Címke szerinti archívum: Csányi Adrienn


Ifjúsági Európa Bajnokság 2000. (nem hivatalos)

2000.
Svetlogorsk, Russia

Egyéni – Sprint
Nők
W16E 2.0 km, 10

1 GUSEVA MARIA RUS 9:28
2 OVSIANNIKOVA GALINA RUS 9:59
3 SAUE EVELI EST 10:01
4 CSISZÁR ADRIENN HUN 10:07
11 SZERENCSI ILDIKÓ HUN 10:53
12 KELEMEN BERNADETT HUN 10:59
13 ZSIGMOND SZÁVA HUN 10:59

W18E 2.4 km, 14

1 NOVAKOVA KATERINA CZH 12:52
2 BELOVA ALEXANDRA RUS 12:59
3 FERSHALOVA YANA RUS 13:06
10 FEKETE ZSUZSA HUN 14:01
13 DOMJÁN ZSUZSA HUN 14:15
16 CSÁNYI ANDRIENN HUN 14:32
24 FEKETE ANIKÓ HUN 16:20

Férfiak
M16E 2.6 km, 14

1 KRCAL JAROSLAV CZH 11:26
2 KLIUEV MAXIM RUS 11:47
3 KRISTAPS JAUDZEMS LAT 11:49
8 PELYHE DANIEL HUN 12:35
18 ZSEBEHÁZI ISTVÁN HUN 13:22
22 SZŰCS LEVENTE HUN 13:51
23 GYULAI PÉTER HUN 13:54

M18E 2.9 km, 14

1 KHARTCHENKO ANDRIY UKR 11:40
2 KOVALENKO JURY RUS 11:46
3 TOLSTOPIATOV VADIM RUS 11:53
20 VALLER FERENC HUN 13:19
24 BODÓ TIBOR HUN 14:09
29 SCULTÉTY MÁRTON HUN 18:12

Egyéni – Normáltáv
Nők
W16E 6.1 km / 19

1 BELOVA OLGA RUS 55:08
2 OVSIANNIKOVA GALINA RUS 57:15
3 CSISZÁR ADRIENN HUN 58:02
6 ZSIGMOND SZÁVA HUN 59:25
29 SZERENCSI ILDIKÓ HUN 1:15:56

W18E 7.4 km / 24

1 SKRASTINA AIJA LAT 1:06:19
2 DOCKALOVA MARTINA CZH 1:09:25
3 YURCHENKOVA NATALIA RUS 1:10:00
12 FEKETE ZSUZSA HUN 1:15:17
25 DOMJAN ZSUZSA HUN 1:21:58
26 CSANYI ANDRIENN HUN 1:22:09

Férfiak
M16E 7.6 km / 23

1 KREPSTA SIMONAS LIT 54:14
2 MERZ MATTHIAS SUI 54:37
3 KRISTAPS JAUDZEMS LAT 55:32
10 SZŰCS LEVENTE HUN 1:01:31
17 ZSEBEHÁZI ISTVÁN HUN 1:07:17
24 PELYHE DÁNIEL HUN 1:11:26

M18E 9.9 km / 30

1 MARTINS SIRMAIS LAT 1:03:12
2 RIAPOLOV ROMAN RUS 1:04:02
3 MINAKOV ALEXANDER RUS 1:05:48
14 SPROK BENCE HUN 1:14:39
34 VALLER FERENC HUN 1:28:46
35 SCULTÉTY MÁRTON HUN 1:29:29

A váltó verseny eredményeit törölték.


11. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2000. július 9-15.
Nové Mesto na Morave, Csehország

Sprint
Nők

60 induló

1. Camilla Berglund SWE 25.43
2. Maria Bergkvist SWE 26.13
3. Minna Kauppi FIN 26.22
4. Ioulia Siedina RUS 26.33
5. Tatiana Pereliaeva RUS 26.34
6. Lene Moe NOR 26.50
10-11. Farkas Zsuzsa HUN 27.41
50. Zsebeházy Eszter HUN 35.35
52. Makrai Éva HUN 35.44
58. Fekete Zsuzsa HUN 44.58
Férfiak

60 induló

1. Michal Smola CZE 25.28
2. Zbyněk Hora CZE 25.44
3. Jaromír Svihovský CZE 25.46
4. Rune Strandberg NOR 26.25
5. Per Andreasson SWE 26.31
6. Andrei Khramov RUS 26.39
21. Sprok Bence HUN 28.57
46. Harkányi Zoltán HUN 32.48

Normáltáv

Nők

7.1 km / 280 m / 20
146 induló

1. Tatiana Perelyeva RUS 59.43
2. Marianne Riddervold NOR 60.34
3. Natalya Potopalska UKR 61.15
4. Minna Kauppi FIN 61.54
5. Vendula Klechová CZE 62.17
6. Ieva Sargautyté LTU 63.14
23. Zsebeházy Eszter HUN 67.04
33. Farkas Zsuzsa HUN 69.13
39. Makrai Éva HUN 70.40
73. Fekete Zsuzsa HUN 77.17
86. Domján Zsuzsanna HUN 80.41
112. Csányi Adrienn HUN 91.14
Férfiak

10.4 km / 430 m / 24
155 induló

1. Jiří Kazda CZE 69.53
2. Pasi Ikonen FIN 70.11
3. Jaromír Svihovský CZE 70.58
4. Michal Smola CZE 71.33
5. Erik Öhlund SWE 71.50
6. Andrei Hramov RUS 72.33
56. Harkányi Zoltán HUN 82.27
85. Dedinszky Imre HUN 86.55
100. Tóth Attila HUN 91.56
107. Valler Ferenc HUN 93.28
111. Szűcs Gábor HUN 94.56

Váltó
Nők

4.7-5.0km / 160-165m / 17
29 váltó

1. RUS Ioulia Siedina
Evgeniya Belova
Tatiana Perelyeva
28.31
31.39
29.31
89.41
2. SWE Maria Bergkvist
Kajsa Guterstam
Camilla Berglund
28.33
30.53
30.32
89.58
3. FIN Sara Forsström
Maria Rantala
Minna Kauppi
29.20
30.01
32.23
91.44
10. HUN Makrai Éva
Zsebeházy Eszter
Farkas Zsuzsa
30.48
31.09
35.49
97.46
Férfiak

7.4-7.6km / 215-225m / 20
30 váltó

1. CZE Jiří Kazda
Jaromír Svihovský
Michal Smola
37.47
36.58
37.31
112.16
2. SWE Erik Öhlund
David Andersson
Peter Öberg
37.18
39.10
37.10
113.38
3. FIN Timo Saarinen
Markus Lindeqvist
Pasi Ikonen
37.39
40.36
35.57
114.12
16. HUN 2 Dedinszky Imre
Valler Ferenc
Tóth Attila
40.27
43.36
44.30
128.33