Címke szerinti archívum: Dénes Zoltán


26. Tájékozódási futó Világbajnokság

2009. augusztus 16-23.
Magyarország, Miskolc
http://tajfutovb2009.hu/

Sprint, Miskolc Állatkert
NŐK
2620 m / 105 / 18
45 induló
1.
Helena Jansson SWE 15:07,8
2.
Linnea Gustafsson SWE 15:49.7
3.
Simone Niggli SUI 15:54.7
4.
Signe Soes DEN 15:58.3
5.
Kathryn Ewels AUS 16:00.9
6.
Anna-Maija Fincke FIN 16:01.5
26. Gyurkó Fanni HUN 17:27.8
39. Őry Eszter HUN 19:04.6
FÉRFIAK
3150 m / 125 / 22
46 induló
1.
Andrey Khramov RUS 15:10.6
2.
Fabian Hertner SUI 15:36.1
3.
Daniel Hubmann SUI 15:38.2
4.
Olav Lundanes NOR 15:52.7
5.
Martin Johansson SWE 15:57.3
6.
Kiril Novikov BUL 16:03.7
25. Lenkei Zsolt HUN 17:04.5
41. Szabó András HUN 17:57,0

Teljes eredménylista: férfi,női
Döntő: Rajtlista (férfi,női), Részidők (férfi,női)
Selejtező: Rajtlista (férfi,női), Eredmények (F1,F2,F3,N1,N2,N3), Részidők (F1,F2,F3,N1,N2,N3)


Középtáv, Huta-bérc
NŐK
5340 m / 235 m / 22
45 induló
1.
Dana Brožková CZE 37:09
2.
Marianne Andersen NOR 37:19
3.
Simone Niggli SUI 37:58
4.
Minna Kauppi FIN 38:21
5.
Merja Rantanen FIN 38:59
6.
Helena Jansson SWE 39:07
37. Kelemen Bernadett HUN 48:44
43. Makrai Éva HUN 50:49
FÉRFIAK
6570 m / 275 m / 25
45 induló
1.
Thierry Gueorgiou FRA 37:14
2.
Daniel Hubmann SUI 37:42
3.
Matthias Merz SUI 38:10
4.
Matthias Mueller SUI 38:45
5.
François Gonon FRA 38:48
6.
David Andersson SWE 39:08
25. Kovács Ádám HUN 42:17
43. Domonyik Gábor HUN 48:52

Teljes eredménylista: férfi,női
Döntő: Rajtlista (férfi,női), Részidők (férfi,női)
Selejtező: Rajtlista (férfi,női), Eredmények (F1,F2,F3,N1,N2,N3), Részidők (F1,F2,F3,N1,N2,N3)


Hosszútáv, Derenk
NŐK
11790 m / 490 m / 27
45 induló
1.
Simone Niggli SUI 77:26
2.
Marianne Andersen NOR 79:17
3.
Minna Kauppi FIN 79:36
4.
Dana Brožková CZE 79:47
5.
Linnea Gustafsson SWE 80:48
6.
Anne Margrethe Hausken NOR 81:50
23. Gyurkó Fanni HUN 89:56
27. Szerencsi Ildikó HUN 91:40
35. Kelemen Bernadett HUN 96:17
FÉRFIAK
17550 m / 750 m / 33
45 induló
1.
Daniel Hubmann SUI 96:31
2.
Thierry Gueorgiou FRA 98:26
3.
Mikhail Mamleev ITA 100:40
4.
Mats Haldin FIN 101:57
5.
Dmitry Tsvetkov RUS 102:27
6.
Emil Wingstedt SWE 102:39
17. Kovács Ádám HUN 106:32
32. Lenkei Zsolt HUN 109:55

Teljes eredménylista: férfi,női
Döntő: Rajtlista (férfi,női), Részidők (férfi,női)
Selejtező: Rajtlista (férfi,női), Eredmények (F1,F2,F3,N1,N2,N3), Részidők (F1,F2,F3,N1,N2,N3)


Váltó, Veres-Sár-bérc
NŐK
4880/190/15; 6940/260/18; 7190/270/19
24 váltó
1.
NOR

Betty A. B. Nilsen
Anne-M. Hausken
Marianne Andersen

133:10

32:57
50:19
49:54

2.
SWE

Karolina A. Höjsgaard
Kajsa Nilsson
Helena Jansson

133:28

32:28
50:01
50:59

3.
FIN

Bodil Holmström
Merja Rantanen
Minna Kauppi

135:25

33:33
47:51
54:01

14. HUN

Gyurkó Fanni
Makrai Éva
Szerencsi Ildikó

159:21

33:44
60:44
64:53

FÉRFIAK
5960/240/17; 8760/350/22; 8720/350/23
37 váltó
1. SUI

Baptiste Rollier
Daniel Hubmann
Matthias Merz

142:48

36:37
54:18
51:53

2. RUS

Dmitriy Tsvetkov
Valentin Novikov
Andrey Khramov

145:12

34:54
52:24
57:54

3. FIN

Topi Anjala
Tero Föhr
Mats Haldin

145:14

36:03
54:52
54:19

5. HUN

Gösswein Csaba
Lenkei Zsolt
Kovács Ádám

149:16

36:53
56:58
55:25

Teljes eredménylista: férfi,női
Részidők: férfi,női


Bulletinek:1,2,3,4

7. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2008. június 25  - július 1.
Ventspils, Lettország

Sprint
Nők

Ventspils Akvaparks
2500 m / 15 m / 17

1. Anne Margrethe Hausken NOR 11:11
2. Heli Jukkola FIN 11:14
3. Helena Jansson SWE 11:17
4. Minna Kauppi FIN 11:39
5. Marja Rantanen FIN 11:40
6. Radka Brožková CZE 11:44
Férfiak

Ventspils Akvaparks
3100 m / 20 m / 19

1. Emil Wingstedt SWE 13:11
2. Daniel Hubmann SUI 13:25
3. Andrey Khramov RUS 13:35
4. Scott Fraser GBR 13:37
5. Lars Skjeset NOR 13:43
6. Peter Öberg SWE 13:44
44. Kovács Ádám HUN 15:06

Középtáv
Nők

Jaunupe Z
5200 m / 110 m / 15

1. Heli Jukkola FIN 31:05
2. Merja Rantanen FIN 31:31
3. Minna Kauppi FIN 31:55
4. Tatiana Ryabkina RUS 32:12
5. Signe Soes DEN 32:27
6. Dana Brožková CZE 33:23
42. Gyurkó Fanni HUN 41:40
Férfiak

Jaunupe Z
6500 m / 140 m / 22

1. Thierry Gueorgiou FRA 35:41
2. Martins Sirmais LAT 36:07
3. Pasi Ikonen FIN 36:31
4. Daniel Hubmann SUI 36:59
5. Emil Wingstedt SWE 37:18
6. Valentin Novikov RUS 37:34
6. Mats Troeng SWE 37:34
47. Gösswein Csaba HUN 49:34

Normáltáv
Nők

Irbene
11000 m / 140 m / 23

1. Anne Margrethe Hausken NOR 68:55
2. Tatiana Ryabkina RUS 69:48
3. Emma Engstrand SWE 70:33
4. Yulia Novikova RUS 71:19
5. Sofie Johansson SWE 71:48
6. Merja Rantanen FIN 73:16
43. Gyurkó Fanni HUN 99:24
Férfiak

Irbene
17500 m / 260 m / 33

1. Dmitriy Tsvetkov RUS 89:12
2. Daniel Hubmann SUI 89:45
3. Emil Wingstedt SWE 89:46
4. Matthias Merz SUI 91:00
5. Martin Per Johansson SWE 91:42
6. Baptiste Rollier SUI 92:31

Váltó
Nők

Piejuras kempings
6.1-6.3 km / 150 m / 21

1. SWE Lina Persson
Emma Engstrand
Helena Jansson
35:05
36:20
33:45
105:10
2. RUS Natalia Korzhova
Yulia Novikova
Tatiana Ryabkina
35:59
35:38
33:45
105:22
3. FIN Katri Lindeqvist
Merja Rantanen
Minna Kauppi
38:12
33:34
34:43
106:29
19. HUN Gyurkó Fanni
Őry Eszter
Szerencsi Ildikó
35:52
46:36
47:25
129:53
Férfiak

Piejuras kempings
8.9-91 km / 220 m / 18

1. RUS Dmitriy Tsvetkov
Andrei Khramov
Valentin Novikov
41:13
40:19
41:41
123:13
2. SUI Baptiste Rollier
Matthias Merz
Daniel Hubmann
41:22
41:11
40:55
123:18
3. FIN Jarkko Huovila
Pasi Ikonen
Mats Haldin
43:36
41:19
40:37
125:32
31. HUN Kovács Ádám
Zsebeházy István
Gösswein Csaba
58:53
52:12
49:54
160:59


23. Tájékozódási futó Világbajnokság

2006. augusztus 1-5.
Arhus, Dánia
http://www.woc2006.dk/

Sprint, Mindeparken
Nők

2700 m / 30 m / 15
45 induló

1.
Hanny Allston AUS 13:13,3
2.
Simone Niggli-Luder SUI 13:19,1
3.
Kajsa Nilsson SWE 13:24,3
4.
Lena Eliasson SWE 13:29,4
5.
Minna Kauppi FIN 13:48,7
6.
Helen Bridle GBR 14:13,6
17. Makrai Éva HUN 15:07,5
40. Szerencsi Ildikó HUN 17:16,2

Férfiak

3100 m / 42 m / 21
47 induló

1. Emil Wingstedt SWE 13:35,3
2. Daniel Hubmann SUI 13:36,3
3. Claus Bloch DEN 13:37,0
4. Jonne Lakanen FIN 13:47,8
5. Matthias Müller SUI 13:50,9
6. Yuri Omelchenko UKR 13:59,7

Teljes eredménylista


Középtáv, Gjern Bakker
Nők

5200 m / 200 / 22
45 induló

1.
Simone Niggli-Luder SUI 33:58,1
2.
Marianne Andersen NOR 34:20,5
3.
Tanja Ryabkina RUS 36:13,9
4.
Minna Kauppi FIN 36:24,9
5.
Heli Jukkola FIN 37:20,7
6.
Mari Fasting NOR 37:24,3
43. Kelemen Bernadett HUN 49:47,3

Férfiak

6300 m / 240 / 23
45 induló

1. Holger Hott Johansen NOR 35:49,4
2. Jarkko Huovila FIN 35:58,3
3. Jamie Stevenson GBR 36:00,0
4. Thierry Gueorgiou FRA 36:20,5
5. Valentin Novikov RUS 36:43,5
6. Daniel Hubmann SUI 36:45,2

Teljes eredménylista


Hosszútáv, Addit-Løndal Skov
Nők

11700 m / 590 m / 24
44 induló

1.
Simone Niggli-Luder SUI 79:50,4
2.
Marianne Andersen NOR 80:16,1
3.
Dana Brozková CZE 82:42,4
4.
Heli Jukkola FIN 84:06,6
5.
Birte Riddervold NOR 84:17,4
6.
Anne M. Hausken NOR 84:27,1
40. Makrai Éva HUN 103:12,2
42. Simon Ágnes HUN 107:42,9

Férfiak

Addit-Løndal Skov
17200 m / 875 m / 32
44 induló

1.
Jani Lakanen FIN 105:01,0
2.
Marc Lauenstein SUI 106:10,5
3.
Andrey Khramov RUS 106:41,2
4.
Michal Smola CZE 107:18,8
5.
Olle Kärner EST 107:46,5
6.
François Gonon FRA 109:04,1
40. Vonyó Péter HUN 135:01,5
41. Dénes Zoltán HUN 137:28,1

Teljes eredménylista


Váltó, Himmelbjerget
Nők

5.1-6.9 km / 305-410 m / 14-19
28 Váltó

1.
FIN

Paula Haapakoski
Heli Jukkola
Minna Kauppi

141:05

37:35
51:39
51:50

2.
SWE

Jenny Johansson
Kajsa Nilsson
Karolina A. Höjsgaard

142:16

37:31
49:08
55:37

3.
SUI

Martina Fritschy
Vroni König-Salmi
Simone Luder

142:55

37:47
52:10
52:57

20. HUN

Kelemen Bernadett
Makrai Éva
Szerencsi Ildikó

182:48

47:38
64:45
70:24

Férfiak

6.8-8.0 km / 405-470 m / 20-22
38 Váltó

1. RUS

Roman Efimov
Andrey Khramov
Valentin Novikov

131:41

41:12
45:34
44:54

2. FIN

Mats Haldin
Jarkko Huovila
Jani Lakanen

135:44

40:44
47:51
47:08

3. SWE

Niclas Jonasson
Emil Wingstedt
Mattias Karlsson

138:22

40:09
49:25
48:47

21. HUN

Józsa Gábor
Dénes Zoltán
Kovács Ádám

158:57

46:36
57:04
55:16

Teljes eredménylista (férfinői)


6. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2006. május 7-13.
Otepää, Észtország

Sprint
Nők Tartu Toomemägi 2730 m / 80 m / 14
1. Simone Niggli SUI 12.35,0
2. Marianne Andersen NOR 13.12,5
3. Minna Kauppi FIN 13.14,8
4. Kajsa Nilsson SWE 13.22,3
5. Ingunn Weltzien NOR 13.23,1
6. Karolina Höjsgaard SWE 13.25,0
Férfiak Tartu Toomemägi 3070 m / 105 m / 17
1. Emil Wingstedt SWE 13.02,2
2. Jamie Stevenson GBR 13.07,3
3. Andrey Khramov RUS 13.09,4
4. Mikkel Lund DEN 13.10,3
5. David Schneider SUI 13.11,0
6. Martins Sirmais LAT 13.11,9

Középtáv
Nők Haanja-Kurgjärve 5680 m / 135 m / 15
1. Minna Kauppi FIN 33.41
2. Marianne Andersen NOR 34.16
3. Heli Jukkola FIN 34.55
4. Tatiana Ryabkina RUS 35.10
5. Simone Niggli SUI 35.18
6. Emma Engstrand SWE 36.18
Férfiak Haanja-Kurgjärve 6700 m / 160 m / 18
1. Thierry Gueorgiou FRA 34.04
2. Martins Sirmais LAT 34.11
3. Valentin Novikov RUS 34.18
4. Damien Renard FRA 34.26
5. Peter Öberg SWE 34.38
6. Emil Wingstedt SWE 34.42

Normáltáv
Nők Otepää-Vastsemoisa-Nüpli 10930 m / 270 m / 25
1. Simone Niggli SUI 72:04
2. Heli Jukkola FIN 77:37
3. Minna Kauppi FIN 80:54
4. Karolina Höjsgaard SWE 81:48
5. Vroni Koenig-Salmi SUI 81:55
6. Dana Brozkova CZE 82:51
Férfiak Otepää-Vastsemoisa-Nüpli 16210 m / 430 m / 33
1. Jani Lakanen FIN 95:22
2. Daniel Hubmann SUI 97:22
2. Olle Kärner EST 99:14
4. Valentin Novikov RUS 99:32
5. Mats Haldin FIN 99:37
6. Holger Hott Johansen NOR 100:53

Váltó
Nők Tehvandi-Apteekri 6,08-6,32 km / 180 m / 17
1. FIN Paula Haapakoski Heli Jukkola Minna Kauppi 40:51 38:31 38:48 118:10
2. SUI Lea Mueller Vroni Koenig-Salmi Simone Niggli 41:50 39:34 36:47 118:11
3. SWE Emma Engstrand Kajsa Nilsson Karolina Höjsgaard 42:58 36:58 38:22 118:18
Férfiak Tehvandi-Apteekri 8,98-9,23 km / 290 m / 24
1. SWE Niclas Jonasson Peter Öberg David Andersson 45:56 48:05 45:58 139:59
2. FRA Francois Gonon Damien Renard Thierry Gueorgiou 45:43 48:26 45:53 140:02
3. NOR Lars Skjeset Carl Waaler Kaa Oystein Kvaal Osterbo 47:14 48:48 44:03 140:05
32. HUN Józsa Gábor Dénes Zoltán Gösswein Csaba 54:13 55:27 64:29 174:09


20. Tájékozódási futó Világbajnokság

2003 augusztus 3-9.
Rapperswil-Jona, Svájc

Sprint
Nők

Rapperswil
2.6 km / 60 m / 17
52 induló

1. Simone Luder SUI 13:21.3
2. Marie L. Romanens SUI 13:30.8
3. Jenny Johansson SWE 13:40.1
4. Vroni K.-Salmi SUI 13:47.1
5. Gunilla Svärd SWE 14:24.6
6. Anne M. Hausken NOR 14:24.7
34. Wengrin Ágnes HUN 17:13.7

Férfiak

Rapperswil
2.8 km / 60 m /18
55 induló

1. Jamie Stevenson GBR 12:43.7
2. Rudolf Ropek CZE 13:02.8
3. Thierry Gueorgiou FRA 13:04.2
4. Yuri Omeltchenko UKR 13:08.7
5. Mikhail Mamleev RUS 13:09.4
6. David Schneider SUI 13:18.1
20. Domonyik Gábor HUN 13:59.3
40. Lévai Ferenc HUN 15:36.6

Teljes eredménylista: férfinői


Középtáv
Nők

Bot Fiena Trin
4.5 km / 250 m / 18
50 induló

1. Simone Luder SUI 32:40
2. Hanne Staff NOR 32:57
3. Heli Jukkola FIN 33:32
4. Jenny Johansson SWE 35:08
5. Elisabeth Ingvaldsen NOR 36:16
6. Anette Granstedt SWE 36:41
46. Farkas Zsuzsanna HUN 46:47

Férfiak

Bot Fiena Trin
5.0 km / 290 m /21
51 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 30:08
2. Björnar Valstad NOR 32:45
3. Öystein Kristiansen NOR 33:08
4. Pasi Ikonen FIN 33:18
5. Jörgen Rostrup NOR 33:37
6. Marian Davidik SVK 33:41
26. Domonyik Gábor HUN 36:17

Teljes eredménylista: férfinői


Hosszútáv
Nők

Kyburg
11.8 km / 350 m / 19
51 induló

1. Simone Luder SUI 86:14
2. Karolina A. Höjsgaard SWE 89:19
3. Brigitte Wolf SUI 92:52
4. Emma Engstrand SWE 93:59
5. Sara Gemperle SUI 94:28
6. Barbara Baczek POL 94:31
27. Makrai Éva HUN 107:00
46. Farkas Zsuzsanna HUN 120:59

Férfiak

Kyburg
14.4 km / 500 m / 26
59 induló

1. Thomas Bührer SUI 108:20
2. Yuri Omeltchenko UKR 110:35
3. Emil Wingstedt SWE 111:08
4. Carsten Jörgensen DEN 111:42
5. Mikhail Mamleev RUS 111:55
6. Björnar Valstad NOR 112:00
18. Domonyik Gábor HUN 119:28

selejtező eredmény – döntő teljes eredménylista: férfinői


Váltó
Nők

Vorder Guldenen
5.2-7.0-6.4 km / 180-320-260 m / 13-20-16
30 váltó

1. SUI

Brigitte Wolf
Vroni K.-Salmi
Simone Luder

117:41

32:10
47:23
38:06

2. SWE

Gunilla Svärd
Karolina A. Höjsgaard
Jenny Johansson

119:46

32:17
48:03
39:25

3. NOR

Elisabeth Ingvaldsen
Birgitte Husebye
Hanne Staff

125:18

32:27
50:19
42:31

15. HUN

Makrai Éva
Wengrin Ágnes
Farkas Zsuzsanna

145:34

37:30
59:23
48:31

Férfiak

Vorder Guldenen
5.6-8.4-7.2 km / 200-370-330 m / 11-19-18
29 váltó

1. SWE

Niclas Jonassson
Mattias Karlsson
Emil Wingstedt

118:42

30:29
46:29
41:42

2. FIN

Jani Lakanen
Jarkko Huovila
Mats Haldin

119:27

28:33
49:25
41:29

3. GBR

Daniel Marston
Jon Duncan
Jamie Stevenson

121:04

31:16
46:08
43:40

19. HUN

Lévai Ferenc
Dénes Zoltán
Domonyik Gábor

132:05

32:36
56:35
42:53

Teljes eredménylista: férfinői


4. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2002. szeptember 25-30.
Sümeg, Magyarország

Sprint
Nők

Cseket-hegy
2850 m / 105 m / 11

1. Vroni König-Salmi SUI 13:53,1
2. Elisabeth Ingvaldsen NOR 14:02,7
3. Anne Margrethe Hausken NOR 14:11,3
4. Heather Monro GBR 14:20,0
5. Karin Hellman SWE 14:22,9
5. Lucie Böhm AUT 14:22,9
Férfiak

Cseket-hegy
3200 m / 100 m / 10

1. Emil Wingstedt SWE 13:26,1
2. Hakan Petersson SWE 13:33,9
3. Yuri Omeltchenko UKR 13:37,8
4. Mikhail Mamleev RUS 13:39,5
5. Jamie Stevenson GBR 13:40,3
6. Domonyik Gábor HUN 13:40,6

Selejtező: rajtlista – eredmény: férfi 1-2-3,
Női 1-2-3
Döntő: rajtlista – eredmény: férfi, női – SI: férfi, női


Középtáv
Nők

Uzsa
4500 m / 190 m / 13

1. Gunilla Svärd SWE 26:02
2. Brigitte Wolf SUI 26:25
3. Birgitte Huseby NOR 26:35
4. Elisabeth Ingvaldsen NOR 26:40
5. Vroni König-Salmi SUI 27:06
6. Anne Margrethe Hausken NOR 27:07
44. Wengrin Ágnes HUN 31:56
47. Farkas Zsuzsanna HUN 33:00
48. Lubinszki Mária HUN 33:12
Férfiak

Uzsa
5200 m / 190 m / 15

1. Mikhail Mamleev RUS 24:49
2. Yuri Omeltchenko UKR 25:26
3. Jamie Stevenson GBR 25:56
4. Emil Wingstedt SWE 26:02
5. Roman Efimov RUS 26:44
6. Holger Hott Johansen NOR 26:47
24. Lévai Ferenc HUN 28:05
Selejtező: rajtlista – eredmény: férfi 1-2-3,
Női 1-2-3
Döntő: rajtlista – eredmény: férfi, női – SI: férfi, női


Normáltáv
Nők

Sátor-Magas
6700 m / 420 m / 17

1. Simone Luder SUI 52:01
2. Hanne Staff NOR 53:16
3. Birgitte Huseby NOR 55:06
4. Brigitte Wolf SUI 55:30
5. Heather Monro GBR 55:39
6. Vroni König-Salmi SUI 55:46
43. Lubinszki Mária HUN 66:52
Férfiak

Sátor-Magas
12400 m / 700 m / 23

1. Thomas Bührer SUI 81:18
2. Björnar Valdstad NOR 82:20
2. Emil Wingstedt SWE 82:20
4. Mats Haldin FIN 82:52
5. Yuri Omeltchenko UKR 83:01
6. Fredrik Löwegren SWE 83:21
13. Domonyik Gábor HUN 85:22
43. Lévai Ferenc HUN 95:16

Selejtező: rajtlista – eredmény: férfi 1-2,
Női 1-2
Döntő: rajtlista – eredmény: férfi, női – SI: férfi, női


Váltó
Nők

Kecskevár
6200 m / 280 m / 15-16

1. NOR Elisabeth Ingvaldsen
Birgitte Huseby
Hanne Staff
38:33
38:24
35:51
112:48
2. SUI Brigitte Wolf
Vroni König-Salmi
Simone Luder
37:22
42:17
35:29
115:08
3. LTU Giedre Voveriene
Vilma Rudzenskaite
Ieva Sargautyte
37:14
39:40
38:23
115:17
20. HUN Makrai Éva
Wengrin Ágnes
Lubinszki Mária
41:37
50:13
43:27
135:17
Férfiak

Kecskevár
9200 m / 300 m / 21-23

1. FIN Jani Lakanen
Pasi Ikonen
Mats Haldin
45:09
45:35
44:14
134:58
2. SWE Johan Näsman
Fredrik Löwegren
Emil Wingsted
45:12
48:24
44:52
138:28
3. DEN Mikkel Lund
Rene Rokkjar
Carsten Jörgensen
45:15
47:57
45:27
138:39
17. HUN Lévai Ferenc
Dénes Zoltán
Domonyik Gábor
48:45
49:44
45:48
144:17

férfinői


Fotók:


3. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2000. június 30-július 4.
Truskavets, Ukrajna


Sprint
Nők
1. Jenny Johansson SWE 25.50
2. Simone Luder SUI 26.17
3. Anna Gornicka-Antonowicz POL 27.27
4. Bohdana Terova CZE 27.47
5. Heather Monro GBR 27.58
5. Giedre Voveriene LAT 27.58
17. Oláh Katalin HUN 29.52
61. Wengrin Ágnes HUN 37.29
Férfiak
1. Valentin Novikov RUS 26.58
2. Yuri Omelchenko UKR 28.01
3. Tore Sandvik NOR 28.11
4. Robert Banach POL 28.17
4. Allan Mogensen DEN 28.17
6. Jörgen Rostrup NOR 28.46
47. Lévai Ferenc HUN 33.40
63. Domonyik Gábor HUN 41.49

Normáltáv
Nők
1. Hanne Staff NOR 64.49
2. Brigitte Wolf SUI 68.46
3. Yvette Baker GBR 70.20
4. Lucie Böhm AUT 70.25
5. Elisabeth Ingvaldsen NOR 71.26
6. Marat Vaher EST 71.53
11. Oláh Katalin HUN 74.16
37. Wengrin Ágnes HUN 90.56
Férfiak
1. Valentin Novikov RUS 87.51
2. Marian Davidik SVK 92.32
3. Björnar Valstad NOR 92.33
4. Bernt Bjornsgaard NOR 92.42
5. Thomas Bührer SUI 92.47
6. Yuri Omelchenko UKR 92.52
22. Domonyik Gábor HUN 103.30

Váltó
Nők

31 váltó

1. NOR Elisabeth Ingvaldsen
Birgitte Husebye
Hanne Staff
49.03
53.21
33.54
136.18
2. SWE Katarina Allberg
Maria Sandstrom
Jenny Johansson
49.02
52.58
34.21
136.21
3. GBR Jenny James
Yvette Baker
Heather Monro
51.42
50.13
38.13
140.08
17. HUN Makrai Éva
Wengrin Ágnes
Oláh Katalin
54.16
59.14
48:41
162.11
Férfiak

39 váltó

1. SUI Urs Müller
Christoph Plattner
Thomas Bührer
56.16
59.14
41.12
156.42
2. CZE Vladimir Lucan
Michal Jedlicka
Rudolf Ropek
56.23
58.31
44.16
159.10
3. SWE Fredrik Löwegren
Thomas Asp
Jörgen Olsson
56.19
59.10
44.05
159.34
22. HUN Domonyik Gábor
Dénes Zoltán
Lévai Ferenc
60.06
69.20
49:37
179.03


18. Tájékozódási futó Világbajnokság

1999. augusztus 1-8.
Inverness, Skócia

Rövidtáv
Nők

Dallaschyile Wood
3.6 km / 50 m / 13
60 induló

1. Yvette Baker GBR 25.55
2. Lucie Böhm AUT 26.57
3. Frauke S. Gran GER 27.48
4. Marlena Jansson SWE 27.50
4. Sanne Nymalm FIN 27.50
6. Hanne Sandstad NOR 27.55
50. Lubinszki Mária HUN 35.24
52. Kovács Bernadett HUN 35.46

Férfiak

Dallaschyile Wood
4.5 km / 80 m /17
60 induló

1. Jørgen Rostrup NOR 25.48
2. Juha Peltola FIN 26.11
3. Janne Salmi FIN 26.14
4. Jani Lakanen FIN 26.15
5. Hakan Eriksson SWE 26.24
6. Johan Ivarsson SWE 26.44
35. Domonyik Gábor HUN 30.26

Normáltáv
Nők

Glen Affric-Scotland
10.3 km / 380 m / 18
60 induló

1. Kirsi Boström FIN 77.56
2. Hanne Staff NOR 78.29
3. Johanna Asklöf FIN 78.32
4. Yvette Baker GBR 79.09
5. Hanne Sandstad NOR 79.37
6. Reeta-M. Kolkkala FIN 79.45
40. Kovács Ildikó HUN 93.14
- Oláh Katalin HUN DNF

Férfiak

Glen Affric-Scotland
15.8 km / 650 m / 26
60 induló

1. Björnar Valstad NOR 97.24
2. Carl H. Björseth NOR 100.20
3. Alain Berger SUI 100.26
4. Jimmy Birklin SWE 102.29
5. Johan Ivarsson SWE 102.50
6. Petter Thoresen NOR 102.57

Váltó
Nők

Loch Vaa & Kinchurdy
6.2-6.3 km / 140 m / 16
25 váltó

1. NOR

Birgitte Husebye
Elisabeth Ingvaldsen
Hanne Sandstad
Hanne Staff

175:56

45:51
44:43
41:37
43:45

2. FIN

Reeta-Mari Kolkkala
Sanna Nymalm
Kirsi Bostrom
Johanna Asklof

176:10

45:49
43:33
44:07
42:41

3. SWE

Katarina Allberg
Marlena Jansson
Anette Granstedt
Gunilla Svard

177.59

45:46
47:43
41:47
42:43

10. HUN

Kovács Bernadett
Wengrin Ágnes
Lubinszki Mária
Kovács Ildikó

207.05

54:23
54:28
48:32
49:42

Férfiak

Loch Vaa & Kinchurdy
7.9-10.4 km / 175-210 m / 22-24
33 váltó

1. NOR

Tore Sandvik
Bernt Bjornsgaard
Petter Thoresen
Bjørnar Valstad

201:50

56:59
44:14
43:16
57:21

2. FIN

Jani Lakanen
Juha Peltola
Mikael Bøström
Janne Salmi

205:27

56:44
44:33
44:23
59:47

3. SWE

Jimmy Birklin
Hakan Eriksson
Jörgen Olsson
Johan Ivarsson

206:50

57:53
46:02
44:57
57:58

23. HUN

Domonyik Gábor
Vonyó Péter
Viniczai Ferenc
Dénes Zoltán

254:44

59:26
66:56
58:35
69:47


17. Tájékozódási futó Világbajnokság

1997. augusztus 11-16.
Grimstad, Norvégia

Rövidtáv
Nők

Omholt
3100 m / 200 m / 14
58 induló

1. Lucie Böhm AUT 25.15
2. Hanne Sandstad NOR 25.29
3. Hanne Staff NOR 25.56
3. Marie-L. Romanens SUI 25.56
5. Cecilia Nilsson SWE 26.11
6. Johanna Asklöf FIN 26.32
41. Lubinszki Mária HUN 33.40
52. Kovács Bernadett HUN 38.24

Férfiak

Omholt
4200 m / 200 m / 16
60 induló

1. Janne Salmi FIN 26.05
2. Timo Karppinen FIN 26.17
3. Bjørnar Valstad NOR 26.27
4. Per Olaussen NOR 26.50
5. Petter Thoresen NOR 27.14
6. Mikael Bøström FIN 27.18
55. Lévai Ferenc HUN 37.37
56. Domonyik Gábor HUN 39.37

Normáltáv
Nők

Fjaere
8700 m / 345 m / 17
59 induló

1. Hanne Staff NOR 72.56
2. Katarina Borg SWE 73.40
3. Hanne Sandstad NOR 74.34
4. Kirsi Tiira FIN 74.38
5. Gunilla Svärd SWE 74.50
6. Annina Paronen FIN 76.35

Férfiak

Fjaere
13800 m / 535 m / 24
59 induló

1. Petter Thoresen NOR 100.16
2. Jörgen Mårtensson SWE 101.58
3. Kjetil Bjørlo NOR 103.04
4. Carsten Jørgensen DEN 103.51
5. Tomas Prokes CZE 105.01
6. Janne Salmi FIN 105.24
43. Domonyik Gábor HUN 128.42
50. Viniczai Ferenc HUN 133.00

Váltó
Nők

Omholt
25 váltó

1. SWE

Anna Bogren
Gunilla Svärd
Svørd Nilsson
Marlena Jansson

171.41

34.00
34.24
47.27
55.50

2. NOR

Torunn Fossli
Elisabeth Ingvaldsen
Hanne Sandstad
Hanne Staff

172.56

35.50
37.36
46.42
52.48

3. SUI

Brigitte Wolf
Marie-Luce Romanens
Vroni König
Sabrina Meister

176.56

34.40
36.56
50.06
54.46

15. HUN

Kovács Bernadett
Lux Andrea
Lubinszki Mária
Gárdonyi Réka

237.10

42.16
51.08
65.35
79.23

Férfiak

Omholt
33 váltó

1. DEN

Torben Skovlyst
Carsten Jørgensen
Chris Terkelsen
Allan Mogensen

258.58

77.16
72.13
55.51
53.38

2. FIN

Timo Karppinen
Juha Peltola
Mikael Bøström
Janne Salmi

259.14

70.34
79.24
54.55
54.21

3. NOR

Havard Tveite
Bjørnar Valstad
Kjetil Bjørlo
Petter Thoresen

264.27

82.55
79.24
54.55
54.21

18. HUN

Domonyik Gábor
Dénes Zoltán
Lévai Ferenc
Viniczai Ferenc

326.54

77.11
98.14
87.54
63.35


9. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

1994. augusztus 4-11.
Fiesch, Svájc

Sprint
Nők
Tschorr-Senggalp
3000 m / 120 m / 12
46 induló
1. Lucie Böhm AUT 25.43
2. Anne-M. P.-Mancini FRA 26.11
3. Külli Kaljus EST 26.15
4. Sabrina M.-Fesseler SUI 26.18
5. Brigitte Wolf SUI 26.38
6. Julietta Soulard FRA 26.57
16. Bokros Andrea HUN 28.57
29. Lovasi Katalin HUN 31.17
34. Kovács Bernadett HUN 33.17
37. Zámbó Gabriella HUN 34.15
45. Hornyák Mariann HUN 41.26
Férfiak
Tschorr-Senggalp
3700 m / 150 m / 16
48 induló
1. Olivier Coupat FRA 24.10
2. Petri Forsman FIN 25.37
3. Vaclav Zakouril CZE 26.03
4. Tomas Prokes CZE 26.17
5. Thomas Bührer SUI 26.34
6. Pavlovics Gábor HUN 26.54
28. Frigyik László HUN 30.47
45. Dénes Zoltán HUN 37.25

Normáltáv
Nők
Moosalp
7500 m / 280 m / 16
78 induló
1. Sabrina M.-Fesseler SUI 61.09
2. Lucie Böhm AUT 61.20
3. Marie-L. Romanens SUI 61.31
4. Brigitte Wolf SUI 64.36
5. Anne-M. P.-Mancini FRA 65.05
6. Julietta Soulard FRA 67.02
8. Lovasi Katalin HUN 69.09
32. Bokros Andrea HUN 77.48
49. Kovács Bernadett HUN 84.32
61. Hornyák Mariann HUN 94.17
66. Zámbó Gabriella HUN 100.55
Férfiak
Moosalp
12500 m / 490 m / 22
108 induló
1. Tomas Prokes CZE 76.42
2. Thomas Bührer SUI 79.07
3. Olivier Coupat FRA 79.30
4. Petri Forsman FIN 80.06
5. Christoph Plattner SUI 80.07
6. Dominik Humbel SUI 80.43
19. Pavlovics Gábor HUN 85.59
36. Dénes Zoltán HUN 89.52
37. Lévai Ferenc HUN 89.56
39. Frigyik László HUN 90.16
41. Domonyik Gábor HUN 90.49

Váltó
Nők
Riederfurka-Bettmerhorn
14 váltó
1. SUI Kaethi Widler
Marie-L. Romanens
Brigitte Wolf
Sabrina M.-Fesseler
45.06
46.19
37.49
38.17
167.31
2. CZE Katerina Ticha
Olina Jirsova
Hana Dolezalova
Maria Honzova
45.07
39.10
41.57
46.30
175.45
3. AUT Claudia Künzel
Lucie Böhm
Manuela Hlosta
Bati Tobler
41.50
40.29
48.45
51.06
182.10
5. HUN Bokros Andrea
Kovács Bernadett
Lovasi Katalin
Hornyák Mariann
45.02
46.30
44.27
54.15
190.15
Férfiak
Riederfurka-Bettmerhorn
22 váltó
1. SUI Christpoh Plattner
Luc Beguin
Dominik Humbel
Thomas Bührer
52.42
52.51
51.21
46.39
203.34
2. CZE Libor Zridkavesely
Vaclav Zakouril
Tomas Prokes
Rudolf Ropek
56.10
53.05
48.58
56.29
214.44
3. HUN Domonyik Gábor
Frigyik László
Pavlovics Gábor
Dénes Zoltán
54.43
58.45
51.53
57.13
222.35