Címke szerinti archívum: Bogos Tamás


15. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2006. augusztus 14-20.
Kassa, Szlovákia

Sprint
Nők

2.80 km / 5 m, 16
61 induló

1. Dana Brozkova CZE 14.20,1
2. Seline Stalder SUI 14.25,5
3. Michela Guizzardi ITA 14.47,8
4. Zuzana Macúchova CZE 14.49,7
5. Nataliya Dimitrova BUL 14.59,8
6. Nadija Volynska UKR 15.01,8
24. Gyurkó Fanni HUN 16.01,9
25. Kelemen Bernadett HUN 16.04,1
35. Szerencsi Ildikó HUN 16.28,8
Férfiak

3.3 km / 5 m / 22
76 induló

1. Oystein Kvaal Osterbo NOR 14.07,1
2. Simonas Krepsta LTU 14.19,3
3. Fabian Hertner SUI 14.22,6
4. Murray Strain GBR 14.31,0
5. Kovács Ádám HUN 14.32,9
6. Tuomas Tervo FIN 14.35,9
29. Bogos Tamás HUN 15.28,1
61. Koprivanacz Imre HUN 16.56,5

Középtáv
Nők

4.60 km / 160 m, 15
77 induló

1. Line Hagman NOR 31.30
2. Larisa Stanchenko RUS 31.43
3. Maria Rantala FIN 32.08
4. Karianne Ruud NOR 32.11
5. Radka Brozkova CZE 32.12
6. Iliana Shandurkova BUL 32.23
22. Szerencsi Ildikó HUN 36.43
29. Domján Zsuzsanna HUN 37.25
29. Zsigmond Száva HUN 45.43
66. Fekete Zsuzsa HUN 55.57
Férfiak

6.1 km / 225 m / 21
98 induló

1. Simonas Krepsta LTU 32.37
2. Philippe Adamski FRA 34.26
3. Stig Alvestad NOR 34.50
4. Tuomas Tervo FIN 34.51
5. Rasmus Rossen Soes DEN 34.57
6. Lukas Bartak SVK 34.59
54. Koprivanacz Imre HUN 42.20
56. Scultéty Márton HUN 43.00
80. Bogos Tamás HUN 55.03
82. Harkányi Zoltán HUN 57.20

Hosszútáv
Nők

8.40 km / 290 m, 18
74 induló

1. Dana Brozkova CZE 53.22
2. Helen Bridle GBR 56.58
3. Larisa Stanchenko RUS 58.17
4. Zdenka Stara CZE 58.30
4. Seline Stalder SUI 58.30
6. Maria Rantala FIN 58.37
26. Kelemen Bernadett HUN 65.13
31. Gyurkó Fanni HUN 66.25
36. Fekete Zsuzsa HUN 67.51
45. Domján Zsuzsa HUN 71.11
Férfiak

13.70 km / 485 m, 26
96 induló

1. Michal Smola CZE 72.31
2. Matthias Merz SUI 74.36
3. Oystein Kvaal Osterbo NOR 75.45
4. Lukas Bartak SVK 75.47
5. Carl Waaler Kaas NOR 75.51
6. Antti Harju FIN 77.02
11. Kovács Ádám HUN 79.18
37. Szundi Attila HUN 86.04
53. Harkányi Zoltán HUN 93.05
76. Scultéty Márton HUN 112.44

Váltó
Nők
4.1-5.1 km / 140-170 m / 12-15
16 váltó
1. GBR Mhairi Mackenzie
Helen Palmer
Rachael Elder
Helen Bridle
37.57
40.57
34.39
29.06
142.39
2. SUI Ines Brodmann
Noemi Cerny
Sara Luescher
Seline Stalder
39.21
36.33
30.58
35.54
142.46
3. FIN Laura Hokka
Pinja Satri
Salla Sukki
Maria Rantala
43.25
38.32
31.19
29.47
143.03
5. HUN Kelemen Bernadett
Domján Zsuzsa
Fekete Zsuzsa
Szerencsi Ildikó
36.54
40.32
37.36
33.08
148.10
Férfiak
6.0-7.4 km / 190-220 m / 16-18
23 váltó
1. SUI Fabian Hertner
Christian Ott
Baptiste Rollier
Matthias Merz
39.14
41.27
32.55
30.56
144.32
2. SVK Ondrej Pijak
Tomas Drencak
Martin Pijak
Lukas Bartak
40.12
40.27
33.42
31.34
145.55
3. NOR Martin Grotle Souk
Stig Alvestad
Carl Waaler Kaas
Oystein Kvaal Oste
41.36
38.32
34.14
31.34
145.56
13. HUN Szundi Attila
Koprivanacz Imre
Harkányi Zoltán
Kovács Ádám
41.33
55.16
37.15
35.07
169.11


15. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2004. július 4-11.
Gdansk, Lengyelország

Középtáv
Nők

60 induló
4,13 km / 12

1. Jansson Helen SWE 28:59
2. Brozkova Radka CZE 30:08
3. Fincke Anni-Maija FIN 30:30
4. O’ Neil Alison GBR 30:42
5. Flatekval Jorid NOR 31:24
6. Cerny Noemi SUI 31:51
57. Kelemen Bernadett HUN 43:00
58. Szerencsi Ildikó HUN 43:47
Férfiak

60 induló
4,61 km / 14

1. Bjerkreim Nilsen Audun NOR 27:09
2. Merz Matthias SUI 27:34
3. Krepsta Simonas LTU 27:42
4. Johansson Martin SWE 28:04
5. Anjala Topi FIN 28:56
6. Lindahl Johan SWE 29:04
6. Gösswein Csaba HUN 29:04
36. Zsebeházy István HUN 31:32
43. Pelyhe Dániel HUN 32:33

Normáltáv

Nők

8,1 km / 17
130 induló

1. Tarvonen Silja FIN 59:51
2. Stalder Veline SUI 61:48
3. O’ Neil Alison GBR 62:22
4. Panchartkova Jana CZE 63:13
5. Flatekval Jorid NOR 63:52
6. Jansson Helen SWE 64:48
37. Kelemen Bernadett HUN 74:18
73. Zsigmond Száva HUN 79:04
93. Szivák Ildikó HUN 84:00
107. Szerencsi Ildikó HUN 88:44
Férfiak

11,5 km / 21
150 induló

1. Merz Matthias SUI 72:19
2. Johansson Martin SWE 72:20
3. Krepsta Simonas LTU 72:29
4. Prochazka Jan CZE 72:41
5. Millinger Mattias SWE 73:45
6. Sorensen Oystein NOR 74:07
12. Gösswein Csaba HUN 76:27
36. Zsebeházy István HUN 80:38
83. Pelyhe Dániel HUN 88:12
84. Bogos Tamás HUN 88:24

Váltó
Nők

4900 m / 13
23 váltó

1. SWE Skantze Elina
Persson Anna
Jansson Helen
39:36
36:48
35:19
111:43
2. FIN Fincke Anni-Maija
Wennman Heini
Tarvonen Silja
34:44
39:21
39:36
113:41
3. NOR Egseth Elise
Bjerkreim Nilsen Betty Ann
Flatekval Jorid
37:55
38:03
38:18
114:16
9. HUN Kelemen Bernadett
Zsigmond Száva
Szerencsi Ildikó
38:24
44:13
40:03
122:40
Férfiak

7400 m / 17
28 váltó

1. SWE Lindahl Johan
Millinger Mattias
Johansson Martin
45:30
42:53
40:02
128:25
2. CZE Palas Jan
Sedivy Jan
Prochazka Jan
43:37
44:19
43:11
131:07
3. SUI Ruedlinger Andreas
Hertner Fabian
Merz Matthias
45:46
44:25
42:29
132:40
13. HUN Zsebeházy István
Pelyhe Dániel
Gösswein Csaba
45:50
46:23
48:12
140:25

Nemzetek közti pontverseny
1 SWE 93
2 NOR 173
3 FIN 188
4 CZE 199
5 SUI 209
6 RUS 347
7 GBR 387
8 LTU 460
9 DEN 493
10 POL 564
12 BUL 676
11 HUN 695
14 FRA 697
15 UKR 706
13 SVK 720
17 LAT 763
16 AUS 791
18 GER 897
19 EST 922
20 AUT 1133
22 ESP 1302
21 USA 1344
26 ITA 1367
23 POR 1436
25 BEL 1444
27 NZL 1481
24 JAP 1533
28 ISR 1647
29 ROM 1649
30 CRO 1772
31 IRL 1776
32 SCG 1777
33 SLO 1812
34 HKG 1814
35 TUR 1819