45
74  Zempleni, Reka    Hungary 15:36

W18E (2.2 km / 45 m / 17)

1  Jenzer, Sarina     Switzerland 12:15
2  Tikhonova, Anastasia    Russia 12:24
3  Tritschler, Sophie      Switzerland 12:31

32  Toth, Reka  Hungary 13:46
35  Bertoti, Regina  Hungary 14:01
53  Zsigmond, Vanda  Hungary 14:51
56  Tibay, Ilona      Hungary 15:07


M16E (2.4 km / 50 m / 17)

1  Prunsche, Christoph           Germany 11:22
2  Parfianowicz, Piotr              Poland 11:24
3  Baumholczer, Mate             Hungary 11:27

15  Horvath, Marcell    Hungary 11:55
23  Tolgyesi, Akos       Hungary 12:16
38  Kazal, Marton        Hungary 12:32

M18E (2.6 km / 60 m / 21)

1  Jones, Kristian    Great Britain 12:05
2  Thrane Hansen, Rasmus  Denmark 12:17
3  Bjugan, Mathias    Norway 12:28

6  Vellner, Gabor     Hungary 12:38
42  Kinde, Matyas     Hungary 13:49
64  Fehervari, Zsolt       Hungary 14:21
Bereczki, Mate  Hungary mp

Hosszútáv
Martinsflue
W16E (5.6 km / 170 / 17)

1. Emma Klingenberg Denmark 39:02
2. Vendula Horcickova Czech Republic 43:29
3. Mirjam Hellmüller Switzerland 44:18

7. Reka Zempleni Hungary 46:33
18. Filomena Kovacs Hungary 48:59
49. Luca Lajos Hungary 55:08
66. Monika Szokol Hungary 59:39

W18E (6.7 km / 290 m / 24)

1. Ida Bobach Denmark 53:36
2. Venla Niemi Finland 53:41
3. Signe Klinting Denmark 53:49

33. Reka Toth Hungary 1:05:04
38. Ilona Tibay Hungary 1:05:57
44. Vanda Zsigmond Hungary 1:07:44
53. Regina Bertoti Hungary 1:09:20


M16E (6.9 km / 290 m / 22)

1. Jan Petrzela Czech Republic 41:27
2. Marius Thrane Ödum Denmark 43:48
3. Michal Olejnik Poland 45:32
4. Mate Baumholczer Hungary 46:00

17. Marcell Horvath Hungary 48:10
40. Akos Tolgyesi Hungary 54:22
62. Marton Kazal Hungary 57:52

M18E (8.5 km / 375 m / 29)

1. Matthias Kyburz Switzerland 53:28
2. Lucas Basset France 53:38
3. Lauri Sild Estonia 54:40

46. Gabor Vellner Hungary 1:06:01
48. Zsolt Fehervari Hungary 1:06:13
62. Mate Bereczki Hungary 1:09:18
73. Matyas Kinde Hungary 1:12:00

Váltó
Langenthal Ost
W16E

1 13 Denmark 115:00
Stine Bagger Hagner 92 35:36 1 C 1 35:36 1
Astrid Ank Jörgensen 93 44:42 8 A 3 80:18 3
Emma Klingenberg 92 34:42 2 B 1 115:00
2 1 Austria 116:12
Julia Bauer 92 35:44 2 A 1 35:44 2
Anna Simkovics 93 44:31 7 B 2 80:15 2
Anja Arbter 93 35:57 4 A 1 116:12
3 12 Germany 116:22
Susen Lösch 93 37:23 5 B 1 37:23 5
Anna Biller 92 42:58 4 C 1 80:21 4
Resi Rathmann 93 36:01 5 A 2 116:22

12 6 Hungary 131:19
Luca Lajos 92 38:20 11 A 3 38:20 11
Reka Zempleni 93 53:02 18 C 3 91:22 16
Filomena Kovacs 92 39:57 12 B 4 131:19

W18E

1 210 Denmark 122:28
Marie Hauerslev 90 40:16 7 A 2 40:16 7
Ida Bobach 91 46:35 3 A 1 86:51 4
Signe Klinting 90 35:37 1 B 1 122:28
2 217 Switzerland 124:13
Bettina Aebi 90 39:48 2 A 1 39:48 2
Sarina Jenzer 91 44:38 2 B 1 84:26 2
Isabelle Feer 90 39:47 6 C 1 124:13
3 215 Czech Republic 125:13
Denisa Kosova 91 40:04 5 A 2 40:04 5
Adélka Jakobova 90 44:15 1 B 1 84:19 1
Verka Müllerova 90 40:54 9 C 3 125:13

15 206 Hungary 150:09
Reka Toth 91 45:58 17 B 7 45:58 17
Vanda Zsigmond 90 51:18 11 A 2 97:16 11
Ilona Tibay 90 52:53 20 C 5 150:09


M16E
1 106 Russia 121:59
Petr Sukharev 92 41:11 4 A 1 41:11 4
Gleb Tikhonov 92 41:49 3 C 1 83:00 3
Ivan Khokhlovskiy 92 38:59 4 B 1 121:59
2 116 Latvia 124:21
Mikus Zvirbulis 92 41:43 8 A 4 41:43 8
Karlis Baltacis 92 41:06 1 B 1 82:49 2
Reinis Grende 92 41:32 11 C 1 124:21
3 119 Czech Republic 127:39
Filip Hadac 93 41:05 1 C 1 41:05 1
Stanislav Mokry 92 44:52 7 B 1 85:57 4
Jan Petrzela 92 41:42 12 A 2 127:39

6 121 Hungary 129:34
Marcell Horvath 93 43:21 11 A 2 43:21 11
Akos Tolgyesi 92 44:50 6 B 2 88:11 6
Mate Baumholczer 92 41:23 10 C 2 129:34

M18E
1 321 Estonia 135:17
Raido Mitt 91 43:43 1 A 3 43:43 1
Lauri Sild 90 47:32 1 A 1 91:15 1
Kenny Kivikas 91 44:02 7 A 1 135:17
2 308 Switzerland 136:45
Nicolai Stucki 90 43:50 3 C 2 43:50 3
Florian Howald 91 51:36 6 A 1 95:26 4
Matthias Kyburz 90 41:19 3 B 1 136:45
3 302 Denmark 136:55
Andreas Boesen 91 45:02 10 A 2 45:02 10
Sören Schwatz Sörensen 90 52:06 9 C 3 97:08 8
Rasmus Thrane Hansen 90 39:47 1 B 1 136:55

304 Hungary mp
Zsolt Fehervari 90 62:42 30 B 9 62:42 30
Mate Bereczki 90 mp A
Gabor Vellner 90 mp A


Pontverseny
Hosszútáv Váltó Sprint Össz.
1
Denmark 408 360 380
1148
2
Czech Republic 424 335 380
1139
3
Switzerland 410 305 419
1134
4
Russia 283 325 338
946
5
Poland 275 230 311
816
6
France 294 285 204
783
7
Germany 274 240 250
764
8
Great Britain 260 235 261
756
9
Austria 272 245 215
732
10
Estonia 224 260 231
715