Címke szerinti archívum: Dániel Edit


3. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

1982. augusztus 10-15.
Ceska Lipa, Csehszlovákia

Nők

Husa
7530 m / 350 m / 15 – 66 induló

1. Eva-C. Tonnesen NOR 77.03
2. Kerstin Mansson SWE 79.15
3. Elisabeth Angberg SWE 81.35
4. Ruth Humbel SUI 83.43
5. Jana Galikova-Hlavacova TCH 84.45
6. Dobra Janotova TCH 85.22
17. Kiss Gabriella HUN 93.31
37. Dániel Edit HUN 112.17
40. Halász D. Éva HUN 116.45
44. Barki Andrea HUN 122.42
45. Csilling Ágnes HUN 124.41

Férfiak

Husa
12650 m / 550 m / 22 – 84 induló

1. Vidar Ydse NOR 98.27
2. Knut Mathisen NOR 99.01
3. Zdenek Zuzanek TCH 100.50
4. Oyvin Thon NOR 101.35
5. Olle Nabo SWE 103.33
6. Hannu Kottonen FIN 103.38
9. Molnár Géza HUN 104.48
20. Széles Gábor HUN 110.16
40. Urbán Imre HUN 122.43
57. Szabó Lajos HUN 132.34
58. Koczka Tibor HUN 132.43

Váltó
Nők
Cap
1. TCH Jana G.-Hlavacova
Blanka Uhrova
Dobra Janotova
Katerina Keclikova
260.00
2. SWE Ingrid Svensson
Lena Larsson
Elisabeth Angberg
Kerstin Mansson
268.49
3. FIN Erja Paivinen
Annariita Lonka
Lang
Outi Borgeström
273.19
7. HUN Kiss Gabriella
Dániel Edit
Halász D. Éva
Barki Andrea
362.24

Férfiak
Cap

1. NOR Vidar Ydse
Trond Ronneberg
Knut Mathisen
Oyvin Thon
278.56
2. SWE Björn Sternberg
Arne Nabo
Bengt Haglund
Olle Nabo
284.40
3. FIN Esa Turunen
Urho Kujala
Hannu Kottonen
Kari Sallinen
297.47
11. HUN Széles Gábor
Molnár Géza
Urbán Imre
Koczka Tibor
345.03


8. Tájékozódási futó Világbajnokság

1979. szeptember 1-4.
Tampere, Finnország

Nők

Ruovesi
8.3 km / 230 m / 10
69 induló

1. Outi Borgenström FIN 59.13
2. Liisa Veijalainen FIN 59.47
3. Monica Andersson NOR 62.31
4. Hanni Fries SUI 62.32
5. Karin Rabe SWE 63.05
6. Anna Berit Eid NOR 63.08
12. Rostás Irén HUN 66.33
14. Kovács Magda HUN 68.28
33. Schmidmeiszter Ilona HUN 80.12
47. Dániel Edit HUN 87.57

Férfiak

Ruovesi
15.1 km / 430 m / 16
78 induló

1. Øyvin Thon NOR 96.07
2. Egil Johansen NOR 97.17
3. Tore Sagvolden NOR 97.27
4. Kjell Lauri SWE 98.54
5. Lars Lönnkvist SWE 100.28
6. Rolf Pettersson SWE 101.30
23. Bokros István HUN 114.53
26. Dosek Ágoston HUN 118.23
40. Kelemen János HUN 131.47
51. Kiss Zoltán HUN 149.10

Váltó
Nők

Kuru
3 x 7.6 km / 180 m
17 váltó

1. FIN

Leena Silvennoinen
Leena Salmenkylä
Liisa Veijalainen

180.13

63.36
60.02
56.35

2. NOR

Anne Berit Eid
Astrid Carlson
Brit Volden

181.38

63.22
57.38
60.38

3. SWE

Anna-Lena Axelsson
Karin Rabe
Monica Andersson

182.26

71.57
55.24
55.05

8. HUN

Schmidmeiszter Ilona
Kovács Magda
Rostás Irén

245.21

81.20
70.41
93.20

Férfiak

Kuru
4 x 10.1 km / 250 m
19 váltó

1. SWE

Rolf Pettersson
Kjell Lauri
Lars Lönnkvist
Björn Rosendahl

252.12

64.38
61.59
64.02
61.33

2. FIN

Seppo Keskinarkaus
Hannu Kottonen
Risto Nuuros
Ari Anjala

267.37

67.49
64.36
67.03
68.09

3. CZE

Petr Uher
Zdenek Lenhart
Jiri Tichacek
Jaroslav Kacmarcik

279.26

69.46
74.07
68.09
67.24

10. HUN

Kelemen János
Dosek Ágoston
Bokros István
Gyurkó László

336.53

76.14
92.08
89.25
79.06